Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jumpy Vigor céhbolt

+8
Kemabat
Cearso
Tachibana Makoto
Jun
Shukaku
Kurokawa Yuuki
Asuka
Sasakawa Mito
12 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 02:51

-Túl kíváncsi... lehet... de olyan nehéz eldönteni, hogy valaki tényleg nem akarja, hogy nyaggassam, vagy igazából nagyon is örül neki, hogy valaki foglalkozik vele, csak azt hiszi, hogy nekem ez meló, és megint csak udvariaskodik... de oké, oké, erről majd később.
Emelte fel a kezeit maga elé, majd várta a következő kérdést, amire már picit fel tudott készülni.
-Álom az egyik legkedvesebb és legokosabb cica, akit valaha ismertem. Kicsit magának való, mert ez olyan macskás tulajdonság... tudod, amikor odajön, hogy simizd, és kettőt simizel rajta, majd otthagy, mert az neki elég... de ha szomorú vagy, akkor ő például mindig tudja, hogy hogyan segítsen. Timi rengeteget tanult tőle ezzel kapcsolatban. Ehm... igen, ő például szereti ugyanúgy tanítani a többieket, mint ahogyan te is segítesz Timinek meg nekem egy csomó dologban... szóval picit hasonlít rád, csak sokkal határozottabb. Azért kedvelem nagyon, mert úgy, ahogyan Timi is, szerintem mindig kimondja amit gondol, ráadásul ugyanúgy védi Chant, mint engem Timi. Még a képessége is ilyen, ami szerintem egy nagyon cuki dolog. Meg ott van az, hogy vele kezdtem el például a sütögetős karrieremet. Tudod, meséltem, hogy Chan félt, hogy elveszem a munkáját, és ő volt a konyhatündér a céhben... szóval úgy döntöttem, hogy akkor én a peteknek fogok főzni... és ezt máig csinálom, és sokkal jobbakat készítek, mint amik a boltban vannak sima kaják. És szóval mindig készségesen segített abban, hogy mit változtassak. Ráadásul azt is tudom, hogy sokat susmusult Timivel, hogy rendbe hozza azokat a dolgokat, amit mi Channal elrontottunk... olyan, mint amikor azokban a nevetős műsorokban szakít a pár, és a barátaik újra összehozzák őket... és például ezt is tőle tanulta Timi, mert amikor Peter miatt nagyon utáltam az embereket egy picit, akkor ő nyüstölt, hogy mégse hagyjak ott mindenkit csak azért, mert páran idióták.. vagyis... hogy meggondolatlan dolgokat mondanak... szóval nekem is, meg Timinek is egy példakép... bár a legtöbb pet lehetne példakép a társának, mert sokkal jobbak, mint a legtöbb ember...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 07:34

Határozottan látszik, hogy jobban szereti ha a petekről beszélhet. Mondjuk ezt már tudtam.
-Megtennéd, hogy mesélsz nekem Peter-ről?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 07:46

-Ehmm... előre szólok Cear, hogy nagyon sok ismerősöm van...
És közülük is talán Peterről volt a legnehezebb beszélnie, de azért belekezdett.
-Hisame volt az, aki réges-régen az erdőben megvédett minket egy malactól. Nem is biztos, hogy meg kellett volna minket védenie... de megvédett. Az elején ég azt hittem, hogy el akarják tőlem rabolni Timit... nem is tudom, Peter sárkányokat gyűjt vagy valami... de nem. Szóval meghívott a céhébe, és vele mentem az első küldimre is. Akkor még Hinával is jóban voltunk, mert nem volt mire... de ez mindegy. Szóval mivel az ő társa is sárkány volt, meg ő volt a céhvezér, ezért sokat lógtunk együtt, és próbáltam tőle tanulni... szerintem egy idő után már elege is lett belőlünk... de persze ezt nem mondta. Azt azonban mondta, hogy ő majd megvéd, meg majd odakint is megvéd, és majd minden jó lesz... na persze nem lett. Elvileg saját maga ejtette ki magát... de ezt nem tudom elhinni. Vagyis... elhittem, és akkor nagyon dühös voltam rá, amiért megölte Hisamét... de azután, hogy több céhvezér is eltűnt, inkább azt gondolom, hogy ez is valami nagy terv része volt, nem pedig az ő hibája. Persze nagyon sok mindent vállalt magára, és sem én, sem Chan nem voltunk könnyű esetek... tényleg olyan lehetett neki, mintha valami kisiskolát vezetne civakodó gyerekekkel... de ez talán még tetszett is neki. Hisamét is a lányának nevezte, és tényleg úgy viselkedett vele, mint egy apuka... innen tudom, hogy tuti nem ő döntött úgy, hogy kilépjen...
Vett egy nagy levegőt, lehunyta a szemét, majd ismét rád emelte a tekintetét, mert a beszéd alatt is néha félrenézett.
-Most gondolom Hisaméről kellene beszélnem, ugye?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 08:13

