Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nagy Síkság

+52
Chakna
Tsujimoto Eiki
Takara Kazutoshi
Akichi Murai
Seiun
Kurama
Danieru
Cearso
Azure
Graceful
Szophie
Justin Taylor
Ichihara Eiichi
Danee
Sakamoto Rin
Kagome Sora
Scott Thompson
Hermit
Kokoro
Mameko
Ryuu
Bacchus
Atoru
Astaroth
Itachi Saton
Michiko
Lizbet
Shukaku
Yokuatsu
Leafa
Higurashi Sango
Hayashi Yuichi
Hime
Ai Hane
Chancery
Shakan
Nio
Kyuushiro
Angelica Katharina
Nomad
Mirika
Kyrena Juurei
Aiko
Kazuma
Shiel D. Lewis
Yurihime
Zhel T. Everett
Kusumi Ayani
Reaw
Hitodama
Tatsuki Ranmaru
Kayaba Akihiko
56 posters

5 / 22 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kyuushiro Csüt. Május 23 2013, 19:46

//Nio//

Némán hallgatom a meghatározó paradoxonokat, amiket a lány hoz fel a beszédében. Valóban, a fejlődés és az 'értelmes élet' közötti finom egyensúly megtartása nem egyszerű, nagyon nem. Beleőrülni a fejlődésbe... igen, az nem lenne túl jó. Nagyon sok van még hátra a játék végigviteléig, úgyhogy kemény munka vár még ránk. Az meg nagyon fárasztó tud lenni.
-A szél... igen, jól mondod. Az is csak egy program. Az állatidomárok petjei is csak programok, bármennyire is ragaszkodnak hozzájuk. Itt semmi sem igazi.
Felemelem a Szabdalóm.
-Látod ezt? A jelenleg felfedezett legjobb kard. És ez ér valamit? Nem. Csak illúzió, amit azért vállalunk be, hogy megszüntessük. Hülyeség, nem? Pedig így van.
Szép... kijövök fejlődni erre a síkságra, erre filozofálni kezdek. Jó, mondjuk ilyet is kell néha, hogy levezessük a lelki feszültséget. Már amennyi van.
Hm... ihlet? Milyen ihlet? Áhh, rajzolni szeretne. Sokan adóznak valamilyen művészetnek ebben a világban.
-És rajzolsz is? Úgy tudom, olcsón lehetg hozzá felszerelést kapni, és meglepően reális. Bár én nagyon nem értek hozzá, szóval még nem próbáltam... - mosolyodom el.
-Ettől ne félj. Nem változhatsz meg teljesen. Ha ügyelsz arra, hogy mindig megtaláld azt a tevékenységet, ami neked tetszik, például a rajzolást, akkor meg tudod őrizni önmagad, még ilyen helyzetben is. - na, mintha én csinálnék valamit a fejlődésen, az alváson meg a filozofáláson kívül. Lehet, hogy nekem is találnom kellene valamit, ami kikapcsol. A lány szerencsés, neki keresni sem kell, de tényleg kellene egy hobbi. Bár az sem lesz igazi, de mégis annak fogom érezni, és az elég. Addig biztos, amíg ki nem jutok innen.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal871/900Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Nio Csüt. Május 23 2013, 21:16

Kyuushiro

Jó volt végre csak beszélgetni és kizökkenni a mindennapokból, mármint az itteni fejlődős mindennapokból. Jólesett a társaság, hogy nem vagyok egyedül és csak lazán üldögélni.
Bár ez a világ tényleg csak egy program, mégis úgy tervezték, hogy hasonlítson valamennyire a valóságra. Bár a valóságban nincsenek se szörnyek se hasonlók. Viszont nem pótolhatja azt a világot.
-Otthon sokat rajzoltam és történeteket írtam. Egyszer saját mangát is szeretnék kiadatni, vagy hogy mondják. Arra viszont nem gondoltam, hogy itt is rajzoljak- jelentettem ki őszintén, és kicsit meglepve. Itt lehet ilyet is...- Sajnos manapság mindenki online olvas,- folytattam egy kisebb szünet után- de van valami a könyvekben, valami "varázslatos"... pontosabban van valami a könyvekben, amit nem tud megadni a számítógép...- kezdtem el áradozni, de egy idő után észbe kaptam. Én ugyan nagyon szeretek könyvtárba járni és imádom a könyveket legyen az egy enciklopédia vagy egy manga vagy keleti regény, viszont nem tudom, hogy Kyuushiro milyen viszonyban van a témával kapcsolatban.- Ha valami olyat mondok, amit nem szeretsz, vagy untatlak, kérlek szólj. Kicsit furcsának tartom magamat, mert igazából az ismerőseim közül senkivel nem beszélgettem még ilyesmiről. Ők nem jártak se könyvtárba velem se hasonló helyen. Talán manapság csak én vagyok ilyen megszállott- gondolkodtam el egy rövid pillanatra. Tényleg mindig egyedül mentem a könyvtárba, vagy könyvet venni. Rajzaimat se mutogattam még senkinek se igazából. Egyrészt mert zavarba jönnék, ha látnák mások,hogy mit rajzoltam. Másrészt, mert biztos azt mondanák a célomra, hogy hülyeség, már rég kiment a divatból. Kicsit félek a kritikától. Bár most se értem, miért mondom ezeket, bár igazából remélem, hogy Kyuushiro nem néz ilyen kritikusan. Ami azt illeti,eddig talán még él a remény.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2076/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kyuushiro Pént. Május 24 2013, 00:18

//Nio//

Ami azt illeti, kezdenek reprodukálódni a mobok. Egyre több jelenik meg körülöttünk, bár még tisztes távolságban, így nem kell tartanunk tőlük. Még egy ideig biztosan nem. A távolságuk bőven meghaladja a támadási határt, úgyhogy még nyugodtan ülhetünk valameddig.
Furcsa érzés egy nem védett helyen csak úgy... csak úgy beszélgetni. Tudni, hogy bármikor megtámadhatnak a mobok. És persze nemcsak a mobok. És mégis... valahogy ellazít a veszély. Mi van? Na jó, ez most hülyeség volt, tudom, de tényleg így van. Mondjuk, ha tényleges életveszélyben volnék, valószínűleg másként vélekednék a dologról.
Mangaka (mangarajzoló) akar lenni? Érdekes foglalkozás, de mégis népszerű. Sok manga lát mostanában napvilágot. Legalábbis, mikor legutoljára voltam az igazi világban, akkor így volt. Vajon most mi lehet a helyzet?
-Igaz, hogy legtöbben a neten olvasnak, de azért vannak kivételek. Én is szoktam könyvtárba járni, ha sokat is foglalkoztam az elektronikus világgal. Szívesen olvasok, és nemcsak mangákat, regényeket is. Egyébként pedig az internet sem feltétlenül rossz... Ha mangákat rajzolsz, beszkennelheted, és sokkal gyorsabban terjed, mintha igazi kiadásban jelennének meg. Hogy ez jó vagy rossz, nem tudom, de a számítógép is nyújt előnyöket. Mondjuk egy régi könyv illatát soha nem fogja tudni utánozni, de ez van.
Egye fene... kényelmesen felállok, és megmarkolom Szabdalóm. Indulhat a mobirtás, beszélgetni közben is tudunk. Még nem kezdek neki, várok egy kicsit.
-Egyébként pedig szívesen megnézném a rajzaidat. - igazat mondok, tényleg kíváncsi vagyok rá. Soha nem értettem igazán a vizuális művészetekhez, de alkotásokat nézni attól még szeretek. Nem tudom, hogy rajzolhat a lány, de mindenesetre érdekel.
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal871/900Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Nio Pént. Május 24 2013, 13:21

