Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

18 / 30 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Eran Fellaah Hétf. Okt. 27 2014, 16:00

- Na ne már! Megint itt? Legalább ide már nem nagyon fognak követni.

Semmit sem tudok még a helyről. Kéne akkor hát legalább egy kis útbaigazítást kérni. Na, itt kezdődik a gond. Senkit nem ismerek, mindenhol csak az elmebeteg gyilkosok rohangálnak. Még jó, hogy ezeket nem mondtam ki, mert ez lett volna bizonyára az utolsó mondatom.
- Komolyan mondom a nem játékos karakterek itt a legnormálisabbak. Csókálom meg fejem, majd elindulok felfedezni a helyet. Egyszer jártam már itt ugyan - amikor először beléptem, de akkor még semmit sem tudtunk a játékról. Meg kell bosszulnom majd azoknak a...a... azoknak... nem jut eszembe az ideillő szó, de talán csak nem akarok káromkodni. Elindulok hát, hogy meglássam: mit is rejt eme virtuális város.
Eran Fellaah
Eran Fellaah
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2014. Aug. 26.
Age : 32
Tartózkodási hely : Nincsen

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/50Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Bacchus Csüt. Okt. 30 2014, 15:43

Morrigan

Ahogy megvillant az úszó és kikaptam a kútból.. egy ... hínárt, máris lankadt a kedvem és csupán azonnal megkérdőjelezném, azt a kincsforrást, amivel pótolni fogom a hiányt. Azonban ahogy újrapróbáltam, jött is a vállon vágás, ami persze meg sem kottyant és örültem neki, hogy nem az az öblös hang van mögötte és nincs ott a "hol a pénzem" kifejezés. Mire odanézek és majdhogynem bele kiált a számba a lány.
- Napot, meg metált - válaszoltam és néztem ahogy elfoglal mellettem egy helyet meg egy pókot és máris ó is belógatja amije van.
- El a kezekkel a a a.. tessék - nyújtottam felé a gourdot, mikor megláttam a boros palackot. - Igyál ez jó féle rum - vigyorogtam a csajszira.
Tudja hogyan kell beszélni. És hogyan tudnék nemet mondani? Az alkoholra. Az olyan mintha nem akarnék levegőt venni, az meg butaság. Vagy rabolni esetleg lopni.. az meg unalmas lenne. Vagy verekedni. Az meg egyenesen halál lenne.
- Pénzt halászok amúgy, a városban azt beszélik, itt lehet szerezni gyorsan pénzt. Nekem meg kell, és nincs lóvém kártyán megszerezni most - hát igen az sem ártana, a ha a lovin nem buktam volna el. Akkor ergó most nem csóriskodnék és talán még egy pippantásnyi rumra is megtudnám hívni úgy rendesen.
- Hogy-hogy erre vetett utad, Morrci csini? - vigyorotam rá, a csinin legutóbb is eldobta, amijét eltudja, most sem árthat egy kis szemtelenkedés. Idősebbnek fest a csaj nálam.
Végig néztem felszerelésén, mintha, nem nagyon lenne neki. Befűzöm és kész, kell a piacra a vásárló. Hehe.
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal1003/1500Főtér - Page 18 Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Morrigan Szomb. Nov. 01 2014, 18:12

[ Bacchus ]

Húazanyját! O.O Még mindig alig térek magamhoz. Mármint... most komolyan. Ez a csávó EGY KÚTBÓL HORGÁSZIK! O_O És én még komolyan azt hittem, hogy a halászat egy uncsi dolog... Cöhh. Ideje átértékelnem az értékrendemet. Very Happy
- Ohhohhó! Pók legyek, ha ez nem rum! *>* - már innen érzem az illatát. Semmivel össze nem téveszthető. Megszólalásomra Daeva mintha pisszegne valamit, s elmormol néhány kedves szót minden nőnemű rokonom számára, de annyira nem izgat. A csávónak rumja van, és megosztja velem, tehát mostantól span. Egy igaz barátság kezdete. Cserébe ő is ihat a boromból.
Felpattanok a kút szélére, s leülök a peremre úgy, hogy lábaim befelé néznek. Nem lenne jó, ha beleesnék, gyanítom, könnyen megmurdálhatnék, de nem félek ettől igazán. Elvégre is, védett területen vagyunk. Ami tiszta gáz, mert még egy szöget sem tudsz belefejelni az asztalba. >.>
- Hát én még erről nem hallottam. Ha ezt korábban tudom, már biztosan merülök. >.> - kell is nekem ennyit gürizni! Ha tudom, hogy fizetik a láblógatást, akkor már az elejétől kezdve így cselekszem. Sokkal egyszerűbb így. A kártya gondolatára persze megmozdul bennem valami. Hiszen én is imádok szerencsejátékozni. Daevával együtt pedig sok szerencsétlent megfosztottunk már még a gatyájuktól is.
- Hazárdjátékozol te is? Nocsak... veled még sosem játszottam. Very Happy - ötlik az eszembe valami. Ugyan van nálam kártya, de másképp is lehet ennek a szenvedélynek hódolni. Húzom meg a rumos üveget,
- Mit szólnál egy fogadáshoz? Amelyikünk ki tudja fogni a leghaszontalanabb dolgot a tóból - s ezt még el is tudja adni bármelyik járókelőnek, az nyer. Wink - a lényeg nem is azon van, hogy mit fogsz ki. A fontosabb inkább az, hogy még add is el. Bárkinek, akárkinek. Ha csak egy zsetont kapsz érte, nyertél. Főleg, ha az még haszontalan is, mint mondjuk egy kis hínár.
- Csini meg a nyanyukád vitrines szekrénye! Nem lenne nálad a borom, most megcsűrném a képed. >.> Morrcinak tényleg morci leszek, ha még egyszer lecsinizel. ._. - nem értem én ezt. Nem vagyok egy Marilyn Monroe, sem pedig egy Beyoncé, hogy lecsinizzenek. Meg aztán nem is vagyok egy körmeit féltő manöken.
- Semmi extra. Az egyik fogadóban húzom meg magam, meg mostanság küldetéseket is keresek. Meg a jó bort, természetesen. - koccintok vele erre, s iszok még pár kortyot, majd visszaadom az italát. Remélem, van még belőle. A horgászbotot másik kezemmel éppen csak kitámasztom, s várom vele a kapást. Egyelőre semmi.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal50/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jan. 21 2015, 17:23

//Arisu//

Nnnnna, ezúttal a főtéren töltöm a napomat! Miért? Mert úgy tartja a kedvem!Very Happy Felöltöztem reggel, s indultam is a főtérre. Nézzük, mit lehet tenni. Küldetéstábla üres, éttermek drágák, anyám kínja nincs itt... UNATKOZOOOOM! Egyszer csak hallom, hogy valaki gúnyol valakit. Hát persze, hogy egy ronda srác egy kisfiút! Adok én neki! Vettem banánt, megettem, a héját meg a srác útjába raktam észrevétlenül... ÉS ÖCSÉM, MEKKORA SZALTÓT DOBOTT!XD Csak úgy körözött az égben, majd csapódott a földbe arccal lefele!!XD Látni kéne azt a bamba arcát, ahogy nézi a héjat emberek!XD Szégyenteljesen kullogott el, miközben senki se kapott levegőt, annyira röhögtünk.XD Na, az évi egy jó cselekedetem megvolt, így meg is pihentem a kútnál lévő egyik padon, s nézhettem az embereket. Láttam minden félét: fehéret, feketét, tarkát, meg ne húzd a farkát, japán és kínai, menj az ágyba fingani, fiú, lány... a fene, nem tudok rá rímet. ._. Mindegy, akkor csak nézem mit csinálnak. Beszélgetnek, veszekednek, vásárolnak, sétálnak, mi egymás, amit szabad nyilvánosságban. Mondjuk az Etnikai kód miatt nem igen tudnának olyan dolgokat csinálni. Tényleg, amelyik szűz csinálta itt, akkor annak milyen pocsék lesz már a valóságban történt dolog. Bár csak annyi különbség lesz, hogy fel lesznek rá készülve, vagy ki tudja... O.o Tényleg, ha a nővérke belénk szúr a valóságban egy infúziót vagy injekciót, vagy bármi mást, azt itt megérezzük? O.o Ááá, nem hiszem, hiszen még csak nem is kommunikálhatunk a külvilággal... Majd hirtelen eszembe ötlött valami: mi van, ha van olyan, aki megbolondult a helyzettől, s beképzeli magában a gyerekéről vagy a rokonáról, hogy már halott, és ezért letépi róla a sisakot?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 18 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Arisu Csüt. Jan. 22 2015, 19:58

