Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély II

+2
Kayaba Akihiko
Cardinal
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Szer. Ápr. 01 2020, 12:17

Kíváncsian néz hátra, mikor megérzi a ruha igencsak agresszív mozgását, majd megejt egy bocsánatkérő mosolyt Eru felé.
-Bocsi, Zita. Asszem az éjszakai fürdőzés az én energiáimat is leszívta.
Mondjuk a valóságtól a vallomás nem is áll távol. Ha lenne fájdalomérzet, Afton egész biztosan érezné, hogy tulajdonképpen van neki válla, karjai, lábai, tüdeje, feje és szeme. De főleg a szeme, biztosan az kínozná már a legjobban. Az pedig, hogy két terem között megdörgöli kicsit, feljebb tolva a szemüveget addig a homlokára, nem segít egy picit sem az elméje állapotán, még az illúzió is hiányzik. Kávé. Kávéra lenne szüksége, de most már nem fog enni egy kortyot sem, tekintve, hogy hamarosan remélhetőleg pihenni is fognak. Csak addig még van egy feladatuk.
Hinari hálás mosolya és felé szánt szavai viszont jobbak voltak a kávénál is. Afton érezte, ahogy fejébe szökik az energia rögvest és hasonló mosollyal biccentett az úrnő felé, majd pajzsát fogva követte őket, bár Lovag, mégis leghátul kullogva. Mikor meghallotta a már ismerős szárnyrebegtetés, ő maga örült a dolognak; a szitakötőket legalább már ismerik.
-Na, van kedvetek akkor megint dobbantani? -intézi szavait Eru felé, és kicsit jobban megtámasztva a pajzsot a karján felkészül. Miután Hinari leszedte róla az őt célba vevő szitakötőt, Afton némi gondolkodás után mégis azt állította be a rendszernek, hogy a pajzs ezúttal Hinari sebzését fogja fel. Ha csak kicsit is, de talán ezzel besegít. Sil még rendelkezik páncéllal, Eru pedig egyrészt bírja a strapát, másrészt szerencsére egy szitakötő sem fordult még felé. Végül el is kezdi csépelni az egyik szitakötőt.


/ezúttal Hinari van bevédve, had regenerálódjon nyugiban, és támadva van az első számú Szitakötő.

_________________
Obszidián Kastély II - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 01 2020, 12:17

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Csüt. Ápr. 02 2020, 21:27

-Hogy mondod? - Kérdeztem, ugyan ekkor bal kezem fülemhez szorítottam. -Ahh értem rendben értem, ne szekálj már. -Halkan fújok egyet egy kicsit mérgesen. - undok vagy.
Aftonra pillantok és bólintás közben. - Elfogadva, haza értél vegyél forró fürdőt és feküdj le.
Én csak tolmácsoltam az érzéseket, a gondolatokat. Bár kitudja, lehet az enyém. Vagy Zitáé? Végül is piciny agyamban már lehet megkavart pár dolgot a folytonos suttogása. Az apró sunyi kis sugallatok. Ámbár lehet én képzelem túlságosan is élőnek, hiszen eddig sose volt társam. Egyedül játszottam és most lett hirtelen sok-sok barátom.
Szavait halva bólintok- Gyerünk nyomás Afti bátyús! - Rikkantok vékony lányos hangomon és már fel is veszem a lendületet. Futok és dobbantok elrugaszkodva a pajzsról, majd támadom a szárnyast, akit Afton az előbb vagdalt meg.


/Támadom Afton által sebzet szárnyast/

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2020, 21:27

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély II - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Szomb. Ápr. 04 2020, 14:50

Örült, hogy  nem erősködött senki. Szomorú lett volna, ha nem értik meg, hogy segíteni szeretne, és nem buta, nem csinál olyat, ami veszélyes lenne ilyen állapotban.
Álmos mosollyal engedte előre Hinarit, derülve kissé Afton és Eru párbeszédén is. Vicces páros voltak.
A terembe lépve újabb szitakötők zümmögtek a fülükbe. Megemelve a kardját bólintott, és figyelte a csapatot.
Afton és Eru támadása hagyott egy sebesült szitakötőt, így mikor elrugaszkodott, őt támadta meg, igyekezve széltében kettészelni a zümmögő,  Hinarit csípkedő bogarat. Hinari úgy tűnt, nagyon siet, és nem szerette volna, hogy miatta lassabban haladjon. úgyhogy igyekezett. A csapás után azért elnyomott egy ásítást. De csak utána.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 04 2020, 14:50

