Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

13 / 30 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Vas. Márc. 16 2014, 19:28

Kimásztam a vízből és így az éjszakában már kicsit hűvös van, főleg így csurom vizesen, bár lehet azért fázom mert vizes vagyok ki tudja…még, jó hogy ebben a játékban nem lehetek beteg…Hallgatta mit is mondnak nekem, bár nem igen figyeltem oda lefoglalt, hogy valamennyire kicsavarjam a vizet a ruhából, szóval csak letudtam egy hümmögéssel és bólintottam is egyet. Talán nem volt a legkedvesebb reakció, de tényleg nem figyeltem most oda túlzottan, ha vissza kérdezné mit mondott akkor talán egy-két elcsípet szón kívül nem tudnék sokat mondani…Na meg az invertorymba kutakodás is lekötött, nekem még kicsit mindig bonyodalmas dolog a kezelése…
-Nem a bikinim keresem, már megmondtam nem lesz akkora szerencséd, hogy valaha is abban láss. – kutakodom tovább abban a fránya eszköztárban – Nem, biztos nem választhatsz engem…Megvan! – vettem elő a sütit – Neked csak most jött le, hogy nem a bikinim keresem...
A mondatot elharaptam nem folytattam tovább, helyette inkább ismételten belemélyedtem az invertorymba törölköző után kutatva, tudom, hogy nincs nálam, de hátha képes vagyok elfelejteni a dolgaim néha, hátha egyszer raktam el törölközőt csak épp nem emlékszem már rá…Kivételesen most jól tudtam nincs nálam törölköző, pech…így viszont fázom, hideg van már így hajnal mit tudom én hány órákkor, időt nézni luxus…
-Nem köszi, nem kérek belőle, most nem kell…
Húztam össze magam dideregve, bár itt most ez se segít, így csuromvizesen persze, hogy fázom…~Megjegyzés: Legyen törölköző is az invetorymba, most már kiderül, hogy arra is lehet szükség és nem fölösleges magamnál hurcolnom ilyesmit…~ Didergek ott magamnak, próbáltam elkerülni a fogkocogtatás az eléggé idétlenül hangzik, majd Lancer felé fordultam és kicsit remegő hangon szólaltam meg, persze csak azért remeg a hangom mert fázom.
-Mintha így már kicsit hűvös lenne, nem gondolod? Lehet indulnom kéne lassan…Lehet, hogy itt nem lehet megfázni, de akkor sem kellemes érzés itt dideregni…
Előjött belőlem a fagyos szent, bár jelenleg annyira fázom, hogy mozdulni se jó érzés, hisz akkor már a levegő áramlásba kezd ami még több hideg levegőt kölcsönöz és jobban fogok fázni tőle, még egy kicsit igyekszem száradni aztán tényleg indulok haza.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal10/500Főtér - Page 13 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Márc. 18 2014, 17:14

- Jó, felfogtam...de azért még reménykedem. Mindkettőben. Igen, egészen idáig reménykedtem abban is...Úgy nézel ki mint aki fázik? Kérsz egy melengető ölelést, esetleg egy ruhadarabom?˘˘

Odanyúlok, hogy elvegyem a sütit amit kínál nekem, de ügyetlen vagyok és a magasságbeli különbségnek hála, egyenesen a fejére ejtem. A süti meg megsemmisül...Nehehehehe : ( Gyorsan megpróbálom menteni a menthetőt és kiszedni a hajából a sütit, majd megenni // Kreatív megoldása az ördögnek, jeee ^o^/ // . Természetesen nem sikerül, azonnal pixelekre hullott. De próbálkozni megérte. Még ha hülyének is néz érte. Na mindegy, reflex reakció volt.

- Oda a sütiiiiiim. Sad És téged sem tudtalak megkínálni, még ha nem is kértél. De még én sem megenni. Mennyire ügyes vagyok...ezért meghívlak egy sütire. Ha pedig most már menni szeretnél, akkor főleg. Bár azután hogy ilyen visszautasíthatatlanan ajánlatot tettem a felmelegítésedre, meggondolandó itt hagysz e. Kísérjelek haza? És nem nyilatkoztál testőrségemről sem. ˘^˘ Ennyi megválaszolatlan kérdés és te már mennél..tényleg muszáj lesz az a sütizés, minél hamarabb. Ami azt illeti nekem sincs melegem. Barátlistára meg el ne felejtsük felvenni egymást, bár nem tudom ez itt hogy működik.

Úgy látom szeretné befejezni mára a beszélgetésünket. Mindjárt hajnal, szóval nem is csodálom. Mindenesetre ez volt az egyik legjobb éjszakám –haha, nem félreérteni- a játékban. Mindenképpen tartani akarom majd vele a kapcsolatot, és a későbbiekben megismételni ezt. Bár lehet még előre beszélek és nem is szeretne itt hagyni. De a fagyoskodása alapján nagyon úgy tűnik. Bár ha elfogadja a felmelegítésem, annak csak még jobban örülök és maradhatunk. Mondjuk én is álmos vagyok...de inkább leszek az, minthogy itt hagyjam.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal270/500Főtér - Page 13 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Kedd Márc. 18 2014, 21:39

-Ohh igen, bocsi elfelejtettem, hogy mindig a remény hal meg utoljára…Mert ő a gyilkos…- mondom széles vigyorral az arcomon – Nem csak úgy nézek ki, tényleg fázok, de úgy ajánlkozol fel mintha te nem lennél csurom vizes, így nem sokat ér a dolog.
Aztán egyszer csak a fejemen landol a süti, hogy lehet valaki annyira szerencsétlen, hogy elejteni egy süti úgy, hogy a másik fején végzi…Még jó, hogy a itt az elejtett ételek pixel ként végzik különben lehetne szedegetni a sütit a hajamból. De akkor is ez elszomorító a süti, hát ezért adtam oda neki, hogy a fejemre ejtse.
-Hát ezért adtam neked oda a sütit?? Hogy a fejemre ejtsd!!- mondom színlelt felháborodással – Kár volt neked oda adnom. Jössz is nekem egy süti meghívással, jól mondod. Nem kell haza kísérned, bár igaz nem vagyok oda céhemért, de szeretnék ha kevesek tudnák hol is van a céhházunk és mivel ott lakom jelenleg, így vissza kell utasítsam az ajánlatod és a felmelegítésemmel kapcsolatban is ugyanez a szitu. Barátlista? Okés, úgy sincsenek sokan még rajta, csak aztán nem zaklass engem folyton…
Majd kis fejben matekozás és keresgélés után a menüben sikerült is leküldenem neki a barátfelkérést. Aztán fel is keltem ültemből, én itt mára befejeztem nem akarom megvárni, hogy ránk reggeledjen.
-Nos akkor én mára be is rekeszteném a társalgást majd máskor folytatjuk, meg megkapod a válaszaid is akkor. Most már tudunk beszélni üzenet formájában is, de azért legalább egy nappal előtte szólj a dolgokról, ha kitalálsz valamit, én se mindig érek rá. – megvártam a reakcióját, majd indultam is és kicsit távolabbról intettek vissza és köszönök el véglegesen- Akkor viszlát, majd még máskor is beszélünk.

~Elindultam „haza” végre, de jó lesz majd kicsit aludni majd.~


//Köszöntem a játékot. Akkor majd máskor is játszunk egyet. ^^// 
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal10/500Főtér - Page 13 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Márc. 24 2014, 12:08

- Így is lehet mondani....-dünnyögöm neki és figyelem hogy mosolyog – Az pedig részletkérdés...én majd gyorsabban megszáradok, nem akadály, téged is megszárítalak –ajánlkozom egyre jobban, de szerintem felesleges már, úgyis itt a búcsú...előtte pedig még a letolás a sütiért. ˘˘

-Hát...valaki így is jóllakott vele..Oh, ilyen óriási titok hol van egy céhház? Azt hittem azok impozáns épületek, eléggé könnyű kiszúrni őket, mint például a kastélyokat, meg a többi ilyet. Úgy tűnik tévedtem. Oh, ezt most sértésnek vegyem? ˘^˘ Még hogy folyton zaklatnálak...nem vagyok ámolyan...majd megvárom míg te írsz...vagy valami.