//Joey//

Felfoghatatlan volt, hogy velem ilyesmi történhet! Igaz, nem voltam az az elkényeztetett kislány, akinek még az agyára is moha nőtt, mert azt bizony felfogtam, hogy egy ismeretlen világban nem várhatom el, hogy egyből körülugráljanak. Nincs itt a komornyikom, akit én természetesen Sebastiannak hívok, mert egy igazi komornyiknak nem lehet más neve, csak a Sebastian. Szóval ez rendben volt, de még így is sértette a büszkeségemet, hogy olyasmi történhet velem, amire nem voltam felkészülve, és bájos külsőm ellenére sem próbált egyetlen férfi sem megkörnyékezni, akitől legalább tájékozódhatnék, mielőtt elszaladok a nyilvánvalóan rossz szándékok elől.
Elveszettnek éreztem magam, kihez fordulhatnék, ha a játék nem működik számomra megfelelően? Tétován néztem körbe, aztán átbújtam újra a menümet, hátha találok egy kapcsolatfelvételre alkalmas opciót, és találtam is egy fület, ahol az adminisztrátoroknak lehet jelezni a hibákat, így leültem egy kút szélére, és türelmesen pötyögni kezdtem a levelet, kiemelve azt, hogy mekkora problémával is szembesültem és hogy legyenek szívesek minél gyorsabban kijavítani a hibát, mert nagyon zavarja a komfortérzetem. Elégedetten küldtem el a levelet, de én ezzel nem voltam még kész, tudtam jól, hogy ha csupán egyetlen forrásra hagyatkozom, akkor el is áshatom magam. Így hát újra talpra álltam, és egy szimpatikus figurára vágyva pillantottam körbe. Szempont volt, hogy kellemes legyen ránézni és könnyen megértessem magam vele, így esett a választásom egy szőke onii-sanra, akinek egészen civilizált feje volt.
- Anou... sumimasen! - emeltem fel a kezem, és nyújtottam a magasba, mikor errefelé nézett, és sietni kezdtem feléje. Amúgy is olyan tétlennek tűnt, majd én értelmet adok a létezésének!
- Tudsz nekem segíteni? Egy hibába ütköztem~desu. Valamiért 26 hónappal későbbre mutat a naptárom, mint kéne, mert az lehetetlen, hogy 2025 legyen, amikor még csak 2022 novembere van~desu :/ - panaszoltam el a problémámat a fiúnak, némi tettetett esetlenséggel és erős, de érthető akcentussal. Előbbi szándékos volt, utóbbi nem.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal139/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Jan. 27 2015, 16:09

Amikor láttam, hogy ez a szép leányka felém szólt, pislogtam. Amikor felém jött, jobban pislogtam.
- Szia. O.o Valami baj van? O.o – de jól eltaláltam! Szerinte rosszul van a naptár beállítva, mert azt gondolja, hogy 2022 novembere van csak, nem 2025 januárra. Ahogy elnéztem a felszerelését, leesett, hogy hibernálták, mint a mostanába megjelenő játékosokat is.
- Öööhm, hogy mondjam el ezt neked, hogy ne kapj sokkot... Először is ülj le kérlek a padra. - mutattam egyre, majd mikor leült, folytattam:
- Az a helyzet, hogy nem hiba, tényleg 2025 januárja van. Sok játékost hibernáltak, hogy majd azok pótolhassák a khm... nem élő játékosokat, s valószínű, hogy téged is hibernáltak... - próbáltam finoman mondani neki, hogy meg is értse. Ki fog akadni. Tuti, hogy ki fog akadni. Csak reménykedhetek, hogy nem fog itt mindenki előtt hülyére verni, bár ahogy elnézem a kecses alkatát, biztos békeszerető fajta.^^
- Hozzak fagyit, hogy gyorsabban feldolgozd a dolgot esetleg?^^” - próbáltam időben oldani a helyzetet. Juj emlékszem, amikor egy másik játékos tudta ezt meg tőlem, 3 napra elájult a sokkból, utána még 3 napra elájult, mikor megtudta, miért ájult el! De erről az egész hibernálási dologról is csak onnan tudom, mert találkoztam olyannal, aki viszont kapta üzenetbe, hogy a szerver telítettsége miatt hibernációs állapotba került, s csak 6 hónappal később tért magához. Úgy tűnik jóval többen próbáltak jelentkezni a játékba, mint ahogy Kayaba gondolta. Tényleg, ma is meg lehet szerezni a játékot, vagy már betiltották? Meg ki az a hülye, aki a hírek ellenére is bejelentkezik?!
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 18 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Arisu Szer. Jan. 28 2015, 16:13

Sokk? Sokk. Miért kapnék sokkot? Értetlenkedtem egy sort, de azért leültem arra a padra, ha már azt tanácsolta, hogy tegyem meg. Arra emlékeztetett, amikor a filmekben valami nagyon-nagyon rossz hírt akarnak közölni valakivel. Vagy éppen nagyon jót. De abban azért kételkedtem, hogy ez a fiú terhes lenne, és meg szeretné velem osztani ezt az örömhírt. Szóval bólintottam és lecsüccsentem, a lábaimat elegánsan keresztbe téve. Elhúztam a számat ennek ellenére, a pad kényelmetlen, hideg és kemény volt, az öltözetem pedig rettenetes, semmi stílusa. Közönséges volt, mihamarabb kell ruhákat szereznem. Az lesz az első és legfontosabb dolog, ha ezt a kis problémát helyre tettük.
- Mi az, hogy tényleg 2025 van? Hibernáltak~desu ka? - kérdeztem vissza, csak hogy biztos jól hallottam-e, amit mondott - Ez nem jó vicc, csúnya dolog megtréfálni egy játékost csak azért, mert tapasztalatlan - pillantottam rá szúrós szemekkel. Elvégre miért hibernáltak volna? Semmi kézenfekvő ok nem volt rá, hogy prezerválják a testem, főleg mivel ez csak egy virtuális lét, ezt még én is tudtam.
- Nem szégyen, ha nem tudod megmondani, miért tapasztalom ezt a hibát~desu. Nem lehet mindenki olyan okos és talpraesett, mint én~desu - sóhajtottam fel, majd hátradőltem a kényelmetlen padon, és felraktam az egyik kezem a háttámlára. Legalább a testtartásom legyen kényelmesebb - Azért a fagyit elfogadom~desu, ha másért nem, hát bocsánatkérésként azért, mert megpróbáltál megtréfálni - jelentettem ki. Na igen, ez már elvárható magatartás volt, az ajándék fagyi enélkül is alanyi jogon járhatott nekem. Kedves volt tőle, hogy máris megértette a köztünk lévő különbséget és önként vállalkozott arra, hogy tökéletességemet elhalmozza ajándékokkal.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal139/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 31 2015, 15:46

