Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

14 / 30 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Huramino Saito Csüt. Május 29 2014, 19:54

Magával ragadtak a gondolatok sokasága, Kayaba, Hana, a másfél éves kiesésem, a hackerek. Az utóbbi valahogy atöbbinél is jobban zavart, habár tudtam, ezt a kiesést csakis magamnak köszönhettem.
- Tulajdonképpen, saját magamnak köszönhetem azt, hogy csak most csatlakoztam a világhoz, vagy legalábbis én így gondolom. Hackernek érzem magam, azonban nem olyan értelemben mint ahogyan azt te az előbb lefestettem. Nem "warez" verziót használok, hanem sokkal inkább...- Mondtam, ahogyan kinyújtottam magam elé mindkét kezemet és azokat nézegettem. - Ti mind ugyan úgy néztek ki, mint ahogyan kinéztetek a SAO-ba csatlakozáskor, azonban ez már rólam nem mondható el. Ez a test, ez a kar, igaz hasonló hozzám de nem én vagyok, hanem egy másik, korábban használt karakterem. Megvettem a játékot, ahogyan a Nervgeart is, azonban nem léptem egyből be a játékba. A Nerv-en találtam egy apró memóriatárolót, amin többek között a karakterrel kapcsolatos információk is tárolódnak. A kódolása nem volt túlzottan bonyolult, így egy kis idő ráfordítással bele tudtam táplálni egy régebbi karakterem adatait. A belépésemkor a rendszer észrevette ezt és ezért vagyok csak most itt. Akkoriban még csak eszembe se jutott volna, hogy ez a játék életre-halálra fog menni, így azt sem sejthettem hogy ezzel saját magamat sodortam nem kis veszélybe.- Mondandóm ezzel véget ért és bármennyire is furcsa, de jó érzés volt ezeket a dolgokat kimondani. Féltem, hogy a többi játékos egyszerű cheaterként fog rám tekinteni, de valahogy az "öreg" Saitoban megbíztam. Ez a bizalom csak akkor erősödött fel bennem igazán, amikor ő felállt, majd kezét nyújtva felém arra buzdított, hogy induljunk el a vadászmezőkre. Megragadtam a kezét, ahelyett, hogy ő maga segített volna talpra állni, kapaszkodóként használtam, hogy felhúzzam magam.
- Rendben! Válaszoltam neki, ahogyan mellette sétálva célba vettük a mezőt. Mindeközben Anat a menüjében kutakodott, azonban nem néztem, hogy mit is csinál valójában, csak akkor vettem észre amikor egy ablak jelent meg előttem és tárgyak sokasága adódott hozzá a listához. - Hogy mire hajtok inkább? Ezen már rengeteget gondolkoztam amikor elosztottam a kezdő pontjaimat. Igazság szerint elsődlegesen nekem az Erő és az Élet ami fontos, majd őket követi a Fegyverkezelés és a Gyorsaság.- Vázoltam fel az álláspontomat, ahogyan ránéztem a listára ami már véglegesnek tűnt.
- Bronz vért, Vas sisak, Hősi köpeny, Gyorstalpaló, Stramm, Pókháló Pajzs, Aranygyűrű, Tünemény gyűrű. Ezek mind nagyon érdekes tárgyak és az egyszer már biztos, hogy megdobnák a statomat. Azonban... - Ekkor ujjammal a párbeszédablakhoz emeltem és egy egyszerű mozdulattal bezártam azt. - Azonban saját erőmből akarom megmászni a lépcsőket és felverekedni magam a frontharcosok közé ahogyan azt mindenki tette. Gondolom te magad sem úgy vágtál neki a játéknak, hogy a legjobb felszerelésekkel kezdtél. Mondtam egy hatalmas mosollyal az arcomon, ahogyan előkaptam pajzsomat, majd annak szélét végigsimítva Saitora néztem. - Ez az a felszerelés ami biztosítani fogja nekem az épségemet.- Magabiztos voltam, szinte érezni lehetett rajtam, hogy habár nem is tudom néha mit csinálok pontosan, bízok azokban a tárgyakban amelyekben a játék megkezdésekor bíztak a többiek.
Huramino Saito
Huramino Saito
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 26
Join date : 2014. Apr. 20.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal25/50Főtér - Page 14 Exp_ures  (25/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Május 30 2014, 20:10

Zsebre dugott kézzel, lazán, komótosan lépkedek a fiú mellett, de azért nem tatás tempóban. Érezze csak, hogy igyekszünk valahova, de azért nem is siettetem. Miközben válogatom a menümben a neki szánt felszereléseket, elmeséli a nerve gear hackelésének történetét. Nofene, miket ne találni. Ilyenkor érzem csak igazán informatikai analfabétának, bár hozzá kell tenni, lassan két éves ittlétem alatt igencsak kikupálódtam ezen ismeretekből és az rpg szlengből is.
- Béta tesztelő voltál, vagy csak ennyire ügyes vagy a számítástechnikához? - Nincs semmilyen vádló hangsúly a kérdésemben, engem speciel sosem zavartak a bétások. Nem is értem miért ragadt rájuk ez a beater jelző, már rég lejárt lemez. Jócskán túlhaladtuk a bétások által bejárt szinteket, ráadásul a béta és a jelenlegi játék között állítólag akadnak eltérések, s ez így logikus. Kayaba tökéletesítette a művét.
Az viszont már sokkal inkább meglep, hogy milyen könnyelműen elutasítja a felajánlásomat. Nem mondanám, hogy megsértett, egyszerűen nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy a játékosok visszautasítsák a gesztusaimat, felajánlásaimat. De nem hibáztatom a fiút, még nem tudja, hogy hogy működnek a dolgok felém. - Ne haragudj meg a kijelentésemért, de úgy vélem, a logikád hibás. Szép dolog, ha az embernek vannak elvei és eltökélt céljai, de ez nem az a világ, ahol a hős lovagok mindig győzedelmeskednek és a jó legyőzi a gonoszt. - Megboldogult Sir Lewis barátom jut eszembe, kinél hősiesebb hőst nem hordott hátán egész Aincrad. S mire ment vele? A Black Iron Castle márványfalán az ő neve is át van már húzva.
- Tekintsd ezt úgy, mint kárpótlásnak az elmúlt másfél évért. Nekünk nincs szükségünk ezekre a holmikra, neked viszont igen. Eladhatnám őket, de a pénz nekem vajmi keveset számít. Egy időben minden fölös felszerelést ingyen osztogattam egy boltban, sok kezdő ma is Arteses holmit visel. Itt emberi életekben mérjük az értéket. Nálad sokkal magasabb szintű piros indikátoros gyilkosok grasszálnak az utcákon, az olyanokra vadászva, mit te. Ha legalább a felszerelésed nem azt a látszatot kelti, hogy kezdő vagy, már kevésbé tűnsz prédának. Nekem anno fél évembe telt, hogy a neked felajánlott felszereléseket összegyűjtsem. Manapság fél év alatt kinevelek egy frontharcost. Jelenleg mi adjuk a legtöbb harcost a frontra, s mindannyian tőlem kapták a felszerelést. - Elhallgatok, de aztán egy szusszanásnyi gondolkodás után terítem a kártyáimat. Azzal, hogy a fiú a bizalmába avatott, arra ösztökél, hogy én is azt tegyem. Különben is, jobb szeretem az egyenes beszédet.
- Őszinte leszek veled Sai. Ugye nem bánod, ha Sainak hívlak? De mondd meg bátran, ha más nevet szeretnél viselni! Szóval... azért nézelődtem éppen a kezdetek városa főterén és azért ott gyakorlatoztam a skillemmel, mert új céhtagot igyekszem toborozni. Teljesen kezdő, temperamentumos, jó gondolkozású, frontra termett fiatalt kerestem, akiből Arteses válhat. Szükségünk van egy dinamikusan fejlődő fegyverkovácsra, így kimentem a Főtérre és elkezdtem kutakodni a járókelők statjaiban. Nos igen, nem csak a nevedet láttam, de az döntötte el végül, hogy pont téged szólítottalak meg. Gondolom nincs hova menned éjjel aludni, ahogy láttam a vagyonod is nagyjából egyenlő a nullával. Egyébiránt elnézést kérek a kutakodásért. ^^ - A védett övezet széléhez érve megállapodok és szembe fordulok Saitoval, úgy folytatom tovább.
- Szállást, ételt, felszerelést és egy jó közösséget tudok neked ajánlani a céhházban. Dönthetsz úgy is, hogy megmakacsolod magad és szólósként, önállóan próbálod végigjárni az utadat, ki tudja milyen sikerrel. Én egy biztosabb utat tudok ajánlani. Persze ha  úgy döntesz, hogy mindez téged nem érdekel, akkor is szívesen segítek bármiben. Sőt mi több, a felszereléseket akkor is neked adom, legfeljebb visszaszolgáltatod őket, ha már nem tartasz rájuk igényt, így esetleg egy újabb kezdőt is jól szolgálhatnak majd. Azonban arra kérlek, hogy még ne válaszolj, érleld meg a döntést. Előbb még amúgy is látni szeretném, miként harcolsz. Indulhatunk? - tekintetem a Kezdetek erdeje felé réved.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/5000Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Szomb. Május 31 2014, 17:37

