Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ötletelő [Faliújság]

+6
Kiwi
Cearso
Kanami
Shukaku
Halász Alex
Jun
10 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 22 2015, 06:29

És miként osszuk el a nyersiket? :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 10 2015, 19:00

Akkor most végül lett fejlesztés? O.o

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 26 2016, 07:03


Kedves Mindenki!

Nagyobb kincses barlangot kell nyitnunk, mert nem fog elférni a rengeteg arany. Nem kellene fejlesztenünk?

Üdv: Shu és Timi

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 27 2016, 15:05


Kedves Mindenki!

Daneetól kaptunk egy ilyen levelet. Fogalmunk sincs miért nekünk küldte, lehet, hogy csak tudta, hogy Timi ugrik az össze levélre. Kitesszük ide, nézze meg mindenki és firkantsa alá a véleményét.

Puszi: Shu & Timi

Danee írta:
Kedves Céhvezérek!


Szophie inkativitása folytán, a T3-as felszerelés ellátás meglehetősen nagy próbléma elé lett állítva.
Ugyan nem a T3 a piacvezető szint, de úgy látom az alapanyag szintű kereslet is megsínyli a hiányt, éppen ezért szeretném betölteni az így keletkezett piaci űrt és egyúttal felajánlni szolgálataimat ezen a téren (is).

Hamarosan szólóssá válok és így megnyílik előttem egy gyorsabb közbeszerzési lehetőség ami a nyersanyagokat és recepteket illeti.
Azonban ehhez rengeteg forrás kell, ami jelenleg nem áll olyan nagy mértékben a rendelkezésemre, hogy az esetleges keresletet megvárakoztatás nélkül ki tudjam szolgálni.


Ajánlatom a következő: amennyiben önök és kedves céhtársaik valamely általam recept szintjén még nem birtokolt T3 gyakori felszerelést szeretnének elkészítettni, és ÁTVÁLLALJÁK a recept és anyag költségét, úgy nem csak hogy INGYEN elkészítem az első ezen receptre vonatkozó megrendelést (akár többet is darabszám szerint, amennyiben egyben kerül megrendelésre),
DE minden, az adott receptre szóló bizniszem PROFITjának a FELÉT is átengedem önöknek.
Ha a későbbiekben a kedves vásárló biztosítja a szükséges nyersanyagot, úgy természetesen csak a munkadíjat számolom fel (jelenleg 100 arany).

Jövőhéttől várható az átállás, ezt követően tudnám teljesíteni az esetleges befektetői megkereséseket.

Tisztelettel:
Danee


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Hétf. Jún. 27 2016, 15:08

Növény látó létemre a receptekkel nem nagyon tudok foglalkozni, de ércekkel hozzá tudok járulni amint meglépem azt a tiert.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Chariton Szer. Jún. 29 2016, 15:10

Duplalátónak tervezem magam, de nem tűnik rossz ajánlatnak, szívesen támogatom én is ércekkel. (Bár messze van az még. ˘˘)
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Vas. Júl. 10 2016, 21:14

Atoru írta:Szervusz Shu!

A közeljövőben tartanék egy konferenciát, amelyre a ti céheteket is meghívnám. Elsősorban a céhvezéreket invitálom, de bármennyien képviselhetitek magatokat. A részleteket később közlöm.

Üdvözlettel:
Atoru

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Jun Pént. Júl. 15 2016, 18:29

> pici pink papírka<
Szerintem menjünk el és hallgassuk meg minél többen.
Kitudja lehet ajándékot is kapunk.   bari

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Chariton Szomb. Júl. 16 2016, 11:34

Chariton szívesen menne, ám mivel elsősorban céhvezérek lettek invitálva, így csak úgy megy Ő is, ha rajta kívül más is, ki nem épp céhvezér.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Szomb. Júl. 16 2016, 11:39