Most úgy néztem a lányra, mint ha UFÓ, Batman lánya, vagy egy mellekkel megáldott fiú lenne. Kb így: O_O?! Ez most tényleg azt hiszi, hogy viccelek?
- Nem viccelek, tényleg hibernálhattak, és tényleg 2025 van. O.o - mondom neki. - Egyik barátommal is ezt csinálták, mert több mint tízezer akart egyszerre belépni a szerverbe, így Kayaba lefagyasztotta a maradékot tartaléknak. A többieket is megkérdezheted magad körül! Ja meg ha keresnéd a menüdben a kilépés gombot, akkor az nincsen, mert Kayaba mindenkit bezárt ebbe a játékba, aki belépett. Ergó játék helyett virtuális börtönt csinált. - remélem ez a lány nem olyan, hogy nem hiszi el, hogy nem lehet kilépni, azt leugrik Aincrad széléről.
- Mellesleg én nem szoktam tapasztalatlan játékosokkal viccelődni, főleg nem ilyen szép leánykákkal. - próbálom jobban oldani a hangulatot. Emlékszem, mikor George-ra rátaláltam abban az őrült cirkuszban egy ketrecben feküdve, amikor elmenekültem attól a marionett bábutól. Meg később páran is leszólítottak, hogy miért más dátumot látnak ők, mint amire emlékszenek. Általában sokkolta őket, mikor megtudták, hogy mi van, valamelyik úgy meghülyült, hogy 1000x elküldte az Adminoknak, hogy rossz a naptár, valaki meg engem nevezett hülyének. Tényleg, vajon mennyi ideig maradunk itt? Remélem nem 50 éves koromba jutok ki innen, mert a valóságban akarom leélni az életemet, nem pedig itt, ebben a játékban! Kayaba is mit csinálhat vajon? A játékban van ő is, vagy a valóságban röhög a markában, hogy jól megszívatott 10 ezer embert, akik bedőltek, mint csiga a kanyarban ennek a játéknak a reklámjának. Remélem majd azért lesznek olyanok, akik beállnak a frontharcosok mellé, mint a klinikai halál, hogy gyorsabb legyen a kijutás.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 18 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Arisu Szomb. Jan. 31 2015, 16:27

Most mi van? Miért kell ilyen meglepetten nézni rám? Vajon mindenkit ilyen könnyen felültet, aztán most rácsodálkozott, hogy van aki nem hiszi el a sületlenségeit? Hát kérem szépen, én nem vagyok olyan hiszékeny lány, a pap megtanított rá, hogy mindenben keressem a mögöttes tartalmat, a hátsó szándékot, és akkor soha-soha nem fognak tudni becsapni. Egyébként is, úgy nézek én ki, mint aki most jött le a falvédőről? Na ugye! Viszont ez a fiú olyan nagy meggyőződéssel mondta a magáét... még ő maga is elhitte, mi? És még fokozta is, mi az, hogy nem lehet kilépni? Tényleg, lehet, hogy ha kilépek, és utána visszajövök, akkor megjavul a dátumom is. Azon nyomban el is fordultam a fiútól és a tanult mozdulattal előhívtam a menüt, megkerestem a Settings alpontot, és ott a Logout... a Logout... összeszűkültek a szemeim, mintha valami nagyon pici dologra próbálnék ránézni, és még az ujjammal is besegítettem, de csak a Beállítások voltak ott, az Útmutató, meg... meg egy üres téglalap.
- Hol a Kilépés?? - csattantam fel türelmetlenül, és megpróbáltam átnavigálni hirtelen, de sehol se volt. Sehol. Sehol! Rémülten néztem a fiúra, majd vissza az előttem nyitva lévő menüre, majd újra a fiúra.
- Te most tényleg nem viccelsz? - kérdeztem vádlón, majd magam elé meredtem. Ha most tényleg 2025 van... és tényleg nem lehet innen kilépni... elsápadtam, és megráztam a fejem. Nem-nem, ez lehetetlen!
- Azt akarod mondani, hogy én, aki még sose játszott ilyesmivel~desu, most arra leszek kényszerítve, hogy játsszak még akkor is, ha nem tetszik nekem a játék~desu?! Arienai! Doushiyou? Sad - fogtam a fejem. Miért pont velem történik ilyesmi? Én elfoglalt ember vagyok, karnyújtásnyira van csupán az egyetemi ajánlásom, nem vesztegethetem az időmet egy ostoba játékkal ilyen sokáig! Felsóhajtottam, és újra ránéztem a fiúra. Azzal nem sokra megyek, ha pánikolok. Ochitsuite, Alice.
- Wakatta. Úgy döntöttem, hogy te leszel az, aki segít nekem~desu. Érezd magad megtisztelve, hogy egy "ilyen szép leányka" rád támaszkodik az első lépéseiben. Először is, áruld a nevedet, aztán mutasd meg, hol tudok értelmes ruhákat venni ezek helyett az igénytelen rongyok helyett, és aztán meséld el, hogy lehet innen kilépni. Onegaishimasu! - tettem hozzá, hogy a követelésem azért inkább kérésnek tűnjön, mert hát nem akartam, hogy faképnél hagyjon. Volt egy ilyen fura szokása az embereknek, hogy ha előálltam néhány egyszerű követeléssel, ami valljuk be, jár nekem, egyszerűen odébb álltak.
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal139/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ayse Vas. Feb. 08 2015, 16:54