Nem sokkal később már csipogott is a rendszer, hogy van egy barátfelkérésem. Természetesen elfogadtam, ha már én kértem. Mindeközben ő felállt és indulni készült, nem problémázott vele sokat.

- Hát jó, akkor furhatja még az oldalamat a kíváncsiság. Bár remélem nem sokáig, hiszen naaaaagggyon fontos kérdésekről van szó –hangsúlyozom ki szavaimat és folytatom- Oké, én meg igen, bármikor hívhatsz, szabad vagyok mint a madár, nem köt meg semmi. \^o^/ Viszlát, jó pihenést, minden ilyesmi, majd még találkozunk. Meg ne halj addigra ._.

Mire elmondtam ezt ő már el is ment, épp hogy hallotta a mondandóm. Most meg már csak nekem kellene kitalálnom valamit. Elmehetnék én is aludni, rám fér. A végén még bealszom itt, abból meg baj lenne. Viszont az előző beszélgetést nem bántam meg, még ha a külvilágról, meg bizonyos kérdésekről kicsit zárkózott is volt a lány. Mondjuk meg is értem, első találkozása volt egy vadidegen fiúval. Na de elég volt ennyi elmélkedés, felállok és elindulok az én drága fogadóm és a benne lévő puha és kényelmes ágyam felé.

// Én is köszönöm, várom. //
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal270/500Főtér - Page 13 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 27 2014, 08:11

Cú: Bőr Köpeny (+2 páncél)
Licht: Gyenge Kinézet Kristály (aktiválása után egy körig úgy nézhetsz ki, mint valaki más)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ilsette Kedd Ápr. 22 2014, 22:10

/Nanami Haruka/

Nincs kedve a városon kívüli világot felfedezni, ezért inkább a Kezdetek Városát választja időtöltésének helyszínéül. Találhat értékes szövetségeseket, akik későbbiekben segítik az itteni létét. Az első értékes személy Shu, aki segített neki. Ráadásul ott van mellette Timi a sárkány, akinek szintén sokat köszönhet. Új tudásával felvértezve sétál a főtéren a medvebocsával együtt, Bendővel. Emészti mindazt a tudásmennyiséget, amit hallott és kell neki némi kikapcsolódás. Nehogy abba a hibába essen, hogy túlságosan megerőlteti magát, esetleg bajba kerüljön miatta.
~Nézzünk széjjel ezen a főtéren, hátha vannak látványos szobrok.~Morfondírozik magában, miközben a tér közepébe sétál. Hatalmas hely, ahol több ezer játékos elfér. Megpillantja ez után azokat a bizonyos szobrokat, hogy egyesével közeledve hozzájuk alaposan felmérje őket. Medvéje hűségesen követi mindenhová, mint egy lovagnál a fegyverhordozó apród. Olykor egyes szagok elcsábítják, de tíz méteren túl sosem kóricál el. Visszatér hozzá, hogy nem tűnt el egy másik irányban. Természetesen ugyanúgy figyel Bendőre, hogy nehogy elhagyja a kis társát. Mikor három szobor nézésével végzett, akkor a következő lábánál nekidől a szobornak, később leül a tövébe. Mikor hozzájön a medve, akkor karjaiba veszi és simogatni kezdi, mint bármilyen más háziállatot. Ad neki némi ennivalót, s vált vele néhány szót.
-Tudod, néha azon töprengek, hogy odakinn mennyi idő telt el. Itt nem lehet érzékelni az idő múlását. Csak annyi, hogy nappal van és éjszaka. – Magyarázza neki, aki vigasztalóan hozzádörgöli a buksiját az állához. Elneveti magát, közben szemével az itt tartózkodó embereket figyeli. Nézi, hogy van, ahol egészen jól kijönnek, máshol pedig szerelmespárként viselkednek.
~Vajon velem mi lesz? ~ Teszi fel magában ezt az égető kérdést. Nehéz lesz itt megélnie, de talál barátokat, ismerősöket és szerelmet. Bár az utóbbiban nem reménykedik.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal84/100Főtér - Page 13 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Kedd Ápr. 22 2014, 23:09

/Ilsette/

Mentem a főtéren mert semmi dolgom nem volt, viszont Inu sétálni akart, így természetesen mentünk. Rengetegen voltak.
-Veszel egy szalonnát Haruka?-kérdezte Inu.
-Igen, veszek Inu, de ne gyorsan edd meg.Oké?-mondtam.
-Nem eszem meg gyorsan, csak vedd meg gyorsan mert éhed vagyok!-kijelentette Inu.
Megvettem egy boltban a szalonnát és odaadtam Inunak.
Miután megette kicsit pihentünk, de jobban mondva Inu pihent, nekem nem volt szükségem annyira arra, hogy pihenjek. Kemény 30 percet pihentünk, utána végre Inu sétálni akart. Tovább  sétáltunk végre. Séta közben megláttam szobrokat, felkeltették az érdeklődésemet, ezért kényelmesen odamentem a szobrokhoz.
-Szerinted nem szépek Inu?-kérdeztem.
-Ha a szobrokra gondolsz akkor szebbek lennének ha bacon lenne rajtuk.-mondta Inu.
-Szerinted a szüleim jól vannak?-kérdeztem Inut.
-Szerintem igen.-mondta Inu.
Közben a lábamat szépen bevertem, de annyira, hogy majd elkiáltottam magamat.
-Csudába!Ez fájt!!!-kijelentettem fájdalmasan.
A legközelebbi szoborhoz mentem, mert ha nem ültem volna le akkor ott ordítom el magamat.
-Bocsánat, le ülhetek melléd?-kérdeztem egy lánytól.


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 23 2014, 13:37-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal425/1500Főtér - Page 13 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ilsette Szer. Ápr. 23 2014, 08:44

/Nanami Haruka/

Arra felfigyel, hogy nem messze tőle valaki beveri a lábát és felkiált. Ráadásul a hangja fájdalmasan hangzik. Épp elég ahhoz, hogy a kíváncsiság ne hagyja nyugodni. Az illetővel ellentétben nem érez semmit, ha belerúg véletlenül egy tárgyba. Még mielőtt kiszabadulna a gondolataiból, közben az alak odaér hozzá. A kérdése rángatja vissza a virtuális valóságba. Felnéz rá, aztán megnézi a farkast. Rögtön rájön, hogy egy szörnyidomárról van szó.
-Ülj csak le. Ha ennyire beverted a lábad. – Közben ránéz az életcsíkjára, hogy ment-e le belőle? Ezzel egyetemben feltűnik számára, hogy nem érzi kellemetlennek a keményen ülést, ami egyrészről jó, ám másikról nagyon valótlan. Új játékos, azonban egyáltalán nincs hozzászokva. Elengedi Bendőt, aki rögtön ellenségesen néz rájuk, ezzel kifejezve, hogy nem ismeri őket. Odahúzza maga mellé az állatot, aztán lefogja kissé.
-Esetleg segíthetek valamiben? – Teszi fel a kérdését, miközben kissé távolabb helyezkedik a másiktól és a Farkasától. Nem tűnnek veszélyesnek, de jobb, ha egy egészséges távolságot betartanak. Nőként főleg nem szereti, ha belemásznak a személyes terébe, mert attól zavarba szokott jönni. Ráadásul sok kérdés kezd megfogalmazódni benne, hogy az ideérkező mi céllal jött oda hozzá. Tisztességesek egyáltalán a szándékai? Shuval való beszélgetése kissé elgondolkoztatta, s elég nehéz jó dologra gondolni, mikor kettétörték a világképét. Valóban ez csak egy virtuális valóság, de mégis ha vétenek valahol, akkor befellegzett nekik. Akár csak az életben. Ha itt meghalnak, akkor odakinn szintén. Érzi a szájában a rossz szájízt, s az ajkai semmitmondóan állnak.
-Te szintén el vagy keseredve? Mert ha igen, akkor szívesen foglak, azonban nem akarok senkit sem elkedvetleníteni. – Magyarázza el, hogy miért ül itt és temetkezik gondolatai közé. Legjobb az lenne, ha ebben a városban maradna, ahol nem történik baj, azonban nem a lustálkodós fajta. Halálra unná magát, ha minden egyes nap semmittevéssel kell eltöltenie.
-Amúgy, hogy hívnak?