-Nyugodtan szólj, ha úgy érzed, hogy hagyjuk abba.
Igen, gondoltam arra, hogy Hisame kerüljön sorra, de egyetlen apró részlet miatt mégis inkább egy másik utat választottam, de először.
-Timi, megtennéd, hogy kimennél egy kicsit. Előfordulhat, hogy kicsit érzékenyebb témák is elő fognak kerülni. Shut lehet, hogy nem zavarná, de én szeretnék négyszemközt beszélgetni vele bizonyos dolgokról.
Ráadásul a Timivel való kapcsolatára is rá szeretnék kérdezni, ha úgy alakul.
-Nem, az szeretném, ha Hinariról, és erről a sárkány társáról beszélnél.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 08:32

Újabb összenézés következett, és egy riadt tekintet.
-Azt megígérem neked Timi, hogy ha rólad beszélünk, akkor majd mindent elmondok neked is.
Persze ez Shut jobban zavarta mint a sárkányt, aki csak bólintott, és elindult a függöny mögé.
-Megcsinálom a könyvelést és elpakolok utánad.
-Héé... azt csak most fejeztem be, és nem volt időm elpakolni...
-Tudom.

Ezzel a sárkány el is tűnt, és ezúttal egy ajtó csukódását is hallhattad, nem csak a függönyt.
-Nestorról? Nem sokat tudok Nestorról, mivel ugye Hinával nem találkozhatok, ezért vele sem. Azt tudom, hogy Peter jóban volt vele, elvileg ő volt Hisame anyukája... mármint Hinari... így gondolom Nes pedig a testvére lehetett...
Megvetés volt a hangjában, és hamar meg is tudhattad, hogy miért.
-Annyira az anyukája volt, hogy napokig azt sem tudta, hogy már nem is él. Én mondtam el neki. De... ahogy láttam, Nestorral jól bánik, és tényleg szereti... talán a bűntudat segített ebben. Hinari pedig... mit meséljek róla? Azóta utál, hogy kérdéseket mertem feltenni, és tönkretettem azt a képet, ahol a front a nagy hősök gyülekezete, akik mindenkiért küzdenek, ők pedig a rendfenntartó céh gyöngye, akik megvédik Aincrad polgárait a bűntől. Most, hogy ott van Silver és Yuuki már talán tényleg, de ez nem Hinari érdeme. Ő olyan... mintha minden dicsőséget magának akarna... és szerintem féltékeny meg irigy is rám. Én... most már inkább azért vagyok rá dühös, mert annyi sokszori megkeresésre, amikor békülni szerettem volna, egyszer sem reagált... sőt, le is tiltott. A bosson úgy ócsárolja a lapunkat, hogy el sem olvasta... bár ezzel csak saját magát járatja le, mert olyan dolgokat követel, amik ott vannak az újságban... és ezt a többiek tudják. Én szerettem volna vele jóban lenni, már csak Hisame emléke miatt is... de ő folyamatosan hülyének néz, semmibe vesz mindent, amit én elértem, mintha az dicsfényt vonna el az ő hősiességéből, vagy nem is tudom. És... ami a legrosszabb, hogy félnek tőle az emberek... főleg a céhtagjai. Tudod... majdnem mindegyiket felkerestem a JL-ből, és valahogy személyesen egyikük sem utál. Sőt, páran egyet is értenek velem, és Hinarit mentegetik, hogy szegénynek nehéz, meg ideges a dolgok miatt, és csak azért ilyen... de amikor ott van ő is, akkor nem mernek vele szembe menni... és emiatt nagyon aggódom...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 09:01

