Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obszidián Kastély I

+12
Simeon
Chancery
Leonard
The Gleam Eyes
Szophie
Chakna
Danee
Kayaba Akihiko
Rikomono
Strea
Hinari
Cardinal
16 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Május 27 2020, 20:48


- Nem értem el az ötvenes szinteket - torpant meg, és rázta meg a fejét tagadóan. - A börtönben egyáltalán nem lehetett fejlődni, amióta pedig kint vagyok, semmi kedvem - magyarázta olyan egyértelműen, mintha mindenki számára tiszta lenne, ami vele történt. Nem annyira emlékezett rá, hogy Mirika meddig ismerte a történetét. Arra sem, milyen volt az utolsó alkalom, amikor találkoztak. Teljesen összefolytak a képek, és egy nagy, érzésekből épített galacsinná váltak.
. Igazából még a bossok is unalmasak, oda sem járok egy ideje, csak ha Hinarinak támogatásra van szüksége - magyarázta, aztán már nem nagyon volt ideje, hiszen megjelentek a tigrisek.
- Szép - biccentett Momó és Vezér felé, akik szempillantás alatt végeztek az ellenfeleikkel. Teketóriázni azonban nem volt ideje, újabb példányok estek a torkának. Elkapta az egyiket, és belemélyesztette kését, ahogy az állat tette az imént a fogaival. Aztán újra. Pixelfelhő szállt fel a markából. Vezér ez alatt további két állatnak tépte ki a torkát egy-egy mozdulattal. Szinte úgy, mintha csak a reggelijét fogyasztaná. Ennél többre azonban jelenleg nem voltak képesek. Szophie érezte, ahogy elfogyott minden kitartása. Vezér is látványosan zihált.

#Tigris 4,5,6 kivégezve.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Mirika Szer. Május 27 2020, 22:18

- Még nem...? - csodálkoztam rá, pedig... huh, neki még félgőzzel játszva is ott kéne lennie talán, hiszen a magasabb szintűek közé tartozott anno, amikor még jártam a frontra harcolni.
- Börtön... mi mi mi? - esett le még jobban az állam. Hátha rosszul hallottam, vagy... tudomisén, börtönőr volt, vagy ápoló, vagy ilyesmi. De így jobban megnézve fel se tűnt eddig az indikátor színe a feje felett - Mit... mit csináltál te? - néztem a lányra nagy szemekkel. Ennek semmi értelme nem volt, Szophie-chan bűnözők ellen küzdött, hogy a fenébe kerülhetett börtönbe? Csapdába csalták? Véletlen egybeesések összjátéka? Vagy mi? És még a fronton sem segíti már... Nem, nem értettem. Nem is volt így meglepő, hogy - szokás szerint - elhibáztam a távoli lövésemet. Többet kéne gyakorolni a messzi célokra, mert nagyon komoly a pontatlanságom még mindig. Közelről persze egyáltalán nem okozott problémát tigrisekre lövöldözni, és nagyon jól össze tudtunk dolgozni Momóval, úgyhogy csak azt folytattuk, amit eddig is csináltunk. Bár a vörös pixelcsíkok rajtam is szaporodtak, szóval...
- Momo, lehelj rám! - vetettem be az egyik új jelet. Éles harcban még nem is volt alkalmunk próbálkozni vele, Ozi-kun egyből leverte az összes páncélom. Kis gonosz.

Két pár támadás a maradék egy tigrisbe, a páratlan kockák az enyémek.
Képességpróba: ha sikerül, visszakapok 30 páncélt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 27 2020, 22:18

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Szer. Május 27 2020, 23:08


Egész gyorsan sikerült elpixelezni a tigriseket, mind egy szálig. A probléma márcsak az, hogy Miri rossz jelet adott, így Momó lehellete lángokba fordult és megsütötte gazdáját.
Egyébként... félbehagytatok egy beszélgetést, ugye? Biztos, hogy ezt egy kazamatában akarjátok folytatni? Egy ismerkedést szívesebben olvasnék erről - meg lehet, a következő ellenfeletek is, akinek hangját már messziről hallani: nagymacska nagymacskát követ, ám ez csupán egymaga van. Azért még ráugrik Szophiera, mielőtt megtámadhatnátok, majd folytatja a morgást.

