Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kezdetek Mezeje

+8
Echo
Mirika
The Gleam Eyes
Quad
Cardinal
Taka
Nezumi
Kayaba Akihiko
12 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Barairo Pinku Csüt. Júl. 11 2019, 14:35

Pinku teljesen megörül a biztatásnak, és lelkesedése most még inkább felemelkedett. Amint megkapta a parancsot, már tiszteleg is.
-Rendben igen is értettem. - Ezzel az üres kezét előre tartja, a másikat pedig maga mellett tartva, a penge vége, a Manó 7-es felé mutat, majd egy kisebb forgással megvágja a hetes manót, utánna tovább sasszézik a nyolcashoz. és arra is mér egy vágást, majd igyekszik ismét távolodni, de most inkább Sakuzo mellé lép.
-Remélem menni fog. Remélem. - Bár azért ő is már kételkedik a sikerben, de ez nem töri le a lelkesedését, és azért még figyelemmel kíséri, hogy melyik ellenfél merre felé tart. Kitudja. Hátha jön egy random vaddisznó és fellöki az utolsó ellenfelet. Ezen a gondolatán kicsit kuncog is.

Támadva a Manó 7-8
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal549/600Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Csüt. Júl. 11 2019, 17:29

Alaposan megcsappannak a manók. Saku, hevesen dicsér minket és tovább irányítja a csapatot. Pinku pedig katonás fegyelemmel végzi el a "parancsot".
Elfutni? -Értetlenkedek. - A szörnyek el szoktak futni? Eddig még sosem tették. - Jelentem ki miközben megvágom az egyik túlélőt majd szökkenek tovább a másikra. Mondjuk az lenne a logikus ha visszavonulna, azok után, hogy így szétvertük őket, ekkora túlerő ellenére is. - A képességem hamarosan el fogja veszíteni a hatását. Ne hagyjuk meglógni. - Mutatok a vaksira aki láthatóan kezdi visszanyerni a látását. Ha már ilyen orvul ránk támadt akkor legyen bátor egyedül is.

/a vaksiság csak eddig tartott/
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal67/100Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (67/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Argo Csüt. Júl. 11 2019, 18:49

Ritsu a támadása után érezheti, hogy ez nem lesz jó, kifulladt, pihennie kell. 2 Manó maradt életben, akik lelkesen ugrabugrálnak, ahogy látják, hogy jön a felmentő utánpótlás, szóval amondó vagyok, tényleg visszavonulót kéne fújnotok. Legközelebb majd visszavágtok nekik.

A kazamatát sajnos nem sikerült kipucolni, lezárom ezt a próbát. Jutalmatok 6 exp a megölt 6 Manó után.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Argo Hétf. Júl. 22 2019, 21:33

Sakuzo (1) - HP:10 | FK:6 | E:4 | K:2 | Gy:4 | S:5 | P:9
Pinku (1) - HP:20 | FK:8 | E:12 | K:2 | Gy:12 | S:2 | P:27
Ritsu (1) - HP:10 | FK:2 | E:4 | I:3 | K:1 | Gy:4 | S:5 | P:2

Előzőleg igen csúfosan elkergettek titeket azok a fránya Manók, most viszont jóval felkészültebben érkeztetek, legalábbis a többség. Én remélem, hogy több szerencsétek lesz ezúttal :3

Szokásos kezdőposztok jöhetnek, érkezzetek meg és csapatjuk o/
Szólimit: 100
Határidő: 07.29
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Sakuzo Kedd Júl. 23 2019, 14:35

