Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

3 posters

Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Pént. Nov. 30 2012, 20:45

[Tudom, nem valami hosszú kezdés, de gyorsan akartam megírni Very Happy]

Spirit vs Incubus

Ahogy sétáltam a városban boltokat keresve, összefutottam egy ismerős arccal.
Incubus? Te vagy az?
Igen biztos, hogy ő az. Pár évig osztálytársak voltunk középiskolába. Jó volt egy ismerős arcot látni. Elmentünk egy kávézóba, bedobtunk egy-két felest bár itt a játékban nincs, olyan erős hatása, mint élőben, de a jókedvkreáló része a játékban is működött. Mikor már mind a ketten erősebbnek éreztük magunk a másiknál, megbeszéltük, hogy leteszteljük a másik. Teljes élet harcban állapodtunk meg, de megesküdtünk mindketten, hogy bármi lesz a harc végkimenete nem fogjuk megölni a másikat. Elmentünk egy PvP területre és elküldtük egymásnak a kihívást. A harc elkezdődött. Bekapcsolom az aurámat kezdem a támadást!

Dobás:

1: Mikor eléd érek, fejbe rúglak, és ahogy dőlsz hátra belevágok a mellkasodba
2: Belevágok a jobbkarodba és elrúglak magam elől.
3-4: A támadás nem talál, visszább ugrálok és beállok védekező pózba.
5-6: A támadás sikeresen kivédted és én továbbsuhanok melletted.


A hozzászólást Haruyuki Kazuto összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 01 2012, 06:43-kor.
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Dobás

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Pént. Nov. 30 2012, 20:45

:
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Dobás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 30 2012, 20:45

The member 'Haruyuki Kazuto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Thunder Kedd Dec. 04 2012, 10:08

Átlagos napnak indult ez, mint a többi. Sétálgattam egyet a Kezdetek Városában, ahogy szoktam. Amint delet ütött az óra ismét abban a parkban találtam magam, amit már ki is nevezhetnék törzshelyemül. Leültem a szokványos helyemre pihenni. A távolban mintha egy ismerős arcot látnék körvonalazódni. Megvárom hátha erre fele tart. Hát lássuk, ki lehet ez. Egyenesen felém jön. Mikor már jobban látom az arcát akkor jöttem rá, hogy ő bizony Spirit. Felvetett egy ötletet hogy üljünk be egy kávézóba. Kicsit visszakozva, ám de elfogadtam az ajánlatát. Bedobtunk egy-két felest mire csodálkozva néztem, hogy milyen hatást váltott ki Spirit-ből ez az álalkohol. A piálgatás közepette vagy lehet annak hatására egyeztünk meg egy PvP harcban. Legalább némi tapasztalati pontot szerezhetek – gondoltam magamban. Megegyeztünk egy full heal párbajban.
Amint végeztünk a kávézóban el is kezdünk keresni egy alkalmas PvP területet. Nem kellett sokat keresgélnünk hála Beta teszteri mivoltomnak és annak, hogy minden nap a Kezdetek Városában töltöm mindennapjaimat.
Amint megérkeztünk a kis összecsapásunk helyszínére elküldtük egymásnak a kihívást. Kicsit félve, de elfogadtam a felkérést, mire Spirit már is megtámadott. A kis sunyi alattomos formáját. Alig, hogy elfogadtam a felkérést már is megtámad. Belevágott a jobb karomba majd elrúgott a búsba. Jól van ezt megjegyeztem - mondtam magamban. Hidegvérrel gondolkodtam ezért nem fogom használni a különleges technikámat a harc folyamán. Így is bezsákmányolhatok egy kevés tapasztalatot – gondolkoztam ezen mikor felkeltem a földről. Megindultam ellenfelem felé. Ellentámadásba kellene kezdenem.

Dobás:
1-2 Amilyen gyorsan tudok, odafutok ellenfelemhez és elgáncsolom, majd ha ez összejött, akkor a kardommal belevágok a bal lábába, míg a levegőben esik. Amint földet ért a jobb lábába is belevágok.

3-4 Amilyen gyorsan tudok, odafutok ellenfelemhez és a bordáira balról a kardomnak a lapjával egy csapást mérek, majd megfejelem, hátha összeesik.

5-6 Amilyen gyorsan tudok, odafutok ellenfelem háta mögé. Felugrok a levegőbe, hogy egy erőteljes függőleges csapást mérhessek a fejére (a kardom lapjával). Majd ha ez mind meg van gerincen térdelem.



A hozzászólást Incubus összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 04 2012, 10:14-kor.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal1119/1200Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 04 2012, 10:08

The member 'Incubus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Harc

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Kedd Dec. 04 2012, 21:54

Túl magabiztos voltam és nem figyeltem oda. Kaptam is egy jó nagyot a bordáimra. A páncélzatom már el is vesztettem. Miután Incubus megütött már jött is a következő támadása, megpróbált megfejelni, de szerencsére elég gyors voltam és megtudtam fogni az ellenfelem fejét. Elkezdem összeszorítani az ellenfelem fejét, majd kirúgom a lábát. Amíg a földön van megpróbálom eltalálni.

