Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harc a szintlépésért

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 29 2015, 13:57

-Harag potion? De miért?
Shu arcán egy enyhe rémület futott át, amikor meglátta a lány szemét, és nyelt is egy nagyot, ám a következő pillanatban már le is hunyta a szemeit, és úgy várta a következő támadást, valami csúnyát, valami gonoszat. Tuti ki fogja csúfolni, vagy mellbevágó élményben részesíti, mert tudja, hogy az neki nagyon ciki, vagy ilyenek... de nem történt semmi. A lány kinyitotta a szemeit, pislogott egy párat értetlenül. majd megütötte a fülét először Asuu, majd a saját lihegése.
-Elfáradtál te is? Asuu, eressz már el! Túl erősen szorítasz!
Nem mintha fájdalmat érzett volna, de a szorítást igen, és nem szeretett lefogva lenni. Persze folyamatosan mondogatta magában, hogy Harag Poti, Harag Poti, nehogy elfelejtse, hogy most akit lát, az nem Asu, hanem maga a Harag Potion. Azt azonban nem tudta, hogy miért is választotta ezt az itemet a harcos. Megpróbált ugyan szabadulni, beleharapni az őt tartó kézbe, meg ilyenek, de annyira erőtlen volt már minden mozdulata, hogy végül hagyta is, és inkább kifújta magát. Egyvalami azonban az eszében volt. Borban az igazság. A harag rossz tanácsadó. Ilyen, és ehhez hasonló mondások cikáztak a fejében, és már nem Asutól félt, hanem a felismeréstől. Az igazságtól.
-Timi! Mostantól nem szólunk Asuhoz, értetted?!
Értette. Ő is használta már a harag potiont. Tudta jól, hogy mit képes kihozni az emberekből. Ha Shunak kevesebb élete lett volna, most a képességét is aktiválta volna, hogy negyed sebzéssel ugyan, de véget vessen a harcnak, és megszüntesse a potion hatását. Persze az is átfutott a memóriáján, hogy ellentmond Shu kérésének, és megtudja, hogy mik Asuka valódi céljai, ha nem tudja őket rejtegetni. Igen, Timidus inkább értékelte hazugság szérumnak a potiont, teljesen másképp, mint Shu. Végül azonban úgy döntött, hogy kivár, és csöndben marad. Most ez a helyesebb lépés.

37/0
24 -> 140 pont

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Asuka Szomb. Aug. 29 2015, 14:18

Bosszantó. Bosszantó, hogy itt van ez a lány, az életemben, és mindent felforgatott. Amióta ismerem, hirtelen szamaritánusként csinálok mindenféle jócselekedetet, mintha csak a saját lelkemen akarnék könnyíteni. Egyszerű félelemből társultam az idomár mellé Egyszerű félelemből, hogy mi van, ha mégis tévedek. Mi van, ha hamisak a világról alkotott elképzeléseim.
A gondolatmenet, amely során eljutottam idáig, éppen csak egy pillanat töredékéig tart. A felismerés viszont így is több másodperc, mely szerint már nem is Shukakura, hanem magamra haragszom ennyire. Nincs itt senkim Aincradban. Senki olyan, aki számítana. Mindez azért, mert még magamat sem vagyok képes elviselni.
Ennyi volt. A harag tárgya ismét az idomár. Miért kell a képembe hazudnia? Már-már szólásra nyílnak ajkaim, de már félúton meggondolom magam. Érzem, ahogyan ficánkol fogásom alatt, de ennek csak az az eredménye, hogy megpróbálom még inkább, még szorosabban fogni. Szabad kezemet a másik vállára tenném, hogy a szabadulás esélyét még kisebbre tegyem át. Hallom, hogy valamit beszél, de a szavai távoli visszhangként zengenek, valahol tudatom legeldugottabb részén, melyet belső hangom ordítása nyom el, hajt uralma alá, s teszi lehetetlenné megértését.
Jobb lábamat kicsit felhúzom, és megkísérlem gyomron térdelni az idomárt, amit ezután egy natúr fejelés követ. A potion nélkül biztosan nem jutott volna eszembe ilyen. Most viszont nem én döntök, sőt. Kiélvezem, hogy nem kell döntenem. Néha jó, ha helyetted cselekszik a tested. A mozdulatsor sikerétől függetlenül - na meg attól, hogy sikerült-e már kiszabadulnia szorításomból - engedem el az idomárt. Ha a harcnak még nincs vége, akkor láthatja, hogy már a következő támadásomra készülök.