~Szóló szafari~

Alig pár perce gyaktam le az egyik teljesítményem gyümölcsét. Egy borzot. Megérkeztem a kezdetek városába. Nem szeretem ezt a helyet… nem tudom miért. A nyüzsgés most is nagy mint mindig, a fogadók, az utcai standok tömbe emberekkel, mint ahogy a legtöbb látványosság is. Az utcákon is emberhalmok csoportosultak. Épp céhfelvétel van valahol, a kezem ügyébe került egy szórólap, s látva valaki hogy pont azt bújom, lelkesedve indult meg felém, mire eldobtam a szórólapot, a lelkesedése úgy lelohadt, még utánam szólt de nem figyeltem rá. Pont nem érdekeltek a játszadozásai… Bár gondoltam rá hogy több céhtagságot jobban ki lehetne használni, hamarabb összekaphatnám magam, de a rendszer nem támogatja ezt… A sötét céhséget is csak nehezen lehet titokban tartani, bár nem hiszem hogy azzal a bandával sokáig fogjuk húzni… Ostoba húzás volt tőlem, elhamarkodott döntés hogy olyan hirtelen beleugrottam a dolgok sűrűjébe, s most agyalhatok miként mászok ki onnan. Persze eszem ágában nincs kilépni, de most őszíntén… az egész arról szólt hogy van valaki aki el tudja tüntetni a piros indikátort… ha használták volna az eszüket, tudhatnák hogy mint mindent szerintem a saját helyzetüket is kijátszatták volna… úgy hogy közben gyanakvás nélkül maradnak… Persze ezt mondhatom én is… pont az a lány látott engem is ölni, aki épp az említettek között szerepel, aki szintén vadászik a fajtánkra… Bosszantó… Legszívesebben likvidálnám de nem akarok idő előtt olyan dologba belekeveredni amibe nem kéne… Hasznos volt az a gyűlés bár idő előtt ott hagytam, mégis úgy érzem pont eleget tudtam meg a tagokról, a helyzetünkről, és az esélyeinkről. Nem lesz egyszerű egy ilyen szedet vetett bandát egyben tartani, sőt… életben tartani… Viszont Asuka nem alkalmas rá… Haru szintént nem, Cellindir kezdő mint én, esze ugyan van, de csupán átlagos szintű, a macskalány meg sem szólalt így róla nem tudok nyílatkozni, a fiú aki felszólalt… Valamit éreztem benne, bár lehet hogy csak az én abszurd és maradi elképzelésem hogy egy céhvezér legyen férfi, legyen erős, és tudja nyomás alatt tartani a tagokat… Nem tudom… nem érzem hogy bárki is alkalmas lenne rá. Pont ezért macerás a tagságom maradása is, otthagyni ugyan nem akarom, de amint inkább veszélyt jelentenek rám, az nem lesz jó… Kilépni amúgy sem lépnék, de nem is tehetném… Kíváncsi lennék ki volt az, az áruló akit levadásztak… Több nevet kéne ismernem, a céh múltját, ami ugyan nem lesz egyszerű… főleg hogy a tagoknak nem adhatok igazat. Mindenki a maga hasznát kívánja csak, s pont ezért csupán egy ferdített valóságot pillanthatnék meg tőlük… Ki kell derítenem a legrégebbi céhtagot, s vele kell szövetkeznem. Gondolataimmal elkalandozva az utcákat szeltem keresztül erdőket, majd eljutottam a kívánt város kútjához. A gondolatmenetemet félbehagytam, észelésem bekapcsolva, hallgatózásom szintént. Kihallgattam a környezetem, de nem találtam semmi fenyegetőt, így bátran hajoltam a kút felé. Belenéztem, és a mélysége majdnem megszédítet. Megkapaszkodtam a szélén, szétnéztem majd leengedtem a vedret, felhúzva, nem volt benne semmi sem a vizen kívül. Tiszta friss és hideg. Belekortyoltam, jól esett. A vizet bele öntöttem a mellette lévő lefolyóba, majd leengedtem és újból merítettem. Mindezt eljátszottam, kétszer, háromszor, tízszer sőt talán hússzor is… Már kezdtem azt hinni hogy tényleg átverés ez a teljesítmény, de nem adtam fel. Volt aki figyelte a tevékenységem, volt aki tudta hogy miért csinálom, s az egyik fószer, egy tagbaszakadt férfi mély dermegő hangon megszólított. Elmagyarázta, hogy ő már túl van rajta, s hogy nem is olyan vészes, ha ismerjük a technikáját. Elmondta, hogy a víz tiszta, s hogy ha a közepét meregetem akkor sem fog elfogyni soha, és kifogni sem fogok semmit semmit. Majd, fogta és bele dobott egy faágat. Meglepődtem, de megértettem. Vicces egy teljesítmény, erre nem számítottam. Majd leengedtem a vödröt s kifogtam a faágat. A fejem tudtam volna fogni, hogy nem jöttem rá erre… Kicsit főt a fejem mérgemben. De örültem hogy talpon tudtam maradni mikor a pasas megveregette a vállamat, nemhogy ereje volt, de nagyobb szintű súlyemelése is lehetett… A jelvényt is megkaptam örülhettem hát. Azt hittem nehezemre fog esni megcsinálni ezt a két teljesítményt, de feltűnt egy harmadik lehetőség is… Talán ha ma megszerzek még egy jelvényt, akkor meglehet a három játék után járó jutalom is. Megérné megkockáztatni, úgysem tudom ki lesz az aki meg tudja nekem kovácsolni a rúnát. Bár összesítőben szerepel egy név, viszont nem tudom ki lehet és hol találom. Ha megleszek a másik teljesítményemmel is, azt hiszem bolhapiacon a kereskedőktől utána érdeklődök, jobb ötletem nincs. Több ismeretség kéne, hisz az mmok nagy része csapat játékokon alapul, én pedig igencsak elzárom magam, minden olyan eseménytől amiben többfős lehetőségek vannak. Sosem voltam jó csapatjátékos. De ezen illene változtatnom… valahogy.

- Bot az egyes szint kútjából.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/1400Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/1400)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Feb. 10 2015, 17:12

//Ari Arisu//

Öregem, s meg is nézi a menüjét! Ez tényleg azt hitte, hogy viccelek!O.O Olyan dolgot csinálok, amitől büdös lesz mindjárt! Nézi, nézi, nézi... végül felcsattant:
- Hol a Kilépés??
- Mondom, hogy nincs! -
majd kis idő múlva a lány:
- Te most tényleg nem viccelsz?
- Tényleg nem viccelek. Maga Kayaba mondta meg a hivatalos megnyitónapon mindenkinek, aki akkor jelentkezett! -
majd szegényke kiakadt. Ha sírva fakadna is, esküszöm, hogy olyan lenne, mint Eiji, csak a lány azért szebb, mint Eiji. XD majd kimondott még egy olyan szót, amit rohadtul nem értek. De azt már igen, hogy úgy döntött, hogy én leszek az, aki segít neki. Érezzem magam megtisztelve, hogy rám támaszkodik egy hozzá hasonló szép leányka? O.O Oké, még mindig azt hiszem, hogy álmodok, hogy csak úgy odajött hozzám, de ez egy picit nagyképűen hangzott. O.o Na mindegy, biztos gazdagéktól van, majd kinövi egyszer. Először is a nevemet kéri, meg hogy hol lehet „értelmes ruhákat” venni a rongyoknak nevezett kezdő cuccok helyett, és meséljem már el, hogy lehet kilépni.
- Nos... Először is a nevem Joey Chrome, másodszor pedig a bolhapiacon, amit még fel tudsz venni a szinteddel, de 20-100 arany egy cucc, attól függően, hogy milyen fajta, de mintha valami Fehér Rózsába lehetne pár cuccot ingyen kapni, és úgy lehet kilépni, hogy el kell érni a 100. szintet, s le kell győzni maga Kayaba-t. - itt kifújtam magamat, mert nem vettem közben levegőt.

- Pénzt pedig küldetésekkel vagy párbajokkal lehet a kis szintűeknek szerezni. De ott van a Kiképző, amivel kapásból a 10. szintre lehet ugorni, de megjegyzem, nem kapsz attól tapasztalatot, csak több helyre tudsz tőle elmenni. Öhm tényleg, mi is a neved? O.o
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 18 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Arisu Csüt. Feb. 12 2015, 17:06

Mit kezdjek most? Teljesen elképzelhetetlennek tartottam, hogy engem fogva tartson holmi ostoba játék, és korlátozza a szabad akaratomat. A dátum is már épp elég hihetetlennek hangzott, ezzel együtt pedig teljes jogot formáltam az elképedésre és a felháborodásra!
- Beszélni... aka... akarok ezzel a Kayabával! - jelentettem ki ellentmondást nem tűrően, és indulatomban még a beszédmintámat is elfelejtettem, meg majdnem a nyelvet is. Annyira hirtelen akartam megfogalmazni az akaratom, hogy nem jutottak eszembe a szavak egy-két hosszú másodpercig... pedig már itt éltem egy ideje, ritkán fordult elő velem :/ Vettem egy nagy levegőt és fújtam egy nagyot, hogy legalább egy kicsi nyugalmat erőltessek magamra, és megpróbáljak kezdeni valamit a helyzettel. Megismerkedni a környezettel, aztán előnyömre fordítani, igen. Ezt csinálja egy talpraesett de Bruyne.
- Arisu desu. Yoroshiku~ ;P - feleltem a bemutatkozására rögtön, de hogy miért nem vett levegőt beszéd közben, az már túlmutatott az én értelmezési limitemen. A végét már alig értettem, úgy sípolt, kellett néhány másodperc, amíg dekódoltam a szavakat.
- Egyvalamit szögezzünk le! Én holmi bolhapiacokon nem veszek semmit~desu. És mi az, hogy fel tudom venni a szintemmel? - értetlenkedtem az ismeretlen kifejezés hallatán. Ha most neki fog állni nekem kockanyelven beszélni, akkor fejébe húzok egy vödröt, most mondtam neki, hogy sose játszottam még ilyesmivel Rolling Eyes
- Következő kérdéscsomag: hogy tudom leggyorsabban elérni azt a 100. szintet? Mi az a küldetés és mi az a párbaj? Hol ez a kiképző? És érthetően beszélj hozzám~desu. Izé... onegaishimasu~ :3 - adtam ki a következő direktívát ugyanolyan módszerrel, mint az imént. Jó gyerek volt így eső blikkre, információforrásnak bőven megtette, és ezekből a címszavakból már majd utána tudok nézni remélhetőleg az engem érdeklő és érintő dolgoknak. 100. szint... az soknak hangzik, különösen ha ezzel a kiképzővel csak a tizedikig tudok eljutni...
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal139/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Feb. 19 2015, 16:21

