Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 3. szint

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 23:33

Résztvevők: Malcolm, Asuka, Haru

A távolban rengeteg kobold jelenik meg, bár nem mozognak túl szervezetten. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Malcolm Szer. Május 13 2015, 22:25

Árnyként suhant keresztül az éjszakában - fujj de mesterkélt kezdőmondat... Nah kezdjük újra. Úgy lopakodott be a Kezdetek Városába, mint egy macska. Nah ez megteszi. Már rég elmúlt éjfél, amikor mellékutcákat használva keresztüllavíroz a városon. Nem szeret a templomban mutatkozni, nehogy a sok vörös egy helyen sokasodása gyanút keltsen és lelepleződjön a Liberators. Óvatosnak kell lenni, Anatole lemészárlása pedig felkorbácsolta a kedélyeket. Ez a bosson kitűnt, ami Malcolmot igencsak nagy elégedettséggel töltötte el. Az invázióról szóló információk viszont a mindig rideg és kimért malkavitát is felkavarta, ezért audienciát kért Atyjától. Alaposan körbenézett, majd keresztülvágott a templom előtti téren, végül az oldalsó ajtón lépett be, majd át is vágott a főhajóba, hogy az oltár elé érve féltérdre ereszkedhessen. Fejét lehajtja, úgy köszönti mesterét.
- Atyám, közeleg az apokalipszis! Elérkezett a dzsihád újabb nagy csatája. - felles Harura, aztán tovább folytatja a szónoklatát - Kobold invázió közeleg, plakátok hirdetik szerte a szinteken, sokan készülődésbe fogtak. A szintem... a 3. szint veszélyben van, nem lesz menedék, ahova vész esetén mehetnénk. A koboldok mindent le fognak igázni, mert satnya, buta nép, nem értik az igazi értékeket. Mint ahogy a percéltű emberek sem, akik csak Mirage várost akarják védeni. Már elkezdték bevackolni magukat, erődítményt építenek a Délibábból, hogy megvédjék az értékeiket és a satnyadék életüket. Pedig a Ködbe veszett erdő a legkiválóbb terep a csatára. Ott meglephetjük őket. Hol máshol húzhatná majd meg magát a fősereg? Ideje lenne megetetni a fegyveredet egy minibossal. - Aztán elszégyelli magát, túlbuzgóságával áthágott egy szintet, amit nem engedhet meg magának. Nem kérheti számon az Atyját, de az kiérződik, hogy cselekvésre próbálja sarkallni és Falánk fejlesztése jó motiváló lehet.
- Betéve ismerem a terepet, ott élek két éve, minden titkos zugát ismerem annak az erdőnek. Kérlek engedd, hogy én vezethessem a rajtaütést és hívd csatába Asukát, hogy együtt összefogva megmutathassuk a Liberators igazi erejét! Vegyük vérvörös pixeljeiket és öljük meg őket élvezettel \o/
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal6854/6900[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 16 2015, 11:38

