Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

17 / 30 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Csüt. Szept. 04 2014, 14:57

Mosolygok a lány mellett, aki elkezdi sorolni a barátai nevét.
Megpróbálom megjegyezni a neveket és a hozzájuk tartozó információkat, de nem hiszem, hogy sokra megyek vele, hiszen ennyi adat nálam biztos nem marad meg sokáig.
Egyik név sem tűnik ismerősnek. Miért is tűnne? Hisz alig ismerek valakit ebben a világban.
A gondolataimból Nio pillanatnyi hangnem váltása zökkent ki.
-Ne aggódj, biztosan jól vannak. -próbálom biztatni Nio-t- És csak arra várnak, mikor találkozhatnak veled újra- Ez talán egy kicsit túlzás, de bármit megteszek, hogy végig mosolyogni lássam.
Hirtelen nem jut eszembe más téma, amit felhozhatnék, ezért elmerülök a gondolataimba.
A gondolataim leginkább az érzelmeim körül forognak.
Vajon tényleg szeretem Nio-t?
Rá nézek, az édes mosolya betölti a szívem. 
Visszamosolygok.
Vajon ez szerelem?
Szeretném, ha az lenne.
Elfordítom a fejem és egyenesen magam elé nézek.
Lehet, hogy csak azért érzek iránta így mert hasonlít Szonjára?
Nem- reflexből megrázom a fejem.- Szonja és Ő mintha két külön világból jöttek volna.
Vagy az a baj, hogy hiányzik Szonja?
Pedig ugyanazt érzem iránta, mint Szonja iránt.
Lehet, hogy csak az ölelés az oka.
Tudnád-e mindkettejüket teljes szívedből szeretni?
Azt hiszem, igen.
Nem elég ha hiszed tudnod kell.
Eddig jutottam a gondolkodásban, amikor megfogalmazódott bennem egy kérdés.
-Milyen érzés emlékezni?- kérdezem halkan, magam elé suttogva, de azért jól érthetően.
Ismét Nio-ra nézek.
-Szeretsz emlékezni?- teszem fel a kérdést most már sokan határozottabban.
-Arra is amikor rossz fát tettél a tűzre, vagy arra amikor legelőször törték össze a szíved. Szeretsz emlékezni az árnyoldaladra.
-Vajon milyen érzés lehet?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Nio Csüt. Szept. 04 2014, 15:35

Miután felsoroltam néhány barátom nevét Cearso kicsit gondolkodóba merült. Nem tudtam kiolvasni arcáról vajon mit gondolhat, de biztosan ideges egy kicsit, a helyében én is az lennék. Új arcok, új emberek. Én sem ismerem ugyan őket annyira hogy tudjam miként reagálnak rá. Hogy mennyire fognak kijönni vele, talán emiatt én is tartok egy kicsit. Nem akarom rossz társaságba keverni, bár ami azt illeti velem kedvesek voltak... Mooo... minél többet agyalok rajta annál jobban féltem a találkozástól Őt.
Ráztam meg a fejem egy kicsit és néztem a fiúra. Akiről, mint kiderült nem éppen arra gondolt amire én gondoltam hogy gondol.
-Emlékezni...?- kérdeztem vissza. Talán ez a mai legfurcsább kérdés, bár a hallottak alapján érthető, hisz neki nehéz. Talán már arra sem emlékszik, hogy cukrászdába voltunk.- Emlékezni számomra hétköznapi, és még nem gondoltam bele. Talán ezért nehéz elmondani...- kezdtem el valahol, de hogy is fogalmazhatnék? Tartottam egy rövid szünetet, majd folytattam. Azt mondtam ami csak eszembe jutott.- Vannak dolgok, amiket tényleg jobb elfelejteni. A SAO-n kívüli életemből talán azt, hogy mennyire nevetségesen bátortalan voltam. Nem beszéltem senkivel, csak ha kérdeztek. Nem barátkoztam senkivel, csak ha odajött hozzám, és ő barátkozott velem. Kicsit szánalmas, de ezt a részt az életemnek elfelejteném. Ahogyan az egyik legrémesebb küldetést is amit itt valaha átéltem. Ezeket mind. Vagy éppen a félelmeimet. Ezekben az esetekben egy részem még mindig átéli.Látok képeket arról a hajóról, látom annak a szörnyetegnek az arcát. A gyomrom görcsbe rándul és a torkomban gombóc lesz- hajtottam le a fejem. Talán ez a legjobb leírás arra hogy mit érzek, mikor beszélek róla. Düh és harag, esetleg félelem, talán Ő az egyik démonom.- De...- térek észhez- Az élet nem csak borzalmakat tartogat, ugye? A jó dolgokra való emlékezést talán...- kezdtem látványosan töprengeni, majd eszembe jutott.- Talán a szerelemhez is lehet hasonlítani. Ha valaki olyanra gondolok, aki kedves számomra akaratlanul is mosolyognom kell. Vagy ha egykedves emlék jön elő, például egy nyaralás, akkor szintén. De te is érzed ezeket, nem? Például Sonjára és a családodra is emlékszel, nem? Rossz emlék neked, hmm... hogy nincsenek veled, de jónak mondható, ha rájuk gondolsz, hisz kedvesek számodra. Én is eszedbe jutottam nem? A fontos dolgok, személyek mindig eszedbe fognak jutni- mosolyogtam rá továbbra is. -Ennél jobban nem tudom elmondani...
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal2076/2100Főtér - Page 17 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Csüt. Szept. 04 2014, 21:31

Most hogy mondod, a vidám emlékeket sokkal könnyebben idézem fel, mint a rosszakat.

Arra emlékszem, hogy mielőtt elváltak az útjaink nagyon összevesztünk Szonjával, de máig se tudom, hogy min, hiába gondolkoztam rajta, hosszú napokon keresztül.
Egy másik reggelen pedig, már a játékban, arra ébredtem, hogy ez az izé a fejem fölött sárga- mutatok közben az indikátoromra akkora gesztussal, hogy biztosan rájöjjön, mire mutatok.- És fogalmam se volt miért. Hiába próbáltam felidézni, nem sikerült, pedig tudtam, hogy valami rosszat jelez.
-Lehet, hogy korábban is csináltam rossz dolgokat, csak nem emlékszem rájuk.
-Nio- megvárom amíg felém néz, majd a szemébe nézve a létező legkomolyabb hangomon kezdem el mondani:
-Nio, szeretnék kérni valamit. Ha valaha, ha bármi szörnyűt tennék vagy mondanék és később elfelejteném, szeretném ha utána beszámolnál a részletekről, szerintem ha te mondod el akkor biztosan elhiszem, és talán emlékezni is fogok rá.
Elfordulok, és halkan hozzáteszem.
-Persze csak ha nem túl nagy ez a kérés.
Azt hiszem ezzel sikerül lezárnom a beszélgetést.
Felállok, és feléje fordulok.
-Bocsánatot kérek, ha bármivel is megsértettelek a mai nap folyamán, de azt hiszem most ideje lenne helyreraknom mindent idebent- mutatok a homlokomra- és idebent- teszem a tenyerem a mellkasomra. -Ha bármikor keresnél vagy csak beszélgetni szeretnél a környéken megtalálsz.
Megfordulok és elindulok egy közeli fogadó felé. Nem nézek hátra. Ironikus, de most pont egy kis magányra van szükségem. Persze ez már nem ugyanaz a magány lesz, mint ami a nap elején kínzott.
Ez az a magány, amire mindenkinek szüksége van némelyik napokon.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Nio Csüt. Szept. 04 2014, 21:58