Kyuushiro

Kicsit meglepett a válasza, a szavai. Itt van velem egy modern fiú, aki nem tartja elavultnak a múltat. Ez megnyugtató, és valahogy nem érzem magamat különcnek. Csak az osztálytársaimat nem érdekelték az ilyesmik. Ők mindent géppel oldottak meg. Onnan szedték le az olvasmányokat, ott olvasgatnak szórakozásból is. Szerintem azt se tudták, hogy a sulinak van könyvtára. Viszont azt hiszem, már régen nem vagyok ebben a világban egyedül. Ha kijutok, innen lehet, hogy odakint se leszek egyedül gondolkodásmódommal.
Kyuushiro lassacskán felállt és a visszatérő mobokat kezdte el szemügyre venni. Ahogy én is elnézem, már tényleg jócskán visszatértek. Ideje ismét eltüntetni és ténylegesen neki esni a gyakorlásnak. Egy kis edzés végre jól esne nekem is. Elvégre ezért vagyok itt és csak egyet öltem meg… eddig.
Én is felálltam. Előkapartam fegyveremet táskámból, majd óvatosan nyújtóztam egyet.
-Ha kijutunk, akkor megmutatom, de ígérd meg, hogy nem fogsz nevetni!- fordultam akció előtt Kyuushirohoz. Beszéd közbe mosolyogtam, mely szívből jött. Tényleg jó volt a kedvem, meg merem kockáztatni, hogy boldog voltam. Ez az érzés viszont ebben a világban valódi volt. Bár a világ mű, csak egy program, mégis, az emberek tényleg léteznek a kinti világban is és, az érzéseik is valódiak. Kalandoztam el egy pillalatra.- És most se nevetsz, ha valamit bénán csinálok, keveset gyakoroltam- tettem hozzá végezetül kissé sértődött kislánykás hangon.
Rengetegen vannak, és még nincsen, különösebb tapasztalatom a tömeges bunyóban mióta itt vagyok nem volt alkalmam, illetve lehetőségem ilyen nyílt terepen küzdeni. Ami a tapasztalatot illeti… az ilyen játékokban még szinte egyáltalán nincsen semennyi, elvégre most játszok ilyen játékkal először, bár ez a körülményeket tekintve már nemigen mondható játéknak. Mindenesetre, nem vagyok még olyan állapotban, hogy több ellenféllel küzdjek egyszerre. Vettem még egy nagy lélegzetet és néztem körül jobban. Nem tudtam hogy hol lenne célszerű elkezdeni a vadkanirtást.
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2076/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kyuushiro Pént. Május 24 2013, 18:10

//Nio//

Mikor felállok, és lendítek egyet Szabdalómon, a lány is követi a példám. Egy vaddisznóra nézek, ami békésen túrja a földet, de közben persze figyelek a lányra is.
-Ha kijutunk? Hm... az még kicsit hosszú idő. Biztos, hogy meg akarsz váratni? - kérdezem érdeklődve, de persze nem komolyan.
Mi ez a hang? Megjátszott durcizás, amin elnevetem magam.
-Figyelj, én is elkezdtem valahol. Nem születik senki sem profinak, a gyakorlatot pedig soha nem késő megszerezni. - felemelem a kardom, és várok. Szinte mellettem képződik egy mob, amit azonnal ketté is hasítok. Csak nyugodtan, nem érhet meglepetés, hiszen sokat edzettem most.
-Az egyik alapszabály az, hogy soha ne harcolj egyszerre túl sok ellenféllel. Próbáld kiiktatni a kevés életű mobokat, hogy aztán az erősebbekre tudj koncentrálni. Tulajdonképpen egyszerű, ha gondolkodsz egy kicsit. - hát, akkor indulhat is a darálás. Pár kényelmes lépés után már támad is rám pár gyenge mob, de könnyedén kitérek előlük. Nyugodt, mégis gyors mozdulatokkal vagdosom őket, megsebezni nem tudnak, túl nagy a fegyverkezelésem ahhoz. Első szintű mobok, Istenem, nem okoznak gondot még a lánynak sem, pedig ő valószínűleg jóval gyengébb nálam. Várakozólag a lányra nézek, majd folytatom, amit elkezdtem. Edzésnek nem rossz, Nionak meg végképp nem. Hát semmi akadálya ennek, még az sem, hogy alig fejlődök. Ennyit megér a szórakozás. Ha a lány is jön, igyekszem megtartani a távolságot, hogy ne zavarjuk egymást, de azért figyelek arra, hogy ne kerüljön veszélybe. Mondjuk ahhoz nagy balszerencsre kellene. Viszont soha nem árt az elővigyázatosság, tekintve, hogy a halál nem illúzió. Sajnos.

[/off] Részemről befejeződhet az ismerkedős, hiszen a találkozás lényegét már kiveséztük. Semmi akadálya a folytatásnak, de szerintem azt a második szinten tegyük. Ha neked megfelel, írj egy zárót, aztán lezáratom ezt a játékot. [/off]
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal871/900Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Nio Hétf. Május 27 2013, 12:55

Kyuushiro

Miután mind a ketten felálltunk, Kyuushiro még ellátott egy haditanáccsal, majd elkezdte irtani a visszatért vaddisznókat. Néhány röpke pillanat alatt ki is irtott párat. Neki nem bizonyult nagy feladatnak, ő már jóval képzettebb, mint én. Ami nem is olyan nehéz, de nem maradhatok le én se. Nekem is harcolni kell, és edzenem, ahogy erőmből telik.
E gondolatok után és egy nagy sóhaj után én is neki indultam. Még figyelnem kell, nem irthatok csak „csuklóból”, még ahhoz kezdő vagyok. De hamarosan, én is jobb leszek. Jelenleg ez motivált.
Nem tagadoma a mostani beszélgetés után sokkal jobban érzem magamat. Gyakorlatilag visszatért belém az élet, és elmentek a borús gondolatok, amik mostanában kergettek. Nem is baj ha jobb a kedvem, már csak az erőlétemet kell fejleszteni. Mivel mindig lesznek olyan emberek körülöttem, akik segítenek visszatérni az életbe és emlékezettnek, hogy ideje visszatérnem és harcolnom nekem is. Nem támaszkodhatok mindig másokra… stb.
Lassan, de biztosan én is tisztítottam meg a mezőt a moboktól. Nem olyan gyorsan, mint a tőlem nem messze lévő Kyuushiro, de a magam tempójában én is tettem, amit tennem kell. Kezdem egyre jobban ismerni és egyre jobban megismerni fegyverem lehetőségeit. Nem csak, egy esetleg két féleképpen döftem a vadkanokba lándzsám helyét, de újabb és újabb variációk jutottak eszembe, melyek némelyike inkább esetlen bénázás volt, mintsem komoly edzés. Viszont, ahogy az előbb mondta nekem egy bölcs barátom… „Figyelj, én is elkezdtem valahol. Nem születik senki sem profinak, a gyakorlatot pedig soha nem késő megszerezni.”. Igaza is van!
Mire elfogytak a célpontok, addigra kezdtem belejönni, és valamennyire úgy érzem fejlődtem is. Ami azt illeti a kitartásom még mindig nincs a toppon, tehát van még mit gyakorolnom. De elégedett voltam.


