Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[küldetés] Íjász problem

2 posters

Go down

[küldetés] Íjász problem Empty [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Kuradeel Szer. Szept. 23 2015, 11:59

Résztvevő: Stingray
Határidő: minél előbb, annál jobb x3


Felértél a huszadik szintre, és ha már itt vagy és képes vagy növénylátóként gazok összeszedésére, miért ne állnál meg itt? Vagy az is lehet, hogy feltett szándékod volt meglátogatni a szebbnél szebb és hasznosabbnál haszontalanabb virágocskák szintjét. Ez a "látóknak" A paradicsom. NJK-k hadai özönlenek csak azért, hogy nektek jusson egy tasaknyi drága alapanyag. Most is ez a helyzet. Még körbe sem nézhettél a szinten igazán, amikor egy kisfiúcska forma küldetést adó törpit vehetsz észre. Természetesen emberi alakja van, nem regénybeli törp, de a ruhája ráad az összhatásra egy kalappal. Zöld kabát, a kezénél elfedve az egész kézfejet, és ugyanolyan sapka hozzá, vörös foltokkal, mintha egy béka szeme lenne. A fiú egy virágot nézegetett elmélyülten és mikor meglát, felderül az arcocskája. Nevetve szalad oda hozzád!
- Kalandor, kalandor! Rád vártam! Segíts! - Meghúzza a ruhád, játékosan billeg egyik lábáról a másikra és közben majd szét pattan izgalmában. -  ha segítesz nekem, adok neked olyat, amiért jöttél. - Elneveti magát újra, mintha minden ember arra vágyna, hogy virágot kapjon tőle. - Tudom miért vagy itt, mind azért vagytok itt! - Szét tárja a karjait, és megpördül a tengelye körül fél lábon. Tele van energiával a kis krapek. - És nekem van egy a számodra! A legjobb fajtákból! Wink - Lenyugodni látszik, aztán derűsen hozzá teszi. - Segítesz akkor?


Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal0/0[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Stingray Szer. Szept. 23 2015, 23:52

A gyönyörűnek mondott huszadik szint, és azt hiszem van benne valami, főleg ha az ember szereti a virágokat. Ugyanis itt van belőlük elég... sok... rengeteg. Na jó az egész szint olyan tarka, mintha valami szivárványos mesevilágban járna az ember. Nem mintha gondom lenne a virágokkal. Rám ne mondják, hogy rossz ember vagyok, bár azt hiszem ez sem érdekelt eddig különösen. Szóval itt voltam. Méghozzá nem kisebb céllal, mint hogy a kezdődő potionfőző vállalkozásomat beindíthassam. Persze vehetnék is itt növényeket, vagy ellátogathatnék a szólóparadicsomba, de abban mi a kihívás? Ráadásul van időm. Bőven, mint virág a réten. Na jó annál biztosan kevesebb. Inkább mint a mező fele. Azaz egész pontosan: sok, de azért mégsem végtelen. Tehát megérkeztem, bár igazából még nem tudom, hogy potionokkal, vagy kristályokkal foglalkoznék-e inkább, de ezen egyelőre ráérek gondolkozni. Az alapanyag úgyis ugyanaz mindkettőhöz.
A semmiből hirtelen egy fura békakölyök ugrott elém, hevesen kapálózva, mintha valami furcsa táncmutatványt próbálna előadni, amiben egyszerre produkál valami ősi esőtáncot, néhány egyszerű balettmozdulatot, és egy kisebb epilepsziás roham tüneteit is.
– Segítek, amint megmondod mid van. - vágtam rá, majd közelebb hajoltam és természetesen teljesen észrevehetetlenül suttogtam neki. - Mi lenne ha átugranánk az unalmas gyűjtögetős, harcolgatós részeket, és rátérnénk a jutalomra? Mindketten megspórolnánk magunknak egy csomó időt. Te mehetsz becserkészni a következő gyanútlan játékost, én pedig egy nagy tasak gazzal távozom. Mindenki jól jár, nem igaz? Nyugi nem szólok róla senkinek. - Ezek után kiegyenesedtem, és mosolyogva néztem rá. Remélem ez az npc, nem olyan egyszerű személyiség, mint a többi. Hiú remény, de hátha ráébredtek már, hogy totál fölösleges minket nyüstölniük az apró-cseprő kis dolgaik megoldásával, és előbb szabadulnak, ha egyszerűen megadják amit kérünk. Nőjetek fel végre. Tanuljatok meg végre fát vágni, és védjétek meg a saját szekereiteket.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal10/2900[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Kuradeel Pént. Szept. 25 2015, 09:26