//Nanami//

*Áááááááááásít*
Az önállóság egyedüli negatívuma: baromi unalmas. Nem tudok kiülni valami kertbe, nem mehetek a könyvtárba, nem beszélgethetek... vagyis, már ami a saját korlátaimat illeti. Valójában bármit megtehetnék... csak épp nem vagyok biztos benne, valóban szabad-e.
Ha visszatérek a céhházba, nem fog-e Shukaku páros lábbal kirúgni?! Vagy ha ő nem, akkor Timidus. Esetleg Peter, mondván, hogy ha már elmentem, akkor menjek is.
Lehunyt szemmel dőlök hátra a semmibe, kezeim a padon támaszkodnak. Hiányoznak, de mint a rosseb. Kellett rá vagy két hét, de rá kellett jönnöm, hogy túlreagáltam, amit Shukaku mondott a kertben. Sose fogok vele egyet érteni, de nem kellett volna úgy elviharzanom onnan. Most viszont késő bánat-ebgondolat, nem tehetek érte semmit. A kislány bizonyára örökre meggyűlölt, pedig már arra sem emlékszem, mit mondtam neki...
Szeretnék vele beszélni, de van egy olyan érzésem, hogy már elkéstem. Gyűlöl, és tekintve, hogy ő lett a céh második számú tagja (magyarán alaposan elvette a címet, amiért hónapokon át "dolgoztam"), szerintem már Petert is a maga oldalára állította. A bossolás sem olyan jóízű; az egyedüli dolgot, amivel bebizonyíthattam volna magamnak is, hogy talán érek valamit, egy csapással szétzúzta apró pici pozdorjává. Mégsem tudok rá haragudni emiatt hosszú távon.
Kinyitom a szemem és az emberek zsivalyát hallgatva a kéklő eget figyelem.
Visszamenjek? Ne menjek? Mit tegyek?
A szürke alapon fekete csíkos macska kedvetlenül és szótlanul üldögél a pad másik sarkában, vekni-kenyeret illusztrálva; lábai a teste alá húzva, szeme behunyva, fülei kissé hátra lapítva.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 14 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Szomb. Május 31 2014, 21:49

Éppen alszok mint egy kis angyal amikor valaki lelök az ágyról. Az a valaki kilehetne már mint az én drága társam, Inukami.
-Mit akarsz ilyen korán?-mondtam kicsit durcin, gondolom mondanom sem kell, hogy miért.
-Jó reggelt Csipkerózsika. Ideje lenne felkelned.-mondta Inu.
-Hány óra van? Legalább azt tudjam ha már felkeltettél engem.-mondtam Inu-nak.
-10:00.-mondta Inu, hogy hány óra.
Felkeltem a földről és mentem a szekrényemhez és kerestem valami aranyos ruhát. Bementem a fürdőbe és arcmosás, fogmosás, fésülködés. Miután végeztem ezekkel a dolgokkal levettem a pizsamámat és felvettem a ruhámat. A hajamat felkötöttem. Kijöttem a fürdőszobából és Inu már unott arccal várt rám.
-Na végre! Mi tartott ennyi ideig?!-mondta Inu.
-Szerintem egész hamar végeztem.-mondtam.
-Na menjünk Inu.-mondta Inu.
-Oké.-mondtam közben elhagytuk a lakást.
Sétáltunk és sétáltunk, csak a szokásos. Találtam egy botot és eldobtam de egy lány mellé ment véletlen.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal425/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Szomb. Május 31 2014, 22:01

~Ezt nem hiszem el...~
-Mármint mit? -válaszolom a fejemben felhangzó hangnak. Álomkelő mocorogni kezd mellettem, lábai láthatóvá válnak és hátrál pár lépést, már ameddig a pad engedi.
~Kutyaszagot érzek.~
-Kutyaszag, ami nem Vezér? -kuncogok mosolyogva és előrébb döntöm a fejem, hogy az égbolt látképét felváltsa a tér és annak minden erre járó emberkéje. A macska a másik oldalamra ugrik, abban a pillanatban, ahogy valami koppan a pad mellett és kicsit még táncikálva közelebb ér. Egy bot.
-Nanicsak. -hajolok le és emelem fel a furcsa, önálló életre kelt fadarabot. Még mielőtt várhatnám, hogy megszólalna, valóban érkezik valaki a közelünkbe, és valóban kutyaféle a drága. Álom orra nem csapta be a macskát, én pedig mosolyogva meglengetem előtte a botot.
-Ez a tied? -nevetek. -Kapd el! -és egy jókora lendülettel elhajítom a botot, remélve, hogy a furcsa jószág utána is lódul. Nincs valami sok kedvem idegen petekkel játszani, a gazdáját sem lelem egyenlőre, pedig egyértelmű, hogy annak is a környéken kell lófrálnia. Látni, hogy ez a pet még kölyök, és tekintetem végül csak-csak körbepillant a tömegen, hogy meglátom-e, a kutya vajon kihez tartozik. Igaz, hogy ennek nincs egyértelmű jele, de sosem lehet tudni. Még az is lehet, hogy, mivel idomár, máris egy új céhtagot köszönthetek benne. Shukaku-nak szokása, hogy az új idomárokat egyből a mi céhünkhöz irányítja, amint találkozik velük.
És már megint ő jut eszembe? Mintha ő lenne Kurokoto 2 No Pont úgy üldözi a gondolataimat akaratlanul, mint az az iszákos íjász is.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 14 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Szomb. Május 31 2014, 22:38

Láttam, hogy azt a botot amit eldobtam reménykedve, hogy Inu utána megy egy lány mellé dobtam. Inu odament de szerintem nem azért mert tudta, hogy egy botot dobtam el, hogy hátha visszahozza. Hallottam ahogy a lány kérdezi Inu-t, hogy az övé e. A lány egyet nevetett és elhajította a botot. Inu ahogy vártam nem ment a bot után. A lányt ahogy néztem szerintem azt figyelhette, hogy kié lehet Inu.
-Nem tudtam, hogy egy bot. Ez nem kicsit megszégyenítő nekem.-mondta Inu.
Miközben Inu mondott valamit én közepes tempóban mentem oda Inu-hoz.
-Inu!-szóltam Inu-hoz aki odajött hozzám.
-Sajnálom. Nem akartam idedobni. Csak kísérleteztem,hogy  visszahozza e.-mondtam az ismeretlen lánynak.
-Megfordult a fejedben, hogy én egy bot után futok?-kérdezte Inu.
-Egy próbát megért.-mondtam.
-Egyébként szia, az én nevem Nanami Haruka.-mutatkoztam be.
-Az én fenséges nevem az Inukami de az Inu is jó.-mondta Inu nagy vigyorral a képkén.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal425/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 01 2014, 13:53