Eddig nem is figyeltem, de az indikátora tényleg nem zöld volt, ahogyan az enyém. Valakit már lelőtt... volna? Valahogy ez nem rá vall. Ezt talán már soha nem tudom meg. Elvégre nem emlékszik rá. De egy kicsit meglepett... és megijesztett.
-A jelenlétemben nem fogsz semmi rosszat elkövetni- jelentettem ki határozottan egyenesen őt nézve határozottan. Lehet, hogy megölt valakit, ami természetesen nem helyes, de Ő értelmes, ezért valami oka biztosan volt.- Nem fogok beszámolna, hanem lecsaplak -nevettem el magamat egy kicsit a végén.- Mindenképpen megállítalak, ezt ígérem! Sok sikert a pakoláshoz, és ne aggódj, semmivel nem bántottál meg. Kifejezetten élveztem a mai napot. Viszont legközelebb te hívsz meg sütizni, vagy valamire. Egy ebéd is lehet akár valamelyik fogadóba, ha úgy hozza a sors -mosolyogtam továbbra is.- Még találkozunk Cearso! - integettem neki és kiabáltam utána miközben távolodott.
Érdekes egy személyisége van, de talán legfőképpen erős. Mindenesetre ma még jó volna valamit csinálni. A szobámba nincsen kedvem bemenni, és kicsit unatkozom. Lehet, hogy küldetés után kellene néznem?
Indultam el a másik irányba szokás szerint céltudatosan. A gondolataim Cearso körül jártak. Kíváncsi volnék, vajon milyen ember valójában... illetve, milyen volt. Idebent mindenki megváltozik, mivel ez a helyzet amibe most kerültünk mindenkiből más vált ki. Alkalmazkodni kell ehhez a világhoz, vagy meghalunk. Itt minden és mindenki idegen, ami ellen csak akkor tudunk tenni, ha élünk, és megismerjük. Ez neki kicsit nehezebben fog menni. Főleg úgy, hogy már találkozott előttem valakivel, aki nem fogadta el olyannak, amilyen. Ez ugyan hiba, de nem vagyunk egyformák. Valaki valamit tud tolerálni, valaki valamit nem. Így vagyunk összerakva.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal2076/2100Főtér - Page 17 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 07 2014, 14:23

Cearso: Gyertya Kristály
Nio: Bőrruha
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Szer. Szept. 10 2014, 00:18

/Traumnis/

Ez a nap sem ígérkezik többnek a megszokottól. Reggel ugyanazon a padon kelek, ahol mostanában mindig. Egy darabig azzal időzöm, hogy nézem, ahogy a többi játékos kereskedik valamint fel és alá rohangál, de hamar megunom. Vagyis megunnám, ha nem vélnék feltételezni a vásárlók közt egy új alakot.
Eddig még nem láttam, de a legtöbb erre fele közlekedőt már a járása hangjaiból felismerném.
Gyorsan lecsekkolom az új srác indikátorát.
Mintha valami bűnöző szekta tagja lenne? Miket képzelsz?
Csak óvatos vagyok.
Zöld, szóval nem gyilkos. De ez még nem jelenti, hogy teljesen ártalmatlan lenne.
Betér az egyik boltba. Elkezdem mérni mennyi időt tölt el odabent. Viszonylag sokat.
Én is sok időt töltöttem el egy egy boltban, míg megtanultam az egyes fegyverek és egyéb felszerelések adatait.
Már jó ideje lehet odabent.
Biztos alkudozik. Vagy fenyegetőzik. Vagy csak egyszerűen képtelen dönteni a nagy választékból.
Végül üres kézzel jön ki. Elindul egy másik bolt felé. Ekkor döntök úgy, hogy most én is akcióba lendülök.
Felállok a padról és elkezdem követni. Megvárom, amíg betér egy következő üzletbe, majd elhelyezkedem a bejárathoz igen közel.
Most sem tölt el kevés időt, de most már tudom, hogy nagyjából mennyi idő múlva kell elindulnom, hogy "véletlenül" nekimenjek.
Amikor úgy érzem, elindulok és amikor elfutok az ajtó előtt egy hatalmas csattanás kíséri a találkozásunkat.
Feltápászkodom, leporlom a ruhámat, mármint csak úgy teszek, hiszen ebben a világban nem leszek piszkos.
-Bocsi, nem volt szándékos.- közelről is végigmérem a srácot.
-Azt hittem én vagyok a környéken az egyetlen kezdő, de ahogy nézem a te felszerelésed is olyan, mint egy kezdőé. Talán kereshetnénk együtt egy rendes és olcsó boltot.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Traumnis Csüt. Szept. 11 2014, 22:05

Cearso


Sajnos nem állok túl jól pénzügyileg, és elég gyenge vagyok a szintemhez képest, úgyhogy még mindig a kezdő város környékén farmolok, és próbálok összeszenvedni elég pénzt valamire, hogy normális területen tudjak játszani. Így, hogy nincs újjáéledési lehetőség, nem igazán szeretnék alulgearelve mászkálni feljebb, csak hát így gyakorlatilag egyesével kell összeszednem az aranyakat. Éppen ezért, ha egyszer van, akkor azt próbálom úgy elkölteni, hogy minél optimálisabb legyen- egy mosolyt csal az arcomra, ha eszembe jut, hogy milyen flancos szavakat használok gondolatban. Ez az „optimalizáció” szó nem kellene, hogy egy korombeli non-nerd srác szótárában szerepeljen.
Ahogy kilépek a boltból, és rögtön belém is fut valaki, sikeresen sikerül a földön kikötnöm. Egy pillanatra reflexből előugrik, hogy ilyenkor kiabálni kéne vele, meg megnézni, hogy nem ragadt-e hozzá valamilyen cuccom a mancsaihoz, de gyorsan lenyugszom, amikor rájövök, hogy ez igazából nem is fájt, és nem is nagyon tud kizsebelni, meg nem is nagyon van mit lenyúlnia rólam. Gyorsan felugrok a földről.
- NP, minden oké, az én hibám volt 50%-ban. Jó, lehet, hogy csak ötben- kicsit furcsa, hogy nem rohan tovább, hanem még beszélgetni van kedve, pedig ha rohan, akkor vagy nagyon sürgős valaki, vagy fogócskázik, és mindkét esetben spuriznia kellene. Mondjuk, az ő dolga, ha elkésik, úgyhogy ezt egy vállrándítással el is intézem magamban.
- Igazándiból már két éve nyomom ezzel a játékkal, csak mivel nincs respawn, megvárom, amíg biztosra tudok menni a fightokkal. Vadmalacokon viszont lassan jön össze egy champion-szett- egy pillanat alatt látom, hogy ő is a gagyi level 1-es cuccokat hordja, tehát szintre sem állhat túl jól, valószínű ő is inkább megpróbálja túlélni, minthogy hősdit játsszon. - Az a probléma, hogy kissé kifutottam a lóvéból, és a legtöbb játékban a rendes meg az olcsó között nem és, hanem vagy szokott lenni. Neked mi kell? Hátha véletlenül van- nemrégen sikerült beszerezni egy kicsit jobb páncélt, úgyhogy a régit rásóznám, ha nem az alap páncél lenne, gondolom, ő sem nagyon tud egyszerre két réteget viselni. Más eladó cuccom sajnos nincs. - Ja, amúgy Traumnis néven vagyok regelve. Te?