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 05 2020, 11:52


Nos, úgy, ahogyan az előbb - ez nem feltétlen sikerült, már ami a találataimat illeti, de a pengém élén végigfutó, halványkék csík biztosított róla, hogy a továbbiakban, legalábbis egy ideig, nem lesz ezzel gondom. Volt viszont más: az életcsíkom mellett megjelenő pajzs ikon, miszerint Afton engem védett be, a maga T2-es szintjével, azok ellen a szitakötők ellen, amik az előbb majdnem 100-at sebeztek belém egyetlen támadási körük alatt. Kissé felszisszentem a megállapításra és ahogy az óriási rovarok őfeléje repültek, oda is kaptam a fejem, hogy vajon mennyire bírja még. Az persze más kérdés volt, hogy ezáltal a vértem képessége sem kapcsolt be, így támadni sem tudtam többet. Mind mind időhúzás.
- Nem kellett volna, így... - gondolkodtam el, majd inkább sóhajtottam és megráztam a fejem - Megvagy még? Mennyi páncélpontod maradt? - kérdeztem tőle és bár eszembe jutott, hogy adok neki egy Vasbőr Potiont, de sajnos nem volt T3-as szinten, hogy használni is tudja - A következő teremben, ahogy meglátod a bennragadtakat, kérlek a közülük legkevesebb élettel rendelkezőt védd be, ha... még marad páncélod - kértem őt, bár így, plusz többletkörök nélkül, ebben a körben még egészen biztosan nem tudunk továbbhaladni - De előbb végezzünk ezekkel.
Közben már ki is néztem magamnak azt a pár egyedet, amit el akartam pixelezni és pár jól irányzott vágással meg is tettem, még mielőtt újabb darabot szedtek volna le a férfi páncéljából.


Mobok köre:
Hinari (helyett Afton) 5x8x2=80-at sebződik.

Óriásszitakötő #2-6: 75/75 HP (Hinari --> Afton)

Játékosi kör:
Támadom a 2-3-4. szitakötőt, a pernamensem miatt biztos találattal. A köröm végén 20-at gyógyulok.

dobási arányok:

Hinari (50. szint): 310/215 HP, 300/150 CSP
Silence (35. szint): 175/175 HP, 10 páncél, 250/215 CSP
Eru (20. szint): 100/91 HP, 95/75 CSP
Afton (15. szint): 145/145 HP, 11 páncél, 110/95 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Vas. Ápr. 05 2020, 12:12

Van az az érzés, egyfajta hatodik érzék, mikor előre tudod, hogy valami nagyon rossz fog történni az emberrel, és végigfut a hátán a hideg. Aftonnak most pont ilyen érzése volt, mikor meghallotta Hinari sóhaját. ... Hibát követett volna el?
Mondjuk, ez tőle bőven megeshet. Ő nem volt kocka, nem értett a játékokhoz, nem értett az ilyen mechanikákhoz, ő emberként gondolkodott ilyenkor is. Kérdőn nézett az úrnő felé.
-Én csak... elszúrtam, ugye? -mosolyodott el bocsánatkérően. Miután a szitakötők hátrább húzódtak, hogy felkészüljenek a következő támadásukra, Afton a pontjaira pillantott. -11. Tényleg elszúrtam. Elnézést. DE megoldjuk!
(Garturálok, Afton, tökkkéletes bemutatkozás, inkompetens állat...)
Hinari következő tanácsait már jobban megszívleli, és szó szerint is fogja venni őket ezúttal. A szőke tündérnek igaza van végülis; ő a tapasztaltabb, tudja, mennyit bír el, ellentétben Aftonnal. A lelke szinte lángol most a szégyentől, de egyenlőre félre rakja az érzést, bőven ráér majd marcangolni magát, ha végre hazaért és lepihent. Hinari így is sikeresen elpixelezett három rovart, kettő maradt. Afton megforgatta kicsit a kardját; ha mindenki talál, akkor ezek is eltűnnek. Mindent bele \o/