- Öhm, jó, beszélhetsz vele, ha eléred a 100. Szintet. O.o – ennyit tudtam mondani a követelésére. Ja, és a neve Arisu. Heh, Arisu, de ari. XD És jaj tényleg, elfelejtettem, hogy mondta, hogy soha nem játszott ilyennel. DX Hát, hogy magyarázzam el neki az alapvető dolgokat, hogy megértse?
- Öhm... Akkor első próba a magyarázatra: Képzeld el, hogy ez a játék egy iskola, s mi vagyunk a diákok, annyi különbséggel 100 szint, azaz osztály van, s minél magasabb osztályon van valaki, az egyértelműen erősebb. Na szóval te elsős vagy, azaz a leggyengébbek közé tartozol, míg én 14-es vagyok, ami már jóval erősebb, de nem elég. A felszerelés meg olyan, mint a tankönyv, annyi különbséggel, hogy minden 10. osztályon lehet csak váltani, ha van rá elég pénzed. Így te csak elsős könyveket használhatsz, míg én már másodikost. Érthető eddig? - remélem érti. Majd jött a következő kérdéscsomag.

- A leggyorsabban? Ha valami csodával eléred a frontharcosok szintjét. A Frontharcosok amúgy azok a játékosok, akik a szintek közötti kapukat őrző bossnak nevezett szörnyeket ölik le, hogy több terünk legyen. A Küldetés az egy feladat, amit ha megcsinálsz, akkor kapsz a szintlépéshez, azaz hogy erősebb légy Tapasztalatpontot, amit EXP-nek vagy XP-nek hívunk, s még pénzt is kapsz. A párbaj meg az, mikor verekszel egy másik játékossal. Ám ennek három típusa van: A fél életes, azaz leviszed a feje felett lévő HP csíkot a felére, s ezzel megnyered a verekedést, a teljes életes, aminek a lényege, hogy eldöntheted, hogy megölöd-e az ellenfeled vagy sem, ám figyelmeztetés, hogy akkor a valóságban is meghal az illető, s a fejed felett lévő jel vörös lesz, ami nem jó, s örökre olyan is marad. Illetve az első ütésig, aminek az a lényege, hogy az nyer, aki elsőnek meg tudja ütni a másikat. A Kiképzős NPC, azaz nem játékos, csak program pedig itt van a szökőkútnál, ami a város közepén van. Arra programozták, hogy 10-es, 20-as, stb szintre erősítse fel a játékost, ám az csak szintet kap, de attól még tapasztalatlan lesz. Ezt úgy képzeld, hogy valaki tanulás helyett csal, csak a tanár nem rúgatja ki az iskolából.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 18 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Arisu Pént. Feb. 20 2015, 16:00

Vááá, mennyi infót öntött rám ez a srác owo Jó, sok kérdésem volt, és megvolt az a hagyományos érzés, amikor ezek a kérdések gombamód szaporodnak, mert minden válasz két újabb kérdést vet fel. A válaszözön közepén döntöttem úgy, hogy felcsapom a menümet és keresek benne egy jegyzetkészítő funkciót. Nem volt nehéz dolog kétfelé koncentrálni, egy valódi üzletasszonynak ez teljesen alap dolog, és ha egyszer az akarok lenni és követni a papa nyomdokait, akkor ez volt volt a legkevesebb. Meg különben is, szégyen lenne, ha pont én nem lennék képes ilyen bravúrokra ˇ^ˇ
- Ez a legdedósabb magyarázat, amit valaha hallottam~desu Neutral Attól még, hogy kezdő vagyok, nem kell szellemi fogyatékosként kezelni - jelentettem ki faarccal, majd felsóhajtottam, és levontam belőle a következtetéseket. Mármint azt leszámítva, hogy hülyének néznek, aki nem jön rá arra, hogy a 14. szint magasabban van, mint az első. Az viszont elég aggasztó volt, hogy nem viselhetek divatos cuccokat, amíg nem lépek szintet. Sokat. Elég ránézni erre, ízléstelen a ruhája a szintje ellenére.
- Van még valami előnye annak, ha magasabb szinten vagyok~desu ka? Egyszer ugye így lehet felmenni a 100. szintre, meg jobb cuccokat viselhetek~desu. Más valami? - kérdeztem is rögtön, mert azt megtapasztaltam már, hogy ilyenkor rá kell kérdezni még egyszer, mert szinte mindig mindenki kihagy valami fontosat, vagy véletlenül, vagy szándékosan. Ez az alapja a jó üzletkötésnek, minél több részletet ismerni kell.
- Tonikaku... szükségem lesz akkor küldetésekre, és el kell látogatnom a kiképzőhöz~desu. Mi mást ajánlasz még? ;P - jött az újabb ismétlő kérdés, miközben a kezeimet a hátam mögé rejtettem, és összefogva őket illegettem magam mosolyogva.
- Oh, és hol van a fagyim~desu ka? Wasurenaide kudasai*! - emlékeztettem az ígéretére. Én aztán behajtom az ilyesmiket, ez a fickó ugyanis legfeljebb annyira jó, hogy kicsavarjam belőle a tudását és megvendégeltessem magam vele. Ő pedig készségesen segíteni fog, mert megérdemlem :3

*Ne felejtsd el, kérlek
Arisu
Arisu
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 93
Join date : 2015. Jan. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal139/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (139/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Trouble Kedd Feb. 24 2015, 22:12

Shu és Timcsi :3


Miközben beleköpöm a rágót a kútba, egy újabb nyilat lövök a zavaros vízbe, ahol az imént mintha mozgást láttam volna. Nem ez persze a pecázás legjobb módja, de türelmetlenül vagyok ahhoz, hogy csalival horgásszak. Ezért csak üldögélek a kút peremén, és lövöldözöm a nyilakat egymás után. Fogalmam sincs, mivel szedném ki a halat, ha eltalálnám, de ennyire nem szeretek előre gondolkozni.
Miután felajzom az íjat, ráharapok a tollra, hogy az így szabaddá váló kezemmel előkeressek egy cigit. Sajnos, elég gyenge sztáff, szükségem lesz majd valami harmadlagos jártasságra, hogy magamnak tudjak valami erősebbet csinálni, de addig be kell érnem ezzel az átlag szarral. A semminél azért sokkal jobb.
Miközben kinyitom a szám, és ezzel útjára engedem a nyilat, az ajkaim közé csúsztatom a cigit, amit azonban nincs mivel meggyújtani. Valami megoldást persze biztos kitalálok, mert soha nem volt gyújtóm, az csak arra jó, hogy a k*csögök kölcsönkérjék és lenyúlják. Belelövök egy újabb nyilat a zavaros vízbe, mielőtt meg is látom a szemem sarkából a megoldást: egy kislányt egy sárkánnyal. Ahogy lefordulok a kút széléről, kevésen múlik, hogy belezúgjak, de megőrzöm az egyensúlyom, ahogy felállok.
- Jaj, de aranyos, régen nekem is volt egy sárkányom! Megsimogathatom?- persze, nyilván semmibe nem kerül neki majd meggyújtatni a cigit a petjével, de azért nem vagyok olyan tahó, hogy csak mozgó öngyújtóként kezeljem a lányt. Néhány évvel fiatalabb nálam, biztos ő is egyedül érzi itt magát, nekem meg nem fáj, hogy beszélgessek vele. Mindig bírtam a gyerekeket, kivéve a nagyon kockákat- sajnos, itt bőven van abból a fajtából. De mindenek előtt, égjen az a cigi!
- Meg tudnád ezt gyújtani nekem, kis haver?- felemelem a kezem, nagyjából fél méterre a sárkány orrától tartva a cigit. Remélem, veszi a lapot, és csak egy orrlyukas tűzcsóvát kapok tőle, nem akarom, hogy elhamvassza az egészet egyszerre, még ha nem is igazán drága. Szerencsére, nekem nem kell sok pénz, mindig az olcsó dolgok szórakoztattak igazán.
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 25 2015, 07:36