Dobás:

1-2: Megpróbálom Incubus fejébe hasítani a kaszám és ha sikerül megpróbálom végig rántani a testén, ha nem jön össze akkor csak hátrébb ugrálok és beállok védekező pózba..
3-4: Megpróbálom végig hasítani az Incubus testét, aztán hátrébb ugrálok és beállok védekezni.
5-6: Ahogy kirúgtam az ellenfél lábát úgy én is előre estem. Gyorsan arrébb gurulok.
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Thunder Szomb. Dec. 08 2012, 14:59

Dobás
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal1119/1200Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 08 2012, 14:59

The member 'Incubus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Thunder Szomb. Dec. 08 2012, 15:42

Sikeres támadásomat követve ellenfelem meg tudta állítani a támadásom másik részét. Megfogta fejem majd kirúgta a lábamat.
Nem is olyan rossz harcos - mondtam magamban mikor meg is indult a támadása ellenem míg a földön voltam. Éberségemen nem tudott felülmúlni ellenfelem így a támadása sikertelen lett. Olyan 7 cm-re a fejem felett hasított el a kaszájával. Ekkor gyorsan oldalra gurultam majd gyorsan elgányoltam és egy nagyot bele is rúgtam amíg a levegőben volt ellenfelem. Így a földre került. Gyorsan felpattanok és már indítom is a támadásomat ellene aki közben hihetetlen gyorsasággal fel kelt.
A fene. Hogyan lehet valaki ilyen gyors? - mondtam magamban mikor megindítottam az ellentámadásomat.


Dobás:
1-2: Mikor felpattanok a földről gyorsan kiütöm ellenfelem fegyverét a kezéből. Ettől függetlenül a testén átlósan ejtek egy vágást(jobb csípőtől a bal válláig) aminek következtében a háta mögé kerülök. Ekkor jön egy átlósan fejre mért vágás, majd hátrálok ellenfelemtől 7 métert ahol egy védelmi helyzetet veszek fel.
3: Amilyen gyorsan tudok, odafutok ellenfelemhez és ismét a bordáira balról ejtek egy vágást (most a kardom élével), majd hátrálok tőle egy 6 métert és védelmi pozíciót veszek fel várva ellenfelem reakcióját. Ha ellenfelem az előző támadást memorizálta volna akkor ellentétessen végzem el( pl látja hogy balról indítom ugyanazt a támadást akkor gyorsan egy "testcselt" alkalmazva jobbról éri)
4: Amint szembekerül velem Spirit újra megpróbálom megsebezni. Rohamozok felé oly módon hogy a testem előre dőlt és a kardomat magam mögött tartom. Egy igen precíz és gyors mozdulattal egyenesen a szívét veszem célba. Majd ha ez mind megvalósult akkor a jobb válla felé húzom ki a testéből a kardomat a támadás lendületét kihasználva. Viszont ha nem akkor azzal a lendülettel amivel bele szúrtam a kardomat egyből vissza is húzom. Függetlenül attól hogyan húzom ki a fegyveremet Spirit testéből, elkezdek hátrálni tőle (8 méter) ahol védelmi pozíciót öltök magamra.
5-6: Gyorsan felkelek a földről és máris ellenfelem mögé futok. Ekkor jobb vállától a bal csípőiéig megejtek egy nagyon mély vágást. Ahogyan haladok lefele és a penge elhagyta áldozatom testét akkor kihasználom a gyorsaságomat. Bal lábát levágom neki. Attól függően hogy levágtam e a lábát vagy se hátrálok 7 métert és védekező pózban várom ellenfelem támadását.
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal1119/1200Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 08 2012, 15:42

The member 'Incubus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Vas. Dec. 09 2012, 15:31

//pls írd folyamatosan, hogy mennyi éledet van a post elején. Köszi Very Happy//
//My health: 7 (ezzel a postal 1ütt)//

Incubus elkezd felém rohamozni. Érdekes pózt vesz futás közben. A nagy gondolkodás közben észre sem veszem, hogy már ide ért . Bele vágja a mellkasomba a kardját és próbálja felszakítani a mellkasom, de hátrébb lépek így a kard kicsúszik belőlem és én kirúgom a kardot Incubus kezéből. Ő hátrébb ugrál és beáll védekezni. Felveszem a kardját és oda dobom elé. Ahogy hajol, hogy felvegye a kardját el is indítom a támadásomat.

Dobás:

1-2:
Mielőtt Incubus elkezdené felemelni a karját már támadok is. Amint oda érek egy erőteljes rúgást indítok a fejére majd a kaszával suhintok a testére. Mikor végeztem a támadással 3-4m-et hátramegyek és kinyújtom a kaszám az ellenfél felé.