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal84/100Főtér - Page 13 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Pént. Ápr. 25 2014, 17:01

-Köszönöm.-mondtam fájó lábbal.
-Ügyetlen vagy, mint mindig Haruka!-mondta Inu.
-Esetleg segíthetek valamiben?- kérdezte a lány.Közebn távolabb ment egy kicsit.
-Nem, de kedves tőled. Csak nagyon beütöttem a lábamat! -mondtam kicsi mosollyal az arcomon.
-Mert ügyetlen vagy, és mert nem vigyázol magadra!Pedig jobban kéne vigyáznod.-mondta Inu.
-Köszönöm, hogy aggódsz értem, de ez csak egy kicsi figyelmetlenség volt.-mondtam.
-Nem aggódok!-mondta Inu, de lehetett tudni, hogy aggódik azért.
-Te szintén el vagy keseredve? Mert ha igen, akkor szívesen foglak, azonban nem akarok senkit sem elkedvetleníteni.-mondta a lány.
-Természetesen szomorú vagyok, hogy nem láthatom a családomat. De éppenséggel ezért van itt nekem Inukami! Lehet, hogy úgy tűnik, hogy nem aggódik de igazából igenis aggódik miattam! Gondolom, hogy magányosabb lennél ha nem enne veled a medvéd, nem? Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de Inukami nekem olyan mint ha a 2. apukám lenne.De szigorúbb!-mondtam kicsit hosszasan.
-Azért ne túlozz Haruka.-mondta Inukami.
-Amúgy, hogy hívnak?-kérdezte a lány.
-Bocsánat az udvariatlanságom miatt! A nevem Nanami Haruka! A társam ez a farkas...-nem tudtam végig mondani mert Inukami beleszólt.
-Az én nevem Inukami, de az is jó ha Inu-nak hívnak! A jövőben magamat én szeretném mondani!Nem vagyok néma!-mondta Inukami.
-Igen...Örvendek!Én is megkérdezhetem, hogy hívnak?-kérdeztem.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal425/1500Főtér - Page 13 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ilsette Pént. Ápr. 25 2014, 17:47

Nézi, hogy fájó lábbal leül mellé az ismeretlen lány, de nem téveszti szem elől a beszélő farkast. Ezek szerint csak neki nincs beszélő állata, míg akik korábban érkeztek, azoknak igen. Előveszi a jegyzetfüzetét, hogy gyorsan felírja magának ezt az információt. Minden egyes fontosnak vélt információt felír, hogy későbbiekben hasznosítsa. Nem rakja el, hanem a kezében fogja.
-Beütötted a lábad?  - Nem tudja elhinni, hogy a Főtéren a másik ennyire balszerencsés volt. Egyik szemöldöke felkúszik kissé, ami egyértelműen a kíváncsiság jele. Nem tud beleszólni az idomár és petje beszélgetésébe, sőt nem akar beleszólni az ő ügyeikbe. Nehezen jut szóhoz, először kérdez és várja rá a választ.
-Én nem láttam a családom már egy hete. Nem emlékszek az időpontra, amikor beengedett a játék. – Mikor megemlíti a farkas nevét, akkor furán nézek a másikra. Egyrészről nem ismeri a japán nyelvet, így az állat nevének jelentését sohasem találná ki. Másik részről számára olyan furán ejti ki a szavakat. Ráadásként megtalálja a második idomárt, aki a petjéről úgy beszél, mint ha nagyon fontos dolog lenne. Természetesen tudja, hogy rajtuk függ az életük, de egy állatot apának nézni. Bendő nem beszél, s reméli nem fog. Neki nem kell beszélő jószág, aki oktatja és saját gondolatai vannak. Megtörténik a bemutatkozás a másik részéről, ezért feláll a helyéről. Tiszteletteljesen nyújtja a kezét a másik felé.
-Az én nevem Föld Úrnő. Az állatom neve Bendő. – Megmutatkozik a medvebocs, aki jobb első tappancsának felmutatásával köszön. Odavonul Ilsette lábához, miközben erősen méregeti a két jövevényt. Látszik rajta, hogy kissé feszült ebben a helyzetben. Lehajol a bundával rendelkező állathoz, hogy nyugtatóan megsimogassa.
-Mindig ilyen, amíg meg nem kínálja valaki a kedvenc ételével. – Arról már nem tesz említést, hogy jelen esetben ez egy marék föld. Kicsit tart attól, hogy nekiugrik valamelyiknek. Nagyon sajnálja a lányt, hogy kísérleti alannyá változik, mert nem fog elszaladni földért, hogy le tudják nyugtatni.  Itt az ideje, hogy tovább bővítse a tudását a medvéjéről.
-Merre voltatok eddig? Én csupán idomítom folyamatosan a medvémet. Szép fokozatosan, addig nem tudok harcolni. Állandóan taktikákon jár az eszem.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal84/100Főtér - Page 13 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Pént. Ápr. 25 2014, 21:16

-Beütötted a lábad?-kérdezte a lány.
-Igen, sajnos voltam annyira ügyes.-mondtam.
Inukami közben kidőlt egy kicsit, amit nem gyakran lehet hallani.
-Én nem láttam a családom már egy hete. Nem emlékszek az időpontra, amikor beengedett a játék.-mondta a lány.
-Én is régen láttam őket. Nem tudom, hogy mi van velük, de ismerve őket biztos, hogy szomorkodnak, de azért megvannak valahogy.(Habár anya szerintem vigasztalja apát.)
Miután befejeztem a mondatomat a lány felállt és nyújtotta felém a kezét.
-Az én nevem Föld Úrnő. Az állatom neve Bendő.-mondta a Föld Úrnő.Közben a Bendő a jobb első tappancsát felmutatta,ezzel köszönt.
-Örvendek.-közben nyújtottam én is a kezemet.
-Örvendek Bendő.-mondtam Bendőnek.
-Én is örülök Bendő.-mondta Inukami.
-Nagyon aranyos medvéd van Föld Úrnő.-mondtam.
Méregetett minket Bendő.Lehajolt a Föld Úrnő és megsimogatta a bocsot.
-Mindig ilyen, amíg meg nem kínálja valaki a kedvenc ételével.-mondta a Föld Úrnő.
-Éhes?Maradt némi szalonna.Nem evett bele Inukami.Ha szeretné Bendő akkor megeheti.-mondtam kicsi mosollyal a számon.
A Föld Úrnő megkérdezte, hogy merre voltunk eddig, ő mondta, hogy idomította az állatát.
-Vártuk, hogy kiderüljön a képessége.Amikor végre kiderült akkor derült ki, hogy beszélni tud.-mondtam.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal425/1500Főtér - Page 13 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ilsette Szomb. Ápr. 26 2014, 08:25

Ejti a lábütős témát, mert valószínűleg kellemetlen lehet Harukának. Legyint egyet kezével, miközben a következőket mondja el a lánynak.
-Rá se ránts, majd elmúlik. – Közben azért felírja magának, hogy ő érez fájdalmat, viszont saját maga viszont nem. Ez szintén egy érdekes szál, amin elindulhat a beszélgetésük során, azonban egyelőre sodródik az árral. Neki sajnos halvány fogalma sincs, hogy családja mit csinál? Egyáltalán eljönnek meglátogatni? Reménykednek abban, hogy egy szép napon felébred? Vagy éppenséggel azon őrlődnek, hogy meddig húzzák és halasszák a gépről való levételt. Ha lekapcsolják, akkor viszont én meghalok. Cseppet sem kecsegtető, sőt ettől szomorúvá válik. Köszöntik Bendőt, aztán a dicséret hallatán nem mond rá választ. A medve jelenleg kevés helyet foglal el, felemelhető a földről és nagyon aranyos. Ám későbbiekben lehet ez megváltozik, s addigra teljesen kezes báránnyá kell  nevelnie.
-Szalonna? Felejtsd el. Nem fogadná el tőletek, míg meg nem kapja azt, amit tőlem elsőre, addig titeket nem sorol be a barátok közé. Csak kedves ismerősöktől, emberektől fogad el ételt. – Hallatja a hangját, aztán a válasz érkezésekor nem tud meg semmit ebből a világból. Csupán azt, hogy várta Inu képességét, ami később kiderült, hogy az a beszéd. Szerencsésnek mondhatja magát, ám nem minden tekintetben. Könnyebben megértik egymást, azonban ez nem ad annyira nagy előnyt. A képességek fontosak, hogy mit kap az állat. Ezzel kapcsolatban szintén szeretne a felmérést, hogy mitől függ egy pet skillje? Miért azt kapja?
-Szóval te szintén kezdő vagy, s nem igazán harcoltál, ugye? – Teszi fel a következő kérdését. Kíváncsi a részletekre, hogy többet tudjon meg a kasztjáról, meg a lehetőségeiről. Ezek alapján ki tud magában mindent dolgozni a pontelosztástól kezdve, egészen a legapróbb részletekig. Kisebb öröm a számára, azonban még sok idomárral kell elbeszélgetnie, hogy átfogóan lássa a rendszert.
~Rendben, ez az újabb célom. Minél több emberrel beszélek, annál jobban tudok beilleszkedni ide.~ Eddig ismeri Shu-t és Timit, most Harukát és Inut. Vajon a következő személy ki lesz? Esetleg nem idomár? Tőlük szintén tanulhat? Lenéz egy időre, hogy Bendő mit csinál? Furán méregeti a két jövevényt, s szemében látszódik, hogy cseppet sem kímélné őket.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal84/100Főtér - Page 13 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Hétf. Ápr. 28 2014, 15:40

