Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Főtér

+86
Saibāitachi
Takada Hiroshi
Hinari
Marluna
Ozirisz
K1
Silence
Leonard
Chakna
Kiwi
Leon Gaillard
Mamoru
Kuradeel
Eldrie
Noxy
Akichi Murai
Yoichi
Kazura
Silver
Mayumi
Shukaku
Wanagate Akimoto
Asuka
Kemila
Trouble
Ayse
Arisu
Joey Chrome
Eran Fellaah
Morrigan
Bacchus
Cearso
Shiratsuyu Anna
Traumnis
Nio
Jekatyerina Natashenka
Yurihime
Ryuninji Ren
Rosalia
Huramino Saito
Yue
Ilsette
Cú Chulainn
Licht
Ryuu
Kincaid
Askr
Anatole Saito
Zakuro
Higurashi Sango
Elysion
Danee
Saya
Shakan
RenAi
Ai Hane
Kayabuky Yahiko
Hime
Ichiga Zakuro
Hayashi Yuichi
Chancery
Kyuushiro
Koshitsu Esutel
Halász Alex
Shiel D. Lewis
Jasude
Enheriel
Tuki Mitsuki
Aiko
Kyrena Juurei
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Fermaus V. Chaser
Szophie
Orimune Jasami
Kazesubayai Shizuka
Peter Worker
Sakamoto Rin
Mirika
Yuyume Aokii
Fuun Kotarou
Hokushin
Shoraiko
Tomoyama Tsubaki
Adachi Kaede
Kayaba Akihiko
90 posters

11 / 30 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next

Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 12:49

Lelki szemeim előtt már láttam, ahogy a srác informátoroknak penget le pénzeket csak azért, hogy tudjon valamit a frontharcosokról, jövőbeni harcostársairól, akiknek sorsa egyelőre sanyarú, hiszen nem ismerhetik Őt, a Csodálatosat, a Tökéleteset, őt, Aki Első Szintről Lett Hirtelen Frontharcos…
Most nem azért, haver…De azt az aranyat akkor már költhetted volna egy magasabb szintű, mégis könnyen végigvihető küldire. Csak hogy fejlődj. Érted – mértem végig a srácot újra. Mert két opció villogott a szemem előtt.
Ad1: a srác szinténzenész. Mármint nem arról van szó, hogy gyakori szaunalátogató, mert én sem vagyok az, felejtsük is el ezt az aspektust. Arról beszélünk, hogy esetleg neki is csak dizájn az alacsony szintű cuccos. Meg az alsó szinteken császkálás. Ő is nagyhal, aki így vadászik a kisebbekre.
Segítsek fejlődni? – kérdeztem óvatosan.
Mert ad2: tényleg olyan rohadtul kis egomán, hogy bár max ötös szintű, mégis úgy ugrál, mintha máris Hinariék között lenne a helye. Száni egy ember – sóhajtottam.

Fogalmam sincs, hol van, vagy kicsoda az, akiről beszélsz – vontam vállat. – Soha nem volt rá szükségem. – Lehetséges, hogy némi felsőbbségérzet azért csak kicsendült most a hangomból. De tény: úgy értem el a mostani szintemet, hogy semmi szükségem nem volt ilyen „trükkökre”. Nekem voltak más fajta megoldásaim, azokkal éltem, és kész.
Hányas szintű vagy? De most komolyan! – tört ki belőlem a kérdés, alaposan végigmérve. Sokadszor immáron. Komolyan nem tudtam zöld ágra vergődni vele. A szintek kérdése kb tabu itt, ha csak nem csatlakozol be valamilyen céhbe, mert akkor azért csak illik felfedni. De egyébként ez ahhoz hasonló, mint csajnál a korára rákérdezni. Nem publikus adat, és kész.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 13:09

Hmm. Nem hatotta meg a nagy beszámolom, habár így most visszagondolva, nem is tudom mit vártam ettől a szófosástól. Hogy majd térdre borul előttem, mert tudom, hogy jár bossolni? Oo De akkor most én kijátszottam tök fölöslegesen egy kártyát, és nem értem el vele semmit. \o/ Micsoda pazarlás. Suspect És akkor most meg kéne köszönnöm, hogy ellátott felettébb éles eszű tanácsaival? ._. Az a kérdés, amit másodjára feltett, egy pillanatig lógott a levegőben, majd kihúzva magamat reagáltam is rá. Bár ne tettem volna. facepalm
- Segíteni? oO Miért ne, ha annyi időd van, szíves örömest! Rolling Eyes -
Volt bennem valami ami tudni akarta, hogy vajon mire is gondol a srác, viszont ez a valami nem gondolta végig, hogy így könnyen fordulhat a kocka és felületet adok neki ezzel rajtam. Még a végén elkezdi magát nyeregben érezni, csak mert kis szintű vagyok. ._. Közben a Kiképzőtisztet el is vethetem, tőle aztán nem fogom megtudni. Látszik rajta, hogy pont úgy ahogy én is, magasról tesz a kisebb szinten folyó dolgokra. De miért ne tehetné, ha mondjuk már elérte a huszasat is? Más problémák foglalkoztatják. Egy pillanat el is fogott a vágy, hogy a képébe mondjam, mennyi re el van tájolva, ha azt hiszi, hogy két évig ki sem tettem a lábam ebből az átkozott Városból. Csak a "Megpróbáltam meghackelni a rendszert és ezért ledobott egyes szintre" duma kicsit hihetetlenül hangzik. Baa, az igazság mindig furcsa. Senki se hiszi el. Rolling Eyes Így hát befogtam a számat és míg ő beszélt, összeszedtem a gondolataimat. Adjak kitérő választ, tereljem másra a témát, hmm tényleg nézzem ennyire hülyébe? Ha megpróbálok kibújni a válasz alól az egyenlő a beismeréssel. "Igen kis szintű vagyok és egyetlen szórakozásom ebben a rohadt világban, hogy a te fajtádat oltogatom unalmamban" És még ha a mondat második fele stimmel is, nem mondhatom ezt. Nem hiheti ezt! >3<
Megköszörültem a torkomat.
- Pontosan annyi amennyinek nézel, szerinted miért kell a Kiképzőtiszt? Suspect -
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 14:46

