Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Csapatmunka...? [Küldetés]

4 posters

Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Kuradeel Pént. Okt. 02 2015, 10:19

Résztvevők: Miu, Danee, Stingray
Kellemes kalandozást. Twisted Evil
Határidő, minél előbb! Suspect



Virágmező!

Igen, a virágmezőn vagytok, és senki és semmi nem tántoríthat el titeket onnan. Újra vagy újonnan felkeresett helyeiteken vagytok épp, és akkor, egy tisztáson, mindenki találkozik egymással! \o/
Ott vagytok egy szép, kies virágos réten. Ameddig a szem ellát káprázatos virágocskák tündöklő szirmaikkal beragyogják a teret, és persze ti. Surprised Egymást méregetitek, vagy lepacsiztok? Bármit is csináltok, együtt vagytok ott azon a helyen.
Aztán, ki ki látja, ki nem látja, apró, átlátszó, szivárvány színű lényecskék jelennek meg a fűszálak között. Felszállnak föléjük olyan két- három centire majd elpukkannak. Halkan, minden feltűnés nélkül. Az elején még csak egy pár jelenik meg, és ha nem veszitek őket észre egyből az nem is csoda. Biztosan egymással vagytok elfoglalva. De ahogy telik az idő, először a kis egymást követő, sorozatos pukkanásokra lehettek figyelmesek, majd a rét megváltozott színösszetételére. Ahogy a lények megjelennek, megtörik a fényt és szivárvány színű lesz minden, aztán elpukkannak. De mindig van belőlük újabb és újabb. A pukkanások nem kellemetlenek, nem hangosak, csak vannak. Ahogy a picike, ökölnyi lények is. Nem támadnak, nem is tudnának, hiszen ahogy a szél felviszi őket pár centire a föld felszíne fölé, elpukkannak és megsemmisülnek. QQ Arra sincs idejük, hogy apró pixeldarabkákat hullajtsanak a túl gyors halál után.


Csapatmunka...? [Küldetés] Sz_rnyik_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Csapatmunka...? [Küldetés] Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Danee Hétf. Okt. 05 2015, 18:34

Ex-növénygyűjtőként még meg volt pár dolog a jártasságváltás elöttről:
A játék adta kiváltság ugyan nem, hogy meg tudjam különböztetni az értékes zöldségeket, a közönségesektől, de a kosarak, szütyők rajtam maradtak, s most igen csak jól jöttek, hogy botcsinálta jártasság nélküliként immár harmadszorra vágjak neki a szirmok tengerének.
Miunak meg hagytam a szobám ajtajára tűzve egy üzenetet. Vagy elolvassa, vagy nem. Már nem akartam minden csipp-csupp dolog miatt pm-et küldeni neki.
Az üzenetben is csak annyi állt írta:Szió Miu-chan. Nem vagyok itthon, elmentem kiruccanni egy csodálatos helyre. Lehet neked is tetszene, ha gondold gyere te is, ezek ... és ezek ... a koordináták
Én magam vígan barangoltam egy ideig a réten, leszakítottam egy, két szemrevalóbb, tetszetősebb virágszálat.
Teleszívtam a tüdőmet friss levegővel, összemosolyogtunk a nappal az égen, aztán egy elégedett, boldog sóhajjal elterültem a zöldben.
Élveztem a jó időt, a madárcsicsergést, a simogató napfürdő közepette is enyhet adó lágy szellőt, míg nem egyszer csak fura jelenségre lettem figyelmes: pattogatott kukorica hangja, buborékok látványának fura egyvelege volt.
Hasra fordultam, s megpróbáltam egy ilyen különös buborék lényt a markaim közé zárni, mielött felemelkedhetne, és elpukkanhatna, akár a társai.
- Nahát kisöreg, mik vagytok ti, élő szappanbuborékok? - kukucskáltam be egy résen a markomba

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Stingray Csüt. Okt. 08 2015, 17:13

Ismét az ismerős rétek ismeretlen szegleteit jártam be, legalább annyira kaland, mint hasznos növények kedvéért. Nem mondom, hogy a kedvenc elfoglaltságaim közé tartozik, de nem túlságosan megerőltető feladat. Mondjuk mikor legutóbb itt jártam, az egész érdekesre sikeredett végül. Én magam sem igazán értem, hogy mi történt, vagy miért is érdemeltem ki azt a nagy halom zöldséget, de azért egész jól szórakoztam közben. Talán szerencsém lesz, és megint összefutok azzal a békakölyökkel. Mondjuk, ha most meg a békakirályfi meséjét akarná előadni, akkor tuti semmi növényért nem mennék a közelébe. Most viszont a hangsúly inkább azon volt, hogy találjak valamit. Bármit, amivel aztán utána dolgozhatok. Persze itt nem kell túl komoly dolgokra gondolni. Nem vagyok egy munkamániás valaki, aki nem tud mit kezdeni az idejével, de egy kis plusz keresetnek jól jöhet, ha sikerül majd összeütnöm pár potit, és aztán jó áron el tudom adni őket, vagy fel tudom használni egy harc közben.
Ezekkel a gondolatokkal sétálgatva pillantottam meg a földön fekvő játékost. Nem tulajdonítottam neki komoly jelentőséget, ugyanis zöld volt, és nem úgy tűnt, mint aki komoly bajban lenne. Valami azonban nem egészen stimmelt a környékén, és ahogy lassan sétáltam felé, úgy láttam meg a körülötte emelkedő buborékokat. Elvigyorodtam. Ezt már ismerem. Egyre több buborék lett körülöttünk, de ezúttal még csak az íjat sem akasztottam le a vállamról.
– Ez jó lesz, csak várd ki a végét! - kiáltottam a másiknak. Lehet még nem is sejti, hogy mi következik, de én már tudom. Egyedül az zavart most, hogy a korábbi srácot nem látom sehol. Az nem zavar, ha megint kiütnek, de azért örülnék neki, ha a végén megint kapnék érte egy adag növényt is.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Miu Pént. Okt. 09 2015, 16:16

