Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sayonara :D

4 posters

Go down

Sayonara :D Empty Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 17:14

Hmmm… a Sayonara híresebb mint gondoltam. Ha kellően sokat kérdezősködök akkor meglepően sok dolgot tudhatok meg magáról a céhről és a tagokról is. Vajon, hogy kerülte el a figyelmem eddig a céh? Viszont ami még rosszabb, nem tudom eldönteni, hogy most ők a jófiúk vagy a rosszfiúk sorát erősítik. A tagjai között ugyan úgy vannak nemes lelkűek és alávaló gyilkosok. Viszont maga céh mentalitása egyáltalán nem tetszett. Csak a legerősebb marad életben… mindenkinek joga van az élethez és amiket Shu mesélt a vezetőjükről… Inkább önző és pénzéhesnek tűnik mint sem jóakarónak és ezt magam is megtapasztalhattam. De most nem is ez a lényeg, később ráérek ezzel foglalkozni. Az elsődleges feladtatom, hogy felhívjam magamra a céh figyelmét ami talán a sok kérdezősködéssel valamennyire talán sikerült is. De persze nem csak ennyivel akarom magamra vonni a figyelmet. Amit a céhről tudok az ember leginkább az erejével tudja felhívni a figyelmet így csak annyi a dolgom, hogy elkezdjem legyőzni a parancsnokokat és azt is tudtam kivel kezdjem.
Sielman. Amit megtudtam, róla, hogy Gregant testőre vagy mi így ha közel akarok hozzá kerülni előbb Sielmanon kell keresztül jutnom, ez az első lépés.
Nem volt könnyű megtalálnom  de végül csak sikerül megpillantanom a fiút aki meglepően jóképű.
- Szia. Te vagy Sielman igaz? – Szólítom le amint lehetőségem adódik rá majd nagyon meg se várva a választ már folytatom is. – A nevem Yuuki, és szeretnélek kihívni egy párbajra, tudtommal köteles vagy elfogadni a kihívást. – Hajolok meg előtte. Gondoltam, hogy inkább durva és magabiztos leszek de ezt nem tudnám megtenni. Ez a fiú sokkal kifinomultabbnak tűnik mint, hogy ilyen barbár stílussal éljek így igyekszem udvarias és tisztelet tudó lenni vele.

HP: 175 | F:56 | E:71 |K:25 | GY:81 | S:25 | P:85
Zerios Gyűrűje
Szivárvány köpeny
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Szept. 20 2015, 17:50

// Lopakodás miatt Sielman kezd, így nem is húzom fölöslegesen az időt.

Sielman (Sebzés: 58 /kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Yuuki (Sebzés: 71, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)//

Sóhajt egyet.
- Ok, de rossz embert választottál. Gregant mester tanított. Remélem nem bánod, ha veled ellentétben komolyan veszem a döntéseim.
Mondja, miközben előveszi két Mérgezett Pengéjét, megforgatja őket, majd miután kihívtad és elfogadja el is tűnik pár pillanatra.
Hamarosan megjelenik és rád is támad. A két egymást követő támadást egy lökés kristály követi, így kimarad a következő köröd.

Támadások
58(+1) + 58(+1)

EDIT: Kihagytam a lopakodás bónuszt: +32 sebzés az első ütésnek (4-es lopakodás)
EDIT2: Összesen 150-et sebződtél és nincs köröd.
EDIT3: Több CSP-t vontam. xD

97/145 CSP
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 20 2015, 17:50

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4766610511_dda12706fc_s Sayonara :D 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 18:34

