Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 8. szint

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 23:40

Résztvevők: Szophie, Tachi

A távolban egy kisebb sereg sorakozik fel. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Szophie Szer. Május 13 2015, 18:37

A farkasok inkább este szeretnek vadászni, így nálunk teljesen normális, hogy nagyon későn érünk csak haza, és viszonylag későn is ébredünk fel, még úgy is, hogy a játékban jóval kevesebb alvás is elégséges, mint odakint.
Így aztán már a káosz zajai keltettek fel, ami a kicsinyke városban uralkodott.
Alapvetően kevés JK tartózkodik Frieven területén, az NJK-k pedig rögtön visszahúzódtak vackaikba, így aztán nem sok dolgom volt az emberek biztonságba terelésével. Egy sütivel a kezemben - meg néha a számban - rohangáltam ide-oda, ügyelve arra, hogy senkin ne legyen úrrá a pánik, és mindenki a lehető legnyugodtabban foglalja el helyét a teleportkapu mellett, a város közepén.
Vezér közben a városhatárnál figyelte a mezőket, ahol egy kisebb koboldsereg sorakozott. Persze eddigre már tisztában voltam vele, mi történik körülöttem, mivel Hinaritól és Zutól is megkaptam a maguk kis üzenetét. Szívesen tartottam volna a JL-el, hiszen ez is egy csapaterősítő esemény lehetne, de így csak egy válasz üzenetet küldtem Hinarinak, amiben sajnálatomat fejeztem ki, amiért nem lehetek velük. Most lefoglalt ennek a helynek a védelme, így is elég kevesen vagyunk rá, legalábbis alig pár játékos sorakozott csak fel a falak mellett.
Elmajszoltam a reggelim maradékát is, majd farkasom mellé léptem, aki már körbejárta nagyjából a várost körülvevő falat, hogy feltérképezze, merre jelentenek a koboldok nagyobb veszélyt, melyik irányból támadnak többen, honnan kevesebben, egyáltalán körbevesznek-e, vagy csak egy pontból támadnak.
Most éppen azon igyekezett, hogy megsaccolja, hány fős sereggel állhatunk szemben, de ez nem volt egyszerű, mivel a völgyekben könnyen elrejtőzhetett még nagy seregrész.
Megigazítottam a felszerelésemet, ellenőriztem a kristályokat és potikat, amikből sajnos nem voltam túltöltekezve, majd nekidőltem a falnak, miközben vártam. Mélyen lélegeztem, igyekeztem felkészülni a harcra. Vezér farka egyre hevesebben járt közben, nőtt benne az izgalom az elkövetkezendő harc iránt.
Csak remélni tudtam, hogy sikerül megtartanunk a szintet. Nem akartam máris elveszíteni az otthonom.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal12046/10500[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Május 14 2015, 14:41

Hogy őszinte legyek, én nem tartottam valós fenyegetésnek azt, amit néhány paranoiás játékos kiplakátolt. Még akkor sem, ha olyan emberek tették, akikhez volt már némi közöm így vagy úgy, és volt némi képem a személyiségükről is. Azonban nem lett igazam, egyszer csak megjelentek a seregek a szinteken, nekem pedig érdemes volt elgondolkoznom azon, hogy melyik szintre tévedjek oda randalírozni. Természetesen számomra a megszerezhető tapasztalat volt fontos, egy ilyen globális eventen pedig bőven volt ebből, ezért is szálltam harcba a frontvonalakon ahelyett, hogy megvártam volna valahol a vihar elcsendülését.
Volt néhány szempont, amit figyelembe kellett vennem a választásnál, hiszen volt számomra néhány fontos hely, de végül nem is lehetett kérdéses, hogy a 8. szinten fogok körbenézni. Nem is a hely miatt, hanem mert őt ismerve úgy gondoltam, hogy ott lesz, és nem mondjuk a céhével. Ehhez még a minimapot sem kellett megnéznem, csupán csak a szintre érve, az emberek kisebb csoportosulásán átvágva, immár teljes harci díszemben hívtam segítségül a térképet. Végül nem messze a lánytól csaptam le a talajra óriási méretűre nőtt pajzsomat, és annak rejtekéből figyeltem a közeledő kobold hadat. Nehéz páncélzatomon csillogott a fény, és minden ilyesmi :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2015, 01:49

// Véletlen ezt módosítottam. Tehát az elején lejöttek és 2. hadosztály pipa az elsőre, így csak az jön előre, először 2 kör múlva, erőltetett menetben. //

Morpheus lejön és nyolcszor támad az első hadosztályba, majd gyógyít az egész csapaton 20 HP-t és végül eltűnik. A koboldok menetelnek tovább.