Mikor megkapom az üzenetet, hogy jelenjek meg a templomban azonnal, őszintén meglepődöm. A napokban már jártam arra, hiszen most, hogy közeleg az úgymond „világvége”, nincs nagyon értelme semmiért sem küzdenem. Nem marad más hátra, mint hogy elbúcsúzzak az itteni életemtől. Kész vagyok feladni azt. Ahogyan elfogadni azt is, hogy még semmi sem biztos, és lehet, a túlélők közé kerülök.
Igazából sohasem fogtam a kezemben vallási könyveket. Főleg nem bibliát. Sajnos rengeteg olyan ember van, akik komolyan veszik a benne leírt teremtés elméletet, és ez teljesen elvakítja őket. Még most, a XXI. században is. Ezt pedig én mindig is szánalmasnak tartottam. Ellenben az kétségtelen, hogy Kayaba világa bővelkedik mind történelmi, mind vallási célzatokkal, motívumokkal. Sosem voltam bölcsész típus, így én mindig csak a legegyértelműbbeket fedeztem fel. S mi lenne ez a kobold invázió, ha nem egy újabb ilyen célzat?
Mélyet sóhajtok, és becsukom a könyvet azon az oldalon, ahol épp olvastam. Természetesen nem olvasom el az egészet, csak egyes részeit keresem, ami annyira nem is egyszerű, mert nem tudok kiigazodni az énekeken meg az ilyeneken, és őszintén fogalmam nincs, mi alapján nevezik őket annak, aminek. Nem logikus, és teljesen bonyi nekem az egész. @_@ De amit akartam, megtaláltam, ez a lényeg.
Gyorsan összeszedelőzködöm, s megjelenek a templomban. Most még én is óvatosabb vagyok, hiszen a Kezdetek Városában sokkal többen vannak, mint az utóbbi időben bármikor. Hiszen ez most a legbiztonságosabb szint egész Aincradban. Természetesen pedig nem akartam elmenni harcolni. Minél több ember kerül ki a játékból, annál jobb. Nekik is jó, csak ők ezt még nem tudják.
- Nyuff! ^^ Búcsú van? Ti is a világvége miatt vagytok itt? *.* – megérkezek a helyszínre, ahol a magam módján, de köszöntöm őket. Teszek egy sétát az oltár felé, majd pedig felülök rá, mintha a világ legkényelmesebb helye lenne. Előveszem a bibliát, és kinyitom ott, ahol találtam. Erről talán fontos tudniuk.
- Kayaba azért csinálja ezt, mert megunta a játékát. Vagy legalábbis, az embereket. Aincrad Istene úgy döntött, hogy kiteszi a játékból azokat, akik nem méltóak rá. – megkeresem a behajtott oldalnál, s hangosan felolvasom nekik, amit találtam.
- „Amikor látta az Úr, hogy az emberi gonoszság mennyire elhatalmasodott a Földön, és hogy az ember szívének minden szándéka és gondolata szüntelenül csak gonosz, megbánta az Úr, hogy embert alkotott a Földön, és megszomorodott szívében. Azért ezt mondta az Úr: Eltörlöm a Föld színéről az embert, akit teremtettem; az emberrel együtt az állatokat, a csúszómászókat és az égi madarakat is, mert megbántam, hogy alkottam őket.” – tisztán és érthetően magyarázom, hogy mindenképp érzékeljék a szavak jelentőségét. Nem, egyáltalán nem vagyok vallásos, ostobaságnak tartom. Ez viszont nem a kinti világ, Kayabának pedig magas szintű Istenkomplexusa van.
- Ezért süllyedt el Atlantisz is. Hogy átadják a helyüket az új létformának. Mert nem akartak engedni. Ezért fog elbukni Aincrad is. Hogy megtisztítsák azoktól, akik nem méltóak erre a világra. Miért is akarnánk beavatkozni? – engem tényleg nem érdekel, ki az, aki meghal, és ki az, aki nem. Tegyenek, amit csak szeretnének. Ha lesz egy kis mázlink, akkor megtizedelik a jelenlegi játékosok mennyiségét.
Végül azonban mégis úgy döntök, hogy segítek megvédeni az egyik szintet. Persze, az akár több ezer fős sereg ellen kevesek leszünk, úgyhogy mindenképp kell hozzá némi védelem. Átadok nekik néhány potiont és mérget, meg mindenféle jóságot, és a céhbankból is kiválasztom, hogy mi az, ami kell.
- A taktikázáshoz nem értek, Malcolm pedig egyébként is jobban ismeri a terepet. Érdemes lenne valahogyan elszakítani egymástól az egységeket. Az itemeket pedig használjátok. És még valami... – indulás előtt egy partyba hívom őket, ami nagyon fontos, az egyik képességem miatt. Így pedig, ha már megvagyunk mindennel, a teleport kristállyal a 3. szintre megyek, ahova ők is követnek.

//Bónuszok:
+10% sebzés (Hentes)
3-as akrobatika (Kaszás Cipő)

Nálam van:
3 db Nagy Potion
1 db Harag Potion
1 db Különleges Erő Potion
1 db Gyenge Tisztító Kristály
1 db Pajzs Kristály
1 db De Jó, Fülem Mögött Hosszú Nevű Kristály

Légyszilégyszi kövi postotokat hozott itemek és bónuszok leírásával kezdjétek, nem akarom, hogy emiatt nézzük be a taktikot! És sorry, hogy nem vártam be Harut, de a kövi pár napban nem lesz időm postolni.

//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2015, 02:57

Húsz hadosztály sorakozik fel a távolban, azonban igazán különös formációt alkotnak. Mind a húszezer kobold egy nagy kupacban vannak és... verekednek. Sőt, nem elég, hogy ütik egymást, a mozgáskoordinációjukból ítélve még részegek is. Úgy látszik, nem túl átgondolt a vezetőség. Legalább biztos jó volt a buli.

Malcolm jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 2. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 3. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 5. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 6. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 7. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 8. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 9. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 10. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 11. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 12. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 13. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 14. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 15. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 16. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 17. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 18. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 19. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 20. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

2. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

3. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

4. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

5. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

6. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

7. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

8. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

9. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

10. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

11. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

12. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

13. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

14. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

15. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

16. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

17. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

18. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

19. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100

20. hadosztály:
1000x Amatőr Részeg Kobold
HP: 1000
Sebzés: 100
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 19 2015, 15:52

És a koboldok tényleg elkezdték egymást ölni.