Hát, azt hiszem, hogy akkor ez ennyi is volt – figyeltem a srácot. Nagy lendülettel belevág, aztán ki is fullad. Úgy tűnik, hogy az egész srác csak egy puffasztott rizsszelet. Megeszed, és rájössz, hogy ennyi is volt, nem több. Nagy adag levegő.
Már nem csak visszafordultam, hanem egyenesen visszaléptem mellé, majd tovább, oda a hirdetőtáblához. Sokat emlegettem az utóbbi időben, szóval szerintem ironikus, hogy innen indult a történet, és talán itt is fejeződik be. Ráböktem egy korábban olvasott küldetésre. „Ebihal-etetés, avagy mitől döglik a vérsikló?
Az előbb épp ezen morfondíroztam. Mármint a kérdéseden. – Legördítettem közben a küldetés menüjét saját magamnál. A meghívó küldésére nyomtam, majd amikor felvillant előttem a meghívandó karakter neve, átfordítottam a kis ikont, hogy a srác begépelhesse a nevét. – Szerintem nem lehetsz több ötös szintűnél. Ha ez tényleg így van, ez a küldi jó indulási alapnak tűnik. Mivel én hívtalak meg, egy csoportba kerülünk, tehát ha bajba kerülsz, írj rám, aztán majd odaérek. Ne vállalj be túl nagy ellenfeleket. Ennyi – néztem rá.
Majd most kibújik a szög a zsákból: azt sem tudtam egyelőre fixen eldönteni róla, hogy tényleg extra gyorsan párologna-e el a bőréről a víz, így az ügyben sem jutottam dűlőre, hogy tényleg csak egy újabb játék ez a részéről, vagy sem. Így, hogy egy csoportban vagyunk, legalább látom, amikor végigviszi a küldit.
Gondolom ha olyan nagy harcos vagy, nem kell fognom a kezed, és veled gyaknom. Tudod, frontharcosként vigyáznom kell a hírnevemre. Nem tenne jót egy kis szintű dungeon. Azok még… nagyon szűkek tudnak lenni egy ilyen… nagy emberhez. Mint én…
És már megint elvörösödtem! Rühellem magam!
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 18:20

Túl közel jött. Suspect Aztán meg mintha levegőnek nézhetne, egyszerűen csak elment mellettem, újra rámeredni a bóvli küldiket stírölni. Mi ütött ebbe bele, nem leszögeztük az elején, hogy mind gagyi? Mondjuk felőlem nézheti, nem fogok tőle agyvérzést kapni, csak érdekes a logikája a srácnak. Aztán persze kiderült. Jah hogy nekem akarja adni? Trollkodunk? Ha játszani akarsz, nekem úgy is jó, próbálkozz csak, kíváncsi vagyok mikor pukkadsz ki. Rolling Eyes
A kis megjegyzése nem fog érzelmeket kiváltani belőlem, egyszerűen elengedtem a fülem mellett. Azaz nem igen volt mit, mert nem sértésről van szó, csak egyszerűen nem éreztem ingerenciát arra, hogy tanúsítsam valamilyen jelét annak, hogy hallanám a szavait.
Egy igen nagylelkű... fenéket nagylelkű, bosszantó lépésre szánta el magát. Kiválasztott nekem egy küldetést és még azt várja el, hogy írjam is be neki a nevemet? Ennyire vízagyúnak néz engem? De csak tettem az érdeklődőt. Még közelebb is hajoltam, hogy minden szót megjegyezhessek a kiválasztott küldetésből. Aha... Neutral Felemeltem a kezem, mint aki épp elszánta magát, hogy beírja a karinevét abba a kis rublikába, amit ez a gyerek a képébe tolt, de olyan lassan, hogy azt megirigyelhetné egy pantomimes is. Persze Lovag san folytatta tovább. Be sem állt a szája és ez csak nekem kedvezett. Cool Hirtelen megállt a kezem félúton a levegőben.
- Te nem jössz? Shocked - "ijedtem" meg egyből és pislogtam rá "rémülten", majd legyintettem rá. Összevont szemöldökkel néztem a szemeibe. Ki akart olvasni belőleük, hogy mit is gondolhat és mi ez az elpirulós manőver már megint? Suspect
- Krhm, egyedül nem vicces... - a panel főle tornyosultam újfent, csak hogy érezze, azért annyira nem kötött le a nagy küldi terve, habár már rég tudtam, hogy hogyan fogom folytatni. - Ebihal-etetésre menni.... Neutral -
Aztán "köszönöm nem" módban hátrébb léptem egy lépést. Újra felvéve az unott pofát, látványosan félre vontam a tekintetem. Azaz untam magam előtte, de nagyon.
- Chh, ha neked szűkek, akkor az már majdnem egérlyuk. xD -
Nem hagyhattam ki. Szűkek a kis szintű dungeonok a chibinek! Razz De nem nevettem el magam, inkább legyintettem rá.
- Tudsz valami érdekesebbet is? Rolling Eyes Mondjuk egy nagyobb és tágabb egérlyukat, Perverz san. o3o Habár veled biztos nem mennék el. wtf -
Röhögnöm kell rajta, most már a saját szavaitól is elvörösödik, csak rá kell tennem még egy lapáttal! Razz Jah, a nevemet persze nem biggyesztettem oda, még mit nem? Razz
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 19:42

Kötözködött. Hát persze, ez már uncsi volt, de én is észrevettem, hogy nem egészen maradt más neki. Ha úgy tetszik – és nekem nagyon úgy tetszik –, akkor ez a srác már teljesen meztelen volt. Mármint persze ruha volt rajta. Az alapcuccos, ami még értékeket sem adott, meg ezeken kívül a két kezdő felszerelés. Ezektől eltekintve viszont semmije nem maradt, egyetlen dolgot kivéve: a hatalmas pofája, meg azon a sok-sok bőr. Biztos mondtam már: nagyon unalmas volt.
Figyelj, ez így elég szánalmas… – szakítottam félbe valahol a szűkösségek felemlegetése körül. Igazság szerint nem is igen figyeltem már rá. Bla-bla-bla… – Csak ezt ismételgette már a szememben.
Alap szintű vagy, vagy sem? Megengedhetsz magadnak többet, vagy sem? Eddig képes voltál magasabbra jutni, vagy sem? – Kicsit vehemensebben sikerült hozzávágnom a szavakat, de készleteim közül a türelmem vészesen apadt. Nem igazán láttam más megoldást.
Akkor vagy fogd be az arcod, köszönd meg a felkínált segítségem, és gyakd le azt a pár vacak vérsiklót, vagy keresd meg a kiképződet, vagykicsodát, vagy tudom is én, hogy mit csinálsz, csak pattanj le arról a magas lóról… – Hatásszünet. Én is végiggondolom, hogy talán csak le kéne nyugodnom, mert azt hiszem, már saját magam hergelem. – A lovas dolgot képletesen értettem – teszem hozzá utólag.

Ellépek mellette. Direkt nem fordítok hátat, mert még képes, és ezredik alkalommal is újra megállásra késztet. Azt kell mondanom, hogyha másban nem is, ebben kifejezetten tehetséges. – Lezártuk? – kérdeztem még rá. Felmerül bennem, hogy talán azért érdeklődött utánam, mint frontharcos után, mert ő is hasonló karriert akar befutni… Ez a gondolat megmelengette kicsi szívemet. De aztán hagytam is a fenébe: egy ilyen típusú ember ezt még akkor sem vallaná be, még magának sem, ha akár ennél is nyilvánvalóbb lenne az, hogy a válasz: határozott igen. Biztosan ezért kérdezett rá.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ryuu Szomb. Jan. 25 2014, 20:39

