Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artes Céhbolt

4 posters

Go down

Artes Céhbolt Empty Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Vas. Jan. 03 2021, 20:59

A Kezdetek Városában az ismerős céhlogó hirdeti, hogy itt kapcsolatba lehet lépni az Artessel. Egyszerű, a többi épület közül nem kitűnő házban rendeztek be egy kicsi, tradicionális japán hangulatban díszített, kényelmes kiszolgálóteret. Akinek arra van kedve, a kitett néhány babzsákra és fotelbe leülhet, a terem sarkában álló asztalon pedig mindig található tea, meglepően széles választékban.
Ha éppen a Miko ruhás céhvezér fogadja a vásárlókat, ő szívesen szolgál javaslattal is, hogy mit fogyasszon a betérő.

Ami pedig a kínált portékát illeti: Több helyen is tierekre bontott lista hirdeti T3-ig, hogy mi mindent kínál eladásra. Ár viszont sehol nincs a listán, csak egy szöveg a végén:


Fizetés megegyezés szerint. Arany mellett nyersanyagot, és feleslegessé vált itemeket is elfogadunk fizetségként.

//A boltban az Artes céhbank bármely tárgya/nyersanyaga megvásárolható T1-től T3-ig. Ezen felül T1 és T2 potionokat illetve T1 Kristályokat tudunk készíteni hozott anyagból vagy a céhbank készletéből az alábbi bővülő lista szerint:
T1 Potik és mérgek (Chakna):
T2 Potik és Mérgek(Enheriel):
T1 Kristályok (Takada):
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shareen Pént. Márc. 19 2021, 11:53

Első vásárló :3

Üdv!

Az alábbi tárgyakra vetettem szemet a céhbankból, az árukra lennék kíváncsi:

Sárkánymintás Maszk
Macskaszem Gyűrű

Fény Lovagja Gyűrű
Arany Mellvért
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal1882/1900Artes Céhbolt Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Hétf. Márc. 22 2021, 21:00

Érdeklődve néztem a listát, összevetve a bankunk készletével... Komoly kérés volt ez így. Három item is egyetlen darab a készletben. Ebből kettő ráadásul igazából szinte nem is fellelhető.
Gyors számolás után a két beszerezhetőre lett egy ár, a másik kettővel viszont kicsit gondban voltam.
- A macskaszem gyűrűt és az arany mellvértet 2000 aranyért elviheted máris. - fordultam a betérőhöz. - A másik két itemért cserébe hasonlóan értékes itemeket kérnénk, legfeljebb egy tierrel lejjebbről, mert ezeket nem gyártják, ráadásul a fény lovagja gyűrű ritka, így elég nehezen beszerezhető. - mondtam el az ajánlatot, amiből ezúttal hála a könyvesbolti munka során szerzett tapasztalatnak, ki tudtam zárni a jószívemet.

//Tehát 2000 aranyért cserébe tied az arany mellvért és a macskaszem gyűrű.
A sárkánymintás maszkért egy recept nélküli itemet kérünk, a Fény Lovagja gyűrűért pedig egy receptnélküli ritkát, mindkettő legalább T2-es legyen.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shareen Hétf. Márc. 22 2021, 21:46

Kissé szégyellősen nyitom meg menümet és tekintek az összegyűjtött összegre, aztán átnézek a lányra, majd megint összegre, végül mélyet sóhajtva megadom magam. Ha akarnék se tudnék többet ajánlani, a kért tárgyak pedig nem voltak a birtokomban.
- Akkor legyen az Arany Mellvért és a Macskaszem gyűrű. - Beszédemben egyáltalán nem érezhető a csalódottság, elfogadtam, hogy olyan árat kérnek, amit nem tudok megadni. Az egyetlen, amit sajnálok, hogy így alig marad aranyam és még csak T3-nál járok. Ha megkapom a kívánt tárgyakat, egy meghajlás kíséretében megköszönöm és búcsúzás után távozok.
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal1882/1900Artes Céhbolt Exp_ures  (1882/1900)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shota Szomb. Márc. 27 2021, 20:58