Támadom az ötös szitakötőt

_________________
Obszidián Kastély II - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 05 2020, 12:12

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Hétf. Ápr. 06 2020, 20:07

Furcsán néztem, nem értettem semmit. Mit lehet elszúrni ezen az egészen? Eleve el van rontva itt minden, a bolondok miatt, akik ide merészkedtek. Nem is említem magam meg, hisz én vagyok a fő bolond papír ként itt vagyok. Afton erős, Sil is és Hina is az én le vagyok maradva tőlük alaposan.
- Afti... héé Afti- Közben meg böködőm finoman az oldalát. Szemeimen látszik nem értem mit is rontott el. - nem értem, szerintem semmit nem rontottál el.
Kicsit bátoritani akartam, bár pont az én számból ilyet hallani, lehet csak tartalom nélküli szöveg. Végül is még ha az is én őszintén gondolom. Meg egyébként is kedvelem a lovagot. A szárnyast be is célzom és rá vetem magam. Pont azt, amit az előbb próbált megcsapkodni.


Szárnyas #5 támadom

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 06 2020, 20:07

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély II - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Kedd Ápr. 07 2020, 17:00

Amennyire tudott, bíztatóan mosolygott Aftonra. Nem történt nagy baj... Ugye? Hiszen így is elég gyorsan tudtak haladni... Már biztosan nincsenek messze a játékosok, akik bentragadtak a kazamatában.
A többiek mire idáig jutott a gondolkodásban, már támadtak is, úgyhogy ő is igyekezett újabb szitakötőt keríteni.
Eru tőre nyomán a bogár nem esett pixelekre... Nem gondolkodott tovább, nekilendült, hogy az a zümmögő mob eltűnjön. Megint felülről igyekezett kettészelni a lényt. Az eddig bevált.
Azután, kicsit megtántorodva, de megőrizve az egyensúlyát megdörzsölte a szemét. Már nem tart sokáig. És mehet aludni. Miután segített Hinarinak. Boldogan. Büszkén mosolyodott el, és észre sem véve, hogy eltűnt-e az utolsó szitakötő vagy nem, lépett az ajtó felé, ami előtte volt. Vagyis... Lehet megfordult menetközben, és visszafelé indult...


//Táj táj 5-ske

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 07 2020, 17:00

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Kedd Ápr. 07 2020, 17:22


Ahogy az előző teremben, most is egyetlen egy maradt még életben, mire mindenki támadott. Úgy voltam vele, hogy - Afton kérdése ellenére - egyelőre a mobra koncentrálok és csak miután elpixeleztem, egy vagy két támadással, térek rá az ügyre is. Eru mondjuk időközben még meg is nyugtatta a férfit és ahogy elnéztem őket, összeszokott párosnak tűntek.
- Nem, vagyis... - gondolkodtam el, hogy vajon megosszam-e vele a konkrét miérteket - Jobb lett volna, ha marad páncélod a játékosok bevédésére. A szitakötőket ismertem, de hogy mi rejtőzik a kastély mélyén, arról fogalmam sincs - mondtam végül és többek között tényleg így is gondoltam. A vértem másik kérdés volt, talán a legkevésbé jelentős a lovagvédelem és Afton biztonsága után. Persze már a feleletem közben begyorsítottam, benyitottam Fuwával a következő ajtón, de csak egy üres terem fogadott minket. Az Észlelésem viszont erről jelzett játékosokat, így nem tévedhettünk el.
- Készüljetek, emögött már ott lesznek - mondtam pár perc múlva, a nagyjából harmadik, rozsdás kapu előtt... és végül be is löktem azt.


Mobok köre:
Hinari (helyett Afton) 8x2=16-ot sebződik.

