Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Mezeje

+8
Echo
Mirika
The Gleam Eyes
Quad
Cardinal
Taka
Nezumi
Kayaba Akihiko
12 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Kezdetek Mezeje Empty Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 15:28

Az 1. szinten elterülő hatalmas mezőség. Ez a vég kezdete, s a kezdet vége.


Ide csak 1-3. szint közötti karakterek jöhetnek!

A terület főszörnye
2x Zöld Nyálka - HP:15 | F:2 | E:3 | GY:2 | S:1 | P:0
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 16 2016, 12:44

Nezumi (1) - HP:10 | F:3 | E:2*23 | K:2 | GY:14 | S:1 | P:24
--- Cseppkő + Parazita
Taka (1) - HP:15 | F:2 | E:1 | I:7 | K:2 | GY:3 | S:1 | P:2


Elég a Kezdetek Városából kilépni, és máris a mezőségen találjátok magatokat. Nem is kell sok hozzá, hogy találjatok két Pókot, akik éhesen csattogtatják a csáprágójuk helyén lévő pengéket.


14x Nezumi (Sebzés: 23/kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
3x Taka (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 7, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
2 Pók


Nezumi (1. szint): 10/10 HP, 24 páncél, 10/10 CSP
Taka (1. szint): 15/15 HP, 2 páncél, 10/10 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Nezumi Vas. Ápr. 17 2016, 15:19

Nezumi kilépett a városból, ki a védett területről, és mélyet szippantott a levegőből. Boldogan nyújtózkodott és végigsimította újonnan visszaszerzett karját. Ideje kipróbálni, mit is tud a kicsike, gondolta, és elindult.
- Mindig is érdekelt, de miért szeretsz inkább kint lenni, mint a városban. Bent sokkal biztonságosabb.
- Bent sok az ember, ahol meg ember van, ott sosem lehetsz biztonságban.
- De az védett terület…
- Még!
- De itt is megtámadhatnak, és itt meg is tudsz sérülni.
- Nézz már körül! Nincs itt semmi! Még vadkan sincs.
- Ne kezd már megint, azt hittem, ebből már kigyógyultál.
- A vadkanok a legfőbb ellenségeim.
- És a pókok?
- Mi van velük?
- Előttünk vannak!
Amint meglátta a két nyolclábút, elővette a kését, és támadásba lendült.



Támad, amíg a pókok meg nem halnak. Az első dobás a Parazitáé, a másik a Cseppkőé.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal38/1500Kezdetek Mezeje Exp_ures  (38/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 17 2016, 15:19

The member 'Nezumi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4766610511_dda12706fc_s Kezdetek Mezeje 4767251444_0f76bf2817_s Kezdetek Mezeje 4766610511_dda12706fc_s Kezdetek Mezeje 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Taka Hétf. Ápr. 18 2016, 14:21

Már kezdett egy kicsikét egysíkúvá és unalmassá válni az erdei túrázás. Matató azt mondta, az első szint a legnagyobb, tehát sokkal több lehetőségem van máshol lövöldözni szerencsétlen, kiszolgáltatott állatkákra. Talán – mondom talán – tévedtem a tinédzserekkel kapcsolatban, de még most sem akarok azzá válni. Büdösek szoktak lenni, én meg majdnem minden nap pancsolok egy óra hosszat. Nem is értem, mások miért csak tusolnak: tök gyors és hamarabb meg lehet fázni. A kádas pancsolás sokkal jobb.
A fürdést félretéve vidám elhatározással tartottam a mezőre, ahol remélhetőleg találhatok leteríthető vadat. Undorodva egy „áh”-t hallattam, szemöldökömet ráncolva. Mindig is gyűlöltem a pókokat – különösen a kaszáspókokat. Ezek mondjuk inkább a tarantulákra vagy mikre emlékeztettek. Az osztálytársam otthon tartott egyet és a hozd be a kis kedvencedet napokon mindig bemutatta. Nem is értem, miért lehet egy ilyen gusztustalan, szőrös izét szeretni. No, de az uncsi témát hátam mögött hagyva vettem észre, hogy a vadászterületemet már bestoppolta valaki. Nem hiszem el, még egy kamasz! Kamaszok… kamaszok mindenütt ott vannak. Fejemet beletörődően ráztam meg, aztán egy kihívó mosollyal az arcomon vettem elő yumimat. A puzdrából gyorsan előhúztam egy nyílvesszőt, s ha láttam megmaradt túlélőt, azt megpróbáltam elorozni fura kezű illetőtől. Abban az esetben lehetőleg úgy próbáltam becélozni a hátrahagyott pókokat, hogy be tudjam zárni a távolságot a váratlan útitárssal. Ha – és itt mindkét esetben – nem maradt egy sem, s ha felém nézett az idegen, jókedvűen integettem neki, jelezvén maradásomat.