Maradék tigris elpixelezve. Mirika +30 páncél.

Szophie 12 sebzést szenved el.

Kardfogú Leopárd#1: HP:130/130 (Szophie)

Mirika (Sebzés: 20, Pet sebzés 50, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.5 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 35, Pet sebzés 126, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 3.2 SP kiskörönként.)
1x Kardfogú Leopárd

Mirika (33. szint): 150/150 HP, 39 páncél, 165/165 CSP
Szophie (48. szint): 195/195 HP, 6 páncél, 255/255 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Szer. Május 27 2020, 23:28


Egészen könnyű menet volt az első kör. Habár még soha életében nem látott egy rakáson ennyi tigrist, szinte meg se kottyant. Szinte, mert a páncélpontjai azért megsínylették, de az még nem volt érdekes. Bőven maradt élete a többi körre is Azon gondolkodott, hogy ilyen jó csapattal választhattak volna akár egy erősebb kazamatát is. Vagy csak szerencséjük volt?
- Hát ez egy gyors kör lesz - pislogott az egy szem ellenfélre kicsivel később. Még várt is, hátha a többiek csak lemaradtak, de nem. Nem érkezett több. Egy pillanatig még hezitált, hogy esetleg átadja az ellenfelet társnőjének, de Vezér leelőzte. Két jól irányzott harapással már le is terített az áldozatát. Túlságosan is gyorsan. Ennyi volt?
- Hol is tartottunk? - torpant meg egy pillanatra, aztán felfigyelt rá, hogy a lány az indikátorát nézi.
- Ohh, hogy ez? - pillantott fel ő is. - Csak szórakoztam - vonta meg a vállát, és arcán titokzatos mosollyal továbbsétált.

Vezér kétszer támad.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 28 2020, 00:15

Egyedül azt hiszem elég komoly kihívást jelentene egy ilyen hely, de egy olyan társsal, mint Szophie-chan, pikkpakk meg is voltunk még kilenc tigrissel is. És végül is csak 6-3-ra kaptunk ki, ami még akkor is jó arány volt, ha a lány még nincs ötvenes. Azt azért feltételeztem, hogy közel van hozzá, meg hát Vezér egyetlen harapása elég volt egy macsek széttépéshez, nekünk meg csapatmunkával is talán éppen csak sikerült a dolog. Ami pedig a második hullámot illeti... nos, az biztosan ment volna egyedül is. Engem azonban épp nem az kötött le, hogy az újabb (nagyon) távoli rokonommal foglalkozzak.
- Szophie-chan, komolyan kérdezem - néztem rá hasonlóan komoly tekintettel. Ezzel a vállvonogatós, foghegyről idevetett válasszal nem tudtam mit kezdeni. Azt se tudtam, most aggódnom kéne-e érte, vagy sem - Csapdába csaltak, vagy baleset, vagy mi? - próbáltam valami választ elérni nála az újabb kérdéssel.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Csüt. Május 28 2020, 00:24


A leopárd is pixeleire esett, ti pedig mehettek tovább. Az utolsó csapat mob területe nincs is messze, csupán pár terem és amíg a kastély lépcsőit másszátok, talán egy válasz is belefér. Vagy nem. Buzogányok lendülnek felétek és mire észrevennétek a manókat, már meg is ütöttek titeket: mindketten csúsztok lefelé pár lépcsőfokot és el is szédültök az erős ütésektől, de szerencsére nem maradandóan. Ezzel a néggyel vajon milyen gyorsan bántok el?

Szophie és Mirika 16-16 sebzést szenvednek el.

Buzogányos Manó #1-2: HP:50/50 P:10/10 (Szophie)
Buzogányos Manó #3-4: HP:50/50 P:10/10 (Mirika)

Mirika (Sebzés: 50, Pet sebzés 20, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 4.3 SP kiskörönként.)
Szophie (Sebzés: 35, Pet sebzés 126, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 3.9 SP kiskörönként.)
4x Buzogányos Manó

Mirika (33. szint): 150/150 HP, 23 páncél, 165/165 CSP
Szophie (48. szint): 195/185 HP, 255/255 CSP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Szophie Csüt. Május 28 2020, 00:33