Eléggé sértette az önbecsülésem a legutóbbi vereségünk a manókkal szemben. De komolyan tetves Manók amolyan orosz módi néphadsereggel nyomtak le minket, persze nem mintha lett volna áldozatunk- hála az égnek -de akkor is rosszul esik az embernek ha elverik ezek az apró mobok. Így hát bár szomorúan köszöntem el a többiektől az előző menet végén, mégis megígértem nekik, hogy egyszer visszatérünk és akkor majd lenyomjuk őket. Már csak azért is mert sértette a önbecsülésemet. Arról nem is beszélve, hogy otthon még rá is tettek egy lapáttal a csajok és jól ki is nevettek miatta. Szóval vörösödő dühös fejjel töltöttem az akkori nap megmaradt részét.
De most! De most aztán! Eljő a sötétség fellege a Manók földjére és a mi hármasunk bosszútól átitva fogja őket lenyomni!- remélem.
Így aztán bár a gondolataim az epikusabbnál epikusabb dolgokkal volt megtelve mégis a "való SAO világban" meghívót küldött Pinkunak és Ritsunak is. Felvettem az új szuper felszerelésemet és egy bátor mosollyal hagytam magukra az idegesítő otthonomat. Kisétálva a megnevezett területre azonban még csak én voltam ott, így leülve az egyik kényelmesnek tűnő helyre vártam a többieket.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal1542/1700Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Barairo Pinku Szer. Júl. 24 2019, 14:31

Pinku szépen magában volt a kis lakrészében, és éppen mondjuk azt hogy firkált valamit. Amint megkapta a maghívót, kitörő örömmel pattant fel, leporolta magát, a fene tudja miért, majd szépen nagy mosollyal elindult, az új felszerelésében. Mosolyogva, dudorászva ugrándozott az utcák rengetegében, és amint kiért, és meglátta Sakuzot, már rohant is oda szép hangos kiáltással.
-SZIA SAKUUUUUUUUUUUUUU. Amint megkaptam a meghívódat már jöttem is ide. Hogy vagy? Miért ilyen vörös vejed? Ennyire felbosszantottak a kis manók a multkor? Nyugi. Ne fájjon a fejem. Mármint... a te fejed. Már sokkal erősebb vagyok, és van már új felszerelésem. Menci mi? Nagyon feldobta a pontjaimat. Várunk még valakit? Ritsu most is jönni fog?
Kérdései csak úgy záporoztak, mint a nyári nagy zuhé ami csak úgy random elkapja az ember, majd egy nagy levegőt vesz és ő is lehuppan
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal549/600Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Szer. Júl. 24 2019, 14:59

Különösebben nem zavart a vereség, amit a manók ellen szenvedtünk el. Az sokkal jobban zavart, hogy nem figyeltem a kitartásomra és majdnem túlhajszoltam magam. De végtére ez is egy tapasztalat amit hasznosíthatok a későbbiekben. Épp a városban akartam fűszereket venni, mikor jött az üzenet Sakutól. Hmm... egy visszavágó nem lenne rossz. Talán most több szerencsével járunk majd.
Talán picit késve érkezem, bár futottam ahogy csak tudtam.
- Szi...sziasztok.... - Kapkodok levegő után és a térdeimre támaszkodva próbálom kifújni magam. Már csak ránézésre is erősebbnek tűnnek mint legutóbb. Ellenben én semmit nem fejlődtem azóta. Legalábbis ami a pontjaimat illeti. Talán ha nem a térkép felfedezésével foglalkoznék annyit, hanem többet küzdőtereznék és több küldetést vállalnák előrébb lennék.
- Magasabb lettél! - Vigyorgok rá Sakura. Pinkun pedig csak ámuldozom. - Woow, Pinku, nagyon menő lettél. Főleg a köpeny miatt, mint egy szuperhős. - Miután alaposan kicsodálom magam, kissé megrázom fejem és teljes fókuszt színlelek. - Van tervünk? - Itt automatikusan Sakuzora pillantok. A legutóbb is volt a mi ki nem mondott vezetőnk.
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal67/100Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (67/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Argo Szer. Júl. 24 2019, 20:09

Hát, Manók még nem jönnek, viszont megmoccan a fű közvetlenül Saku lába mellett, ahogy egy hatalmasra nőtt Kék Csiga komótosan megeszegeti. Ahogy kicsit odébb léptek tőle, lehet látni, hogy még három csiga a közelben talán pont azt a ládát próbálja elfogyasztani, amit legutóbb is találtatok, csak nem sikerült megszerezni.