Érdekes dolgokat tudtam meg. Hinával nekem is voltak tapasztalataim, és számomra se voltak valami pozitivak az élményeim, de fele annyit se éreztem belőle, mint Shu. minden dicsőséget magának akar, valami ilyesmit én is éreztem, akárhányszor küzdöttünk együtt, bár bossharcokon kívül nem nagyon találkoztam még vele, és szerintem nem is nagyon fogok. Arra azonban kíváncsi vagyok, Ato a közelébe tudna-e férkőzni. Ha csak a fele igaz annak, amit most Shu elmesélt, akkor inkább hasonlít diktatúrára az ő vezetése, mint a Vigo demokráciája.
-Érdekes. 
Lehet, hogy eljutottunk arra a pontra, amire Shunak valóban szüksége volt?
Mármint... Akira, Chan, Álomkelő és Peter szép emlékek ehhez képest. Még ha a többségben csalódott is. Azonban a Hinari és Shu közti viszály maradandó károkat okozhat mindkettejükben.
-Kifejtenél néhány dolgot részletesebben? Főleg azt, hogy mért gondolja bárki azt, hogy Hinának nehezebb, mint bárki másnak.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 09:17

-Az. Érdekes.
Vetette oda kis gúnnyal a hangjában, majd kicsit elgondolkodott a kérdésen.
-Hát... ha nem küldted volna ki Timit, akkor vissza tudná idézni pontosan, hogy ki mit mondott, de akkor így be kell érned velem. Szóval... akikkel beszéltem, ők mind valami olyasmit mondtak, hogy Hina irányítja a dolgokat. Például, ha a Bosson szeretnék interjút csinálni, mármint a terem előtt, nem a csata közben, akkor minden JL tag azt mondja, hogy a harci kérdésekben ő nem tud válaszolni nekem, mert azt Hinari intézi... szóval úgy mennek be harcolni, hogy semmit nem tudnak, csak majd Hina megmondja. Ez... ez egy részről szép, hogy ennyire bíznak benne, de szerintem veszélyes is, ráadásul még mi is egy csapatként dolgozunk Timivel, pedig nekem aztán nagyon ritkán vannak harci ötleteim, de mégsem az van, hogy ő parancsolgat, nekem meg fogalmam sincs semmiről... sőt, egy csomó olyasmit is a fejembe ver, ami kicsit sem érdekel, de szerinte fontos. Deee... szóval mivel úgy tűnik, hogy mindent ő akar irányítani, ezért egyértelmű, hogy sok dolga van, és emiatt neki nagyon nehéz... de... szerintem ha engedne egy kis teret másnak is, vagy elengedné kicsit ezt az örökös hajszát, és foglalkozna mondjuk a picikkel, legalább a JL-en belül, akkor máris könnyebb lenne neki. ismered például Nio-t? Régóta céhtag, de még mindig azon aggódik, hogy nem nyaggathatja a céhet, és senki nem mondta meg neki elvileg, hogy a céh azért van, hogy segítsen, a céhbankból pedig ki lehet venni dolgokat. Oké... nálunk is ott van Kiwi, aki állandóan vissza akar fizetni mindent... kevesen értik az önzetlenséget... de az az ő heppje, és már csitul, plusz mi megmondtuk neki, hogy ez nem így megy... de nem tudom, hogy a JL-ben mi van. A tagok nem sokat tudnak egymásról... te nem is élsz velünk, mégis szerintem többet tudunk rólad, mint azok, akik együtt élnek a JL-ben... ami nekem nagyon fura, mert egy nagyon régi céh...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 09:40

Tényleg érdekes volt, amit mondott. Szerintem nem volt itt hely a gúnynak. Magamban összegeztem, amit eddig Hináról megtudtam: Céhvezér, ráadásul a legrosszabb fajtából. Nehéz az élete, mert a nehéz életet választotta. Egyedül irányít, mert senkivel sem akar osztozkodni. Egyáltalán nem az az ember, aki sajnálnék a sorsa miatt. Hiszen saját magának nehezíti meg az életét.
Azonban Shu más eset. 
Megpróbálom átkarolni a lány vállát, most szeretném, ha nem esne össze.
-És miből gondolod, hogy féltékeny, vagy irigy lenne rád? Hisz azt mondtad, téged mindenki elhagy, akit szeretsz. Neki mégis ott van a háta mögött egy teljes céh, akármennyire is nem szeretik az emberei. 
Most nyugodtam használom a birtokos jelzőt, mert Shu szavaiból egyértelmű: Hinában túlteng a birtoklási és bizonyítási vágy.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 10:12