Shota sokat járt a kocsmákba. Meghivatta magát egy készséges csajjal, aztán vagy felvitte szobára, vagy ha nem, úgy hoppon maradva üldögélt a bárszéken és hallgatta a szóbeszédeket. Így jutott birtokába az egyik céh felszámolásáról szóló pletykának is, ahonnan ingyencuccokat lehetett kikérni és Shota, természetesen, kapva kapott az alkalmon. Egy másik nap azt rebesgették, hogy van olyan céhbolt, ahol lehet itemeket cserélni, szóval a srác gyorsan kiszedett egy második Ördög Fegyvert is az Angelic Voice bankból (milyen jó ugye, ha alig van harcművész, akinek kellene a T1-es holmi) és már vitte is oda azokhoz a boltokhoz, ahol szó lehetett cseréről.
- Jó napot kívánok - nyitott be az Artes céhboltba, ami aznap már a harmadik volt a sorban - Úgy híresztelik, hogy Önök az a jólelkű céh, aki elfogad tárgyakat tárgyakért cserébe - nézett rá az őt köszöntő lányra és elővette a legkedvesebb mosolyát - Ha szabad, megnézném a kínálatot - tette hozzá és szemeit végigfuttatta a listán, elsősorban a ritka itemekre fókuszálva. És akkor meglátta. Hogy ettől az összes csaj hanyatt fogja vágni magát, az biztos! Igazi angyalfiú lesz, a lányok ideálja, hófehér szárnyakkal és sármos mosollyal - Shota lelki szemei előtt szinte azonnal megjelent a kép és ezzel együtt mosolya is szélesebbé vált - Elfogadná-e az Angyal Fegyverért az én Ördög Fegyveremet? Nagyon sok munkámba és szerencsémbe került, hogy hozzájussak, de tiert léptem és szükségem lenne valami erősebbre - pillantott a csajra a legártatlanabb nézésével és előkotorta az inventoryjából az említett fegyvert, kérőn mutatva azt az eladó felé. Ha a lány belement, úgy hálálkodva cserélték ki a tárgyakat, ha viszont akadékoskodott vagy túl sokáig habozott, úgy Shota még azt is hozzátette, hogy bár csak egy hétnyi lakbérhez van elegendő pénze, de száz arannyal esetleg ki tudná egészíteni az üzletet.
De persze a csaj olyan kedves lesz, hogy biztos nem kéri el tőle, ugye?

Pár perccel később hálálkodva lépett ki az üzletből és nem kevéssé elégedetten: egy újabb ritka item, amihez ingyen jutott hozzá és az egész annyira nevetségesen könnyű volt, hogy a srác majdnem elröhögte magát odakint az utcán. De hiába, ő egyszerűen túl zseniális ahhoz, hogy ne tudja ezeket egyetlen csettintéssel megoldani. Hiszen Aincrad tele van ingyen cuccokkal! Ott van a menedék, ahol minden hónapban kap valamit csak azért, mert szólós, a kaszinóban is legtöbbször jókat gurít, arénából is kérhet ki időnként és ez a céhfeloszlatás! Shotának ennek köszönhetően lett egy teljes T3-as szettje ingyen és nem mellesleg egy csomó aranya, amit egy gyűrűre költött (hiszen a kocsmai szóbeszédek valami barlangról is szóltak a harmincadik szint felett, ahol a csajok nem tudnak ellenállni és gyakorlatilag 100% a siker), meg pár jártasságra, hogy egyszerűbben menjen az élet. És ígyis maradt pénze lakhatásra, új ruhákra és sörre. Sok sok sörre.
Ehhez pedig nem kellett mást tennie, mint a kocsmákban ülni. Hát mi más lenne mindez, ha nem az ő nagyszerűségének jól megérdemelt hozadéka?
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal5735/5900Artes Céhbolt Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Márc. 30 2021, 19:29


Az árnyharcos az üzletbe lépve a pulthoz ballag, majd végig szemléli a kínálatot.
– A következő tételekre szeretnék megalkudni;
[T2] Fém Bakancs
[T2] Moha gyűrű
[T2] Acélgyűrű

– Cserébe az alábbi tárgyakat tudom felajánlani, akár mind a négyet mivel én vagy nem tudom használni, vagy már egy hasonlót felszereltem. És természetesen ha a csere kínálat nem elegendő Arannyal is tudok fizetni.
[T2] Kerek Bőrpajzs
[T2] Fémpáncél
[T2] Alkony Maszk
[T2] Sólyom Rúna
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal6245/6500Artes Céhbolt Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Kedd Márc. 30 2021, 19:47



