Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jumpy Vigor céhbolt

+8
Kemabat
Cearso
Tachibana Makoto
Jun
Shukaku
Kurokawa Yuuki
Asuka
Sasakawa Mito
12 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Csüt. Aug. 20 2015, 14:45

Akae:
Csendben hallgattam a lány javaslatát, mosolyogtam, majd amint végzett megráztam a fejem.
- Nem. Sajnos ennyiért nem adhatom oda. 180 arany, a kettőért együtt, vagy nem áll az alku! Razz

Kirio-kun:
Tagadhatatlan, hogy élvezem a fiú kis szende viselkedését. Igazából már a puszta félelme is felért nekem egy kis borravalóval, de a fizetségről még mindig nem esett szó.
- Oh értem... Ezek szerint nem találsz elég szépnek, hogy "olyan" módon fizesd ki a kristályokat? Értem én... - egy pillanatnyi szünetet tartok, majd ha magyarázkodna, azonnal a szavába vágok. - De semmi baj! Nem hibáztatlak érte. - közben pedig elgondolkodom az ajánlatán, majd váratlanul felkiáltok.
- Legyen! Szóval akkor hozol növényeket, és játszhatok is veled cserébe kapsz kristályokat. Így gondoltad ugye? De mesélj nekem erről a standdologról. Hogyan működik?
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal3984/4100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Akae Csüt. Aug. 20 2015, 22:50

- De hát akkor nem jártok rosszul, hisz ennél sokkal többet érnek az itemek.
Kicsit elmerengve nézett.
- Mondjuk ti elég erős céh vagytok lehet nektek ezek csak feleselgessen foglalják a helyet.
A kislány el is kezdett kutatni az inventoryában és odaadott Junnak 180 aranyt.
- Nagyon köszönöm, sokat fognak segíteni a fejlődésben és a harcokban is.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/1500Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Aug. 21 2015, 13:11

- N-nem úgy... - kezd persze rögtön ellenkezni, és mikor a szavába vágsz, csak még jobban pánikba esik. Egy-egy rövid pillantást vet az ajtó felé, látszik rajta, hogy szabadulni szeretne.
- N-nekem tényleg nem ilyesmi járt a fejemben, Jun-san! - tiltakozik végül még hevesebben - A-aranyosnak tartom, de... - motyogja végtelenül halkan maga elé. Már nem is mer rád nézni, a kérdésedre csak félénken bólint, bár a "játszhatok veled" kifejezés kicsi pírt csal az arcára.
- V-van egy doboz, amit meg kell pörgetni... mint egy tombolásnál... és kiesik belőle egy számos golyó, és mindegyik számhoz tartozik valami. T1-es, T2-es felszerelések, meg ércek vannak... és egy pörgetés 200 arany - próbálja elmondani a részleteket, most már fel mer nézni rád egy-egy félénk pillantással.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/7700Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 24 2015, 22:21

Akae:
- Túl sokat gondolkozol, tessék itt vannak a cuccaid. - nyújtom át neki a kért felszereléseket egy kis idő elteltével, a pénzt pedig később elküldöm a céhbankba.
- Ha bármiben segíthetünk gyere bátran! Köszöntem a vásárlást! :3

Kirio:
Egy picit élvezkedtem, alaposan belakmároztam a fiúcska ártatlanságából, majd amint jóllakottnak éreztem magam, és neki sikerült elmondania azt ami érdekelt, bólintok, és miután kiraktam egy "rögtön jövök" táblát ki is lépek a pult mögül.
- Nagyszerű! Akkor vezess oda, szeretnék játszani veled. :3
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal3984/4100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 10:38