Shu & Timi írta:
Mi ott leszünk, és nem vagyunk céhvezérek Razz


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Szomb. Júl. 16 2016, 11:54

A folyosón, már messziről kiszúrja az új papírfecnit. Megtorpan előtte átfutja, majd tovább indul. Bár, úgy tűnhet nem igen foglalkozik vele, ez téves. Fejben ugyanis igyekszik összerakni, és érvekkel-ellenérvekkel dönteni. Céhvezéreket hívtak főként, de bárki mehet. Még sosem volt konferencián, fogalma sincs milyen is az... és rettenetesen tart attól hogy felsülne... akármivel is. Viszont... írtak már oda páran, nem lenne egyedül, de mi van akkor ha ennyi emberre sincs szükség?... Több kérdés merül fel, például hogy hasznos lehetne-e, vagy inkább kimaradjon? Akkor bajt nem csinál, viszont nem is gondoljátok majd érdeklődőnek, és aktív csapattagnak. Valamint a következő dilemma, amit el kell döntenie. Tanulni, fejlődni akar-e és ezzel szembenézni az olyan dolgokkal hogy, megjelenjen valahol, ami tök ismeretlen számára, vagy csendesen, a szokottasan kihúzza a napot... Végül arra jut hogy küld egy pm-et Shukakuéknak, majd azután eldönti, szükség van-e rá. Az igazság az, hogy szeretne menni, viszont rettenetesen tart az új dolgoktól amire a tapasztalatlansága miatt nem készülhet fel. Viszont egyedül sem menne. Ott van Jun, ő biztosan megy, de ő kicsit szeleburdi a megfelelő válaszokra, vagyis Kiwi ettől tartott. Junnal szeretne menni, de biztos abban hogy, Shukaku is vele fog tartani, valamint Chariton, talán akivel még mehetne... de nem szeretne egyedül, vagy ismeretlennel beállítani. Atoru biztos valami fontos ember, aki szervezi ezt a megbeszélést... És mi van akkor ha, Kiwi hozzá sem tud majd szólni, ott fog állni, egyedül csendben... vagy ami még rosszabb, ha butaságot mond, és így jegyzik meg a nevét... Lehet tényleg nem kéne mennie... Sorra győzi meg, majd tántorítja el magát... Végül, az informálódás mellett döntött és meg is írja Shukakunak a kérdéseit.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Ritsu Szer. Júl. 20 2016, 19:16

Miután elolvastam a hirdetést azután egyből tudtam hogy elszeretnék oda menni. Bár, amilyen jól ismerem magam, úgyis elfelejtem. De ha kapok valami értesítőt akkor tudni fogom!
Mindenesetre majd még átgondolom jelenlegi helyzetben igen.

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Cearso Csüt. Júl. 21 2016, 16:11

Egy kis cetli Cear-tól

Én is megyek, de mint magánszemély, tehát nem fogom a Vigo-t képviselni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Kedd Júl. 26 2016, 11:56

Megtorpantam, gyorsan meg is kaptam a választ és ismét mérlegelnem kellett... Valamint sisak ami nem öl és akkor lép ki a játékos amikor akar?... Kizárt! Miket nem képesek kitalálni az emberek maguknak... azért... hogy, megszabaduljanak a fogságérzetüktől. Elborzasztó... és ráadásul egy céhvezér... Összeráncoltam a szemöldököm, viszont végül úgy döntöttem, hasznom származhat belőle. Szóval mindenki mellé visszatérve én is felírtam magam.

Kiwi írta:Megyek. Smile

És még egy mosolygóst is odabiggyesztettem, bár jelen helyzetemben nehezemre esett volna mosolyra húzni a számat.



_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 27 2016, 07:57

Shu & Timi írta:
Kedves Mindenki,

Először is köszönjük Ato nevében is mindenkinek a lelkesedést! o/

Másodszor: Új lakója van a céhnek, Yena a hiénakölyök (pet) személyében. Figyelni fogunk rá, nem rág szét semmit (nálatok), úgyhogy nem kell aggódni.

Puszi: Shu & Timi


Shu & Timi írta:
Kedves Ritsu és Char,

Mivel már elég régóta vagytok a céhben, lassan talán ideje lenne jártasságokat felvennetek, és bekapcsolódni a Pláza életébe is. A Bankból nyugodtan vehettek ki pénzt, most egyedül én gyártok csak kristályokat, ti elindulhatnátok páncél és fegyver vonalon.

Ha bármi kérdésetek van, nyugodtan trombitáljátok össze a céhet, vagy beszéljétek meg egymással, vagy írhattok ide is, rengeteg lehetőség van.

Ezen felül a naptárba is szeretnénk felvezetni a ti dolgaitokat is, hogy kaphassatok majd tortát meg hasonlóak.
Ez Cearsora is vonatkozik. :3

Puszi: Shu & Timi


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Ritsu Szomb. Júl. 30 2016, 10:24

Yo!
Kivettem a bankból 1200 aranyat.
Elszeretném ezt az összeget költeni jártasságokra.
Páncél és fegyverkészítő leszek.

Üdv: Ritsu


_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Szomb. Júl. 30 2016, 12:13


Hali, én dupla látó vagyok. Jelenleg még csak Tier1-es érc és Tier2-es növény. Ha szükséged van bármire bármihez, írj rám, és megoldjuk a nyersiket, valamint majd, szeretnék egy listát a receptjeidről hogy, tudjam én mivel fordulhatnék hozzád.