Tachi jön.

Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály várakozik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250
--------------------------
- Szophie: 170/170 HP, 55 páncél, 150/150 CSP
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22 2015, 16:14-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Szophie Vas. Május 17 2015, 19:36

Széles mosollyal arcomon integettem megérkező szerelmemnek, már azt hittem, el sem jön, de aztán megérkezett Vezér, így inkább farkasom jelentésére figyeltem.
- Úgy tűnik, két csoport van, 230 és 270 közé tenném egy-egy seregben a számukat, a kettőt egymástól a páncéljuk színe különbözteti meg. Közelharcosok, távolsági harcosokat nem látok. Még van időnk felkészülni, míg ideérnek.
- És mintha nem jönnének ki túl jól egymással.. - tettem hozzá én az egyetlen értelmes észrevételemet ezeken kívül. A farkasom kevésbé szokott ilyesmivel törődni, bár Timidushoz képest ő azért érző lény, mégis, harcoknál ez az oldala sokszor eltűnik. Csak a víz vagy a sár lehet képes előhozni belőle, egyfajta nyafogás formájában. Esetleg Álomkelő, bár vele még sosem harcoltunk.
Én viszont biztosan nem tudtam volna megsaccolni az egészet úgy, ahogy ő. Viszont ha érzelmekre hatásról volt szó, akkor Kicsim az egyetlen, akire itt szükség van. Már pedig könnyedén megnyerhetjük a csatát, ha egymással viaskodnak a koboldok helyettünk. A páncélos alak felé fordultam, és biztos voltam benne, hogy ő már tudja, mit kéne tenni.
Én viszont úgy döntöttem, most mással töltöm el a hátra lévő időmet. Így hát lecsüccsentem, hátamat a falnak vetettem, és elővettem egy itemet, amit még sosem használtam.. Egy plusz fő is számíthat egy csatában, ő pedig készségesen áll rendelkezésünkre a használati útmutató szerint.. Így aztán Morpheus álomfogójának hatását talán ideje kitapasztalni valahogy.

/Morpheus álomfogója: Ha segítségre szorultok a későbbiekben, ennek segítségével léphettek kapcsolatba Morpheussal. Megpróbálkozom a használatbavételével. Rolling Eyes /
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal12046/10500[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 16:14

// Hihetetlen... ezt is módosítottam xD //

A koboldok Tachira néznek, majd megszólalnak.
- Bolond vagy? Vagy esetleg ezt terveztük végig?
Egy másik bekiabál.
- Hogy hívnak és mi a rangod?
Egy harmadik bólogat, majd folytatja.
- Igaz, mi nem vagyunk holmi idióta hétköznapi koboldok. Nem fogunk csak úgy társainkra támadni, még ha nem is bírjuk őket. Először legyőzzük a szörnyeket, majd utána megküzdünk a területért!
Egy csatakiáltással folytatják.


Szophie jön.

Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres?

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megállt.
A 2. hadosztály várakozik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250
--------------------------
- Szophie: 170/170 HP, 55 páncél, 150/150 CSP
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 25 2015, 21:17-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Május 22 2015, 18:01