Azt hittem, majd' hanyat esek döbbenetemben. Az egy dolog, hogy egy kölyök állat beszél - eddigi pályafutásom során először tapasztalok ilyet -, de még olyan szemtelen is, mint ÁK vagy Vezér. Döbbent arckifejezésem bizonyára kiülhetett az arcomra, mert Álom rögvest akcióba lép. Bundáját felborzolva, tipikus macska-fújtatással adja a kutyaféle tudtára, hogy nem látja őt szívesen a környékén.
~És tanulj némi illemet. A te fajtádhoz amúgy is illik a bothajkurászás.~
Elménkben felhangzó hangja végre-valahára a régi, lekezelő súlyban csendül fel, amitől picit meg is nyugszom. Ha Álom lassan önmagává tesped vissza, akkor remélhetőleg én is újra az lehetek idővel.
Időközben megérkezett a kis farkas gazdája is. Első látásra igen ismerős volt, és végül fel is álltam a padról mosolyogva.
-Hane? -kérdeztem és már tártam volna szét a karom, mikor eszembe jutott, hogy Ai Hane petje egy griff volt, nem farkas. Jobban végigmérem a lányt, és a különbségek, amiket először nem vettem észre, jobban szembetűnnek. Mintha fiatalabb lenne, bár ebben nem vagyok teljesen biztos, a kormeghatározás sosem votl erősségem, arca sokkal életvidámabb, szemei kerekebbek. Ai Hane majdnem tökéletes mása áll előttem, és végül Nanami Haruka néven mutatkozik be, a farkas pedig ismét megszólal, miszerint ő pedig Inukami.
~Inukámi? Kutyaisten? Vazze....~ -Álomkelő szinte elhúzza a száját, amennyire csak tudja. ~Nem a bot utáni futkározás a megszégyenítő, hanem a neved...~
-ÁK >< -nézek szigorúan a macska felé, majd mikor elhallgat a fejünkben, ismét a páros felé fordulok. -Sziasztok. Én Chancery vagyok, ez a bumfordi cicus meg Álomkelő.
~Vadmacska. Legalább ne alacsonyítanál le a cicussal...~
-Miután leszóltad valaki más nevét, megérdemled Razz
~...Kezdesz visszatérni.~ -az enyhe visszhang jelzi, hogy ez utóbbi mondatát csak nekem szánta. Keserű mosollyal veszem tudomásul, hogy (hála Istennek) talán igaza van. Bár a céhházba való visszatérés, már ha valaha is lehetséges lesz, még messze van.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 14 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 01 2014, 18:21

Az egyenlőre ismeretlen lány felállt és egy nekem ismeretlen nevet mondott. Gondolom nagyon hasonlítottam valakire akit ismer.
-Hane?-A lány is bemutatkozott. Mint kiderült a lány neve Chancery. De nem csak saját magát mutatta be hanem kisállatát Álomkelőt aki mint kiderült egy cica. Chancery beszél de nem nekem és nem is Inu-nak. Mivel egyáltalán nem néz ki butának így gondoltam a társának, Álomkelőnek beszélt. Chancery arcán egy kicsit keserű mosoly látszik.
-Ki szólta le a nevemet?!-mondta Inu kicsit felháborodottan habár nem is csoda ha a nevét szólják le.
-Inu!-mondtam ki Inu nevét mert tudtam, hogy ebből nem lesz semmi jó.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal425/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 08 2014, 20:53

A lány úgy tűnt mint ha kicsit döbbent lett volna valamiért amit még a távolból is lehetett látni. Habár sejtettem, hogy miért. Az én "kedves" és "udvarias" tárasom nem nehéz kiakadni. Habár azért reménykedni tudtam, hogy nem a farkasomon döbben le. Odamentem Inu-hoz. A lány felállt a padról és valamiért mosolygott a lány. Egy nekem ismeretlen lány nevét mondta, pontosabban azt, hogy Hane. A lány valamiért végignézett engem amit én Inu-nak köszönthetően láttam is. A lány bemutatkozik és ezzel együtt a társát is bemutatja, Álomkelőt. Mint kiderült Álomkelő egy cica. Akkor Inu biztos, hogy nem kedveli majd. Ha nem is mondta de szerintem érezte, hogy van a közelben egy cica. Inu végül megszólalt.
-Van egy olyan érzésem, hogy én nem fogok annyira jól kijönni ezzel a kiscicával.-mondta Inu nagy ellenszenvvel az arcán.
-Tudom, hogy nem szereted a macskákat de inkább hívd akkor macskának, vadmacskának de te sem szereted ha kiskutyának hívnak téged.-mondtam Inu-nak.

Inu erre nem tudott mit mondani, hiszen tényleg nem szereti ha kiskutyának hívják.
-Leülhetek a padra Chancery?-kérdeztem Chancery-től. Köszönöm.-akkor leültem a padra.
-Ha nem baj akkor megkérdezhetem, hogy ti jól kijöttök Álomkelővel?-kérdeztem Chancery-től mert kíváncsi voltam, hogy csak nekem nehéz e boldogulni a társammal.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal425/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Rosalia Vas. Jún. 08 2014, 23:55

Nanami Haruka!

Szeretnélek megkérni, hogy a továbbiakban ügyelj arra,
hogy a postjaid minimum 250 szavasak legyenek!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 18 2014, 15:39

//Meg az avialanyodat is döntsd el... XD//

Álomkelő mint valami kis minibomba, rávetődik a farkasra és karmait kimeresztve oda pottyan, ahol éri. Csak annak köszönhető a szálldosó pixelek semmit sem változtató hatása, hogy védett zónán belül vagyunk, így párbaj nélkül nem csökkenhet az életcsík. Ennek ellenére is elég félelmet keltő látvány, ahogy nekiesik a kutyafélének, haragjának érzete pedig úgy hullámzik felém, mint egy háborgó tenger.
-ÁLOM! -kiáltok fel szigorúan és megrémülve, azonnal a macska után kapva. Amint megkaparintom a mellkasát és körülfoghatom, leszedem a valószínűleg hasonlóképp viselkedő farkasról, majd olyan magasra emelem, amennyire csak tudom. Álom persze nem hagyja abba, és érzései lassan szavakká is formálódnak a fejünkben, miszerint "te vagy a kiscica, ha nem látnád, sokkal nagyobb szinten vagyok nálad, fejletlen kis pondró" stb. O.o;
No jó, be kell vallanom, most cenzúráztam is kicsit, de a lényeg ugyanaz. A lány csitítása még őt is lenyugtatja végül kissé, mikor látja, hogy a farkas is visszavonul a jelek szerint, így amikor visszahúzza karmait a helyére és érezhetően nyugodtabbá válik, le merem ereszteni a mi szintünkre. A bundája, főleg a farkán, még mindig szerteszét áll, mint valami kefe, de egyébként nem igen látni már rajta, hogy mennyire kiakadt az imént.
-Bocsi... -mentegetőzöm, hiába nem nekem kéne... mert még én is azt gondolom, hogy Álom, még ha túlzásba is vitte, jogosan akadt ki. -De nem szereti, ha lekicsinylik az elért eredményeit...
~Mi az, hogy. Majd akkor nevezhet kiscicának, ha ő is minimum Fiatal szinten lesz, nem Bébin.~
S miután így kimondta a maga véleményét, mancsát nyalogatva féloldalra ül... eltelik pár perc, mire a farkasra néz.
Nanami ezek után helyt kért... és kissé el is csodálkoztam, hogy választ azt bizony kicsit se várt, egyből ült is le. Pár másodpercig mint a hal, úgy tátogtam, és átfutott a fejemen, hogy én ilyenkor pofámról kaparnám le a bőrt... de végülis mindegy. Hisz úgyis igennel válaszoltam volna, a végeredmény ugyanaz Rolling Eyes
Elmosolyodom és megsimogatom a még kissé duzzogó négylábút. -Mondhatjuk. Jól kiegészítjük egymást. És ti? Nem semmi, hogy már tud beszélni, gratulálok Surprised
Vezér vajon mikor szólalhatott meg először? Talán a farkasok sajátja, hogy fiatalon beszélhetnek. Bár mindez úgyis petfüggő, hisz Regina, Snowcat vadmacskája is vígan csűri a szavakat, míg Álom csak telepatikusan képes ugyanerre, ezt is csak mióta Fiatal szintre lépett, Timidusnak, a sárkánynak pedig külön kellett szavakat tanulnia szorgosan. Igaz lehet, hogy KayaBá személyre szabta a petek személyiségeit és tudását.
Azt hiszem, lett egy téma, amiről talán jól elbeszélgethetünk Shukakuval... viták nélkül.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 14 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Vas. Jún. 22 2014, 14:42