Előre is köszi, Kiwi. :3


_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Kiwi Vas. Aug. 28 2016, 14:15

Kiwi írta:
Hali, mindenki!
Láttam pár céhnél tök érdekes, valamint, összetartó jelöléseket. Az azonos ruhákat, mondjuk elvetemültnek tartom, de például az egyik céh ugyan olyan medált hord magánál. Jelezve, összetartásukat, közösségüket, hovatartozásukat és szerintem ez szuper és lelkesítő!

Hasonlót én is el tudnék képzelni magunknak, bár a medál, az... már foglalt, de például kitűző, karszalag, vagy karkötő.. bár az a fiúk miatt nem, esetleg még a gyűrű?

Szóval érdekelne a véleményetek, hogy érdekel-e titeket hasonló és hogy ha igen, akkor miként tudnánk megoldani. Smile

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Vas. Aug. 28 2016, 19:11

Shu és Timi írta:
Timi: Szalagom már van, így arra rá tudok tenni egy kitűzőt, ha nem túl nagy és nem akadályoz semmiben, illetve gyűrű is csak akkor, ha nem foglal itemhelyet.

Shu: Szupi ötlet, szívesen és büszkén hordanék ilyeneket. Arra is gondoltál már, hogy mi lenne rajta? Kitűzhetnél ide pár rajzot is, ha vannak már terveid.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Ritsu Vas. Aug. 28 2016, 21:27

Én rendben vagyok a karkötőkkel, csak ne legyen nagyon színes.
Gyűrű is jöhet felőlem a Shu feltételével.
Sz
ívesen hordok ilyeneket.

Ritsu

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Saya Vas. Aug. 28 2016, 22:47

Még az eredeti Vigoban köpenyünk volt.
Nekem még megvan...

S.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Shukaku Kedd Aug. 30 2016, 12:55

Shu kinyitja az ajtót, Timi tekintete pedig azonnal megragad a borítékon. A sárkány egy intésére az idomár felkapja Yenát, hogy ne tegye tönkre a nyomokat, majd bekapcsolja a nyomkeresését, ám a tettes feltehetően már túl régen távozott. Timidus először vizsgálódik, és csak utána bont, méghozzá a két levelet egyszerre, Shunak pedig már csak ezek után válik láthatóvá, hogy a másik bizony Rogannak volt címezve.
-Hé! Az nem is a miénk volt!
-Hívj mindenkit a falitáblához. Nyomozni fogunk.
-De... nem hallottad, hogy mit mondtam?
-De igen. Gyere.
-Timidus!
-Bocsánatot fogok kérni Rogantól, amennyiben zavarja, hogy felbontottam a levelét.
-Persze, hogy zavarja! Téged nem zavarna?
-Ha hozzá dobnák be a nekem szóló levelet, akkor nem. Gyere.

Ezzel elindul lefele a lépcsőn, Shu pedig morcosan ugyan, de elkezdi írni az üzenetet.


Shu & Timi írta:Kedves Mindenki!

Találtunk két levéldarabot a szobánkban. Valaki vélhetően játékra invitál bennünket, amit nem illik visszautasítani. Gyertek legyetek szívesek a faliújsághoz, ott megbeszéljük a részleteket.

Shu, Timi és Yena

Ezek után, amíg várakoznak, ki is tűzi a darabokat a táblára, az alábbi módon:


Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Ritsu
Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Shu


Timi még a másik két képet sem mutatja meg a barátjának egyelőre, Shu pedig azzal van elfoglalva, hogy miután átnézte a saját borítékját, és ha nem tartalmaz semmi mást, annak maradványait Yenának adja iratmegsemmisítésre, hogy addig se unatkozzon, és ne mást tépjen szét.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Jun Kedd Aug. 30 2016, 15:51

Jun írta:
Én a kitűzőre szavazok owo
Valami szép színesre ami jól kitűnik, és már messziről láthassa mindenki.
De ha gondoljátok lehet valamilyen nyuszis köpenyünk is.
#Nyuszisquad \o


Belibbentem a szobámba és bumm szembetalálkoztam azzal a szépséges borítékkal. Azonnal odarohantam, és hála a hajthatatlan kíváncsiságomnak azonnal fel is nyitottam, majd összeráncoltam a szemöldököm.
- Muuh. Azt hittem rajongói levél. - sóhajtok fel, majd még egyszer nekifutok a soroknak. A nyuszi biztosan a Vigo, vagy lehet rám céloz vele. Lehet ez egy fél szerelmeteslevél? Ha igen akkor a többi darab is a szobámban lehet. Feltúrtam a kincsesládikóm, megnéztem a függöny mögött, a szekrényben, annak a tetején, és az ajtajának belső felét, hátha oda van ragasztva. Semmi... Alaposabban nekiiramodtam, és a gyanús elégett fáklya mögött sem volt az ágy alatt, ahogyan a plüssök rengetegében sincs, pedig ott nagyon de tényleg nagyon alaposan nekiestem a dolognak. Majd amikor már a szőnyeget próbáltam felgöngyölni érkezett a levél, és a keresést elhalasztottam a levelet pedig zsebre dugtam. A faliújsághoz sietve pedig Shushu nyakába ugrok.
- Szolgálatra jelentkezem! - szalutálok hatalmas vigyorral az arcomon, majd a faliújságra pillantok - Hű, ezek micsodák? Milyen játékot akarunk játszani? - közben észreveszem az egyenrucis kitűzést is, és szépen feltűzöm az én véleményem a faliújságra, egy szép pink papirosra felfirkálva.

