Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ötletelő [Faliújság]

+6
Kiwi
Cearso
Kanami
Shukaku
Halász Alex
Jun
10 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Szer. Nov. 30 2016, 04:56

Shu csak mosolyogva széttárta a karját, és értetlen arccal bámult barátnőjére.
-És ki akadályoz meg ebben, Frili?
Frilina. Jun. Jun volt az egész csapat mentsvára, az egész csapat vezetője, és Shu úgy érezte, hogy most Frilina is csatlakozik hozzá. Frilina, Rogan, és Ritsu is. Szinte megkönnyezte örömében azt a gyermeki vidámságot és viháncolást, amit ők képesek voltak bemutatni, és bár csatlakozni nem tudott, vagy nem akart, úgy érezte, hogy picit álszentség lenne, ha megzavarná vele a többieket. Még mindig Kiwi szavai bizonytalanították el, és furcsa mód annak a társaságát kereste, aki ezt tette vele. Besorolt Saya és Kiwi mellé, majd ha ők is indulásra késznek tűntek, mosolyogva pillantott fel rájuk.
-Azt hiszem mi is mehetünk. Ha pedig csapda...
Folytatta most már mindenkinek szánva a mondatait.
-Akkor abba is együtt sétáljunk bele, hogy segíteni tudjuk egymást.
-A belesétálásban...

Tette még hozzá Timi, viszonylag halkan, újra elbizonytalanítva az idomárt, hiszen a sárkányt egész élete során alig hallotta még viccelni, és most sem tudta, hogy mit takarnak valójában a szavai. Talán csak a fajtársa megjegyzésére igyekezett hasonlóképpen reagálni. Jelenleg azonban nem hagyhatta, hogy bármi elvegye a kedvét, ráadásul rohanni kellett Yena után is, aki természetesen az első fő megindulását követően vágtatott utána, főleg, ha Nachum is ott volt. Az ugrálást már befejezte, de igyekezett a kis sárkány nyomában maradni, Shu pedig Saya és Kiwi mellett baktatott, azzal a rosszul titkolt szándékkal, hogy kicsit felkeltse magára Frilina figyelmét, miszerint ő is nagyon jól el tud lenni másokkal is.
A bárba érve rengeteg lehetőség tárult a szemük elé. Üzenet lehet az asztallapok aljára felírva. Lehet, hogy valamelyik itteninél hagytak nekik levelet. Lehet, hogy ha esetleg tartozik szoba az épülethez, akkor valamelyik szerencseszámot kell kivenni ahhoz, hogy tovább lépjenek. Miért gondolna bárki is pont a zenére? Még Timidus is úgy gondolkodott, hogy az első helyszínen szembeötlő jeleket fognak találni, sőt, majd hozzájuk lép oda valaki, mint a filmekben. Shu is valami hasonlót gondolt, ám jelenleg más volt a fejében. Az illendőség azon szabálya, hogy ha belépünk egy vendéglátó intézménybe, akkor illik rendelni valamit, így hát a többiekhez fordult, miközben a sárkány magához rendelte pettársát, aki kivételesen engedelmesen sorolt be a sárkány mellsői közé. Úgy tűnik zárt helyen már megtanulta, hogy nem illik rohangálni... vagy csak jobban utálta a pórázt, mint az engedelmességet.
-Ki mit kér? Timi állja a cechet.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Jun Csüt. Dec. 01 2016, 17:56

- A céhbankból nyugodtan vehetsz ki kristályt Rits-chan. - bátorítottam a fiút aki nagy lelkesedéssel fogadta a rá bízott feladatot. Nagyon örültem neki, hogy önként vállalta. Széles vigyorral az arcomon, már szökelltem is előre, átugrottam a kis hiénát, megkerültem a pacigolókat, és szépen elkezdtem húzni magammal a hátramaradókat.
- Siessünk siessünk! Látni akarom mi van arra! Ritsu vezess minket! - parancsolok a fiúra, közben előre mutatok az ablak irányába, és már ott is termek. - Én amondó vagyok, ez a leggyorsabb kiút. És már el is kezdtem kimászni. Ha senki sem akadályozott meg ki is jutok, és onnan várom a többieket.
Az utat én biztosan gyalogolom, és versenyezni is akarok a többiekkel, ezért ha valaki gyorsabban sétál biztosan megelőzöm, néha Rits-chant is korbácsolom a szavaimmal, hogy mondja merre menjünk. Bízom a térképismereteiben, látszik rajta, hogy ő egy meg nem értett zseni, én pedig szeretném támogatni, hogy megértett is legyen.