Kis sípoló hang és egy új üzenet jelző az, ami kizökkent az eddig tevékenységemből. Így jött össze az, hogy egy viszonylag könnyű kártyatrükköt sikerül elrontanom és bebuktam azt az apró kis versenyt, amibe belekeveredtem. Ugyan a tét csekélyke volt, így sokat nem vesztettem rajta, hisz azt a pár aranyat csak a formaságok miatt dobtuk be tétnek, itt a fő tét az volt, hogy kinek is van igaza és, hogy ki tud jobb kártya trükköket. Szóval most buktam az egom ápolását és kisebb csorba esett az önérzetemen. Kissé durcásan álltam tovább és amint végre nyugiba lehettem elolvastam azt az üzenetet, ami elrontotta a játékom és igazából meg sem lepett az, hogy Danee a feladó. Rolling Eyes Ugyan ki más lenne? Pedig igazán hiányozhatnék másnak is. <.<  De ez most mindegy is. Ahogy elnézem a 20. szinten járkál a drága.
Viszont akkor most irány az a 20. szint, ha már a kártyázást bebuktam. Legyen valami viszonylag jó is a napomban. :3  Teleport kapu használat és egy kis séta után már meg is érkeztem a megadott címre.  Aztat nem tudom, hogy miről maradtam le, de most valami furcsa kis buborék lények szállingóznak és pukkadoznak ki a helyszínen. Suspect  Láttam egy másik játékost is, de egyelőre nem foglalkoztam vele, tehát oda huppanok Danee mellé és inkább tőle próbálom meg kitudni, hogy mi ez buborék tenger itt.
-Hi! - integetek közvetlen az orra előtt - Te tudod, hogy mi ezek a valamik itt? Mire én ide értem már itt szállingóztam.  Alap ilyen volt a terep vagy csak később jelentek meg ezek az izék? Surprised
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Okt. 10 2015, 15:14

Egy idő után mindent ellep a sok szivárvány színű kis szörnyecske, és hiába pukkannak szét - aminek a hangja betölti az egész helyet, szinte a saját hangotokat sem halljátok meg - egyre többen vannak! Egy idő után, mint egy profi habfürdőben, legyezni lehet még állva is őket, aminek következtében szét pukkannak, de nem látszik, hogy kevesebb lenne belőlük akár eggyel is. Ha valamit mondani akartok, azt csak üvöltve értethetitek meg a másikkal.
Aztán hirtelen mindegyik egyszerre semmisül meg, rengeteg sarat hagyva maga után. Beterít titeket is tetőtől talpig. A virágokat sem látni már a sártól... és aztán... megjelenik... a legnagyobb rémálmotok! Twisted Evil


Írjátok le nekem, hogy mitől fél a legjobban a kari! A hatás azonban nem tart sokáig. Alig egy perc, de azalatt megtapasztalhatjátok a borzalmat. *.*

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Csapatmunka...? [Küldetés] Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Stingray Csüt. Okt. 15 2015, 09:09