A hozzászólást Traumnis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 21 2014, 20:01-kor.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Szer. Szept. 17 2014, 17:27

Ő is feltápászkodik.
Ha csak sejtené, hogy egy kicsit se volt az ő hibája... De legalább van valaki, aki biztos nem az érzéseimről fog faggatni.
Egy kicsit nehezen értem, meg amit mond. Vagy amit mondani akar.
-Várj, nagyon rég használtam ezt a szlenget.
Fordítás: Már két éve játszik.
Ha ezt egyáltalán játéknak lehet nevezni.
Nem akar harcolni, mert fél attól, hogy meghal.
Nekem is a halállal van itt majdnem a legnagyobb problémám,
Gyenge mobokkal harcol, ami miatt nehezen vesz meg egy rendes felszerelést.
A fordítás után magamban rá is aggatom a NEET jelzőt.
-Nem hinném, hogy neked akármelyik lehet ezekből, de nesze itt a bevásárlólistám.
Ezzel odaadok neki egy papírlapot, rajta a bénábbnál bénább rajzaimmal. Kettő alatt még magyarázó felirat is van:
Az egyik alatt az áll Kapcsolat gyűrű, a másik alatt pedig A látnok irányítópálcája. Biztos, ami biztos alapon. Ki tudja? Talán kapcsolat gyűrűt tud szerezni nekem ez srác. Már megtanultam, hogy nem jó ötlet elárulni a kasztomat. Mesék kitalálásában amúgy is jó vagyok. És ha azt hiszi hogy idomár vagyok, biztos egy petet fog majd keresni a közelben, talán óvatosabb is lesz. Vagy idegesebb, de azt se nagyon bánnám, féljek csak egy kicsit a nem létező petemtől.
-Ha igazán jó felszerelést akarsz, azt néha erősebb mobok is dobnak. Csak egy hatalmas adag mázli kell hozzá. Na az egyszerre olcsó és rendes, csak hát egyedül mi se megyünk neki egy erősebb szörnynek.
A Frontharcosok is ezért küzdenek csapatban, bár nem igazán gyorsak ahogy elnézem.
Már két éve elkezdték irtani a bossokat, de még csak a 'játék' negyedéig se jutottak el.

-Ja, én meg Cearso vagyok. Örvendek Traumnis.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Traumnis Vas. Szept. 21 2014, 20:10

Cearso


Egy kicsit értetlenül nézek, amikor a srác megjegyzi, hogy időre van szüksége a dekódolásomhoz. Nehezen tudom elképzelni, hogy valakinek idő kell hozzá, hogy megértsen valamit, mert vagy tud egy szót, vagy nem. Bár lehet, hogy régen még menő volt, és aztán elkockult, és nem tudja, hogy mit jelent már, ha valami nagyon lunda. Én is durván kint lehetek az aktuálszlengből kint, bár a riszpón meg a csempi-szett pont kockásabb kifejezések. Akkor biztos kezdő pléjer lehet, meg az angolt se nagyon keni.
- Hát, ebből semmi nincs- igazság szerint nem is tudom, mit tudtam volna eladni neki, nem nagyon van semmim, amit rá lehetne sózni bárkire, csak az ócska kezdő cuccok. Az irányítópálca alapján petmastert indított, de akkor vagy nincs még petje, vagy elpatkolt. Nem tudom, hogy az állatoknál van-e respawn, vagy azokból is újat kell szerválni, de ha egy nagyobb fájt után teljesen új petet kell felszintezni, akkor eléggé szívás idomárnak lenni. Szerencse, hogy nem azt indítottam, bár untam volna a játékot, ha nem harcolhatok én magam, és egy állatot küldök előre. Bár nekem nem állatom lenne, tuti beszereztem volna egy zombit, vagy valami hasonlót, az brutálabb.
- Hát, ha magasabb szintű lénynek megyek neki, mint én vagyok, akkor elpatkózok, gondolom, szóval akkor vagy pénzt kell farmolni, vagy be kell érni az ócskával. Csapathoz meg az kellene, hogy jó arcokkal találkozzak, mert nem lépek be olyan céhbe, amikben nem szimpik a tagok, vagy csak szimplán gyűjtőizé- nincs annál rosszabb, ha gyökerekkel kell együtt játszanod. Illetve, van: gyökerekkel kell együtt élned, és itt pont egyszerre állna fent a kettő, ha csak úgy belépnék egy céhbe, ami magas szintű. - Hát, talán kevés a frontharcos, talán csak nem vágják rendesen még ők sem a játékot, vagy csak szimplán szemét módon van összerakva, nem tudom. Szerintem gyorsabban leoperálják azt a bigyót a kinti kockák- legalábbis remélem, mert ezzel a teljesítménnyel még optimistán is még hat év, tehát az egész tinédzserkorom elmegy rá, hogy végigvigyék. És akkor még bele kell számolni, hogy nehezedik is gondolom, meg fogyadoznak a frontik. Tényleg nem tudom elhinni, hogy két év alatt nem bírták leszedni végre ezt a vackot.
- Na, örülök, hogy míteltünk, Cear! Ugye hívhatlak Cearnek?- így egy kicsit gondolkodva nekem Caesar ugrik be a nevéről, talán még anagrammizé is, bár nincs kedvem most összepakolni a betűket fejben. Gondolom, hogy nekem is lesz majd rövid névverzióm, ha valaki egyáltalán használni fogja az itteni nevemet. - Amúgy bocs, hogy megkérdem, de merre van a peted? Meghalt, vagy csak el lehet küldeni magad mellől?- tényleg nem igazán néztem utána az állatmestereknek, bár gondolom, ha játszottam volna egy ideje, és megtetszenek, kipróbálom azt is. Erre mondjuk most nincs lehetőségem, de hát úgysem játszok rendesen, akkor meg mindegy is.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 21 2014, 23:54

-Ez igazán kár- mondom miközben elteszem a papírost az inventorymba, majd jól megjegyzem hova tettem. Nem szeretném ha rájönne, hogy nem vagyok idomár, mondjuk a fegyvereken kívül az idomár felszerelések többsége egy íjásznak is jól jönnek.
-Nem olyan biztos, tudod a mobok feje fölötti indikátor jelzi, hogy mennyire veszélyes az adott enemy. Tudtommal amíg ez nem fekete, akkor van esélyed legyőzni.
Vagy legalább valami hasonlót olvastam valahol.
-Ahhoz hogy szerezz egy jó team-et, nem kell guild-be lépned, szólista játékosokkal is nyomulhatsz, és a battle után úgy válhattok el, hogy soha többe nem kell találkoznotok, ha nem tettszett a többiek burája.

-Nem hiszem, hogy valaha is elérhetném a frontharcosok színtjét, szerintem sokkal hamarabb vége lesz a játéknak. Szóval nem tudom, mi lehet a frontharcosokkal a probléma.
Öhhmm.. nem- vágom rá a határozott választ a kérdésre.-Jobban örülnék, ha maradnál a Cearso-nál én is Traumnis-nak foglak hívni, vagy ha ez túl hosszú neked, akkor a Cenvil, vagy a Sensei megszólítást használd.- oktatom ki az oktondit, bár nem hinném, hogy nálam gyengébb lenne.
-A petem?- kérdezem meglepve, eltart egy darabig, amíg leesik, hogy miért kérdezi.- Egyik sem. Tudod mi most éppen gyakorlatozzunk. Egy egyszerű kívülállónak bújócskának tűnhet, de tudod, mi így fejlesztjük a jártasságainkat.- Remélem egészen hihető a történet.
Éppen az ő nyomát követtem, amikor sikerült belém botlanod.- Tudom, hogy fordítva történt, de hagy érezze magát legalább egy kicsit bűnösnek.
-Igaz is- lehajolok a földre és elkezdem pásztázni.
-Csodás, tönkretetted az egész helyszínt, talán legközelebb majd jobban megnézed, hova teszed a lábad.- Dorgálom le a srácot.
-Most kereshetem a hagyományos módon.
Elindulok és egy random állatnevet kezdek el kiabálni.
-Árnyék, gyere elő. Hahó, Árnyék.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Traumnis Kedd Szept. 23 2014, 01:49