Szóval Mirika nem az a típus, aki ennyi válasszal megelégszik. Szophie felsóhajtott, már el is felejtette, voltaképp milyen is a lány személyisége. Megállt, fejét oldalra biccentette, és a lány szemébe nézett.
- Miért, nem néznéd ki belőlem? - kérdezte kiismerhetetlen arckifejezéssel, majd várt pár pillanatot, mielőtt folytatta a valódi magyarázattal.
- Kíváncsi voltam, és... Talán magányos. Úgyhogy elintéztem magamnak, hogy börtönbe küldjenek - mesélte el a történetet röviden, hiszen nem takargatta senki elől. Habár valójában nem volt teljesen biztos benne, mi is történt, és valóságos volt-e.
- Most biztosan bolondnak tartasz - tette még hozzá, jóindulatú mosollyal az arcán. - De én nem léphettem ki. Nem tehettem, ha már abban sem vagyok biztos, hogy az a világ egyáltalán létezik...
Szavait visszaverték az ódon kastély kőfalai, ám nem sokáig csengtek magányosan az üres teremben. Rövid idő alatt megrohamozta őket néhány buzogányos majom. Vagy manó. Majdnem egyre megy. Megtámaszkodott az egyik oszlopon, miközben próbált felülkerekedni a szédülésén. Vezér mindeközben most sem teketóriázott - be akarta bizonyítani, hogy habár a sárkány gyorsabb, mégis ő az erősebb pet. Máris kezelésbe vette az első két példányt, és a harmadikra fente a fogát. Közben Szophie is összeszedte magát, ám ő csak akkor szállt be a harcba, ha szükség volt a csapásaira.

Együtt képesek lennének mindegyik állatot elpixelezni, de Vezér csak kettővel végez. A másikakat csak akkor támadják meg, ha Mirikának nem sikerül végeznie velük.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 28 2020, 14:33

- Nem... - válaszoltam, de aztán elbizonytalanodtam - ...nem tudom - mondtam inkább, a fejemet lehajtva. Ennyire nem ismertem a lányt, hogy biztosan ki merjek jelenteni bármit. A Justice League tagja... volt, szóval egyértelmű nemnek kéne lennie a válasznak, de... ha belegondolok, kik vannak a céhben most, rá kellett jönnöm, hogy ez nem ilyen egyszerű. Fuwa-chant, vagy Hime-chant sem tudtam elképzelni, ahogy a nagyon gonosz vörösök után kajtatnak, a chocobókat gondozó kislányról nem is beszélve. És hát én se voltam az a típus, aki egyből fegyvert ránt, ha meglát egy vöröst. Még akkor se, ha most ott volt az íj a kezemben.
Miközben ránk támadtak a manók, végig azon töprengtem, mit kéne feleljek erre. Nem mondhattam azt, hogy elment az esze, még akkor sem, ha így gondoltam. Normális ember ilyet nem tesz, ha... magányos. Normális ember nem kíváncsi ilyesmire, legalábbis annyira nem, hogy tegyen is azért, hogy kielégítse ezt a kíváncsiságot. Némán húztam fel a nyilat az idegre, hogy segíthessek Momónak. Rám várt, és látszott rajta, hogy türelmetlen, és szeretne nekiesni a lényeknek, mert nem akar veszíteni Vezér ellen. De hiába eresztettem el a nyilakat, nem egészen voltam ott fejben. Át akartam gondolni ezt az egészet, mert bár elintézhetném azzal, hogy Szophie-chan egyszerűen csak megbolondult a bezártságtól, de az túl könnyű lett volna.

Támadjuk a maradék kettőt, felső sor az enyém, az alsó meg Momo.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 28 2020, 14:33

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Csüt. Május 28 2020, 20:52


Gratulálok, sikeresen végigvittétek a kazamatát!
Jutalmak, dupla eventtel:

1. hullám, Bronzláda: 300 arany, 2x [T3] Kikerülés Potion
2. hullám, Nincs láda
3. hullám, Bronzláda: 300 arany, 2x [T3] Vasbőr Potion, Szophienak 6 db Kristálykő
Összesen: 150 Exp és 600 Arany
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 26 2021, 19:48


Hogy miért pont ide jöttetek, azt döntsétek el ti, mindenesetre a Nysterben lévő, hatalmas, fekete kastély tárt karokkal - illetve kapukkal - fogadja a bátor meghalni vágyókat kalandorokat.