Asuka jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 2000
Eddigi állás:
2000 - Saját maguk

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 2. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 3. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 5. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 6. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 7. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 8. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 9. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 10. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 11. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 12. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 13. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 14. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 15. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 16. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 17. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 18. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 19. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 20. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

2. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

3. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

4. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

5. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

6. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

7. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

8. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

9. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

10. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

11. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

12. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

13. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

14. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

15. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

16. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

17. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

18. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

19. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90

20. hadosztály:
900x Amatőr Részeg Kobold
HP: 900
Sebzés: 90
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Asuka Szer. Május 20 2015, 17:16

Ééééés megérkezünk végre a szintre. \o/ Bár nem lelkesedem az egészért. Csupán kiosztom mindenkinek a fejadagját, azzal a kitétellel, hogy majd rakják a bankba, ami már nem kell. Értékes potionok ezek, s egy részét én magam csináltam. Nem szokásom különben ingyen osztogatni ezeket.
A szintre egyébként jellemző látásviszonyok miatt nem igazán tudom, mennyien lehetnek a távolban, csupán az üvöltéseikből hagyatkozhatok arra, hogy éppen elegen. Ennek ellenére azonban feleslegesnek érzem a pánikot, azt hallván, hogy miféle halálsikolyok is szállnak a levegőben. \o/ Kicsit sokáig tart, míg leesik, hogy ezek valószínűleg tökre részegek. Szóval azt hiszem, elég könnyű dolgunk lesz.
- Mi lenne, ha hagynánk, hogy megöljék egymást? Esetleg gyorsan összekotyvaszthatok helyszínen némi katyvasz potiont. Ha kirakjuk nekik, úgyis megisszák, amilyen hülyék... – nem éppen így kívántam felavatni a katyvasz potiont. Pedig elég jó cucc.
- Ha megisszák, egy körig hányingerük lesz. Csak rá kell írni az üvegre, hogy vodka... – igaz, ezeknek ez már teljesen mindegy. Maradok tehát elég messze a partirákoktól, hadd öljék egymást.

//Nem támadok, maradok messze tőlük, úgyis kinyírják egymást//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 17:33

És verekednek tovább.

Haru jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 3800
Eddigi állás:
3800 - Saját maguk

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 2. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 3. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 5. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 6. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 7. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 8. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 9. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 10. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 11. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 12. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 13. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 14. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 15. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 16. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 17. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 18. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 19. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 20. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

2. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

3. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

4. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

5. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

6. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

7. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

8. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

9. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

10. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

11. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

12. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

13. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

14. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

15. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

16. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

17. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

18. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

19. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81

20. hadosztály:
810x Amatőr Részeg Kobold
HP: 810
Sebzés: 81
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 16:17

// Kérésre meséltem tovább hamarabb. //

És verekednek tovább.

Malcolm jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 5420
Eddigi állás:
5420 - Saját maguk

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 2. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 3. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 5. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 6. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 7. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 8. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 9. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 10. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 11. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 12. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 13. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 14. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 15. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 16. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 17. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 18. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 19. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 20. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

2. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

3. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

4. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

5. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

6. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

7. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

8. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

9. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

10. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

11. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

12. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

13. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

14. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

15. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

16. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

17. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

18. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

19. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73

20. hadosztály:
729x Amatőr Részeg Kobold
HP: 729
Sebzés: 73
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Malcolm Pént. Május 22 2015, 17:33

Asuka megjelenése bár várt volt, de a megnyilvánulásai még Malcolm számára is furcsák voltak. Búcsú? Világvége? Annyi ismerete volt a bibliákkal kapcsolatban, amennyi a káiniták világának megismeréséhez és megértéséhez szükséges. Tulajdonképpen a "Vampire - World of Darkness" világa egy kifordított vallásosságot tükröz, amolyan sötét tükörképet. Hiszik és vallják Káin, mint a vámpír ős létezését, aki testvérgyilkossága miatt kapta meg az isteni büntetést. Ennek következtében el kell ismerniük Isten létezését is és Malcolm szerint voltak olyan dolgok a keresztény bibliában is, amik akár meg is történhettek. Állítólag maga az özönvíz történet is megeshetett, amikor is a Földközi-tenger egyik szigetén kitört egy vulkán, ez pedig egy komolyabb cunamit indított el, melyet a zsidók aztán isteni büntetésként értelmeztek. Viszont ha azt vesszük alapul, hogy Kayaba Akihiko e világ istene, könnyen megeshet, hogy Asukának igaza van és különböző vallásokból és mitológiai történetekből kölcsönöz részeket és a maga módján jeleníti meg őket. A koboldok Aincrad alapvető kártevői, ellenfelei. Az első koboldokat, beleértve Ilfangot, az első szint bossját, még nem volt olyan egyszerű legyőzni, egy kezdő játékosnak még most is gondot okozhatnak. Mára viszont tucatellenfelekké váltak, azonban nagy tömegben még mindig ütőképesek lehetnek. Az, hogy akkora hadsereget tudtak előállítani, amellyel az összes szintet meg tudták szállni, nos az egyedülálló dolognak számított, ennyi kobold képtelen lenne önmagában respawnolni. Tehát nyilvánvaló az iseni közbeavatkozás. Kayaba képes arra, hogy korlátlan mennyiségben teremtsen újabb és újabb koboldokat és nincs arra sem garancia, hogy ha végeznek egy hadosztállyal, az nem fog újraéledni és újból inváziót indítani. Malcolm számára egyre inkább nyilvánvalóvá vált, hogy Asukának igaza van és az özönvíz koboldok képében jön el Aincradra, és hogy Noéékhoz hasonlóan csak a kiválasztottak élhetik túl a megszállást. Heves bólogatásba kezd Asuka szónoklatait végighallgatva, majd maga is felszólal.
- Aincradnak meg kell tisztulnia a nem méltó játékosoktól! Kayaba Akihikó felszabadítja a becsteleneket! Segítenünk kell neki, hogy ezzel bizonyítsuk a rátermettségünket! - Az elvakult, fanatikus Kayabanizmus, amit Malcolm képviselt, valószínűleg ebben a percben teljesedett ki végleg facepalm Már Sierro kazamatájában is azért harcolt, hogy elnyerhesse a Teremtő figyelmét. azonban akkor kudarccal járt, s mivel nem sikerült kivívnia az Alkotó figyelmét, ezért még a Viadalra sem válogatták be. Itt az ideje, hogy ismét bizonyíthassa feltétel nélküli hűségét és az invázió kiváló lehetőséget biztosít arra, hogy megmutathassa rátermettségét. Muszáj a kiválasztott túlélők közé tartoznia, muszáj maradnia! Kintről nem tudja szolgálni a Teremtőt, kint csak a sivár valóság várná újra. Nem! azt már nem!