Mosoly és egy intés. Ez járt Szophienak, azonban ahogy ő, úgy én sem elsősorban a másikkal foglalkoztam. A több száz koboldot látva most az elsődleges az volt, hogy felkészüljünk a falu védelmére és a harcra koncentráljunk. Alaposan megfigyeltem mind a csapataikat, mind azt, hogy Szophie mit tesz velük, és rövidúton le is vontam azt a következtetést, hogy ha van esélyünk győzni, azt csakis piszkos módszerekkel érhetjük el. Bárkit is idézett meg a kedvesem, az vajmi keveset ért.
Kinézet kristályaim közül vettem egyet elő, majd a pajzsom rejtekében nyomban aktiváltam is, aztán iszkiri a kicsinyke lábammal, csatlakoztam a hadosztályomhoz, és igyekeztem beolvadni közéjük. De csak egy kicsit. A tétlenségük ugyanis zavart.
- Hagyni fogjuk, hogy a másik hadosztály learassa a babérokat?! Nézzétek, szinte senki sem áll ellen nekik! Győzzük le őket, aztán foglaljuk el a falvat mi magunk! Ki tart velem?! - kiáltottam torkom szakadtából, hogy minél több kobold hallja, és a magasba löktem az öklöm.

// Kinézet Kristállyal felvettem egy Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító alakját, aztán a 2. hadosztályhoz sunnyogtam és arra ösztökélem őket, hogy nyomják le az elsőt :] Elhasználtam 12 CSP-t. //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 21:17

A koboldok Tachira néznek, majd megszólalnak.
- Bolond vagy? Vagy esetleg ezt terveztük végig?
Egy másik bekiabál.
- Hogy hívnak és mi a rangod?
Egy harmadik bólogat, majd folytatja.
- Igaz, mi nem vagyunk holmi idióta hétköznapi koboldok. Nem fogunk csak úgy társainkra támadni, még ha nem is bírjuk őket. Először legyőzzük a szörnyeket, majd utána megküzdünk a területért!
Egy csatakiáltással folytatják.


Szophie jön.

Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres?

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megállt.
A 2. hadosztály várakozik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250
--------------------------
- Szophie: 170/170 HP, 55 páncél, 150/150 CSP
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Szophie Pént. Május 29 2015, 14:14

Hát Morpheus eljött, és máris pár kobolddal kevesebbel nézünk szembe, úgy, hogy nekem a kisujjam sem kellett eddig mozdítanom.
Viszont úgy tűnt, a koboldok nem teljesen nyújtanak segítőkezet Kedvesemnek. Ez pedig baj. Most vagy egymásnak uszítjuk őket, vagy nagyon nehéz dolgunk lesz. Lehetetlen dolgunk. Neutral
Így hát.. Jobb híján kivettem Nyuszim invertoryjából egy Kinézet kristályt. Majd pótolom később. Nem tehetek róla, hogy nálam ilyen nincs. És legalább valami haszna is legyen annak, hogy a felesége vagyok. Rolling Eyes És koboldocska lettem én is, csak a másik csapatból. Kezem ügyébe vettem a hazatérés kristályom is, mert lehet, nem úszom meg egyszerűen a következőket... És hát.. elindultam megtámadni azt a buta kis koboldot, aki a másik csapat ellen akarja uszítani a társait. Remélem, nem fog az egész horda utána engem támadni. Q_Q Vagy nem kell teljesen legyengítenem őt.. Bár van egy hamis sebzés kristályom erre a célra..

/Szóval.. jahh. koboldok és tündérek varázslatos legendája. Rolling Eyes Vagy olyasmi. Koboldként rátámadok Tachira. Vezér a helyén marad. Ostort nem használom. :O/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal12046/10500[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 29 2015, 20:23

Lehet menedék nélkül, a koboldok szeme láttára nem volt ajánlatos átváltozni. Tág szemekkel nézték végig a kristályhasználatod. Amint végbe ment azonnal kiabálni kezdtek:
- ÁT TUDNAK VÁLTOZNI!
- ADJÁTOK TOVÁBB A VEZETŐNEK! ÁT TUDNAK VÁLTOZNI!
- NE CSAK A VEZETŐNEK, MINDEN EGYES KOBOLDNAK!
Érkeztek a hasonló kiáltások. Az biztos, hogy érdekes kimenetele lesz az egésznek.
A koboldok Szophienak támadnak.


Tachi jön.

Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres?

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály Szophiet támadja.
A 2. hadosztály várakozik.

Szophie kiesett. Amennyiben volt nála rendes burok az elhasználódott, amennyiben induláskor nem rendelkezett burokkal, akkor volt ajándékba kapott burok nála és az használódott el.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Május 30 2015, 15:58

. . .