Miko (45) É: 30 | F: 113 | E: 72 | K: 45 | GY: 133 | SK: 58 | P: 240 - legendás van
Leo (50) - HP:205 | F:63 | E:92 | K:85 | GY:195 (214) | S:48 | P:180 - epikus van
Rinne (50) É: 101 | F: 73 | E: 62 | K: 47 | GY: 104 | SK: 70 | P: 570 - epikus van, legendás van

1. hullám: 9x Fénylő Menyét - HP:110 | F:42 | E:15 | GY:27 | S.21 | P:0
2. hullám: 8x Szamuráj Csontváz - HP:50 | F:47 | E:11 | GY:26 | S:40 | P:20
3. hullám: 4x Buzogányos Manó - HP:50 | F:31 | E:12 | GY:26 | S:40 | P:10
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Miko Kedd Júl. 27 2021, 19:22

Bevezető kör

Kicsit átmozgatva a vállam, ugrándozva melegítek be csöppet. Annak ellenére, hogy kilenc éve benn vagyunk a játékba, sose okozott gondot, hogy kis időt bemelegítéssel töltsek, ha harcolni készülök, annak ellenére, hogy talán a legfeleslegesebb cselekvés, amit az ember tehet. De alapjáraton nem igazán zavar. Engem leköt. Épp az Obszidián Kastély előtt álldogálok, és igazából egymagam lézengek csak. Nem volt tervbe, hogy bárkit magamhoz hívjak, szimplán csak úgy voltam edzésként, vérfrissítésnek átfutom a kazit, nem baj, ha nem teljesítem, szimplán csak megpróbálom. Vagy esetleg becsatlakozok valakik mellé, akikkel a véletlen összehoz. Igazából részemről mindegy volt, a lényeg, hogy kipróbálhassam a képességet, amit nemrégiben szereztem. Csudi jó és vicces, főleg, ha úgy működik, ahogy hiszem.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Leonard Szer. Júl. 28 2021, 16:49



Obszidián kastély. A céhből összeállított csapattal már nem, de egyedül még okozhatott kihívást, Leonak pedig pont erre volt szüksége a fejlődése reményében.
Persze pontokat már rég nem szerzett, és az ötvenes boss legyőzéséig ez így is fog maradni. Voltak azonban még olyan hiányosságai, amiket még több gyakorlással pontosíthatott. Javíthatott a mozgásán, a koncentrációján, az előrelátásán. Vagy legalább is ezzel áltatta magát, amikor nap nap után útra indult.
Azt hitte, hogy képes még ennél is jobb lenni. Azt remélte, hogy akkor majd talán több bizalommal fognak felé fordulni a társai, és nem fog újra és újra az elutasítás falába ütközni. De persze... igazából ő maga sem hitt ebben.
Valójában csak nem volt más ötlete, hogy mivel foglalja le magát.
Amikor megpillantotta az épület ónfekete falait, még csak el sem mosolyodott, pedig rögtön eszébe jutott, mi történt, amikor legutoljára járt itt. Amikor Hinarival kettesben voltak itt. Hosszú évekkel és rengeteg szinttel ezelőtt történt.
Akkor sem tudta a lányt megmenteni időben a szörnyektől. Soha, senkit sem tudott igazán megmenteni semmitől.
Vajon ha nem veszíti el a börtönben az összes szintjét, akkor is hasonlóképp alakult volna a sorsa?
Valószínűleg igen. Leo már sejtette, hogy a dolognak talán nem is az erőhöz vagy képzettséghez, szimplán csak a bizalomhoz és kisugárzáshoz van köze. Azon pedig, ami nincs, soha nem fog tudni változtatni.
Rágyújtott egy cigarettára, addig is azt tudta képzelni, hogy a szájában a nyál a dohánytól keserű és nem a valóságtól.
Amikor azonban belépett a kastély ajtaján, nem számított rá, hogy ott már mások is lesznek őelőtte.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rinne Szomb. Júl. 31 2021, 01:11