Az Asukától kapott itemekkel felszerelkezve érkezik meg a kattan trió a 3. szintre. Mirage Város ostroma már megkezdődött, mire a helyszín közelébe érnek. Óvatosnak kell lenniük, hiszen rettenetesen nagy kobold sereg lepte el a szintet. Malcolm már korábban gondoskodott a menedékhelye kiürítéséről és a pince megfelelő lezárásáról, illetve a megfelelő álcáról. Ez persze nem jelentett garanciát arra nézve, hogy ne gázolnák le a menedékhelyet is, mondjuk sok örömöt nem fognak lelni egy lekoszlott, tök üres viskó kifosztásában.

Az viszont egyértelmű, hogy ekkora túlerő esetén egyikük sem lesz hajlandó beszállni a csatába. De miért is kellene? Miért lenne jó az nekik, ha Mirage Város túlélné a megszállást? Malcolmnak legalább is semmi haszna nem származna belőle, sőt! Ha vége lesz egyszer az "özönvíznek" és megtisztul a szint, még kevesebben fognak idejönni, mert egy civilizált város sem lesz. Így a 3. szint akár a Liberatorsz titkos főhadiszállásává is alakulhat és zavartalanul működhet [Event] Kobold invázió - 3. szint 3640711210
A csata rövid lefolyású, s miután kivégeztek minden NJK-t és JK-t, kifosztották a várost és lerombolták az épületeket, a Harmónia fogadóból kezdik elszállítani a mázsás hordókat, telis-tele szeszes italokkal. Nem telik bele fél óra és a Ködbe veszett erdőben hatalmas tivornyázásba kezd az a több ezernyi kobold, amely túlélte a megszállást. Az alkohol pedig újabb fél óra elteltével meg is hozza a várt hatást, s a koboldok elkezdenek dűlöngélni, majd pedig belekötnek egymásba. Malcolm először hitetlenkedve figyeli, ahogy a "felszabadító" sereg tagjai egymásnak esnek, aztán megvilágosodik.
- A feladatukat elvégezték. Innentől kezdve Kayabának nincs szüksége erre a söpredék népre sem, így el fogják pusztítani saját magukat, mint ahogyan az emberek is pusztítják saját magukat és e világot is. Nincs más dolgunk, mint megvárni, amíg megtizedelek önmagukat és kivárni, hogy a boss megmutassa magát. Akkor lecsaphatunk és megtisztíthatjuk a szintet, hogy új élet sarjadhasson \o/

//Nem támadok, tisztes távolságban rejtőzködünk, jártasságok is aktívak, várjuk a miniboss előbukkanását. Mirage várost pedig hagytuk szépen elpusztulni Razz //


A hozzászólást Malcolm összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22 2015, 17:46-kor.
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal6854/6900[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 17:44

És verekednek tovább.

Asuka jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 6880
Eddigi állás:
6880 - Saját maguk

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 2. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 3. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 4. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 5. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 6. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 7. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 8. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 9. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 10. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 11. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 12. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 13. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 14. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 15. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 16. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 17. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 18. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 19. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.
A 20. hadosztály támadásra készen áll, célpontja: a többi hadosztály közül akármelyik.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

2. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

3. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

4. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

5. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

6. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

7. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

8. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

9. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

10. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

11. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

12. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

13. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

14. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

15. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

16. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

17. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

18. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

19. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66

20. hadosztály:
656x Amatőr Részeg Kobold
HP: 656
Sebzés: 66
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Asuka Szomb. Május 23 2015, 00:33

Igen, igen, minden egybe vág. Kayaba meg akar szabadulni a nem méltó játékosoktól, ezért egy inváziót tett lehetővé, hogy kitisztítsa az egyes szinteket. Talán holnap már a saját ágyamban aludhatok... Na de, ez még kiderül.
- És tényleg... tényleg így van, ahogy mondtad. – minden logikus, teljesen tiszta. A várost elpusztították, és összesen ennyi volt a céljuk, rendeltetésük. Kayabának innentől kezdve nincs szüksége rájuk, tehát egyszerűen megöli őket anélkül, hogy közbeavatkoznánk. Ha popcornt hoztam volna magammal, most jönne az a rész, hogy körbekínálnám társaimat, ahogyan végignézzük, ahogy elpusztítják egymást. Felesleges akár a kisujjamat megmozdítanom értük, semmi értelme.
- Új élet? Miféle új élet? Kétlem, hogy új várost akarnának a régi helyére építeni. – figyelem a távolból a lerombolt várost, hogy milyen szépen ég, meg milyen szép a füstje. Inventorymat megnyitom, hátha találok benne valamit, amivel elfoglalhatom magam addig is, amíg a koboldok lekaszabolják egymást. De csak egy körömreszelőt találok. Na nem baj. Jó lesz az is.