A fiúcska lemondóan rázta a fejét és érezhető volt rajta a rosszallás. - Az nekem miben lenne jó? Semmit nem kapnék. :/- Vállat vont, mintha nem akarná elhinni, hogy ilyen lusta kalandorral találkozott. - Látom rajtad, hogy unod. - Mosolyodott el. - De egyet se félj, én nem szoktam unalmas lenni. Nézd! :3 - Kis buborékszörnyek jelentek meg körülötte, majd kettőt meglegyintett a kezében tartott fűszállal, és azok kétszer akkorára nőttek mint te. Rolling Eyes
- Azt akarom, hogy teszteld le az új állatkáimat. *.*
Ne feledd kalandor. Végső soron ellenségek vagyunk. ^^ Ez egy egyezség. Ha jól teljesítesz, nyerhetsz rajta. :3 Máskülönben meg... fuss!!
- Felnevetett. Kacagása még mindig a levegőben csilingelt. Még akkor is, amikor az egyik szörnyike feléd fordult, csápjával a levegőbe csapkodott, aztán elindult feléd. Egy nagy szörnyhöz képest elég gyorsan.

[küldetés] Íjász problem Sz_rnyik_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal0/0[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Stingray Pént. Szept. 25 2015, 13:37

– Kár... - :/ sóhajtottam lemondóan a válaszára. Unott arccal hallgattam végig a mondandóját. Már el is vette a kedvemet a küldetéstől. Hülye npc-k. Legalább egy lenne aki nem a béna kis programja által adott dolgokat ismételgetné. Azt hiszem miután leprogramozták a peteket, és néhány mobot, már nem maradt több pénz, hogy az npc-k is normális AI-t kapjanak. A bevezető szöveg ugyan túlzottan nem hatott meg, de amikor előjöttek a kis szörnyek azért már a kezembe vettem az íjam. Szinte fogadni mernék rá, hogy ezekkel kell majd megküzdenem. Csak ne lennének ilyen kicsik...  Hopp! Így már egyszerűbb lesz. Végül jött még egy kis blabla, és az elmaradhatatlan gonosz kacaj. Csak a szememet forgattam.
– Csak hogy tudd, ez pont az unalmas tökéletes definíciója. - morogtam. - Tényleg azt hitted, hogy még sosem láttam hasonlót? Na mindegy... - elővettem az egyik horgas hegyű nyílvesszőmet, és megfeszített húrral a srácra céloztam vele. - Mi lesz, ha téged nyírlak ki inkább? Ők is elpixeleződnek, vagy csak te, és megkaphatom végre a jutalmam? - tettem fel az egyszerű kérdést, amit talán még az ő npc agya is meg tud érteni. Lehet, hogy nem épp ez a legszabályosabb húzás, de én csak a növényeimet akarom a lehető leggyorsabban kézhez kapni. Nem vártam túl sokáig, elvégre nem olyan egyszerű sokáig megfeszítve tartani a húrt. Ha nem válaszolt, akkor élesben teszteltem, hogy mi lesz. Ha pedig azt mondja, hogy nem tudom megsebezni azt még talán el is hiszem, és inkább a felém közeledő buborékszörnyet lövöm meg. Persze inkább abban reménykedtem, hogy megriad majd, és felesleges plusz körök nélkül átadja azt, amiért jöttem, vagy visszahívja a szörnyecskéit.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal10/2900[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Kuradeel Vas. Szept. 27 2015, 00:59