Cearso


- Hát oké, nyilván egy pirosat le kell, hogy tudjál nyomni, de falkában tolják. Egy lilához meg elég prónak kell lenni, az köbö olyan, mintha IRL letámadnál egy oroszlánt egy darab késsel- legalábbis, ahogy hallottam, körülbelül akkora a túlélési esély. Lehet, hogy megérné a kockázatot, de nincs garantálva, hogy valami olyat dob, aminek hasznát veszem.
- Ja, vágesz, csak ha pont kifogsz valami noob gyökeret, akkor meghaltok mind, mert mittomén, odapullol egy rakás mobot rátok, és még nem vagy felhílelve. Ezért nem igazán tervezek idegenekkel menni játszani, nem tudom, te mennyire bíznád rá az életed olyanokra, akikről azt se vágod, kicsodák- ha már meg kell halnom, akkor legalább a saját hibámból öljenek meg, ne valami szerencsétlen miatt, aki nem képes még az alapcuccokat sem csinálni. Szívesen segítenék persze az ilyeneknek tanulni, de ahhoz meg nem vagyok elég jó, úgyhogy marad az, hogy vagy jó játékosokkal megyek, vagy senkivel. Inkább az előbbi, nagyon úgy tűnik, hogy itt ragadtam, és ha majd kijutok huszonévesen, nem azt akarom mondani az első randimon, hogy tizennégy éves koromban beszorultam egy játékba, ahol semmit nem csináltam, csak vártam, hogy kimentsenek. Legalább valami sztorim legyen már, még akkor is, ha a lányok utálják a számítógépjátékokat. Legalábbis a legtöbb valamiért nem csipázza őket.
- Sensei? Mér, mit tanítasz? Vagy tanítottál inkább, gondolom, már nincs meg a melód. Már bocs. Nekem is gáz, kétszer buktam- ránézésre nem tűnik olyan idősnek, hogy az egyetemen tanári képesítést szerezzen, aztán persze ki tudja. Lehet, hogy pont egy karate mestert fogtam ki, aztán mindjárt pofán rúg, de mivel nem fájna úgysem, annyira nem tud terrorizálni ez az opsön. - A másik az igazi neved? Csak mert nem hangzik japánnak. Vagy ez is fantáziacucc? Ja, amúgy a Cenvil, a Cearso meg a Sensei is hat betű, szal ezzel nem igazán vagyok kinn a vízből. Mind hosszú Very Happy - jó, az enyém meg hét, az igazi nevem is hat, de hát azt nem is nekem kell kimondani, szóval az annyira nem zavar. Simán hívhatna Traumnak, az álmot jelent németül, szóval úgy is laza. Bár egy másik pasi szájából az „álom” megnevezés hát… kissé gabona.
- Na, ez egész király ötlet, bár szerintem akkor kicsit inba a kasztod, mert anélkül tud fejlődni, hogy kinyírnák- nekem nincs semmi jártasságom, igaz, még az alapszintet is csak fegyverkészítést vettem. Néha bánom már, hogy nem akrobatikát vettem, az legalább egy kicsit szórakoztatóbb lenne, mint egy recó nélküli krafting skill, ami kizárólag durvább missönökkel tud fejlődni.
Egy kicsit összeráncolom a homlokom, ahogy Cear azt mondja, hogy tönkretettem a helyszínt az esésemmel. Nem igazán értem, hogy ez mit tehet tönkre, gondolom, ha jó a szaglása a petnek, akkor meg tud különböztetni a mászterjétől, ha meg a látása kell, akkor meg pláne nem lehet nehéz. Én csinos és vonzó vagyok, ő meg… hát, valakinek biztos ő is tetszik. Bár a valóságban már lehet, hogy ő néz ki szépen, durván lefogyhattam. Mindegy, mivel nincs ígli az égen, nem a látását zavarom a petjének. Ergo, egy lehetőség maradt csak.
- Árnyék egy vakond? Fura egy név… bár, végül is, az árnyak között él, nem? Milyen zsír lehet már, amikor ilyen Dzsézönösen beránt valakit a föld alá. Hú, és én még azt hittem, a zombi pet a menő- bár a zombi is a föld alatt tud lenni, szóval ezt azzal is el tudnám játszani, ha petmester lennék. Mindegy, igazából nem a kaszton múlik, hogy mi a kúl, az nem kúl, ha ván hit killes célpont vagy, vagy éppen te nem sebzel semmit.
Traumnis
Traumnis
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 134
Join date : 2014. Sep. 08.
Age : 15

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 27 2014, 17:35

/Traumnis záró/

Nem tetszik a srác stílusa, ezért nem hiszem, hogy túlságosan jól kijönnénk. Azt hiszem rossz döntés volt bele ütköznöm. Egyszerűen túl furán beszél, és nehezen zár le egy témát, ha mondok valamit, mindig visszakontrázz.Szerintem ideje lenne leráznom. Tudom én akaszkodtam rá, de vannak olyan emberek, akiket egyszerűen messzire kerülni akarok, túlságosan emlékeztetne az öcsémre, ami folyton a kinti világot idézné fel bennem. De hogyan is kéne leráznom? Néhány kérdésére azért még válaszolok.
-Akkor hívj Cear-nak nyugodtan.
Remélem többet nem találkozunk, és akkor nem is igazán fog zavarni a dolog.
-Akkor én meg hívlak majd Tra..
Nem fogok a pasit Álomnak hívni.
-Nis, Nis-nek foglak hívni.
Ezzel ezt a témát is lezárom.
-Csak gyakorlás kérdése az egész, és te is tudsz fejlődni harc nélkül, persze egy kicsit lassabb, mint harc közben fejlődni, de ha nem akarsz meghalni ez is egy megoldás.
-Nos, azt hiszem valamit félreérthettél, nem ő keres engem, hanem én keresem őt. És azért hívom Árnyéknak, mert az árnyékban nagyon jól el tud bújni. Épp az ő nyomait követem, amikor belém ütköztél.
Persze fordítva volt, de ezt a kis nyelvbotlást csak nem említi meg, ha meg igen, akkor besorolom a minden kákán csomót keres kategóriába.
-Szóval megtennéd nekem, ha már úgyis miattad vesztettem el a nyomát, hogy segítesz megkeresni. Én elindulok arra, te meg keresd a fekete kis macskámat arra. Majd itt találkozunk egy óra múlva.
Persze két szögesen ellentétes irányba mutattam és elindultam az én utamon keresni a semmit. Mielőtt befordultam a sarkon még hátranéztem, hogy biztos nem követ az a Nerd srác, majd a sarok után betértem a jól megszokott cukrászdába. Hadd keresse ő helyettem a semmit.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 27 2014, 19:02

/Anna kezdő/

Nis alias Traumnis elől menekülve belépek a cukrászdába, ahova még Nio hozott el, amikor éppenséggel, a legrosszabb lelki állapotomban voltam.
Hogy mit szűrtem le a Traumniss-sal való találkozásból? Ekkora hazugságot még én se igazán tudok kivitelezni. Vagy nem kéne ekkora mértékűeket füllentenem, vagy jobban ki kéne dolgoznom a fedősztorimat.
Árnyék, mintha valahonnan ismerős lenne ez a név, na mindegy.
Odamegyek a szokásos helyre. Oda ahova Nio vezetett, nem túl messze a süteményekkel teli pulttól, de nem elég közel ahhoz, hogy elvegyek onnan bármit is nyújtózkodás nélkül.
Megvárom amíg az NJk pincérlány kihozza az étlapot, majd rendelek:
-Egy vaníliásat kérek.
Megvárom hogy elmenjen a rendelésemmel, és csak azután nézek körbe a cukrászdában. Alig vannak idebent.
Persze, a többség vagy a fronton harcol vagy akad jobb elfoglaltsága, mint a Kezdetek Városában dekkolni.
Megpillantok egy új pincérlányt. Méghozzá a csinos fajtából.
Mi ez Kayaba megint újított volna? Vagy olyan rosszul megy a bolt, hogy ilyen szépségeket kell alkalmazni, hogy a hozzám hasonló srácok gyakrabban járjanak erre.
Nem tudom hogy vannak mások vele, de én ilyen "kiegészítők" nélkül is gyakran járok erre, és nem (csak) a lányok hanem a süti miatt (is).
De ha már itt az alkalom, akkor a lehető legjobban kihasználom.
-Hé csinibaba, ha úgy sincs semmi dolgod akkor gyere ülj ide mellém és beszélgessünk.
Nem mintha ez egy Npc-ből bármilyen reakciót kiváltana, de ha idefordítja a fejét, akkor a szemébe nézek, hogy igen ő róla van szó, majd kihúzom magam mellöl a széket, hogy ülőhelyet biztosítsak neki. De ha nem akar ennyire közel ülni hozzám, akkor is ott van a velem szemben lévő szék, oda is nyugodtan leülhet.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shiratsuyu Anna Szomb. Szept. 27 2014, 19:35