/Shu/
Meglehetősen régen voltam már itt szinte már el is felejtettem, hogy is néz ki.
- Senpai! - Integetek szinte rögtön ahogy megpillantom és ha lehetőség van rá még egy ölelést is kap tőlem ahogy Timidus is, ma jó kedvem van ami nem csoda, végre pontosan tudom mit is csináljak. - Hogy vagytok? - Érdeklődöm, hisz a boss óta nem is láttam őket majd ideje a jöttömre is rátérnem.
- Valamiféle harci kristályokat keresek, olyasmi amivel le tudom bénítani az ellenfelet vagy egyéb hasznos harci kristályokat. Tudtok nekem ajánlani valamit?
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal7230/7300Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 10:55

(Yuuki)

-Halihó! Köszi, jól! Képzeld, rájöttem végre, hogy hogyan fogalmazzuk meg a céljainkat úgy, hogy senki se legyen dühös ránk. Vagyis... vagyis eddig még senki nem lett dühös, bár bizonyos embereknek még nem mondtam el, akik általában a legdühösebbek szoktak rám lenni...
Itt idegesen nevetgélt kicsit, majd intett Timinek, aki ki is hozta a könyvecskét, ám szinte át sem adta még Shunak, máris sorolta a megfelelő itemeket.
-A Füst Kristályokkal tulajdonképpen megakadályozza az ellenfelet a támadásban, ha nincs elegendő látás szintje. Erről meg kell győződnöd a használat előtt. A Lökés Kristály már konkrétan elveszi a támadási lehetőséget, ha ügyesen használod, és nem hagyod az ellenfelet feleszmélni. A Büntető kristály ennél is biztosabb, de azt csak vörösök ellen használhatod. Az Érzelem Kristály is beválhat bizonyos ellenfelek ellen.  Az Erőtér Kristálynál az ellenfél támadhat, mindössze a következő támadássorozata nem fog sebezni, ha megfelelő a köztetek lévő szintkülönbség. Gyenge Területi Kábító Kristály, szintén egy támadássorozatot veszíthet két ellenfél. Erős Hullám Kristály csak kettes akrobatika alatt hat. Az Energiaszipoly Kristályt akkor érdemes bevetni, ha az ellenfélen látod, hogy fárad, vagy ismered a kitartáspontjait. Az egyes és kettes tierű kristályokat másolhatod a copy kristállyal is. Nemrég gyengítettek jó pár receptet, miután sikeresen használtuk őket Tachibana ellen. Javaslom, hogy ha találsz egy jó kombinációt, azt tartsd titokban, mert a készítők figyelik, és zárják a kiskapukat.
-Izé... igen... de nem szép dolog sem dicsekedni, sem durcizni, ugye Timi. Egyébként meg... mi gyakran használjuk az itemeket, és sokat is... legalább is a többiekhez képest, ahogy láttam. Viszont... én megmaradtam tier egyen, hogy a kicsiket segítsem, meg egyébként is jobban szeretem ezeket a hasznos kristályokat, amik nem arra valók, hogy bántsunk vele másokat. Persze... ha szeretnél valamit, és van anyagom, akkor máris készítem. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 11:21

- Eh? – Pislogok nagyokat. - Nem értem, ha valakinek van egy célja akkor, hogy lehet ha másképp adja elő akkor kevésbé lesznek dühösek. A cél nem változik nem? – Okés, sose voltam a szavak embere így lehet ez csak nekem magas de annak külön örülök, hogy a senpai és egyenesben van a céljaival vagy mi a szösz.
- Hmm… Nagy a választék… - Hallgatom a magyarázatokat. – Alapjáraton én se szeretek kristályokat vagy mást használni. Egy harcos a szívével és fegyverével küzd, legalábbis az én kódexem szerint. Sőt ami azt illeti most dolgozom egy technikán ami ezzel kapcsolatos, elég sok energiát felemészt de keményen edzek, hogy erősebb legyek. – Csillan fel magabiztosan a szemem. – De Freya-senpai nem olyan ellenfél akinél kísérletezhetek szóval kénytelen vagyok mindent bevetni. Hmmm… talán egy-két repülés segítő kristályt tudnék használni, az extra kitartás lehet jó jönne, még ha csak kevés is. Na meg a pajzs kristály is. Ha lehet akkor kettő-kettőt elvinnék.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal7230/7300Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 11:32