Rossz híre volt ennek a kastélynak, de pont ez volt az, ami ide vonzotta. Nem is feltétlenül azért, mert kihívásra vágyott, hiszen tisztában volt vele, hogy holmi szörnyecskék sosem fogják veszélybe sodorni, még egy ilyen veszélyes hírében álló helyen sem. Inkább kíváncsi volt, hogy miféle öngyilkos hajlamú bajtársak fordulnak elő errefelé. Csatlakozni kívánt hozzájuk, mert hát hiába volt elképesztően masszív, ennek az volt az ára, hogy nem tudott nagyot ütni. Ha viszont voltak mellette, akkor jobb eséllyel pályázott egy-egy sikeres menetre, és hát valljuk be őszintén, valószínűleg senki sem mondana nemet arra, hogy ha Aincrad talán legmasszívabb tankja vigyázzon rá. Hogy Miko és Leonard is ezek közé az emberek közé tartozik-e, az hamarosan kiderül, és mivel már ismerték egymást, ha máshogy nem, hát látásból, így kétség sem férhetett hozzá, hogy egy hatalmas öleléssel gyűjti be mindkettejüket.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Miko Csüt. Aug. 05 2021, 18:15

Már készültem volna indulni, lévén senki sem érkezett meg, mikor az ajtó hírtelen kitárult és egy ismerős alak lépett be a terembe. Egy pillanatra látszik, hogy meglepődők és pislogva bámulom a belépő fiút, de végül barátságosan elmosolyodva intek neki.
- Szia Leo. Örülök, hogy ma test mozogsz kicsit. A sok alkohol megárt ám. – vigyorgok rá teli szájjal.
Bár érezhette, hogy utalok neki, hogy nem tetszik nekem az életmódja, de a hangomban semmi számonkérés nem volt. Nem kérdeztem utána, hogy jobban van-e. Nem kérdeztem róla, hogy mit csinál mostanság. Egyszerűen hagytam, hogy ő majd felhozza ezeket, ha beszélni akar róla. Könnyű megtörni a jeget, egy kalapáccsal, de én a bontógolyó híve vagyok, így csak akkor fogok beletörni az igluba, ha úgy érzem menni fog. Végül aztán egy újabb ismerős alak bukkant fel.
- Szia, te is jöttél harcolni Rinne-chan? – kérdezem tőle, vidáman mosolyogva, miközben viszonoztam baráti ölelését – Az csudi jó lenne. Egyedül uncsi, a kettős már izgi, de a legtöbb dolog hárman az igazi. – mondom viccelődve, ám lassan jelzett az Észlelésem – Na de irány a buli! Jaj tényleg… képzeljétek lett egy új képességem. Növeli az értékesebb ládatalálási esélyt. Szóval keressetek ládikát! – mondom nekik pörögve, mielőtt hadba nem indulnék, miután megsimogattam a Falánkot, hogy igazi High Jump Kickek kísretében rágcsálótlanítsak.


// Miko 5x támad, permanense miatt az első 4 támadásával 0.5 SP-t generált, így tudott 5. alkalommal is támadni; 1. és 2. rúgásával pixelezi Fénylő Menyét 1-et, a 3. és 4. rúgásávala 2#-est és az 5. támadással 72 pontot sérült a #3-as //

_
Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8 SP kiskörönként.)
Fénylő Menyét
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4.9+0.4 SP kiskörönként.)
Fénylő Menyét
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 3.9 SP kiskörönként.)
Fénylő Menyét

Fénylő Menyét #3: 36 HP
Fénylő Menyét #4-#9: 110 HP

Leonard (45. szint): 205/205 HP, 180 páncél, 425/425 CSP
Miko (50. szint): 150/150 HP, 240 páncél, 0/225 CSP
Rinne (50. szint): 505/505 HP, 570 páncél, 235/235 CSP
_
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Leonard Csüt. Aug. 05 2021, 20:29



