Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély II

+2
Kayaba Akihiko
Cardinal
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Obszidián Kastély II Empty Obszidián Kastély II

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 07 2016, 15:17

Nyster fővárosának közepén emelkedik az Obszidián Kastély, és benne ez a frissen megnyílt kazamata várja mostantól a halálba vágyó kalandorokat.


A terület főszörnye
2x Tobzoska - HP:30 | F:29 | E:75 | GY:24 | S:53 | P:220
Amíg van páncélja, 50%-kal csökken a szörnyet ért sebzés, és ezt az értéket (automatikusan) visszasebzi a támadójába.


A hozzászólást Cardinal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 10 2021, 15:21-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Cardinal Szer. Márc. 25 2020, 13:12

Gratulálok, megtaláltátok a Szitakötő Termet Neutral


Silence (35) - HP:170 | F:52 | E:74 | K:50 | GY:91 (100) | S:39 | P:90 /epikus van/
Eru (20) - HP:100 | F:32 | E:45 | K:19 | Gy:47 | S:4 | P:5 /legi van/
Hinari (50) - HP:310 | F:92 | E:115 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85 /epikus+legi van/
Afton (15) - HP:145 | F:20 | E:32 | K:22 | GY:38 | S:15 | P:107


1. hullám - 9x Óriásszitakötő - HP:75 | F:55 | E:8 | GY:78 | S:24 | P:0
2. hullám - 8x Óriásszitakötő - HP:75 | F:55 | E:8 | GY:78 | S:24 | P:0
3. hullám - 2x Tobzoska - ???
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Szer. Márc. 25 2020, 15:56


Éppen a céhházból rohantam kifelé: kivágtam a robosztus kaput és már fordultam is volna rá az utcára, amikor észrevettem, hogy a nagy sietségben majdnem elsodortam Fuwát, aki készült volna benyitni éppen.
- Elnézést... jól vagy? - torpantam meg és ha kellett, segítettem fel - Szia... sztok - pillantottam a kis csapatra, akik most jöhettek meg valahonnan, de mindez igazán nem számított most: az volt a lényeg, hogy a lány itt volt és nekem szükségem volt rá - Amúgy jó is, hogy találkoztunk. Épp amikor kéne, senkit sem találok a céhházban... - bosszankodtam, majd kisimítottam egy szőke tincset az arcomból és vettem egy mélyebb levegőt - Segítened kellene nekem kimenteni három játékost az Obszidián Kastélyból, nem vittek kristályt, valami bátorságpróbából, vagy mi. Abban a kazamatarészben még nem jártam és... egyedül sose jó az új helyeket felfedezni - mosolyogtam rá, majd Eruhoz és a valahonnan már ismerős, magas lovaghoz fordultam:
- Bocsánat, hogy elrabolom Fuwát, de ez most fontos - mondtam nekik és először eszembe se jutott őket is magammal vinni, csak... miután ellentmondást nem tűrően hangoztatták, hogy ők is segíteni akarnak. Veszekedni pedig nem volt időm, így végül rábólintottam és már vettem is elő a teleportkristályt, hogy Nysterbe portolhassunk azonnal - a főtértől pedig csupán pár utcára volt a hatalmas, védett övezeten kívül eső kastély, tele erősebbnél erősebb kazamatákkal. Fuwát nem féltettem, előző alkalommal Eru is megállta a helyét, ám a férfiról nem tudtam semmit.
- Milyen felszereléseid vannak? Odabent tier négyes, erős mobok várnak majd - kérdeztem a lovagot. A felelet után a lv-szintjére is rákérdeztem, majd menet közben (ami nekik rohanás volt, nekem viszont csak közepesen sietős tempó) lenyitottam a céhbank paneljét és átdobáltam neki pár olyan T2-es itemet, ami kellő gyorsaságot ad, hogy ne többszörözzenek le a mobok sokkal, és kellő sebzéstűrést, hogy ne kelljen őt is kimentenünk a bent rekedtekkel együtt. Talán. Mindenesetre közben már meg is érkeztünk és ha nem volt egyéb kérdés, nyomomban a hirtelen verbuválódott társasággal, benyitottam a kastély legerősebb kazamatájának ajtaján.

