Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

30 / 30 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Go down

Főtér - Page 30 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Feb. 27 2022, 13:39

- Igen, szerintem szeretné. Hogy a petje szeretné-e, ne tudom, ha figyelembe vesszük, hogy macska – vigyorogtam el, bár eddig nem láttam, hogy a macska pet megeszi a madár petet. Tényleg, mennyi pet faj lehet a játékban összesen? Bármilyen lehet, ami illi a világhoz? Mondjuk tuti az utóbbi, mert egy mini transformer elég hülyén nézne ki egy középkori világban. Közben értelemszerűen bementünk a boltba, s látszott céhtársamon, hogy nagyon szereti az ilyen csillogós dolgokat. Nem csodálom, tényleg szépek nagyon. Simeon vett is egy tucattal, remélem, azért nem megy el minden pénze-e, ha kellene, később mondjuk ételre, de azért én is vettem párat. Nálam nem kell meglepődni, ha bogaras cuccot veszek, mint most is egy szitakötőst, bár nem tudom ki csinálta ezt karácsonyra. De kártyák se rossz ötletek, mint ajándék!
- Közben gondolkodtam, jó ötlet lesz a kártya. Hol lehet venni őket? – Mindenkinek a saját verzióját veszem meg, ha meg kiderül, hogy valakinek megvan már, hát akkor azt enyhén szólva elkutyultam. Nem kicsit, nagyon. Közben kimentünk a boltba, Simeon gondosan elpakolta, amit vett, s mondta, hogy most már csak a fa van hátra, menjünk. Hát mentünk is az erdőbe nézegetni melyik fa lesz a megfelelő. Ahogy haladtunk az erdő felé, magyarázta a peteknek, hogy mi féléket vett, s majd megmutatja nekik is. Pufira azért szóltam, hogy jöjjön, ott ne maradjon véletlen ez a szerencsecsomag. Talán Channak odaadom, ha egyszer visszajön… persze miután valószínűleg elájulok a sokktól, és magamhoz térek. Kayaba vajon tudni fog róla? Most hogy így belegondolok, megnézném a fejét, ahogy idegbajt kap, mint a Disney-s Herculesből a Hádész.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 30 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 30 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 30 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Simeon Szomb. Márc. 05 2022, 19:45

- Áh, Álomkelő sosem bántani Kimit, ez biztos - vigyorgott Simeon Joey felvetésére és erre a mondatváltásra ugyan Tengerszem is felkapta a fejét, de ő is egyetértett idomárjával: nem ilyennek ismerte meg a macskát és amúgyis, ő majd ott lesz és megvédi Kimit, ha bárkitől is meg kell. Álomkelővel mondjuk régen találkozott, így a fiatalkorú pet kíváncsi volt, milyenné vált riválisa és ahogyan Simeon, ő is alig várta, hogy újra találkozhassanak. Kimi pedig minderre csupán félrebillentett fejjel, kíváncsian csipogott: ő minden újdonságnak örült és minden érdekelte, amit és akit eddig még nem látott a világból.
A boltban aztán Simeon nem győzte kapkodni a fejét, annyi szép dísz volt mindenhol és végül nem csak ő, de Joey is vett egyet, egy aranyos szitakötőt.
- Szereted a rovarokat? - tudakolta is céhtársától és elraktározta az információt későbbre, hogy ha ajándékot kell majd választania a lovagnak, akkor mi is legyen majd az pontosan - Az Emlékházban - felelte aztán a kérdésre, amikor szóba kerültek a kártyák - A Kezdetek Városában van, valahol arra - mutatott Simeon az említett irányba, de sajnos pontosan nem tudta megmondani a koordinátákat és most nem is arra mentek, így megmutatni sem tudta a fiúnak - Egyszer majd látogass el oda! Sokféle kártya van ott! - mosolygott.
Az erdőbe viszonylag hamar kiértek ezután és az idomársrác nem győzött csodálkozni, mennyi méretű van mindenhol.
- Ez szerinted jó lesz? - lépett oda aztán az egyikhez és ha Joey is rábólintott, elővette az inventoryjából a fejszét, amit még direkt a fakivágásra vett pár napja a piacon - Talán befér az ajtón - vigyorgott és hozzá is látott a művelethez. Kimi közben körberepülte a környéket, Tengerszem pedig igyekezett segíteni, az egésznek pedig az lett a vége, hogy a négyes (illetve a dixikkel kiegészülve a hatos) kicsit havasan, kicsit fenyőtüskésen, de boldogan és teli szájjal vigyorogva ért vissza a Unity céhháza elé és vonszolták be a nagy fenyőfát az előtérbe.
- Szerinted is tetszeni fog a többieknek? - kérdezte Simeon - Gyere, segítsetek feldíszíteni! - nevetett aztán fel és már vette is elő a dobozt a díszekkel, hogy Joeyékkal együtt karácsonyfát varázsoljanak a zöld fenyőből.