- Óh én nagyon is komolyan veszem a döntéseim  az meg, hogy jól vagy rosszul választottam majd a végén kiderül. – Vigyorodom el. Könnyebben ment mind gondoltam, azt hittem majd kéreti magát erre rögtön belement a harcba. Aztán jött a meglepetés. Alig pislogok kettőt a fiú már rám is támad még annyi időm se maradt, hogy védekezni tudjak vagy, hogy egyáltalán kardot rántsak meg úgy semmire. A két kés máris áthatol a páncélomon majd mintha csak egy hatalmasat rúgtak volna belém elrepülök és végigszántom a földet.
-Auch… - Oké ez nem túl jó, időm se volt reagálni de azt már tudom, hogy ő bizony egy árnyharcos. Ez megmagyarázná, hogy miért tűnt el. – Hehe, ti aztán tényleg nagyon erősek vagytok. Nem véletlen vagytok olyan híresek. – Tápászkodom fel. A lökés eléggé kiütött csak homályosan látok magam elé, így nem vagyok képes támadni de védekezni még képes vagyok.
- Gyere csak,a következőt majd kivédem. – Enyhe provokálás viszont még mindig vigyorgok. Pedig bántania kellene, hogy ennyivel erősebb lehet nálam valahogy mégis örültem neki. Hogy is van. Egy vereségből többet tanulhatsz mint száz győzelemből. Na most lehet olyan csúnya verést kapok, hogy kétszáz győzelemnek is megfelel. Van ennek értelme? Lehet túl nagy volt a lökés. Hmm… Viszont ha Gregant tanította akkor vajon milyen erős lehet ő maga? Mondjuk ha valóban testőr akkor kell is, hogy erős legyen. Nem baj azért olyan könnyen nem adom fel. Nekem is vannak trükkjeim csak térjek végre magamhoz. Itt van nálam a gyűrű is, ha aktiválom akkor még lehet esélyem.

Élet:142
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Szept. 20 2015, 18:47

- Ha közlöd a másikkal a terved, csak magadnak teszel rosszat.
Mondja, majd a levegőbe ugrik, két kését a hátad mögé a földbe hajítja és amint a földre érkezik Sielman, megvillan a szeme. Ha sikeres a képesség, akkor egy egyenes vonalban a késeinél terem, lényegében átszelve rajtad. (Úgy kb. átmegy a mellkasodon.) Amennyiben nem sikeres csak a késeinél terem egy füst kíséretében. Ezután, továbbra is háttal neked, a két kezét a válla fölött elhúzva a halántékodba meríti.

Sikeres képesség esetén 56-ot sebződsz. +2 támadás 58(+2) + 58(+2) sebzéssel.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Szept. 20 2015, 18:47

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4767250438_224285ea8b_s Sayonara :D 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Sayonara :D 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 19:26

- Milyen tervem? Azt hogy kihívlak? – Fura ez a fickó. Még jó, hogy közlöm vele a párbaj szándékom, nem orvul letámadni akarom. Az nem lenne tisztességes úgy pedig nem is lenne valódi győzelem ha ilyen mocskos trükkökhöz folyamodnék. Ennek a fiúnak viszont nincs szüksége ilyenekre hisz így is nagyon erős. El se tudtam képzelni mennyire. Eddig azt hittem Shu-senpai az egyik legerősebb de… Ellene egyenrangú félként tudtam fellépni itt meg szinte mozdulna se tudtam. Az se tudom pontosan, hogyan győzött le csak azt, hogy a földön fekszem egy hatalmas vigyorral az arcomon.
- Ez… lenyűgöző. – Pattanok fel lelkendezve. – Te aztán hihetetlen vagy. Még csak esélyem sem volt pedig annyit gyakoroltam és edzettem… - Csóválom meg a fejem. – De ez csak azt mutatja, hogy még keményebben kell küzdenem sőt, még annál is keményebben de… de… lehet, hogy még annál is. jobban… - Mit mondhatnék eléggé feltüzeltem magam. – Addig fogok gyakorolni és erősödni még össze nem rogyok a fáradtságtól majd ha magamhoz tértem újra folytatom. – Igen, sokat kell gyakorolnom de előbb. – Remélem még fogunk harcolni egymással. Sőt biztos is mert tuti akarok majd visszavágót. – Vágom rá rögtön. Hmmm… na most már tényleg kíváncsi vagyok a többi tagra is úgyhogy ideje elköszönnöm.
Nem is húzom tovább az időt. Bár így Greganthoz nem jutok közel de valahogy annyira nem is foglalkoztat ez… meg ha a többi taggal is megküzdök legalább tudom mennyit kell még fejlődnöm.
Oké-oké akkor nézzük csak… az infók szerint van egy fickó akit diplomatának hívnak. Állítólag sokat tesz a világért és valami rémlik is. Kíváncsi vagyok, hogy miért lehet tag. keressük meg!
- A nevem Yuuki és szeretnélek kihívni egy párbajra. – Nem változtatok a módszeren habár… - És ha nem haragszol meg feltehetek pár kérdést? – Hajolok meg ismételten megadva a kellő tiszteletet.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Szept. 26 2015, 11:38

- Nyugodtan feltehetsz, amennyit csak szeretnél. - válaszol.