Fapofával néztem végig Szophie akcióját, aminek a vége az lett, hogy rárontott a teljes hadosztály és hazaküldték szegényt. Vagyis nem haza. Nem tudom hova. Legalább elterelte rólam a figyelmet, és az is kiderült számomra, hogy elég erejük van ahhoz, hogy egy frontharcost egy szuszra leüssenek. Nekem több életem volt, szóval egy támadást még talán túl is élnék, de összességében igencsak kellemetlen helyzetben voltunk. Illetve már csak én :] Azonban ez nyitott nekem egy esélyt is arra, hogy megnyerjem magunknak a harcot. Aktiváltam a képességem, majd megböködtem azt a koboldot, aki az imént elmagyarázta nekem a tervet.
- Egy szörny se védi a területet. Most már megküzdhetünk velük? Nem lepne meg, ha lennének köztük alakváltók! - magyaráztam, és reménykedtem benne, hogy nem fogok még visszaváltozni. Akkor azt hiszem nekem is befellegzene :]

// Sikeres képi esetén még 25 körig kobold maradhatok. Tovább győzködöm őket arról, hogy egymásnak kéne esni :] //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Május 30 2015, 15:58

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 8. szint 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 31 2015, 17:03

Győzködésed inkább ellentétes hatást váltott ki.
- Lehet, hogy nem szeretjük őket, de attól még kobold testvéreink! Nem vagyunk holmi részeges banda, hogy nekik támadjunk, mi vagyunk az elit megtisztító alakulat és ideje visszaadni a játékosoknak millió testvérünk halálát.
A lelkesítő beszéd emelte a koboldok morálját. Egy másik morogva jegyzi meg.
- Van egy olyan sejtésem, hogy nem is közénk való vagy...
Erre a koboldok gyanakodni kezdtek és "áruló", "mészáros", "játékos" és hasonlók reppentek el. Ha nem sikerül meggyőzni őket, biztos, hogy neked támadnak.


Tachi jön.

Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres?

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály várakozik.
A 2. hadosztály várakozik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246 +50 (magas morál)

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Jún. 02 2015, 16:19

Magamban nevettem egy jót, hiszen mi játékosok jól láttuk, hogy a koboldok nevében szerepelt az amatőr jelző. Azonban ebben a közhangulatban nem lett volna jó ötlet folytatni az érvelést, a tömeg ellentétes véleményen volt, és nem volt lehetőségem megteremteni a feltételeket ahhoz, hogy eljátszhassam a nagyvezért.
- Annak az átváltozott szörnynek volt egy zöld valami a feje felett, biztos ez a jele annak, hogy ellenség - fogalmaztam meg a megfigyelésemet. Nem tudtam, hogy ők látnak-e indikátort, de akár igen, akár nem, ez a kijelentés nem jelentett kockázatot. Mindenesetre ezt leszámítva beleolvadtam a tömegbe, és megfigyelő álláspontra helyezkedtem. Nem volt több ellenségük rajtam kívül ezen a területen, szóval ha nincs kire támadni, akkor talán, remélhetőleg egymás ellen fordulnak. Elvégre mondott valami olyasmit az egyikük, hogy meg kívánnak harcolni a területért :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 02 2015, 18:45

A koboldok bevonulnak a városba és megállnak szusszanni.
- Győztünk!
A második hadosztály is elindul a távolban, hiszen ők is szeretnének megpihenni.

A következő körben automatikusan elfoglalják a szintet, ha nem tűnik fel ellenfél.

Tachi jön.

Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres?