-Freya? Érdekes küzdelemnek ígérkezik, mindenképpen értesíts. Ő valóban sok itemet használ, jó ötlet volt frissíteni a készleteidet vele szemben.
-Miért pont őt választottad? És... izé... remélem azt tudod, hogy ő még tényleg csak kislány. Szeretném, ha nem bántanád meg... elég volt neki, amit Hinaritól kapott...
-Egy jó harcosnak ismérve az alázat, és nem alázza meg az ellenfelét.
-Ponnntosan! Szóval... akkor kettő Alap Repülő Segéd Kristály és egy Pajzs Kristály?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 11:51

- Én is csak egy kislány vagyok. – Öltöm ki rá a nyelvem. – Timidusnak pedig igaza van. Egy igaz harcos nem kérkedik az erejével főleg ha erősebb az ellenfelénél és ismerhetnél már annyira, hogy nem szoktam sértegetni másokat csak úgy. Különben is Freya senpai egyike a legendás kardforgatóknak az ereje vetekszik Hinari onee-chanéval, ki mástól is tanulhatnék jobban ha nem tőle. Ha pedig elsőre sikerül legyőznöm azzal én is berobbanhatok a köztudatba bár sok reményt nem fűzök hozzá. Egyelőre inkább csak tapasztalatot szeretnék gyűjteni és megerősödni. – Meg ezzel is felkelteni a Sayonara figyelmét, de ezt inkább magamban tartom.
- Igen csak ez a kettő lesz. – Bólintok. – Még nem tudom, hogy elfogadja-e a kihívásom de majd szólok mikor párbajra kerül a sor. – Idő közben az erszényem is előszedem. – Nem tudok túl sokat adni most. Nem igazán tudtam felkérésekkel foglalkozni és elég sok kiadásom is volt… - Miért is untatom ezzel? – Remélem ennyi fedezi a költségeket. – Teszek le kétszáz aranyat az asztalra.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal7230/7300Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 13:39

-Persze, persze, csak mivel ő ugye sokáig veretlen volt, nagyon rosszul érinti a vereség. Neki is meg kell tanulnia veszíteni persze... de azért finoman. És... hát igazából Hinariról sem hittem, hogy olyan csúnyán elbánna vele... meg ugye a múltkori malackásnál is ti tudtátok, hogy az gyakorlás... szóval inkább szólok... remélem nem gondolod, hogy rosszat feltételezek rólad...
Szabadkozott gyorsan, nehogy félreérthető legyen a helyzet, majd ő maga kezdte csitítani a kifogásokat, és számolatlanul, rá se pillantva az érmékre bedobta a perselybe.
-Mindig pont annyi pénz elég, amennyit a vásárló adni szeretne. Nem kell kifogásokat keresned, tőlem ingyen is vihetsz dolgokat, hiszen tudod. Főleg, hogy még a jelvényünk is közös.
Emlékeztette Yuukit, majd hátravonult elkészíteni a kristályokat, majd kisvártatva újra előkerül, és kis dobozkába csomagolva átadja az itemeket.
-Itt is vannak. Remélem jól fogtok szórakozni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Szept. 20 2015, 13:57

- Azt mondják egy vereségből többet lehet tanulni mint ezer győzelemből. – Mosolyodom el. – De majd igyekszem óvatos lenni. – Az ingyen tárgyakra meg csak megrázom a fejem. – Nem szeretnélek kihasználni. – Ezután már nem is kellet sokat várnom.
- Köszönöm. Nem is zavarlak tovább, meg nekem is gyakorolnom kell még. – Hajolok meg enyhén előtte majd a búcsú után már el is hagyom a boltot

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal7230/7300Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 20 2015, 14:26