Megtorpant. Habár a népszerűbb kazamatahelyeknél egyáltalán nem volt ritka, hogy összefussanak a játékosok, most valahogy mégsem számolt ezzel a lehetőséggel, dacára annak, hogy az észlelése előre jelzett. Egy pillanatig eltartott, mire feldolgozta az információt és nyitotta volna a száját, hogy üdvözölje Mikot, de akkor végigfutott gerincén a jeges borzongás Rinne ölelésének nyomán. Finoman lehámozta őt magáról - nem is kellett annyira erőlködni vele, mert Rinne már szökkent is tovább a következő áldozatához -, aztán végül csak odaintett Mikonak is.
- Nem kell félned, nem iszok - mosolyodott el önmaga halvány árnyékaként és hagyta a lányokat kibontakozni a párbeszédben. Közben előhúzta a kardját, de nem sietett eléjük, ahogy azt általában tette volna, csak szép csendben meghúzódott a háttérben és kivárt. Amikor a menyétek megjelentek, akkor sem azért igyekezett összes gyorsaságpontját kihasználva lecsapni őket, mert annyira buzgó lett volna, egyszerűen csak azért, mert emiatt voltak itt.

/Vikinggyűrű miatt az első támadásom nem fogyaszt cselekvéspontot.
Első támadásom Fénylő Menyét #3-ra.(92 sebzéssel)
Aztán 7 támadás Fénylő Menyét #4-9-be. (permám miatt 112, 122, 132, 142, stb. sebzéssel)/

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 05 2021, 20:29

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766609959_af0c0eb7c7_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rinne Vas. Aug. 15 2021, 15:35

Miko kérdésére hevesen megrázta a fejét.
- Én azért jöttem, hogy védjelek titeket! - felelte büszkén kihúzva magát. Nem mintha szükség lenne rá, hiszen ezen a szinten már ártalmatlanok voltak ezek a lények, még az olyanokra is, akik nincsenek talpig páncélba öltözve, mint ő. Azonban ez nem változtatott az ő küldetésén, szóval ha kell, ha nem, ő csillogó szemekkel fogja majd fel a sebzést mindenki elől.
- Leosan, hármasban tényleg jobb, mint kettesben? - fordult a szőke hajú fiú felé kíváncsian, hogy egy kedves mosoly kíséretében bevonja a beszélgetésbe őt is. Amennyire kedves mosoly volt ez, talán annyira szokatlan is, volt mögötte valami titokzatos lágyság, ami nem volt jellemző Rinne szinte állandó felhőtlen derűjére.
Közben gonosz kis vakarcsok jelentek meg, a lány pedig lelkesen emelte fel a buzogányát, hogy lesújtson, de mire elkezdhette volna a támadó mozdulatot, addigra az összes menyét pixelekre esett. Meglepetésében nagyokat pislogott, de aztán felragyogott az arca, és tapsolni kezdett.
- Leny... lenyú... lenyög...décselő! - próbálkozott meg valami választékos kifejezést használni több-kevesebb sikerrel - De ez nem volt szép, meg se tudlak titeket védeni - fonta össze karjait a mellkasa előtt szigorúan, majd ami késik, nem múlik alapon aktiválta a pajzsa képességét, hogy innentől kezdve az ő páncélja fogja fel az összes létező sebzést.

Miko, azt ne felejtsd, hogy először a mobok támadnak, a menyétek is kiosztottak nekünk 9*15 sebet.
Aktiváltam a pajzsot, innentől minden minket érő sebzés 15%-kal gyengébb lesz, és én kapom be az egészet.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Miko Hétf. Aug. 16 2021, 23:38

Végül Rinne-chan válaszára elvigyorodok, bár megszólalni már nem tudok, mert ránk támadtak a lényecskék, és bár picit belém martak, igazából nem voltak vészesek, és Leo sebességével igazából gyerekjáték volt az egész. Szegény Rinnét is sajnáltam, mert ő szerette, ha sérül.
- Pedig szipi szupi a védelmed! – ölelgetem meg a lányt vidáman, majd elengedve Leo-kun mellé sorolok be, és finoman karjának dőlve rávigyorodok pimaszul, hangom pedig érződik, hogy játszadozok vele – Nos, Leo-kun, szerinted maradnál velünk hármasba? – végül rávigyorodok és elhúzódok tőle, ahogy jelez az Észlelés, bár Rinne és megnagyobbodott pajzsa szinte elállta a lények útját, melyről csak úgy lepattogtak a támadások. Végül megindulok, és a lány pajzsa tetejére szökkenve a támadó horda közepébe érek földet, lábaimmal eltiporva az egyik koponya fejét. Vigyorogva, egy pillanatra megállok, és egy fejrántással hátra lököm szemtelen tincseimet, majd után közvetlenül, ahogy a lények mozdultak, nagy sebességgel felszökkenve hátra szaltóba illesztett, páros rúgással robbantok pixeljeire két másik szerencsétlent, majd kezeimre érkezve, kezemmel megadva az elég erőt, a levegőből indult láb kiszálással intézek el további kettőt, akik a rúgás erejétől is széthullotak. Már csak a három hátamban lévő csontváz maradt, de látszólag egyáltalán nem foglalkoztam velük. Tudtam, hogy Leo-kun ott van mögöttem. Hogy ő nem hagyna magamra. Hogy meg fog védeni. Én bízok benne… mindig is bíztam.