Lövök, ha még maradtak pókok.
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal10/250Kezdetek Mezeje Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 18 2016, 14:21

The member 'Taka' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4767250438_224285ea8b_s Kezdetek Mezeje 4766609959_af0c0eb7c7_s Kezdetek Mezeje 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 24 2016, 19:31

Nope, nem maradt pók, Nezumi villámgyors és kíméletlen volt. Viszont megláttok egy csordányi bikát, hátha ők nagyobb kihívást jelentenek :3


14x Nezumi (Sebzés: 23 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
3x Taka (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 7, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
7 Bika


Nezumi (1. szint): 50/50 HP, 24 páncél, 10/10 CSP
Taka (1. szint): 15/15 HP, 2 páncél, 10/10 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Nezumi Hétf. Ápr. 25 2016, 15:10

A két pók nem volt ellenfél Nezumi számára. Az első azonnal pixelekre esett szét Parazita érintésétől, a másiknak sikerült elkerülnie Nezumi kését, de a legendás fegyver őt is elpusztította.
- Így kell ezt! Láttad, még pislogni sem volt idejük.
- A pókok tudnak pislogni?
- Nem az a lényeg! Esélyük sem volt ellenem.
- Ez igaz, de nézd! Társaságunk akadt.
Egy igencsak fiatal, íjász fiút pillantott meg, aki vidáman integetett. Lassan elindult felé, közben Odinnal társalgott.
- Lehet, hogy felismerte nagyságomat, és be akar hódolni?
- Szerintem csak meglátott, és nem akar udvariatlan lenni egy idősebb emberrel.
- Vagyis felismerte felsőbbrendűségemet.
- Nem hiszem…
- Üdvözlünk íjász. Vadászni jöttél? Vagy a védelmünk miatt vagy itt? Nem kell aggódnod, meg tudjuk védeni magunkat, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, itt maradhatsz mellettünk, mint testőr. Látod azokat a bikákat? Tied lehet az első támadás, mi kiszedjük a maradékot.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal38/1500Kezdetek Mezeje Exp_ures  (38/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Taka Hétf. Ápr. 25 2016, 16:08

A fickó valami nagyon erős lehetett, mert úgy kaszálta le a pókokat, ahogyan Jason: egy csapásból. Ez mondjuk nem tetszett, mivel ez az ő szokása. Találjon magának valami mást, amivel eldicsekedhet. Bár tény, az alak nem ugyanúgy csinálta, de nem is érdekel, nem ez a fő. Vállat rándítottam, amint láttam, hogy valójában szükségtelen volt kezet nyújtanom neki. Egész jól elboldogult, ám ennek ellenére vidáman köszöntöttem. Nem csak másolósnak tűnt, de furcsának is. Ki a fenéhez beszélt? Ő is olyan volt, mint az az íjászgyerek, aki a semmiből bukkant elő? Lehet, már annyira beleunt a játék egysíkúságába, hogy kitalált magának egy barátot? A képzeletbeli barát fantáziálása is nagyon murisan hangzott, ám nekem jobb volt a vadászat.
– A bácsi királyosat játszik a képzeletbeli barátjával? – kérdeztem rácsodálkozón, aztán lelkesen emeltem meg egyik kezemet. – Szuper, köszi, benne vagyok! Taka a nevem, ti kik vagytok? – Ha már ragaszkodott hozzá, többes számban beszéltem, hogy ne hanyagoljam el a pajtását. Láttam ám a bikákat, nem voltak olyan kicsik. Kihívóan rájuk mosolyogtam, s felajzottam az íjamat, miután újabb nyilat vettem a kezem ügyébe. Nem hamarkodtam el, viszont nem is vittem túlzásba. Három lövés az elsőbe – már ha egy vagy kettő nem elég –, a vesszők meg gyorsan, igazan szálltak a szóban forgó préda felé. Örültem, hogy a barátos bácsi hagyott nekem egy kis teret és vele együtt játszhattam. Egyedül vagy csak fejbéli pajtással unalmas lett volna.