// Bocsi, de erre nem tudok mi mást írni. //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Szept. 28 2015, 09:49

Oké, hát ez eléggé… fura, modortalan és… nem is tudom mit mondhatnék még… sekélyes? Nem is vagyok biztos benne mit is jelent ez a szó pontosan… vagy hol használják.
- Izé… - Hebegek kissé megilletődve. Milyen viselkedés ez? Légy határozott. – A köszönés hol marad? Na meg ha bemutatkoznak illik azt viszonozni. Ahhoz képest, hogy diplomatának hívnak eléggé modortalanul viselkedsz,legalábbis ami az alapokat illeti. –Játszom el a kis pukkancsot ölbe font karral. Persze az is csak addig tart míg a kíváncsiságom nem lesz erősebb.
- Azt hallottam mindig azon ügyködsz, hogy Aincrad jobb hely legyen de én ez idáig nem nagyon halottam még rólad így szeretném tudni pontosan miféle módon teszed ezt… talán segíthetek is. – Teszem hozzá ez utóbbit már csöppet félénkebben. – Én is szeretném jobbá és barátságosabbá tenni ezt a helyet, de nem tudom miként is tehetném… vagyis van csak úgy érzem nem vagyok elég erős hozzá… - Miért is mondom el ezeket egy vad idegennek aki ráadásul egy megkérdőjelezhető belső nézetekkel rendelkezik… ja igen már tudom. – Ezért szeretnélek párbajra is hívni. A sayonara az egyik legerősebb céh ahogy a tagjai is így szeretném feltérképezni a tudásom és ennek megfelelően fejlődni tovább… és talán tanulhatok tőled valamit. – Na jó az előző pillanatban még utáltam a céhet most meg azt akarom, hogy a tagjai tanítsanak… ennyire könnyen befolyásolható lennék? Bár kérdés mennyire hatja meg a kis monológom főleg azok után, hogy még ki is oktattam

HP: 175 | F:56 | E:71 |K:25 | GY:81 | S:25 | P:85
Különleges tárgyak.: Zerios gyűrűje, szivárvány köpeny
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Okt. 03 2015, 20:30

// Kurokawa Yuuki (Sebzés: 71, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)
Braor (Sebzés: 45, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.) //

- Minek? Százasával láttam már magadfajtákat. Se céhvezér, se neves frontharcos. Szükségtelen kapcsolatot tartanom veled. - válaszol a köszönéses témára, majd folytatja.
- A célom egy jobb világot készíteni, mint odakint. Egy része már megvalósult, hiszen senkit sem korlátoznak a születési körülményei, fizikai hátrányosságai. Alapszabályokat kéne lefektetni és minél inkább a kinti világ formájára alakítani ezt. És amennyiben betiltjuk a szintfőnökök megölését, örökké itt maradhatunk. Egy hasonló, de jobb világban, egy utópiában.
A kihívásodat pedig elfogadja.

Te kezdesz.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Okt. 04 2015, 15:25

Amennyire kezdtem rajongani a Sayonaraért kb. ugyan azzal a lendülettel rombolta szét alig pár mondattal azt a nevetséges illúziót amit építettem a céh köré.
- Egyszerű tisztelet és illem. – Felelem. – De úgy nézem nálatok mindenki ennyire arrogáns lehet. – Komolyan nem értem Shu-senpai miért is van oda annyira értük. Talán ő is abban akar hinni, hogy a céh valóban jót tesz de, ahogy így hallgatom őt.
- Mégis miféle utópia lenne egy olyan hely ahol megfosztják az embereket a szabadságuktól. Nem azért kellene itt maradniuk mert nem tehetnek mást hanem mert valóban jobb itt élni, de ha kényszeríted őket akkor ez nem fog menni. Sosem lesz jobb semmi. – Csóválom meg a fejem. – Habár abban igazad van, hogy szükségünk van alapszabályokra. – Ehhez viszont a JL segítsége fog kelleni. Szentséges Kayaba mennyi mindenre vállalkoztam és a nagy részénél azt se tudom, hogyan álljak neki. Jó mondjuk kezdetnek legyőzöm ezt a nagyképű fickót. Ahogy elfogadja a kihívást már veszem is elő a kardom. Most nem követem el azt a hibát, hogy hagyom őt bármit is csinálni és éppen ideje kipróbálni élesben is a képességem. Épp csak egy pár pillanatra hunyom be a szemem kizárva mindent a fejemből majd kinyitva azokat már ugrok is előre és lentről keresztbe egy villámgyors vágással indítok. Persze ekkora már a következő lépésen agyaltam és fürkészve figyeltem minden mozzanatát, hogy időben és a megfelelő időben tudjak rá reagálni. Ha legalább olyan gyors mint a másik akkor egy pillanatra sem veszíthetem szem elöl még akkor sem ha a képességemmel megszerezhetem az előnyt.