Álomkelő mint egy cuki minibomba úgy vetődött rá Inu-ra és Álomkelő kimeresztette karmait. Chancery rászólt Álomkelőre és Chancery leszedte. Kicsit megnyugodtam. Odamentem Inu-hoz aki majd felrobbant.
-Jól vagy Inu?-kérdeztem.
-Egy macskától még nem halok meg.-mondta Inu de én láttam rajta, hogy ha tehette volna akkor megette volna legszívesebben Álomkelőt.
-Sajnálom Álomkelő! Ő mindig ilyen.-mondtam Álomkelőnek.
Chancery bocsánatot kért Álomkelő miatt és mondta, hogy nem szereti ha lekicsinylik.
-Ugyan...Jogosan akadt ki. Én nem a kiscica szót hanem a vadmacska szót használnám.-mondtam Álomkelőre egy kicsi mosollyal.
Álomkelő mancsát nyalogatva féloldalra ült. Végül leültem a padra. Chancery elmosolyodott és megsimogatta Álomkelőt. Chancery válasza az volt, hogy egész jól kiegészítik egymást. Kérdezte, hogy mi, hogy jövünk ki egymással. Meg még mondta, hogy nem semmi, hogy már tud beszélni Inu.
-Ha nem is látszik de jól kijövünk egymással. Egyébként köszi. Habár nha nem bánnám ha nem tudna beszélni.-mondtam Chancery-nek.
-Az is jó lenne ha te nem tudnál néha beszélni de nem teljesül nekem se.-mondta Inu.
-Akkor egy cipőben járunk.-mondtam Inu-nak.
-De tényleg remekül kijövünk. Jut eszembe, majd szereznünk kell valahonnan egy párnát.-mondtam Inu-nak.
-Miért is?-kérdezte.
-Ha lelöksz az ágyról éjszaka miközben alszom akkor legalább valami puhára essek.-mondtam Inu-nak.
-Nekem jó.-mondta Inu.
-Te sosem változol.-mondtam Inu-nak egy kicsi mosollyal.
-Te sem.-mondta Inu szintén egy vigyorral a képén.
-Vagy fegyverszünetet köthetnénk. Egyik oldal a tied, másik oldal az enyém, na?-ajánlottam fel Inu-nak habár nem hinném, hogy belemenne.
-Erre te is tudod a választ, de egy próbát azért egért.-mondta Inu.
-Huh, akkor szerintem egy saját szoba kellene neked.-mondtam Inu-nak.
-Nem kell.-mondta Inu.
-Bocsi, hogy magánbeszélgetést folytatunk. Csak ez egy örök vita marad sajnos.-mondtam Chancery-nek, és Álomkelőnek.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal425/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 14 2014, 18:38

Hime és szafari

Kezem ügyébe akad a szafari kézikönyv, ebéd közben persze. Túl sablonos lenne csak a kajával törődnöm, az meg uncsi Mindenkitől azt hallom, hogy fő a változatosság ebben, fő a változatosság abban, hát akkor én most ezen változtatok. Legközelebb fejen állni fogok ebéd közben, utána meg kártyázni, és így tovább ˇ^ˇ
~ Mit nézel? ~ kérdi teli csőrrel Reginald pajtim, aki most is Aikon adagjával szemezik, holott még ott van az övének a fele.
- Szafari kézikönyv. Tiszta jó dolgok vannak benne. Egy csomó jelvényt lehet szerezni különféle teljesítményekért – ez az amin megakad a szemem, nem a halak és vadak leírásán. Az senkit sem érdekel. Voltam már vadászni, nem is egyszer, szereztem pár jelvényt, amiből a felszereléseim vannak, de elnézve, hogy mennyit lehetne megszerezni: O Tiszta jó \o/
~ Senkit nem érdekel Rolling Eyes
- Az előbb kérdezted tee… -.-’’
~  Mit is? Rolling Eyes ~ hagyjuk rá, mert csak felidegesítem magam és neki pont ez a célja. A legutóbbi fogadást is így erőszakolta ki belőlem, még egyszer ne húz be a csőbe, nem lesz az, amit ő szeretne, csak akkor, ha egyezek azzal, amit én is akarok ˇ^ˇ
- Fogd be és tömd a csőrödet Razz
~ Baaaka… épp azt teszem ~ Aikon vet rá egy csúnya pillantást, mert szemtelenkedik a gazdival, de ezzel annyit ér el, hogy Regi lelöki az asztalról és nem engedi visszamászni.
- Engedd már vissza! 
~ Neeem!! Megint úgy nézett rám ˇ^ˇ
- Mert megérdemelted
~ Nem is >.< ~ ellenkezik, de azért felengedi a pici pamacsot, akik felháborodva pattog egy kicsit, majd újra nekilát az adagjának.
Én tovább tanulmányozom a jelvényeket, külön megjelölöm az egyszerűen megszerezhetőket… elég sok van belőlük, ezt kár kihagyni. időm, mint a tenger mióta nem járok bossokat ölni… valamivel muszáj elütni a drága időt… és ha még haszna is van, miért ne?
- Van kedvetek halászni és vadászni? – igen én egy rendes gazdi vagyok, aki megkérdezi a pajtijaitól, hogy mit szeretnének csinálni…  de nem azért, mert nem tud nekik parancsolni.. nem ám Rolling Eyes
~ Nem! >.<  A múltkor is csaltál és csak úgy nyertél. Nem megyek veled >.< ~ ellenkezik egyből… a múltkori után nem meglepő. aikon ellenben lelkesen pattog, mindaddig, míg Regi le nem taszítja az egyik lábával.
- Héééé!!!
~ Miva’? Rolling Eyes ~  csak egy nagy sóhaj hagyja el  a szájacskám…
- Ha nem hát nem, akkor ketten megyünk
~ Felőlem Rolling Eyes
- …és… te mit csinálsz addig?
~ Semmi közöd hozzá >.<
- Hai-hai4 De ne csinálja galibát, mint szoktál, oké?
~ Azt csinálok, amit akarok, hagyjá’ békén >.< ~ kirepül az ablakon… hehh… van egy olyan érzésem, hogy sürgősen kezdenem kellene vele valamit, mert így nem okés.
- Na gyere.. menjünk. tudod mi a dolgod ugye? – épp hogy kimondom, már át is alakul egy divatos vastagszemes nyaklánccá.
- Indulás \o/ …
Egy laza teleport elég, és máris Aincrad fővárosában találom magam. A könyv szerint a legelső és legegyszerűbb területi teljesítmény a kúti halász. Sima ügy, egy laza horgászás és máris enyém egy újabb jelvény Cool
a helyszínre érkezvén látom, hogy nem csak nekem ez a célom, vannak itt jó páran és próbálkoznak. Nem maradhatok le tőlük..
- Horgászásra fel \o/ - előkapom a pecabotom, leülök a szökőkút peremére, miután egy-egy csúnya nézéssel helyet csínálok magamnak, majd lendítek.
-  Hehehe…. – már jelez is, kapás van. egy határozott rántás és, kint is van a…
-  Egy rák? Hmmm…. végül is mindegy Rolling Eyes - A célomat elértem, megvan egy újabb teljesítmény és a nekem szánt gyilkos pillantásokra csak egy elégedett vigyort vágok le. Lúzerek.. nekem kapásból sikerült, hehehe. elpakolom a felszerelésem, nincs már itt több dolgom. A következő az.. mi is?
- Nos.. lássuk csak… - előkaparom a könyvecskét, hogy megnézhessem.
- Hmmm... megvan… a második szinten. -  az útirány a kapuk tere, nincs is messze, innen könnyedén el lehet oda jutni.. gyerünk \o/
Kíváncsiságból teszek egy kis kerülőutat, hátha látok valami kedvemre valót a piacon, kirakatokban. Mindig van valami új és hasznos, szemfülesnek kell lenni, mert simán lemaradok jó cuccokról.. már nem egyszer megesett >.>
- Hooo!!?? – egy ismerőst pillantok meg, amint épp bemegy egy boltba… ruhaboltba?  Nyehehehe… ezt nem hagyhatom ki. Megrohamozom a boltot, benyitok és szemeimmel  már Himécskét is keresem.  Hmmm.. .fürdőruhákat nézeget… jujj…  Hime fürdőruhában :F  Egy ideig csak nézem, milyen darabokra vet szemet, milyen típusúak jönnek be neki. sajnos eddig nem láttam másban, csak a túlontúl sokat takaró ruhájában, az meg annyira nem szexi Rolling Eyes  Végül mögé sompolygok, óvatosan és hátulról előrenyúlva befogom a szép szemecskéit, hogy ne lásson semmit.
- Na, ki vagyok? – kérdem elváltoztatott hangon…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal6382/6500Főtér - Page 14 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Pént. Júl. 18 2014, 12:17