Ha a fogadóba érünk..
- Én képek szépen egy teát, és egy narancslevet, amit odavihetünk a zongoristának. Fontos, hogy sok C vitamint kapjon. o3o

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Rogan Hartnett Csüt. Dec. 01 2016, 18:07

Hihetetlen ez a lány. Van benne valami vonzó, és gyanús is egyszerre. Kíváncsivá tett, viszont a kíváncsiságom egyelőre nem fogom tudni kielégíteni, elvégre most fontosabb dolgunk van annál. Hagyom, hogy meglovagoljon, élvezem ahogyan az ikrek ismerkednek a hatalmas hátammal, azonban amikor oldalba rúg hatalmasra nyílnak a szemeim, és nekirohanok a falnak. Persze csak a fejem koppan, de az is elég volt ahhoz, hogy a kis utasomat leszállítassam magamról.
- Szóval kedves Varázslatos Szeretettündérkém, mondd csak apukád nem tanított meg rá, hogy ne lovagolj meg idegen bácsikat majd rugdosd őket ilyen pimaszul, ha azok nem engedelmeskednek? - a fejére koppintok játékosan dorgálás gyanánt. Közben én is ráeszmélek, hogy basszus, én érettségiztem amikor ő megszületett.. Minimum.. Na persze ez sosem zavart, most sem fog.
- Majd én vigyázok rád. Biztonságban leszel mellettem Kedves kis Szeretettündérem. Óvlak, és védelek a rossz dolgoktól, és mindent megkapsz tőlem amire csak vágysz. - jelentem ki neki, miközben játékosan a hajába túrok, és egy mosolyt villantok felé. Közben Nachum a pajkos hiénával játszik. Vagyis sokkal inkább repked előle, néha leül valahova, és figyeli, hogy a kis pöttöm állatka, hogyan próbálja megközelíteni. Félig meddig le is köti a dolog, habár azért tart tőle, hogy nehogy elkapja, elvégre Yena leheletével ölni lehetne, akkor a nyálával.. A társaság elindul Nachum csak fejét rázza.

Az út alatt akárhogyan is teljen, Rogan néha-néha Saya felé pillantgat, de nem közelíti vagy szólítja meg a lányt, inkább Frillinával foglalkozik. Lépten nyomon a lány után caplat, és még az ajtót is kinyitja neki, ha hagyja.
- A lovaglónők mit isznak? - érdeklődtem finoman, hogy mire is hívjam meg. Majd ha válaszol rendelek is magunknak valamit a bárpultnál. Lehetőség szerint hatalmas pohár dupla szívószállal. Érdekel a lány reakciója ha meglátja..

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Chariton Csüt. Dec. 08 2016, 01:57

Amit az úton csinált az a lány Rogannel, azon nem is csodálkoztam. Zsák a foltját. De amint odaértünk, máris izgalmasabb lett a dolog. A fogadót ugyan nem ismertem, és a városban sem vagyok annyira járatos, hogy érdemben tudjak egyenlőre segíteni a keresésben, de Shuék azt mondták ingyen pia, ami gyorsan elvonta a figyelmem erről a problémáról. Csak nem öt óra van?
- Én egy teát kérek, tejjel. Köszönöm. - köszönöm meg Timinek és Shunak a nagylelkű felajánlást. Sokan vagyunk, sokba fog ez neki kerülni. ._.
No de mit kell keresnünk itt? Sok a lehetőség. De a legegyszerűbb megoldás ha megkérdezem az embereket, nem? Ahhoz helyismeret sem szükséges. Így tehát teával a kezembe körbejárom a fogadót -persze csak miután szóltam a többieknek, hogy mit tervezek- és megkérdezgetem a vendégektől, hogy nem e tudnak valami küldetésről, vagy érdekes kalandról a közelben. Ha pedig valami olyan információt kapok amit érdekesnek találok, akkor visszatérek a társasághoz és elmesélem nekik.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Ritsu Kedd Dec. 13 2016, 16:23