Három lövés az egyes számú marhába. :3

Edit: Oopsie-daisy, nem is kellett volna dobnom. *csak megszokásból bénázik*


A hozzászólást Taka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 25 2016, 16:09-kor.
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal10/250Kezdetek Mezeje Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 25 2016, 16:08

The member 'Taka' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kezdetek Mezeje 4766609959_af0c0eb7c7_s Kezdetek Mezeje 4766612103_86ee832108_s Kezdetek Mezeje 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 01 2016, 12:06

Érdekes munkamegosztást választottatok. Taka lövöldözi a nyilait, Nezumi pedig nézi. Az íjász harmadik lövése már a semmibe veszik, viszont mivel csak ő támadott, ezért a csorda is őt rohanja le, feldönti és megtapossa. Khm... a kooperáció első köre nem volt valami sikeres.

Bika #1 elpusztult.
Taka 6x2 sebzést szenved el.

Bika #2-7: 10/10 HP

Nezumi (1. szint): 50/50 HP, 24 páncél, 10/10 CSP
Taka (1. szint): 5/15 HP, 0 páncél, 7/10 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Nezumi Hétf. Május 02 2016, 14:07

- Nem vagy túl kedves vele?
- Nem, hiszen hallhattad, hogy királynak tekint. Az első ember, aki elfogad uralkodójának. Elkezdődött Odin, megtettem az első lépést az uralkodáshoz vezető úton.
- Szerintem te valamit nagyon félreértettél. Azt hiszi, hogy csak játszol, és hogy én egy képzeletbeli barát vagyok.
- Ugyan, te nem vagy képzeletbeli. – mondta, majd ismét az íjásszal foglalkozott. - Mi Nezumi vagyunk, meg Odin.
Taka támadása, méltó volt egy kezdőhöz. Leszedte az első bikát, bár egy lövést el is pocsékolt, majd hagyta, hogy a többi bevigye a támadását.
- Nem kellett volna kitérned előlük? – érdeklődött, majd egy széles vigyor jelent meg az arcán. – Azt hiszem, mi jövünk.
Még be sem fejezte a mondandóját, elrugaszkodott, és a csorda után vettette magát. Parazitával vitte be az első csapást, majd szépen sorjában leölte az összes megmarad bikát, majd oldalra emelt kezekkel ünnepeltette magát, amíg a pixelek el nem tűntek.
~ Azt hiszem, igazad van. Csak akkor hódolnak be, ha látják felsőbbrendűségemet. Vagyis ha mindenkinél erősebb leszek, akkor mindenki elfogad urukként.
- Hogyhogy így szólítasz meg?
~ Van, hogy nem akarom, hogy mindenki halljon.
Nezumi
Nezumi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 59
Join date : 2015. Aug. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal38/1500Kezdetek Mezeje Exp_ures  (38/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Taka Csüt. Május 19 2016, 10:57

A siker láttán örömittas mosoly jelent meg arcomon, majd… döbbenet rajzolódott ki rajta, amint a bikák nekem rontottak. Még szólni sem volt időm, de a patáik dobogásával meg az ökleléseikkel sokáig zsibbasztottak. Ha létezett volna fájdalom, az, amin keresztül mentem, az a pokol egyik bugyrának felelhetett volna meg. Végül is azon kívül, hogy megsebesítettek, csak poros és – néhol – patanyomos lett a ruhám. Kócolt hajamat megborzoltam, fejemet felocsúdva ráztam meg, s zavarodott vihogással néztem Nezumit – és Odint –, ahogyan a maradékot Aincrad földjével teszik egyenlővé.
– De-de… csak… izé… nagyon átszellemültem! – Fene vinné el, túl sok ilyesmit hallottam a hülye Jasontől. Tekintetem kerülte az árnyharcosét és inkább a karját szemléltem. Különösen, mégis szuperül festett az az izé… hogyishívják. Jobb, ha rákérdezek. – Mi van a kezeddel, hogy ilyen fura?


ajvé:
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal10/250Kezdetek Mezeje Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Május 22 2016, 21:01

Nyálkák. Zöldek. Ketten vannak, akárcsak ti. Támadás! \o/


7x Nezumi (Sebzés: 23 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Taka (Közelharci sebzés: 0, Távolsági sebzés: 7, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
2x Zöld Nyálka


Nezumi (20. szint): 5/5 HP, 24 páncél, 10/10 CSP
Taka (1. szint): 5/15 HP, 0 páncél, 10/10 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Taka Csüt. Júl. 07 2016, 21:03

Köszönöm, asszem eleget vártam. Kiteleportálok, zárást szeretnék kérni.
Taka
Taka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 156
Join date : 2016. Apr. 01.