Képi próba és egy támadás

HP: 175
Páncél:85
Csp: 78
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 15:25

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Sayonara :D 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Okt. 04 2015, 16:19

- Félreértettél. Nem a szabadságuktól fosztanám meg az embereket, hanem megtiltanám a gyilkolást és egyéb ésszerű szabályokat fektetnék le.
Bár a kasztja kardforgatót mutatott, mégis előkapta pajzsát, amivel blokkolni próbálta támadásod. Azonban így is betalálsz.
- Lehet alábecsültelek. - előveszi a kopjáját, megiszik egy különleges erő potiont, majd rád támad.

Sayonara :D Ede92acd284b5bea61d33685b8eb676b_792a0c4d9f0bd4dae84ce34967de84301aba51bf

Támadás: 45-ös sebzés.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 16:19

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Okt. 04 2015, 17:11

- Azt mondtad a szintfőnökök megölését is betiltanád. – Vágok vissza. – Bár szó mi szó én sem értek ezzel egyet de jelenleg csak ez az egy módja van, hogy tovább haladjunk és új területek valamint világok nyíljanak meg ettől pedig nem foszthatjuk az embereket. – Lehet csak félreértelmeztem ezt a férfit. – De fogok találni más módot erről biztosíthatlak! – Nem árt ha egy picit feltüzelem magam harc előtt d sajnos nem úgy tűnt mint ha ez sikerült volna, nem tudtam aktiválni a képességem így marad a támadás ami viszont már betalál még annak ellenére is, hogy meglep a pajzs elővétele. Azt hittem kardforgató.
- Nem te vagy az első. – Vigyorodom el és kissé túlzott magabiztosság fog el aminek eredményeként máris sikerül benéznem a támadását és végig szántja a mellkasom, még jó, hogy a páncél kitart.
- Tudok mutatni pár trükköt. Solar flash! – Kiáltom el magam és aktiválom a köpenyem. A fényvillanás ad némi előnyt, hogy előrántsam a második kardom és azzal próbáljam meg áttörni a pajzsának védelmét. Egyszerű a terv az egyik kardal félre ütöm a másikkal pedig közvetlen őt sebzem ráadásul egy ideig még homályosan is fog látni köszönhetően a köpeny vakító fényének. Nyerhetek elég csak folyamatosan nyomás alatt tartanom őt. Ha viszont megint sikerül megszereznie a kezdeményezést könnyen úgy járhatok mint az előbb és akkor lennék igazán nagy bajban. Mondjuk ha ki tudtam volna terjeszteni a kardforgató akaratát az lett volna igazán nagy előny, de így kénytelen vagyok más alternatívát eszközölni. Eddig jó vagyok csak tudjam is tartani a tempót.

Köpeny használat: 4 vagy afölött találsz, valamint a dobás nélküli passzív képinek hála mellékcselekvés nélkül növelhetem +18-al az erőmet tehát az össz sebzés így 88.

HP: 175
Páncél:40
Csp: 31
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 17:11

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Okt. 04 2015, 18:57

- Természetesen, mivel a szintfőnökök legyőzésével megszűnne a világ.
Majd elmosolyodik arra, ami ezután történik és széles mosollyal közli.
- Szóval két kard. Érdekes. Nagyon hasonlóak a képességeink, lehet a sors majd újra össze fog hozni minket, mikor akár közös erővel megteremtjük az utópiát.
Ezután a kopjáját megpróbálja a pajzsába illeszteni, majd elővenni a korábban kopjás kezébe az arany katanáját. Amennyiben nem sikerül nem fogod látni a katanát, csupán, hogy a kopjáját a pajzsának ütötte, majd az megremegett és folytatta tovább a harcot.
Megvakulva ezúttal, de ismételten neked támad, a speciális képesség pontjaiból sebezve.