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály sikeresen bevonult.
A 2. hadosztály 4 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246 +50 (magas morál)

2. hadosztály:
250x Amatőr Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Jún. 05 2015, 14:58

A tömegbe olvadva könnyű volt mozogni. Megszólalásig ugyanúgy néztek ki a koboldok, csak arra kellett figyelnem, hogy a formációt én is tartsam, ami összességében nem volt túl nehéz feladat. Közben kerestem a tekintetemmel azt a koboldot, aki vezeti a hadosztályokat. Alapvető, hogy ha a vezetőjüket elveszítik, akkor összezavarodnak, egy ekkora sereget nem lehet egyértelmű utasítások nélkül irányítani. Még akkor sem, ha elitharcosokkal van dolgom. Nem mintha bármit is terveztem volna, egyelőre a megfigyelés volt a célom, és a koboldok belső hierarchiájának feltérképezése, a gyenge pontok keresése. Alkalomadtán pedig le fogok csapni a képességeimet kihasználva. Ha tényleg egymásnak esnek, akkor nagyon sok értékes információt nyerhetek, miközben valószínűleg gyengíteni is fogják egymást. Csak ki kell várnom a megfelelő időpontot a közbelépésre :]

// Szerintem ugorgyunk a következő figyelemre méltó momentumig, addig is beolvadok és együtt mozgok a tömeggel :] //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 05 2015, 16:21

A koboldok bevonultak, elfoglalták a szintet, majd a következő hadosztály is bevonult. Ezután a következő hadosztályok is bevonultak. Ezután a miniboss is bevonult. Az amatőr hadosztályokból tapasztalt hadosztályok lettek. Kobold hírvivők indultak meg. A morál az egekbe emelkedett. A hadosztályok vezetőit a miniboss behívta egy épületbe és beszélgetni kezdett velük, majd közben a koboldok végigmentek az utcákon és próbálták megrémiszteni az NPC-ket, hogy rettegés alatt tarthassák őket. Egy idő után kivonultak a vezetők és Mierken meghirdette:
- A város északkeleti negyede mostantól a fehér ingeseké, a délnyugati része pedig a fekete ingeseké. A maradék két övezet semleges övezet marad. Kérem folytassák az NPC-k kifosztását.


Tachi jön.


Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály a városban van.
A 2. hadosztály a városban van.
A 3. hadosztály a városban van.
A 4. hadosztály a városban van.
Az 5. hadosztály a városban van.
Mierken a városban van.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Tapasztalt Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246 +123 (maximális morál)

2. hadosztály:
250x Tapasztalt Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250 +125 (maximális morál)

3. hadosztály:
500x Tapasztalt Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50 +25 (maximális morál)

4. hadosztály:
500x Tapasztalt Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50 +25 (maximális morál)

5. hadosztály:
500x Tapasztalt Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200 +100 (maximális morál)

Mierken
[Event] Kobold invázió - 8. szint E0b342be9bac2cd8bf510a078c5ac0df_2e6690d15ee1e7bb3bcc3fe41c0cd493dff4bee2
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jún. 08 2015, 15:25

A kis trükköm kellő rálátást adott a kobold sereg felépítésére. Ha másnak nem, információszerzésnek tökéletes húzás volt, de természetesen én nem kívántam ennyinél megállni. Összesen öt hadosztály, a páncélosok mellett lovasok és íjászok, meglehetősen jól felépített összetételnek tűnt, ami megkeserítené minden játékoscsapat életét. A legkomolyabb esélynek a két ellentétes oldal konfliktusa tűnt a könnyű győzelemre, de egyelőre nem mutatkozott jel arra, hogy megtámadnák egymást. Helyette tartottak egy megbeszélést, így legalább alkalmam nyílt az összes vezetőt tanulmányozni, később akár az ő alakjukat is felvehetem, ha most nem sikerülni dűlőre vinni a szint sorsát.
Az első adandó alkalommal leváltam a hadosztályomról, és a lopakodásomat kihasználva tűntem el a szemek elől. A cél az volt, hogy Mierkent kövessem és megfigyeljem. Hátha egyedül marad, és lehetőségem nyílik közelébe férkőzni. Aztán hogy tárgyalok vele, vagy esetleg megtámadom, az még a jövő zenéje :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 11 2015, 19:16

Sikerült megtalálnod, sokszor van egyedül, így te választhatsz helyszínt a városon belül.

Tachi jön.