// 5x támadhatok, mindegyik támadás fix találat, 72 kár a 70 HP-ra, permám miatt +0.5 SP //

Előző kör sebzés hiánya (köszi Rinne):

Randomolás után
2 Menyét támad Leonardra 2x15=30 kárt okozva
4 Menyét támad Mikora 4x15=60 kárt okozva
3 Menyét támad Rinnére 3x14=42 kárt okozva (5% sebzés mínusz, mert őt a pajzsa alapból védi)

Új kör kezdetén minden szörny Rinnét támadja ami ezután:

8 Szamuráj Csontváz támadja Rinnét 8x9=72 (15%-os sérülés csökkenés 3 ember védésével)

Állás:

Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 8.3 SP kiskörönként.)
Szamuráj Csontváz
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 5.1+0.5 SP kiskörönként.)
Szamuráj Csontváz
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Szamuráj Csontváz

Szamuráj Csontváz #6-8: 70 HP

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 150 páncél, 425/425 CSP
Miko (45. szint): 150/150 HP, 180 páncél, 0/225 CSP
Rinne (50. szint): 505/505 HP, 114 páncél, 235/235 CSP


A hozzászólást Miko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 19 2021, 18:03-kor.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Leonard Csüt. Aug. 19 2021, 17:23



Sejtenie kellett volna, hogy nem ússza meg ilyen könnyen a közös kazamatázást a lányokkal. Leo megpróbált mélyre merülni sötét gondolataiba, de mire felocsúdott, már mind a ketten a nyakán lógtak. Rinne csak egy feltűnően furcsa mosollyal, Miko viszont a szó legszorosabb értelmében. Mind a ketten úgy pillantottak rá, mintha tőle várnák a megváltást, és mivel a párbeszéd első feléről lemaradt, pusztán az utolsóként elkapott szavakból tudott következtetni a témára.
- Persze, hárman tényleg jobb - válaszolt kevés meggyőződéssel. Alapvetően tényleg izgalmasabb volt egy kazamata három fővel, de jelenleg a legkevésbé sem vágyott társaságra. Persze Rinne és Miko legalább biztosították, hogy valami őrültségbe keveredve ne veszítse életét, szóval végül is hálás lehetett a sorsnak. Nagy beszélgetésekbe azonban - szerencsére - nem kezdhettek, mert végre megjelentek az ellenfelek, amik miatt egyáltalán megérkeztek, és elterelhette a figyelmét egy kis kaszabolással. Egy egészen jól sikerült kaszabolással. Rinne dicséretére halványan elmosolyodott, bár csak a hangsúlyból tudta leszűrni, hogy annak szánta, valójában nem jött rá, mi lehetett az eredeti szó, amit ki akart mondani. Ezt megtárgyalni azonban ugyancsak nem maradt idejük, mert szinte azonnal megérkezett a következő csapat ellenfelük.
- Milyen kis elevenek ma a mobok - jegyezte meg egy vigyor kíséretében, ami csak halványan emlékeztetett régi önmagára, de legalább vigyor volt. Végignézte, ahogy Miko szupertáncot jár a levegőben, egy lovagias intéssel előre engedte Rinnét is, és csak azután támadott, hogy ők már végeztek. Mi értelme lett volna megint előre tolakodnia? Neki itt nem volt más szerepe, mint befejezni azt, amit mások nem tudtak elintézni.