Lassan egyre több buborékszörny jelent meg körülöttünk, miközben a létszámunk már háromra nőtt. Hagytam, hogy körém gyűljenek. Miután legutóbb megismerkedtem velük, már egy cseppet sem aggasztott, hogy esetleg gondot okoznának. Teljesen ártalmatlanok voltak, ameddig a tapasztalataim nyúltak. Lassan beterített a sár, én pedig mosolyogva tűrtem. Vicces lesz, ha megint valami hasonlót láthatok majd, mint legutóbb. A sár aztán hamar eltűnt, és tudtam, hogy kezdődik. Léptem egyet előre, de a lábam jéghideg vízben tocsogot, és egyre csak emelkedett. Pillanatok alatt elérte a bokámat, majd a térdemet is. Kirázott a hideg. Vajon ez most mi lesz? A víz tovább emelkedett, és ameddig csak elláttam, mindent elöntött. Azaz nem messze láttam még egy kisebb dombot, amit nem ért el. Elindultam felé, de a villámgyorsan emelkedő vízben esélyem se volt haladni. Hamar megbotlottam, és a jeges víz alá merültem. Ez nem igazi! Emlékeztettem magam. Csak a kis buborékok szórakoznak az érzékeimmel. Mondtam magamnak. Felegyenesedtem, de már ez sem volt elég, hogy a fejem a víz fölött legyen. Megpróbáltam elrugaszkodni, de a víz nem eresztett. Egyre magasabbra emelkedett. Úszni próbáltam, de nem tudtam. Sosem tudtam. Csapkodva próbáltam a felszínre emelkedni, és sikerült is feljebb jutnom, de pillanatok alatt elfáradtam. Nem törődhettem azonban a fáradtsággal, a hideg víztől lassan teljesen elzsibbadtak az ujjaim. Pillanatok alatt elkezdtem kihűlni, és a nyomás egyre jobban szorította a mellkasomat. Kétségbeesetten próbáltam a felszínre emelkedni, de a fejem csak jégbe ütközött. Már nem tudott megnyugtatni, hogy ez nem a valóság. Az a tény valahogy menet közben teljesen köddé vált. Aztán mire egészen kiteljesedett rajtam a halálfélelem, egy csapásra vége lett.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Kuradeel Pént. Okt. 16 2015, 22:23

Ha Danee és Miu írni szeretnének, pótolhatnak 500 szóval.

Amint felébredtek, rájöttök, hogy fekszetek a mezőn és a kis buborékszörnyek eltűntek. Helyettük azonban egy kis zöld ruhás fiúcska guggol a közeletekben és élénken figyel rátok. Tapsol, vidám, bár látszik rajta, hogy élvezte volna még a kis hallucinációt. Rolling Eyes
- Mah, egy pici lehetne hosszabb a hatás. ^^ Tessék, - az öletekbe dob egy-egy tasakot - Nah de, hogy egy szavatok se legyen, kaptok növényeket, amik aaa-annyira fontosak nektek. xP

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Csapatmunka...? [Küldetés] Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Stingray Kedd Okt. 20 2015, 22:47

Nagyokat pislogtam a virágok között feküdve, magamba szívva a levegő édes illatát, miközben élveztem az őszi nap melegét. Ez elég húzós volt, és most bizony kellett pár másodperc, hogy összeszedjem magam. Igazából még el is gondolkodtatott. Túl gyorsan, túl simán lett vége. Mintha valami nem stimmelne. Most meghaltam és ez a mennyország, vagy... Oldalra fordítottam a fejem. Ja nem. Ez csak egy béka. Egy meglehetősen vidám béka, ahogy elnézem. Úgy tűnik ezúttal már jobban szórakozott mint legutóbb, bár én jobban preferáltam az akkori munkáját. Persze még most sem volt elégedett, pedig nekem ennyi bőven elég is volt egy időre. Pislogtam párat, majd a kedvtelen megjegyzésére válaszoltam is.
– Valóban? - válaszoltam neki még kicsit kábán az izgalmaktól. - Legközelebb már meg is akarsz ölni, vagy mi? - közben landolt egy tasak az ölemben. - Legalább ebben korrekt vagy továbbra is... - morogtam az orrom alatt. - de ha legközelebb összefutunk, inkább valami olyasmit hozz össze, mint első alkalommal. Az sokkal jobban bejött. - értékeltem a munkáját miközben feltápászkodtam, és komótosan leporoltam magam. - Lehet szórakoztató halálra ijeszteni másokat, de nem túl humánus, ha érted mire gondolok, bár te csak egy gép vagy szóval gondolom az ilyesmihez nem konyítasz túl sokat. - legyintettem lemondóan, és nyújtózkodtam egy nagyot, hogy megszabaduljak egy kis feszültségtől ami még bennem maradt.
– Mindenesetre minden jót a következő alkalomig. Kíváncsi leszek megfogadod-e a tanácsomat. - intettem búcsút neki, és a másik kettőnek is, és elindultam hazafelé, miközben jutalmamat méregettem, elvégre keményen megdolgoztam minden darabjáért, nem akarom, hogy valami békakölyök elcsenje a növénykéim felét.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Kuradeel Kedd Okt. 20 2015, 23:05

- De morcos valaki! Ne fájjon ennyire egy kis poén. x3 - Öltött nyelvet vidáman az íjász felé, és cseppet sem sértődött meg, annál inkább élvezte a hideg dühöt, ami felé áradt. - Kegyetlen vagy! - Húzta fel az orrát rá, a többivel láthatólag nem foglalkozott. - Az eszedbe se jut, hogy belém lett programozva a sértettség érzése. QQ De talán nem is akarok ilyen sebezhető ember lenni, mint ti. Rolling Eyes - Azzal el is tűnt.

Sting kun kap egy tasak gazt és 30 aranyat a becsületes munkáért. :3
A küldetést lezárom. >.>

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Csapatmunka...? [Küldetés] Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Csapatmunka...? [Küldetés] Empty Re: Csapatmunka...? [Küldetés]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.