//Nyugiban végignézzük, ahogyan a koboldok lerombolják a várost, meg kiirtják egymást, továbbra is. Nem avatkozunk közbe, jó messzire állunk tőlük. Mirage pedig pusztuljon \o/
Post rövidségért pedig sorry, nem volt sok dologra reagálnivalóm//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 21:34

A koboldok befejezték a verekedést, az utolsó felétek rohan.

Drake Haru jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 19999
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály rohan felétek. 3 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1x Amatőr Győztes Részeg Kobold
HP: 1
Sebzés: 1
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Drake Haru Kedd Május 26 2015, 14:02

- Csak akik nem méltóak. Lássuk hát, elfogadja-e létezésünket maga Kayaba. - bólintottam magam elé, majd útnak eredtem az éjszakába, a sötét köddel telt erdőbe társaimmal. Sosem voltam beszédes, így most is a csöndre hagyatkoztam. Egyszerűen csak letelepedtem melléjük, és csendesen vártam, hogy a koboldok egymást pusztítsák. Méltóak vagyunk erre a világra, ezt bizonyította minden.
Az utolsó koboldocska lődörgött a puszta közepén, és én felkeltem komótosan, és életét vettem.
- Sajnálom, hogy ilyen silány vérrel szolgálhatok csak. - szóltam fegyveremhez bocsánatkérőn. Legjobban szerette ő a játékosokat, bár nem értem, miért, kevésbé kedvelte a friss, zsenge ifjakat, sokkal inkább örömét lelte a harcedzett bűzös férfiakban. Bár a nőket is szívesen fogyasztotta, főként a szüzeket. A mobokat viszont nem szívleltük. Bár úgy tűnt, a minibossokban különös élvezetét leli. Persze úgy tűnhet, elvakult képzeletem szüleménye az egész társalgás, az egész személyisége a fegyvernek. De mintha mégis beszélne hozzám, ahogy lesújtok. A Hold fényét visszaverő csillogása elárulja elégedettségét a prédában. Talán a ködnek is köszönhetően, de a kobold elfogyasztására csupán tompa szürkeséggel válaszolt. Nem is csodálom. Ilyen étellel szennyezni szegényt. Neutral

/Az utolsó koboldot támadom ^^/
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal1540/1700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 26 2015, 16:20

Amint az utolsó kobold elesik, a háttérben egy szintén részeg, de ezúttal valahogyan mégis rendezett hadosztály tűnik fel.

Malcolm jön.

Kiosztott összes sebzés: 71
A sebzés okozói:
71 - Drake Haru

Halott koboldok száma: 20000
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk
1 - Drake Haru


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály menetel felétek. 4 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Képzett Részeg Kobold
HP: 2000
Sebzés: 200
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Malcolm Csüt. Május 28 2015, 10:37

Asuval Haru után indulunk, hogy hátvédként támogassuk, amíg lecsapja az utolsó nyomoronc kis koboldocskát. A probléma azonban ott kezdődik, hogy hiába van tele a környék eltünedező pixeldarabkákkal, ami egy több ezres kobold sereg esetén már majdhogynem komoly ködnek számít, egy újabb kobold sereg közeledik. A zajongásukból ítélve ezek is hulla részegek, viszont nem egymással verekszenek, hanem egyenesen felénk tartanak. Ráfókuszálom látásomat a seregre és azt kell tapasztalnom, hogy:
- Ezek már sokkal rendezettebbek. És egyenesen felénk tartanak. Fel kell készülnünk az érkezésükre. - Így hát összedugják a buksijukat. Három választási lehetőségük van:
1) Elhúzzuk a csíkot, de akkor lényegében tök feleslegesen jöttünk.
2) Nekikrohanunk és aztán adj neki, de ez túl nagy lutri.
3) Felkészülten várjuk az érkezésüket és igyekszünk minél inkább megtizedelni a seregüket a tényleges összecsapásig.
Nyilván a harmadik opciót választjuk, ezért neki is látunk az előkészületeknek.
- Akkor a megbeszéltek alapján elkezdem kiépíteni a kis védelmi bázisunkat, vagyis barikádot építek. Feltolok egy teli hordót is, ha találok. Asu, te akkor foglalkozz a molotov koktélok elkészítésével. Atyám, te vonulj akkor vissza a hátországba, a romos kovácsműhelyekben lennie kell még szögeknek vagy bármilyen fegyvernek, éles törmeléknek, amit csapda gyanánt szétszórhatunk.
Aztán ha mindenki bólintott és tudja a dolgát, neki is lát a maga részének. Az első és legfontosabb művelet, hogy próbál keresni egy még teli, vagy legalább félig teli piás hordót. Ha talál ilyet, akkor hármas súlyemeléssel könnyedén be tudja görgeti egy stratégiailag jól védhető helyre. Ezt követően nekilát a részeg koboldok után maradt holmikból barikádot építeni a támaszpontjuk, avagy a hordó köré, ügyelve arra, hogy legyen még elég hely majd kigördíteni a meggyújtott hordót a tömegpusztításhoz. Ha nincs elég fölös item a koboldok után, akkor a város romjaiból kell építkezni. S ezzel már valószínűleg el is ment a köre Rolling Eyes
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal6854/6900[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 29 2015, 20:38