Óriásszitakötő #6: 75/75 HP (Hinari --> Afton)

Játékosi kör:
Támadom a megmaradt szitakötőt, a pernamensem miatt a második támadásom fixen talál (így arra nem is dobok). A köröm végén 20-at gyógyulok.

dobási arányok:

Hinari (50. szint): 310/235 HP, 300/150 CSP
Silence (35. szint): 175/175 HP, 10 páncél, 250/215 CSP
Eru (20. szint): 100/91 HP, 95/75 CSP
Afton (15. szint): 145/140 HP, 110/95 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 07 2020, 17:22

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Kedd Ápr. 07 2020, 17:34

-Ahogy az úrnő mondja. -mosolyog le Erura, fel se fogva, hogy hangosan is kimondta, miként szólítja gondolatban Hinarit. Megsimogatja kicsit az ő szemében még lányka fejét, kissé megborzolva annak ezüst tincseit, majd Hinari felé fordul ismét. -Meg fogjuk oldani valahogy így is. Egyszer tudok CSP-t is tölteni másnak, ha engedi a rendszer, egyébként majd csépelem, mint az állat, bármi legyen is bent. És némi sebzéstűrésem még maradt, önnek hála.
Bár az nem sok, és ha miniboss következik, hasonló az Ezüst Özvegyhez vagy hasonló, akkor megette a fene a sebzéstűrését és Afton olyan gyönyörűen fog kiportolni, hogy öröm lesz nézni. Ámbár remélhetőleg odáig már nem jutnak el, és miután a páncélja leesett, inkább el is tünteti az áttetszővé vált, most már használhatatlan pajzsot és fegyverrel a kezében követi a lányokat. Silence kap is egy erőt adó paskolást a vállára. "Most már tényleg mindjárt vége van".

_________________
Obszidián Kastély II - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Szer. Ápr. 08 2020, 12:55

Mikor a többiek a másik irányba indultak, rájött a hibára, és visszafordult arra, amerre haladni akartak. Ezt eltévesztette... Azt hitte a másik irányból jöttek...
Afton megjegyzésére az Úrnőről felnevetett. És igyekezett ki is javítani a lovagot.
- Her-ceg-nő! - mondta gyenge hangján, kuncogva.
Nem tetszett neki, hogy Hinari sem tudja mi lehet a következő ajtó mögött, alaposan meg is lepődött, amikor végül nem találtak ott semmit. De azért fel is lélegzett, mert így több ideje volt kicsit kifújni magát, és kicsit összeszedni a koncentrációját. Szükség lesz rá, hiszen nem tudják mit tudhat a mob.
Óvatosan kukucskált be Hinari mögött a belökött ajtón, hogy felmérje, mi van ott.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Szer. Ápr. 08 2020, 13:19

-Nahhh ne már!- Méltatlankodok, a haj borzolás nem a kedvencem. Minek néz? Valami kis lánynak? Oh ja igen lehet, ezt tényleg unom már. Kicsit idegesit a dolog, de nem tehet rola senki sem.
-Hercegnő?- Oldalra döntöm a fejem és végig mérem a szökét. - Inkább mester.-
Mert engem tanitott, még ha egy kicsit. Akkor is tudást adott átt nekem.
Hina miután belökte az ajtot jeges borzongás futott végig rajtam. A Zita ösztön jelez, itt valami nagyon nem stimell. Az érzés felerősödött amikor megláttam a mobokat.
- Vigyázatok, nagyon veszéjesek. A képeségünk azt mondja, nagyon erősek..... borzongok.
Lázszik is rajtam ahogy megrázkodok rajtam végig futó hideg miatt.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 08 2020, 13:24


Mindenekelőtt dobok képességre, mert az egész hszem ettől függ majd Surprised

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Ápr. 08 2020, 13:24

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Obszidián Kastély II - Page 2 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Szer. Ápr. 08 2020, 14:22


Úr-nő? - fordultam hátra, ahogy meghallottam a férfi hangját, a helyzetet pedig nem tette egyszerűbbé Fuwa sem, aki a jelzőt hercegnőre javította ki. Zavartan néztem szembe velük, mert én... hát, nem, én egyáltalán nem voltam egyik se, bár volt egy szőke barátom, egy sárkányom és végülis palotában lakok... de akkor sem! >.< Amikor pedig Eru is hozzátette a magáét, immáron teljes zavarban, lángvörös arccal nyúltam inkább a kilincs után, csakhogy ne nagyon kelljen semmit sem szóban reagálnom ezekre. Az arcom megtette feleletnek anélkül is Neutral
- Köszi, a CSP töltés nem rossz - bólintottam aztán, merthát a lovag éppen egy képességét osztotta meg velünk; az volt a minimum, hogy legalább erre válaszolok valamit - És nyugodtan tegezhetsz - tettem még hozzá egy zavart mosoly kíséretében.