/Cearso/

Szokványos nap köszöntött a cukrászdára, melyben Anna is dolgozott. Nyitás óta ment a sürgés-forgás először növekvő, majd csökkenő intenzitással ahogy a reggeli csúcsforgalom is elapadt, és a reggelizők hada helyett csak néhány unatkozó játékos tévedt be egy-egy finom falatra. Hősünk is a szokásos ragyogó mosolyával végezte a feladatait, ha kellett, rendelést vett fel, ha kellett, a maradékokat szállította el az asztalokról a távozó vendégek után, és minden egyes belépőt vidáman és illően köszöntött, derűs hangulatot varázsolva munkatársával a helyiségbe. Egészen eddig csupán egyetlen bosszantó közjáték zavarta meg a lagymatag napot, egy krémes sütemény kelt önálló életre és landolt az uniformis szoknyáján, ezáltal ruhacserére kárhoztatva a szőke osztrákot. Ámde immár ez is a múlt része volt, így zökkenőmentesen folytatódhatott a kiszolgálás.
Egészen addig a pillanatig, amíg az a hosszú hajú férfi be nem jött az ajtón. Illetve helytelen a megközelítés, hiszen semmi olyasmit nem tett, ami akadályozta volna a cukrászda mindennapjait. Leült és rendelt, ebben nincs semmi különös. Anna éppen két tányért és egy poharat helyezett el mértani pontossággal a tálcáján, hogy visszavigye a pult mögé, és a mosogatással foglalkozó kolléga rendelkezésére bocsássa, mikor mindez megtörtént. A megszólítás akkor érkezett, amikor már éppen a cél felé sétált, és mivel hozzá szóltak, így gyakorlottan, késlekedés nélkül változtatott útirányt és állt meg a vendég előtt, tengerészsapkája alól - mely az egyetlen nem az egyenruhához tartozó darab volt rajta -, szóval az alól mosolyogva a férfira.
- Jó napot kívánok, miben segíthetek? Szeretne rendelni még valamit? ^w^ - Kérdezett a fejét kissé oldalra billentve. Természetesen nem kellett számára bemutatni ezt a fajta vendéget, éppen ezért is folyamodott a szokásos formulákhoz, elkerülve ezzel a nyilvánvalóan lehetetlen kérés teljesítésére vonatkozó választ, amivel esetleg megsérthette volna a vendéget.
Shiratsuyu Anna
Shiratsuyu Anna
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Sep. 23.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Szomb. Szept. 27 2014, 20:39

Nem ült le mellém, no sebaj. Visszatolom a kihúzott széket. Ha nem akar leülni, akkor én nem kényszerítem. Végül is egy NPC-ről van szó.
-Én csak beszélgetni szeretnék. Tudja egy srác odakint pont a nem létező pet-emet keresi, és nem szívesen találkoznék vele, mikor rájön, hogy az egész csak egy nagy kamu volt.
Nem értem, nem szoktam ennyire az igazat mondani, talán a megemlített hazugság kiegyensúlyozásaként csinálom mindezt.
-Nem rendelnék semmit, kivéve ha te kérnél valamit. Akkor rendelek neked is egy kis édességet.
Próbálom meg az itt maradásra biztatni a lányt.
-Hogyhogy nem láttalak még eddig? Pedig szerintem elég gyakran járok ide.
Közben a másik pincérlány kihozza a rendelt ételt, de nem nyúlok hozzá. Inkább megvárom a lány válaszát. Amikor a pincérlány elmegy, akkor nézem meg jobban az előttem állót.
Hogyhogy nem tűnt fel eddig a tengerészkalap, ami egyáltalán nem jellemző az itteni pincérlányokra.
Szóval mégsem NPC. Én ostoba. Ha rájön hogy NPC-nek néztem, akkor nekem valószínűleg annyi.
Most már, mint játékost nézem végig a lányt. A méretei egy kicsit durvábbak az átlagnál, de ez csak az ő malmára hajtja a vizet. Ha nem lenne Szonja, akkor biztosan elkezdenék udvarolni a lánynak, de így csak maradt a megszokott bókkitörésem.
-Nagyon szép szemeid vannak, elég ritka ez errefelé.
Vajon megsértődne, ha tudná, utoljára egy sárkánynak mondtam szinte ugyanezt a "dicséretet", de a bókjaimat, csak Shu nevezte eddig dicséretnek.
Még a nevét sem tudod és már udvarolsz neki.
Csak egy egyszerű kis bók volt, és amit most mondtam az igaz, de tényleg nem ártana tudnom a nevét.
-Ha nem titok egy ilyen bájos szépség neve, akkor én is megtudhatnám?
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shiratsuyu Anna Szomb. Szept. 27 2014, 21:49

Találkozott már sokféle típussal. Volt a behízelgő, aki kedvességgel igyekezte megakadályozni a munkájában. Volt a tolakodó, aki nyaggatni próbálta, és képtelen volt megérteni, hogy nem teheti meg, hogy csak úgy otthagyja a feladatait. Aztán volt az erőszakos, aki nem volt rest megragadni a csuklóját - jó esetben -, és el nem engedte, amíg meg nem kapta, amit akart. Meg ott volt a jámbor típus is, aki az első visszautasítás után lemondott a dologról. Anna már azon töprengett, hogy ez a férfi vajon melyik kategóriába tartozhat, de közben már szinte reflexből nyitotta a száját a válaszra is. Aztán becsukta, mert nem maradt rá oka, hogy rávágja a sajnos nem lehet jellegű választ. Nem történt meg gyakran, de megesett a szíve a fiún, aki ezek szerint menekülés közben tért be ide.
- Már itt vagyok néhány hónapja pedig. ^w^ - Adott választ, de mindeközben tétován nézett körbe. Vendég alig volt, ami a malmára hajtotta a vizet. Döntés fogant meg a fejében - Egy pillanat türelmét kérem szépen. - hajolt meg udvariasan, aztán sietős léptekkel átszelte a helyiséget tálcájával a kezében, és eltűnt a pult mögött. Talán két perc telhetett el, mire visszatért, uniformisa egy kicsit meg lett ritkítva közben, konkrétan a fehér, fodros kötényke tűnt el róla. Ez volt a jele annak, ha valaki szüneten van, de ezt csak az tudhatta, aki gyakran jár ide és ismeri a pincérlányokat. Jobban hasonlított most egy vendégre, mint a helyi munkaerőre. Szóval immár tálca nélkül érkezett vissza, és mosolyogva helyet foglalt, kínosan ügyelve arra, hogy a széke az asztalhoz képest esztétikusan álljon.
- Úgy döntöttem segítek neked nem találkozni egy sráccal, aki a nemlétező petedet keresi. - Indokolt röviden, majd megkocogtatta a névtábláját - Anna vagyok. És te, bajba jutott vendég? - Kíváncsiskodott oldalra billentett fejjel. A betérőkön sajnos névtábla nem volt, így eshetett meg az a csúfság, hogy tudatlannak kellett mutatkoznia - Megjegyzem, ha még szeretnél rám bókokat szórni, azt most tedd meg, különben kénytelen leszek azt hinni, hogy nekem is kamuzol, és nem csak beszélgetni akarsz, hanem a számomra is kíváncsi vagy. ^w^ - Tette hozzá, majd a szája elé tette a kezét, hogy halk kuncogását leplezze valamelyest és ne villanjanak ki illetlenül a fogai. Biztosra kellett mennie, ha csak flörtölni akarnak vele, akkor nincs itt keresnivalója.
Shiratsuyu Anna
Shiratsuyu Anna
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Sep. 23.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 28 2014, 00:16