Mivel hagytátok a koboldokat pusztítani, ezért nem csak, hogy egy ép hordót nem találsz, de még az üvegek (amik kellhetnének a molotov koktélhoz) is csak széttörve hevernek a földön. Természetesen egy deci alkohol sem maradt.

Asuka jön.

Kiosztott összes sebzés: 71
A sebzés okozói:
71 - Drake Haru

Halott koboldok száma: 20000
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk
1 - Drake Haru


Játékos cselekvések:

Minden sikertelen!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály menetel felétek. 3 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Képzett Részeg Kobold
HP: 2000
Sebzés: 200
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Asuka Hétf. Jún. 01 2015, 17:50

Az első hullám végül kihal, igaz, beletelik egy kis időbe, mire végeznek egymással, s egyben önmagukkal. Harué a megtiszteltetés, hogy az utolsó túlélővel végezzen. A fegyver, ami nála van, viszont egészen elképesztő. Sohasem láttam még ilyet, csupán hallottam egyről, aki hasonlóan vérzik, mint az. Persze, igazából egyáltalán nem meglepő, hogy egy ilyen fegyver épp Harunál köt ki. Nem is olyan régen én is a kezemben fogtam egy Legendást, igaz, csak azért, hogy átadjam azt valaki másnak.
Arra azonban egyikünk sem számít, hogy még egy hullám érkezik. A távoli sereg ugyan töredéke annak, mint akiket először láttunk itt, s akiknek hagytuk, hogy lerombolják a várost, azonban így sincsen túl jó érzésem miattuk. Úgyhogy azonnal bázisépítést tervezünk, hogy azzal védjük meg. magunkat. Éppenséggel a gyufa, mint alapfelszerelés, mindig nálam van, csak kell valami, amit majd meg is gyújthatok, erre pedig az alkohol lenne a megfelelő válasz. Csakhogy a kobold sereg akkora vérengzést csinált, hogy hamar kiderül, hogy erre esélyünk sincs. No
- Változott a terv. Az erdőbe csaljuk őket. Ott pedig azt tesszük, amihez a legjobban értünk. Az ismeretlenségbe rejtőzünk. – nincs nagyon időnk arra, hogy itt ácsorogjunk, azonnal tovább kell lépnünk. Menet közben előveszek egy Különleges Erő Potiont, közben kifejtem a tervem.
- A ködös erdőben ki tudja, milyen lények lehetnek. Rolling Eyes Elhitetjük velük, hogy meghalnak. A saját félelmük fog végezni velük. Az erdőben pedig ők nem látnak, de mi látjuk őket. – bízom benne, hogy egy általában éjszaka dolgozó csapatban mindenkinek van látása, úgyhogy ez nem okoz nagy problémát. Az erdőben elrejtőzünk, és bevárjuk őket, én pedig megiszok egy Különleges Erő Potiont is.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 02 2015, 18:26

Menetelnek tovább. Új helyszínetek: erdő.

Drake Haru jön.

Kiosztott összes sebzés: 71
A sebzés okozói:
71 - Drake Haru

Halott koboldok száma: 20000
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk
1 - Drake Haru


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály menetel felétek. 2 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Képzett Részeg Kobold
HP: 2000
Sebzés: 200
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Drake Haru Szer. Jún. 03 2015, 21:23

Így hát követtem a bandát jobb híján. Talán-talán pár méterecske távolságot igyekeztem tartani mellettük, előttük, mögöttük, akárhol. És nézelődtem. Szerettem ezt az erdőt, régebben sokat jártam ide gyakorolni.. "Gyakorolni", hehehh. Társamat addig visszacsúsztattam a hátamon lévő tokjába. Jobb helyen van ő ott, mint a szennyes környezetnek kitéve. A végén még véletlen elvágok egy fűszálat, és ahogy elpixeleződik.. Valami vega kaját adnék neki. :O Szerintem akkor el is pártolna tőlem. Neutral Én is megharagudnék magamra ilyen esetben.
Voltaképp különös érzés volt, hogycéhtársaim itt végig ügyködnek, nekem meg egyáltalán semmi dolgom, csak menni utánuk.. De most ez így volt kényelmes, és koboldokkal hadakozni amúgy sem mókás, így nem volt okom rá, hogy máshogy tegyek.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal1540/1700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 05 2015, 15:57

Menetelnek tovább.