-Remélem.-mondtam, szerencsére már kevésbé fájó lábbal.
Kérdeztem, hogy Benső nem kér-e szalonnát.
-Szalonna? Felejtsd el. Nem fogadná el tőletek, míg meg nem kapja azt, amit tőlem elsőre, addig titeket nem sorol be a barátok közé. Csak kedves ismerősöktől, emberektől fogad el ételt.-mondta a Föld Úrnő.
-Rendben. De ha kell akkor nyugodtan szólj. Gondolom tőled elfogadná, de ha nem kell akkor sincs semmi gond. -mondtam.
-Szóval te szintén kezdő vagy, s nem igazán harcoltál, ugye?-kérdezte a Föld Úrnő. A kérdés hallatán lehetett már tudni, hogy a Föld Úrnő is kezdő.
-Igen, még kezdő vagyok. Eddig nem nagyon harcoltam, kivéve Inuval, hogy engedjen az ágyra, de elég nehéz harc volt. De majd ahogy tudok úgy igyekszünk majd, hogy elérjem a 100.szintet! Szerencsére mi nem vagyunk egyedül, és ezért mindig is hálás leszek Inukaminak! Én szerintem nem lennék képes egyedül végigcsinálni.-mondtam egy kis mosollyal az arcomon.
-Szerintem az állatidomároknak az egyik legjobb.Hiszen az állatainkban szerintem 100% bízhatunk . Az itteni emberekben ha még zöld is az indikátoruk akkor is lehetnek veszélyesek. Egymás ellen fordíthatják akár az embereket. De bízni mindenkinek kell valakiben, nem?-mondtam kicsi mosollyal.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal425/1500Főtér - Page 13 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ilsette Hétf. Ápr. 28 2014, 17:16

Nem szól semmit a fájó lábbal kapcsolatban, sőt nem gondolkozik egy kérdés megfogalmazásán sem. Örül annak, hogy nem érzi a fájdalmat, míg a másik igen. Eggyel kevesebb gond, amire oda kell figyelni. Szóba kerül Bendő, meg az etetése, ám hamar erről a témáról áttérnek egy másikra. Egyelőre nem kívánja megosztani Harukával, hogy mivel lehet a medvéjével baráti viszonyba kerülni; másik részről érdekli a bocs viselkedése. Lehet képesek lesznek megkerülni a földetetés módszert, azonban ahhoz több idő kell. Ha meg kiderül, hogy nem lehet, akkor elfogadja teljes valójában.
-Akkor sorstársak vagyunk, így talán lesz időnk közösen felfedezni ezt a világot, meg a rejtélyeit. – Hallja közben, hogy Inuval verekedtek az ágyért, ami igazán gyerekes dolog. Nem neveti ki, inkább próbálja minél hamarabb elfelejteni azokat a szavakat. Shu és Timi óvatosságra intette, hogy óvatosan cselekedjen. Felszalad a szemöldöke, mikor meghallja azt a varázslatos kerek számot. Abban teljesen egyet értett, hogy egyedül lehetetlenség végigvinni az egészet. Túl nagy falat lenne.
-Miért gondolod, hogy az állatainkban száz százalékban meg lehet bízni? Mi van, ha valakinek az a képessége, hogy elszakítja az állatot a gazdájától? Vagy esetleg ellenségekké tesz minket. Tudom, rossz belegondolni, de nem lehetetlenség. Akkor mit csinálsz majd? Petek nélkül használhatatlanok vagyunk, ahogy a tanítóm mondta. – Egyenlőre leáll a beszéddel, s nem válaszol Harukának a kérdésére. Nem fogja elsietni a megválaszolást. Két perc telik el, mikor megszólal végre.
-Igazad van, de sosem tudhatod, hogy mivé változtat a játék, már ha túléled. – Csak ennyit tud hozzáfűzni a témához, majd felkel a helyéről, hogy kinyújtóztassa magát. Ágaskodik egy kicsit, mint ha el szeretne érni valamit. Csinál azután némi karkörzést, csípőkörzést és lábkörzést. Mikor mindezzel végzett, akkor töri meg a csendet.
-Én lassan megyek, mert csak megpihentem itt a főtéren. Bendő és én sokat fogunk gyakorolni, hogy teljesen összhangban legyünk és megértsük egymást.

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal84/100Főtér - Page 13 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Pént. Május 02 2014, 18:35

-Miért gondolod, hogy az állatainkban száz százalékban meg lehet bízni? Mi van, ha valakinek az a képessége, hogy elszakítja az állatot a gazdájától? Vagy esetleg ellenségekké tesz minket. Tudom, rossz belegondolni, de nem lehetetlenség. Akkor mit csinálsz majd? Petek nélkül használhatatlanok vagyunk, ahogy a tanítóm mondta.-kérdezte a Föld Úrnő.
-Én ilyenre még nem gondoltam, de azt tudom, hogy ha Inukami ellenem fordulna akkor én nem tudnám bántani, így akkor ha nem történne csoda meghalnék. Viszont abban teljesen igazad van, hogy pet nélkül használhatatlanok vagyunk...De én akkor sem bántanám Inukamit ha meg is halnék emiatt.-mondtam egy kicsit komolyabb arccal.
A Föld Úrnő felkel a helyéről, hogy kinyújtóztassa magát. Csinált némi karkörzést, csípőkörzést és lábkörzést.
-Én lassan megyek, mert csak megpihentem itt a főtéren. Bendő és én sokat fogunk gyakorolni, hogy teljesen összhangban legyünk és megértsük egymást.-mondta a Föld Úrnő.
Közben én is felálltam.
-Rendben. Nekünk is mennünk kell lassan. Remélem még találkozunk. Élveztem a beszélgetést. Egyszer talán megismételhetjük.-mondtam mosolyogva.
-Kinek a hibája is, hogy pihennünk kellett?!-mondta Inukami a szokásos hangnemében.
Közben Inukami kicsit messzebb ment mert talált egy botot.
-Egyébként bocsánat ha Inukami kicsit udvariatlan volt. Ha nem is tűnik úgy, de nem vagyunk annyira rossz páros.-mondtam kicsit szórakozottan.
-Nos, vigyázzatok magatokra!-mondtam.
A lában szerencsére nem fájt már. A beszélgetést élveztem, így nem is volt annyira rossz, hogy bevertem a lábamat.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal425/1500Főtér - Page 13 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ilsette Pént. Május 02 2014, 20:49