-Ez így is van, de annak, aki egy picit elkényeztetett lehet, annak ezt nehéz elmagyarázni... de ezt biztosan te is tudod. A kihasználást meg a feltartást felejtsd el. Ha gyakorolnod kell, akkor menj csak. Örülünk, hogy segíthettünk. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Csüt. Okt. 15 2015, 15:09

"Friss" hírek:

Kód:
Mr. D üzlete végleg bezárt

feltehetőleg az új tag ide be fog tudni költözni a árujával, ezért a stand megmarad a régi helyén. Csak előtte szépen le lett takarítva.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/5900Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Nov. 01 2015, 22:08

Halkan, egy apró, sunyi mosollyal az arcomon lépek be a a sárkincás boltba. Egyelőre vásárlási szándékkal. Egyelőre nem volt semmilyen sunyi gondolatom, de kitudja... lehet, ha máskor jövök, talán nem csak arany fog cserélődni az álltévők között. Belépve a sárkincás csajszi pultja elé lépek, és továbbra is mosolyogva intek neki.
Üdv. Mondcsak csajszi van Denevér Kristályod nem? Tudod ami denevércsapatokat csinál. Tudnál csinálni nekem egyet? - kérdezem, miközben 50 aranyat potyogtatok az asztalra.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal75/1500Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 01 2015, 22:53

Shu egy kicsit elpirul, amikor megjelenik Katha, hiszen azonnal Cearso ugrik be neki, de amire a lány már a pulthoz ér, mosolyogva fogadja.
-Persze, hogyne tudnék! Máris hozok neked egyet.
Az aranyat számolás nélkül besöpri a perselybe, majd kisvártatva vissza is tér a kristállyal.
-Tessék, itt is van. Használd egészséggel! ^^
Nyújtja át a kis dobozkát, amibe becsomagolta a darabot.
-Segíthetünk még valamiben?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Miu Kedd Nov. 10 2015, 15:26

Itt még eddig nem jártam, szóval csak óvatosan nyitom ki az ajtót és csak épp annyira, hogy épphogy be tudok ugrani a résnyire nyitott ajtón.
-Üdv! Szeretnék rendelni egy Halvány Füst Kristály. Mi az ára?
Ugyan láttam, hogy becsületkassza van, de nem igazán vásároltam még kristályokat, szóval inkább rákérdezek, biztos ami biztos.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/2100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 10 2015, 15:31

Shu felpislant az újságából, felpattan, majd meg is hajol, mielőtt beugrik a pult mögé.
-Halihó! Annyi az ára, amennyit adni szeretnél érte. Egy darabot kérsz?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Miu Kedd Nov. 10 2015, 15:39

-Rendben, és igen csak egyet kérek.
Leszámol a pultra harminc aranyat
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/2100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 10 2015, 15:48

-Egy perc és itt leszek vele. Addig itt az újságom, hogy ne uncsizz.
A lány kezébe nyomja az előbb még általa olvasott lapot, majd egy szökkenéssel a hátsó szobában terem. Egy percnél azért több telik el, végül azonban átnyújtja a kis dobozt, benne a kristállyal. A pénzt számolás nélkül söpri a perselybe.
-Előbb az árú, azután a fizetség. Segíthetünk még valamiben?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Miu Kedd Nov. 10 2015, 15:58

Csak meglepetten pillogok a lány után, miután a kezembe nyomta az újságot és eltűnik a hátsó szobába.
-Nálam akkor szokás átadni az árut miután kifizették, mert jártam már úgy, hogy nem kaptam fizetséget csak egy ígéretet rá. Szóval én tartom is magam a saját szabályaimhoz. ^^ Köszönöm a kristályt és nem kell, csak ennyire volt szükségem most. Viszlát. Smile
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/2100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Nov. 17 2015, 20:00

Ismételten betértem a sárkis csajszihoz. A fene se tudja mi a fenét keresek itt, már megint.. ja de tudom... kellenek a potik, meg a kristályok... bár most főképp csak kristály. Így hát beléptem a helyiségbe, és köszöntöttem röviden az ittlevőket, majd az egyik pulthoz és egy lsitát és egy kisebb aranykupacot pultra.
- Hellobelóó. Mondjátok csak összetudnátok tákolni nekem egy adag kristálykupacot? Szükségem lenne rá a következő koboldtámadásnál. - kuncogok halkan, majd elkomolyodok - Csak ennyi aranyat tudok adni egyelőre, sajnos a többire szükségem van. A T3-as cuccokra itt vannak a nyersik is.