Pinku (Sebzés: 12, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 13.2 SP kiskörönként.)
Ritsu (Sebzés: 4, Pet sebzés 3, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 4, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)


Pinku (1. szint): 20/20 HP, 27 páncél, 10/10 CSP
Ritsu (1. szint): 10/10 HP, 2 páncél, 5/5 CSP
Sakuzo (1. szint): 10/10 HP, 9 páncél, 10/10 CSP

Kék Csiga #1-#4 - Full HP

1 ládát találtatok
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Júl. 25 2019, 17:34

-Szia Pinku!-köszöntem a mindig túlpörgő lánynak. Persze a kérdése azonnal eltalált és a szívem felé kaptam azonnal. Persze vettem gyorsan egy mély levegőt amivel azonnal rendbe jöttem. -Hát... a múlkori megviselt és amiatt. Nos aggódom egy kicsit most mi lesz velünk.-majd néztem végig rajta és az új cuccain-Menő ám! Klántárs!-hívtam fel a figyelmét rá, hogy mostmár egy céhben vagyunk és úgy csapatjuk a kazamatát.-Elvileg jön... bár ahogyan te ő sem írt vissza, hogy vajon itt lesz-e.-Hát igen egyikőjük sem írt vissza, hogy jönne egy levéllel, de hát ez van. Nem baj, a lényeg, hogy végre van egy társam akivel beszélhetek. Bár ahogyan elnézem a horizonton jön felfelé egy éppen Ritsu alakú valaki.-Szia Ritsu! Pihend ki magad aztán akkor majd bemegyünk.-mondtam neki mire egy elég fura bókot kaptam tőle. Kicsit zavarba is jöttem, és a tarkómra kaptam a kezemet, majd feleltem neki:-Hát meglehet, bár nem valószínű...-majd kaptam egy kicsit később egy másik kérdést is. Erre már elkomolyodtam és felálltam-kihúztam magamat elővéve az új kaszámat.
-Hmmm.. Nos először belovagolunk és meglátjuk mi lesz...-bár amint ezt kimondtam valami megmozdult mellettem:-Srácok itt vannak!-nézek végig a közeledő csigákat. Tapasztalataimat és tudásomat összeszedve lelassult körülöttem az idő és szinte egy szupergép gyorsaságával számoltam ki, hogy mit hogyan kéne támadnunk.
-Srácok figyeljetek a terv a következő!-kezdek bele a dologba:-Ha minden igaz, akkor én és Ritsu meg tudunk ölni kettőt ha én beleütök kettőt ő pedig egyet. Pinku ha jól láttam a cuccaidon akkor te kitudod végezni a maradék kettőt szinte azonnal. Jó lesz így?-Vázoltam fel a tervet és kezdve bele ütöttem bele kettőt az első csigába és még kettőt a másodikba.

Elvileg van 4 támadásom: 2 #1 Kék Csiga és 2 #2 Kék Csigába megy
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal1542/1700Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Barairo Pinku Szomb. Szept. 14 2019, 18:56

Oké mivel Pinku eléggé türelmetlenné vált, ezért megfogja Ritsut, félre teszi, egy olyan mondattal, hogy "akor légy oly kedves és teleportálj haza, ezt én majd elintézem egyedül." és neki is áll kivont kardal, szépen végrehajtott koerográfiát végre hajtani, melynek köszönhetően szép vágásokat ejt az össze csigán, kivéve a négyes számút, mert azt felszúrja a kardjára, majd széles mosollyaj nézi, ahogy mind a 4 egy szép kis pixelhalommál válik.
- Oh. Ez meglepően gyorsan ment. Nagyon erőssé váltam a gearnek hála. Mit szolsz Sakuzo. Nagyon kircsi mi? Nem gondoltam volna hogy ilyen könnyen fog menni. A másik nem sikerült de ez nagyon gyorsan össze jött. Akkor most mi lesz? Átnézzük a pixelhalmot, vagy megvárjuk, hogy megjelenjen egy láda és kinyitjuk, majd jön a hang effect hogy dödödö dödödö dödödö dödödö dö törörördőőőő? - Azaz. Nem elég, hogy nagyon hiperaktívvá vált, és lelkessé, de most már Zelda ládanyitást is próbál imitálni.