Sok képesség lehetséges, így nem zárja ki a lehetőségek, hogy vannak olyanok, ami a pet és idomár közötti kapcsolatba szól bele. Megkapja Haruka válaszát, hogy mit gondol ilyen aljas képességekről, meg valójában mit tenne. Csak ingatni tudja a fejét, aztán hozzáteszi a saját gondolatát.
-Rossz hozzáállás. Én először is elmenekülnék, aztán remélném, hogy túlélem valahogy. Meg a városban keresnék egy tevékenységet, ami nem jár veszéllyel. Egyszóval a nyugodt életre váltanék át. De ha te szívesen meghalnál, akkor nem foglak megállítani benne. – Elhallgat, hogy átadja a szót a másiknak. Szerencsére a megfelelő időt választotta időpontnak, hogy itt hagyja, ezért nyugodt szívvel teszi. Csak mosolyog a szavaira, aztán ránéz Inura, aki rögtön lehordja szegény lányt. Nem szól közbe kettejük beszélgetésébe.
~Mennyire örülök, hogy nem tud beszélni Bendő. Ezt a tényt becsülnöm kell, hogy nekem ez másképp van.~ A saját gondolata világából a lány zökkenti ki, majd legyint egyet.
-Semmi baj. – Adja a rövid választ, miközben ránéz Bendőre, aki nyughatatlanul sétál előtte pár méterrel.
-További jó napot nektek. – Megindul a petjével, hogy folytassák az izzasztó gyakorlatokat. Minden esetben elkövet egy hibát, ami jelenleg az, hogy sosem vesz fel senkit sem barátjának, ezért mielőtt ténylegesen eltűnne, akkor gyorsan visszasiet Harukáékhoz.
-Huh, még itt vagytok? Tessék, remélem nem gond, ha felveszlek baráti listára. – Elküldi a hívót, aztán utána mindketten leokézzák a gombbal. Mosolyog rá, aztán négylábú társával távozik véglegesen. Arcán mosoly, hogy végre megvan az első személy, aki  ott van a listáján.

//Köszönöm a játékot, ez volt az utolsó írásom//

Ilsette
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2014. Apr. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal84/100Főtér - Page 13 Exp_ures  (84/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 03 2014, 12:26

Ilsette: Magasugrás Kristály (aktiválása után a használó egy ugrás erejéig kétszer olyan magasra ugorhat)
Nanami Haruka: Bronzgyűrű (+1 erő)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Huramino Saito Hétf. Május 05 2014, 21:21

//Anat, Saito, Fater Very Happy //

Történetem még csak most vette kezdetét, de a játék már így is rengeteg meglepetéssel szolgált számomra. Míg "szellemként" sodródtam egy éven keresztül Aincrad körül, igaz tudomást szereztem minden történésről, tudtam az alapvető szabályokat, mint például az itteni halál következményeit, az alapvető képességek használatát, a legyőzött bossok mivoltát. Mindazonáltal, "saját bőrömön" megtapasztalni ezeket a dolgokat teljesen más mint hallani róluk. Az apró feszengés a mobok közelében, az új ízek megtapasztalása, a többi játékossal való beszélgetés mind mind új volt számomra, azonban nem féltem megtapasztalni őket, sokkal inkább izgatottság töltött el.
Az első dolgom amit tettem megérkezésem után, hogy felkerestem a legközelebbi piacot és a kevéske kis pénzemből új felszerelést szereztem magamnak. Tudtam, hogy a lehető legjobban fel kell készülnöm a csatákra és a rám váró fejlődésre, különben igencsak meg fogja nehezíteni a dolgomat. Pontosan ezen célból sétálgattam fel s alá első városom főterén, hátha megakad a szemem valami hasznos holmin, amire még alacsony költségvetésemből is futja. Leginkább olcsó potionokra, vagy kristályokra vadásztam, azonban egyik sem az én pénztárcámra volt szabva, így csüggedten, tarkóra tett karokkal álltam tovább a standoktól és hangos gondolkodásba estem.
- Pénzt kellene szereznem, hogy jobb felszerelésekhez jussak. Most a legfőbb célom, hogy felzárkózzak a többi játékoshoz és én is a fronton harcolhassak - Ekkor a számat egy kicsit elhúztam - habár a többiek már a 16. szint környékén járhatnak én meg itt rostokolok az elsőn... Ideje lenne nekilátni valami küldetésnek, habár fogalmam sincs, hogy honnan tudnám elkezdeni. Sóhajtva egyet nézelődtem a téren. Kerestem valamit, de még magam sem tudtam, hogy mi az.
Huramino Saito
Huramino Saito
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Apr. 20.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal25/50Főtér - Page 13 Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Május 08 2014, 13:35

[Legkisebb Saito]

Kezdetek városa. Főtér. Elég régen lógtam már errefelé, pláne régen volt az, hogy ennyi időt töltsek itt egy padon ücsörögve. Jelenleg azonban számomra ez a legideálisabb helyszín arra, hogy gyakorlatozzak az új speciális képességemmel. Nem kellett sokat agyalnom azon, hogy rájöjjek: a 30. szinttel aktivizálta magát egy új skillem is. Leginkább harci tornákon kicsit irigyeltem a játékostársaimat, amiért egy rakat harci skillel, gyógyító képességgel és statjavító buffokkal vannak felvértezve, nekem pedig egyetlen ilyenem sincs. Mégis rendkívül büszke vagyok azonban immáron mind a négy képességemre és ha tehetném, akkor sem cserélném le őket senki máséra. A trade masterrel olyan vagyont halmozhattam fel, aminek hála bármivel elláthatom a céhem tagjait. Mindent megkaphatnak, amiről csak álmodoznak, és még annál is többet. Az emlékfelidézésekkel óvatosan kell bánni, mert rosszul is elsülhet, de már egészen ügyesen szörfözök az emlékek tengerén. Amióta pedig a mátrix adatszálait is el tudom érni, azóta pedig könnyebben meg tudom értetni másokkal magam, na meg egészen jól meg lehet tréfálni másokat, ha elkezdesz a fejükben beszélni hentai Ez a negyedik, a kémkedő képesség viszont egyszerűen zseniális. Már sikerült olyan tökélyre fejlesztenem a az adatszálak mozgatását, hogy megleshetem mások statjait, felszereléseit, szintjét, és persze a nevét is. A főtéren ücsörögve éppen azzal szórakoztatom magam, hogy mások adatait vizslatom. Határtalan kíváncsiságomat mérhetetlenül kielégíti ez a képesség, s minderről a vizsgált alanyoknak fogalmuk sincs. Egyedül azt sajnálom, hogy a spec képességek bonyolult rendszerét nem tudom feltérképezni, mintha egy kapuval le lennének védve azok az adathalmazok.
No lássuk csak! Itt van rögtön egy 6. szintű kardforgató, csekély pénzecskével, de egészen magas fegyverkezeléssel. Kár, hogy spec pontra nem költött, így szinte egy csettintésre alkalmazni tudtam rajta a képességem. Nem is kell megerőltetnem magam. Nofene, itt egy pöffeszkedő lovag, a kasztját a képességem nélkül is meg tudom mondani a full páncélját és a hátán lévő pajzsa alapján. Lord Pusztító... áhháhá, ez de nevetséges név. Egy 12. szintű lovag, aki szinte minden pontját életre és erőre költötte, de a pénzes erszényében zümmöghetnek a molyok, mert ilyen pocsék páncél statot még nem láttam lovagnál. Kész bádogdoboz ez a páncél rajta, semmi érzéke az esztétikumhoz és az aincradi divathoz. Lord Pusztító, bahh, beképzelt alak. Egy csuklyás alak is érkezik, rajta azonban becsődöl a képességem. Hmm, ezek szerint kellően magas a specpontja ahhoz, hogy ne tudjam lenyomozni. Nem baj, jön itt egy könnyebb alany kezdő felszerelésben. Rettentő könnyen ki tudok nyúlni felé egy adatszállal, s már pörögnek is le előttem az információk, mint egy nyitott menüben: Kezdő statok, kezdő felszerelés, jövedelem szinte semmi. Úgy tűnik egy kezdetek városában ragadt gyermek, aki nem kockáztatja az életét farmolással. Nem is hibáztatom érte, senkinek sem kötelező a fronton harcolni, megtesszük mi helyettük. 1. szintű lovag, így már érthető, név: Huramino Saito. Saito? Wáó, egy Saito! És ugyanúgy a teljes nevét használja, mint én. Nofene. Megnézem magamnak közelebbről a névrokont. Még a végén kiderül, hogy valami rokon a srác, bár kötve hiszem, hogy nem. A Saito azért annyira nem ritka név japánban. Mindenesetre kíváncsivá tett a srác, s mint tudjuk, az én kíváncsiságomat jobb minél előbb kielégíteni, mielőtt kalamajkát okozok.
- Szervusz, mi járatban erre legkisebb Saito? - talán túlságosan is közvetlenül veszem fel a kontaktot a fiúval, de amíg odaértem hozzá, lehetővé tettem, hogy el tudja olvasni ő is a fejem felett a teljes nevemet, s így talán érhetővé válik előtte is, hogy nem akarok neki rosszat.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal10/5000Főtér - Page 13 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Huramino Saito Szomb. Május 10 2014, 11:55