Karakterlap
Szint: 5
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal10/250Kezdetek Mezeje Exp_ures  (10/250)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Pént. Júl. 08 2016, 13:31

Lezárom a kazamatát, a jutalmatok 9 exp és egy bronzláda. A ládában 50 aranyat és egy Rövid Akarat Potiont találtok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 07 2017, 12:21

Quad (1. szint) - HP:5 | F:5 | E:2*2 | K:2 | GY:4 | S:1 | P:2

Kimerészkedtél a városból. Hogy tartasz-e valahová, vagy csak erősödni szeretnél, az a te dolgod, de akárhogy is, szörnyekbe botlasz. Négy Manó jelenik meg, és vesz körbe téged.


Quad (Sebzés: 2 /kés, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességet nem használhat, 2 SP kiskörönként.)
4x Manó


Quad (1. szint): 5/5 HP, 2 páncél, 10/10 CSP

Magyarázat:
- CSP (cselekvéspont), ez dönti el, mennyiszer támadhatsz, mielőtt elfáradsz és pihenned kell. Egy támadás a szinteddel egyenlő számú CSP-t fogyaszt, egy mellékcselekvés (poti/kristályhasználat, képességhasználat) pedig a szinted felével megegyező mennyiséget.
- SP (sebességpont), ez dönti el, hányszor támadhatsz egy körben. Jelen esetben kétszer, de mivel te árnyharcos vagy, nálad két támadás számít egy támadáskörnek, ezért összesen négyszer sújthatsz le a gonosz kis manókra, mielőtt rád tudnak támadni.
- Mivel dobnod itt nem kell, ezért a kockahasználattal még nem fárasztalak.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Quad Szomb. Okt. 07 2017, 13:14

Eljött az első harc ideje. Talán most már boldogulni fogok a vadkanokkal meg a farkasokkal is. Fejben már el is tervezem, hogy fogom felvenni velük a harcot. Ám ekkor négy manó vesz körül.
- Hoppá! - döbbenek le miközben derékszíjamból előkapom meztelen pengéimet. Nem számítottam arra, hogy más szörnyekkel fog meglepni a játék. Úgy tűnik sokkal ravaszabb a rendszer, mint a többi. Nagy levegőt veszek, hiszen túlerőben vannak, s fogalmam sincs milyen erősek. Jobb pengémmel támadom az elsőt, a balt mindig védekezésre tartom, főleg ha a többi támadna. Igyekszem inkább mozogni, elkerülni a csapásokat és csak ha biztos, akkor támadni, lehetőség szerint mindkét fegyveremmel. Ha úgy tűnik sebződnek, akkor pusztulásukig harcolok.
Quad
Quad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal187/200Kezdetek Mezeje Exp_ures  (187/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 07 2017, 13:53

Sebződnek ezek bizony, az egyiket pixelekre is tudod robbantani, igaz háromszor is meg kell támadnod hozzá. Aztán azonban a manók sebeznek meg, elveszíted a páncélpontjaid, és az életcsíkodba is belemarnak.

Manó #1 elpusztult.

Quad 3*1 sebzést szenved el.

Manó #2: 3/5 HP
Manó #3-4: 5/5 HP

Quad (1. szint): 4/5 HP, 0 páncél, 8/10 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Quad Szomb. Okt. 07 2017, 14:19

Sikerült az egyik manót leterítenem. Talán mégsem olyan erősek ezek mint hittem elsőre. Csak az a baj, hogy túlerőben vannak. Hiába próbálok védekezni, nem kerülhetem el a sérülést. Ez kicsit megijeszt, mert ha teljesen lenullázódom, akkor nekem annyi! Jobb lesz majd szintlépéskor tennem az életerőmre. Már ha valaha is összejön. Különben örökre itt maradhatok a Kezdetek városában.
Első tapasztalataim gyors kiértékelése után most figyelmemet és támadásaimat manó#3-ra összpontosítom elsősorban. Természetesen azért igyekszem kitérni, hárítani, visszatámadni a másik kettőre is. Ilyenkor jön jól a két penge. Bár még mindig morgok amiatt, hogy inkább lovagnak kellett volna állnom. A pajzs adta biztonság megnyugtatóbb lenne. De talán sikerül túlélnem ezt a kört.
Quad
Quad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 25
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 4
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal187/200Kezdetek Mezeje Exp_ures  (187/200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 05 2017, 17:24

A hármas számú manóra összpontosítottál, az pedig pixelekre is robbant a támadásaid során, ráadásul még van erőd eltalálni a már sérült manót is. Az még valahogy túlélte, és még te is kitartasz. Viszont megkérlek, hogy mindig jelöld meg pontosan, melyik ellenfelet hányszor, vagy meddig támadod.

Manó #3 elpusztult.

Quad 2*1 sebzést szenved el.