Nyugodtan engedte, hogy átkarold, sőt még közelebb is csusszant a pulton, ha eddig nem lett volna elég közel, hogy ne legyen túlságosan kényelmetlen nyújtózkodni neked.
-Tudod... minket másol. Soha nem fogja bevallani, de ezt teszi. Persze azt nem tudja, hogy az ötleteim fele az nem is tőlem van, hanem onnan, hogy rengeteget beszélgetek az emberekkel, és tudom, hogy mit szeretnének... legalább is egy részük... neki pedig csak a kijutás lebeg a szeme előtt.
Kis szünet, egy nagy levegő ismét, majd folytatta.
-Az emberek nem értenek rengeteg mindent, és válaszokat várnak. Tudod te is, hogy Asu vizsgálatot ajánlott fel önmaga ellen, hogy bizonyíthassa, hogy nem gonosz, és Hina nem tett semmit. Tudod jól, hogy arra hivatkozott, hogy Tachibana vagy Kazu megfoghatatlanok... én megfogtam mindkettőt. Az emberek nem értik, hogy miért vannak a csúnya vörik a fronton, és nem elégednek meg azzal, hogy kevesen vannak, és olyanokat is be kell válogatni, akiket igazából nem is akarnának. Ez nagyon rossz kifogás, ahogyan az is nagyon rossz kifogás, hogy azért halad ilyen lassan a front, mert fel kell kutatni a termeket. Érdekes módon a Sayo fel tudja kutatni a termeket, és az infókat is megszerzi addigra, amire a frontosok kialusszák magukat az előző csatából. Arra sincsen magyarázatuk, hogy ha ők a nagy frontosok, akiket annyian segítenek a nagy közös cél érdekében, akkor hogy van az, hogy a Sayo, aki a gonosz, mert titokban tartja a Pánik Burok receptjét meg pénzt kér az infókért, szóval mögöttük nem állnak több ezren... szóval akkor miért vannak állandóan előttünk? Az sem tetszik rengeteg embernek, ahogyan a JL intézkedik. Most, hogy felhoztam, hogy esetleg a bűnüldözőknek bűnt kéne üldözniük, már elvileg csinálják... de láttál egyetlen tárgyalást is? Részt vettél egyetlen akción is, ahol nagyobb bandákon ütöttek volna rajta? Mindent titkosan csinálnak, és senkinek fogalma sincs arról, hogy mi alapján küldenek börtönbe embereket. Utálják Kayabát amiért bezárt ide minket, de ők még innen is beljebb zárnak embereket egy olyan helyre, amiről semmit nem tudunk, és bármifajta tárgyalás nélkül, legalább is mi nem tudunk róla. Egyedül Yuukit láttam intézkedni élőben, és ott minden nagyon rendben volt... de ő ezt magának csinálja, nagyon nem szervezetten... legalább is nem tűnik annak, és nem arról szól az, amit nekem mesélt. Soha nem adnak válaszokat, csak kifogásokat keresnek, és a kérdéseinkre vagy vállat vonnak, vagy egy még rosszabb lépéssel válaszolnak. Vagy vádaskodással, ahogy ugye legutóbb. És... tudod mi a legviccesebb? Hogy amíg nem volt ott Yuuki, addig Hinán kívül egyik JL-es sem mondta magáról, hogy rendfenntartó, de a céh az bezzeg az volt...
Újabb nagy levegő, és megrázta a fejét, hiszen megint elkalandozott.
-Őt pedig szerintem nem érdekli, hogy ki hagy el kit. Őt a győzelem érdekli, na meg persze a katana, ami miatt megrígatta azt a szegény lányt. Nem azt mondom, hogy adja oda akárkinek, de én például simán megbeszéltem Timivel, hogy ha Akae vagy akármelyik kicsi szeretné, akkor röpülhet vele, gyakorolhat vele, meg ilyenek... szóval szerintem ez is önzőség, főleg úgy, hogy a legi küzdelemmel fejlődik, tehát még neki is megérné, ha odaadná egy kicsit valakinek játszani, amíg mondjuk ő mást csinál... és meséltem, hogy mennyire hatotta meg Hisame elvesztése...
Megforgatta a szemét, és gondolkodott egy picit, megpróbálva újra felvenni a fonalat.
-És... azért irigy rám, mert én nem küzdök azért, amiért ő ezek szerint annyira nagyon fáradt. Persze azt nem fogja fel, hogy nekem ez nagyrészt azért sikerül, mert itt van mellettem Timi. Ha ő sem egyedül próbálna mindent csinálni, akkor neki is könnyebb lenne. De... szóval érted. Ötvenes szinten vagyok, Sayonara tagot győztem le, Aréna bajnok vagyok, nálam van az egyik legerősebb pet, meg a legendás pet egyike is... na persze ez nekem mind lényegtelen, és nagyrészt Timi érdeme...
Itt felnevetett, ami újfent megszakította a hosszú monológot.
-Lehet, hogy ezért utál ennyire. Ha nem lenne elég, hogy egy kislány verné meg mindenben... hanem szerinte egy élettelen buta program teszi, akinek lelke sincsen, és aminél ők sokkal többre tartják az embereket. Ha belegondolsz, akkor tökre érthető, hogy miért pipa... de ez mind az ő hülyesége...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 10:33