Kiosztott összes sebzés: 480
A sebzés okozói:
480 - Szophie

Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály a városban van.
A 2. hadosztály a városban van.
A 3. hadosztály a városban van.
A 4. hadosztály a városban van.
Az 5. hadosztály a városban van.
Mierken a városban van.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
246x Tapasztalt Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 24.520
Sebzés: 246 +123 (maximális morál)

2. hadosztály:
250x Tapasztalt Páncélos Képzett Fejszés Kobold Pusztító
HP: 25.000
Sebzés: 250 +125 (maximális morál)

3. hadosztály:
500x Tapasztalt Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50 +25 (maximális morál)

4. hadosztály:
500x Tapasztalt Kobold Vaddisznó Lovas
HP: 2500
Sebzés: 50 +25 (maximális morál)

5. hadosztály:
500x Tapasztalt Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200 +100 (maximális morál)

Mierken
[Event] Kobold invázió - 8. szint E0b342be9bac2cd8bf510a078c5ac0df_2e6690d15ee1e7bb3bcc3fe41c0cd493dff4bee2
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 95 páncél, 165/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jún. 14 2015, 13:35

Micsoda arrogancia :] Pedig már tisztában voltak vele, hogy a játékosok, avagy "szörnyek" képesek alakot váltani és így beszivárogni akár a soraikba, mégis őrizetlenül hagyták a parancsnokukat :] Csupán azt kellett eldöntenem, hogy mi lesz a következő lépésem: megtámadjam, vagy megpróbáljak vele tárgyalni, és ha igen, azt milyen alakban és milyen módon tegyem. A legnagyobb kérdőjel az akcióban az volt, hogy milyen erős lehet a miniboss maga. Az általa irányított csapatok erősek voltak, ez kétségtelen volt, nekem pedig nem volt tapasztalatom arról, hogy pontosan mennyire gyengék egyenként a koboldok. A legjobb megoldás még mindig annak tűnt, hogy egymásnak ugrasztom a két rivális bandát, vagy azzal, hogy Mierkent arra kényszerítem, tegyen drasztikus lépéseket a konfliktus megszüntetésére, vagy azzal, hogy meggyilkolom koboldként, és hagyok szemtanúkat, így kirobbantva a polgárháborút köztük. Azt tehát gyorsan elvetettem, hogy játékosként közelítsem meg.
Kis falu révén nem igazán voltak sötét sikátorok, de arra odafigyeltem, hogy a település szélén, egy kihaltabb, ritkán lakott zónában lépjek Mierken elé, ahol az NPC-ket már kellően megfélemlítették ahhoz, hogy ne nagyon járkáljanak vissza ide. A jelenleg fejszének álcázott kardom egy laza mozdulattal úgy vágtam a karjába, hogy azzal egyben megpróbáltam a ház falához is odaszögezni, a szabad kezemmel pedig megragadtam a nyakát, és úgy toltam a falhoz. Talán még a pipa is kiesik a kezéből :]
- Ha nem akarsz meghalni, ficsúr, add nekünk a semleges zónákat is! - fenyegettem meg. Nem járt össze-vissza a tekintetem, ahogy mondjuk egy magányos partizán tenné, a magabiztosságommal azt kívántam sugallni, hogy a társaim figyelnek arra, hogy ne zavarjanak meg minket.

// 62 sebzés Mierkenbe, felhasználtam 25 CSP-t //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 21 2015, 01:30

Mierken elmosolyodott.
- Ne nevettess. Esélyed sincs egyedül. Ha pedig vannak mögötted akkor mire várnak? Jöjjenek meghalni hát. - egy gigantikus mosollyá alakul az egész arckifejezése.
Ezután a pipájából sűrű füst terítette be a helyet, amiben megfelelő látás hiányában nem láttál és végül az életcsíkod fogyni kezdett. A kezed közti kobold is kámforrá vált.


Tachi jön.


Kiosztott összes sebzés: 542
A sebzés okozói:
480 - Szophie
62 - Tachibana Makoto


Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Mierken 40 sebzést oszt ki a következő játékosra: Tachibana Makoto.