Manó #2: 1/5 HP
Manó #4: 5/5 HP

Quad (1. szint): 2/5 HP, 0 páncél, 6/10 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Cardinal Kedd Okt. 23 2018, 11:39

Azt hiszem ezt lezárom, Quad kap 2 expet.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal0/0Kezdetek Mezeje Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Dec. 04 2018, 12:06

Mirika (1.szint) - HP:25 | F:4 | E:6 | I:17 | K:2 | GY:12 | S:3 | P:2
Echo (1.szint) - HP:15 (7 HP) | F:2 | I:3 | K:1 | GY:4 | S:1 | P:0

Mindketten egy céllal jöttetek ide és kész vagytok kockáztatni. Egy idomár, egy pet... és még egy pet. Vajon elegek lesztek a kazamata kitisztításához? Vagy a Mező kifog rajtatok? Bármi is legyen, sok sikert kívánok nektek.

Feladat: érkezzetek meg a kazamatához
Szólimit: 100
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Mirika Kedd Dec. 04 2018, 14:40

Nézegettem a rajtam lévő felszerelést. Kényelmetlen volt és randa, de szoknom kellett a gondolatot, hogy egy darabig ilyenekben fogok mászkálni. Most, hogy nem kellett sehová se rohannom, és kaptam három szabad órát, megint eszembe jutott, mennyire gáz elveszíteni harmincvalahány szintet és a vele járó rengeteg munkát, de egyben nosztalgikus érzés is volt minden, ami most velem történt. Egy íjjal a kezemben a városhatáron kívül a mezőség közepén... öt-hat éve nem láttam itt vörös indikátoros mobokat. Amire én emlékszem, azok halvány rózsaszín kurzoros vaddisznók, amik rám se hederítenek, és nem adnak sem expet, sem aranyat, ha elpixelezem őket.
- Na mi lesz, nem jössz? :3 - kérdeztem Momót, aki valami virágot ugrált éppen körül. Látszólag ő is élvezte, hogy nem mindent tíz méter magasból lát, és sokkal mozgékonyabb lett az apró termetével. Csivitelt valamit, majd csapott kettőt-hármat a szárnyaival, és fejmagasságba emelkedve reppent vissza hozzám, miközben én szép lassan elindultam keresni valami vaddisznót, vagy farkast... Mondjuk emlékeim szerint denevérek erre nem voltak, de azért felemeltem az íjamat, ha esetleg támadni akarna Suspect
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal11225/10500Kezdetek Mezeje Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Echo Kedd Dec. 04 2018, 15:55

Halk szárnysuhogásokkal karöltve repked a kis denevérke szabadon a Kezdetek Mezeje közelében. Már egy ideje csak körözget össze-vissza, ugyanis szeretne találni egy kis szintű Játékost, akivel esetleg társulva fejlődhetne kicsit. Szó sincs arról, hogy összeveszett az itteni mobtársaival, szimplán tudja, hogy ahhoz, hogy fejlődhessen, erősödhessen sajnos saját véréből, jobban modva entitás társaiból kell „táplálkoznia”. Végül azonban észrevesz valakit, aki épp erre felé járkál és izgatottan csapkod párat a szárnyával, melytől nem kicsit meginog a stabilitása, de rövidesen zuhanórepülésbe indul meg a lány felé.
- Sziaaaaa! - kiáltja cuki hangon, miután lefékezve belecsapódik a lány kebleibe.
Nem zavartatja magát és apró karmos mancsaival és lábaival belekapaszkodik a lány mellkasába és izgalomtól csillogó arccal néz amaz szemeibe.
- Szia! Társulunk, társulunk? Én Echo vagyok a denevér! Téged hogy hívnak? Mond csak te idomár vagy igaz? Az a sárkány a társad? Jaj de szerencsés, hogy egy ilyen cuki gazdája van. Jé most nézem az ott fülek, vagy csak furi a hajad? jaj nézd egy cicafarok! – csiripeli jobbra balra még csak a választ sem megvárva, és fészkelődve mutogat mindenre, ami után érdeklődik, amivel nagy eséllyel csak azt éri el, hogy apró karmocskái csiklandozva „karmolásszák” a lány mellkasát.


// Echo kérdezgetései közben a nő előtt felugrik egy ablak, ami tájékoztatja arról, hogy ideiglenesen "örökbefogadhatja" a kis lényt, amit elfogadhat, de el is utasíthat, ha akar //
Echo
Echo

Hozzászólások száma : 62
Join date : 2018. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
Kezdetek Mezeje Exp_bal260/300Kezdetek Mezeje Exp_ures  (260/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.