-Jobban érzed magad?
Nem, nem tértem ki  mindenre, amire akartam.
-Szerintem mára elég volt a nyaggatásodból.
Ráhajtom a fejem Shu fejére, és úgy mélázok egy darabig. Persze csak ha a lány engedi.
Végül arra jutottam, hogy mégiscsak megemlítem neki azt, amit az elején el akartam titkolni. Veszek egy mély lélegzetet, és felteszem a kérdést:
-Már csak azt mond meg, mit gondolsz Asuról, meg rólam.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 10:49

-Ehmm... egy kicsit. De...
Leszegte a fejét, és nagyon látszott rajta, hogy szégyenli magát.
-De... nem csak dühöngeni akartam... megoldásokat akarok. Én... én nem csak üres ígéreteket akarok, amit a frontosok is tudnak mondani... láttad az újságot... kutatunk... és rengetegen segítenek. Azt hiszem már tudom is, hogy miről fogunk írni ebben a hónapban... de válaszokat most sem kaptam... csak annyit, hogy egyetértesz velem... azt hiszem... és ennek örülök... de nem kérem, hogy beavatkozz... csak ha te is szeretnél...
És ha már ilyen közel voltál, akkor ismét kaptál egy ölelést, ami azonban gyorsan átváltott a vállad megragadásába, na meg persze egy vidám sikkantásba.
-Yisss! Akkor csak sikerült!
Újabb ölelést kaptál, ezúttal azonban nagyon szorosat, és nem is engedett el.
-Annyira örülök nektek! Ti mindketten olyan... okosak vagytok... és közben te is meg Asu is mégis mások... jajj annyira örülök! Remélem tudod, hogy megmentetted őt egy nagyon csúnya depiből... húú, most akkor én lehetnék rá irigy, ha nekem nem... ehm... szóval gratula!
Nem ő volt az, aki megtörte az ölelkezést, és bár a sikkantásra az ajtó résnyire kinyílt, amint kiderült, hogy nincs semmi baj, vissza is csukódott.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 11:07

-Én csak meghallgatni tudlak. Esetleg feltenni a fontosabb kérdéseket. A problémákat nem fogom helyetted megoldani. Azt neked kell csinálni.
A sikkantás után egy picit elhajoltam.
-Mi sikerült? 
Nem értettem. Majd az is kiderült, hogy Shu már pár lépéssel elöttünk gondolkozik.
-Félreérted Shu, nem jöttünk össze. Legalább is még nem. Nem véletlen mondtam, hogy még nem tudom, hgy jó-e vagy rossz a dolog. Egyszeűen csak kíváncsi voltam a véleményedre.
Azért furcsa, hogy így reagált a dologra. Aztán jött a felismerés:
-Várj, azt akarod mondani, te voltál, aki rávette Asut, hogy...