- Shocked - Bepipult, vagy épp ellenkezőleg. Megtanulta ignorálni a szurkálódásomat? Rolling Eyes Akkor elismerésem, még majd meg fogja egyszer köszönni nekem, hogy kiképeztem ez ügyben. Cool Öhöm, de akkor ez azt is jeleneti, hogy vége a mókának, komolyra kel váltanom. A folytatásból azonban úgy veszem le, hogy tényleg kiakadt rám. Hát, nem is vártam mást, miután lepervezesztem kistucatszor és harmadjára "kezdek ki vele". Rolling Eyes A kérdésére azért nem válaszoltam, ezt az örömet nem adom meg neki, meg szerintem nem is igényli. Biztos az a bent sunyulós kocka fajta, akinek a 2D világa a rendes világ, minden más meg álom. Nyo, krhm~
- Ma na~ persze, hogy képletesen értetted, Rolling Eyes - Azért nem állhattam meg, hogy ne olyan hangnemben adjam elő ezt a szöveget, mint aki nem hiszi el az előbb hallottakat. De ha ezen is felhúzza magát, akkor bizony tényleg elég alacsonyan van a tűrés határa. Noh, mindegy, mellém érve, észre veszem, hogy még mindig felém van fordítva a panelje. Úgy felejtette. Suspect Hát jó, nem vagyok az a "ez egy jel" fazon, de ha már így alakult bepötyögöm a nevem. "Ryuu" ~azaz japánul sárkány ~ és "Ok". Egész ügyes kis faszi, ha belegondolok. Végtére is rákérdezett arra, hogy "képes voltam e magasabbra jutni". Egen képes voltam, de ha úgy gondolja, hogy azért vagyok ilyen, mert most elment a kedvem az élettől, akkor nagyot téved. o3o
- Le, és majd még találkozunk Lovag san. Wink -
Még intettem is neki azzal a lendülettel, majd ha nem volt mit hozzáfűznie, akkor mentem is a dolgomra. Mentem, Kiképzőtisztet keresni meg... vérsiklókat kergetni. >.>
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kincaid Szomb. Jan. 25 2014, 22:27

Hát, végül csak megmaradtam név nélkül. Ez így fergeteges volt – gondoltam enyhe iróniával, és észre se vettem, hogy a távolodó karakter ruha alatt mozgó deltáit figyelem, majd tekintetem átcsúszik a csípőjére. Mélyet szívok a hűvös aincradi levegőből, hadd szelőztessem a fejem. Úgy nézek aztán körbe, mint aki most ébredezik: mit is akartam?
Első körben zárjuk le mondjuk a megkezdett folyamatokat: be is csuknám a küldetésre megnyitást, amikor konstatálom, hogy elfogadta. Tényleg! Nem is tudom, hol járt a figyelmem, amikor ez történt. – Hé! – szólnék utána, de erőtlen a szándék, és amúgy se vezetne semmi jóra, ha sikerülne elérni. Hiszen mit is mondok neki? Egy újabb kétértelmű utalást valami dungeonról? Hátha végre egyszer és valahára zöld ágra tudok vergődni vele? Ha a szintjét nem is, legalább az érdeklődési körét illetően. Bár a szintjét, így jobban belegondolva, már tudom. Hiszen csak nem fogadta volna el a küldetést, ha nem lenne alacsony. És tisztában vagyok a nevével is.

Egy dolog megfogan bennem. Csak most tudatosul. Még egy utolsó, gyengus próbálkozásként szakad fel bennem a döbbenet, és célom, hogy megállítsam:
Hé! – Ezúttal erősebb, határozottabb a hangom, de az még nem azt jelenti, hogy tényleg szeretném, hogy meg is hallja. Sarkon is pördülök inkább, a hátam mutatom neki, és gyorsan meg is indulok az ellenkező irányba. Amerre a teleport is van. Hátha magasabb szinteken nem ismernek.
Nem ismernek úgy, mint frontharcos. Ez a tény volt az, ami annyira megütött. Hogy frontharcosként hivatkozott rám. Úgy, mint azok a csili-vili, fémpáncélban, egymást átkarolva küzdő kis pondrók! Nem vagyok frontharcos! Saját erőből küzdöttem fel magam idáig… Nem vagyok… Nem vagyok!

Persze tudtam ám én: ezt akárhogy sulykolhatom magamnak. Attól még igenis született egy ilyen arcom. A lovag frontharcos.
Nem örültem felfedezésemnek.
Kincaid
Kincaid
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 258
Join date : 2013. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2014, 21:10

Kincaid: Rövid Akarat Potion (+1 élet két körig +10 HP-t gyógyít)
Ryuu: Csigamintás Gyűrű (+5 fegyverkezelés)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Szomb. Feb. 01 2014, 14:45

//Cú Chulainn//

Szokásos nap, szokásos tevékenység, mármint az én esetemben a városban mászkálás szokásos cselekvés. A főtéren mint mindig nagy a mozgás, egy baráti társaság, itt egy kereskedő, ott egy kereskedő, kisebb csoportosulás a küldetés tábla előtt. Talán az utóbbira vettek is egy pillantást, így csatlakoztam is azon játékosok csoportjához akik küldetést kerestek maguknak. ~Akarok én most egyáltalán küldetést vállalni? Nem túlzottan, de azért nézzük mik vannak itt.~ Egy ideig álltam, nézegettem mik is vannak, bár egy se fogott meg igazán, így tovább is haladtam és inkább a kereskedőknél kezdtem el kicsit jobban körbe nézni. Bár a nézelődés nem az én műfajom, de pénz híján nem volt más lehetőségem, mint megnézni mit nem fogok megvenni magamnak. Tehát kerekedőről kereskedőre jártam, nézegettem a kínálatokat, néhol kicsit el is időztem és egy-két dolgot jobban szemügyre is vettem. ~Nincs pénzem akkor meg, minek kínzom magam, még ha nem is drága amivel épp szemezek jelenleg akkor se nagyon tudnám megvenni, ha meg jutnék némi vagyonhoz, akkor jelenleg a céh rögtön be is nyelné, de hát a céhet is fejleszteni kell.~ Miközben matekozom magamban, már a fejemet fogom, hisz elég nagy fejfájást tudnak néha okozni számomra a céhvezért ökörségei, bár valahol igaza van csak arra nem gondol, hogy a tagoknak fel is kéne szerelkezniük, még mielőtt „világmegváltásba” kezdenek. Sóhajtottam egy nagyot, majd inkább tovább álltam, befejeztem az önkínzást, sőt olyan alsó szinten még elfogadható is a jelenlegi felszerelésem is. Kikeveredve az épp üzletelő közegből, toronyiránt megcéloztam szökőkutat, majd leültem a szélére és onnan figyeltem a nyüzsgést ami körülvett.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Szomb. Feb. 01 2014, 15:24