Junci nem mutatja meg a levelét egyelőre. Hacsak nem kérdezi valaki Rolling Eyes

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Rogan Hartnett Kedd Aug. 30 2016, 16:05

Békésen elmélkedünk az élet értelmén amikor megérkezik váratlanul az az ominózus levél. Nachum az ismerős pittyegő hang hallatára csak fülel, majd hamarosan már fél szemmel leskelődik, kíváncsiskodik, hogy miféle levelem érkezett. Nem szokott belelesni, elvégre tudja, hogy érkezhetnek személyes dolgaim is, éppen ezért amikor felkeltem a kényelmes székemből és mellé léptem, már tudta, hogy ez rá is tartozik.
- Shukaku-tól kaptunk egy üzenetet. - kezdek bele a mesébe - Ami azt illeti nem igazán értem.. Elvileg talált valamilyen levelet magánál, és gyanúsnak véli..
- Megnézhetem a levelet?
- Persze, - és azzal meg is mutattam neki, ő pedig átolvasta, majd felém pillant.
- Remélem tudod, hogy ennél tökéletesebb lehetőséget nem is kaptál volna. Mehetünk.
- Lehetőséget? Nem várok jutalmat a segítségemért, és nem akarok rémeket sem látni, hogy valami baj történt, szóval nincs semmilyen lehetőségről sem szó.. Főleg mert...
- Hjaj, A levélben többes számot írt, és mivel mi nem tudjuk hol van a faliújság, ezért vélhetően nem mi vagyunk az egyetlen címzettek. Ráadásul nem emelte ki a nevünket sem ahogyan szokta.. Ami azt jelenti, hogy itt a lehetőséged megismerni a többieket és bevágódni náluk. - államat dörzsölgetem, igaza van.. Máris elkezdtem bepötyögni a választ.


Rogan Hartnett írta:
Kedves Shukaku & Timidus!
Húsz perc múlva a céhházatok bejáratánál fogok várni.
Korábban azt mondtad, hogy ha be szeretnék jutni akkor küldjek egy üzenetet és beengedtek. Szóval itt volna az üzenetem.

Üdvözlettel R.H

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Chariton Kedd Aug. 30 2016, 23:23

Ahogyan belépek a szobába fel se tűnik a levél, csak mikor már rálépek és zajt csap. Gyorsan hátrálok, s megvizsgálom, mellékletestől. Láthatóan ez csak egy darab, s nem sok mindent tudok kivenni belőle. Megfordul a fejemben, hogy ez az lenne amit Kiwivel terveztünk? Akkor szólt volna előtte. Gondolom. Ha nem akar meglepetést. Ha meg azt akarja, hogy segítsek valamiben, majd értesít. Biztosra úgysem tudom most kitalálni ki hagyta ezeket itt. Értesítenem kell a többieket, hátha ők is kaptak ilyet, s összetudjuk rakni, a térkép szerű valamivel együtt. Ekkor jön egy üzenet Shutól. Most már biztos, ők is kaptak ilyet. Lemegyek a faliújsághoz, ahol már ott van Jun is.
- Sziasztok. Én ilyeneket kaptam. - mondom, s nem csak a levéldarabot tűzöm ki a falra, de a térképet is. - Ti nem kaptatok térképdarabkát? - csodálkozom. Vagy csak valamiért még nem rakták ki. Ameddig várunk a többiekre, megvizsgálom van e valami új a faliújságon. Van, úgyhogy reagálok rá.

Chariton írta:
Én a köpenyre szavazom. Bár, ha nem gond akkor ne nyuszi legyen rajta. Lehetne a Vigo Limen kezdőbetűi vagy valami ilyesmi.
Chariton

Aztán ha még sokat kell várni, akkor megpróbálom a meglévő darabkákból összeolvasni mit akar mondani a levél.
Chariton
Chariton
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2016. Jan. 18.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ötletelő [Faliújság] - Page 2 Empty Re: Ötletelő [Faliújság]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.