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 11:15

-Nekem... de én nem akarok Hinari lenni... én kérek segítséget, és szólj, ha valamit rosszul csinálok. Tudod... mások is szólnak... de a legutóbbi front után például többen mondták, hogy jól tettem amit tettem. Frontosok mondták ezt... olyan hihetetlen volt...
A mentegetőzésedet már nem hitte el, nagyon is tudta, hogy ti bizony összejöttetek, és ez mind az ő érdeme, és nagyon büszke volt magára. Na persze ettől még megrázta a fejét, ám a cinkos mosoly ott volt a szája szegletében.
-Fenét vettem rá! Én csak beszélgettem vele, és ő is egyedül érezte magát, mármint, hogy úgy egyedül, meg te is... ráadásul mondtam, hogy nagyon összeilletek, szóval nem kellett senkit semmire rávenni. A véleményem meg az, hogy legyél hozzá mindig őszinte, és örülj neki, amikor kicsit butának tetteti magát, mert szerintem olyankor a legboldogabb. Nem akkor, amikor teljesen elszáll, és csak a cipőkről beszél, mert azzal csak a Sayos csajt idegesítette, de egyébként meg te is ugyanilyen vagy néha... szóval szerintem hajrá, és védjétek meg egymást.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Kedd Május 03 2016, 12:10

-Szóval azért egy kicsit mégis benne volt a kezed.
Mosolyogtam rá a lányra. Nem vagyok mérges. Persze ha pár nappal ezelőtt tudtam volna meg, akkor felkapom egy kicsit a vizet, de most már inkább örülök, hogy így alakult a dolog. Ez a bónusz információ csak egy mellékvágány, ami annyira nem is fontos.
Egyetlen szó hagyja el a számat, ahogy lekászálodok a pultról, és indulni készülök.
-Köszönöm.
 A beleavatkozást, a tanácsokat, a beszélgetést, a... Minek ezt ragozni? Úgy alle zusammen mindent. Azt hogy Shu az Shu.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 03 2016, 12:16

-Hát... yap... meg Timi mancsa is.
Vigyorodott el szélesen, és egy hangos, éles füttyentéssel jelzett a sárkánynak, aki elő is bukkant.
-Én is köszönöm Cear... de... azt nem tudom, hogy mi olyat mondtam, amit Timi ne hallhatott volna. Amiket elmondtam, azokat mind ő is tudja.
Kaptál még egy utolsó ölelést, a sárkánytól pedig egy szokásos meghajlást.
-Köszönöm, hogy segítettél. Ha bármire szükséged van, csak jelezz, és megpróbálunk mi is segíteni.
Shu feltűnően boldog volt, ez pedig pont elegendő volt a sárkánynak ahhoz, hogy kinyilvánítsa a háláját feléd.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Danee Csüt. Júl. 14 2016, 07:28

Szeretnék rendelni egy Csillag kristályt. Kinek utaljam az árát?

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 14 2016, 12:59


Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Hevequip2

Tisztelt Vásárlók!

Átalakítások miatt jelenleg csak a T1 Kristálybolt elérhető.
A kellemetlenségek miatt türelmüket és szíves elnézésüket kérjük.

Köszönjük!


Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Hevequip2

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Szomb. Aug. 27 2016, 18:14

Megnyílt Chariton páncél és kiegészítő boltja!

Hozott anyagok esetén becsületkassza működik, egyéb esetben pedig Charitonnal szíveskedjenek az érdeklődők diskurálni az árakról.

A boltról pedig ITT olvashattok, továbbá a folyamatosan bővülő receptkészletet is megtekinthetitek.

A plázával szemben sétálgatva Jun szórólapokat osztva reklámozza a plázában nyílt legújabb üzlethelyiséget, Chariton páncél és kiegészítő boltját. Jun elsősorban az alacsonyabb szintű játékosok figyelmét próbálja felkelteni, elvégre T1-es páncélboltról van szó.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Kedd Jan. 10 2017, 13:40

Figyelem!