A kiképzőtisztnél történt baleset és ajándék után, örömittasan és mosolyogva járom tovább a főteret. Bár tulajdonképpen miért..? Pénzem nincs sok, hogy vásárolgassak. Eléggé kezdem unni az egyedül való játékot ami azt illeti. Lehet csatlakoznom kellene egy céhhez? Azt sem tudom hol kell. Azt pedig nem hiszem, hogy a városban sétálva majd nekiütközök egy olyannak, aki esetleg meghív. De még mindig ott tartok, hogy nincs jobb dolgom, tehát marad ez. Elhaladok a szökőkút mellett, amikor eszembe jut valami. Még ki sem próbáltam milyen érzés itt a víz, vagy a fürdés. Oké, fürdőzni nem fogok leállni egy város közepén, de az arcomat megmoshatom. Odafordulok a szökőkúthoz. Pont egy lány ül ott, ahová én fordultam. Egész szemrevaló teremtés. Bőrszíne szinte mint a tej, szép kontrasztot alkotván hajával, ami viszont fekete. Egy ilyen hölgy előtt fogsz hülyét csinálni magadból? Itt nem is szoktak mosakodni. De feltűnik valami a lányon. Sárga az indikátora. Azt mondják vigyázni kell velük. Bár nem annyira mint a pirosakkal, de ők is veszélyesek. Tolvaj és csak az áldozatára vár? Nem, nem fogom rögtön az ördögöt a falra festeni, egy szín miatt. Lehet önvédelem volt, vagy bármi más. A viselkedésemmel én is válhatok sárgává, és nem örülnék neki ha így kezelnének. Meglehet, egy kicsit többet bámultam a kelleténél, de eddig nem tűnt úgy, mintha észrevette volna. Mit is akartak? Ja igen, mosakodás. Elmegyek a szökőkút pereméig, kicsit jobboldalra a lánytól.
-Ne nézzetek hülyének... –motyogom magamba majd a kezeimmel megmosom az arcom. Meglepően jó érzés, majdnem mint a valóságban. És ennyi volt a rövidtávú tervem mára, mehetek tovább bolyongani.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Szomb. Feb. 01 2014, 21:20

Már egy ideje ücsörögtem ott a szökőkút peremén és figyeltem a tömeget, az feltűnt, hogy valaki már egy ideje néz arra amerre én vagyok, de nem foglalkoztam vele, igazából még az se fordult meg a fejembe, hogy lehet engem figyel, szóval nézelődtem ki továbbra is a fejemből. Már tényleg csak annyira lettem figyelmes, hogy az előbbi alak már mellettem áll, és lejt valami szöveg halkan arról ,hogy ne nézzék hülyének, majd elkezdte megmosni az arcát a szökőkút vizében, hát igazából ennyi miatt  senkit se néznének hülyének, de azért csak oda dobtam egy rövid mondatot, úgy is unatkoztam már legalább elfoglalom magam.
-Jó, igyekszem nem annak titulálni téged…
Majd gyorsan el is fordítottam a tekintetem és az eget kezdtem el kémlelni, nem tartott sokáig az égbolt vizsgálata csak pár pillant erejére, utána végigm értem a mellettem álló alakot és megint szóra méltattam.
-Felszerelésből ítélve kezdő lehetsz, bár én se számítok többnek, volt egy-két szerencsés húzásom és tudtam magnak venni egy-két jobb felszerelést meg betudtam fektetni egy jártasságra, de nem sok. A szintem is a Kiképzőtiszttől van, tényleg az is itt van valahol a környéken, ha jól emlékszem…
Majd ismételten másfele nézelődtem és nem szóltam semmit, majd úgy gondoltam, ha megszólítottam az illetőt illene már bemutatkoznom, meg kitudnom, hogy kihez is beszélek ép.
-Egyébként én Licht vagyok. Benned kit tisztelhetek?... Bocs, amiatt hogy így megszólítottalak csak már untam itt ülni magamba, az indikátorom miatt se kell aggódni igaz bevertem egy-két nagyobb szájú fazon képét már, de ok nélkül nem cselekszem semmi ilyesmit.
Innentől már folyamatosan figyeltem az előttem álló személyre és vártam a reakcióját a dolgokra.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Feb. 02 2014, 13:09

Épp indulni készültem, amikor meghallom a lány kellemes hangját. Odafordulok és gyenge mosolyra húzom a számat.

-Megtisztelsz. –válaszoltam az odadobott mondatára-Aha, az vagyok. Emiatt is hittem, hogy hülyének néznek majd miatta, nem láttam még senkit mosakodni itt – hol van ilyenkor az egóm, he? – Itt van, az előbb döntöttem fel és fogadtam el az ajánlatát. Megérte a dolog, untam már a farmolást. Te hogy vagy vele?

Miközben ezt mondom, leülök mellé. A szemébe nézek. Nem értem miért, de a legtöbb ember ezt nem szereti. Nekem meg „rossz szokásom” majdnem mindig odanézni. Kíváncsi vagyok ez a lány minek nézi majd.

- Lancer vagyok, örülök a találkozásnak. –elő a jómodort...hová dugtam...- Mióta lehet gond, ha az ember az ilyen szép hölgyek megszólítják? De nekem sem volt jobb dolgom. Ezért gondoltam kipróbálom ezt- mutatok hátra a kezemmel a szökőkút felé- és meglepően élethű volt. Ügyes munkát végzett a fejlesztő...mindennel... Az indikátorod meg már érthető, én eddig még egyel sem találkoztam.

Mondandóm befejezésével tovább nézek a szemébe és várom a reakcióját. Kedvesnek tűnik és eddig az is. Nem utolsósorban szép. Plusz egy személlyel már nem is taszítanak annyira a küldetések. Nem fogom ezzel rögtön letámadni, megvárom mit reagál az előzőkre. A felszerelése sem csúnya így közelről nézve. Igazából irigylem egy picit azokat, akik nem egyedül játszanak. Úgy legalább van kit meg is védeni. Esetleg megmenteni valamitől. Már megint elragadtattam magam ezen a téren. Biztos tud vigyázni magára, nem úgy néz ki mint aki nem. Elvileg lerendezett néhány nagyszájút. Akkor harcias lehet. Tetszik.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Vas. Feb. 02 2014, 22:24

A srác valami igencsak gyenge mosolyt vett az arcára, bár elkönyveltem annyinak, hogy nem számított arra, hogy megszólítom, majd csak folytatta azt amibe én belekezdtem, végig hallgattam utána rögtön adtam is a választ.
-Igazából én se sok mindenkit láttam még a szökőkútban mosakodni, de most az, hogy leöblíted az arcod nem vészes dolog. Bár a kinti világba láttam már olyanokat akik medencének nézték a szökőkutat, de róluk se alkottam különösebb véleményt, ha nekik jó, akkor mit kössön bele az ember. Szóval Kiképzőtiszttől jössz ép, hát sokat segít az ajánlata az biztos. Nekem még a céh miatt is jól jött, de attól itt még nem állnak meg a dolgok, attól még fejlődni kell továbbra is. Ami meg persze nem egyszerű.
Közben a srác leült mellém a szökőkút szélére és egyúttal már be is mutatkozott.
-Örvendek Lancer. Áhh…Szóval unalomból jöttél ide megmosni az arcod…Nos itt szinte minden élethű, annyit kivéve, hogy nincs fájdalom érzet, bár ezért áldom a legjobban a tervezőt, hisz biztos nehezebb lenne néhány dolog, ha éreznénk fájdalmat, sőt egyes szituációkba még csak elképzelni se merem mennyire fájnának a dolgok.
Ezek után tartottam a szusszanásnyi szünetet, majd folytattam.
-Mivel nem találkoztál még eddig sárga indikátoros játékossal vagy tahókkal vagy netán isis?
Bár nem szokásom csak így szóba elegyedni akárkivel, de eddig úgy tűnik nem fogom megjárni, hogy beszélgetéssel kezdtem az illetővel. Nos az is igaz, hogy nem is igen ismerek sok játékost a szűk körből meg egy személy mindig az idegeimre tud menni, annyi a szerencsém, hogy annak ellenére, hogy egy céhbe tartozunk ahhoz képest ritkán látom. Visszatérve ide várom a most intézett társaságom válaszát és így tovább.