//Rendbe, köszöntem Smile
Nio
Nio
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 560
Join date : 2013. Mar. 06.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2076/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2076/2100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Shakan Szomb. Jún. 08 2013, 13:34

Kusumi Ayani

~Vajon miért is vagyok itt?~ Tűnődök magamban, miközben a síkságon mászkálok céltalanul, a mobokat igyekezve jó messziről elkerülve. ~Fogalmam sincs miért akartam idejönni... Elfelejtettem... Anyu, haza akarok menni!~ Szipogni kezdek, próbálom visszatartani könnyeimet, ám nem igazán akar sikeredni. Végül feladom, a szipogásból sírás lesz, a földre huppanok közben.
- Haza akarok menni! - motyogom magamnak, miközben próbálkozom halkabban bőgni. A fenének se hiányzik, hogy magamra vonjam itt a figyelmet!
~Gyerünk, talpra állni, tovább kell mennem!~ Újra felállok, az öklömmel morzsolgatom le az arcomról a könnyeimet, majd kicsit komorrá válik arckifejezésem. ~Tovább menni. Oké. Hova is?~ Körbe tekintek, körülöttem senki, csak a végtelennek tűnő pusztát látom. Elkeseredésemben az égre tekintek.
- Mondd, Kapa... Ka... Kaba... Legyen már valami normális neved, meg se tudom jegyezni! Mért kell állandóan bántanod, engedj ki! Haza akarok menni! - durcás arckifejezéssel bámulom az eget, miközben ordibálok, hátha meghallja a hangom az a szívtelen ember.
~Hoppá. Biztos jó ötlet ordibálnom? Hehe, nem tudom.~Félredöntöm a fejem, halk nevetgélésbe kezdek. Nagyjából 10 percet ácsorgok így, ezt követően kicsit komolyabbra fogom a dolgot, arckifejezésem kissé szomorkássá válik.
~Nincs kedvem itt lenni. Unalmas. Unatkozom. ~ Tűnődöm, miközben elindulok egy tetszőlegesen kiválasztott irányba, ahol remélhetőleg nem akadok bele semmi "gonoszba".
~Lehet hogy eltévedtem? Nem, olyan nincs! Csak... Most éppenséggel nem egészen tudom, hogy hol is vagyok! ~ Körbeforgolódok, hátha látok valakit. Természetesen senkit. Elkezdek azon fantáziálgatni, vajon hol lehet a pusztán a királylány. A mesékben ha más nem is, egy szegény parasztlánnyal összefutnak a lovagok, nem? Teljesen el is feledkezem róla, hogy hazaakartam menni, elkezdek keresni egy királylányt. Hátha találok, próba cseresznye! Szerencse, az! Mindegy.
Nagyjából fél órányi keresgélés után (amit nagyjából egy húsz négyzetméternyi területen tettem meg gondosan, szinte minden fűszál alá bekukkantva) korog egyet a gyomrom.
~Éhes vagyok... ~ Kezdem bökdösni a hasam egy helyben ácsorogva, hátha attól jobb lesz...
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal10/1500Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Jún. 09 2013, 12:08

A mai napon különleges dologba kezdtem. Gyakorolni terveztem a főzést, hogy minél finomabb ételeket készíthessek el. Kezdetben egyszerű hamburgerrel kezdek, amely bár nem nézett ki olyan jól, elégsz jóra sikerült. Kibérelt házamban voltam, amelyben külön konyha volt, amit mostanában elég gyakran használok. Három jó vastag szelet vaddisznó hús, éppen most sercegett a grillen, én eközben a fölöttük lebegő órát néztem, ahol is már azt jelezte, hogy hamarosan kész lesz. Miközben a hús sült elővettem inventorimból a többi hozzávalót. Pár apró salátafejet rakok az asztalra, amely a kiskertből való. Sajnos kevés a képzetségem hozzá, hogy jól termesszek, így a fél tucat magból csak ez fejlődött ki. Na, mindegy a lényeg az, hogy van. A salátát megbököm a kezemben lévő késsel, ami így leveleire esett szét. Közben pityegett egyet az óra, vagyis a hús kész. Óvatosan leveszem őket, majd kikapcsolom a grillt. Előveszek 3 friss kenyeret, amelyet aztán a hússal és a salátával kombinálva elkészítettem a hamburgereket. Mivel nem voltam éhes, így inkább nem ette meg őket. Elraktam itemeim közé, ahol is kijelezte a 3x Hamburgert. Tovább akartam folytatni a gyakorlást, ám csalódnom kellett. Egyetlen húsom sem maradt, amelyet felhasználhatnék, és nem vagyok hajlandó csak zöldséget enni. Felszerelem magamat (mivel leszereltem minden harci dolgomat), és Tűzrózsa kíséretében kiléptem a házból. Körülnéztem. Csodás időnk volt most, így egy kis mosollyal az arcomon felülök petemre.
- Gyerünk Tűzrózsa! Cél a Mezősség!
Petem felnyerített, és elindult. Éreztem, ahogy süvít a fülembe a szél. pár percen belül meg is érkeztünk a helyszínre, azonban miután megálltunk különös zajt hallok meg. Egy fa állta el az utamat a hang forrásából, amelyet Hallgatózásomnak köszönhetően hallottam meg. mikro megkerültük a fát megpillantok egy lánykát. Max 15 évesnek tippelném, vagyis velem egykorú nagyjából. Odagaloppozok petem hátán, majd leugrottam hátáról. A lány nagyon kezdőnek tűnt főleg az alap felszerelése miatt. Fegyveréből rögtön következtetek lovag kasztjára, és eszembe juttatta Lewist. Most hogy így elgondolkoztam ezen, magamban megkérdeztem, hogy vajon látni fogom-e a bosson, de visszakényszerítettem magamat a jelenbe és a lányhoz fordulok.
- Éhes vagy? –kérdezem, mivel a hasát fogta, és az előbbi zaj biztos gyomorkorgás volt.
Nem várom meg, míg válaszol, hanem helyette előhozom felszerelésemet, és előhozok egy Hamburgert. Átnyújtom a lánynak.
- Nemrég csináltam, talán még meleg. – mosolygok rá.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal3819/4100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Shakan Vas. Jún. 09 2013, 13:09