Csak az orrom alatt tudtam hümmögni miközben magasabbnál magasabb szintű játékosok haladtak el az orrom előtt. Mi hamarabb én is csatlakozni akartam hozzájuk, ám tudtam, hogy ez nem lesz olyan könnyű dolog, így irigyeltem őket elért eredményeik miatt. *Mit is vártam, hisz ez még csak az első napom, ellentétben velük, ők már egy éve részesei ennek a világnak...* Gondoltam, ahogyan apró mosoly kúszott az arcomra és folytattam a gondolatmenetet immáron halk szavakban... - ...azonban annál élvezetesebb lesz újra felküzdenem magamat! Alapvetően nem szerettem az olyan játékokat amik túl egyszerűek, könnyű végigjátszani őket, sokkal inkább azokat kedveltem amiben van kihívás és ez a világ, ez a szituáció pont olyan volt. Mosolyomat egy hang törte meg nem is olyan távolról. Egy férfi közeledett felém miközben "Legkisebb Saito"-nak nevezett. A Saito elég ritka név ahhoz, hogy tudjam, nekem szóltak és ezt az is megerősítette, hogy egyenesen felém sétált az ismeretlen, vagy legalábbis már nem sokáig ismeretlen. A Sword Art Online rendszere még kissé bonyolult bolt számomra és még nem fedeztem fel vele kapcsolatban minden dolgot, azonban azt már tudtam, hogy miként lehet megkülönböztetni egy npc-t egy játékostól, az indikátor jelentését és a név hollétét. A férfi neve szintén Saito volt, ami meglepett. Anatole Saito... Így már értelmet nyert a Legkisebb Saito kijelentés, legalábbis ha a korát és magasságát nézem.
- Hogy mi járatban erre? Szerintem ezt a szintemből könnyen ki lehet találni. Mondtam, ahogyan tisztelettudóan kissé megdöntöttem törzsemet köszönésképpen és csak ekkor gondoltam bele, hogy nem is biztos látja a szintemet, elvégre én se látom az övét, vagy csak nem tudom hol keressem.
- Végre én is részesévé váltam ennek a világnak és most készülök fel arra, hogy... eközben bal kezemet pajzsomra csúsztattam, míg jobb kezemet a hátamon nyugvó pallosom markolatán simítottam végig -... de eleget beszéltem. Benned kit tisztelhetek "Idősebb Saito"? Hogy őszinte legyek, nem tűnsz olyannak aki ebben a városban ragadt. Érdeklődve néztem a férfira, kíváncsi voltam arra, hogy ki ő, mi ő és milyen információkkal tud szolgálni.
Huramino Saito
Huramino Saito
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Apr. 20.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal25/50Főtér - Page 13 Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 10 2014, 13:21

A fiú egészen talpraesettnek tűnik. Egy első szinten ragadt emberkétől talán inkább azt vártam volna, hogy kissé megriad attól, ha egy idegen csak úgy megjelenik előtte és a nevén szólítja. Vagy kellően bátor - de akkor mit keres még itt lent(?) - vagy elég naiv - de akkor hogy lehet még életben(?) - nagyon szimplán csak vakmerő kicsit. Akárcsak én. És ez tetszett benne. Ügyesen válaszolgatott a kérdésemre és még beszélgetést is kezdeményezett, ahelyett, hogy megpróbált volna lerázni. Barátságos fiú, beírok neki egy újabb piros pontot.
- A kérdésem inkább arra irányult, hogy miért nézelődsz a vásárban felszerelések után, ha úgysem használod a kardod. Másfél év után született meg benned az elhatározás, hogy szeretnél feljebb jutni? - Nem kell semmilyen spec képesség ahhoz, hogy magam is meg tudja állapítani a kezdő felszerelésből, hogy alacsony szintű és ezt szavaival is alátámasztja. Illenék azonban üres kérdezgetés helyett bemutatkoznom, főleg ha már felkérés is jött erre a részéről. Kezeimet kiveszem a zsebeimből, majd jobbomat nyújtom felé. Jól bevált és kellően hatásvadász szövegemet használom.
- Anatole Saito vagyok, az Artes Liberales céhmestere. Művészeti mecénás, tehetséggondozó, menedzser. Volna esetleg kedved beszélgetni a jövődről, fiatalember? - Hogy mi a szándékom? Még magam sem tudom. Először csak a neve keltette fel az érdeklődésemet, de most már a személye is érdekel. Kíváncsivá tett az a félbehagyott mondat. Nem szeretem, ha csak a mézes madzagot húzzák el az orrom előtt. Érdekel miként fog válaszolni az első, és miként a második kérdésemre. Mindkettőtől függ, miként folytatjuk a beszélgetést, illetve az is, hogy folytatjuk-e egyáltalán.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal10/5000Főtér - Page 13 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Huramino Saito Vas. Május 11 2014, 15:48

Az ismeretlen férfi aki csak úgy szimplán leszólított az utcákon, érdeklődve kérdezősködött rólam, na nem mintha ez zavart volna, szerettem másokkal beszélgetni, az meg csak egy kellő plusz volt, hogy ő maga is egy a Saitok közül. Igaz néha túlzottan is felmagasztaltam ezt a nevet, de a tény az, hogy Saito nevezetűek mind nagyszerű emberek voltak akik egy kis pluszt adtak a világukhoz, nem pedig elvettek. Erre tökéletes példa volt Saito Ayumu is aki színházi és zenekari előadásaival ékesítette nem csak Japánt, de más kontinenseket is.
- Oh egy céhmester! Lepődtem meg, hisz nem gondoltam volna, hogy az első ember akivel leállok csevegni, pont egy céh irányítója lesz. Minden esetre én is magasba emeltem a kezemet, majd megmarkolva az övét szintén bemutatkoztam. - Én pedig Huramino Saito vagyok, Lovag és ööm, ööm, ömm, lényegében ennyi. Horkantam fel nevetésbe, szerettem volna én is valami szép kis bemutatkozással szolgálni, de számomra egyenlőre csak ez a két dolog van, a nevem, meg a kasztom. Ezért is mosolyodtam el oly nagyon.
- Ha tényleg ennyire kíváncsi vagy rá, akkor kövess! Intettem a férfinak, ahogyan megindultam a főtéren található egyik szabad pad felé. Szótlanul haladtam a pad felé, ahogyan jobb kezemmel suhintottam egyet magam előtt amire előjött a menüm, majd ott kezdtem el matatni. Néhány pillanat múlva a hátamról a pallos eltűnt, méghozzá az inventorymba, elvégre elég nehézkes lett volna azzal a hátamon ülni. Egy ügyes mozdulattal ledobtam magam a padra, majd Saitora nézve mesélni kezdtem.
- Hogy miért nézelődök felszerelések után? Erre a válasz egyszerű, mert küzdeni szeretnék és idővel csatlakozni akarok a frontharcosokhoz is, persze ez még nagyon messze van, ahogyan te is mondtad, ez a másfél év hatalmas hátrány a számomra. - Itt hagytam egy levegővételnyi szünetet, majd folytattam. - Másfél éve a szerver nyitásakor csatlakoztam én is a játékhoz, azonban saját ostobaságomból kifolyólag a csatlakozásnál, vagy ha jobban tetszik a Login-nél hibák sorába ütköztem és a szerver nem engedett csatlakozni. Másfél éven keresztül hibaüzenettel magam előtt, Aincrad felett sodródtam magatehetetlenül, majd hirtelen pár nappal ezelőtt a játék engedélyezte a csatlakozásomat. Ezért bóklászok most itt a Kezdetek városában, és én mondhatom kellően fel vagyok tüzelve. Mondtam mosolyogva beszélgető partneremnek, bár egy-két részletet kihagytam a teljesség kedvéért, hisz nem lenne túl szerencsés egyből az összes lapomat kiteríteni a találkozás elején. Minden esetre én eleget tettem kérdéseinek, így most újfent rajta volt a sor.
- Mindazonáltal te még nem mondtad el, hogy mi járatban vagy errefelé. Utaltam egyik korábbi kérdésemre, ahogyan gondolkodóba estem. Saito azt mondta, hogy céhmester tehetséggondozó és menedzser, vagy valami hasonló. Ezekből a dolgokból kifolyólag, valamint hogy itt a kezdetek városában szólítgatja le az embereket, mint ahogyan engemet is, csak arra tudtam gondolni, hogy kis szintű játékosokat szeretne verbuválni céhébe.
Huramino Saito
Huramino Saito
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Apr. 20.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal25/50Főtér - Page 13 Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Május 11 2014, 16:45