A fiúcska látványosan elhúzta a száját. Még el is kedvtelenedett. Megrántotta a vállát. - Tégy ahogy akarsz, csak légy oly jó, és ne halj meg. Rolling Eyes - Forgatta meg látványosan a szemeit. Őfelőle aztán célozhatsz bármerre. - Most még csak a béta fázisban vagyok, nem tenne jót, ha az alany idő előtt elpixeleződne. ^^
Te kilövöd a nyiladat, talán többet is. Azonban meglepődsz ha azt hitted, hogy csak két szörnyike szivárványol feléd. Ahogy egyet elpukkasztasz, megy a kövi a helyébe.
Amelyik elpukkad, az pedig sárrá alakul és a földre hul. A fiúcskát eltalálni lehetetlenség, mindig van előtte egy a szörnyikből. Ő maga pedig meg se mozdul. A szörnyik pedig túl gyorsak. Talán kettő vagy három nyilat tudtál kilőni, amikor beborít tetőtől talpig a nyálkás, mocsaras, békanyálas sár, ami a bubikból jön ki. Ha nem is te pukkasztottad ki, majd ő eldurran ahogy hozzád ér. xP Olyan érzés kerít hatalmába, ami nem fogható semmihez.
Mintha a nyálka egészen a bőröd alá marná be magát. Az émelyítő, mocsári bűz pedig semmi más szagot nem enged az orrodba. Teljesen betölti a fejed és szédülni kezdel... érzed a szádban a sár ízét, mindent elönt a szivárvány megannyi színe.
Még tudatában vagy annak, hogy elejted az íjad, hogy a fiúcska közelebb jön, hogy mosolyog, és hogy te a földön fekszel, de nem vagy ura a testednek, sőt! Az égen komótosan repül tova egy nyancat, utána pedig a kis rózsaszín, de annál rakoncátlanabb pegazus tűnik fel. Ott vagy a víz alatt. Biztos vagy benne, hogy víz alatt vagy! Szereted a vizet. Imádod a vizet, ezért úszni kezdesz! Hogy valóban is megteszed e, az már régen elveszett valahol a nyancat és a kacsingatós felhőcskék között. Darabokra hullasz. Tudod. Ez olyan bizonyossággal mar beléd, mint a reggeli kiadós hányás egy átbulizott éjszaka után. De ugyan már! Tudod, hogy nincs majré, legfeljebb felsöpör a komornyik. Az, amelyik épp jön feléd. Fekete frakkban, macskával az ölében és a mosolya két boszorkányt is elijesztene. Macskák kergetnek kutyákat. Az egyik a szájába kap téged, de persze ez is természetes. Mindennap elrohan egy-egy csontdarabkával a kutya, nem? Akkor mi ezen a hihetetlen!? Semmi! Surprised És hopsz, már egy nagy buborékban is vagy, ami felszáll. Megröptet, te pedig elhaladsz az előbb látott nyacat mellett. Még integettek is egymásnak. Kipukkad a buborék, te pedig repülsz. Majdnem ugyanúgy, mint a repülők, csak neked van propellered is a fejednél, meg kajmánok követnek. Csattogtatják a fogaikat és tollaik vannak. Színes tollaik. Az ég közben olyan alakot vesz fel, mint egy hindu mandala, és világít. Mögöttük a fekete ruhás komornyik, kutyák, csontok, a Sikoly, a lány a Körből.... pillangók! Suspect
Majd mintha ezt hallanád. - Unalmas. Rolling Eyes - A mellkasodra ejtenek vmi nehezet. Egy tasak. ^^
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal0/0[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Stingray Vas. Szept. 27 2015, 10:48