~Akkor talán neveld is meg. Idomárként ez a dolgod. Ha nem vagy rá képes, ne legyél idomár.~
Nem szólok bele abba, amit Álomkelő mond, elvégre igaza van. Inkább lehajtom a fejem és a kezeimet markolászva reménykedem abban, hogy a lány nem fog emiatt engem nevezni gonosznak. A macska olyan dühtől villogó szemeket vet mind a gazdára, mind a farkasra, amit talán még soha. Talán Vezér miatt; hisz ő is farkas, mégis megkedvelték egymást a macskával. Amióta jobban ismeri Szo petjét, nagyon allergiás arra, ha azt látja, egy idomár nem képes fegyelmezni a saját kisállatát. Én pedig mindig is úgy voltam vele, hogy nem szólok bele. Én még nevelni sem tudok, azzal, hogy Álom képes megkülönbözteti az illemet a szemtelenségtől, csak puszta szerencse.
Nem akarom, de csak-csak végighallgatom a beszélgetést, pedig tényleg igyekszem, hogy ne figyeljek oda. Hullámzó hangulatom szinte azonmód elkezd forgószelet játszani, és mintha két külön akarta bontakozna kis a szívembe és szeretne beleszólni a csevegésbe. Az erősebbik a kifakadás, kis ördögszarvú lény képében, miszerint "fogjátok be, nekem még ágyam sincs".
-Semmi gond. -legyintek végül keserű mosollyal, mikor bocsánatot kér az affér miatt. A fent említett lény miatt szinte majdnem ki is bukik számon aza pár szó, de végül sikerül egy kis toroksköszörülés után csak ennyit mondanom: -De jó, ha örültök annak, amitek van.
~Elég szánalmas ez a párocska...~
Az enyhe visszhang figyelmeztet, hogy üzenetét Álomkelő csak és kizárólag nekem címezte, Nanami és Inu fejéből kimaradtak a szavak. Így nem is válaszolok rájuk, csak akaratlanul is vállat vonok. Nem nagyon tud érdekelni, ki szánalmas és ki nem, elvégre, én magam vagyok a megtestesült szánalom, aki jobban tenné, ha már rég eltűnt volna ebből a világból, meg talán a Valóságból is. A viselkedésem nekem is hagy kívánnivalókat maga után.
Még arra sincs ötletem, hogy kezdeményezzek-e a lánynál beszélgetést vagy hagyjam őket vitatkozni a maguk módján. Sosem voltam az a típus, aki képes elindítani egy beszélgetést, többek közt ezért is volt nehéz munkát találnom a Valóságban, és vagyok e percben is munkanélküli. Végül inkább csak várok, lehunyt szemmel élvezve a napsütést. Ha akar velem beszélgetni, én nyitva állok. Ha pedig nem, akkor legalább tudom, hányadán állok a világgal.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 14 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yue Pént. Júl. 18 2014, 14:51

//Chancery//


Mondta Chancery, hogy de jó, hogy örülünk annak amink van.
-Itt telt be nálam a pohár Inukami!-mondtam Inu-nak dühösen.
(Asszem nekem végem van.)-gondolta Inu.
-Most pedig ha nem is jutok ki többet emiatt de kérjél azon nyomban bocsánatot mert isten bizony, hogy nem állok jót magamért!-mondtam Inu-nak nem kicsit dühösen.
(Előbb a halál minthogy én bocsánatot kérjek! Viszont ha nem teszem akkor tényleg végem van. Nehéz döntés, de engedek, majd úgy is megbánja majd Haruka.)-gondolta Inu. -Rendben, de csak azért mert a végén még kinyuvasztasz engem.-mondta Inu kicsit mérgesen.
-Grrr -morgott Inu- Muszáj ezt csinálnom?-kérdezte Inu, én erre egy komoly és mérges tekintetet válaszoltam Inu-nak amiből megértette.
(Hogyan kell bocsánatot kérni mástól?)-kérdezte tőlem Inu, de csak én hallottam amit kérdezett.
(Bocsánat/sajnálom amiért rosszat mondtam Álomkelő.)-válaszoltam Inu-nak gondolatban.
-Bocsánat, hogy rosszat mondtam Álomkelő.-kért bocsánatot Inu.
-Sajnálom Álomkelő, hogy a társam ennyire bunkó! Ha hiszed, ha nem de tud kedves is lenni.-mondtam Álomkelőnek. -Tanulhatna tőled egy-két dolgot.-mondtam Álomkelőnek.
(Jobb ha előre tudod Inu, hogy ha hazaértünk akkor a poklok poklát fogod átélni.)-mondtam gondolatban Inu-nak aki inkább hallgatott mert tudta, hogy nem vicceltem.
Lehet szerintem, hogy türelmes voltam de most valamiért Inu olyan kisgyerek volt mint egy 5 éves gyerek. Pedig nem ilyen, vagy is nem ennyire szokott bunkó lenni. Nem tudom, hogy mit kellene mondanom Chancery-nak mivel nem nagyon tudok beszélgetni az emberekkel, legalább is nem ugyanolyan ha végigsértették a másik petjét.
-Miket szeretsz csinálni Chancery?-kérdeztem Chancery-től mert valamit muszáj volt mondanom.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal425/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Yurihime Pént. Júl. 18 2014, 20:56