Csak úgy lézengeni. Ez sokáig nem tartozott Shu tevékenységei köré, legalább is a városon belül, Timidusé közé pedig pláne nem, hiszen mindennemű tervezést elhagyott… de most már ennek a lézengésnek is volt célja, méghozzá az, hogy felkutassák a szintén lézengő piciket. Igen, picik alatt a kis szintű játékosokat értem, hiszen szép számmal akadtak olyanok még most is, akik sajnos nem találtak el még a Dojohoz sem, agy nem is hallottak róla. Shu ugyan már gondolkodott azon, hogy megkérje Kayabát, hogy a tutorialba dobja be a most érkezőknek, hogy ott rengeteg segítséget kaphatnak az induláshoz… de aztán úgy döntött, hogy ez talán már túl nagy kérés lenne, meg jogtalan előnyszerzés… nem mintha más ilyen jellegű intézmény egyébként működött volna Aincradban. Ezek a séták legtöbbször nem zárultak ugyan eredményesen, hiszen az ilyen játékosok általában a fogadókban húzták meg magukat, de Shuék azt a réteget is keresték és felkarolták, akiknek még szállásra sem futotta, és esetleg az utcán éltek. Nos, a kút szélén ülő lányka egyébként nem tűnt ilyennek, hiszen eleve egy cigaretta volt a kezében, amire nincs pénze annak, akinek semmilyen nincs (gondolta naivan Shu, nem ismervén a függő emberek prioritásait), ráadásul amióta figyelték… szóval okés volt, hogy nyilakat lődözget a kútba, hiszen elpixeleződnek, ráadásul amióta nem kerül pénzbe, azóta megteheti… de ez a tevékenység arra engedett következtetni, hogy szegényke nagyon unatkozik. A sárga indikátort nem felejtették el ugyan, de a kezdők sokszor keveredtek verekedésbe, szóval nem jelentett az biztosan rosszat. A fellépése pedig már pláne nem. Teljesen megbizonyosodhattak mindketten arról, hogy igen, kezdővel van dolguk. Mindkét kérdést vagy kérést nem először kapta meg Timidus. Az elsőre már untig használt válasza volt, amit most is előadott.
-Szervusz. Igen, megsimogathatsz, nem harapok, amíg nem adsz rá okot. A nevem Timidus.
Majd következett Shu, aki szintén nem felejtett el bemutatkozni.
-Én pedig Shu vagyok. Szia!
Újabb mosoly, ám ez nem csak biztatásképpen szólt. Ez szólt már az emberek fura szokásának is, amellyel minden sárkányt tűzokádónak nyilvánítanak. Persze mivel ez sem először történt meg, Shu már erre is kitalált egy nagyon frappáns választ. Timike bólintott, majd pár másodperc kotorászás után a nyeregtáskájában, és előkerült egy doboz gyufa, amellyel meggyújtotta a lány cigarettáját. Shu már régen letett arról, hogy megváltsa a világot, és mivel itt nem volt betegség, dohányozzanak csak, ha akarnak, csak ne fújják a képébe a füstöt. Persze az nem maradhatott el, hogy felvilágosítást adjon.
-Timidus tollas sárkány. Tüzet a tűzsárkányok tudnak fújni… de remélem így is megfelel… ^^
És ha megfelelt, a sárkány még át is nyújtotta a dobozt a lánynak.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal12695/10100Főtér - Page 18 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Trouble Szer. Feb. 25 2015, 16:33

Shu és Timcsi :3


Ahogy megkapom az engedélyt, megsimogatom a sárkány fejét. Nem olyan puha, mint a sajátom volt, amivel aludtam, de nem plüss, hanem igazi, vagy legalábbis valami olyasmi, mert valójában éppen úgy nem létezik, mint a világ körülöttünk, a cigi a számban, vagy akár a ruha rajtam- durva belegondolni, hogy most valójában mindenki meztelen, csak egy rakat pixel van rajtunk.
- Én meg Trouble vagyok, örülök a találkozásnak! És köszi a tüzet!- sosem voltam jó bioszból, de azért elraktározom magamban, hogy nem minden sárkány fúj tüzet, egyszer még jól jöhet. Persze, így is nagyobb esély van rá, hogy tüzet kapok egy süsütől, mint egy lótól, de most már nem fogok autoszákszesszre számítani. Miközben beleszívok a cigibe, felugrok a kút peremére, és belelövök még egy nyilat, ami eltűnik a víz alatt egy csobbanással.
- Nincs kedvetek csatlakozni? Az előbb láttam valamit a vízben, azt próbálom leszedni- miközben beszélek, újabb nyilakat lövök bele a vízbe, azután inkább hátraugrok, mert megszédülök a peremen, és nem akarok beesni a kútba. Az meglehetősen gáz lenne, még úgy is, hogy nem az én hibám, mert a valóságban simán ellennék ilyen keskeny felülettel is. - Szerettek horgászni?- ami azt illeti, nekem ez az első alkalom, és egyelőre nem zárta magát a szívembe ez a tevékenység, talán mert nem megy túlzottan jól. Megbugázni egy tonhalas konzervet lényegesen gyorsabb megoldás, ha halat akarok.
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 25 2015, 17:02

Óh, ha Trouble tudta volna! Jó, kezdő, tehát elnézzük neki, de akkor is csak egy picit kellene továbbgondolni, hogy nemcsak a ruha áll pixelekből hőseinken, hanem ők maguk is pixelekből állnak, tehát ezen az analógián elindulva nem meztelenek, sőt, ha a ruha és a világ nem létezik, akkor ők maguk sem léteznek, hiszen ugyanazokból az alkotóelemekből állnak, mint az őket körülvevő világ. A másik megszerezhető tudás pedig az volt, hogy igen, valóban nagyobb esélye van egy lótól tüzet kapni, mint egy sárkánytól, ha az a ló történetesen Kusumi Ayanihoz tartozik, mint egy Tűzrózsa nevű pet, akkor végtelenszer egyszerűbb ez a folyamat, és még kérni sem kell a tüzet, csak a paci lángjaihoz tartani a cigarettát.
-Trouble? Miért pont Trouble?
Kérdezett vissza azonnal Shu, szinte csak reflexből, és egy picit el is szégyellte magát. Persze egyértelmű volt, hogy ez is csak kitalált név, hiszen kevesen használták úgy az igazi nevüket, mint ő. De az angol tudása akkor is rögvest arra késztette, hogy visszakérdezzen. Valami lehet a hátterébe annak, hogy valaki ilyen nevet válasszon magának… bár akkor sem volt illendő kérdés.
-Izé… bocsánat… nem szeretnék tolakodni… csak meglepett…
És érdekes módon most Timidus volt az, aki csak egy biccentéssel elintézte a köszönömöt, és még arra sem kérdezett rá, hogy Trouble miért örül a találkozásnak. Erről a mondatról már megtanulta, hogy csak kifejezés, és nem jelent semmit. A fura horgászási technikára azonban már mindketten összenéztek.
-Hát… élnek a kútban halak, meg mindenféle kis szintű vízi állatok. Valószínűleg elég nagy csatornarendszer van alul, de nem tudok róla, hogy valaki le mert volna már mászni oda. De… de miért nem pecabottal próbálkozol? Azzal több esélyed van.
És ezzel elő is vette a mára „ajándék bot”-nak elnevezett kezdő pecafelszerelést. Ajándékozott már ilyet Cearsonak, Akaironak, meg egy rakat kezdő játékosnak, szóval mindig volt nála egy, hiszen eddig szerencsét hozott. Neki persze már jobb felszerelése volt. A kezdő felszerelést átnyújtotta Troublenak.
-Tessék, próbáld ki. Ha tetszik, akkor meg is tarthatod. A dobozban van csali meg minden.
Ezután elővette a sajátját, ami már kinézetre is profibb volt, csillogott, meg minden, ahogy egy MMO spéci felszereléséhez illik, és belógatta a kútba a horgot.
-Ennyire egyszerű. Én műcsalikat használok, azzal kevesebb gond van.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal12695/10100Főtér - Page 18 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Trouble Csüt. Feb. 26 2015, 13:43