-Tényleg? Pár hónapja? Az bizony hosszú idő.
Megkaptad. Mit nekem az az egy pillanat a pár hónaphoz képest.
- türelmesen várok, miközben elmegy, lerakja a tálcát, majd kötényke nélkül visszasétál.
-Gondolom nem azért vetted le, hogy jobban bejöjj nekem?
Kérdezem, mielőtt még leülne és elmagyarázná a helyzetet.
-Köszönöm
eddig észre se vettem a névtáblát.
-Ja hogy nektek olyanotok is van?
Körbenézek, tényleg minden pincérlányon van egy névtábla. Eddig ez, hogy nem tűnt fel? A másik kérdés: Vajon Nio észrevette ezeket?
-Nos Anna engem Cearso-nak hívnak, aki ismernek. Gyakran azok is, akik nem ismernek, de az egy másik lapra tartozik. Azt hiszem nekem is kéne csinálni egy olyan névtáblát, így sokkal könnyebb bemutatkozni.-
Meg aztán néha nekem is tök jól jönne egy ilyen, majd ráveszek mindenkit akit ismerek, és tudnak a betegségemről, hogy hordjanak egy ilyet. Ezzel két legyet üthetnék egy csapásra, tudnám hogy kik tudnak a betegségemről, és a nevüket se kéne folyton ismételgetniük, és bizonyítgatniuk, hogy ők ugyan ismernek engem, hiába nem emlékszem rájuk.
-Az nem bók volt, hanem őszintén kimondtam azt a dolgot, ami abban a pillanatban az eszembe jutott. Szerintem ezeket nyugodtan vedd egyszerű dicséretnek.
visszaemlékezek a Timidus-sal folytatott "beszélgetésre"
-Néha a legkomolyabb pillanatokban tör ki ez belőlem, a nevetés pedig a többiekből. Cuki a kalapod, hol szerezted?
És megint, lassan áshatom a magam sírját, persze idebent, a cukrászda közepén, mert kimenni nem fogok egy darabig.
-Nem szokásom hazudni szép lányoknak.
Nekik tényleg csak akkor szoktam füllenteni egy csöppet, amikor a helyzet megkívánja.
-Kinek kell a számod, ha már a neved bőven elég lenne ahhoz hogy az üzeneteimmel zaklassalak, amikor csak jól esik. Persze nem hiszem, hogy ez olyan gyakran történne.
Még mindig ott árválkodott előttem a sütemény, de még mindig nem nyúltam hozzá.
-Biztos te is kérsz valamit,- majd idehívok egy másik pincérlányt.
-Kérem vegye föl a hölgy rendelését is.
Anna felé fordulok.
-Sokkal jobb a beszélgetés egy jó étkezés mellett, rendelj akármit, én fizetem a számlát.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shiratsuyu Anna Vas. Szept. 28 2014, 13:39

Hűű, de sokat beszél! Nem is beszélgetni akar, csak a saját hangját hallani. Valami ilyesmi fordult meg hősnőnk fejében, ahogy záporozni kezdtek a megjegyzések, jóformán minden egyes szavára volt valami válaszolni valója, a szükségesnél hosszabban kifejtve. Ha meg nem, akkor jöttek ezek a véletlenszerű dicséretek, ahogy Cearso fogalmazott. Rövid idő kellett csak hozzá, hogy legördüljön az első, zavartságát jelképező virtuális csepp a homlokáról, és a sapkáját is kicsit jobban a fejébe húzta.
- Móóó, hagyd abba, zavarba fogok jönni. :$ - Elég volt a bókokból, próbált véget vetni nekik. Szinte minden egyes megjegyzésében volt valami hízelgő, és a mennyiség már kezdett számára kényelmetlenné válni.
- Nem hallottál még róla, hogy a minőség a mennyiség felett áll? ^w^ - Hozott fel egy újabb indokot, miközben még jobban elrejtette az arcát a sipkája mögött.
- Sapkafáról szedtem! - És ha álltak volna, most még csípőre is tette volna a kezét, de így csak a hangsúlyból érződhetett, hogy lassacskán sok lesz a kíváncsiskodásból. Mérges nem volt, távolról sem, csak barátságosan figyelmeztetett. Tőle aztán távol állt a düh minden formája.
- De nem ez a játékbeli nevem, szóval ez nem jött be. Razz - Öltött nyelvet játékosan. Azt már rég nem használta, nem volt rá szüksége. Ő itt nem játékos volt, hanem egyszerű városi polgár, aki szorgalmasan dolgozik azért, hogy a valódi játékosok jól érezzék magukat a bőrükben még ebben a börtönben is. Kezét a homlokára téve sóhajtott fel a férfi erősködésére, és lemondóan fordult a kollégája felé.
- A szokásos legyen. És bocsi. - Tette össze kezeit enyhén meghajolva, rosszul érezte magát, amiért őt kell kiszolgálják itt, amikor fordítva kéne legyen. Attól pedig különösen el akart süllyedt a föld alatt, hogy a pincérlány sokatmondó kacsintással illette őket, mielőtt a dolgára indult volna.
- Félre fogják érteni. TwT - Siránkozott félig magának, félig Cearso-nak. Ezért felelősséget kell vállalnia a fiúnak!
Shiratsuyu Anna
Shiratsuyu Anna
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Sep. 23.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 28 2014, 14:42

Észre se vettem mennyit beszélek, amíg rám nem szól, hogy álljak le.
-Bocsánat, azt hittem...
Mit is hittem? Talán, ha csak én beszélek, az majd jobban ki fog nyílni ez a lány.
-Azt hittem nem zavar, de ha ilyen szépen kéred ezután jobban át fogom gondolni, hogy mi hagyja el a számat.
Szeretek sokat beszélni...
Mióta? Talán csak azért, mert megint egy szép lány ül velem szemben?
Pedig én se szeretem, ha valaki sokat és feleslegesen beszél, bezzeg nem veszem észre, amikor én csinálom. Csak miután rám szólt ez a lány.
-Sapkafa?
Kételkedek a lány szavaiban, de elképzelek magam előtt egy fát, amin sapkák virágoznak. Vajon milyen sapkák lehetnek rajta? Biztosra veszem, hogy az egész egy nagy kamu..
-Hékás a kamu az én asztalom, szé..- nehezen, de elharapom a szó végét. Biztos, hogy észrevette a lány, de megpróbáltam a lehetetlent és magamba fojtottam egy ócska kis dicséretet, majd ha valami igazán minőségi is eszembe jut, azt fogom elmondani a lánynak. Persze az is egyfajta bók, hogy másképp kezelem őt, mint a többi szép lányt, de ezt nem fogom neki elmondani most még. Lehet hogy később se, de ez már a jövő muzsikája.
-De ha tényleg létezne, akkor egyszer elkísérhetnél oda, ..- eljutottam arra a pontra, hogy még el se kezdtem a szöveget, csak mormogás jött ki a számból. Na, de ez is haladás.
-Tényleg nem? Akkor lehet, hogy mégis a számodat kéne elkérnem?- Adtam vissza a magas labdát. Persze a hanglejtésemből biztosra vehette, hogy nem gondolom komolyan a dolgot.
-Ugyan kicsodák? A vendégek szerintem észre se vették, hogy te szolgáltál fel nekik, ha meg igen, akkor meg hagy irigykedjenek. Az itteni felszolgálók meg mindig mindenkit elfelejtenek. Nio is folyton emiatt panaszkodik, és ő még nálam is sűrűbben jár ide, hacsak nincs a városban egy másik ugyanilyen cukrászda.
Még mindig nem nyúlok a süti után, ameddig nem érkezik meg a lány adagja.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shiratsuyu Anna Vas. Szept. 28 2014, 23:24