A hozzászólást Licht összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 04 2014, 22:03-kor.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Feb. 03 2014, 02:14

Meghallgatván a mondandóját, szokásaimtól eltérően (látván hogy úgy sincs rá semmi hatással) a főtér felé fordítom fejem és vele a látásom is. Kezd lemenni a nap és az emberek is fogynak. Újra egy nap itt bent. Végül is...Eddig egész tűrhető. A valóságban sem megy az ember neki pusztakézzel egy medvének, itt se tegye. Ha akar, élhet normális életet is, nem kötelező harcolnia. Eh, elbambultam, vissza a hölgyhöz.

- Én tengerpart mellet éltem, sok volt a fürdőző. Igen kell, ha az ember nem telepszik le vegetálni. De úgy sosem jutunk ki. Meguntam már az alacsony szintű szörnyeket. Biztonságosak, de unalmasak is. Amit pedig te említettél, a fájdalommentesség méginkább azzá teszi. Bár én sem bánom, hogy nincs benne, igaz ami igaz. Visszatérve, egy nagyobb szintű izgalmasabb lenne. Esetleg egy boss, a frontvonalról. Messze vagyok én még attól, de már várom, egyszer oda is elérek.
Visszafordulok hozzá és újra a szemébe nézek.
- Te kimennél a frontra? Nem félnél hogy ottmaradsz? És bocs, ha túl közvetlen lennék. –ja igen, kérdezett is- Nem, eddig még egyikkel sem. Nem is nagyon beszéltem eddig más játékosokkal, csak ha nagyon muszáj volt, vagy nem találtam valamit, valakit.

Kezdek fáradni, sokat bolyongtam ma. Ez lehet bunkóság lesz, de ledőlök erre a kávára Nem úgy néz ki, mint aki ez alapján ítélne meg egy ember, szerintem engem sem fog. A kényelmet meg kell adni magunknak, még ha csak ilyen olcsó módon is tesszük Úgy fekszem, hogy a fejem a Lichthez közelebbi oldalhoz essen, lándzsámat a hátitáskámba „rejtem”, felnézek rá és ezt mondom:
-Na, most már kényelembe is helyeztem magam.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Kedd Feb. 04 2014, 22:22

Az emberek kezdtek elszállingózni a főtérről, bár nem volt meglepő már esteledett és sötétedés után ki mászkálna néhány szerencsétlen akik szerencsésnek érzik magukat, meg azok a tagok akik az én céhemhez hasonlóan zsoldosok vagy bérgyilkosok vagy ép csak egyszerű tolvajok. Bár az igazat megvallva én még egyik oldalhoz se húzok igazán…Közben feljött a front meg bossok beszélgetés közben.
-Nos a front, nem hinném, hogy valaha kijutok vagy kimennék, ha lenne rá esélyem. Egyedül felesleges és céh amibe tartozom nem igazán a frontra készül, márpedig így viszont meg már most sincs túl sok kedvem kimenni oda. A boss harcok igen, hát egy-két bosst megnéznék magamnak, de nem hinném, hogy azok nyomába tudnék érni akik már ott járnak, bár kitudja még megtörténhet, hogy egyen-kettőn ott lehetek majd, nem vagyok jövendő mondó sajna.
A mondandóm végén eleresztek egy molyost a srác felé, aki közben kényelemben helyezte magát mellettem, bár igaz mikor elterült mellettem kissé meghökkent arc kifejezésre váltottam, de utána vissza is váltottam a mosolyra.
-Örülök neki, hogy ilyen kényelemben vagy. Bár, ha fáradt vagy akkor nem zaklatlak, nyugodtan haza mehetsz vagy visszamehetsz a fogadóba ahol ép elszállásoltad magad. Rajtam ne múljék nem akarok komolyabb fejfájást okozni neked, én eltudom magam foglalni azzal, hogy elmegyek egy-két mobot levadászni, majd ha az orromig se  látok a sötétségtől akkor irány a céhház és alvás.
Majd nyújtóztam egyet, lehet nem is kéne elmenni a mobokat hajkurásznom, sok értelme úgy se lenne csak energia pazarlás lenne, bár nem mintha jelenleg bármi másba is betudnám fektetni az energiámat.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Feb. 04 2014, 23:33

Egyre fáradtabb vagyok. A végén még elalszom és megöl valaki. Hallottam olyanról, hogy miközben aludtak gyilkolták meg őket. Ennyire barom én sem lehetek. Na meg nem mutatkozhatok ennyire elővigyázatlannak és hülyének Licht előtt sem. Eléggé kényelmetlen ez így ami azt illeti. Legalább egy párna kellene. De hát nem lehet minden. Miközben ezeket végiggondoltam, Licht beszélt hozzám, ideje rá is figyelni.
-Én mennék szívesen. Elvileg hasznát veszik a szólójátékosoknak is, ha elég jó vagy. Az pedig már csak rajtunk, meg a lustaságunkon múlik- mondom ezt miközben nyújtózkodom egy kényelmeset, hogy nyomatékosítsam: neeeeeem vagyok lusta- Válts céhet, ha nem tetszik a mostani és elveszi a vágyad, hogy izgalmas életet élj. Tényleg, mi a neve Hátha hallottam már róla. Ha pedig nem, mivel foglalkozik?

Ideje pózt váltani, mondtam én hogy kényelmetlen. A bal oldalamra fordulok, hogy a főtérre lássak rá. Hát...rossz ötlet volt, semmi érdekes nincs itt. Fordulat hasra. Na, Lichtet nézni már sokkal érdekesebb.

- De még mennyire, hogy abban vagyok. De ehhez sokat hozzáteszel te is. Fogadóba mennék csak, de ha te maradsz, még én sem megyek. Nem zaklatsz, ez maximum fordítva lehet igaz. Mondom, nem okozol sem fejfájást sem gondod. Én pedig csak nem hagyhatok itt egy ilyen szép hölgyet egyedül – mondom szépen elhúzva a szépet és a szám mindkét oldalát is. Röviden: mosolygok.- Ha pedig fáradt lennél, helyezd magad kényelembe, van itt hely bőven. Párnát is szerválhatok neked, ha nagyon kell. A mobok unalmasak, minden egoistaság nélkül mondhatom, hogy jobb társaság vagyok náluk. Egy kényelmes ágynál talán már nem...de az megvár később is.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Vas. Feb. 09 2014, 23:27