Támadás - 71 sebzés. (4 vagy afölött)

EDIT: 22/155 CSP


A hozzászólást Yoshiaga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 04 2015, 18:58-kor.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 18:57

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Okt. 04 2015, 18:58

// Képességdobás lemaradt. //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 18:58

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Sayonara :D 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Okt. 04 2015, 19:32

- Miért szűnne meg a világ ha elérjük a századik szintet? – Csodálkozom rá. Bár igaz volt egy olyan gyanúm, hogy ugyan arra gondol amire Shu senpai is. Ha elérjük az utolsó szintet és megnyílnak Aincrad kapui akkor a másik világ elfogja pusztítani ezt. De ebben nem lehetünk biztosak sőt, ha kellően jóvá tesszük ezt a világot akkor sokan nem is hagyják, hogy ez megtörténjen azt hiszem… Wheee elbizonytalanítom saját magam! Tényleg ennyire nehéz lenne egy köztes megoldást találni? Vagy lemészárolsz mindent és elpusztítod Aincradot vagy örökre be vagy zárva a határai közé… egyik se jobb a másiknál. De miért is agyalok ezen mikor fontosabb dologgal kellene foglalkoznom. Például, hogy hogyan törjem át a védelmét mert eddig nem jártam nagy sikerrel. Igyekszem picit hátrálni és a védekezésre koncentrálni.
- Van ennél még jobb is! – Emelem magam elé a két kardot viszont kezdek fáradni így a támadását már nem tudom védeni viszont.
- Erősebb lett? – Teszem fel halkan a kérdést saját magamnak. Igaz is nemrég csinált valamit a fegyverével lehet, hogy ez volt az oka?
Fene nincs már elég erőm, hogy ismét támadjak hacsak… Tekintetem a gyűrűre vándorol. Ott van a Zerios ajándéka. Most nagy szolgálatot tehet. Előtte még sosem használtam hát itt az ideje! Érzem ahogy visszanyerem az erőmet na csak figyelj.
- Ezúttal áttörök a védelmeden! – Kiáltok fel és a kardokat keresztbe tartva lódulok meg felé majd a megfelelő pillanatba egyszerre hasítom bele a pengéket. Ha most nem tudom áttörni a védelmét akkor soha, szóval hajrá katanák!

Zerios gyűrűje felhasználva így ha jól számoltam a csp, páncél és élet az eredetire áll vissza + 1 támadás

HP: 175
Páncél:85
Csp: 94
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sayonara :D Exp_bal7230/7300Sayonara :D Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 19:32

The member 'Kurokawa Yuuki' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Sayonara :D 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Okt. 10 2015, 21:51

Miután sikeresen eltalálod nem éppen reagál túl sokat.
- Azért, mert akkor kijátszottuk a játékot. Megnyertük, kész. És még ha nem is szűnne meg a világ, akkor is csak kiloggolunk, ami még rosszabb. Ha nem lesz kötelező bent maradni senki sem fog. Túl sok rossz emléke marad a többségnek és ez örökké távol fogja őket tartani a játéktól. Így vagy úgy, de a játék a 100. szint legyőzésével elpusztul. Kivéve, ha Kayaba hazudott, amit nem hinnék, hiszen semmi előnye sem származott volna belőle. Nem lenne következménye akárminek, amit mondhatott volna azon a bizonyos napon, amikor mindenki bent ragadt. Úgysem tudtunk volna akármit tenni ellene. - mondja, miközben vesz egy szusszanásnyi levegőt.

// Teljes kör pihenés. //

Sayonara :D 0a194a7cfb7245c87f59bd03dd5f546b_f42b5e47b12df7752c4a29f556cfc9bb0416640c
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sayonara :D Exp_bal10500/10500Sayonara :D Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 17 2016, 19:09

Hai~

Kérésre lezárom a párbajt, Yuuki jutalma 60 exp és 160 arany.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Sayonara :D Empty Re: Sayonara :D

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.