Szóval akkor letámadtam a Kék Csiga 1-4-ig
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal549/600Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Argo Pént. Szept. 20 2019, 11:55

A Csigák valóban pillanatok alatt elpixeleződnek, Pinku úgy rohan végig rajtuk, mint egy forgószél. Sakuzo még tud válaszolni Pinkunak, ha akar, majd vijjogás üti meg a fületeket. A jelek szerint megint közeledtek egy ládához, és öt kisebb Sas fel is röppen róla, hogy elvegye a kedveteket a megszerzésétől. Három Pinkura, kettő Sakuzóra röppen, hogy kicsit szétkarmolja-csipkedje a bőrét.

Pinku 3 sebzést szenved el.
Sakuzo 2 sebzést szenved el.

Pinku (Sebzés: 12, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 13.2 SP kiskörönként.)
Ritsu (Sebzés: 4, Pet sebzés 3, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 4, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 4 SP kiskörönként.)

Pinku (1. szint): 20/20 HP, 24 páncél, 6/10 CSP
Ritsu (1. szint): 10/10 HP, 2 páncél, 5/5 CSP
Sakuzo (1. szint): 10/10 HP, 7 páncél, 6/10 CSP

Sas 1-5# - Full HP

2 ládát találtatok
+20 arany új mob felfedezéséért a kazamata végén
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Sakuzo Pént. Szept. 27 2019, 10:40

Ennyire OP lett valaki egy gear miatt?! Ez egyszerűen túl.... bullshit!-háborogtam magamban leesett állal, hogy mégis mennyire erős lett Pinku ennyire kis idő alatt. Persze a céhlogó sokat árul el a dologról, hogy vajon honnan van a gear, szóval lehet nekem is jól jönne a fejlődésben egy céh. Végülis lehet, hogy majd később rákérdek nála.-Néztem végig az üres területen, majd ahogyan Pinku kérdezett tőlem hamar feleltem is egy hüvelykujj mutatása közben:
-Döbbenetes voltál csajszi! Ilyen nagy fejlődést! Figyu...-kezdtem volna bele a mondandómba, amikor hirtelen egy rakat madár támadott meg minket és jól meg is tépkedtek minket.
Pinku jól vagy?!-néztem rá, miközben a saját HP-mat néztem meg ijedtségből, majd jobban megvizsgálva az ellenfeleket mondtam Pinkunak:-Ez furcsa nem rémlik, hogy valaha láttam volna ilyen mobokat... Ennyi idővel a kezdés után csak nem találtunk egy új fajtát?! Na mindegy Pinku! Így arra kell hagyatkoznunk amit a józan ész diktál, addig üssük őket, amíg szét nem esnek!-mondtam neki, miközben összeszedve minden erőmet szépen sorban estem neki a sasoknak. Remélem nem lesznek sokkal erősebbek a csigáknál, mert lassan kifogyunk valószínüleg mind a ketten a támadásokból és pihennünk kellesz...
Ugrottam neki az egyik sasnak, és szerencsémre a hosszú fegyveremmel el is tudom őket érni. Persze miért is ne most jönne elő egy nyomorult új mobfajta amikor éppen bizonyítani akarunk, hogy nekünk megy egy ilyen kazamata kitakarítása?!-bosszankodtam magamban a harc közben.