~Váltsak céhet?! Most mondjam el neki, hogy nem is nagyon tudom, hogy hosszútávú karrierem legyen a céhben….Bár ezt még én se nagyon tudom, igazából a gondolat is alakuló, ahogy a céh…~
-Céh váltás mi? Nos nem tagadom gondolkoztam már, rajta sőt igazából emiatt kissé vigyázok az indikátoromra is, hisz ha megölök valakit és vörös lesz az indikátorom már nincs vissza…Ohh nem is mondtam a céh aminek tagja vagyok, sőt alapító tagnak számítok, de eskü engem erről nem informáltak csak jelentkeztem…Nos a céh…hát amolyan zsoldos és bérgyilkos félék lennénk, mármint szó szerint azok „vagyunk”…a céh neve meg Crazy Cemetery, de biztos, hogy még nem hallottál róla, csak most alakultunk, bár ahogy a céhvezér pattog lehet hallottak már páran róla…
Az idéző jeles rész újjal mutogatom, és hallani lehet a gúnyos hanglejtésemen, hogy igen nem szeretem a céhet túlzottan sőt még beszélni se szeretek róla. Noha ahhoz még jó nagy lendület kell nekem, hogy kilépjek onnan, sajna ha most csapot, papot hagynék lelépnék én járnám meg, de tűrhetően megvagyok még ott addig is ismerkedni kell, hisz jó ha az embernek vannak kapcsolatai…Na de vissza beszélni, bár úgy néz ki a srác mint aki itt helyben eltudna aludni, de állítja, hogy nem és azt is, hogy még csak nem is zavarom.
-Értem…Tehát amíg én nem lépek addig itt fogsz küzdeni az elalvás ellen……Én szép?! Ritkán hallok ilyet vagy nem tudom, ilyesmire oda se figyelek, bár most annyira a semmi a téma, hogy figyeltem is rá, lehet ha jobban menne beszéd, fel se tűnik…
Kissé mókás volt számomra dolgot és bár zavarba nem jöttem, de egy széle és kedves mosollyal jelzem, hogy köszönöm a bókot, de hangosan nem fogom kimondani…

//Bocsánat a várakoztatásért, nem volt elég energiám és csak tényleg a lényegesekhez postoltam (vagy oda se) ^^" //
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Feb. 10 2014, 17:38

// Nincs gond.//
Teljesen be is esteledett már, az utcai lámpák is felkapcsoltak. Hangulatos volt az egész, bár kicsit hűvös...na jó, nagyon hűvös. De nehogy már fázzak, mikor a mellettem lévő lány lengébb ruhában nem fázik. Rápillantva a szökőkútra, a vízen visszaverődő fény szépségét is csodálhatom, ami még mindig szép, attól függetlenül, hogy már jó sokszor láttam. A lány mosolyog, talán csak nem jól esik neki a bók?

- Aha, szóval bérgyilkos céh. Miért jelentkeztél? Képes lennél pénzért embert ölni? Meg úgy általánosságban...képes lennél embert ölni? Nem hallottam még róla. Lépj ki, csatlakozz egy másikba, ha ez nem egyezik az elveiddel. Hidd el..nem éri meg feladni őket. A következményektől meg ne félj. Ha egy másik céhbe belépsz, megvédenek...vagy esetleg – felállok a szökőkútról, elé állok és meghajolok- szolgálatára, hölgyem. Személyi testőr, meg amit még kér. Ráadásul a bérem se nagy! –mondom és nevetek- Az álmosságom ne legyen gond, aludtam múlt éjjel eleget, kibírom. Netalán vakokkal szokott társalogni, hogy nem jegyzik meg? A második verzió is lehetséges, bár vegyem utalásnak arra, hogy nem lennék elég jó beszélgetőpartner egy témához? – még mindig nem dobtam el a tejbe tök képemet, miközben a szemeibe nézek. Nem tudok semmit leolvasni, kivéve azt, hogy nem úgy tűnik mint aki rosszul érzi magát. Bár a látszat csalhat, de remélem nem fog most. A testőrös rész meg...nem tudom ő vagy én vagyok e a jobb harcos, de ketten biztos mennénk valamire. Komolyan gondoltam ami azt illeti, szimpatikus lány eddig, nem lenne kifogásom, ha időt kellene vele töltenem, Attól függetlenül, hogy nem rég ismertem meg.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Csüt. Feb. 13 2014, 19:17

Már tényleg egyre jobban sötétedik, már az utcai lámpák is égnek, lehet fel kéne függeszteni mára a beszélgetést vagy kitalálni valami elfoglaltságot, mert az igazat megvallva nem vagyok még olyan fáradt bár, Lancerről ezt nem mondanám el elég fáradtnak néz ki. Közben a szokásos vélemény adás a céhről, bár érthető, most el kéne magyaráznom, hogy fogalma nem volt milyen céh alapításába szálltam be, akárhogy nézem ez szerencsétlen egy sztori, bár magamat ismerve meg se lep…
-Ember ölés, hát fogalma sincs, igazából a céh elveit nézve túlzott igazság szolgáltatás lenne, de amit meg a céh vezér művel az meg a megfélemlítésre és az önös érdekekre hajaz, mint sem a céh alap elveire…Igazából…nos, hogy is kerültem oda, hát nem igazán tudtam alapításnál, hogy milyen céh is lesz ez csak beszálltam és később alapítás után jöttem rá elég sok mindenre…
Így kimondva tényleg saját magam húztam be a csőbe, kissé jobban utána kellet volna járnom még az elején a dolgoknak, most meg már van egy-két ép kéz-láb tagja is a céhnek, tehát ha lépek, akkor van esélyem rá, hogy megpróbáljanak kivégezni a későbbiekben. Bár közben a Lancer által felajánlott személyi testőrség, hát próbáltam visszatartanom a  nevetést, de nem jött össze egy kicsit csak kitört belőlem.
-Személyi testőr?!...És hogyan érted azt, hogy kicsi a béred?
Itt még mindig nevettem, bár inkább volt kuncogás már min nevetés, már-már sikerül elfojtani csak, hogy nehogy sértőnek hasson a dolog…
-Nem úgy értettem, hogy nem lennél jó beszélgető partner más témában, csak tényleg olyan semmilyen témák voltak eddig…Bár igaz nem is ismerjük egymást, így nincs is miről beszélgetnünk még…Ahhoz képest, hogy csak random elkezdtelek zaklatni, egész jól elbeszélgettünk eddig.
Itt a vigyoromba már keveredett egy kis zavartság, meg fejemhez is kaptam kicsit, de attól függetlenül jól érzem magam, ez kissé eltért az eddig itt töltött napjaimtól, lehet gyakrabban kéne random embereket zaklatnom…
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Pént. Feb. 14 2014, 19:38

Úgy látszik a monológom és az előadásmódja sikeres volt, Licht elkezdett nevetni és láthatóan jól szórakozott. Leülök vissza mellé.
-Miért, mi volt az alapelv? PKK céh akart lenni? Vagy mik az alapelvek? Értem. Még mindig tartom, lépj ki ha nem tetszik. A céhvezérrel se törődj, amelyik kutya ugat az nem harap... Ölt már? Az általad emlegetett „túlzott igazságszolgáltatásban” hiszek. Aki ölt és nem önvédelemből, az megérdemli, hogy meghaljon. Úgy képes lennék ölni.

Ezután jött a kuncogás...hát, talán kicsit félreérthető volt...kicsit..piciiiit, nem nagyon. Ha talán mégis..az sem baj. Közel hajolok hozzá, mintha lefejelni akarnám..bár természetesen nem, viszont így hatásosabb lesz a mondókám.