Férfiasan megszorítom a fiú kezét - nem rázok vele kezet, azt csak a faragatlan, bugyuta alakok szokták - majd minden további kérdezősködés nélkül követem. Egyrészt mert kíváncsi vagyok, másrészt mert veszélytelen az egész szituáció, harmadrészt pedig a fiú udvariasnak, mérsékelt viselkedésűnek tűnik, nyíltsága ellenére viszont mégis van benne valami titokzatosság. Jó emberismerőnek hiszem magam, s egy-két baklövéstől eltekintve eddig mindig kiszagoltam a megnyerő személyiségű emberek tárasaságát. Elég csak végignézni a céhtag vagy a barát listámon, szerintem meggyőző a "felhozatal".
Igaz, hogy nem kínál hellyel, én mégis lehuppanok mellé. Szívesebben ülnék be egy vendéglőbe, minthogy a nyüzsgő Főtér közepén kezdjek csevejbe, de úgy döntök, hogy kivételesen kiengedem a gyeplőt a kezemből, s hagyom, hogy a fiú irányítson, ő szabja meg a határokat. Figyelmesen végighallgatom a mondandóját, arcomra csak annyi érzelmet engedek kiülni, ami azt az érzetet kelti Saitoban, hogy bizony figyelek - hiszen ez így is van. Feltűnhet neki azonban, hogy nem vagyok meglepve a hallottaktól.
- Az egyik céhtagom is majdnem ugyanebbe a szituációba került. Nála annyival másabb a helyzet, hogy ő egyfajta hibernációba került, neki teljesen kiesett az az egy éves időszak, amennyivel később csatlakozott be a SAO-ba. Felmerült bennem a gondolat korábban is, de most már egyre inkább erősödik bennem, hogy többen is belogolhattunk a játékba, mint 10ezer fő. Azonban szerintem a plusz főket a rendszer csak bizonyos halálozási szám után engedheti be, ezzel megakadályozva a szerverek túlterheltségét. - Elgondolkodva simítok végig az szakállamon, majd gondolkodás nélkül kibököm mire gondolok. - Nem tűnsz megviseltnek. Hogy tudtad átvészelni a másfél évet anélkül, hogy bárkivel is kontaktust tudtál volna kialakítani? Egyáltalán mit láttál? Csak a kezdetek városát? Csak védett területen belül mozgolódtál? Esetleg láttál engem is, vagy ennél jóval távolabbról szemléltél minket? - Rengeteget tudnék még kérdezni, de már ez is sok egyszerre. A céhemben van két amnéziás és egy hibernált játékos, rajtuk keresztül megtanultam már, hogy jobb kibeszéltetni velük a történteket, jó ha érzik, hogy kíváncsiak vagyunk rájuk és törődünk velük, még ha ez furcsán is hangzik egy idegen szájából. Ugyanakkor ebben a világban mind egyek vagyunk, mind társak vagyunk, hiszen egyazon célért harcolunk: a kijutásért.
- Elnézést, valóban nem válaszoltam a kérdésedre. Mondjuk úgy, hogy megfigyelést tartok, és nézelődés közben megakadt a szemem a neveden, ami egyezik az enyémmel. Normál esetben a játékosok nem látják egymás nevét, csak párbajokon vagy ha csapatba hívják egymást, esetleg önszántukból teszik lehetővé, mint ahogyan én is ezt tettem veled szemben. Nekem azonban meg van az a képességem, hogy nem rejthetik el előlem a nevüket az itt élők. Tulajdonképpen gyakoroltam. - Azt persze nem kötöm az orrára, hogy nem csak a nevét, hanem sok mást is láttam vele kapcsolatban. Ennyire azért nem lettünk bizalmas kapcsolatban pár perc után. Lehet így is sokat mondtam el. Ugyanakkor tartva magam a céhem elveihez, talán nem ártana felajánlanom neki a segítségem. - Hmm, ha gondolod, elmagyarázhatok pár dolgot, persze csak ha szeretnéd. Mondjuk mindehhez tudnom kellene, hogy mi az, amivel tisztában vagy és akkor ki tudom puhatolni, hol vannak vakfoltok. A guide book olvasgatása sokat segít, de vannak fortélyok, amire tapasztalat útján jön rá az ember.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal10/5000Főtér - Page 13 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Huramino Saito Szomb. Május 17 2014, 10:31

//Bocsánat a késésért Very Happy //

Ő is leült mellém a padra amivel kapcsolatban természetesen semmi kivetnivalóm nem volt. Egy pillanatra elkaptam a tekintetét miközben a tér másik oldalán lévő vendéglőre tekintett és gondoltam is magamban, hogy sokkal megfelelőbb hely lenne a beszélgetésre, azonban anyagi helyzetemből kifolyólag nem engedhettem meg magamnak azt a luxust, sőt mi több, még azt se tudtam, hol találok magamnak éjszakára szállást. Egy apró észrevehetetlen sóhajtással nyugtáztam a dolgot, majd belekezdtünk a beszélgetésbe. Elmondtam neki a rövid történetemet, habár még nem is igazán ismertem őt, mindazonáltal nem tűnt olyan embernek aki bármit is kezdene ezzel az információval a rovásomra. Lehet én vagyok naiv, de jobb szeretek bízni az emberekben, mintsem állandóan azt lesni, hogy ki fog faképnél hagyni. Mindég is pozitív személyiségként gondoltam magamra, habár ezt a múltam után nem igazán engedhetném meg magamnak.
Elmondtam Saitonak, hogy miért is vagyok most itt kis szinten és hogy mi történt velem a másfél évben, mire ő elmondta, hogy céhében is tapasztalt már ehhez hasonló dolgot. *Tehát nem én vagyok az egyetlen? Minden a szerver túlterhelésének elkerülése végett lenne? Talán Hana is....?! Igaz ezek puszta találgatások, mégis ez tűnik a leglogikusabbnak.*
- Akármennyire is megvetik az emberek Kayaba Akihikot, nem hiszem, hogy olyan ember lenne aki egy ilyen precíz világ megalkotása után ne ügyelne pont a játékoslimitre. Mármint úgy értve, nem hiszem, hogy megengedné, hogy több példányban keljen el a játék és a Nerve Gear mint amennyivel a szervere megbirkózna. Bár azt is belekalkulálhatjuk, hogy lehet, pont ezekkel az emberekkel akarja biztosítani, hogy a világa ne maradjon játékos utánpótlás nélkül... Gondolkoztam el a dolgon, mindazonáltal én biztos voltam benne, hogy nem ebbe a csoportba tartozom, már ha egyáltalán létezik ilyen csoport. Tudtam, hogy ami történt, az az én hibámból kifolyólag történt. Saito kérdésekkel kezdett el bombázni míg én merengtem, és valljuk be, tudta mit kell kérdeznie. A válasz mindegyik kérdésére bonyolult volt, de megpróbáltam kielégíteni kíváncsiságát.
- Hogyan tudtam átvészelni? Tettem fel magamnak is a kérdést, ahogyan felnéztem az égbe, mely pár nappal ezelőtt még körül ölelt. - Hogy is mondjam, olyan volt mintha álmodtam volna, viszont tudom, hogy nem aludtam. Mintha ez a másfél év egy csettintésre elrepült volna, viszont minden egyes napjának minden egyes perce az emlékeim között van. Egész Aincradot láttam, mind a száz emeletével együtt, ahogyan az égen repült velem együtt. Láttam a házakat, az épületeket, az nyüzsgő embereket, de csakis messzi, madártávlatból. Tehát láttam mindent ami történik és hallottam is a nyitás utáni nagy bejelentést, viszont magatehetetlen voltam. - Itt vettem egy nagyobb levegőt, majd kifújva azt visszagondoltam arra, hogy mi is történt mindezek után. - Ebből az álomszerű állapotból egy hang zökkentett ki. Gépies hang volt, mint amikor a rozsdás fogaskerekek nyikorognak. Egy alak jelent meg magam előttem, egy olyan alak akit régen elvesztettem és nagyon szerettem. A segítségemet kérte, de mielőtt folytathatta volna, már itt találtam magam a városban, úgy ahogyan te most látsz engem. Ezért is akarok minél előbb csatlakozni a frontharcosokhoz, hogy felkutassam és beszélhessek Kayaba Akihikoval! Tekintetemet a földre szegeztem, míg magam előtt összekulcsolt kezemet szorítottam, majd pár pillanat múlva ellazultam, tekintetem Saitora emeltem, miközben picit megmozgattam vállaimat. Átadtam neki a szót és ő beszélt is. Válaszolt korábbi kérdésemre, hogy mit is csinált itt pontosan. *Tehát megvan a képessége, hogy mások nevét lássa, vagy akár több is, tehát informátori pozíciót akar magának megszerezni, vagy esetleg kémkedés miatt gyakorol?!* Kérdések sokasága miatt vetődött fel bennem, azonban nem tettem fel őket, nem akartam megbántani vele újdonsült, vagyis pontosabban az első beszélgetőtársamat.
- Tehát azt mondod, tudnál nekem elmagyarázni egy-két dolgot? Az bizony nagyon rám férne. Még sok mindent nem értek, viszont kezdek rájönni magamtól is a dolgokra. Amiben viszont nem kockáztatnék, az a harc. Rengetegszer láttam, hogy mások skilleket használnak és jácint könnyedséggel harcolnak, viszont a mikéntje már nem olyan könnyű. Mondtam, majd rögvest ezután megráztam a fejem. - De nem, erre nem kérlek meg. Nem akarlak hátráltatni, meg céllal is érkeztél ide, így majd magam kiderítem. Szám mosolyra kerekedett, ahogyan kényelmesen elnyújtóztam a padon. Élveztem ezt a mai napot, a napsütést. Meleg volt és kellemes, mintha csak a valóságban lettünk volna, vagy az már a mi saját valóságunk?!
Huramino Saito
Huramino Saito
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Apr. 20.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal25/50Főtér - Page 13 Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 24 2014, 15:25