Kusumi Ayani

Valaki váratlanul megszólít a hátam mögül, egyáltalán nem számítok rá, teljesen mással voltam elfoglalva. Megijedek tőle, ijedtemben összerezzenek, kardot rántok. Pontosabban csak rántanék, hiszem kár lenne ezért a finom ételt...
~Ez... Kaja? És meleg? És ehető? És nem mérgező? És még finom is? Hamburger, nyami! ~ Gondolom magamban, miközben kikapom a hamburgert az idegen kezéből, gyorsan beleharapok, hogy már ne tudja visszavonni az ajánlatát. Jó, lehet hogy nem tenne ilyet, de ha mégis?! Egy-két harapást eszek a kajából, majd csillogó szemekkel ránézek a lányra. Talán velem egy korú. Vagy idősebb? Sosem voltam jó ebben, majd egyszer talán kiderül.
- Nagyon finom, köszönöm. - széles mosoly ül ábrázatomra - Megmentettél, köszönöm, köszönöm, köszönöm - közben illedelmesen hajolgatok, szorosan fogva az ételt, nehogy kiessen a kezemből. - Ez mind az enyém? - a válaszát már meg se várom, amilyen gyorsan csak tudom, meg is eszem az ételt. ~Ez igazán jól esett, nyami! ~
- Hű, már azt hittem éhen halok, köszönöööm! - felnevetek, örömömben pedig teljesen elfeledkezem magamról, a nyakába vetődök és megölelem.
- Hé, hé, figyelj, nem láttál errefelé egy királylányt? Tudod, ilyen szép báli ruhában, ami talán rózsaszín! A haja meg ilyen szőke hosszú legyen, amin ilyen korona is van! Nem tövis, hanem az a rendes, tudod... - kicsit vakargatom a fejem, aztán félredöntöm a fejem, ostoba vigyorral a képemen nevetgélni kezdek, zavaromban a hajammal játszadozom. ~Most sikeresen leégettem magam, a fene vigye el, biztos hülyének néz... ~ Kicsit fáj a szívem, hogy első alkalommal sikerült ilyen szinten beégetnem magam, de nem sírhatok, most nem. - Hát. Izé. Mindegy, ne is törődj vele. Gondolom nincs. Hm. - az arcomon felfedezhető minimálisan a szomorúság, ám gyorsan öröm lesz rajtam úrrá ismét. ~Igen, megvan! ~
- A nevem Shakan, és téged hogy hívnak?! Legyünk barátok! Oké? - boci szemekkel nézek rá, vidáman, szinte vészesen közel hajolva az arcába.
Shakan
Shakan
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 157
Join date : 2013. Jun. 06.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal10/1500Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 18 2013, 14:32

Nio: Aranygyűrű (+3 erő)
Kyuushiro: Gyenge Lényirtó Kristály (33% eséllyel, hatos kockánál öt és hat dobásánál, megöl egy sima mobot vagy boss segítőt)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 19 2013, 17:43

//Ai Hane//

-Jéé, itt még nem is voltunk! Dehát ez meseszép! Álom, ez meseszép!
A macska csak a farkát lengeti a lehető legnagyobb unalom kimutatásával, amire digitális lény csak képes lehet. Uramatyám, van bármi is, ami érdeklődést csikar ki ebből a jószágból?
Végül vállat vonva elfordulok, széttárom a kezeimet és hanyat vágom magam a fűben. Pedig csak körbe akartam nézni. Annak ellenére, hogy egy ideje már taposom a hármas szintet, még sosem hagytam el a Kezdetek Városát vagy az erdőt. A nyilvános térképet nézegettem pár napja, hogy mennyi minden van még errefelé, amit nem fedeztem fel ezelőtt, és ez a hatalmas mező is közéjük tartozik. A disznók békésen legelésznek itt-ott, néhol dombokra lehet felkapaszkodni, a túloldalon pedig egy másik város, valahol meg egy falucska is elbújik. Egy nap talán odáig is elutazom majd, amint úgy lesz kedvem, avagy Jay eléri a kellő szintet. Arról nem is beszélve, hogy feljebb is mehetek.
Elgondolkodva nézem a digitális eget. Azon túl terül el még két olyan szint, amire már betehetem a lábam. A kérdés már csak az, vajon eddig miért nem tettem. Ugyanis fogalmam sincs.
Nagy levegőt veszek, a frissesség a megnyugvás fellegvárát idézi elém, a fű pedig olyan bársonyos tapintású, mint a legfinomabb selyem. Egy fa ágánál mindenesetre sokkal kényelmesebb. Álomkelő nagyot ásítva mellém telepszik, összegömbölyödik és láthatólag aludni készül. Én is lehunyom a szemem, hisz olyan békés ez a környék, hogy el sem tudom képzelni, miféle csaták zajlódhatnak épp most, valahol máshol.
Valami mégis birizgálja az érzékeimet. Talán csak a vágy, hogy inkább menjek, fejlődjek, haladjak a frontharcosok irányába, nem tudom... a lényeg, hogy most jól esik ez a kis nyugalom és béke, amiből olyan kevés van odakint meg idebent is.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2062/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Szer. Jún. 19 2013, 18:20

//Möraja Chancery//

Újdonsült társam még kissé vonakodva kísért:

- Talán nem tetszem neki? - Ilyesmin járt az agyam, miközben nekiindultam szétnézni a számomra még újdonsült világban.  Szinte minden megfogott, s lenyűgözött. Sok hasonló játékban volt részem már ezidáig, a SAO világa mégis nagyon megragadott. 
Ahogy barangoltam , egyszer csak megtekintettem egy meseszép síkságot magam előtt. Annyira gyönyörű és békés volt, nem látszott ,hogy egy játékban lennénk, minden olyan valós volt. Szinte a szavam is elállt a látvány hatására. Amikor magam mellé tekintettem , s rápillantottam Himekoro , láttam ahogyan még picinke szemei nagyra nyillottak , s érdeklődve nézett körül az új helyszínen.  Bár digitális lény, mégis olyan életszerű volt a külseje , s a reagálása is, nehezemre esett elhinni, hogy csupán egy adathalmaz ,  s talán közelebb is került a szívemhez.

 Miközben tovább indultam volna, Himeko hirtelen elrohant mellőlem, s én utána iramodtam.

- Mit csinál ez a Pet? Talán valami bug lenne a játékban? Szabad neki ilyen szabadon reagálni bármire a parancs nélkül?- Gondoltam miközben utána siettem.

Rövid idő után észrevettem , hogy egy másik állatidomár van tőlünk nem messze a fűben heverve. Hime valószínűleg oda sietett, ahogy az útirányából kinéztem.

- Himeko! Várj meg, Himeko! -Szólítottam , de nem reagált a hívásomra.
Majd csak akkor amikor hangosan kiabáltam a nevét, szinte már torkom szakadtából.  Ekkor már szinte a másik állatidomár mellett járt, s hirtelen megállt, s hátra fordulva rám nézett. Szinte úgy éreztem , hogy látom a szemében az aggodalmat, hogy vajon mit teszek vele ezek után, hogy engedetlen volt.
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal85/100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (85/100)
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 19 2013, 19:49

//Ai Hane//

Érzem, hogy ÁK teste megmerevedik és feszülten néz tőlünk távolabbra.
-Hmm, miaz? Mit látsz? -kérdezem, és felpillantok a földről. Álomkelő végül talpra áll és a másik oldalamra ugrik, kisvártatva meg is látom, mi elől menekül így.
Egy fiatal griffmadár szalad felénk. Kezem a késemre csúszik és már kezd is kialakulni a fejemben egy elképzelhető csata menete ("csak óvatosan, biztos sokkal erősebb egy disznónál"), mikor meglátom a mögötte szaladó lányt. Ezek szerint csak egy idomárról lehet szó. Bár fejemben üvölt az ösztön, hogy ne legyek ekkora naív, hisz védett zónán kívül vagyunk, de azért elengedem a kést. Ha bajban vagyok, mind ÁK, mind a Pirokinézis majd segít valahogy, a teleportáló kristályról nem is beszélve, bár még sosem használtam ezelőtt.
A griff végül megáll és visszanéz a lányra, tehát nem támadott. Álomkelő ugyan még mindig harckészültségben, de előbb-utóbb le fog nyugodni, ismerem már. Felkelek a földről és felemelem a kezeimet, hogy jelezzem, nincs semmilyen ártó szándékom.