Mire a többi céhtag hazaért, egy örömtől kipirult arcú fiú köszöntötte őket az ajtón túl és ha ott volt vele Joey, akkor ketten, ha pedig nem, úgy egyedül (természetesen egy nagy "Meglepetééés!" kiáltással) mutatta meg a fát mindenkinek, akit csak aznap és másnap megtalált. És persze Fuwának is. Mert Fuwának mindenképpen látnia kellett, hogy csillognak a díszeken az ablakokból befutó napcsíkok!



Köszi a játékot Joey! Very Happy Kérek a játékért 5 Vörös Pitypangot és a Shoowym is fejlődött!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főtér - Page 30 Exp_bal16717/10500Főtér - Page 30 Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 30 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Márc. 30 2022, 18:53

- Na, az jó! Szegény Chan szívbajt kapna, ha azt látná, hogy Álomkelő tollakat köpköd szőrgolyók helyett!
Nem, nem megijeszteni akarom Simeont, csak kijött a számon, esküszöm. Bár így még inkább úgy hangzik… Tényleg, most hogy nézhet ki Álomkelő? Meg amúgy is milyen fajta? Ne nézzél így rám kedves olvasó, a rovarokat tudom, de a macskafajtáknál analfabéta vagyok olyan szinten, hogy többször ismételni kell nekem, hogy legalább a jellegzetes fajtákat megjegyezzem!
- Igen, szeretem, azok a kedvenc állataim! A szüleim ízeltlábúakat tanulmányoznak, az a munkájuk, sőt, a bátyámnak is, s onnan ered az én imádatom is – azt nem mondtam el neki, hogy a kígyóktól viszont úgy félek, mint más a tűztől. Elmondta, hogy az Emlékházban lehet megvenni ezeket a kártyákat, bár most nem tudja megmutatni, hogy merre van azon kívül, hogy a kezével mutatja, melyik irányba, mert nem arra megyünk. Na de sebaj, megkeressük esetleg később!
Az erdőben Simeon már kereste is a fát, s rá is bökött egyre, hogy szerintem jó lesz-e.
- Várj, van itt egy szebb, talán TE JÓ ÉG EGY MÓKUS! – Ebben a pillanatba az arcomra ugrott a fa odvából egy riadt mókus, s majdnem szétkarmolt, majd végül leugrott, s elmenekült. Szóval Simeon fája nyert inkább ezek után, ami tisztességesen ki lett vágva.
- Remélem! Csak semmiképpen se keresztbe próbáljuk! – viccelődtem, miközben vittük haza. Na, haza is vittük, s sikerült elhelyezni a céhház előterébe.
- Természetesen, hiszen szép ez a fa, amit választottál – mondtam neki mosolyogva, majd segítettem neki feldíszíteni a fát. Pufi is segített, már ahol tudott, mert repülni nem tudott, így annyit tudott csak, hogy odahozta nekem libasorba a díszeket. Megjöttek a többiek is arra, hogy Simivel kiáltottam egy nagy meglepetést, s mutattuk meg, mi szereztünk a céhnek.


//én is köszöm a játékot és a türelmedet Simeon! Valaki megézné nekem, hogy a Tűzköpőm mennyit fejlődött? ^^"
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 30 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 30 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 30 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 30 oldal Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.