A szárnyak rezegését nem lehetett mással összekeverni.
- Szitakötők - állapítottam meg és nem sokkal később meg is jelentek az óriási rovarok, méghozzá nem is kevesen. Mennyi is a sebzéstűrésük?
- Hetvenöt - felelte mély hangon a kezemben lévő fegyver, én pedig bólintottam.
- Figyeljetek, 8-at sebeznek és 75 életük van. Dolgozzunk össze, hogy minél hamarabb mehessünk tovább - kértem őket és miután egy az egyben leütötték a páncélom nagyrészét, én igyekeztem először azokat leszedni, amelyek Erut és Fuwát támadták.


Mobok köre:
Hinari (8)7x5x2=70-et, Silence 8x3x2=48-at, Eru pedig 8x1x2=16-ot sebződik.

Óriásszitakötő #1-5: 75/75 HP (Hinari)
Óriásszitakötő #6-8: 75/75 HP (Silence)
Óriásszitakötő #9: 75/75 HP (Eru)

Játékosi kör:
A rúnám miatt 10%-al kevesebbet sebződtem. A vértem miatt 0.7 SP-t kapok.
Támadom először a #9-est, majd visszafele sorban a többit. Az első támadásom nem fogyaszt CSP-t (gyűrű) és maximum 1-et hibázhatok (azaz a 9-8 mindenképpen pixeleződik).

dobási arányok:

Hinari (50. szint): 310/310 HP, 15 páncél, 300/200 CSP
Silence (35. szint): 175/175 HP, 42 páncél, 250/250 CSP
Eru (20. szint): 100/91 HP, 95/95 CSP
Afton (15. szint): 145/145 HP, 107 páncél, 110/110 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 25 2020, 15:56

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély II 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély II 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Szer. Márc. 25 2020, 16:48

Céh.
Amióta találkozott Sillel a tó partján, azóta foglalkoztatta a kérdés, de merőben sokat sosem foglalkozott vele. Úgy volt vele; ráér, ezen kívül szerette volna megtalálnia tökéletest, ami igazán rá illene. Olvasgatott, keresgélt, kérdezősködött, főleg az esti kártyapartik közepette. Végül a téma elfelejtődött, de mikor nem sokkal ezelőtt engedett egy meghívásnak, gondolta; majd valamikor a beszélgetés közben felvetné ismét az ötletet. Ugyanis pont abba a céhházba igyekezett, amit egyébként is kiszemelt. Amiről úgy gondolta; az az a hely, ahonnan a legtöbbet tehetne a közösségért.
És mikor a kapuhoz érve egy aranyszín hajú tavi tündér libbent a szeme elé, már biztos volt benne, hogy jó helyen jár. Bár a szőkék sosem voltak a gyengéi, de ez a nő szinte sugárzott, napfényt árasztott magából, határozott mozdulatai magabiztosságot sugalltak, kecses kacsói tökéletesen rejtették, hogy mekkora erő lakozhat bennük. Egész Aincrad egyik legerősebb játékosa, akit szinte mindenki ismer, vagy legalább hallott róla, hacsak nem egy barlangban élt eddig.
Élőben találkozni vele... komolyan szívet melengető esemény.
S ahogy beszél, az elszántság a hangjában, a tettrekészség, a bátorság, hogy egy percet sem tétovázva el is indul, hogy megmentsen pár bajba jutott játékost... Afton úgy érezte...
-Had jöjjünk mi is! -kiáltott fel. Emelte a kezét, hogy megfogja Hinari karját és úgy tartsa vissza, de végül nem tette meg. Csak ökölbe szorította és elmosolyodott. -Segítünk! Együtt többen vagyunk, és és és biztos sokkal hatékonyabb lenne!
...
(Afton, egy vadbarom vagy. "Együtt többen vagyunk", komolyan... Ennél gázabb szöveg nem jutott volna az eszedbe?)
-Nem nyitok vitát! -rázta meg a fejét. -Majdnem sikerrel kivittem tojáshéjfenekű koromban egy T2-es kazamatát is. Menni fog.
Lényegtelen, hogy volt vele egy másik magas szintű játékos.
Hinari így végül elfogadta a dolgot, és Afton már szaladt is utána szorosan, igyekezve leplezni, mikor kezdett kifáradni. A kölcsönkapott felszerelést is pillanatok alatt magára öltötte menet közben, majd kis főhajlással megköszönte, épphogy annyira, hogy közben ne bukjon orra.
Tudja jól, hogy nem volt jó ötlet ez az egész, de az aranyhajú tündérnek nem tud ellenállni. Ha a valódi neve amúgy is Arthur lenne, akkor Hinari a Tó Úrnője, és neki kötelessége az Úrnőt megvédeni.