-Sziasztok! -köszönök halkacskán, nehogy megrémisszem az állatot. Még sosem láttam griffet ezelőtt, így nem tudom, ez a típusú pet hogy reagál az ingerekre. A mitológiában általában érzékenyeknek vannak beállítva, így inkább óvatos vagyok, és nem teszek hirtelen mozdulatokat. -Minden rendben, ugye? -kérdezem aggódón. Így, szabad téren lassan szokásommá válik a dolog minden alkalommal, ha játékossal találkozom. Sosem lehet tudni, mikor támad meg valaki vagy kerül egy kezdő bajba valami aggresszívabb mobbal. A városban is láttam már pár piros vagy narancs indikátoros játékost, és bizony azoktól is tartok kicsit, hisz sosem lehet tudni. Persze meglehet, hogy csak véletlenül kapták az indikátort, de jobb óvatosnak lenni.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2062/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Szer. Jún. 19 2013, 20:13

//Möraja Chancery//



Miközben Himét üldöztem az ismeretlen idomár felé rohanva, láttam , hogy annak társa már harckészültségben várja Himét, így aggódni kezdtem nem lesz e valami baja, s tartottam a játékostól is, nehogy ellenséges legyen. Amikor felállt, s köszönt, majd kezét magasba emelte, már láttam , hogy nem jelent fenyegetést számomra, de petjétől még tartottam, nehogy baja essen Himekonak, még olyan kicsike.  Amikor odaértem, kissé lihegve szólaltam meg:
- Szia - Majd fejem lesütve elnézést kértem a zavarásért- Himekot még nem kezelem tökéletesen, elnézést.

Kapucnim bár takarta a látványt, azt leszűrtem , hogy egy lánnyal találkoztam , aki szintén idomár lehetett, a mellette álló cicuskából kiindulva.

Pár pillanat elteltével Hime felé fordultam , s mellé hajoltam. Az ahogyan rám nézett mindent elárult. Már megbánta, hogy elrohant.

- Semmi baj.- Mondtam neki, s megsimítottam. Majd vissza fordultam a lányhoz akiről még semmit sem tudtam.

- Még egyszer elnézést, ha gondot okoztunk. 
Nem tudtam , hogy várjak e valami választ, vagy inkább egyből tovább induljak. Senkit nem ismertem még itt, s nem is voltam túl jó társasági ember , így féltem az ismerkedéstől. Eddig nem voltak jók a tapasztalataim.
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal85/100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (85/100)
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hime Szer. Jún. 19 2013, 20:23

//Yuichi//
Miután végeztem a körülnézéssel, továbbra is Yui hátán pihentem.
-Gyí te paci.-Felkiáltás után úgy galopozott ki velem a városból, mint egy vad musztáng. Ám hirtelen megállt. Vajon mit láthatott, kémlelem körbe a tájat, és mikor megláttam testem hirtelen megmerevedett, és a szívem is kihagyott pár ütemet. Yui óvatosan letett a földre.Megpróbáltam pár mély lélegzetet venni és egy kicsit megnyugodni. Éreztem ahogy az adrenalin dübörögve végigszáguld ereimen. Pillanatok alatt eltettem az invertory-mba a köpenyemet, és előkaptam pajzsomat és kardomat. Intettem Yui-nak hogy maradjon ott, majd egy hirtelen mozdulattal emlékezve arra amit az edzéseken tanultam egy gazella kecsességével és egy leopárd gyorsaságával cserkésztem be a vaddisznót.
A hátulról mintha Yui hangját hallottam volna, ám ebben nem vagyok biztos hiszen akkor arra a pár pillanatra mintha minden eltűnt volna látóteremből a vaddisznón kívül.
Egy gyors csapás és a vadállat feküdt. Ám ekkor a látóteremben egy kissé messzebbről, minta egy másik vadkan is megjelent volna.
-Hollow.-suttogtam alig hallhatóan, és egy másodpercen belül megjelent két klónom. Ekkor vettem észre, hogy az előző vaddisznó már a közelemben van, és azt még egy követi.
Tudtam, hogy klónjaim nem sebeznek, de figyelemelterelésnek tökéletesek.
Ahogy a másik két állat is szétpixeleződött, egy pillanatra mintha elsötétült volna minden.Majd Yui-ra mosolyogtam, és így szóltam:
-Ez nem is volt olyan nehéz, mint amilyennek hittem.Bár nem gondoltam volna hogy ilyen hamar kell a képességemet aktiválni.-Most már magabiztosabban álltam, ám pajzsomat és fegyveremet továbbra se tettem el.
-Ugye még gyakorolhatok kicsit Yui? Még nem érzem elég magabiztosnak magam a harcban.-Néztem egy kicsit szégyenlősen a fiú felé.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal800/800Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 19 2013, 20:48

//Ai Hane//

[off: Figyelj a minimum 250 szóra Smile]

-Semmi gond. Szerintem nem is lehet tökéletesen kezelni őket, hisz külön egyéniségek. -legyintek. Ezek szerint ő is ugyanolyan kezdő állatidomár, mint amilyen én is vagyok, bár ez nem csoda. Azok, akik visszahúzódtak a fél év alatt, sokszor kerülnek elő úgy, hogy még mindig alig ismerik a petjüket. Normot, a régi pókomat én is levegőnek néztem nagyon sokáig, amíg végül úgy nem döntöttem, hogy kimozdulok és véget vetek a remete-korszaknak.
Mivel a griff és a lány nem szándékozik támadni, Álomkelő is lecsillapodik és végül visszakucorodik a lelapult fűre, ahol addig tartózkodott, mintha ott se lennénk. Megcsóválom a fejem ennek láttán, de mosolygok, olyan édes. Ezért szeretek idomár lenni, van egy társunk, akire midnig számíthatunk... avagy sem, de legalább van.