Malcolm jön.

Kiosztott összes sebzés: 71
A sebzés okozói:
71 - Drake Haru

Halott koboldok száma: 20000
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk
1 - Drake Haru


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály menetel felétek. 1 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Képzett Részeg Kobold
HP: 2000
Sebzés: 200
--------------------------
- Malcolm: 220/220 HP, 80 páncél, 135/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Malcolm Szomb. Jún. 06 2015, 11:40

A csudálatos trió beveti magát az erdőbe, a balga koboldok meg szépen menetelnek utána. Naccerű, minden a terv szerint, s még csak füst kristályt sem kell bevetni, mert a köd mindent beborít. Malcolm a Kaszás kámzsájának köszönhetően kiválóan lát ilyen körülmények között is,ráadásul az erdő minden négyzetcentiméterét ismeri, hiszen két éve járja már ezt a terepet. Megmutatja Asunak és Harunak azokat a bozótosokat, kidőlt fákat, hasadékokat és földbuckákat, amik mögé kiválóan el lehet bújni és lesből támadni. Amikor a két nőt kellő biztonságban érzi, akkor aktív lopakodással befészkeli magát egy vaskos fatörzs mögé és amíg bevárja a kobold sereget, addig rákészül a harcra. Szemeire felkeni a vörös festékét, ami démonikus külsőt kölcsönöz neki, majd legurít egyet az Asukától kapott potionok közül /harag poti/. A lötty elfogyasztása után felettébb ismerős állapotba kerül, mintha csak Tébolyult próbálna előbújni. Éktelen haragra gerjed a koboldok iránt, de ezt a pusztítás iránti vágyat a tervhez mérten kezdi a maga javára fordítani. Elkezd morgó hangokat kiadni, hogy ráijesszen a koboldokra, majd egy gyors vágáskombinációval lecsap a koboldosztag legközelebbi szárnyára. Aztán gyorsaságfölényét kihasználva visszavonul, még mindig aktív lopakodásával pedig helyet változtat, és ezúttal a kobold sereg egy másik pontján mar bele az osztagba újabb támadásokkal. Elméletileg a koboldok nem érzékelnek mást, csak hogy nem látnak a ködtől és valami morgó, dühöngő izé elkezdi tizedelni őket. Ez pedig egészen addig folytatódik, míg végül Malcolm a sereg majd minden oldalába belevág egy kicsit a gerillatámadás közepette. Legvégül pedig ha van rá lehetősége, a megmaradt seregre hármas súlyemelésével igyekszik rádönteni egy méretes fát. akár sikerül, akár nem, még mindig aktívlopakodással visszavonulót fúj, hogy kifújhassa kicsit magát és átadhass a lehetőséget Asunak.


8x2x45=720 sebzés, biztos találatok
Harag poti miatt + 1kör,a többi a szövegben!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal6854/6900[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (6854/6900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 06 2015, 21:58

A koboldok ahogy beérnek a fák közé egyre inkább fogyni kezdenek, sőt, egy csapatra rádőlő viszonylag kisebb fa még tovább pusztítja őket. A moráljuk erősen megcsappan, a hadosztályban egyre több részeg kobold esik a földre és "meneküljünk" meg hasonló kiáltások hangzanak el. (Súlyemelés kijátszásához pedig külön gratula, jó látni a pontokhoz való igazodást még az egyéb koboldirtó módszereknél is.)

Asuka jön.

Kiosztott összes sebzés: 541
A sebzés okozói:
470 - Malcolm
71 - Drake Haru


Halott koboldok száma: 20470
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk
470 - Malcolm
1 - Drake Haru


Játékos cselekvések:

6(3x2) támadás és a fa kidöntése sikeres! (CSP hiány)

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megtámadja a fa mögül előtűnő fáradt Malcolmot.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
765x Amatőr Képzett Részeg Kobold
HP: 1530
Sebzés: 153-30 (negatív morál)
--------------------------
- Malcolm: 177/220 HP, 0/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 105/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Asuka Szomb. Jún. 06 2015, 22:25