Mire beérnek az első terembe, a cselekvéspontjai ismét maximumon vannak. Kicsit próbálgatja az új kardját, a pajzsot pedig végül maga elé támasztva a földre néz fel a hatalmas rovarokra. Hát, legalább nem pókok. Vagy mi még fontosabb; nem kígyók. Ha kígyók lennének, Tó Úrnője ide vagy oda, visszavonulna inkább.
-Akkor jöjjenek nyugodtan. Szólj, ha magamra vonjam őket. -mosolyodik el, és a pajzsa felé int a kardjával, de nem kongatja meg. -Eru, gyere, huppanj mögém, ahogy szoktuk!
Eruval már összeszokott csapatként tud együtt dolgozni, Sillel pedig szintén keveredett már harci helyzetbe, de Hinari... Hinari valami elképesztő. A nő angyalként száll végig a termen, és szinte elmosódik a szemei előtt, olyan gyors. Arany sugárként a nyomában csak kéklő pixelek maradnak. Afton suta kis bogárnak érzi magát mellette, ahogy egyszerűen csak annyit tud tenni, hogy tartja a pajzsot Eru előtt és megcsapkodja a legközelebbi szitakötőt.


/Bevédem Erut és támadom, hmm, az első szitakötőt

Cardi, emlékszel anno a Patkányokra? Fúú, mikorisvoltaz? -w-/

_________________
Obszidián Kastély II Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 275
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 25 2020, 16:48

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Szer. Márc. 25 2020, 20:46

Sil elakart vinni minket valahová, és a minket most valóban jogos volt. Afton is itt volt, vagy is négyen vagyunk. Afton, Sil, Zita és én. Nem igazán értettem, mit szeretne. Vagy is mire akar kilyukadni, de már ismertem annyira meg bízzak benne. Na meg persze rossz indulatot sem éreztünk. Ezek a tények nem lenének a céh logója meg egyezik Hinariéval. Ez az egy tény is elég lenne némi fenntartással, de kövesem.
Az emlegetett személy, majdnem fel is lökte kis csapatunk, nagyon sietett valahová. okot miért ilyen gyorsan el is magyarázta. Aftonra néztem, Silre majd Hinarira akihez oda is léptem. Elkaptam jobb kezemmel ruhájának a szélét és meg cibáltam.
- Nem bocsátunk meg mi és Afton sem. - A férfira pillantottam, aki imént mondta ki a gondolataim. Joggal tehetném fel a kérdést te most olvasol a fejemben? - Igen Megyünk mi is és ez nem vita tárgya!
Karba tett kezekkel bevágom a durcást, végül elmosolyodok. Az engedély megadva, bár, ha engedi, ha nem igazából nem érdekelt volna. Mi akkor is mentünk volna biztosan.

Kazamatába lépve halk rezgést hallottam, már meg is van miért. Szárnyas izééé szitakőtök jöttek, jó sokan.
- Nem nem tudom. - Szemeimmel a mobokat méregetem.- Még nem ettem.- Afton szavai meg szakítják a kis magán beszélgetésem és ösztönösen cselekedve mögé lépek.
- Afton, csináljuk azt benne vagy?
Amint igenlő választ kapok és látom ahogy a férfi felkészül én futásnak eredek egyenesen felé. Felugrok és ő lök rajtam egyet a pajzsával. Nem ugrok igy olyan magasra keljen akrobatika vagy más jártaság. Viszont kettőnket támadó mob mögé kerülök. Igy sikeresen kétoldalról közre tudjuk fogni.
Azonnal meg is támadom a gonosz mobot. Talán alaposan megtudom tépázni a szárnyait.


