Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoichi

2 posters

Go down

Yoichi Empty Yoichi

Témanyitás by Yoichi Szer. Május 27 2015, 23:23

Név: Saotome Yoichi
Kor: 18 (játék kezdetekor: 16)
Nem: Férfi
Kaszt: Íjász

Kinézet:
170 cm magas. Átlagos testalkat. Oliva zöld szemek. Rövid, barna haj.

Jellem:
Nem igazán jellemző rá az, hogy erős személyiség lenne. Ha elhatározza magát, akkor ki is tart a döntése mellet. Igyekszik kerülni a konfliktusokat, nem kedveli az ilyen helyzeteket. Kedve és önzetlen, mindig törődik a barátaival. Nem akar ártani senkinek sem és a harcokhoz sem elég erős az akarat ereje, de a kijutásért megtesz bármit csak, hogy újra láthassa a családját és visszatérhessen a régi életéhez.

Képesség:
Majd később megpályázom.

Rövid szösszenet a naplómból:

Sok időt töltöttem kómában. Másnak nem tudom nevezni azt az űrt, ami azután következett, hogy beléptem a játékba. Ha jól sikerült megtudnom, akkor olyan két évet lehettem ebben az eszméletlen állapotban. Furcsa volt és ijesztő az ébredés. Nem tudtam, hogy hol vagyok, és miért vagyok ott ahol. Persze az ébredés óta is elég sok idő telt el. Így már azt itt létem okát, már sikerült megtudnom…


Bezártak minket. Egy őrült játékmester, őrült játékába. Bár igaz egész kellemes tud lenni ez az arany kalitka, de én akkor sem ezt akartam, csak kiakartam próbálni egy új játékot és megismerni egy új világot, mint ahogy azt annyiszor megtettem már más játékokkal is…
Vajon a családom most, hogy lehet. Biztos fáj nekik az, hogy ott kint láthatják a fiújuk, amint egy másik világba álmodja magát, de nem képes felébredni és élni az életét a valóságban. Bár beszélek itt balgaságokat. Hisz most számomra ez a világ a valóság, a halál itt is igazi és visszafordíthatatlan. 


Én tényleg nem akartam ezt. Hisz ott kint is jól éreztem magam. A suli jól ment, a Kyudo edzéseket egyenesen imádtam és ott volt a kis húgom is. Aki nem is ismerhet igazán engem, hisz akkoriban született csak mikor én belekerültem ebbe a kalitkába. Most lehet olyan három éves körül. Vajon ő rá miképp hathat ez az egész, amit a családunkkal műveltem, pontosabban amit Kayaba művelt a családommal. Hisz én sose voltam nagy gamer. Csak néha-néha játszottam egy-két számomra érdekesnek tűnő darabbal. A SAO is ezen darabok közé tartozott. Izgalmasnak tűnt egy olyan világ, amiben teljesen interaktívan részt vehetek és nem csak a monitort bámulva mélyedek bele a világba.
De most már túl tettem magam a kezdeti félelmeimen és szorongásomon. Most már képes leszek cselekedni és felvenni a harcot. Szeretnék én is tenni azért, hogy minél hamarabb kijuthassak, hogy megismerhessem a kis testvérem és, hogy ő is megismerhessen engem, hogy ne kelljen a szüleimnek tovább aggódni és fizetnie a kórházi költségeket. Most már elhatároztam magam. Bár nem vezérel se düh, se gyűlölet a játékmester iránt. Biztos meg volt a maga oka és az indítékai is. Valahol megtudom érteni, hisz Kayabának ez a játék az élete és talán a remekműve is. Viszont ezzel a kivitelezési módszerrel sosem fogok tudni egyet érteni. Szerintem, ha előre leközli ezt a dolgot, akkor is lett volna bőven jelentkező és így kiszórta volna azokat, akik nem akarnak egy álmokból felépített világban ragadni.

Viszont én sem fogok tudni előre jutni, pusztán siránkozással és vélemény kifejtéssel. Ideje nekem is tettek mezejére lépnem. Innentől fejlődnöm kell, minél gyorsabban, úgy ahhoz az tőlem kitelik. Persze egyedül nem fogok tudni fel kapaszkodni. Kell egy közösség, aki segít ebben, az ember egyébként is társas lény. Ha egyedül küzd, akkor megtörik és a mélybe zuhan. Mostanra már egész kiismerem magam itt bent és teljesen természetesnek veszem azt itteni létezésem. Tehát ideje végre elkezdenem a játékot és küzdelmet, és persze annak is itt az ideje, hogy bajtársakat és barátokat gyűjtsek magam köré. Végre megkezdem az utam és csak remélni tudom, hogy eljutok a célig…
Yoichi
Yoichi
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2015. May. 26.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Yoichi Empty Re: Yoichi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 28 2015, 00:01

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit az íjász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 1
Irányítás: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 irányítás)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.