Sohasem tudtam elképzelni, hogy valaki egy ilyen helyen lakjon. Malcolm mindig is arra fogadkozott, hogy ez a hely biztonságos, de én nem tudtam elhinni, hogy bárki is tényleg egy ilyen helyet válasszon, mint menedék. Sehol semmi kényelem, mint ami a szalonomat, és a felette lévő kis lakásomat jellemzi. Ráadásul még fürdeni sem lehet. Az igaz, hogy itt nem izzadunk, és minden kosz automatikusan elpixeleződik rólunk, de a megszokás és a finom illatok miatt rengetegen követik a kinti dolgokat. Meg ugye, illatok... nem véletlenül az ilyen pacsmagjaim a legkelendőbbek! *-*
Azonban Malcolm tényleg komolyan gondolta, amikor azt mondta, ez a kedvenc helye a játékban. Olyan lelkesen mutogatja a különböző búvóhelyeket, mintha az új evőeszköz készletemet mutogatnám a vendégeimnek, meg a falakon lévő, régi képeket. Összenézek Haruval, ebből a távolságból még éppen kilátom a tekintetét, s mintha sugallni próbálnék neki valamit. Malcolm biztosan teljesen normális? o.o Na, nem mintha nem mi ketten győztük volna meg Harucit a világvégéről. Rolling Eyes
- Harucikám! Én elintézem, hogy a koboldok ne nagyon vergődjenek. Nem lesz sok időnk, de ezután annyit kell megölnünk, amennyit csak tudunk. - aztán már hallom a nyomunkban a koboldokat. Aktív hallgatózással próbálom kivenni, hogy éppen mire is gondolhatnak.
A látásom elég gyenge ahhoz, hogy kilássam, Malcolm milyen potiont használ, azt viszont látom, hogy felhörpint valamit. Amíg ő megindítja a kobold gyakást, én a sereg közelébe próbálok férkőzni, azonban kellően távol ahhoz, hogy ne fedjem fel magam. Vékony alkatommal talán lopakodás nélkül sem nehéz elbújnom előlük annyira, hogy ne vegyenek észre. Ez már talán csak a ködtől, meg a szerencsétől múlik.
A fura morgásokkal, amit az árnyharcos ad ki, nem foglalkozok, ehelyett kihasználom a Különleges Erő Potion hatását. Aktiválom a képességemet, az erdőt pedig egy hirtelen jövő földrengés rengeti meg. Ha minden igaz, akkor nem csak egyszerű pusztítást viszek véghez, de ráadásul időbe telik az is, hogy felkeljenek a földről. Talán ezzel sikerül rájönniük, hogy rossz szintet választanak...

//Különleges Erő Potion hatása most, így az erőm erre a körre 20-ra csökken, speciális képességem pedig 90-re ugrik. Következő körben persze visszaáll az eredetire.

3. képességem - Earthquake aktiválása
A szint ezen részén enyhe földrengés, ami hatására az ellenfelek eleshetnek, szerencsésebb esetben csak megbillennek. Akrobatikával lehet védekezni ellene.
Képi miatt 180 sebzés, s ha minden igaz, a részeg koboldok a földön kötnek ki. Ebben az esetben egy körig nem támadhatnak, mellékcselekvést viszont használhatnak.
Képire dobnom nem kell, egyéb támadásom nincs, várom a hatást és pihenek (CSP visszatöltés)//
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal4530/4700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 06 2015, 22:33

Nem kellett nagyon sokat várni, a részeg koboldok már egy kisebb rázkódástól is dőltek volna. Fetrengenek a földön.

Drake Haru jön.

Kiosztott összes sebzés: 721
A sebzés okozói:
470 - Malcolm
180 - Asuka
71 - Drake Haru


Halott koboldok száma: 20325
Eddigi állás:
19999 - Saját maguk
235 - Malcolm
90 - Asuka
1 - Drake Haru


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály a földön van.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
675x Amatőr Képzett Részeg Kobold
HP: 1350
Sebzés: 135-28 (negatív morál)
--------------------------
- Malcolm: 177/220 HP, 0/135 CSP
- Asuka: 200/200 HP, 85 páncél, 92/105 CSP
- Drake Haru: 150/150 HP, 55 páncél, 75/75 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Drake Haru Kedd Jún. 09 2015, 14:25

Nem mondhatnám, hogy lelkesedtem az egészért, amikor annyival hasznosabban és szórakoztatóbban is eltölthettem volna ezt az estét, de figyelembe véve, hogy egy egész várost már elpusztítottak ezek a részeg koboldok mögöttünk, mégsem tűnt olyan unalmasnak és lényegtelennek az egész. Csupán az ellenféllel volt problémám, nem nagyon kedveltem a mobokat. Hiszen ezek csak programok. Tényleg unalmasak a legtöbb esetben. Most mondjuk teljesen máshogy viselkedtek, mint általában, így egy kicsike kis érdeklődést kezdtem mutatni irányukba. Az ijesztgetős tervnél pedig nem tudtam eldönteni, hogy most ledöbbenjek vagy nevessek. Mindenesetre beszálltam a játékba, amennyire csak lehetett. Lopakodásom továbbra is aktív maradt, miközben igyekeztem aktiválni az első képességemet, melynek hatására szemeim vörös izzást nyertek, ami talán még a ködön át is meg-megvillant, a távolból, az erdő különböző pontjairól pedig vészjósló női kacagás hallatszódott. A koboldok pedig érezhetik azt a vészjósló, nyomasztó érzést, ami ezzel együtt jár.. Bár eddig még csak embereken próbáltam, így nem tudhatom biztosra.
Végül a semmiből lopakodva megtámadtam az első felém kerülő koboldot. Vérző fegyverem talán még nagyobb ijedtséget okozhatott ellenfeleimnek..

1. képesség:
Támadok.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_bal1540/1700[Event] Kobold invázió - 3. szint Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 3. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 3. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.