Ren-sama és a szafari

Eljött a nyár, és rájöttem az utóbbi napokban, hogy nem csak a napsugarak égetnek, ha kilépek az utcára, hanem néhány fontos kérdés is o.O Sokat gondolkodtam, hogy a kevéske szabadidőmhöz milyen foglalatosság illene a legjobban. A kertészkedés, az edzések és az alkalmankénti portyák a céhvel sok-sok időmet elveszik ugyan, de így is találni tudtam néhány órát, mikor semmi dolgom nem leledzett. Olyasvalamivel szerettem volna törődni, amivel eleddig nemigen, újdonságra vágytam ^.^ És mikor elgondolkodtam, hogy mit szoktak az emberek nyáron csinálni, eszembe jutott az egyetlen alkalom, amikor még az iskolában kirándulni mentünk a tengerpartra! Lélegzetelállító élmény volt, és úgy határoztam, hogy ezt itt is ki lehetne próbálnom. Már alig vártam, hogy ismét halljam a végtelen habok nyugtató zúgását, érezzem a friss, sós levegő illatát, és a talpam alatt a forró homok bársonyos simogatását. Csakhogy hiányzott valami a terveimhez, amire akkor jöttem rá, amikor átkutattam a ruhatáramat. Nem volt fürdőruhám ^.^" Az egyetlen darab elszakadt, amikor az a különös csápos lény megtámadott minket Anatole-samával No Nosza felkerekedtem, hogy találjak egy üzletet, ahol esetleg pótolhatnám ezt a hiányt, de mikor fél óra múltán odakeveredtem egy ruhákat is árusító bolthoz, elbizonytalanodtam. Annyi féle és fajta változat volt... egyrészes és kétrészes, fehér és színes, csíkos és pöttyös... egyik-másik darabtól pedig már akkor is elpirultam, ha csupán ránéztem, annyira keveset takarhattak Embarassed
Aztán viszont feketeség borult rám, azt hiszem ujjakat láttam az utolsó pillanatban. Egy kéz... vagyis kettő, eltakarta a szememet Surprised Azt is éreztem, hogy valaki mögém lép, majd hallottam a kérdést. Ismertem a hangot, már nyitottam is szólásra a számat, mikor eszembe jutott, hogy legutóbb hibáztam, amikor gyorsan válaszoltam a kérdésre. Ez egy játék volt, akkor nekem is illett játszanom ^.^
- N-nem tudom, Ren-sama ^.^" - feleltem bizonytalanul, és úgy gondoltam, hogy ezzel teljesítettem is a részemet, így folytattam - Örülök, hogy láthatom, vagyis... hogy nem láthatom ^.^" Hálás lennék, ha segítene nekem, nem tudok dönteni, hogy milyen fürdőruha állna nekem jól ^.^ Ren-sama szerint milyen stílus illik hozzám? - kértem. Micsoda szerencse, hogy erre járt, sokkal őszintébb véleményt kaphattam tőlük, mint az eladóktól *.*
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/1500Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Júl. 21 2014, 17:24

- Haaaa! Lebuktam Sad - nem változtattam el a hangom eléggé, így Hime-sama felismerte. Legközelebb ultra magas hangon nyomom majd a szöveget… akkor tuti nem tudja majd ki vagyok ˇ^ˇ
- Hát még én- Hime-sama! ~.~ - elveszem kezeim a szép szemecskéi elől, hogy végre láthasson is, engem, mert engem érdemes Cool mint mindig, ma is nagyon jól nézek ki… simán lehet rajtam legeltetni a szemeket…. a nőknek Suspect
- Hogy a fenébe ne segítenék magácskának ~.~ - ezt kérnie sem kellene, én örömmel segítek, minden nőnek, főleg, ha ennyire el van eresztve cici ügyileg :F
- Ha hiszi, ha nem, a lehető legjobb emberhez fordult Hime-sama. – mondom büszkén
- Rengeteg fürdőruhást nőt láttam már, mindegyik más-más méretekkel rendelkezett, így tökéletesen tudom, hogy milyen alkathoz, melyik darab illik – kilépek Himécske mögül, hogy elé állhassak.
- Húzza ki magát egy pillanatra Hime-sama! – amint megteszi alaposan végigmérem :F Mindenhol, jó alaposan :F
- Hmmm… ühümm… ühümm… Kérem, forduljon meg- hátulról is alaposan elemzem… kár, hogy az „értékelés” része elmarad Sad
- Ne ijedjen meg, csak méretet veszek – mondom és már simul is a tenyerembe Himécske hátsója pár pillanatig
- Yoshi… a következő :F -  nyúlok előre, hogy méretet vegyek a cicikről is, pár határozott markolással… Remélem nem füles lesz a jutalmam, ah egyáltalán engedi Suspect
Tetteim következményeitől függetlenül, kutakodni kezdek a fürdőruhák között..
- Hmmm… ez nem jó.. ez sem… veeeeh. ez kifejezetten rossz – vannak nagyon jó darabok, de mindegyik túl sokat takar. Egy ilyen testet nem szabad takargatni, ezt látnia kell mindenkinek, főleg nekem Cool
- … és mi ez a hírtelen ötlet Hime-sama? Még sosem láttam kegyedet a strandon Suspect Pedig szerettem volna Sad - remélem kielégíti kíváncsiságomat, mialatt tovább kutatok egy megfelelő fürdőruha után…. Veeeh, annyi jó cucc van itt.. nem nagyon tudok választani…. na… talán ez?
- Ahha… Nézze csak, ez a tökéletes magácskának – mutatom fel az általam választott gyöngyszemet: F
- Pont paszol az adottságaihoz… na, mit szól hozzá? *-* Tessék felpróbálni 
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal6382/6500Főtér - Page 14 Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Chancery Vas. Aug. 17 2014, 15:12

//Nanami//

A macska kissé lehunyja szemeit, majd meglengeti farka végét.
~Jól van. Megbocsájtok, de csak amiért még Kölyök.~ -jelenti ki végül kelletlenül, szigorú hangnemben. Várom, hogy beszéljen még, de nem teszi, pedig tudom, hogy szíve szerint máris elkezdené nevelni a kis farkast. Talán azért nem teszi, mert idegenek, vagy csak ennyire nincs kedve beleszólni a dolgokba.
A dicséret hallatán elégedett morgást hallat, füleit kissé lehajtja, és szemeit is behunyja, mikor válaszol.
~Meghiszem azt.~
Közben én kezdem kényelmetlenebbül érezni magam. Szívem szerint felállnék, elköszönnék és hazamennék, de csak azért nem teszem, mert tudom, látom, hogy Álom velem ellentétben még maradni akar. A macska nem is mozdul a helyéről, csak ül és figyeli környezetét, miközben Nanami és Inu újabb személyes vitába keveredik, néha elhallgatva, mintha gondolatban beszélgetnének. Lehetséges volna? Áh, nem is akarom tudni.
Végül a kérdése, ahogy kimondja a nevem, hirtelen ér. Összerezzenek, és elsőre nem is tudom, mit kérdezett pontosan. Eltelik pár másodpercbe, mire felfogom, persze ezeket is megfűszerezem némi "ööö" szótagolással, ahogy azt nemzetközi vizeken is szokás, majd zavartan a hajamat kezdem csavargatni egy tincsen, mire összeszedem a szavakat.
-Hát, elég sok mindent... rajzolni, olvasni, ilyesmi. Miért? -kérdezek rá, majd, csak hogy megmaradjon legalább a beszélgetés ezen kicsi és erőtlen fonala, még hozzáteszem. -És te? Már amikor nem épp Inuval veszekedtek.
Álomkelő elismerően pillant felém a szeme sarkából, fejét alig megmozdítva, majd ismét beleveti magát a szobor-hadműveletbe, amiben eddig leledzett. Csak fülel és figyel, valószínűleg elsősorban rám, de én jól is tudom, miért. Mert ha baj van, így atonnal tud lépni és megakadályozni egy nagyobbat. Még túl labilis lennék egy új baráti kapcsolathoz.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal2062/2100Főtér - Page 14 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 28 2014, 08:55