- Köszönöm a megértést. ^w^ - Biccentett megnyugodva. A túl sok beszéd, és különösképpen a túl sok bók olyasmi volt, amit nem tudott hogyan kezelni. Könnyen elveszítette a fonalat, és szörnyen zavarta volna, ha valami fontosra elmulaszt válaszolni. Szeretett precíz és pontos lenni, és ebbe beletartozott a beszélgetés is. Most, hogy elmúlt a veszély, vissza is igazította a sapkáját, így Cearso újra láthatta a lány egész arcát, leszámítva a homloka tetejét. Újra kuncogás hagyta el az ajkait, hiszen szórakoztatónak találta a férfi küzdelmét a saját szavaival, és nem utolsósorban azt is, ahogy rajtakapta a füllentésen. Egészen aranyosnak találta az igyekezetét, noha még erősebb volt benne a munka iránti vágy, de már kevésbé érezte magát rosszul amiatt, mert a szünetét arra használta fel, hogy kétes mentőakcióba kezdjen egy nyilvánvalóan flörtölni kívánó vendéggel. Ha mese volt, ha nem, kreatívan vonzotta magához, ami önmagában is megérdemelt ennyi jutalmat.
- Igenis, admirális! - Tisztelgett katonásan, a sityakhoz illően, majd újra elnevette magát. Aki ismeri, annak nem lehetett újdonság a sok kacagás, ez a fajta vidámság hozzátartozott a mindennapjaihoz, mióta túltette magát a sokkon, amit a SAO-ba ragadás jelentett.
- Megadhatom, de nem garantálom, hogy nem a két méteres, cselgáncsozó bátyám veszi fel. ^w^ - Tett úgy, mint aki elgondolkodik. Mióta hallotta a kamu szót, azóta szinte csak azon volt, hogy különféle ártatlan füllentéseket találjon ki, és azzal ijesztgessen, ha már aranyosnak találta a fiú reakcióit. Viszont a hit, miszerint ők ketten egy pár lehetnek a kollégák szemében, elég rendesen ráijesztett, hiszen ennek a fele sem volt tréfa. Az utolsó dolog, ami hiányzott neki, azok az alaptalan pletykák voltak, és az összesúgás a háta mögött. És ha eljut a főnök fülébe, hogy munkaidőben randizott? Nem, ezt nem engedhette meg magának.
- Köszönöm szépen! ˇ^ˇ - Az itteni felszolgálókba bizony ő is beletartozott, így ezt most bizony sértésnek vette. Na nem volt haragtartó, de azért érzékeltetnie kellett, hogy ez most rosszul sült el.
- De komolyan, láttad, hogy nézett ránk, ugye? Mondd, hogy Nio-san a barátnőd! - Kapva kapott a felbukkanó nőiesnek hangzó néven, és ha megerősítik a feltételezését, akkor máris könnyebb lenne az élete. Időközben pedig, lévén a vendég kevés volt, már meg is érkezett az epres krémsütemény, Anna pedig újra bocsánatkérő szemekkel pillantott munkatársára.
- Most már hajlandó fogyasztani, kedves vendég? ^w^ - Kérdezte félreérthetetlen utalást téve a fiú előtt árválkodó vaníliás szeletre. Elvégre teljesült a kívánsága, immár nem egyedül ehetett.
Shiratsuyu Anna
Shiratsuyu Anna
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Sep. 23.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Hétf. Szept. 29 2014, 00:17

Ami leginkább feltűnt a lányban, persze a szépségén kívül, hogy nagyon sokat nevet. Ez az a hang, amit a legtöbb játékban rekedt nem tud magából kiadni, persze vannak kivételek, mint például ez a lány, vagy Shu, vagy bárki aki komolyan próbált meg velem beszélni. Egy halvány mosoly azért az én arcomra is felkúszik. Olyan szívesen hallgatnám egész nap a lány nevetését, de hát az szinte lehetetlen, neki itt van ez a munka, nekem pedig.. nekem pedig.. Mit is kéne csinálnom? Elfelejtettem, no sebaj, majd megnézem a jegyzeteimet, miután lenyugszik odakint a környék. Egyébként se illik társaságban olvasni.
Az admirális kijelentés belőlem is kihoz egy halk kuncogást, ahogy a telefonszámos eset is.
-És ezeket mind higgyem is el?- egy szokásos beszélgetésnél ez pont fordítva szokott történni. Általában nekem nem szoktak hinni, de nem is bánnom.
-Ne értsd félre, nem rád gondoltam.
Bár a helyzet nem sült el valami jól, remélem a lány nem a sértődékeny kategóriába esik, mert akkor nekem le is út, fel is út. Nem mintha akármit is akartam volna vele, hiszen nekem ott lesz, ott lesz majd valamikor Szonja, ha addig mind a ketten kibírjuk a távolságot.
-Nio? Nem.- jött a gyors és határozott válasz.- Nio nem a barátnőm, de szívesen bemutatnálak neki, úgyis tartozom neki egy sütizéssel.
Azt hiszem meg kell próbálnom kerülni a női neveket, mert a végén mindegyikre rákérdez, hogy a barátnőm-e.
Várjunk csak, ez nem is olyan rossz ötlet. Játszunk egy játékot. Vajon hamarabb rájön, hogy etetem, mielőtt kifogynék a női ismerősök neveiből?
Nio egy barát, aki kinyitotta a szemem, amikor a mélyponton voltam. Ő hozott vissza az életbe. Mondhatjuk úgy is, hogy ő volt a megmentőm.
És még sok embernek köszönhetem, hogy nem süllyedtem vissza, ott van például Shu..-
úgy teszek mintha közbevágott volna a szavamba.
-Persze, persze.
veszem kezembe a villámat, majd beleszúrok a sütimbe, majd jön a felismerés, én nem is szeretem a vaníliát.
Átkozott amnézia.
No sebaj, most már nem küldöm vissza az ételt, hanem elkezdem fogyasztani, de egy picit lassabban a szokásosnál, közben mosolygok a lányra.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shiratsuyu Anna Pént. Okt. 03 2014, 19:51

Nem mintha el akarta volna hitetni a fiúval, hogy ha felhívná, akkor tényleg egy marcona harcos venné fel a telefont a vonal másik oldalán, de azért egy icipicit csalódott volt, mert nem hittek neki egy pillanatig sem. Legalább tettethette volna Cearso, hogy megijed, de ehelyett csak a mosoly békés állapota látszódott az arcán, ugyanúgy, ahogy Annáén is.
- Nem kell elhinned, csak akkor ne nagyon ijedj meg, mikor ki akarja cserélni a lábaidat a kezeiddel. Razz - Nyújtotta ki a nyelvét szemtelenül a lány. Talán ha ragaszkodik a bátyós történethez, akkor előbb-utóbb elhiszi a fiú is. Valahogy úgy, mint az agyonjátszott slágerek esetében, amit annyit hallasz, hogy egy idő után belemászik a füledbe, és ki nem jön onnan egy jó darabig.
- Ebből már nem jössz ki jól, fiatalember. A kolléganők nevében is várom a bocsánatkérésed. Smile - Mondta, és ezzel együtt karba fonta a kezeit is, és szúrós szemmel nézte Cearso-t, ebből pedig addig nem is tágított, amíg meg nem hallotta a varázsszót, amivel rendezheti a kis ballépését a tisztelt vendég, aki bizony-bizony most rossz fát tett a tűzre.
- Oh, értem. Akkor nincs is barátnőd? - Oldalra billentette a fejét kérdés közben szokásához híven. Hogy hogyan jutott el addig a következtetésig egy egyszerű nemleges válaszból, hogy a fiúnak egyáltalán nincs is párja, az egy fogós kérdés, de maradjunk annyiban, hogy a végletekben való gondolkozás nagyon ment Annának.
- És akkor tehát most, hogy meg vagy mentve, azzal ütöd el az idődet, hogy fantompetekkel eteted a gyanútlan járókelőket és cukrászdákba térsz be női szíveket rabolni? - Szögezte neki a kérdést Cearso-nak leplezetlen hangsúllyal. A szomorú témákat kerülni akarta, szóval ez egy jó pillanat volt arra, hogy rákérdezzen, hogy is volt ez a menekülés a cukrászdába. Ha már így feltartotta, akkor joga volt tudni, hogy milyen történetet is talál ki a másik. Már ha tényleg kitaláció és ürügy volt arra, hogy flörtölhessen hősnőnkkel.
Shiratsuyu Anna
Shiratsuyu Anna
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2014. Sep. 23.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Pént. Okt. 03 2014, 20:29