8 x (vagy kevesebbszer, ha elég) támadok 92, 112, 122, 132, 142, 142, 142 és 142 sebzéssel.
Miko, ha 170 Hp-ja van a csontiknak, 72 sebzéssel hogy ölöd meg őket? Surprised Vagy az egyik, vagy a másik része hibás a gondolatmenetnek. Very Happy

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 19 2021, 17:23

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766612103_86ee832108_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Rinne Pént. Aug. 20 2021, 15:02

Szúnyogcsípésnek is erős volt az a kár, amit ezek a félelmetesnek egyáltalán nem mondható csontvázak okoztak neki. A masszív páncélzata legfeljebb egy kicsit kevésbé fényes, de még csak egy árva repedés se keletkezett rajta 114 sebzést követően. Tulajdonképpen Rinne nem is figyelt arra, hogy a biológia szertár szökevényei mit csinálnak, inkább azzal foglalkozott, hogy két társa mennyire gyors és hatékony volt. Valódi harcosokként szökelltek az ellenfelek között, nyomukban pedig szálltak a pixelek. Most viszont figyel arra, hogy legalább egy lénnyel ő is elbánjon, nem lett volna jó, ha esetleg nem kapna jutalmat, mert csak sétált Mikosan és Leonardsan mögött. Vagy előtt. Mert hát a sebzést mögöttük sétálva nem tudta volna felfogni.
- Mikosan, mit is fogunk hármasban csinálni? - kérdezte kíváncsian, hiszen eddig csak abban egyeztek meg, hogy hármasban nemhogy jó, de jobb, sőt talán úgy a legjobb. Már csak az volt a kérdés, hogy micsoda, mert a harc biztosan nem lehetett az. Ugyanis hiába voltak mondjuk kettő helyett hárman, a gyenge szörnyek egy kicsivel sem hozták jobban lázba.


456 páncéllal fordulunk rá az utolsó körre Razz
Támadok addig, amíg egyet lecsapok, az utolsót meghagyom Leonak.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 20 2021, 15:02

The member 'Rinne' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Obszidián Kastély I - Page 6 4767250438_224285ea8b_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767251444_0f76bf2817_s Obszidián Kastély I - Page 6 4767249862_5877ffd2ef_s Obszidián Kastély I - Page 6 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Miko Hétf. Aug. 23 2021, 07:35

A mobhullám végeztével, egy kicsit lelassítottam és kinyújtóztattam végtagjaimat.
- Hát, mivel minden jobb, így bármi lehet. Mihez volna kedved? – kérdezte mosolyogva a lánytól – Persze, ha csak Leo-kun se bánja. – vigyorgok rá a fiúra is.
Persze sejtem, hogy bánni fogja, de megvan az esélye, hogy talán sikerülne valamivel kirángatnunk, bár ennek tervét ezúttal Rinne-chanra hagyom. Hátha van olyan szupi ötlete, amit hárman is csinálhatunk. Végül az utolsó mobhullám is rajtunk ütött. Érdekes ez a kazi amúgy. Minél nagyobb szintűek vagyunk, annál gyorsabban támadnak a mobok. De mondjuk nem bánom. Rinne-chan páncéljáról csak úgy pattognak, és még leérkezni sincs idejük, már szökkenek is, és a levegőbe szétpixelezem őket. Leo-kun nagy eséllyel gyorsabban is megtehette volna ezt, de nem hiszem, hogy nagyon törné vele magát. Még mintha egy kicsit kedvetlen lenne.
- Remélem, ránk mosolyog a Payday szerencsefaktora! – mondom hangosan ki, reménykedve, hogy képességem jól működik.


Rinne sérül 4x6=24 pontot (15%-os védelem miatt 8 helyett 6)

// fix támadások, OHKO-val, de nem tudom passzív harcon kívüli képire kell-e dobni, szal ha igen akkor dobok a Paydayre //

Leonard (Sebzés: 92, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 8.3 SP kiskörönként.)
Buzogányos Manó
Miko (Sebzés: 72, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 5.1 SP kiskörönként.)
Buzogányos Manó
Rinne (Sebzés: 62, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Buzogányos Manó

Leonard (50. szint): 205/205 HP, 150 páncél, 425/425 CSP
Miko (45. szint): 150/150 HP, 180 páncél, 67/225 CSP
Rinne (50. szint): 505/505 HP, 90 páncél, 235/235 CSP
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Obszidián Kastély I - Page 6 Empty Re: Obszidián Kastély I

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.