/Jekatyerina Natashenka/

Már hetek óta be vagyunk zárva a játékba, és én úgy érzem elfelejtkeztem valami igazán fontosról.
Megvan! Eddig semmit sem tettem a kijutásunk érdekében.
Gyorsan feljegyzed magamnak, hogy ideje végre csinálni valamit. Pár másodperc múlva azt is alájegyzem, hogy ne felejtsem el az előző pontot.
Ismerem magam annyira, hogy tudjam nem sokat ér az ha valamit felírok.
Erről eszembe jut valami. Gyorsan végigpörgetem a jegyzeteimet. Szerencsére semmi olyat nem felejtettem el amit le akartam írni, vagy egyszerűen elfelejtetem leírni.
A jegyzetek között megtalálom az öcsém térképeit, ennyi idő alatt semmit sem haladtam ezzel a rejtéllyel.  Sebaj, ezt későbbre hagyom.
Most sokkal fontosabb, hogy valami elfogadható felszerelést
szerezek magamnak. Mielőtt bemennék egy boltba, megnézem mennyi pénzem van. Meglepve veszem észre, hogy alig maradt pénzem. Persze az összeset elköltöttem a a kaszinóban. Abban a pillanatban azt hittem az öcsém pénzét költöm, majd lesz "otthon" egy kis kiakadás. Amint feltettem az utolsó tétet azonnal jött a felismerés, de már késő volt, csak a nyereményben reménykedtem. Úgy rémlik 
nem sikerült. Most persze átkozom a sorsot, amiért mindent elfelejtek. Ha emlékeztem volna, most nem lennék pénz szűkében és szerezhetnék rendes ruházatot.
Nem maradt más mint valami betevő után nézni.
Elkezdek gondolkozni, az ilyen játékokban mindig van valami lehetőség pénzt szerezni. Körülnézek és meg is találom amit keresek, egy hirdetőtábla rajta hatalmas betűkkel: küldetések. Pont ez kell nekem, elindulok a tábla felé, de nem veszem észre, hogy más is a táblát jelölte ki célpontjául.
Már majdnem félúton jártam amikor beleütköztem valamibe és elestem. Amikor felnézek észreveszem, hogy nem valamibe, hanem valakibe ütköztem. Méghozzá egy nőbe
Feltápászkodom és alig hallható hangon valami bocsánatkérésszerűt motyogok az orrom alatt
Gominosai- rebegem, és remélem, nem keltettem túl nagy feltűnést.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/5900Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Aug. 28 2014, 09:17

~Talán csak nem volt szerencsém. A kölyök bizonyára életben van, ha csak nem informáltak félre, vagy esetleg engem akartak félretenni. Életben kell lennie, hiszen ha itt meghal, akkor kint is meg kell halnia, engem meg minek küldenének egy halott után? Annyira nem vagyok fontos, főleg nem neki. Basszus, már mi a francokon gondolkodom! Megőrjítenek ezek a kölykök!~
Ez volt a legrosszabb az egészben. Kölykök, kockák, geekok és japók mindenütt. Eddig egyetlen értelmes emberrel sem találkozott, akiből infót tudna kinyerni, vagy akárcsak beszélgetésre alkalmas jelölt lehetett volna. Mindenhol csak gyerekek meg tinédzserek, meg infantilis felnőttek. Komolyan… a város tele cukrászdákkal, minden rózsaszín… mintha valami bolondokházába került volna. Mi is volt annak az ősrégi filmnek a címe? One Flew Over the Cuckoo's Nest. Még egy szám is eszébe jutott, és csak szánalommal tudta figyelni ezután a jó népet.
Neki azonban feladata volt. Információt nem adnak ki csak úgy, a gyerekektől meg nem érdemes kérdezősködni, hiszen az az elkényeztetett hülye gyerek biztosan nem velük fog közösködni. Bétateszter volt, és értett is az ilyen vackokhoz, tehát Katja kezdett teljesen bizonyos lenni abban, hogy ha nem tört össze, és nem a többi gyerek mellett van, akkor már rég a magasabb szinteken jár, és neki oda kell követnie. Ehhez azonban felszerelésre volt szüksége, és persze pénzre. A kiképzőtisztről már hallott, és tudta, hogy következő útja oda fog vezetni, azonban abban is biztos volt, hogy még a kicsik között kell maradnia. Keres egy küldetést, ami az alacsony szintűeknek való, elvállalja, megvárja amíg még pár idióta összegyűlik, és utána őket a kiképzőtisztes szintjével már könnyedén ki tudja rabolni.
Ezzel az elhatározással indult meg a tábla felé. Látta a közeledő alakot, és azt is látta, hogy ő nem látja őt. Egy gyerek. Az a másik kölyök idegesítő volt és pimasz, így a lány úgy is bánt vele. Ezzel most máshogyan lesz.
-Oh semmi baj, az én hibám, nem figyeltem, ne haragudj…
Játszotta el, mintha valóban sajnálná, és már a kezét is nyújtotta.
-Egy… valami kezdő küldetést keresek… nem nagyon értek az ilyesmikhez, eredetileg az unokahúgomé volt a játék, csak szerette volna, ha a szülinapján én is kipróbálom… ls most itt vagyok. Tudnál nekem segíteni?
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/600Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 28 2014, 10:28

Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, aki mástól kapta a NervGear-jét. Hála az égnek, ez megnyugtat.
-Én is valami kezdő küldetés után nézek. Nézzük csak.- elolvasom a táblát részletes pontossággal, majd megakad a szemem a jobb alsó sarokban elhelyezett kis fecnin. - Itt az áll, hogy kezdőket keresnek, részletek később. Meg az ,hogy aláírással jelezzék a részvételi szándékot- olvasom fel hangosan, majd ráfirkantom a nevem a cetlire- Ke..ár..zo-
Direkt nem az eredeti nevemet írom fel, hiszen az csak néhány mániákus agyszüleménye. Egyáltalán nem utálom a szüleimet, de a fegyvermániájuk már nevetséges.
Felírhatom az ön nevét is...- elakadtam, fogalmam sem volt hogyan kéne megszólítanom, majd kisebb gondolkodás után így fejeztem be a mondatot:..hölgyem?
Mielőtt bármit is csinálna elkezdek mesélni.
-Én is az öcsémtől kaptam a játékot. Amolyan béta-tester-szerűség volt. Azok közül is az egyik legjobb. Azt mondta, egy idő után olyan előnyhöz jutott, hogy már egyedül csapta a szintbossokat, de én nem hittem neki. Persze mivel a testvérem, egyáltalán nem szóltam neki erről.
Elhallgattam. Meglepődve néztem körül. 
-Hol vagyok?-kérdeztem, majd megnézzem a térképet.-
Szóval a főtéren, arra emlékszem, hogy reggel ide akartam jönni, de arra már nem, hogyan kerültem ide.-utálom, hogy egyik pillanatról a másikra esnek ki az emlékek.
A mellettem álló táblán valami, felkelti az érdeklődésemet.
Ezt én írtam ide? - kérdezem magamtól, és mutatok a nevemre a jelentkezési lapom.
Ez a fránya emlékezetkiesés.- Gyorsan megnyitom az inventorymat, és sóhajtok egyet, legalább a felszerelésem megvan. 
Egy nő áll mellettem, amikor észreveszem, hogy rám néz idegesen kapom félre a pillantásomat
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/5900Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Aug. 28 2014, 10:45

Katjának először felcsillant a szeme, amikor kiderült, hogy egy bétateszter ismerősével hozta össze a sors. Nem akarta, hogy helyette végezzenek munkát, ha már nem volt képes megfelelően harcolni az idióta szintek miatt, akkor legalább a nevét hagyják már saját magának leírni. Kissé sértett, durcás képet vágott, talán még picit kislányosnak is tűnt, és odafirkantotta az ő nevét is, persze kicsit azért kíváncsiskodott, hogy mennyit tud a fiú, így egy mozdulattal átváltotta a rendszer betűkészletét, és a következő jeleket firkantotta fel: Катя. Ezután már csak a srác reakcióját kellett figyelnie, érti, nem érti, mit szól hozzá, mit nem szól hozzá… és erre jött a lesújtó felelet. A közbelső elbeszélés, ami miatt már talán el is kezdett abban reménykedni, hogy a fiú majd fontos információkkal fog szolgálni, gyorsan megtört amikor kiderült, hogy egy hülyével van dolga. Bizonyára megbuherálták a NerveGiert a fején, és megsérült az agya, vagy eleve sérült volt… ez végül is mindegy volt. A lány azt sem hitte, hogy egy debil messze juthatott volna a játékban, így még kihasználni sem nagyon tudta, de hát próba szerencse alapon azért tennie kellett valamit, hátha éppen egy kincsesbányára bukkant, aki a fent említett testvér acountjával lépett be, és akkor számos felszerelése lehet, ami igencsak jól jönne most Katjának.
-Igen, te írtad oda. Egy közös küldetésre készülünk, és éppen azt kezdtük el beszélni, hogy megnézném a cuccaid, hátha fegyverkovácsként tudnék egy picit javítani a felszereléseden, hogy nagyobb esélyünk legyen a szörnyek ellen…
Kicsit idegesen babrálni kezd az ujjaival, majd még kiböki hozzá.
-De ha már nem szeretnéd… nem szeretnél közösen játszani, akkor nem kell… csak gondoltam… ha már olyan kedves voltál…
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/600Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 28 2014, 11:33