Chariton most már tud Minotaurusz sityakot gyártani! bari

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Danee Vas. Feb. 12 2017, 12:17

Kristálybolt.
Ez lesz az! Elégedett mosoly a szám szélén.
A kilincsre simul a tenyerem, halkan kattanva csúszik ki a zárnyelv, finoman a fafelületnek nehézkedve taszítom meg az ajtót.
Csilingelve méltatlankodik a vendégjelző apróság, ahogy az ajtó teteje elkaszálja.
- Hello! -
bármely napszakhoz és bármilyen társasághoz tökéletes uniformizált köszönés, aztán fordulok és visszacsukom az ajtót, épp csak koccan mély hangot hallatva.

A vásárlás már csak ilyen, nem szeretek sokáig időzni, meg beszélgetni, mert legtöbbször sietek tovább a következő teendő felé, és pontosan meg is van a lista, hogy mit kéne venni.
De amikor belépek, az teljesen más. Néha egészen más világokba toppanok be, apró kis microverzumok ezek, a maguk utánozhatatlan miliőjével, a bútorok, a színek és a bevetülő fény, a különféle illatok, a megannyi részlet a falakon és polcokon. És persze az eladók.
Tudom, hogy jártam már itt, nem is olyan nagyon rég, de múltkor nem volt idő elmélázni és megcsodálni mindezt.
- Oh, hogy itt minden sorrendben van! -
zongorázott végig a tekintetem, ahogy az egyik kristályokkal teli polchoz léptem
Közben kutakodni kezdtem az övemre fűzött táskában, majd a pulthoz lépve szép sorjában kipakoltam az apró dobozkákat
- Szeretnék készíttetni három Tükör Kristályt, és öt Pajzs Kristályra is szükségem lenne, hoztam néhány hozzávalót is -
emeltem le egymás után az apró papírdobozok fedeleit
- Sajnos nem tudtam mindent beszerezni hozzájuk, de azt hiszem a legfontosabb itt van -
mutattam a Kristálylevelekre

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 15 2017, 08:42

Talán nem a rendezettség az, ami a legjobban meglephet a boltban, hanem a méretek. Az ajtó még ugyan nem okozhat gondot, az direkt úgy van kialakítva, hogy minden vásárlónak megfelelő legyen, ám a pult, a polcok, és a berendezés azon része, amelyhez a bolt tulajdonosának is könnyedén hozzá kell férnie, bizony az idomár méreteihez van szabva, így leginkább egy gyerekszobában érezheted magadat. Kivéve persze azt, amit már megfigyelhettél, miszerint patinás rend uralkodik. A pult mögött álló Shu hasonlóan, a napszakhoz illően köszönt téged, majd a mögötte lévő elfüggönyözött helyiségből Timi is kidugja a fejét, hogy egy szervusz megszólalással ellásson. Yena, a pult előtt szundikáló hiénakölyök, csak a fülét fordítja feléd, ám ennél többre nem méltat. Az idomár végignéz a kitett darabokon, szájához emeli mutatóujját, majd Timire pislant, aki csak bólint.
-Ezek szerint van a bankban elegendő alapanyag ahhoz, hogy kipótoljuk. A legfontosabbat pedig tényleg hoztad, köszi szépen. Máris elkészítem neked, ülj le addig.
A sarokban elhelyezett székre mutat, mellette egy kis asztalon pár Aincradi újság, mind a rendszer, mind a játékosok által gyártottakból, egy kis dobozban pedig, mintha zenedoboz lenne, egy hangrögzítő kristály pihen. Ősrégi, több éves darab, ha pedig elindítod, és hallottad valaha Hisame gyönyörű énekét, akkor fel is ismerheted. Ezalatt az idomár elkészíti neked a kért darabokat, míg Timi és Yena kint marad, ha esetleg társaságra vágynál, Timi még válaszol is neked, ha kérdésed van. Pár perc elteltével a lány kis csomagokkal tér vissza, szépen becsomagolt kristályok, amelyeket lehelyez a pultra.
-Készen is vannak, használd őket egészséggel, és gyere máskor is.
Mivel úgy látja, hogy sietsz, nem tart fel kérdésekkel, ám nem is vonul vissza, hiszen ha szeretnél, maradhatsz is, és beszélgetést kezdeményezhetsz.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 4 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.