3-4:
Mikor Incubus venné fel a kardját, egy gyors mozdulattal a kezébe hasítok majd elrúgom a kardját és vissza hátrálok pár métert.

5-6:
A támadás kész csőd. nem, hogy el sem találtam Incubust, még el is estem. Ahogy rohantam, hogy támadjak későn kapcsoltam és túlrohantam a kelleténél majd átestem az ellenfelemen.
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 09 2012, 15:31

The member 'Haruyuki Kazuto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Thunder Szer. Dec. 12 2012, 16:54

// HP:20 (max) //

Második támadásom ami sikerrel járt és sikerült megsebeznem ellenfelemet az a sebzést követően valami elképesztő gyorsasággal kirúgta a kezemből a fegyveremet.
- Na ne már! Remélem azért fegyvertelen ellenfelet nem támad meg - gondoltam magamban miközben visszadobta elém a fegyveremet. Ezek szerint tisztességes harcot akar. Miközben lehajoltam, hogy felvegyem már meg is indult felém. A kis piszok .... elterelésnek szánhatta, hogy visszaadja a fegyverem és miközben azt felvenném megtámad - mondtam magamban. Sajnálatos módon nem tudott megsebezni. Gyorsaságomat kihasználva megragadtam a fegyveremet a földön és elugrottam az útjából minek következtében elesett. Gondoltam ez jó alkalom lesz a következő támadásomra. Tehát ismételten megrohamozom Spirit-et. Mikor odaérek hozzá kirúgom a kezéből a fegyverét majd megtámadom.


Dobás:
1-3: Miután kirúgtam a fegyvert ellenfelem kezéből ismételten a szívét veszem célba majd a pengét a bal válla felé távolítom el a testéből majd hátrébb vonulok tőle (8 méter). Védekező pozíciót öltök magamra várva ellenfelem következő cselekedetét.
(Ha valamilyen oknál fogva nem tudnám a bal válla felé eltávolítani a pengét ellenfelem testéből akkor szimplán vissza kihúzom és a többi ugyan az. Így olyan mintha csak megszúrnám)

3-6: Miután kirúgtam a fegyvert ellenfelem kezéből a testén átlósan ejtek egy vágást(jobb csípőtől a bal válláig) majd hátrálok tőle 6 métert és védekező helyzetbe állok.




Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_bal1119/1200Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (1119/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 12 2012, 16:54

The member 'Incubus' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 23 2012, 12:46

Csak egy kérdésem van... FELTÉTELES mód hol marad?
Az még hagyján, hiszen Kazutonak a végére sikerült kialakítania valami egyensúlyt a VP és a sima harc között, így most főleg nem neki szól, amit mondok. Lehet, hogy először kicsit nyersnek hangozhat az, amit írok, de azért írom, hogy jobbak legyetek és a későbbiekben ne kövessetek el hibákat.

Először is, ez a dobókockás megoldás nem valami fényes, sokkal jobb lenne, ha egy mozdulatot írnátok egy reagba, azt is FELTÉTELES módba. Ezt nagyon ki szeretném hangsúlyozni, hiszen Incubusnak sehogy sem akaródzott elérnie, hogy támadásai feltételesben legyenek.

Egy reaggal nem hússzor támadunk miközben mindenkit szétrugdosunk és széttépünk, hanem egy támadást intézünk, amit szépen feltételes módba írunk, hiszen nem egy tréningbabát ütünk, akit biztos, hogy eltalálunk.

Aztán ez mindkettőtöknek szól. Kifáradni ki fog? Képzeljétek el, ki lehet fáradni, főleg a ti csekély, egy pontú kitartásotokkal, na meg ennyi VP-zés után még a jóisten is kifáradna.

Incubus, nem tudom, hogy mégis hogyan éred el azt a gyorsaságot, amivel Kazutot ölöd, hiszen ő GYORSABB NÁLAD. Nem viccelek, nézz a pontozására. Nem te vagy a legerősebb, az Yoshiaga, nem te vagy a leggyorsabb, az Kotarou, nem te tudod a legjobban használni a kardod, az Kana, sőt nem te vagy a legkitartóbb se, az is Kota. Kérlek ne játsszál istent, mert megszeged a szabályzatot, és azért harapok.

Incubus, főleg nálad, de néhány helyen Kazutonál is előfordul a VP-zés. Ha nem tudnátok, hogy mit jelent, akkor VérPistázás. Pistának hívnak titeket? Nem. Akkor kérem, hogy ne is úgy cselekedjetek.

Incubus, mi az, hogy egy életedet sem vette le? Most komolyan... áh... erre inkább nem írok semmit...

Incubus jutalma: 2 arany
Kazuto jutalma, mivel ő kevésbé VP-zett: 5 exp 5 arany

A küzdőteret lezárom, és kérem OLVASSÁTOK EL a tapasztaltabb játékosok küzdőtereit, hogy tudjátok mit kell csinálni.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Scarlet Nightmare vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.