-Az ablakon keresztül? Azt hiszem az nem jó ötle-
Akármit csinálok, nem bírom visszafogni. Megyek utána, nehogy azt higgye, hogy gyáva vagyok. Kiugrottam, szerencsére nem törtem össze semmimet.
-Várj. Le kellett volna fényképezni. Hoppá? Így akkor nem vezetek. Menjünk Kiwi után!
Lássuk.. Hol is van.. Ecc.. Pecc.. Megvan! Szóval, őt kezdtem el követni.


Végül befáradtunk valami helyiségbe. A sárkány felajánlott egy-két dolgot, amivel hiba lett volna nem élni.
-Király vagy Timi! Én szeretnék kérni egy pohár vizet.

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Jun Csüt. Jan. 12 2017, 17:24

reagkorbács nyééé

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Hétf. Jan. 16 2017, 12:02

Saya és Cearso nem írt még. Így szombatig(21)-ig várok. Délelőttig, utána jön a folytatás, és ismét visszaállunk a régi rendszerbe, valamint Cearso és Saya még mindig soron kívül írhatnak, amikor úgy érzik.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 17 2017, 09:21

höri

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Pént. Feb. 17 2017, 13:06

Ohh basszus >< ma este vagy holnap reggel modolom. >< 1000 bocsanat. Es koszi shu. ><

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Vas. Márc. 05 2017, 23:38

Kiwi:
~Csapda~ Hihetetlen hogy, egy ilyen dolog mögé is csapdát képes látni és még az is megfordult a fejemben, hogy csúnya képet felvázolva a jövőnkről és a megkínoztatásunkról, kólintom helyre, hogy nem kell minden mögé ármánykodást látni, de féltem, hogy magamra vonom a gyanút ha megszólalok ebben a témában. A legjobb lesz követni a többiek gondolatmenetét, valamint más témákban hangot adni. Ezt a taktikát vettem fel, bár néha lopva Charitonra figyeltem, talán össze is néztünk, kíváncsi voltam ő, mennyire élvezi, esetleg izgul. Mivel ő a bajtársam ebben a témában, picit úgy gondoltam hozzá állok most legközelebb, valamint… ő lehet az, aki hasonlóan láthatja a többieket mint én és örültem, hogy nem vagyok egyedül.  Shuék összhangján mindig csak lenyűgöződni tudok, és meg is mosolyogtam őket. Saya mellett tartottam, majd Shu is csatlakozott hozzánk. Végül elindultunk. Ritsu csinált rólunk pár jól sikerült képet, amolyan életképet, és remélem nem csak a cipőket kapta lencsevégre hanem azért a csapatot is sikerült neki megörökíteni. Volt pár kristály nálam is, így a nagyobb pillanatokat, majd én is szeretném megörökíteni, sőt a nap végén, egy csoportképre is tartogatok kristályokat, de minél több fénykép készül annál jobb. Remélem emlékezetes egy nap lesz, már hetek óta készülök rá, szóval mondanám hogy nem hibázhatok… de ez már nem aktuális. A lányokhoz nem tudott mit szólni, ha ők nem szólaltak meg.