-Ugyan, semmi gond, nem történt semmi. -legyintek megint a lány bocsánatkérését hallgatva, majd alaposabban is megnézem, kit vetett ezúttal elém a sors. Ugyan a ruházata alapján igen furcsa teremtés, de a hajáról csak-csak eszembe jut odakintről a virtuális díva, pedig a szín sem egyezik, csak a hossz. Inkább meg sem említem, mert talán nem is szereti, és nem akarom megsérteni. A griffje még elég kicsi, legalábbis első látásra, tehát újabb bizonyíték arra, hogy kezdővel állok szemben és annak kölyök petjével. Nos, akkor talán nem lenne rossz ötlet bemutatkozni legalább, és hátha kell neki valami segítség akár most, akár a jövőben. Bár úgyse tudok én se sok trükköt a játékból, az alapokra Jay-t is meg tudtam tanítani. Persze lehet, ez a lány már tudja őket, ám erre majd inkább később kérdezek rá, nem akarok tolakodó lenni. Oh, én meg a túlzott segíteni akarásom mindig. Ez volt egyszer a sírba vinni, az már biztos.
-Am, Chancery vagyok, szolgálatodra. -hajolok meg kicsit, ahogy azt szoktam, miután átvettem a szokást az animék hatására. -Ő pedig Álomkelő. Bennetek kiket tisztelhetek?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2062/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hayashi Yuichi Szer. Jún. 19 2013, 21:11

//Lyliana//

Ahogy leszállt nyakamból Hime egyből eltűnt róla az új köpeny és helyébe megjelent kardja és pajzsa. Immárom a bolhapiacon vásárolt kettő. Mosolyogva néztem, ahogy léptei beindulnak és a bakancsa után felvet pár fűszálat. Harcmodora máris kezdett elképeszteni. Az a lendület, semmi félelem.
- Mindent bele, Hime! - kiáltottam utána, de nem tört meg lendülete.
Egyetlen ütés! Kiáltott belsőm a szét pixeleződő vaddisznó láttán. Szám kissé kitátottam, de nem tarott soká, folytatódott az izgalom. - egyetlen csapás - suttogtam magam elé. Az első vaddisznó már igen közel ért, de Hime még mindig csak áll, még mindig, már épp szólásra emletm hangom, mikor három lett Himéből! Mi a jó ég. Úgy látszik csak elterelésre kellettek, az egyik vaddisznó ráállt a bal szélső Himére, de nem járt vele jól, mert közben az igazi, félre lökte pajzzsal, addig a leghátsót egy jól irányzott szúrással torkon szúrta, azonnal színes pixelekre robbant és visszakézből a középső kucu, is gerinc középen törött. Elismerően mosolyogtam, rá a csodálat megvolt még, és egy furcsa gondolat. Remélem rajtam nem használja a speciális képességét.
- Ügyes voltál, így elsőre és az a három vágás, három disznó, leesett az állam, de szószerint. Hogy csináltad? - nyeltem egyet, de mégis úgy éreztem Hime veled szívesen gyakorolnék KT-ra, te az vagy akit sose ütnék meg, de veled ezzel nem kellene törődni, hisz meg sem tudnálak ütni. Nagyon erős.
- Persze gyakorolhatsz - jelentettem ki moslyogva - menjünk kicsit messzebb itt már alig vannak vaddisznók, bennevagy? - moslyogtam rá, egy pillanatra nyújtottam karom de mivel nála van a pajzs és a kard így nem boztos, hogy elfogadja húztam vissza a karom, ha nem vette észre.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal4298/4400Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ai Hane Szer. Jún. 19 2013, 21:19

//Chancery//

Úgy néz ki, hogy a lányt nem zavartuk meg, ennek örültem , hisz nem vagyok társasági lény, így nehezemre esne kárpótolni a sérelemért. Ahogy láttam végre a társa is nyugalomra szenderült, így már Himeko sem volt olyan feszült és ideges a tette miatt, majd lábam mellé húzódott:

-Talán picit kezd bízni bennem? - Reménykedtem magamban, figyelve a kis fiókámat.

Úgy tűnt, amikor a lány a társára nézett, hogy már összeszokott csapat, hisz hamar lenyugodott mellette a macsek. Kicsit ideges voltam, mert úgy tűnt, hogy tapasztaltabb nálam.

-Célszerű lenne segítséget kérni tőle, hogy mutassa meg az alapokat, de akkor talán gyengének tűnök majd Hime szemében , s én magam sem terveztem barátságokat kötni senkivel. -  Mormogtam magamban.

Egyszer csak mikor  a lány megszólalt, hirtelen felugrottam , mivel a mély gondolkodásomban igencsak hirtelen jött , s megijedtem. Rá néztem és ő bemutatkozott, elárulta nevét , most már tudtam h Chancery a neve, s egy pillanattal később mutatta be társát Álomkelőt.

Ezek után nem akartam faragatlannak tűnni, így muszáj volt bemutatkoznom, bár egyetlen porcikám sem kívánta:

- Üdv, az én nevem Hane, Ai Hane. De elég lesz a Hane. - Mondtam lecsapott fejjel, a kapucnimba burkolózva, majd folytattam- Ő pedig itt a lábamnál Himeko.

Majd szívem szerint elfutottam volna, de Himeko egyre jobban a lábam mellé kucorodott, s nem akartam , hogy eltávolodjon tőllem, így maradtam. - Bár nem tudtam kezelni a helyzetet. Sosem voltak barátaim, nem beszélgettem senkivel, vagy ha igen , akkor azok bántottak. Így semmi jót nem vártam a közelgő beszélgetéstől.

 De valahol a szívem mélyén Hime most nagyon megérintett, sosem bújt még így hozzám, nagyon édes volt. Nem bírtam tovább s lehajoltam h a karomba vehessem.
Ai Hane
Ai Hane
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 101
Join date : 2013. Jun. 18.
Age : 31
Tartózkodási hely : Jobb ha nem tudod!!!

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal85/100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (85/100)
Céh: -

http://bestofanime2013.lapunk.hu/

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hime Szer. Jún. 19 2013, 21:51

//Yuichi//
Ahogy elnéztem Yui-t teljesen elképesztette az, ahogy harcoltam. Én viszont úgy éreztem, mintha nem is gondolkodtam volna, hanem mintha belsőmből jött volna a késztetés, és mintha belülről hallottam volna egy hangot, ami utasításszerűen mondta a következő lépéseket gondoltam át a harcot.Mintha csak a régi edzéseimen lettem volna. Valahogy gondolkodás nélkül ment minden, mint a karikacsapás.Az adrenalin szintem, és a pulzusom az egekben száguldoztak, és szívverésem mintha nem akart volna csillapodni.
-Hát, hogy is fogalmazzak, ezt nem tudom megmagyarázni. Mintha csak éreztem volna, hogy mit kell csinálni, anélkül hogy gondolkodtam volna.Nagyon furcsa volt az egész. Az adrenalin csak úgy dübörgött bennem, és a pulzusom is egekig szárnyalt, de egyáltalán nem féltem.-Mondtam miközben kicsit kifújtam magam.
Pajzsomat ideiglenesen eltettem az invertoryba, majd fogadtam Yui felkínált karját.
Lassan tovább sétáltunk, ám én hirtelen megmerevedtem.
-Valami neszt hallok Yui.-Néztem körbe tágranyílt szemekkel.
Abban a pillanatban megláttam pár méterre tőlünk 4 kifejlett farkast.Megpróbáltam nesztelenül pár métert hátrálni, ám már észre is vettek minket.A pajzsom fél másodperccel később már a kezemben is volt, és védekező pozíciót vettem fel.
-Yui, ezek túl egy helyen vannak, de már észrevettek minket. Most mit tegyünk?-Kérdeztem miközben hangomból egy kis rémület halladszóthatott ki.
-Hollow.- Szólaltam meg ismét, most már hallhatóan, és reménykedtem benne hogy elég idő eltelt ahhoz, hogy újra aktiválni tudjam a képességemet.Hála isten sikerült, és Yui-t hirtelen 3 Hime vette körbe.
Egy kis időre a farkasok ledermedtek, ám nem sokkal később látszott, támadásra készülnek. Feszült arccal néztem Yui felé, vajon most mi legyen. 4 farkassal nem tudok elbánni egyedül, abban biztos vagyok.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal800/800Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Jún. 20 2013, 09:17