HP: 104
CSP: 67
Harag Potion hatása tart
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 29 2015, 14:18

The member 'Asuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Harc a szintlépésért - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Harc a szintlépésért - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 29 2015, 14:32

Az izgalom miatt bennragadt levegő olyan ütemben tódult ki az idomárból, amikor a gyomrét érte az ütés, hogy még fájdalom nélkül is összegörnyedt, majd egy rúgással, és egy kis akrobatikával olyan messzire lendítette magát a harcostól, amilyen messzire csak tudta. Egyáltalán nem védekezett, ő is azt akarta, hogy vége legyen a harcnak. Ezután viszont csak merült, majd hátára feküdt a tó mélyén, és onnan nézett felfele. A csata végetért, és ő le is okézta a felugró panelt, ám nem úszott fel. Látta, ahogyan Timidus lassú köröket ír le a víz felszínén akörül a pont körül, ahol elsüllyedt, ám a sárkány sem merült, és ha esetleg a harcos megpróbálta, akkor rászólt.
-Adj neki időt. Most átgondolja a történteket. A fulladás sebzés még két perc, mire elkezdődik, és onnantól számítva is rengeteg időnk van, amíg lenullázná a pontjait. Van súlyemelésed, kihozhatod, ha kell, de ébren van. Ezt tudom.
Letekintett a víz aljára, Shu pedig már kissé megnyugodva, újra mosolyogva, egy kis buborékot küldött fel a felszínre, mintha csak a füstből csinálna gyűrűket. Persze nem volt olyan ügyes mint a delfinek, de a szándék volt a fontos. Eközben Timidus úgy döntött, hogy most már felteheti a kérdéseit.
-Miért használtad pont ezt a potiont? Mit éreztél a hatása alatt? Shura voltál dühösebb, és nem rám, különben engem támadtál volna. Ez további kérdéseket vet fel. Miért haragszol rá jobban, mint rám? Lehetőleg addig válaszolj a kérdéseimre, amíg fel nem jön. Nincs hallgatózás jártasságunk, és körülbelül még negyven másodpercünk van hátra.
Ezután elhallgatott, és tekintetét az ellenfelére szegezte.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Asuka Szomb. Aug. 29 2015, 15:20

És azzal vége. Abban a pillanatban, hogy lenullázom ellenfelem HP-ját, hirtelen, mintha hideg vizes zuhany érne, úgy tisztul ki a fejem. Az egész körülbelül olyan érzés, mintha egészen idáig bezártak volna egy lufiba, amit csípős levegő tölt meg. Azzal a pillanattal pedig, ahogyan a harc véget ér, valaki kilyukasztja a lufit, és hirtelen újra a szabad levegőn találod magad.
- Shuu! - ajjaj, remélem, nem ijesztettem rá nagyon. o.o Nem ezt igazolja az, hogy a vízbe trappol, hogy egy kicsit alámerüljön. A ruhám alaposan megszaggatta a csata alatt, és egy kicsit még mindig zihálok. De már cseppet sem olyan rettenetes és vészes a tekintetem, mint az előbb.
- Hátööö rendben. Azért szólj, ha letelt a két perc, és még nem jött fel... - sóhajtok egyet, és felnyitom inventorymat. A ruha szerencsére önjavító, virágmintás fürdődresszem pedig önmagát foltozza meg, néhány aranyló pixel elpárolgása közepette. Kicsit én is beljebb megyek a vízbe, hogy körülbelül a térdemig érjen, a kezeimmel pedig merek egy kis vizet, hogy ezzel hűsítsem le az arcom. Érdekes, hogy Timidus épp ilyeneket kérdez. Mégis mi értelme?
- Azt hittem, vettetek már tőlem Harag Potit. Még sohasem próbáltátok? - máris jobb így, hogy kicsit lehűtöttem a fejem. Engem fontosabb dolgok érdekelnek a harcot illetően. Negyven másodperc? Amennyit én beszélek, az kevés lesz. De nem baj. Majd ha feljön Shuu, rákérdezek nála.
- Ezt nem tudom elmagyarázni. Hatalmas előnyt ad ez a potion, de éppen ekkora hátrányt is. Te nem igazán voltál szem előtt, miután használtam, főleg a bokámat céloztad, Shuu viszont mindig az orrom előtt volt. Ha a helyzet fordított lett volna, bizonyára rád lettem volna dühös. - vállvonás. Nem tartozom felelősséggel tetteimért. Megvárom, míg Shuu feljön a víz felszínére, és mosolyt varázsolok az arcomra. Még egy pár lépést meg is teszek felé. Ezt a kérdést viszont muszáj neki feltennem.
- Miért nem használtatok itemeket, ahogyan Timidus mondta? Azok nem voltak tiltva. - remélem, nem akar vízbe fulladni, úgy elég nehezen kérdezném meg tőle ezt ugyebár.