Életpontok/adatok:

Mierken (-62 P)
[Event] Kobold invázió - 8. szint E0b342be9bac2cd8bf510a078c5ac0df_2e6690d15ee1e7bb3bcc3fe41c0cd493dff4bee2
[Event] Kobold invázió - 8. szint D77a267a18cda99a6d811fbf4517d7b3_1be7982b5ff2a0b3a8d2cdb2bb7a18ad52ffc54c
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 55 páncél, 140/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Jún. 25 2015, 12:03

- A halál téged fog elérni, ha nem engedsz a szavunknak! - fenyegettem meg, és közben felmértem a helyzetet. A sebzésem magas volt, de ez nem sokat segített, alig martam bele a páncéljába. Szophieval sokkal könnyebb lett volna, de mivel neki sikerült elrontania, kénytelen voltam egyedül megoldani. Ha itt veszítek, akkor könnyen lehet, hogy az egész seregen át kell majd jutni legközelebb.
Sejtettem, hogy nem lesz egyszerű, így amint belepte a füst a környéket, azon nyomban a falhoz lapultam. 40 sebzés... az nem sok, egy darabig ki fogok tartani :] Azon nyomban aktiváltam az észlelésem és a hallgatózásom, hogy a nyomára bukkanhassak, és persze a képességem is készen állt rá, hogy tompítsa a sérüléseim mértékét. Ha megtalálom az érzékeim segítségével, újabb támadást indítok ellene.

Észlelés II és Hallgatózás III segítségével próbálok Mierken nyomára bukkanni. Ha sikerül, megtámadom újra.
Aktiválok egy képességet, ha sikerül, az engem ért sebzések negyede visszakerül rám páncélban.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 25 2015, 12:03

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 8. szint 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 26 2015, 20:37

// Nyugi, megnéztem a jártasságaid előtte, más kell ahhoz, hogy meglásd a ködben (látás). //

A köd bár halványodik, továbbra sem látod benne.

Tachi jön.


Kiosztott összes sebzés: 542
A sebzés okozói:
480 - Szophie
62 - Tachibana Makoto


Halott koboldok száma: 4
Eddigi állás:
4 - Szophie

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Mierken 30 (40) sebzést oszt ki a következő játékosra: Tachibana Makoto.

Életpontok/adatok:

Mierken (-62 P)
[Event] Kobold invázió - 8. szint E0b342be9bac2cd8bf510a078c5ac0df_2e6690d15ee1e7bb3bcc3fe41c0cd493dff4bee2
[Event] Kobold invázió - 8. szint D77a267a18cda99a6d811fbf4517d7b3_1be7982b5ff2a0b3a8d2cdb2bb7a18ad52ffc54c
--------------------------
- Tachibana Makoto: 170/170 HP, 25 páncél, 140/165 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Jún. 29 2015, 16:48

Bármennyire is koncentráltam, se a lépteit nem hallottam, se a jelenlétét nem éreztem meg. Akkor viszont ki kell jutnom a füstből, vagy eltüntetni azt. Tekintve, hogy utóbbihoz maximum a tüdőkapacitásom állt rendelkezésre, az pedig minden bizonnyal kevés, így azt hiszem az előbbi megoldásra kellene törekednem. Pedig mennyivel könnyebb lett volna, ha legalább egy pengét, vagy a kezet megérzek, akkor csak egyszerűen megragadtam volna, és a végén ott találom a koboldot. Többszörösen is hátrányos helyzetben voltam, már inkább azon töprengtem, hogy érhetem el azt, hogy az általam képviselt kobold oldal a legkomolyabb retorziókat szenvedje el.
- Ne hidd, hogy elbújhatsz előlünk! - fenyegettem tovább, majd suhintottam néhányat a levegőbe, mintha tudnám mit csinálnék, és addig is legalább a füstöt hátha oszlatom vele magam körül. Próbálkoztam azzal is, hogy megfigyelem, szabályos időközönként jönnek-e a sebzések, és ha igen, akkor időzítem a kardom suhintását. Ha algoritmus irányítja a támadásokat, akkor még esélyem is van rá :]

// Becsülettel próbálkozom véletlenül megvágni Mierkent :]
Dobok a vértemre, ha korona, akkor változatlan marad az életem és a pámcélom, ha koponya, akkor 155 HP és 10 páncél marad //
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_bal10/7700[Event] Kobold invázió - 8. szint Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 8. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 8. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.