//Lyliana//
 
Mosolyogtam miközben beszélt látszott rajta ezt a harcot élvezte, de mintha ki is fáradt volna.. - harcoltál már valaha odakint? Amilyen játszi könnyedséggel elbántál velük, úgy tűnt, mintha nem először harcolnál, legalábbis a pontok ahova ütöttél erről árulkodnak. - mondtam ámuldozva még mindig. Szemei végre kiélhették azt ami már régóta ott bujkált.
Elfogadta karom, és sétáltunk hosszasan, üres volt a mező ezen része.
Ekkor viszont Hime mondott valamit. - Valami neszt hallok Yui. - tekintetem nekem is éberebb lett. négy farkas spawnolt le tőlünk nem messze. Ezek végül is nem nehéz ellenfelek gondoltam. Bár Himét nem merem egyedül elengedni közéjük, most én is harcolok. Megjelent a hátamon a kard és Hime is elővette a páncélját, és kardját. A nyel és a maszk, és Niji. Most láthatod majd.
- Harcolunk ellenük, - mosolyogtam rá, és már épp lendültem volna támadásnak, mikor hirtelen három Hime jelent meg körülöttem. Ez most megdöbbentett. Ilyen közeliek és mind itt vannak. Ha nem harcban lettünk volna, valószínűleg most nagyon-nagyon zavarba lennék, főleg, ha ki kellene találnom, melyikőjük az igazi. Nyilván valóan a középen álló, de lehet helyet tud cserélni velük. Nem baj négy a négy ellen, így minimális sebzést szenvedünk el, és ahogy előbb is láttam egy ütést bír ki a gyönyörű klón. Megjelent kardom a hátamon, előrántottam, és vakító fehér derengés vette körül, .. heeee... áruló Niji! Érzéseimből nyeri erejét. Én magam még jobban elpirultam, de mivel nem tudja mi ez, később harc után elmondom neki. Előbb most a farkasok. – Hime! Támadunk, mind máscélpontot – nem mondtam neki, többet, csak egy bíztató mosolyt vetettem felé, két kézre fogtam a kardom és rohamra indultam, nem láttam magam mellett Himét, vajon jönni fog? Nem, a kételkedés már rég elmúlt iránta, itt lesz, biztosan. Azzal három jól irányzott ütést vittem be az elől rohamozó farkasnak. Életereje, csekély maradt, pirosban volt és nagyon közel a szét pixeleződéshez.
Kardom fehér fénye kihunyt és visszatért eredeti mattos árnyalata. Testemből is elszállt az az elképesztő sebesség, amit már oly sokszor éreztem. Majd felvettem védekező állásom. Ekkor viszont Hime is beért, vajon beválik-e hirtelen kitalált ötletem?
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal4298/4400Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hime Csüt. Jún. 20 2013, 10:58

//Yuichi//
Összenéztünk Yui-val és már tekintetéből tudtam, együtt támadunk. Hirtelen megjelent hátán a kardja, és mikor előrántotta a kard körül hófehér aurát véltem felfedezni. Ez vajon mi lehet? gondolkodtam el rajt, de úgy döntöttem, kérdésem várhat, hisz Yui már be is támadta az egyik farkast.Észre vettem, hogy ezt a mobot nehezebb legyőzni, több élete lehet, mint a vaddisznónak volt, hisz Yui több csapást is rámért, mégis van még élete. Két klónomat a másik 3 farkas felé tereltem,én pedig a megsebzett farkasra mértem halálos csapást, és már rohantam is a többi felé. Sajnos az egyik klónom már szétpixeleződött, és a másik se áll messze tőle, Mérten fel a terepet szempillantásnyi idő alatt.Hárman maradtunk három ellen, ám klónom nem sebez, így ő csak elterelésre jó. Nekirontottam az egyik farkasnak. majd három csapás után hátrakiáltottam:
-Te jössz.-Mintha éreztem volna hogy ezt kell tennem.
Pár mélyebb levegővétel már után már rontottam is neki a következőnek.
Ahogy be tudtam vinni pár csapást ebbe a farkasba is, második klónom is pixeljeire omlott szét.
Ez így nagyon nem jó. Gondoltam végig a dolgokat. Am ebben a pillanatban a még sebzetlen farkas felém iramodott. Pajzsommal hárítottam támadását, és pár kardcsapást intéztem felé.
Kissé kapkodva szedtem a levegőt, és éreztem egyre jobban kezdek kifáradni, de nem adhattam fel, és nem állhatam meg pihenni, hisz az életünk múlott rajt.
Ránéztem Yui-ra kissé kétségbeesett szemekkel. Most mi lesz. Hárman kettőnk ellen. Ráadásul az utolsóba nem sikerült túl nagy csapásokat belevinnem. Ekkor hátulról egy lökést éreztem, és a földre zuhantam. Megpróbáltam felkelni, de a farkas ott volt a hátamon, és a nyakam felé kapott párszor. éreztem a szívverésemet, ami mint egy gyors vonat, úgy zakatolt mellkasomban.
Utolsó erőmet összeszedve egy hirtelen mozdulattal kissé felfele szúrtam kardommal, remélve hogy eltalálom a farkast.
Valószínű, hogy sikerülhetett, mert a súly hirtelen eltűnt a hátamról.Lassan felemelkedtem, és próbáltam megnyugodni.
-Ennyi izgalomra nem számítottam így a második napon.-Kiáltottam oda Yui-nak, és próbáltam még egy kis energiát kisajtolni magamból.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal800/800Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Jún. 20 2013, 12:48