óriásszitakötő #1 Támadva


A hozzászólást Eru összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 25 2020, 20:53-kor.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 25 2020, 20:46

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély II 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Csüt. Márc. 26 2020, 12:43

Fáradt volt. Nagyon fáradt. Ez az éjszaka közepi tengeri kaland megviselte, nemcsak fizikailag. Aludni akart. Az ágyában. Nyugodtan, Noiset ölelve.
De szerette volna megköszönni Erunak és Aftonnak, hogy segítettek neki. Na meg… Addig sem akart egyedül maradni, míg hazasétált a teleportkaputól. És nem tudta, ki mást kérhetne meg ilyenkor, hogy elkísérje.
Álmosan pislogott az úton, és látványosan is megkönnyebbült, mikor megérkezett a kis csapat a Palotához.
Nem figyelt fel a kapu nyílására, és a lendülettől elvesztette az egyensúlyát. Meglepetten pislogott néhányat, aztán észrevette, hogy Hinari jött ki éppen a céhházból, és miután a hercegnő felsegítette, könnybelábadt szemmel megölelte a szőke céhvezért.
Aztán kíváncsian néz fel Hinarira. Nincs senki? És kell valaki? Miért?
Nemsokára ez is kiderült. Ki kell menteni valamiket… Honnan? Od..Ob… Mindegy.. A kastélyból.
Még mindig fáradtan, de komolyan bólintott. Jól van, megy.. És segít. Utána majd alszik.
Annál jobban meglepődött, hogy Afton és Eru is ragaszkodott hozzá, hogy velük tartsanak…
Neki nem volt ellenére, úgyhogy nem ellenkezett, beküldte Noiset a palotába, aztán követte Hinarit Nysterbe, és onnan a nagy, nem sok jót ígérő kastélyhoz.

Aztán nyelve egy nagyot befele a kazamatába is. A hercegnő a segítségét kérte, hogy kihozzanak valakiket innen, úgyhogy nem fordulhat vissza. Igyekezett tartani a lépést, ahogy haladtak előre.
Hinari figyelmeztetésére a utomatikusanvédekezésre emeli a kardját, és álmos pislogással méri fel a terepet, de eddigre már nekik is vágódnak a szitakötők.
Óvatosan szemlélte a szitakötőket, hogy kiválassza, melyiket lenne jó támadni. És akkor az egyik belécsípett. Ezzel pedig eldőlt a kérdés: Odacsapott a csipkelődő szitakötő felé.

// a #6-os szitakötőt támadom

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 26 2020, 12:43

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Csüt. Márc. 26 2020, 17:29


Ahogy Fuwa könnyes szemekkel ölelt át azonnal, már tudtam, hogy hiba volt elmondanom, hova megyek. Látszott rajta, hogy kimerült, jobban belegondolva pedig még reggel van... mit csináltak ők együtt egész éjszaka? Mielőtt azonban bármi mást is mondtam volna, a férfi már felajánlotta, hogy segít, Eru pedig rögtön csatlakozott a kéréshez. Végignéztem rajtuk, majd beletörődő mosollyal bólintottam: nem fogom hagyni, hogy bajuk essen, ha pedig akárcsak tíz másodpercet is nyernek nekem, már jó volt, hogy ott vannak.
Még úgy is, hogy Fuwa elszánt és álmos volt egyszerre. Kértem volna a lovagot, hogy ha tudja, védje be őt, de Eru talán tényleg jobb választás volt: hiába ütöttem le róla a szitakötőt, a sebződéstől máris leesett a páncélja. Mosollyal figyeltem kettejük csapatmunkáját, ámbár mind Fuwa, mind Eru csupán pirosba tudta levenni az óriásrovarok életpontját. Éppenhogy, de nem elég.
- Köszönöm, de egyelőre nem szükséges - ráztam meg a fejem Afton szavaira - A pirosakat meghagyom nektek - tettem még hozzá és intettem a sebzett egyedek felé; én magam pedig a teljes életesekre fókuszáltam továbbra is: még sok mob maradt hátra és az idő is ellenünk dolgozott.


Óriásszitakötő #9-8-7 pixelezve (Hinari), #1 és 6 pirosba levíve (Eru, Sil).

Mobok köre:
Hinari 7+7+(8x8)=78-at, Silence 8x2=16-ot sebződik.

Óriásszitakötő #1: 75/1 HP (Hinari)
Óriásszitakötő #2-5: 75/75 HP (Hinari)
Óriásszitakötő #6: 75/1 HP (Silence)

Játékosi kör:
A rúnám miatt 10%-al kevesebbet sebződtem, amíg volt páncélom. A vértem miatt 0.7 SP-t kapok --> 0.7+0.7+3.0=4.4 SP
4 támadás a teljes életesekre, az első 3 támadásomból maximum 1-et hibázhatok; a 4.-et elhibázhatom.
A köröm végén gyógyulok 20 HP-t (sisak).