Beértünk a fogadóba, kíváncsian néztem körbe én is, mint aki még itt sem járt. Rácsodálkoztam a zongoristára, az asztalokra, a régimódi dizájnra, de hangot nem adtam semminek.
- Én egy jeges kávét szeretnék. – Adtam ki én is a magam rendelését. Ritsu rendelését megmosolyogtam, hisz kérhetett volna alkoholon kívül bármit, de ez a szent gyerek mit kér? Vizet. Hihetetlen egy kölök. Majd ekkor éreztem, hogy megfoghatok én is valamit az eseményekből, ha már itt vagyunk és rendeltünk, akkor ideje leülnünk, szóval ahhoz az asztalhoz léptem ami a C jelzést kapta, ugyanis itt nem számokat használtak. Majd mint aki nem tud semmit, csak ülte és vártam, hogy körbenézzenek, keresgéljenek vagy bármi. Chariton is akcióba lendült, úgy éreztem az életem menti meg.

Körbe kérdezősködött, és kapott is választ. A csapos egy fejbiccentéssel intett ahhoz az asztalhoz ahol épp ültem. Szóval ennyi információt kaptál, egy szóval sem többet. Gazdálkodj vele okosan.



Frilina:
Amikor értetlen nézett Shu Frilinára, a lány viszonozta.
- Te az előbb. o.o - Nézett rád, elkerekedett szemekkel.

Meglepődött Frili, amikor megindultál, viszont kicsit betegnek, és egy cseppet lenyűgözőnek találta, hogy csak a „szereped” kedvéért képes voltál fejjel a falnak szaladni a kedvéért. De mosolyogva fogadta ezt a húzásod, és természetesen leszállt rólad, még mielőtt ledobnád a hátadról.
- Nem, az apukám azt tanította meg, hogy minden lovat be lehet törni, még a legvadabbat is. – Mondta miután fejbe koppintottad. Majd elmondtad a mondatod, és még a hajába is beletúrhattál.
- Mi van ha azt mondom, hogy neked olyanod van, amivel te nem tudod megadni mindazt, amire én vágyok? – Kérdezett vissza szemtelenül, miközben, ő is a te hajadba túrt, ahogy azt te tetted vele, persze végig vigyorgott és kíváncsi volt, miként fogsz reagálni rá.

A fényképeken igyekezett mindig rajta lenni, ha ő nem is de a haja, a sarka, a könyöke, szóval bármi, csak hozzá tartozzon. Miután megékeztetek Shu ajánlata után, Rogan szólalt meg. Elgondolkodott.
- Egy sex on the beach-ot kérek. – Adta ki a rendelését, Rogan lesz az ő embere, hisz koránál fogva ki fogják szolgálni, és szegény fiú… kis naiva, de ez a játsszma csak ilyen, szóval nincs benne semmi személyes, voltaképp kifejezetten birta a srácot, viszont önként vált a kis szerencsemalacává. Frilina odaszökkent mellé, Rogan az arcára kapott egy hatalmas cuppanósat, majd egyszerűen lopva kivette a fiú kezéből az italt.
- Shu és én, köszönjük! – Vigyorgott szemtelenül, majd megkereste Shut, hogy eliszogassa vele, piszkos módon szerzett italát, persze nem szolt a lánynak, hogy alkohol van benne. Az már egy másik játék.

Zsák a foltját, ezt jól mondod. Shut is észre vette ám, de Frili szociálisabb, élvezi a pörgést, és szeret a középpontban lenni, erre pedig Rogan tökéletes lehetőséget biztosított. Persze, így vagy úgy, de kitűnt volna, de most csak jól érezte magát. Persze arra ügyelt, hogy Shu ne legyen féltékeny vagy magányos, de úgy ítélte meg, hogy még jó is ha picit külön vannak, és másokhoz is odamegy. Ez mindkettőjüknek jó. Egyrészt nincsenek összenőve, másrészt feladata, hogy ne zárja el másoktól Shut, tehát ha a lány nem is tette volna, előbb utóbb Frili „kényszerítette” volna társalgásra.



Nos, nem tudom ki szeretné még folytatni, így a mai naptól: egy hónapot várok, tehát: Február ötödikén döntöm el hogy fojtatjuk-e vagy sem. Akár pár emberkével is folytatom, ha van rá még igény. Ha nincs, abban az esetben írok egy zárót, amiben leírom hogy nagyjából mi fog történni, így a történet nem szakad félbe és lesz némi emléketek a mai napra.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 4 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.