Az előttünk álló feladat komolysága viszont kellően visszazökkentett, főleg így, hogy Eru is elmondta, mit tapasztal.
- Köszönjük. Figyeljünk oda - bólintottam és gyorsan felmértem a terepet - Afton, állj a játékosok elé, Eru, fedezd Aftont, Sil te pedig segíts nekem - hadartam gyorsan, mert a helyzet korántsem volt veszélytelen: a három bennragadt játékos közül az egyik pirosban volt és a fal mellett reszketett, őt védte két másik srác, mindketten sárga életcsíkkal. Előttük pedig két mob, a fejük fölötti név alapján tobzoskák, akik, alighogy beléptünk, felénk fordultak és 50-et sebeztek is azonnal. Összeszorított foggal, oldalról támadtam az elsőt, a találatot pedig még a közbe bekiabáló játékos hangja sem tudta megzavarni:
- Ha támadod, ő is sebez! - kiáltotta felém kétségbeesetten, én pedig már majdnem rábólintottam, hogyhát igen, a mobok alapvető tulajdonsága, hogy a körükben ők is sebeznek. Ez azonban más volt.
- A sebzésed felényit visszasebez rád - állapította meg a Katana, én pedig azonnal leengedtem a kardot.
- Halljátok, Eru, Fuwa, Afton! Csak annyit sebezzetek, amennyinek a felét ti magatok is kibírjátok! - kiáltottam a hármasnak, majd vettem egy nagy levegőt és visszafordultam a két mobhoz. Árnyék! - mondtam ki gondolatban, az életcsíkom pedig erős sárgából azonnal zöldre váltott. Kifújtam a levegőt. Innentől menni fog. Mégegy támadás, majd mégegy, a vértem miatt éreztem, ahogy egyre csak gyorsulok fel, egyre gyorsabban, szinte szemmel alig lekövethetően... de a tobzoska páncélja csak nem akart leesni. A negyedik vágásomnál vágtam bele az életcsíkjába, azaz...
- És nagyjából 440 páncéljuk van! - mondtam a többieknek és felpillantottam az életcsíkomra. A zöld és a sárga határán táncolt. Megint. Egy ötödik vágással viszont sikerült elpixelezni, de közben én is kifáradtam ebben, így zihálva léptem hátra kettőt, hogy némi levegőhöz jussak. Nem csoda, hogy segítséget hívtak - a képességem nélkül ezekkel én magam sem bírtam volna el, a szitakötők után. A harcnak azonban nem volt még vége: a maradék egy mob elé léptem és egy négyvágásos kombinációval (persze pihenővel megszakítva) ütöttem le a páncélját, hogy aztán egy utolsó csapással azt is visszaküldjem oda, ahonnan jött.
Mire végeztem, az életcsíkom a piros zónában állt meg.
De elmúlt a veszély. Mindenki túlélte.
Kimerülten döntöttem neki a hátamat a kastély hűs falának, majd eszembe jutott.
- Még van öt környi időm, amíg a képességem él. Utána le fog csökkenni az életem 1-re, szóval addig kell kijutnunk vissza a védett övezetbe - löktem el magam a faltól és léptem a kapu elé sietve - Fuwa, ha nem érnénk ki, ki fogok teleportálni. Akkor a te feladatod lesz a fiúkat kivinni - néztem rá a céhtársamra komolyan, majd a többiek felé fordultam - Afton, Eru, vigyázzatok Silencere - mondtam - Ti pedig máskor hozzatok kristályt - néztem rá az itt rekedtekre is, akiknek a hálálkodásukra csak fáradtan bólintottam:
- Induljunk.
És igyekeztem erről a helyről, el, ki, minél hamarabb; kezemben a teleportkristályommal. Visszafelé elvileg már nem találkozhatnánk semmivel, de láttam én már furcsaságokat itt, és meg kell hagyni: Aincrad sokkal veszélyesebb, mint azt az ember el tudná képzelni.


adminisztratív infók:

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Szer. Ápr. 08 2020, 21:28

Egész jól eltársalogtak a többiek, főleg Afton és Hinari. Jólvan jól van, csak pár mondatot váltottak. Mind hármolyukra felnéztem. Ez a méretarányoknak is köszönhető, mind a hárman magasabbak nálam. Persze ez engem nem zavar, mert nem minden a méret. Figyelni, ohh értem legalább is azt hiszem. Elégé csapongó a természetem néha. Vagy is inkább szeleburdi és izgága. Folyton pörgés koronázatlan hercege.
Belépve és bent alva éreztem miért is volt a Zita ösztön ennyire erős. Mikor parancsokat hallottam fel vontam egyik szemöldököm. Nem azért mintha nem fogadtam volna el, meg amúgy is ilyesmit terveztem. Egyszerűen nem vagyok hozzászokva. Eddig Aftonon kívül még senki nem szolt rám, szájából hangzana el hasonló semmi reakcióm nem volna csak tenném, amit kért azt hiszem. Pár helyzetben benne voltunk együtt igy azt hiszem tényleg össze szoktunk egy kicsit. Afton mellé álltam hát hátam mögött a játékosokkal, akik nagyon buták voltak.
Ugyan támadni szeretem volna, de nem volt lehetőségemre. Pedig én is játszani szeretem volna a mobokal egy kicsit.
- Majd ne felejtsétek el meg köszöni. - A triónak intéztem a szavaim és eltipegtem Hinarihoz, akinek kezébe nyomtam egyetlen 5 hp-s potimat. Nem sok, de semminél több. - Tessék meg inni most!
Rászóltam majd akár elveszi, akár nem jobb kezemmel meg böködőm az oldalát.
- Legközelebb mi is játszani akarunk a mobokal. - Durcás voltam és pufogó arcot vágtam majd igazi cuki Eru módon hátat is fordítottam neki. Szavait halva hátra pillantok a szőke nőre. - Kérned sem kell, hiszen a barátunk. Mind a ketten vigyázunk majd. Vagy is mind a hárman.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Csüt. Ápr. 09 2020, 11:42

"Nyugodtan tegezhetsz".
Afton pedig erre a kijelentésre pirult el igazán. A hercegnő kifejezés pedig... kifejezetten tetszett a számára. Ki tudja, miért, de az agya szinte elkapta ezt a szót és elraktározta valahova mélyre. Lelki szemei előtt felelevenült, ahogy átöleli Hinarit, kezével lágyan a lány álla alá nyúl, gyengéden feljebb emeli és rámosolyog. "Hercegnőm", búgja halkan, mielőtt ajkaik összeforrnának...
Afton végül inkább megpaskolta saját arcát. -Najó, ébredjünk még fel egy kicsit. Nincs sok hátra. -mormogta, egyrészt tényleg azért, hogy felébredjen az álmodozásból, másrészt azért, hogy tényleg kicsit kiűzze az óceánon töltött éjszaka fáradalmait.
Végül beléptek a kapun. Afton is elsőnek a játékosokat vette észre, és rögtön megbánta, hogy olyan elhamarkodottan hagyta elhasználni a páncélpontjait. Hinarinak szinte meg se kellett szólalnia, hogy a lába mozduljon és feléjük tartson, így mikor a ú... pardon, hercegnő kiadta az utasítást, a férfi egy büszke mosollyal biccentett felé, majd teljes testével, kitárt karokkal a játékosok elé állt. És az események innentől kezdve jelentősen felgyorsultak.
A tobzoskák megütötték, de Afton csupán felszisszent, és tartotta magát a helyén. Kardját készenlétben tartotta, de mire jelenleg a szokottnál is lassabb agya felvette a ritmust, a szemei már csak Hinari mozgását tudták lekövetni. A nő úgy perdült körbe a tobzoskák körül, mint egy megtestesült védőangyal, a földre szállt Gábriel. A besütő fény még talán szárnyakat is vetíthetett volna rá, amik hihetetlen gyorsaságot kölcsönöztek neki. Kardjának pengéje hihetetlen táncot járt, viszont Afton döbbenten és félelemmel a szívében nézte végig, ahogy Hinari életcsíkja egyre lejjebb és lejjebb szökik.
-Vigyázz! Állj meg! -kiáltotta el magát, de hangját elnyelte a csatazaj. Erősen oda kellett figyelnie magára, hogy ne szaladjon előre megmenteni a céhvezért, fogait csikorgatva próbált ellenkezni a józan esze a szívével. És pont, mielőtt veszített volna, hogy Erura bízza a játékosokat, a második tobzosa felsírt és pixeleire hullott.
Hinari pedig levegő után kapkodva középen maradt, vöröslő életcsíkkal.
-... Hina... -rebegte, talán most először halkan, ezt a becenevet. Szinte reszketett a döbbenettől és az aggodalomtól. Hinari viszont pillanatok alatt szedte össze magát és adta ki a következő utasításokat. Afton végül bólintott, majd megfogta az egyik játékos kezét és a kis banda elindult kifelé.
-Ez hihetetlen volt, de ha lehet, ne legyen megismételve. -mosolygott Hinarira, mikor mellé ért. -Elismerésem, hercegnő.
-Te pedig ne aggódj, sokat fogunk még mobokkal játszani, de remélem, nem pont ezekkel. -nevetett Eru felé fordulva. -Szaladjunk ki, mielőtt újratermelődnének. És végre kialudjuk magunkat. utána mindenki a vendégem egy kis édesség-maratonra valahova!