Hinari (50. szint): 310/267 HP, 300/0 CSP
Silence (35. szint): 175/175 HP, 26 páncél, 250/215 CSP
Eru (20. szint): 100/91 HP, 95/75 CSP
Afton (15. szint): 145/145 HP, 107 páncél, 110/95 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 26 2020, 17:29

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély II 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély II 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély II 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Csüt. Márc. 26 2020, 20:13

Eru kérdése a laikusoknak bizonyára félreérthető lett volna, de Afton nagyon jól tudta, mire gondol. Elmosolyodott, bólintott, majd felkészült, és ahogy a lány súlya eltűnt a pajzsról, a férfi utána szaladt és belecsapott a szitakötőbe. Nem volt elég, de semmi gond, eddig élvezte a helyzetet. Mikor felpillantott, hogy Sil és az aranyhajú tündér merre tartanak, meglepve szemlélte, hogy Hinari már ki tudja, hanyadik rovart pixelezi el a szeme láttára.
Hihetetlen. Egyszerűen hihetetlen volt a számára. Gyors, erős, ügyes és kitartó. A tökéletes játékos.
Afton mélyebb levegőt vett, majd kifújta. Csak a pontoknak és a rendszernek köszönheti, hogy talpon tud maradni, egyébként tudja jól, hogy már rég térdelne és a levegőt kapkodná a kimerültségtől. Ám ezúttal félretolja minduntalan lelki szemei elé vonuló képet az óceánról, a sötétségről és a félelemről; most koncentrálnia kell. Ha csak tíz másodpercet is nyernek Hinarinak, már megérte eljönni.
-Eru, csapd le őket. -mutat a két, már-már döglődő rovarra. -Sil, gyere. Hamarosan már tényleg pihenhetünk, ne aggódj. Majd bepótoljuk máskor a beszélgetést. -mosolyog rá társnőjére, majd kicsit megforgatja pajzsát és elindul előre, az eddig érintetlen szitakötő felé. -Minél előbb elvégezzük a feladatot, annál hamarabb alhatunk.

_________________
Obszidián Kastély II Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 275
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 26 2020, 20:13

The member 'Afton' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Csüt. Márc. 26 2020, 20:51

-Na gyerünk, ne lustálkodj! Igen is finomak!
Sajnos támadt egy kis vitám hirtelen a bal kezem tette a dolgát, de a gondolatai zavaróak voltak. Néha különös humora volt. Furcsa dolgokat tudót sugalni, mint mostani. Ami az volt harapjak saját számmal a rovarok nemesebbik felébe. Na még mit nem fujj! Ilyen az, ha valakinek a bal keze önálló életet szeretne élni. Néha elgondolkodom azon, miért nem szalad el Zita. Végül is meg tehetné, talán ez a csipkelődése az alattosom kis gondolatok miket hallok, vagy is érzek. Azt hiszem eddigi idő alatt megkedvelt, igazából én is öt. Talán nem is tudom hol ér véget és én hol kezdődőm. Harc közben nem csak saját gondolataim lebegnek szemeim elött. Hinari szét pixelezet szárnyasai is. Mosolygok és pattogok és szinte pattogok a pixelek közt. Furcsa, elméletben hulla fáradt kellene legyek. Még is durvábban nyomom, mint egy koffeinezet pocok.
- Értettük! - Mind a ketten egyre nagyobb kedvel és hévvel lovaltuk bele magunk a harcba. Inkább a teljes életes szárnyasra akartam magam rávetni. Amit ki gondoltam talán még nincs elveszve. Újra neki lendülök és igyekszem elkapni az egyik 1 hp-s mobot.

Majd a másikat is, végül, ha támadásaim sikeresek rövid szitakötő lovaglás után pixelek közt huppanok a fenekemre.