-Szóval a bátyád tesitanár, és a  kézenjárásra tanítja meg azokat, akik túl közel állnak hozzád. Jó ezt is tudni.
Nem hiszem, hogy ez a megjegyzés lenne a találkozás fénypontja, de ha jobban érzi magát ettől, akkor elhiszem neki, hogy nem éri meg vele szórakozni.
-Egy egyszerű bocsánatkérést szeretnél, vagy ugorjak fel az asztalra és minden vendég, és itt dolgozó szeme láttára jelentsem ki, hogy egy bunkó paraszt voltam?
Nem mintha ezt olyan könnyen megtenném, de hadd gondolkozzon egy kicsit a lány is.
-Mert ha az elsőt választod akkor a bocsánatodért esedezem.
Bocsánatot kérni nem olyan szörnyű, persze az más kérdés, hogy megkapom-e.
Idebent eddig csak egy olyan dolgot csináltam, amit később komolyan meg is bántam, és az nem a mostani volt.
Ezt meg mi a fenéből sakkozta ki?
-Miért kérdeztél rá először Nio-ra? Nyugodtan kezdhetted volna ezzel is. Főleg ha neked sincs senkid.
Talán ez mondat nem kellett volna.
Tehát nincs mit tenni, tegyük félre a tréfát, erre a kérdésre komolyan kell válaszolni.
Az eddigi mosolygó tekintetem hirtelen komoly arckifejezést vett fel.
-Szó szerint vett értelemben barátnőm tényleg nincs, de odakint remélem vár valaki, aki miatt idebent nem tervezek hosszú távú barátnői kapcsolatot.
Vissza a mosolygósba, mintha az előbbi megjegyzés nem is tőlem származna.
-De az agy nem mindig tud parancsolni a szívnek. Eddig csak egyszer volt ebből problémám, de nem is azért vagyok itt, hogy ilyen dolgokról meséljek. Talán majd később.
-Még nem vagyok megmentve, és az egész egy ártatlan kis félrevezetésnek indult, nem is sült volna el rosszul, de az a srác órákig képes volt beszélni a semmiről. Érted? A semmiről. Először azt hittem valami értelmeset is mond, de ő csak lökte a hablatyot és...
Elhallgatok.
-Bocsánat, nem akarlak ezzel untatni.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal10/5900Főtér - Page 17 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Bacchus Hétf. Okt. 20 2014, 15:27

Szafari halászat Cearsoval és Morrigannal

13:12

Nagy sebbel-lobbal rohantam ki a "Sárkány Fészke" nevű fogadóból, hogy még odaérjek a negyed kettes lóversenyre. Igen nagy pénzt tettem fel rá, amit még Malcolmtól csencseltem el, míg aludt, nem volna jó dolog elveszíteni, úgy hogy nem látom. Út közben kapartam elő gyorstalpalót és a nadrágomat, hogy legalább legyen valami rajtam, így alig volt nézője meztelen futásomnak.
Mire odaértem a lovihoz, örömmel fogadtam, hogy a futam megindult és kevésbé örömmel, hogy utolsó előtti a ló, amire fogadtam. Sose gondoltam volna, hogy Szophie erre gondolt lovaglás alatt, szerintem az ágyban kényelmesebb, de ebben több a pénz, bevétel.
A hajrában még ugyan jutott előrébb, de valami Mr Muffin nevű ló nyert.
Ezer arany Malcolmtól, azt hiszem, jobb, ha visszaszerzem, bármi áron.
Utcán vissza felé bandukolva, viccelődve pár arra járóval, megtudtam egy gyors pénzszerzési módot. A legenda szerint a Főtér kútjában terem a pénz, és halászni kell ahhoz, hogy kiszedje az ember onnan. Gyorsan elosztottam szabad pontjaim halászatra és uccu neki, beültem a kút melletti padok egyikére és belógattam, amit betudok. Majd csak kapnak rá a lányok.. vagy halak, vagy mik.
Közben egy disznó dalt dúdolgattam és a kockával játszottam, ujjaimmal. Hónaljam felől tömény rum szag áradhatott, ugyanis a gourdba beletettem egy üveggel, aminek csak a dugaszát szedtem ki, a palack alig van még megkezdve, így a legtöbb barátságos ember el is került ezidáig. Remélem ez egy nyugodt halászat lesz, és nem jön erre Malcolm. Lassacskán biztosan rájön a csínyre.


13:25

Kapás jelző megvillant, és valami ismeretlen teremtmény, akar ráharapni a csalira. Ami nem más mint egy darab rumos kenyér. Ennek örömére fogaim közé fogva és megdöntve az üveget, és visszatéve a gourdba feszülten figyeltem a vízfelszínt. Sose gondoltam volna, hogy ez az unalmasnak tűnő dolog még jó is lehet. Király!
Vártam és közben mellizmommal játszogatva, tettem magam szokás szerint az arra járó csajoknak.


Kitűzött cél:

// cél elérve, fogás: Hínár


A hozzászólást Bacchus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 21 2014, 21:31-kor.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal1003/1500Főtér - Page 17 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Morrigan Kedd Okt. 21 2014, 19:42

- Az anyja mindenit! Ez most komoooly? Na ne mááár... Ezt tényleg...? Ne olts! - tátott szájjal bámulom Bacchust, ahogyan a kezdetek Városának kútjában próbál meg horgászni. A KÚTBAN, érted???!!! O_O Hát nem kicsit leesik az állam. Nem tudom, mi van abban a kulacsban, de én is kérek. Ha neki ilyenek jutnak eszébe, akkor ez nekem is kell.
- Pedig de... Aztarohadt. Ez azért odab***! - vakerálom lelkesen Daevának. Őt talán ugyanannyira elámítja az emberi kreativitás, mint engem. Csupán a különbség az, hogy velem ellentétben az ő arcáról - ha le lehetne olvasni a gonosz kis pofázmányáról bármit is - undor és szánalom vegyes keveréke lenne látható. Míg az enyémen valami egészen más. A csodálat.
- Na jó, odamegyek hozzá. - határozom el magam, hogy márpedig ez így lesz. Akinek eszébe jut, hogy egy kútból horgásszon, az rossz arc nem lehet, sőt. Tutkóra van egy csomó közös pontunk. Nem olyan nyálfiú, amilyen a szőke hajú zselé-Ren. Pfúj. -.- Még inni sem tud rendesen.
- Csump, Bacchus, mi a helyzet? - zavarom meg magányos horgászatában azzal, hogy hirtelen mögötte termek, s jó erősen vállon csapom üdvözlés gyanánt. Egy küldetésből már tudom a nevét. Meg aztán sok kocsmában látni. Egy ilyen arcot pedig nem lehet elfelejteni. Very Happy
- Nagyon metáááááááál! - még mindig kába vagyok a döbbenettől. Én is akarok. Nekem is kell. Már szedek is elő egy horgászbotot az inventorymból. Fogalmam sincs, hogy került oda. Biztosan Daeva csempészte oda.
- Na ezt kipróbálom én is. Nem csal a szimatom, rum van benne, ugye? - nem, a szimatom biztosan nem csal meg. Megérzem a rum kesernyés, semmivel össze nem keverhető illatát bárhonnan. Na de lássa csak, nem akarok tróger lenni, én is behívom egy körre. Inventorymból nem csak a horgászbot kerül elő, hanem az egyéb finomságok is. A jó bort sosem lehet elutasítani, ugyebár. Very Happy
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 17 Exp_bal50/500Főtér - Page 17 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 17 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 30 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.