Shota



Mostanában sok időmet kötötte le céhbolt elindítása, és működtetése. De egyáltalán nem bántam. Jóleső érzés volt, hogy hasonló tevékenységet folytatok, mint odakint tettem. Már csak a könyvek kellett volna körül vegyenek a boltban, de annyi könyvet még nem tudtam összegyűjteni, hogy a céh dolgai mellett könyveket is árusítsunk nagy számban. Talán majd eljön az ideje annak is.
A vásárlót jelző csengőre felkaptam a fejem, és kedves mosollyal fogadtam az érkező fiút.
- Üdvözlet az Artes boltjában. - feleltem a köszönésre - Mivel segíthetek? - kérdeztem
A felvetésre bólintottam, megállva hogy elnevessem magam a szövegén... Nem tudom miben reménykedik... de biztos, hogy nem kap semmilyen kedvezményt emiatt.
- Így van, csereüzletet is hajlandóak vagyunk kötni. - erősítettem meg, és kézmozdulatommal jeleztem, hogy csak tessék. Míg átfutotta a tárgyak listáját, én is ugyan ezt tettem, hogy tévedés nélkül tudjam gyorsan mérlegelni az esetleges ajánlatot.
Ami a mosolyból ítélve ki is pattant a fejéből. Továbbra is barátságos mosollyal vártam az elképzelését, és hallva a rizsát, egy pillanatra átfutott az arcomon a nevetés.
- Nos, a bankunkban nincs ördög fegyvere, ami ugyan úgy alig fellelhető ritka tárgy, mint az Angyalfegyver. Nincs akadálya - bólintottam, és le is kértem a bankból a fegyvert, hogy cserélhessünk.
Az Ördög fegyverét pedig el is tettem helyette.
- Köszönjük a vásárlást! - biccentettem, visszamerülve a bolt hangulatának fejlesztéséről alkotott elképzelésekbe.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Kedd Márc. 30 2021, 20:03



Saibaitachi


Az újabb vásárlót is a szokásos, barátságos mosolyommal fogadtam. Megvártam, hogy megnézze a kínálatunkat, és az ajánlatát látva kicsit szélesebb mosollyal válaszoltam.
- Köszönjük, ez az ajánlat így magában is teljesen elfogadható - bólintottam, és le is hívtam a kért tárgyakat a bankból, hogy a másik négyet helyettük betehessem. Erős volt a kísértés, hogy elmondjam, fémpáncélra nincsen szükségünk, hiszen így is van már 7 a bankunkban, de hát ő maga mondta, hogy nincs ezekre szüksége, a plusz eladható árú pedig az üzletnek nem rossz.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shota Kedd Márc. 30 2021, 20:05


A pár nappal ezelőtti sikeres csere után Shota már alig várta, hogy visszajöhessen. Belépve a boltba köszönt az immáron ismerős, feketehajú csajnak és az éppen nézelődő szüke férfiúnak is, amit meglehetősen sokszor látott a céhkiürítésen.
- Üdvözletem, hölgyem-uram - mondta és már tette is le a pultra a frissen szerzett Napszak Gyűrűt - Ezt szeretném elcserélni a gyakori Bőrgyűrűre és ha lehetséges, megbeszélni, hogy egy későbbi időpontban, egyetlen egyszer cserélhessek gyakorit ritkára - vette elő a legmegnyerőbb mosolyát és remélte, hogy ennyi elég lesz a cseréhez - Illetve rendelkezek egy T2-es gyakori gyűrűvel is, ha az alkuhoz esetleg némi kiegészítés kell - halászta elő az említett másik itemet is és tette oda a nő elé.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal5735/5900Artes Céhbolt Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Kedd Márc. 30 2021, 20:20

Elgondolkodva hallgattam az ismerős fiú ajánlatát.
- Benne vagyok, de fenntartom a jogot, hogy eldöntsem melyik ritka tárgyat adom oda és milyen gyakoriért cserébe. - néztem rá kedves mosollyal. Az elv elfogadható, de nem mindegy mit mire cserélünk ilyen irányban sem.
- Köszönjük a bizalmat - mosolyogtam a fiúra, ahogy kicseréltük a tárgyakat.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shota Kedd Márc. 30 2021, 20:30