Támadom #6 #1 Óriásszitakötőt

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 26 2020, 20:51

The member 'Eru' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély II 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Pént. Márc. 27 2020, 10:28

Egyetértőn bólogat Afton szavaira. Nemsokára. Ügyesek lesznek, megoldják ezt a helyzetet, és mehet aludni. Az..ráfér
Kicsit gondolkodott, bár nem igazán akarództak forogni a kerekek az agyában. 
Az előbb a csapásától éppen hogy, de nem pixeletődött el a bogár... Jó lenne, ha kicsivel erősebbet tudna ütni. A főzőcskézésből eszébe  jutott, hogy van olyan potion, ami kölcsönöz neki némi plusz erőt. Szerencsére gyorsan megtalálta a céhbankban, és míg a többiek a szitakötőket támadták, megitta.
Mire összeszedte magát az újabb csapásához, már csak egy Szitakötő röpködött a csapat, pontosabban Hinari körül. Ha sikerül lecsapnia, mehetnek tovább. Jól megnézte magának, aztán egy ásítást elnyomva nekirugaszkodott, hogy felülről szépen kettévágja a zümmögő-röpködő mobot. 
Még pislognia kellett néhány pillanatig, hogy felmérje, sikerült-e, vagy mellécsapott.



// Haszálok egy gyenge adrenalin potit, és támadom az utolsó szitakötőt.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 27 2020, 10:28

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 29 2020, 22:09


Örültem, hogy Afton kezébe vette az irányítást és amíg én a teljes életes egyedekkel voltam elfoglalva, ők tényleg csapatban dolgoztak. Mire körbenéztem, már csupán egyetlen rovar zengett körülöttem, így egy vagy két vágással ettől is megszabadultam, csakhogy mehessünk végre tovább.
- Még nincs itt a vége, biztos bírni fogod? - léptem oda Fuwához és fogtam meg a kezét gyöngéden, mosolyogva - De ha szeretnél, haza is teleportálhatsz. Mindenki biztonsága ugyanolyan fontos, a tied is - néztem rá aggódón, de kicsit szigorúan is, hiszen ebbe az akcióba most tényleg nem fért bele, hogy többfelé osszam a figyelmem - Most viszont siessünk - bólintottam, miután reagált, ez utóbbit már a teljes csapatnak szánva - Ha jók a kapott koordinátáim, még több terem is vár ránk, mielőtt odaérnénk - mondtam nekik, majd sietős léptekkel el is indultam.


Mobok köre:
Hinari 2x8=16-ot sebződik.

Játékosi kör:
Pihi, majd leütöm a maradék mobot; ha az első támadásom nem talál be, a második fix találatos.
A köröm végén gyógyulok 20 HP-t (sisak).

Hinari (50. szint): 310/271 HP, 300/0 CSP
Silence (35. szint): 175/175 HP, 26 páncél, 250/215 CSP
Eru (20. szint): 100/91 HP, 95/75 CSP
Afton (15. szint): 145/145 HP, 107 páncél, 110/95 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 29 2020, 22:09

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Afton Hétf. Márc. 30 2020, 11:27

Miután a Tó Úrnője leütötte az utolsó szitakötőt is, Afton a pajzsára támaszkodva szemlélte végig ismét a csapatot. Fáradt volt ő is, iszonyúan kimerült, és tényleg biztos, hogy csak a pontjai miatt tud talpon maradni, de sokkal kevésbé volt megviselve, mint Sil-chan, Eru pedig ugyanúgy pattogott az energiától, mint máskor. Afton végül egy barátságos mosolyt vetett a két Ligatagra.
-Egyetértek, szerintem is nyugodtan menj haza pihenni. Nem vagyok sok segítség az alacsony szintemmel, de szerintem megoldjuk. -biccent. -Hinari-sama, én meg majd odafigyelek magamra is meg Erura is, ha nagy baj lenne, kiportolunk, szóval miattunk ne aggódjon. Ha addig is segítségére lehetünk, már az is elég. -legyint egyik kezét felemelve. Igaz, közben a virtuális szíve igazi tamtam-dobot ver, amiért "te atyaúristen jesszus szentszűzmária, én HOZZÁSZÓLTAM az úrnőhöz, óhistenem". Bár ebből egy fikarcnyi sem látszik belőle. Nem egy kazamata közepén akar elkezdeni esetleg udvarolni, bár kételkedik eleve abban, hogy a nő egy pillantást is vetne rá egyáltalán.
Már ha szabad egyáltalán, mert hát erre is elég kevés az esély, elnézve úgy... ámblokk teljesen őt. -w- De a remény hal meg utoljára, nem igaz? Végül, akárhogy döntenek a lányok, megfogja pajzsát és követi Hinarit.