– Meghalni? Nem terveztem. Ha tesztelni akarsz csak rajta. - és ezzel a mondattal el is eresztettem a nyílvesszőt, de mielőtt elérte volna a fiút, egy buborék szállt közénk. Ezzel a buboréknak annyi is, de rögtön érkezik a helyére egy másik. Továbbra is a fiúra célozva engedtem el a második nyílvesszőt, de az eredmény ugyanaz volt, és nem kételkedtem benne, hogy később sem lesz más.
– Azt mondtad teszteljem őket, szóval rá is világítanék egy bugra. Ez az újraéledős képesség elég op. - mondtam elég morcosan. Ekkor elér az egyik buborék, és szétpukkanva teljesen beterít sárral. Még jó, hogy idebent nem kell mosni. Kilőttem a harmadik nyílvesszőt is egy buborékra, de közben egy másik megint elért.
– Oké. Legyen egy döntetlen. - mondtam ki végül, de abban a sárban volt valami furcsa. Furcsa nyálkás valami kezdett el teljesen belepni, és alig kaptam levegőt a bűztől ami körbevett.
– A franc... - nyögtem ki, aztán valahogy a földre kerültem, mert már az eget láttam, de nem éreztem meg az esést. A fiú mellém lépett, de ez most kevéssé érdekelt. Vajon Nyancat is egy mob? Remélem Kayaba nem a 24 órás verziót töltötte le, mert az már nagyon durva kínzás lenne, és még a fülemet sem tudom épp befogni, mert nem mozdulnak a kezeim. Aztán szerencsére elvonult az égről, mint egy sötét felhő, ami szerencsére úgy dönt, hogy inkább máshol tombolna. A pegazus ezek után szinte már fel sem tűnik, inkább úszkálok, hiszen azért jöttem ide a mező közepére, nem igaz? Mindenesetre azt hiszem eléggé kezdek szétesni, de nocsak, már komornyikom is van. Innentől ugyan mi bajom lehetne? Megnyerő mosolya minden további nélkül meggyőz róla, hogy bizalmamba fogadhatom ezt az igaz embert. Felülök és vidáman intek neki, de akkor egy kutya megragadja a lábamat. Hányszor megmondtam már Sebastiannak, hogy nevelje meg a kutyákat. Persze csak játszani akarnak, elvégre mi másra jó a sípcsont? Az ég világon semmire. Ki is szedem a lábamból, és elhajítom messzire, hadd játszanak. Ekkor viszont ismét jönnek a buborékok. Szörnyű, hogy ezek milyen elpusztíthatatlanok, bár a felhők magasságában járva, már nem gondolkozom rajta, hogy kipukkasszam magam alatt. Beintek nyancatnak, ő visszainteget, én pedig elhúzok mellette a menő buborékommal, de alighogy rálépek a gázra, már ki is pukkad a buborék. Talán ha nem teljes erőből tapostam volna, akkor nem szakítja ki a sarkam az oldalát. Még szerencse, hogy ilyen vészhelyzetekre mindig van nálam egy propeller, elvégre sose lehet tudni mikor lesz rá legközelebb szükség. Az engem üldöző kajmánok hamar lemaradnak mögöttem, és csak gyönyörködtem az elém táruló tájkép szépségén.
– Ez király volt. - motyogtam félig magamhoz térve. - Nem-nem. Nem unalmas. Király. Bocs, hogy kételkedtem a programodban. - tettem még hozzá. Felültem, és egy nagy tasak növény esett le mellém a sárba. Összekaptam magam gyorsan, és eltettem a tasakot. Ezzel is megvagyunk. Irány vissza a városba. Búcsút intettem a közelben ólálkodó nyancatnek, és már úton is voltam haza.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal10/2900[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Szept. 28 2015, 18:26

Tetszett? hentai
Akkor várlak vissza! :3

Stingray kun kap
50 aranyat a ritka mob felfedezésért, és 1 tasak gazocskát. Surprised
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldetés] Íjász problem Exp_bal0/0[küldetés] Íjász problem Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldetés] Íjász problem Empty Re: [küldetés] Íjász problem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.