Shota teljes mértékben benne volt az üzletben még így is: neki arra a ritka gyűrűre amúgysem volt szüksége, ellenben később bármilyen ritkát is ajánl fel a csaj, olyanja valószínű Shotának soha az életében nem lesz, vagy maximum átkozott nagy szerencsével.
- Természetesen, és köszönöm - hajolt meg, majd ha eleddig nem volt rá szükség, a Fémgyűrűt is az eladó elé csúsztatta - Ezt is itthagyom, hátha valakinek jobban kell - mondta - A további sikeres üzleteink jegyében - mosolygott a másikra, majd a kezébe vette a Bőrgyűrűt és elégedetten nyugtázta a fegyverkezelés mennyiségét, amit az item adott. Már az első vaddisznó leütése előtt tudta, mire fog pontozni leginkább, ezt pedig az a karácsonyi kazamata csak megerősítette benne.
Mégegyszer átböngészte a cserélhető itemek listáját, majd udvariasan elköszönt és kilépett az üzletből.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal5735/5900Artes Céhbolt Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Saibāitachi Kedd Márc. 30 2021, 20:36


Itachi megvárja, míg a hölgy lerendezi az üzletett a korábban érkező vásárlóval, majd készségesen átnyújtja a beigért tárgyakat; //itt//
– Nagyon köszönöm! Igazán nagy segtség a hozzám hasnló alacsony szintűeknek ez az üzlet. Ha még szükségem lesz valamire mindenképp Önöknél próbálkozom előszőr.
Majd amint átveszi az árukat, távozik.
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal6245/6500Artes Céhbolt Exp_ures  (6245/6500)
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Kedd Márc. 30 2021, 20:42



Shota



A mosolyom szélesebbre húzódott a felajánlás láttán.
- Köszönjük szépen, nem felejtjük el a nagyvonalúságát - pillantottam rá a fiúra. A megmosolyogtató szövegelés mellett úgy fest csak tudja hogy érdemes üzleti kapcsolatban tárgyalni.


Saibaitachi



Ezután visszatértem az árnyharcoshoz, aki időközben előszedve a tárgyakat.
- Örömmel segítünk - feleltem az árnyharcosnak mosolyogva - Megtisztel a bizalmával - hajtottam meg kissé a fejemet, ahogy gazdát cseréltek a tárgyak.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shota Szer. Szept. 08 2021, 18:55


Shota régen volt itt, de miután átböngészte, mit is szeretne megszerezni és rájött, hogy azt bizony... illetve annak alapanyagát sem tudja alapanyagitem nélkül megkovácsoltatni, kénytelen volt újra ellátogatni ide és felvenni a legkedvesebb mosolyát megint.
- Üdvözletem - köszönt és mivel tudta, mit szeretne, reménykedve kereste fel a tier kettes vérteket és nagy szerencséjére volt is a céhnél abból, amihez ő hozzá akart jutni - Szükségem lenne az Erős Bőrpáncélra, ha lehet - pillantott a nőre és közben elkezdett a saját menüjében kutakodni, mit is tudna felajánlani cserébe. Végül kipakolt egy Óriási Harci Faágat és egy Kidolgozott Bőrruhát, majd állát vakargatva tolta oda a másiknak a kupacot - Remélem elég lesz, de rá is tudok fizetni egy keveset, ha kell - mondta bizonytalanul és azért bízott benne, hogy aranyat már nem fog kérni a nő egy nyamvadt T2-es páncélért.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal5735/5900Artes Céhbolt Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Vas. Szept. 19 2021, 21:55

Az utóbbi időben a bolt volt az, ahol kicsit kiengedtem. A rendezgetés, az emberekkel való találkozás (nem túl sokszor) fel tudott üdíteni.
Az ismerős arcokat pedig külön élvezettel figyeltem. Vajon változik a viszonyulásuk a bolthoz? Hozzám? És a stílusuk? Na meg… vajon mitől függ ez?
Szóval izgalmas “kutatás” volt a visszatérő vásárlók figyelése.
Mint amilyen ez a srác is, aki most kifejezetten céltudatosnak tűnt, és a reakciója alapján meg is találta amit keresett.
-
Szia - köszöntem neki.
Odalépve két tárgyat is tett az asztalra cserébe a keresett vértért.
-
Kovácsoltatni készülsz? - kérdeztem mosolyogva. Aztán át is adtam a tárgyat - Rendben leszünk így! - tettem el a két T1-es tárgyat.
-
Gyere máskor is! - intettem a srácnak. Fura alak, de az üzlete érti, a visszatérő jó vásárlókat meg kell tartani!
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shota Hétf. Szept. 20 2021, 08:48


- Igen, kicsit előre készülök itemekkel - felelte Shota a kérdést hallva, ugyanis semmi oka nem volt hazudni, a helyzet pedig tényleg ez volt - Néha elég bonyolult tud lenni - vakarta meg még az állát, majd hálás biccentéssel vette át az itemet és rakta is el gyorsan az inventoryjába.
- Köszönöm szépen - hajolt meg és lépett ki az üzletből: ez egyelőre elég zökkenőmentesen indult, a java viszont csak most következik.