Shu és Timcsi :3

- Kinti becenév. Szeretem a balhés dolgokat, meg gyakran kerültem bajba is. Nincs para, tényleg ritka név- nem is emlékszem, mikor használtam már az eredeti nevem utoljára, leszámítva azt, amikor a zséknek adtam meg az adataim. Nem is igazán érzem a magaménak azt a nevet, azt az életet, amihez tartozott, már hátrahagytam. Illetve, inkább elvette tőlem egy k zongora és egy Ronald nevű bohóc.
- Áh, nincs nekem türelmem ahhoz. De azért köcc- párszor megforgatom a kapott botot a kezemben. Egy pillanatra eszembe jut, hogy talán jó vicc lenne, ha ezt lőném ki a következő nyíl helyett a halakra, de nem akarom megsérteni a lánykát, meg lehet, hogy drága volt. A fő ok persze az, hogy komplett fogyatékosnak tűnnék, ha nem tudnám, hogy mire való ez. A kezemben persze még sose volt, de nem az űrben nőttem fel. - Szerintem még lövök párat, aztán kipróbálom a te módszeredet.
Két nyíl között figyelem, ahogy a lány nekiáll horgászni. Elég profinak tűnik benne, de persze, mindenkinek muszáj elütnie itt valamivel az időt, amíg a kockák végigvagdalják magukat a játékon. A legelején megpróbáltam velük együtt dolgozni, de nem megy, túl sok meló, túl kevés pihenés, és rohadt unalmas. Utálok szabályokat, stratégiákat követni, és bár néha belefér, még azt is meg akarták mondani, mikor aludjak.
- Úgy látom, profi vagy ebben, Shu- ahogy eleresztem a nyilat, az átszúr valamit, ami kinyúlva felemelkedik a vízfelszínre. Nem tudom, hányat lőttem, de elégedetten elmosolyodok, ahogy végre eltalálok valamit. Már csak fel kell hozni, ami nem lesz egy rövid menet, így akro nélkül, amit talán fel kellene vennem. Bemászok, nekivetem a hátam a kőfalnak, a lábaim a másik oldalnak, és így elindulok lefelé. - Ha hallasz egy csobbanást, akkor leestem, de ne aggódj, tudok úszni- legalábbis, tíz éve még ment.

/Kecskbrekk/
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 26 2015, 14:10

Ahogy sejthető is volt a hölgyemény elég balhés… de valahogy egyáltalán nem illet egy lányhoz az ilyen név. Még ha valami tagbaszakadtabb tomboy lett volna, vagy rockeresebb… de egyáltalán nem tűnt lázadó típusnak a kinézetéről, ráadásul Timikével is kedves volt. Talán csak szegénykét sokan bántották és emiatt hiszi, hogy balhés. Jun és Atoru előtt Shu is azt hitte, hogy vele van a baj, és ezért nem tud beilleszkedni a többiek közé, de mára már teljesen nyilvánvalóvá vállt, hogy mindenki hülye, csak ők páran nem. Na persze ezt Shu nem így gondolta, de megvolt a véleménye azokról, akik piszkálták a másikat azért, mert nem úgy gondolkodik, ahogy ők.
-Hát… eddig nem tűnsz balhésnak… vagy nem tudom… én is gyakran kerülök bajba, de nem hívnám magam így… de… de ha neked tetszik… akkor szia Trouble!
És ehhez is, meg a horgászathoz is kapott egy biztató mosolyt. Persze ennek a beszélgetésnek hála a pecabot forgatásáról rögtön valami pillangókéses jelenet jutott az idomár eszébe. Sajna még benne is volt előítéletesség, de gyorsan elhessegette a gondolatot.
-Igazából… lődözgetni is lődözgethetsz, mert ha eltalálsz valamit, annak megkapod a húsát… a rendszer ezt is vadászatnak meg halászatnak értékeli… csak… csak tudod csomó olyan állat él ott, akinek nem ehető a húsa, őket meg feleslegesen… héé! Hova mész?
Már nem ért oda időben hogy megállítsa, de legalább a horgászzsinórt időben visszahúzta, hogy az ne sértse meg a másikat... szóval inkább a lelkére próbált hatni.
-De… de ha eltalálsz valamit, az elpixeleződik. Nem fogod megtalálni lent. Nyisd meg a menüdet, és ha ehetőt fogtál, akkor ott lesz a húsa az inventoryban. Nyílból pedig végtelen sok van a tegzedben, azért sem kell lemenned. Hahóóó!
Na jó, tényleg megérdemelte a Trouble nevet.
-Odalent katakombák vannak meg alagutak tele mindenféle szörnyekkel! Nem kéne lemenned! Hallóóód?!

(dobtam)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal12695/10100Főtér - Page 18 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Trouble Szomb. Feb. 28 2015, 16:15

Shu és Timcsi :3


- Sokszor kerülsz bajba? Na, mesélj!- egy kicsit nehezen rejtem el a mosolyomat, amikor eszembe jut, mit érthet egy ekkora lányka baj alatt. Igaz, én is ebben a korban kezdtem az ipart, de ő nem tűnik olyannak, mint én. Sokkal békésebbnek, nyugodtabbnak, sokkal inkább jó kislánynak néz ki az alapján, amit eddig láttam, aztán persze, hülyeség borító alapján ítélni, lehet ő is vadóc.
Miközben mászok, kicsit értetlenül hallgatom, hogy feleslegesnek nevezi a lövöldözést, ráadásul azért, mert baja lesz pár mobnak. Mindig úgy tudtam, hogy újratermelődnek, szóval más is kifoghatja majd őket, ezért nem egészen értem, miért baj ez. Abban viszont igaza van, hogy feleslegesen másznék le, mert miután megnyitom az inventorym, tényleg ott a brekk.
- Okés, visszamászok. Te fogtál valamiiiit?- elkezdek mászni felfele, ami lényegesen nehezebb, mint lefelé volt, de azért elérem a kút tetejét, és át tudom dobni előbb az egyik kezem, aztán a lábam is a peremen, és kigörgök belőle.
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shukaku Szomb. Feb. 28 2015, 16:41