_________________
Obszidián Kastély II Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 275
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Silence Kedd Márc. 31 2020, 11:08

Álmos volt. De azért segíteni akart. Kissé bágyadtan visszamosolygott Hinarira, és határozottan bólintott.
Aztán még határozottabban bólogatott. Vigyáz magára, nem kell aggódni.
- Óva-tos le-sze.... - próbálta mondani, de a vége ásításba fulladt. Azért remélte így is érthető... egyáltlaán nem biztos...
Aztán Afton is megszólalt. Erre már durcásan felfújta kissé az arcát, és határozottan megrázta a fejét. Azt már nem. Nem hagyja itt egyedül a hercegnőt... Meg Aftont se. És Erut. Meg őket együtt se.
Hogy ezt jelezze, elé is lépett a többieknek, hogy elinduljon a következő terembe. Persze... nem sietett, így Hinari hamar elé került, és már csak a hercegnő után lépett be az ajtón.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Eru Kedd Márc. 31 2020, 20:51

Csak figyeltem a beszélgetést és az eseményeket, kicsit elszomorított egy dolog. Nem tudtam csak két mobot elpixelezni. Azért ettől függetlenül nagyon jól szórakozom. Végtelen energiáim vannak, persze még nem tudom. Honnan is tudnám előre a nap végén majd kidőlök egy sarokba és reggelig alszok. Hát ezek hamar elmentek, kicsit szomorkásan meg jegyzem magamban. Afton szavaira viszont felfigyelek, figyelni rám? Nem inkább ránk? Meg is cibálom felsőjének az ujját és meg köszörülöm a torkom.
-Nem inkább ránk? -Enyhe célzás volt Zitára vagy a meghasadni kezdő elmémre? - Ohh majd nem elfelejtettem!
Mindig lapult nálam azóta egy kis édeség, nem csak az íze miatt. Aprócska csokikat lebegtetek meg mindenki felé.
Aki kér az kap is belőle, szívesen adom hisz eleve Aftonak és Silnek vettem. Azt hittem majd csokizunk egy jót hármasban. A harmadikat Hinának adtam, ő se maradjon ki a cukor bombából.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 31 2020, 22:26


Hiába torkollt ásításba Fuwa válasza, én azért értettem és kuncogtam is rajta egy kicsit, hiszen Joelnek tényleg igaza volt: Fuwát nem lehetett hazaküldeni, amikor segítségre volt szükség. Elnézőn bólintottam hát, majd Afton felé fordultam.
- Köszönöm - feleltem és tényleg hálás is voltam - Megoldjuk, igen - bólintottam még és gyorsan az időközben előrelépő céhtársam után eredtem, a következő terem felé. Eru mint mindig, most is kicsit furcsa volt, de ezt már megszoktam. Kíváncsian fordultam hátra, kezem már a következő terem ajtaján pihent, hogy bármikor belökhessem azt, de az árnyharcos szavai megállásra késztettek - Köszönöm, de majd talán a harcok végén. Sietni kell - hárítottam el a felajánlást mosolyogva, szemeim viszont inkább aggodalomról árulkodtak, hiszen már ígyis sok időt veszítettünk. Gyorsan benyitottam tehát az ajtón és máris szembetaláltam magunkat egy újabb adag szitakötővel.
- Úgy, ahogyan az előbb - bólintottam a csapatnak, azon belül is elsősorban a lovagnak, miközben már az engem támadó sokaság helyett megintcsak a többiek rovaraira céloztam először - remélhetőleg pont olyan sikerrel is, mint ahogyan az előbb.


Mobok köre:
Hinari 6x8x2=96-ot, Silence 8x2=16-ot, Afton pedig 8x2=16-ot sebződik.

Óriásszitakötő #1-6: 75/75 HP (Hinari)
Óriásszitakötő #7: 75/75 HP (Silence)
Óriásszitakötő #8: 75/75 HP (Afton)

Játékosi kör:
A vértem miatt 0.9 SP-t kapok.
Támadom először a #8-ast, majd visszafele sorban a többit. Maximum 1-et hibázhatok (azaz a 8-7 mindenképpen pixeleződik). A köröm végén 20-at gyógyulok.

dobási arányok:

Hinari (50. szint): 310/195 HP, 300/150 CSP
Silence (35. szint): 175/175 HP, 10 páncél, 250/250 CSP
Eru (20. szint): 100/91 HP, 95/95 CSP
Afton (15. szint): 145/145 HP, 91 páncél, 110/110 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 31 2020, 22:26

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély II 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély II 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély II 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély II Empty Re: Obszidián Kastély II

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.