_________________
Obszidián Kastély II - Page 2 Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 279
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Csüt. Ápr. 09 2020, 17:07

Amíg Eru meg nem szólal, hogy ezek a valamik nagyon veszélyesek, elgondolkodik róla, hogy vajon helyes-e Hinarit mesternek szólítani. Végülis neki is sokmindent tanított... De hát a hercegnőket hercegnőnek illik hívni, nem? Hogy közben a szőke lány mennyire zavarba jött... Azt nem vette észre.
Nyel egyet Eru figyelmeztetésére. Még valami veszélyes... Sok lesz ez egy napra... még kettőre is... 
De azért bólint Hinarinak, segít. De csak óvatosan. 
A hercegnő mellett lépett előre a lények felé, akik közül az egyik fel is figyelt rá, és megtámadta. 
Már lendítette volna a kardját, amikor Hinari kiáltott, hogy óvatosan kell támadni. Megakadt a mozdulat. Neki... fogalma sem volt, mennyit bír ki... 
Hinari aztán támadásbalendült, és sárgából visszakúszott az élete zöldbe. Ez megnyugtató volt, de minden csapásával ment lefelé. És ezzel együtt lett Fuwa is egyre kétségbeesettebb. Nem tudta mit csináljon. Majdnem olyan érzés volt, mintha az az összetörhetetlen, zárt rács most is ott lett volna a sárga életcsíkkal hadakozó lány, és közötte. Oda akart rohanni, hogy segítsen, de nem tudta, tudna-e segíteni, ráadásul mögötte is volt valaki piros életcsíkkal.
Hosszú pillanatokig nem fogta fel, hogy Hinari megállt, és az életcsíkja is megállapodott pirosban.
Az térítette magához, hogy Hinari megszólította. Látta, hogy már nem csökken az életcsíkja, és a mobok is eltűntek... 
Sírva fakad, és odarohan Hinarihoz, hogy jó szorosan meglelje, és hozzábújjon. 
Nem csinálja sokáig, mert közben az is eljut a tudatához, hogy sietni kell, hogy Hinari biztonságban lehessen.
Egy darabig rázta a fejét. Ő nem akarja. Nem. Hinari is rendben velük marad, és szépen kijutnak együtt, gond nélkül. Ő nem! 
Aztán végül szipogva bülint, hiszen megértette. Ha Hinarinak ki kell teleportálni, akkor majd ő vigyáz a többiekre.
Egyetértően bólintott Afton édességes javaslatára, aztán elkezdte Hinarit kifelé tessékelni. Sietni kell!

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 10 2020, 13:06

Kazamata megtisztítva... jutalom generálása... dupla event applikálása...

Alapjutalom: 312 exp, 40 arany
Silence +31 exp, Hinari -31 exp, +21 Nihil Levél, +10 Vörös Gomba (Hinari medál)
Silence +31 exp, Hinari +244 arany (akaito 1. szint)

1. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Villámgyors Ütés Potion
2. hullám, Aranyláda: 1600 arany, 4x [T4] Izzó Páncél Potion
3. hullám, Bronzláda: 400 arany, 2x [T4] Keserű Potion, 8x Kristálykő Hinari és Silence számára
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II - Page 2 Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.