- Pontosítok..a bér, a fizetség módjától függ..pontosítsd mivel fizetsz és megtudod naaaaagy e a bér, vagy kicsit.-mondom mindezt széles mosollyal majd vissza normális távolságba- Egyébként meg ahogy egy normális testőrt érteni szoktak. Megvédelek ha valamelyik régi céh bajtárs esetleg ki akarni nyírni, vagy ilyesmi. Nem ismerem őket, de azt mondod nem rég alakult a céh, nem lehetnek olyan erősek. Nem tudnak majd legyőzni...na meg ott leszel te is, ez sem elhanyagolható szempont. Bár ami azt illeti még nem tudom azt sem, hogy te mire vagy képes. Visszatérve az előzőre, várom az ajánlatokat.

Kíváncsi vagyok a reakciójára, vajon tovább viszi e az előbb feldobott labdát. Kezd érdekessé válni a dolog, bár eddig sem unatkoztam és ahogy elnézem ő sem.

- Nem baj, most már akkor rálehet térni az érdekesebb témákra, hála az időnek, nem gondolod? Még nem ismerjük, tedd hozzá...Tiéd az érdem, jól döntöttél, nem mindenkivel jártál volna olyan jól mint velem. –ezt a mondatot is befejezve nevetve ledőlök vissza a hűvös kőre, ahol a meghajlásom előtt feküdtem.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Szomb. Feb. 15 2014, 12:48

-A céh elveket nem állok neki felsorolni, fölösleges tudnod, ami lényeges az az lenne, hogy ok nélkül nem ölünk és igen csak alaposan utána kell járni a megbízásnak, nem az, hogy megkaptuk a nevet és megyünk kivégezni.
Tartottam egy kis szünete, közben hallgattam mit is mond még nekem, hát a céh kilépés mindig itt van, de attól hogy sokat hajtogatja nekem, attól még nem lesz olyan egyszerű ez a dolog.
-Attól, hogy többször kijelented azt, hogy lépjek ki attól még meg van annak is a menete és nem is egyszerű a dolog. No, hogy ölt e már a céhvezért, hát az indikátora vörös szóval csak megölt valaki, de hogy kit azt nem tudom, igazából ismerni se ismerem nagyon a srácot…
Aztán kanyarodjunk vissza a testőrségre, még mindig nem tudom mire is gondolna teljesen a bérét illetően, főleg azok után, hogy a hatás kedvéért a képembe mászott, mindegy játsszuk az értetlen és kérdezünk, csak itt nem a miért? a kérdés, hanem kicsit jobban megfogalmazott dologról van szó.
-A fizetség módjától?...Akkor pontosítsd kérlek, mit is fogadsz el bér gyanánt? Sajna sose volt még személyi testőröm, sőt igazából nem is akartam, de ha már felajánlkoztál érdekelne mibe is kerül ez.
Ezt követőn egy pimasz vigyor ült ki az arcomra, akkor kerülgessük ketten azt a forró kását, ha nem ad valami tám pontot az ajánlatnak, akkor én se teszek ajánlatot. Mivel jelenleg úgy néz ki az ajánlat, hogy jó beszélőkével még cukorrét is rá lehetne venni a dologra, na de vissza térve várom, hogy most mit fog mondani. Közben megint vissza feküdt a kőre, hát ha fáradt akkor had feküdjön, ha neki így megfelel én nem bántom emiatt.
-Rálehet térni az érdekesebb témára? És mi lenne az?
Közben kicsit felé hajoltam és érdeklődve vártam mire vált  át az eddigiek után.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Feb. 16 2014, 21:15

-Éééértem, ha csatlakozni akarnák, akkor is fölösleges lenne tudnom? –blöffölök, tudván hogy soha nem csatlakoznák egy ilyen céhhez, de az információ nem árt meg.- Tudod...én szeretek megtudni dolgokat mielőtt belemegyek valamibe – mondom apró mosollyal, remélem nem veszi túlságosan rossz néven.- Nem hiszem, hogy valaki ilyen céhre bízná a bosszút. Én saját kezűleg tenném.

Hatásszünet, majd folytatom.

- Dehogynem, ha tudnád milyen jó stratégia egy vitában a sulykolás...oh, oké, ez nem egy vita, csak elragadott a dolog. Mindig is szerettem ilyenekről olvasgatni, érdekelt a dolog. Visszakanyarodva: nem is mondtam, hogy egyszerű. Milyen menete? Menü -> Céh -> Kilépés a céhből. Én valahogy így képzelem, bár sosem voltam még céhben, de nem gondolom ennél bonyolultabbnál. Tudtommal nem csak gyilkolással változhat örökké, ha elég sokat sérti meg az egyszerűbb szabályokat is, azzá válhat. Akkor miért csatlakoztál a céhben, ha még csak jóban sem vagy vele és amúgy sem tetszik az egész?

Most pedig visszatért a testőr témához, már vártam..érdekes játék lesz ez így, hogy értetlent játszik. De megéri, jól fogok szórakozni, remélem ő is.

-Ha nem akarsz, akkor hiába teperek én itt, úgysem fogsz felvenni. –jelentem ki szomorúságot imitálva, hogy ő is lássa: csak viccelek.- Fizetség módja? Hmm...nem akarom megbántani a hölgyet, így várom hogy ő ajánlja fel, mivel tud fizetni...Érdekesebb téma? Hát ezt szántam annak, remélem neked is megfelel.

Nagyon úgy tűnhet oldalról, hogy nem bírom magam hová tenni és unom az egészet, de nem, csak nem nagyon bírom egy helyben maradni. De most kibírom ameddig válaszol és maradok a kövön, a csillagokat bámulva.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Hétf. Feb. 24 2014, 10:22