/Most pedig én bocsi a csúszásért, megpróbálom ezután felpörgetni a játékot!/

- Hmm, érdekes gondolatmenet, még akár igazad is lehet. Mármint Kayaba precizitásával és a limittel kapcsolatban. Viszont az is közismert, hogy a legális kiadványok mellett ott vannak a feltört változatok. Bár igazán ügyes és rendkívül gyors hacker lehetett, aki ilyen rendkívül rövid idő alatt csinált egy warez példányt a SAO-ból. Ezzel természetesen nem arra utalok, hogy te lennél a hacker, sokkal inkább arra, hogy lehet éppen a te helyedre is egy illegális játékos lépett be. Azonban mindez csak üres találgatás, ugyanakkor nyugtalanítóak az egyre többször előforduló hibák a rendszerben. - És valóban, ki szeretné azt, hogy saját hibáján kívül, egy meghibásodás miatt süljön meg az agya. Kayabáról mindent el lehet mondani, csak éppen azt nem, hogy ne igazságosan vezetné ezt a játékot. Egyszer sem érhettük eddig csaláson, amiket ígér, azokat be is tartja. Viszont ő sem mindenható és akadhatnak hibák, amin nem tud rögtön úrrá lenni.
- Ami pedig a játékos utánpótlást illeti... nem lennék meglepődve, ha a SAO veszélyeinek tudatában is jelentkeznének még most is játékosok. Akármennyire is veszélyben van az életünk, tulajdonképpen ez egy nagyon is magával ragadó világ. Az céhem tagjai mind rendkívüli emberek, akik azért dolgoznak, hogy kivigyük a játékot, ugyanakkor nem feledhetjük el azt sem, hogy a mindennapi életünket is idebent éljük, így megpróbáljuk komfortossá tenni az ittlétet. És bármennyire is gyűlölhetjük Kayabát, azt el kell ismerni, hogy igazán kényelmes, szép és élhető környezetet, ha úgy tetszik kalickát alakított ki nekünk. - Ennél a pontnál elvigyorodok és nagyot nyújtózva a tarkóm mögött fonom össze a kezeimet. Vicces igazán belegondolni abba, amit az imént mondtam. Szívből gyűlöltük Kayabát, amiért bezárt minket, megfosztott alapvető emberi jogunktól, a szabadságtól. De amiért elvett, ugyanazért adott is. Mint mondtam is, Kayaba mindig igazságos. Kezdem kapiskálni, hogy egyesek miért istenítik e világ teremtőjét. - Akinek nem akaródzik hazamenni, hanem ragaszkodik ehhez az álomvilághoz, annak a SAO maga a paradicsom. Én viszont tartózkodnék attól, hogy illúziókba ringassuk magunkat. A testünk napról-napra haldoklik, hiába vagyunk idebent életerősek. S bár tevékenyen töltjük idebent is a mindennapjainkat, szeretném végre igazán magamhoz ölelni a szeretteimet - a bentieket és a kintieket is. Gondolom ezért akarsz te is minél előbb frontharcossá válni.
Szavai újra és újra elgondolkodtatnak. Hogy mi lehetett az a hang, amit hallott, illetve hogy hallotta-e egyáltalán, vagy csak beképzelte, nos arról fogalmam sincs. Még azt is el tudom képzelni, hogy a külső világból jutott el hozzá valami hangfoszlány. Ki tudja? Talán még Kayaba se. Mindenesetre az is egy érdekes momentum, hogy ha lehetőségem lenne rá, vajon találkoznék-e Kayaba Akihikoval? Mit mondanék neki? Hogy reagálnék? Nyilván ez a körülményektől is függ, de ehh, nagy dilemma lenne. A fiú kérdése zökkent ki a gondolatmenetből, melynek hallatán komótosan, de felállok ültömből.
- Persze, sőt szívesen segítek is. Szeretek ifjoncokat tanítgatni, nem véletlenül nézelődtem éppen a Kezdetek Városában. Lehet nyitnom kellene egy kiképző iskolát, de annyira talán nem vagyok nagyképű. - elnevetem magam és a kezemet nyújtom a fiúnak, hogy felránthassam ültéből - Gyere, induljunk máris, nincs vesztegetni való időnk! - s ha beleegyezik - és ugye miért ne tenné - akkor a védett területen kívüli Kezdetek Erdeje felé veszem az irányt Sai társaságában. Felesleges udvariaskodnia és a határozottságommal talán az értésére tudom adni, hogy jelenleg nincs fontosabb elfoglaltságom, mint az ő tréningezése. Az öltözete azonban nem megfelelő a harchoz, még ha csak a legveszélytelenebb mob zóna felé tartunk is. Lenyitom a menümet és útközben kutakodni kezdek a céhes virtuális raktárban.
- Ilyen felszerelésben nem engedhetlek ki a vadomba. Küldök át vértet, sisakot, köpenyt és cipőt. Ezek a te szinteden a legjobb felszerelések. Hmm, lássuk csak, van-e itt elfekvőben lovag fegyver? Lennie kell, van két lovag is a céhben, a kinőtt holmijaikból pedig emlékeim szerint még vannak. Erőre hajtasz inkább, vagy gyorsaságra majd? A kettő együttes fejlesztését javaslom, én legalább is arra mentem harcosként. Az általam választott fegyver szintén a legjobb a szinteden, a pajzsnál és az aranygyűrűnél viszont van jobb, nekem jelenleg csak ilyenem van. - Eltűnődve nézegetem a gyűrű készletünket is, végül onnan is beemelek még egyet a listára. - No ezzel pedig a spec képesség pontok felhúzása is meg van oldva. Lesd meg ezt az összeállítást, mit szólnál hozzá? Tetszik a pontozásuk?


Spoiler:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főtér - Page 13 Exp_bal10/5000Főtér - Page 13 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 13 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 30 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.