Szóval én írtam oda, majd leolvasom az ő nevét is, A betűk ismerősnek tűntek. Tehát orosz. megpróbálom kibetűzni, de at utolsó karakternél megakadok. -Kat...- vannak orosz származású barátaim odakint, sőt..., Hirtelen Szonja jut eszembe. Lehet már nem is vár odakint.- Szonja- suttogom magam elé. -Akarom mondani Katja -de ennyi nem elég, hogy megbízzak benne. -Nem arról van szó, hogy nem szeretnék közösen játszani, de egy fél nap biztos, hogy nem elég arra, hogy valaki a bizalmamba férkőzőn. - Ennyire biztos ismerem magam.- Ne aggódj, ha valami fontosról volt szó arra holnap szinte biztos emlékezni fogok.
Idegesítő adottság de vannak jó oldalai is.
De addig is.-Megnyitom az inventorymat és kiveszem a kezdő íjamat és odaadom Katjának-
Lehet, hogy nem bízok meg benned, de...- ezzel a húzással semmit sem kockáztatok, hiszen egy íjászon kívül senkinek sincs haszna abból, ha elveszi tőlem, egy másik íjásznak pedig minek kéne az én ócska íjacskám? -tessék itt van, majd a küldetés előtt visszaad..
Villanás..
A főtéren állok, ellőttem egy nő, akinek az egyetlen fegyveremet készülök odaadni. Visszakapom a kezem, és elteszem az íjamat. Majd hirtelen a nő neve is az eszembe jut:
-Katja...-mondom magam elé fennhangon, és eszembe jut, hogy én elfelejtkeztem bemutatkozni, vagy elfelejtettem, ahogy bemutatkoztam.- Én Cearso vagyok, örvendek a találkozásnak.-mutatkozok be illedelmesen, és meg is hajlok egy kissé, hogy kihangsúlyozzam, nem tudom, hogy ez az oroszoknál szokás-e, ezért félénken pillantok fől.  
Fölegyenesedem, és némán hallgatok.
Érzem, hogy életemben már sokadszor ismét őrültnek néznek. De most nem tudom eldönteni, hogy a fogyatékosságom miatt, vagy mert semmi érzékem sincs az etiketthez.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/5900Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Jekatyerina Natashenka Csüt. Aug. 28 2014, 11:55

~Na ez egy komplett idióta. Hogyan élte túl idáig? Minden nap elfelejtette az előző napot, és azt hitte, hogy ez az első amit itt tölt? Gyerekek és debilek. Ez egyre rosszabb! Oké… latin betűk mennek… úgy ahogy… cirill már kevésbé. Szonja? Jól van, leszek én Szonja is szívesen, ha azt akarod, csak add már ide azt a vackot! Naa… naaaa… Francba!~
A lány lágyan elmosolyodik, majd megsimogatja a fiú fejét, mintha csak nagyon régi ismerős lenne.
-Jajj ne viccelődj már velem Cearso! Milyen fél napról beszélsz?
~Nem mintha fél napja ismernénk egymást, de már az is több, mint a semmi.~
-Egy hete próbálunk valami közös játékot keresni, amivel végre elkezdhetjük ezt az egészet. Megint kihagyott az agyad? Na jó, nem baj, már kezdem megszokni, és végtére is elég aranyos, amikor ezt játszod…

Leguggolt a fiúhoz, hogy a szemébe nézhessen. Az összes japónál, meg az itt lévő gyerekeknél magasabb volt, és ez legalább valamennyire visszaadta az elvesztett önbecsülését.  
-Tudod mit? Játszunk olyat, hogy mindent szépen leírsz a füzetedbe ami történik, szépen aláírod, és akkor nem fogod elfelejteni. Mint abban a régi vígjátékban. Ötven első randi. Megvan? Na persze mi nem randizunk…
Itt úgy csinált, mintha picit zavarba jönne, de persze csak a gyereket akarta zavarba hozni. A srác aláírását pár nap alatt elsajátítja majd, és onnantól kezdve már ő adhatja neki az emlékeit. Azt még nem tudta, hogy mit kezdjen egy ilyen pincsivel, de ha egyszer már belé botlott, akkor nem hagyhatta csak úgy itt.
-És ugye azt is jól tudod, hogy nem fegyverkovács vagyok, hanem páncélkovács, szóval azokat a cuccaidat kellene megmutatnod. Megegyeztünk nem?
Persze ekkorra már tudta, hogy értéktelenek a fiú felszerelései, de a játékot végig kellett vinni a hitelesség érdekében.
Jekatyerina Natashenka
Jekatyerina Natashenka
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 406
Join date : 2014. Aug. 21.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/600Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/600)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cearso Csüt. Aug. 28 2014, 12:40

Tehát ő kérte el kovácsolási szándékkal.
De valami itt nem stimmel.
fogyatékos vagyok, de nem egy idióta. Ha egy hete ismernénk egymást, akkor ismerné a tehetségemet is. Egyébként mindenki más már a második vagy harmadik nap tanácsolja a listaírást, vagy nem is foglalkozik vele.
-Igenis tudom, hol vannak a korlátjaim.- Ne is próbálj meg átverni. -Gondoltam magamban. Mondjuk a simogatás tényleg jól esett, már hetek óta nem éreztem Szonja tapintását, most sem éreztem semmit, de a gesztus felidézte az emlékeket.
Akkor játsszuk mi is ezt a játékot! -Sajnos a páncélaimat sikerült az első nap elszedniük tőlem. Ez a legnagyobb oka, hogy egész idáig, el sem hagytam a Kezdetek Városát.
Csak hát tudod hogy van ez, már egy ideje itt vagyok és utálom, hogy semmit sem tudok tenni, és a pénzem is kezd elfogyni, de lehet, hogy azt is ellopták, nem emlékszem biztosan. Ezért döntöttem úgy, hogy felszerelés ide vagy oda elkezdek valami könnyebb küldetést.
Az biztos, hogy tegnap még nem ismertelek- gyorsan lecsekkolom a dátumot- igen biztos, hogy nem találkoztunk, ugyanis a játék kezdete óta vezetem ezt a naplót. -füllentem és megmutatom a mappát amibe az öcsém a lezárolt térképeket tette bizonyítékul. Merész húzás, de úgy tartom, hogy ne tudja leolvasni a címeket, csak a hatalmas szimbolikus lakatot, ami a zárolást jelzi.
-Gyorsan fel is írom a következő papírra, hogy ma találkoztam egy Katja nevű hölggyel.- és tényleg le is írom.
Majd azonnal le is jelszavazom, nem törődve azzal, hogy bárki lássa, hiszen az összes másik lapon teljesen más jelszó szerepel, majd most az új lapot mutatom mutatom fel neki egy újabb lakattal, ezt a lapot most elteszem, hisz fontos információk vannak rajta.

Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Főtér - Page 14 Exp_bal10/5900Főtér - Page 14 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 14 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 30 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.