Csatlakozni?!- nevetek – Ez után a sok „pozitívum” után. Bár, ha még komoly is lenne a dolog, akkor se túlzottan magyaráznám el, mármint a lényeget röviden tömören, meg azt állítanám be kicsit „rózsaszínebben” amit most elpanaszoltam itt neked.
Az idéző jele rész kézzel mutatom, amint befejeztem az egyik mondandóm tértem is következőhöz, miután végig hallgattam Lancer mondandóját, majd ismét felé hajolok és úgy mondom amit szeretnék.
-Céh kilépés, egyszerű elmondani mi? Talán ha valami szimpla MMO lenne a SAO is akkor talán már rég megtettem volna, de itt kicsit komplikáltabb, hisz egy szimpla MMOban hol érdekel, hogy levadásznak párszor ott visszatenné a kartert játékba egy kis idő elteltével, de itt a saját bőrünkre játszunk minden döntésünkkel.
Ismét rendesen ülök és hallgatom tovább, már a tetős témában, de viszonyítási alapot nem kaptam, tegyek én ajánlatot ez egy hosszadalmas beszélgetés lesz, hisz fogalma sincs mit és mennyit kéne fizetni egy testőrnek, így nem fogok csak úgy a nagyvilágba ajánlatokat tenni, az okés, hogy amúgy se akarok én magamnak személyi testőrt, de jó húzni-vonni a témát.
-Ugyan nem kell letörni, hátha meggondolom magam. – ült ki pimasz vigyor az arcomra, persze én és a meggondolás két külön dolog, az ilyesmi ritka esemény számba megy nálam – Dehogy bántasz meg azzal, ha adsz valami viszonyítási alapot, ahogy mondtam vagy lehet nem, de fogalma sincs hogyan megy az ilyesmi és, hogy még is mibe vagy mennyibe fájna a dolog. Tehát ez lenne az érdekesebb téma értem…
Gondoltam nyújtózok egyet, mivel jó ide ücsörgök itt, de nem volt valami jó ötlet mármint úgy nyújtózni, hogy a lábam is előre nyújtom közben, mivel így kiestem az egyensúlyomból és a szökőkútba kötöttem ki, hát szép mutatvány lett, nem valami kecses módon de sikerült úgy helyezkednem, hogy visszatudjak támaszkodni a szökőkút peremére, de kimászni még nem másztam ki, egyszerűen csak a kezem a fejem alá rakva feküdtem rá félig-meddig a peremre.
-Már meg sem lepődöm, ki más járhatna még így. – Lancer felé fordulok és ismét pimasz vigyor ült ki az arcomra, nem nehéz innen berántani, aztán az éjszaka közepén meg kilátja, de ha látnák se érdekelne. – Kissé ügyetlen vagyok, de legalább nem olyan rossz időpontban történ a dolog…
Majd megragadtam és berántottam magam mellé a vízbe, éjszakai fürdő, már úgy is unalmas volt csak az ajánlatétellel cicózni, meg a céhről való beszélgetés, meg így legalább kicsit magunkhoz térünk mindketten.
-Na szerinted milyen a víz? Szerintem pont optimális.
Vigyorgok rá és várom most mit fog lépni, ha nem folyt vízbe az már egy pozitív dolog lesz.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Cú Chulainn Hétf. Feb. 24 2014, 16:05

Látom ő se most jött le a falvédőről, nem hiszem hogy bevette a dumámat a csatlakozásról és nem is árult el több infót a céhéről. Nem baj, egy próbát megért.

-Na jó, magam sem gondoltam ezt talán komolyan. Nem nekem való egy bérgyilkos céh. –remélem nem bántom meg a megnevezéssel- Akarom mondani egy ilyen céhbe, akármilyen rózsaszínen is állítod be.

Felém hajol, továbbra is nézek rá, ahogy eddig.

- Nagyon nem szívleled ezt a dolgot, úgy látom, hiába beszélek én neked. Mondjuk nem is csodálkozom, most látsz először, én sem hallgatnák magamra így. ^^” Igazad –nincs-, hanyagoljuk akkor most picit a dolgot és térjünk vissza az érdekesebbekre.

Színpadias drámázásom után pimasz vigyor ül ki az arcára, nem volt hiába a siránkozásom.

- Oh, abban biztos vagyok, kitudja meddig bírsz még ellenálni egy ilyen jóóóóóképű és kedves srácnak mint én. –mondom nevetve és folytatom mondókám- Én sem tudom most a testőr piaci árfolyamát, szóval random tippelgetnék. Felteszem máshogy a kérdést, mennyit ér meg neked egy olyan testőr mint én? Így már könnyebb lesz válaszolnod, remélem. –húzzuk csak a témát, nem fogom feladni azzal, hogy eláruljam mire gondoltam.

Elgémberedhetett, mert nyújtózkodni akar. Hát az sikerült is neki, talán túl jól is, mert belefordult a szökőkútba. Próbál kimászni ahogy elnézem, de mégsem teszi, inkább a kávára teszi a kezét, arra majd a fejét. Megtapsolom a mutatványát és közben mosolygok rá, hogy ne vegye rossznéven, csak viccelek.

-Én is belefordulhattam volna, nyugi. Emlékszem egyszer még kint velem is volt ilyen, csak ott egy szikla volt és a tenger…Időpont? Nincs hideg, szerintem sem probléma…

Mondandóm közben egy erős húzást érzek a hátamon és már a vízben is vagyok. Meg sem lepődöm, nem várta meg, hogy magam menjek utána.

-Nem győzted kivárni hogy melléd jöjjek, mi? Valamint igen, pontosan tökéletes a víz egy fürdőhöz. Már csak a fürdőruha hiányzik rólunk, abban sokkal…khm..érdekesebb és látványosabb lenne. –majd az át ázott ruháira nézek pimasz nevetéssel. Nem látszik ki seьmi, de szerintem értette a célzást. Ülök továbbra is a vízben úgy, ahogyan berántott, ránézve várom a válaszát, ami remélem nem egy pofon lesz.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Licht Hétf. Feb. 24 2014, 18:05

Miközben a vízbe estem addig beszéltek is hozzám, bár csak azután reagáltam mindenre, hogy berántottam maga mellé a vízbe és már ketten voltunk ázott verebek, de sokkal mókásabb minden, ha nem egyedül van benne a dolgokban az ember.
-Ellenálni? Jóképű, kedves azt kihagytad, hogy szerény is vagy az kellet volna a végre még. – fakadt ki belőlem a nevetés- Hát az egóddal minden rendben van, ahogy elnézem.
Testőr piac, a piacon üzletelni kell nem, akkor lássuk mit fog reagálni erre az ajánlatra, ami már az elején kirajzolódott bennem csak vártam még vele, de én felvállalom, hogy idióta vagyok, tehát nekem semmi bajom a néha teljesen idétlen ötleteimmel. Újra visszatért a pimasz vigyor, de most inkább az a kis gyermeteg pimaszság tükröződött rólam.
-Hát, ha egyikünk se tud árakat, akkor mondok egy ajánlatot, de előre szólok reklamációt nem fogadok el, ha nem tetszik, akkor nem tudom melyiküknek lesz nagyobb veszteség, mivel nem is akarok testőrt…- tartok egy kis szünetet és elgondolkodóba váltok, majd vissza a gyermeteg pimaszsághoz – Nos tehát, ajánlat akkor, ha már minden kötél elszakadt akkor szegődj mellém cukorért, de ha ügyes fiú vagy akkor tortát vagy sütit is kaphatsz.
Miután ezt kimondtam nem bírtam sokáig nevetés nélkül, a saját hülyeségemen nevetek, de tényleg nem gondolom komolyan az egész testőr dolgot, remélem ő is csak egy jót nevet majd rajta.
-Egyébként, meg önszántadból a vízbe ugrottál volna utánam? Érdekes, így nem is olyan mókás, hogy behúztalak ide, de lehet emiatt megérdemled a sütit fizetségnek. – öltöm ki rá a nyelvem, majd nevetek tovább – Fürdőruha, ha tudtam volna, hogy a vízbe fogok esni akkor felveszem előre, de így már mindegy már eláztunk mindketten. – majd elkezdem színlelni a durcást, de azt is egy kisgyerekhez illő módon - De ejjnye perverzek vagyunk, egek-egek, de sajnos így jártál nincs olyan szerencséd, hogy te fürdőruhába lás engem valaha is…
Miután befejeztem a mondandóm, ismét elnevettem magam, már ez az egész helyzet önmagában nevetséges akárhogy is nézem, régen szórakoztam ilyen jól a játékba lépésem óta.
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Főtér - Page 12 Empty Re: Főtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 30 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.