//Köszi a harcot :3 Szerintem folytassuk szafarin, mit szólsz? :3 //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 29 2015, 15:43

Nem trappol, hanem repül. Minek vett akrobatikát, ha nem repülhet? Szóval repül, majd merül. Ez a lényeg. Persze a tavacska aljáról a hívogató szót sem hallhatja, nem mintha bármit reagálna rá akkor, ha hallaná. Teljesen meg akar nyugodni, kitisztítani a fejét, és persze hagyni Timidusnak, hadd kérdezősködjön. Ahogy tudta azt, hogy meg kell a sárkánynak mondani, hogy a csata közben ne tegye, azt is tudja, hogy a csata után viszont rengeteg kérdése lesz, amire így Asu könnyebben válaszolhat. Nem véletlenül hagyta őket egyedül legutóbb sem. Tehát a lenyugodási fázison viszonylag hamar túllépett, utána már csak randizni hagyta kettejüket, Timidus pedig kapott is az alkalmon. Nyugodtan figyelte Asuu mozdulatait, látszott rajta, hogy őt egyáltalán nem ijesztette meg, nem bizonytalanította el, amit látott. Csupán kérdései voltak, amiket fel kellett tennie. Egy bólintással jelezte, hogy szólni fog, majd végighallgatta a választ, és reagált is.
-Vettünk, de még soha nem alkalmaztuk. Rajtam nem tudom, hogy milyen hatással lenne, mert nem ugyanaz a sárkányok érzelemvilága, mint az embereké. Shu szerint legalább is. Shu pedig önmagán nem akarja használni, mert azt mondta, hogy nem akarja, hogy úgy lássam. Elmondta, hogy az emberek képtelenek a teljes megbocsájtásra, így ezzel a potionnal, ha rám lenne mérges, olyan dolgokat is felhozna, amiért én már bocsánatot kértem, ő pedig megbocsájtott. Másokon szoktam használni a potiont, mert az dekoncentrálttá teszi őket, és könnyen hibáznak. Te viszont nem válaszoltál a kérdésemre.
Ekkor bukkant fel Shu a felszínre, mosolyogva, frissen és üdén, és szinte Timivel együtt tette fel a kérdést.
-Mik azok a dolgok, amik miatt haragszol ránk?
Majd elnevette magát, amiért mindketten ugyanerre gondoltak, és gyorsan válaszolt a kérdésre is.
-Mert nem volt fontos, hogy győzzünk, és jók lesznek majd azok az itemek másra is. Neked pedig szerintem fontos volt, mert egy párszor kikaptál már Timitől, és felszerelés meg képik nélkül, egyenlő szinten úgyis tudjuk, hogy te vagy az erősebb. Neked segítettünk szintet lépni, és remélem ez sikerült is. Ennyi. Viszont a Harag Potit meg kell beszélnünk. Nincs kedved valahol szafarizni egy picit?

( Én is köszi! Várom a folytatást. ^^ )

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 30 2015, 11:00

Osu!

Lezárom a párbajt, 90 exp és 220 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Harc a szintlépésért - Page 2 Empty Re: Harc a szintlépésért

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.