//Lyliana//

Mikor leterítette a farkas, csak egyre tudtam gondolni, meg kell szabadítsam terhétől, miután ő leütötte azt a farkast, amit csúnyán megsebeztem. Az egyik szabadon maradó farkas is jobbnak látta ezt, hogy rátámad a földön fekvőre és már vetette volna rá magát. Elé álltam és vértemmel fogtam fel a támadást, majd markolat gombbal bezúztam az orrát. Ez egy nagy piros foltban nyilvánult meg ami után a pixelei hamar vissza is rendeződtek. És bal kezemmel félre löktem, közben Hime már tápászkodott fel, sikerült kikerülnie a farkas alól, odaugrottam hozzá és egy szúrásom után a farkas bordái között kikandikáló matt kardom sebzésére, pixeleire omlott. J még eggyel kevesebb. De mi is fogytunk, maradék klónja is pixeleire esett, újra ketten maradtunk, immáron két farkassal szemben. Ránéztem Himére miközben felsegítettem, rámosolyogtam és próbáltam kétségbeesett tekintetét és érzelmeit megnyugtatni. – Ne aggódj, a maradék kettő már pitiáner lesz, és hol az a magabiztos szemű Hime? Gondoljak vissza, „Gyí paci gyiha!” – mosolyogtam még szélesebb szájjal rá. –Ó pedig ennél sokkal, de sokkal több izgalommal foglak elárasztani. Ez a világ tele van lehetőségekkel, amit bizony érdemes végig csinálni mielőtt kijutunk kedves Hime – azzal eleresztettem a szempárt és Niji újfent ragyogó fehéren világított. – Hagyd már abba – sziszegtem rá halkan, de talán igaza volt az érzéseim nem tudom becsapni. Azzal futtában, neki estem az előbbi farkasnak, é három fürge vágással megszabadítottam majdnem a teljes életétől. Niji fénye ismét kialudt, és újra csak a matt penge maradt kezemben. Viszont, most újult erővel állok itt és jöhet a következő, Mindkét farkas rajtam, itt csaholtak körülöttem, de nem tétlenkedtek, több harapást is kaptam, lábam szárán kezemen, dühös voltam rájuk. De egy sem fájt. Semmi sem fájt. És most itt az ideje, hogy mutassak valamit. Hála magas szintű kitartásomnak, újra bekapcsolt a kardom, ezúttal átéreztem, hogy csontjaim majd szétrobbannak. Világító mélyvörös fényével, talán még Hime hajánál is vörösebb, és két lassú de pontos csapást mértem a farkas koponyájára. Ami rögvest pixeleire omlott. Valószínűleg a szerencsén múlott, hogy kettőt is engedett a rendszer, vagy egy csoda lehetett. Általában amikor ilyen nehezek lesznek a csontjaim, alig tudok mozogni. Még most sem vagyok tisztában ezzel a Nijivel, hogy mi lehet, de érzem itt legbelül, hogy Niji velem van, és ha Hime elhagyna igazán nem maradnék egyedül, de nem szeretném ha elmenne, azt nem bírnám ki.. Borús gondolataim, elkergette, tekintete, És időközben, ha jól láttam ő is ide ért mellém, még egy harapás elé beugrottam, amit Hime nyakának irányzott a maradék egy farkas. És elhasaltam lábai előtt, hátamra lépett a farkas és morogva méregette a Lovagot, , majd láttam megindult életerő csíkom lefelé, immáron áttörték páncélom, túl sok ütésbe álltam bele, de nem bántam boldog voltam, együtt harcoltunk, és győztünk le ennyi vadat.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal4298/4400Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 20 2013, 13:24

//Ai Hane//

A lány igen sokat motyog magában, és hiába van rendkívül jó fülem, nem sokat tudok kihámozni a mondandójából - persze nem szándékosan, nem szeretek hallgatózni, de ha ilyen a fülem, akkor ilyen. Elméletileg, legalábbis még pár éve az utolsó vizsgálaton, még olyan magas hangokat is képes voltam meghallani, amit a korosztályom már nem tud. Hogy ez változott-e azóta, azt nem tudom, annak mindenesetre örültem, hogy a fülem a sok fülhallgatós-zenehallgatás során sem romlott le túlságosan. Igaz, én odafigyelek rá, hogy ne legyen hangos, nem mint azok a fiatalok, akik szó szerint bömböltetik és még a szomszéd házból is hallom, ha fülhallgatón zenét hallgat... vagy más egyéb 18+-os dolgot. Uhh.
-Ai Hane. Szép neved van. Szerelemvirágot jelent, nem? -próbálok dicsekedni igencsak picike japán nyelvtudásommal, bár úgy rémlik, a hana a virág, a hane meg valami más. Ja, mert a rózsa például bara no hana... vagy hane...? Franc se tudja, mindegy is. Szép név és kész, ahogy a Himeko is. Integetek mosolyogva a kis griffnek is üdvözlésül, Álomkelő viszont csak a farka végével legyint egyet unottan.
Visszaülök a fűbe, mondván, ha a lány szeretne, maradhat nyugodtan. Láthatólag feszélyezve érzi magát, és bár régen én is ilyen voltam, most hiába próbálom felidézni, mire vágytam olyankor. Főleg arra, hogy békén hagyjanak, de amikor mégse... egyszerűen nem megy. Inkább élvezem a hűs levegőt, és várok, hogy a lány vajon szeretne-e velünk lenni, avagy sem. Nem zárom el magam, igyekszem sugallni magamból, hogy szívesen fogadom a társaságát, ha van kedve. Persze nem is maradok szó nélkül, vagy legalábbis próbálok valami épkézláb és nem túl tolakodó dolgot kicsikarni magamból.

-És... -Áh, asszem megvan! -Mi járatban errefelé? Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal2062/2100Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hime Csüt. Jún. 20 2013, 14:49

//Yuichi//
Még a szívverésem is megállt, mikor a két farkas egyszerre támadt Yui-ra.
-Yui!-Sikítottam szinte hisztérikusan.Aztán láttam hogy az egyiket sikeresen legyőzi, ám ekkor a kardja vörös aurával pompázott. Majd a másik farkas hirtelen felém ugrott, de Yui elém vetődött, hogy megvédjen, így viszont elesett, és a farkas egyből ráugrott, és őt kezdte marcangolni.
-Yui!-Kiáltottam ismét, ám ekkor már könnyeim fátylán át néztem a jelenetet egy pillanatra lefagyva. Nem, ezt nem hagyhatom. Pajzsom eldobva, kardom két kézre fogra rohantam a farkas felé és a torkába szúrta a pengét, vigyázva, nehogy közben Yui-t is megsértsem.
-Yui, jól vagy?-Kérdeztem, miközben a fáradtságtól megszédülve próbáltam állva tartani magam. Ám ez sajnos nem sikerült. Egy pillanat alatt úgy zuhantam a földre, mintha elájultam volna, ám eszméletemnél voltam. Zihálva vettem a levegőt, közbe könnyeim egyre csak potyogtak, arra gondolva, hogy mindez az én hibám. Ha nem akarok tovább vadázsni, akkor nem történik ez meg.
-Bocsáss meg Yui. Ha nem akarok tovább vadászni, nem történik meg mindez.-Zokogtam, miközben próbáltam felkelni a földről, ami sajnos nem sikerült.
A sokk, ami most ért erősebb volt nálam és úgy nehezedett mellkasomra, mint valami mázsás súly. Most döbbentem rá igazán, hogy egyedül el vagyok veszve ebben a világban. Ha még a farkasokhoz is gyenge vagyok, akkor mit akarok én a frontharcosok között.
-Ennyire gyenge lennék?-Kérdeztem, miközben újfent sikertelenül próbáltam felkelni. Nem értettem, mi van velem, és mit kéne tennem ellene.
-Yui, szerintem ma már ne harcoljunk. Én félek. Ez most nagyon megijesztett. Nem tudom, így mi lesz velem.-Néztem Yui-ra, miután fel tudtam ülni. Karjaimmal átfogtam magam elé húzott lábaimat, és hangomból és tekintetemből valóban sugárzott a félelem és az ijedtség.
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal800/800Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (800/800)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Jún. 20 2013, 15:54

Bocsi csak egy teszt dobás volt!

*Érvénytelen*




A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 20 2013, 15:56-kor.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Nagy Síkság - Page 5 Exp_bal4298/4400Nagy Síkság - Page 5 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Nagy Síkság - Page 5 Empty Re: Nagy Síkság

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 22 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.