Az itemeket küldtem ITT.
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal5735/5900Artes Céhbolt Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Shota Szomb. Május 28 2022, 10:04


- Üdv újra - mosolyodott el Shota, amint belépve a boltba újra a feketehajú lánnyal találta szemben magát - Ezúttal egy kicsit több időre lesz szükségem, de igyekszem nem sokáig zavarni - lépett oda a pulthoz és kezdte el böngészni az elérhető árukat, hosszan, az állát dörzsölgetve közben.
Azután kérdezett.
Utánajárt, hogy vannak-e T5-ös nyersanyagjaik is a céhnek és hogy esetleg van-e eladó, természetesen közel egyenértékű cserealap fejében, legyen szó ritka itemekről vagy éppen aranyról és nyersanyagokról, tárgyakról, arcán pedig talán akkor először ragyogott fel az őszinte, hálás mosoly, amikor a nő közölte vele, hogy tud számára ilyesmit biztosítani. Tier 5-ös cuccokat ugyanis a magafajta szólósoknak beszerezni majdnem lehetetlen volt, még úgy is, hogy aranyban - szerencséjére - nem volt hiány. Shota tehát megköszönte a lehetőséget és kipakolt a pultra minden olyan itemet, amikből úgy látta, hogy az Artesnak nincs vagy éppen nem bővelkednek benne, egy rövid számolás után pedig még egy kisebb zsák aranyat is odatett, tierkompenzáció gyanánt.
Tényleg nehéz volt új felszerelésekhez hozzájutni.
- Hálás köszönetem, kisasszony - hajolt meg a csere végeztével, majd az ajtóhoz lépett - Ha szüksége van bármire, igyekszem a rendelkezésére állni - fordult még vissza egy félmosollyal, majd elköszönt és kilépett az üzletből.
Shota ritkán szokott ilyesmit bárminek is felajánlani. Chakna azonban tényleg sokat segített most neki és az ifjú harcművész remélte, hogy az üzleti kapcsolatuk az idő előrehaladtával a mostaninál csak még gyümölcsözőbb lesz.


A cseréket átküldtem csereberében, köszi! ^^
Shota
Shota
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 477
Join date : 2020. Nov. 20.

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal5735/5900Artes Céhbolt Exp_ures  (5735/5900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Chakna Szomb. Május 28 2022, 12:26

- Szia! Örülök, hogy újra nálunk jársz - köszöntem barátságos mosollyal.
Már meg sem lepődtem, mikor a feketehajú fiú belépett a boltba. Ha nem is napi vagy heti szinten, de rendszeres vásárló volt nálunk, aki mindig udvariasan, lényegretörően mondta el mit szeretne, és nem problémázott azon, hogy cserébe mennyit kértem tőle. Persze... oka sem volt rá igazán, mert  a többedik vásárlásakor már nem törekedtem rá, hogy kifejezetten  hasznot hozzon az üzlet, ha nem is mentem bele egyértelműen veszteséges cserébe.

Most volt az első alkalom, amikor igazán elgondolkodtatott. A megjegyzésére biztosítottam róla, hogy nem zavar, nézelődjön nyugodtan. Viszont, miután átböngészte a boltban bárki számára elérhető kínálatot, kérdezni kezdett.
Néhány pillanatig komoly arckifejezéssel gondolkodtam. Alaposan meghánytam-vetettem magamban a dolgot, de végül elmosolyodtam.
- A törzsvásárlóknak ez is megoldható - jelentetem ki, és gyorsan meg is tárgyaltuk, hogy mire lenne szüksége.
A mosolya ígéretes volt, bár levontam a következtetést, hogy mostmár a legmagasabb elérhető tierű felszerelést igyekszik összeszedni, így lehet nem egyhamar látom viszont vásárlóként.
A felajánlására meglepődés ült ki az arcomra, de aztán hálásan rámosolyogtam.
- Köszönöm! Ha hallasz valami érdekességről, amit el lehetne adni a boltban, mindenképp szólj! - kértem. Mást így félig ismeretlenül nem is kérnék.
Meghajlással búcsúztam tőle, és még kicsit elgondolkodva ezen az üzleten tértem vissza a rendezgetéshez, amivel az időt elütöttem.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Artes Céhbolt Exp_bal9545/9700Artes Céhbolt Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes Céhbolt Empty Re: Artes Céhbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.