Támadom Sas #1-t ha meghalna a támadásaim alatt akkor sorban megyek a következőre amíg mind a 4 támadásom ki nem ment.
Szóval összesítve: támadom Sas #1-t majd ha meghalt Sas #2-t és így tovább.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal1542/1700Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Barairo Pinku Pént. Szept. 27 2019, 11:06

Pinkunak nagyon jól esik a dícséret, és mosolyog is mint a tejbetök. Bár ez nem is nagyon tart sokáig, hiszen már rontanak is rájuk a madarak. A leányzó is hírtelen a saját HP-ját nézi, majd rá Sakuzóra.
- Igen jól vagyok, Csak 3 pontot vettek le tőlem. Akkor azt mondod hogy addig üssem őket ameddig csak lehet igaz? Heh. Tetszik ez a stratégia. - Amint egy kicsit szabadul, hátra ugrik majd beáll egy alap állásba, egy felfelé irányuló vágással igyekszik megsebezni az első sast, ha méh él. Ha nem, akkor megy maradék életbenlévő sasra támad. A lány szinte már gyönyörű táncot lejtve mozog a sasok között, akikbe rendbe bele vág, annyit amennyit kell. Látni is jó már azt, ahogy Pinku szinte már táncolva tűzi kardélre a sasokat, egytől egyik mindet amennyi megmaradt, vagy éppen amennyit kell. Mind ezt nagy mosollyal az arcán. Amint végez az egész támadással, egy popsira huppanással nyugtázza az egészet, és egy kellemes sóhajtást lejt.
- áááh remélm már nem jön semmi más, és megkapjuk adíjunkat. És alig várom hogy ezt elmeséljen Chancherynek.

Támadom a megmaradt Sasokat, ha kell akkor Sas#1-től Sas#5-ig
Ha viszont Sakuzo megölt 4-et, akkor a megmaradt Sas-t támadom meg
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal549/600Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Argo Hétf. Okt. 28 2019, 11:15

Sakuzo két sassal végez, a maradék marad Pinku érdeme. Nem sokkal hogy legyőztétek őket, gusztustalan hang üti meg a fületeket. Van egy harmadik láda is látótávolságban, amit a "kazamata" főszörnye, két Zöld Nyálka védelmez. Nem csinálnak még semmit, csak inognak ide-oda. Megpróbálkoztok velük?

Pinku (Sebzés: 12, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.6 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 4, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2 SP kiskörönként.)

Pinku (1. szint): 20/20 HP, 24 páncél, 3/10 CSP
Sakuzo (1. szint): 10/10 HP, 7 páncél, 2/10 CSP

Zöld Nyálka 1-2# - Full HP

3 ládát találtatok
+20 arany új mob felfedezéséért a kazamata végén
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Okt. 31 2019, 10:23

Sikeresen legyőztük ezeket a lényeket is, bár még sosem láttam vagy hallottam ilyen mobokról. Fura, hogy azóta a 6 év óta mióta fut a játék még képes új lényekkel megajándékozni a játékosokat.-persze nem is ragadtunk le sokáig ezeknél, hiszen hamar sikerült mindet elpixelezni. Ezután pedig ketten mentünk tovább a kazamata vége felé.
-Úgy néz ki ebben a körben most szerencsések vagyunk nem igaz?-kérdeztem a társamtól, miközben sétáltunk, hogy elüssük az időt.
Persze nem kellett túl sokat sétálnunk ahhoz, hogy egy újabb bandába botoljunk.
Most pedig nyálkák jöttek, ez még jó hír is, hiszen ha jól emlékszem, akkor ezeknek sincsen túl sok hp-juk, viszont egy picit rossz hír, hogy én el vagyok fáradva. Ha jól számolok fejben, akkor neki sem lehet sokkal több megmaradt ereje, hiszen legalább annyit ütött, mint én...-kezdtem el gondolkodni, mielőtt tovább mehettünk volna az ellenségre.
-Pinku rakjunk össze egy tervet...-szóltam neki kicsit komolyabban:- Eléggé fáradtak vagyunk a játék szerint, ami annyiból baj, hogy mielőtt harcolnánk lehet pihenni is kéne, viszont ha így teszünk kockáztatunk megint... Viszont...-fordultam a nyálkák felé és az egyik kezemmel megragadtam az államat, amolyan gondolkodás céljából.-Ha jól emlékszem akkor 15 hp-juk van ezeknek, szóval ha nagyon profik vagyunk....-kezdtem el fejben kiszámolni a köröket.-Akkor elvileg egyhitelni tudjuk őket egy kör alatt. Mit szólsz?-ha pedig rábólint, akkor bele is kezdek a tervembe:- Szerencsémre elég sokat tanultam a játékról mielőtt beléptem, szóval ha én megsebzem mindkettőt azzal a kevéssel is amim nekem van, akkor elvileg neked le kell tudnod sebezni a maradék 11 hp-jukat. Ha pedig ez így összejön...-néztem ismét Pinkura- Akkor elvileg megbosszultuk az előző vereségünket.-Ha mindenre rábólint és nem pihenünk egy kört sem, akkor én a terv szerint megütöm az első és a második nyálkát is, majd átadva a stafétát Pinkunak remélem, hogy nem számoltam el magamat.