Na ez meg most mi a fene? Shu egyáltalán nem azért mondta ezt a bajbakerülősdit, hogy menőzzön, de ez a számonkérő hangnem, a na mesélj teljesen úgy tűnt a számára, mintha most meg kellene védenie magát, meg bizonyítania, hogy igenis ő is balhés. Pedig ő inkább ilyen együttérzésféleségből mondta ezt, hogy talán eljusson oda, hogy ez a lány nem is balhés, csak mindig belekeveredik, meg rossz helyen van rossz időben, meg ilyenek. Erre most bizonyíthat neki, és közben még azt is néznie kell, ahogy halált megvető hülyeséggel lemászik a kútba, valószínűsíthetően bármifajta akrobatika jártasság birtoklása nélkül. Remek. Na ezért kell terelgetni a kicsiket!
-Hogy… hogy meséljek? De hát… mit? Én nem vagyok büszke arra, hogy bajba keveredek, csak mondtam, hogy én velem is sokszor történnek ilyenek. De… én nem szeretek ezekről mesélni…
Pedig igazán lenne mit. Kezdjük ott, hogy a kis hősünk intézetis gyerek, ott pedig mindennaposak a balhék és a botrányok, aki csak egyszer is a kezébe vette e Twist Olivért, az ezt nagyon jól tudhatja. Igaz, hogy több mint kétszáz éves a mű, de még mindig aktuális, és teljesen helytálló. Voltak ott verekedések, ablakon való kilógatások, berendezéssel való dobálózás… és bár egyik nevelő sem hitte el egy idő után, ha valamit Shura kentek… azért meg lehetett csinálni. Azután kapott a lány egy sárkányt Kayabától, akit nem mindenki kedvelt, és aki szerette beleártani magát a dolgokba… szóval na… nem volt könnyű az élet. Mindenesetre most azzal voltak elfoglalva, hogy bámulják ahogyan Trouble beleesik a kútba és soha többé nem látják… aztán nem így történt, és az utolsó métereken még Shu segített is neki, bár arra nagyon ügyelt, hogy nehogy a másik berántsa magával. Ekkorra a bot már az inventoryban pihent.
-Igen, fogtam. Te viszont most először próbálsz horgászni, ugye? Meg…
Végignézett a másikon, majd bólintott.
-Szerintem újonc vagy. Igazam van?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal12695/10100Főtér - Page 18 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Márc. 03 2015, 17:18

//Arisu//

- Nem azért magyaráztam el így, hanem mert nem jutott jobb az eszembe, hogy érthető is legyen, bocsi. ^^” - majd jött még két kérdés.
- Annyi előnye még van, hogy az adott szintekre mehetsz akkor. És igen, csak előbb fel kell a Frontosoknak szabadítani azokat a funkciókat. Amúgy attól jobb felszerelést nem vehetsz fel, jelen esetben T2-est attól még nem vehetsz fel, ha felhúzod magad a kiképzővel a 10. szintre, csak ha a 11. szintre léptél.^^” De gyorsan meg tudod szerezni, mert a több szint több küldetést jelent!^^ Amúgy jelenleg nem tudok mást ajánlani.^^” - majd jött a legfontosabb kérdése: hol a fagyi?
- Jaj tényleg, hozom! Milyen ízűt szeretsz?^^ - ezt mindig megkérdezem, ha lányoknak veszek fagyit, mert egyszer nem tettem, aztán a leánykát vihettem a kórházba, mert allergiás volt a mogyoróra, ami a fagyijában volt sunyizni. >.< Bár legalább nem pofozott fel, amiért majdnem megölte, hiszen elfelejtette említeni, hogy mogyoróallergiás, amiről én nem tudtam. ^^” De a szülei majdnem feljelentettek, mert hogy szándékosan meg akartam ölni, na itt vették el tőlük a lányt meg az öccsét, mert ekkor derült ki, hogy mindkét szülő pszichiátriai eset. Dx Tényleg, vajon jól vannak? Na mindegy, vettem egy olyan ízűt Arisunak, amilyen kért, s egy csokisat magamnak.
- Joey, te meg itt? - Dikk, ez Grifi, s úgy néz ki abba a kalapban, mint Indiana Jones ennyi idősen. XD

- Mielőtt feltennék egy kérdést Grifi, ő itt Arisu. Arisu, ő pedig a barátom, Grifi. ^^
- Örvendek Arisu kisasszony.^^
- Figyelj már, mi ez az Indiana Jones kalap rajtad? XD
- Csütörtökön írnom kell, s tanulmányoznom kell még a Kék Csigát meg a Manót, s a kalap meg arra kell, hogy elfogjak vele párat kinézetleírásra.
- Óh. O.o
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal3383/3500Főtér - Page 18 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Trouble Szer. Márc. 04 2015, 01:02

Shu és Timcsi :3


- Csak gondoltam, szívesen elmondanál valami sztorit magadról. Főleg ez az előnyünk a kevésbé balhés emberekkel szemben, nem vagyunk olyan uncsik. Vagy mást értesz baj alatt?- van, aki balesetből kerül bajba, vagy éppen találkozik valaki olyannal, mint én, aki bajba keveri. Néhány ilyen történetem nekem sem olyan vicces, például Tyrex születése sem volt túlzottan az. Elmesélve lehet rajta röhögni, de ahogy darabokra vitte a kezét a petárda, abban nem volt semmi szórakoztató.
- Jaja, első horgászat, mással szórakoztam idáig- egy kicsit uncsi is, úgyhogy már azt is tudom, miért. Hiányzik egy csomó dolog, hiányzik, hogy itt olyan kevés dolgot lehet csinálni, főleg, mióta kibannoltak a suliból. Pedig szerintem kivételes tanár voltam.
- Kezdő? Már miben?- egy kicsit magamra nézek, miközben gondolkozok rajta, miben is lehetek kezdő. Az első gondolatom elvetem, fiatal hozzá, hogy ilyen kérdést tegyen fel, a horgászosat pedig megválaszoltam. Mi lehet az, amiből úgy gondolja, hogy most kezdtem? Lehet, hogy a mászásra gondol?
Trouble
Trouble
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. Feb. 22.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal10/500Főtér - Page 18 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Shukaku Szer. Márc. 04 2015, 09:02

-Valami sztorit magamról?
Na ezen tényleg el kellett gondolkodni egy ideig, hiszen Shunak állandóan csak a szomorú történeteit kellett mesélni, hogy az emberek megértsék amikor elmondja nekik, hogy miért nem akar innen kijutni. Vicces, humoros, vagy éppen bajbakeveredős történeteket Junon kívül nem nagyon mesélt senkinek, meg nem is nagyon hallgatták meg. Meg aztán a boldog történetek olyan elveszített barátokhoz kötődnek, mint Utahime, Falco vagy éppen Hisame, akikről meg nem szívesen beszélt. De tényleg… milyen történet lehet az, ami vicces is volt, és amiről szívesen is mesél? Nem. Semmiképpen nem a kinti világból való, hiszen bár ott keverték sok bajba… bár végül is, régen volt az, és már úgysem csinálhatja meg vele soha senki.
-Hát… még a kinti világban sokszor csináltak olyat a nagyobbak, hogy bezártak valahova. A szertárba, a szekrénybe, a vécébe… és több órát is ott kellett lennem a sötétben. De… de azóta már legalább nem félek a sötétben. És… és itt meg a küldiken voltak vicces dolgok. Például amikor félig mobokká változtunk, és nem tudtunk bejönni a városon belülre. Vagy amikor a kúriában kellett cicát keresni, és akkor is be voltam zárva egy ideig egy ketrecbe, Timi pedig egy ládába. Mondjuk utána már, amikor kiszabadultunk már vicces lett, mert Jun is ott volt. De… engem inkább belekevernek mindig az ilyenekbe… én nem szeretem a balhékat… és…
Itt most akkor meg fog sértődni amiért lekezdőzte, Lehet óvatosabban kellene bánni ezzel a kifejezéssel.
-Hát… hát úgy a világban. Aincradban. Hogy… hogy alacsony a szinted, meg a felszerelésed, meg ilyenek. Nem… nem csúfolódom, ne ijedj meg… csak… csak ez így hívják…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Főtér - Page 18 Exp_bal12695/10100Főtér - Page 18 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 18 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

18 / 30 oldal Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.