Támadom egyszer Zöld Nyálka #1-t aztán támadom Zöld Nyálka #2-t
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal1542/1700Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Barairo Pinku Csüt. Okt. 31 2019, 12:05

Amint végeztek az előző kőrrel, Pinku mosolyogva nyújtózkodik egyet és széles mosollyal, kuncogva néz Sakuzora.
- Hát úgy tűnik háhá. Ez elég izgalmas kőr volt szerintem. Én nagyon élvezem ezt eddig. Még ha igen el is fáradunk benne. De nincs kedvem még pihenni, kiváncsi vagyok mi lesz a következő. Nahát azok meg micsodák? fúúúúj Zöld Takony. eewww. - A Leányzó nagyon lelkesen mesélte a srácnak a kis monológját, majd annál lelkesebben konstatálta, az eléjük kerülő "Taknyokat", persze némi undorral az arcán. Pinku csak bólogatva hallgatja Sakuzo tervét, és teljesen megbízik benne hiszen eddig is, sikeres volt az összes eddigi tervük amit kitalált.
- Legyen amit mondasz Saku-kun. Eddig is bevált minden terved, most is megbízok benned.- Amint befejezte egyetértő mondatát, elő is rántja kardját és már csapásra készen állva várja hogy mikor léphet be, fejezheti be a munkát. Pinku maga még igaz hogy viszonylag új még a játékban, épp ezért bízik annyira Sakuzoban, hátha ráragad valami az együtt töltött időkből. Amint látja hogy társa már végzett a körével, ő mrá be is ront, a maga kecses, táncolós stílusában, és így egy határozott vágással szeli ketté az egyik Zöld Nyálkát. Amint reményei szerint látta szétpixeleződni, már táncikál is át a másik Nyálkához, és egy határozott támadással őt is levágja, és reményei szerint már ki is nyirták mind a két ellenfelüket. Amint végzett a körével a fenekére huppan, kicsit piheg, majd el neveti magát.
- Ez nagyon jó és izgalmas volt Sakuzo. És ha minden jól ment, tényleg sikerült megbosszúlni az előzöt. Tiszta profinak érzem most magunkat, de én még nagyon messze vagyok attól. De neked a terveid eddig mind beváltak.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_bal549/600Kezdetek Mezeje - Page 3 Exp_ures  (549/600)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Argo Szomb. Nov. 02 2019, 14:05

A kazamata sikerrel teljesítődött \o/ A nyálkák elpixeleződnek, és a három láda körülöttetek ki is nyílik, némi fényárral beborítva titeket, de nem az lesz, mint a Ponyvaregényben; ezúttal fel is fedik a tartalmukat. Nyugodtan lehet hazamenni és ünnepelni \o/

1. hullám, Bronzláda: 50 arany, [T1] Mini Potion
2. hullám, Bronzláda: 50 arany,  [T1] Rövid Specialitás Potion (+20 arany mob felfedezésért)
3. hullám, Ezüstláda: 100 arany, [T1] Fegyver Élesség Potion
Összesen: 13 exp és 220 arany

Mivel Ritsu csak az első körben írt, a harcokban végül nem vett részt, ő nem kap jutalmat.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kezdetek Mezeje - Page 3 Empty Re: Kezdetek Mezeje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.