A listán van:
3x Farkasagyar Kristály
2x Magasugrás Kristály
3x Tükör Kristály

1x Falmászás Kristály
2x Illúzió Kristály

növények
6 Nihl Ág
5 Eknier Levél
2 Eknier Levél
4 Ezüst Százszorszép

arany 100
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal75/1500Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 17 2015, 20:23

-Oh, visszatérő vásárló! Halihó!
Ugrik fel Shu a székéből a pult mögé, és széles mosolyra húzza a száját. Végighallgatja a lányt, majd rápillant a listára, és vakargatni kezdi a fejét.
-Hát... a Tükör Kristályhoz ritka növény kell, és abból most pont kifogytunk. Egyet tudok neked adni saját készletből, mármint a sajátjaim közül. És... azokkal sem tudok mit kezdeni, amit nem T1-esek a listán. Így is megfelel? ^^"
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Nov. 17 2015, 20:55

A fejemet vakarásztam, majd sóhajtok.
- Legyen megfelel. De ha nem gond akkor cska 80 aranyat adnák. - elhúzom a számat - Drága a T3-as felszerelés, és sajnos mostanság nem vagyok túlontúl jó pénzben.... és mint látod nem vagyok full felszerelésen, és ráadásul most fegyverbeszerző körútra is el kell mennem - mondom, majd elgondolkozva nézek a lányra - Mondcsak drága milyen eladó fegyvereitek vannak? Bármilyen kaszt.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal75/1500Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Nov. 17 2015, 21:03

-Tudod, annyit adsz, amennyit jónak látsz. Már legutóbb megbeszéltük. ^^
Ezúttal a lány orra előtt készíti el a kristályait, gondos odafigyeléssel, precíz munkával, a lehető legpontosabban. Ha Kathának csak egy kis fogalma van a kristályírásról, akkor tudhatja, hogy feleslegesen pontosan csinálja, mert a rendszer úgyis korrigál... de hát Shu szereti jól csinálni a dolgait. Persze írás közben azért válaszolgat is.
-Hogy... fegyvereink? Eladóak? Ami van, és eladó, azt kitettük a Szabad Rablás Boltocskába. De... az előbb azt mondtad, hogy hármas tierre gyűjtesz. Ha a bankból szeretnél fegyvert venni, az is lehetséges, szívesen segítünk, de ezt Junnal kell megbeszélned, ő a céhvezér.
Közben elkészülnek a kristályok, szépen becsomagolja őket, és átnyújtja a vevőnek.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Dec. 16 2015, 16:41

Nem sokan szeretnek errefelé, de Shukaku-chan biztosan, úgyhogy hozzá bátran betértem, miután Blackbirdnek meghagytam, hogy mikor mit csináljon. Nem mintha neki túl sok instrukció kellene, sokkal önállóbb és életképesebb, mint a hű csatlósom :]
- Szervusz, Shukaku-chan :] Két halvány Füst Kristályt szeretnék. Két gombám hiányzik hozzá, de minden más itt van :] - köszöntem, és tettem le az asztalra a növényeket, meg egy marék aranyat.

***

Valamivel később Junhoz egy komoly kisugárzású lány tért be, kicsit morcosnak is látszott. Se köszönés, se semmi, csak letette a növénycsokrot a pultra.
- Egy Falmászás Kristály lesz. Mennyi? - szólalt meg ridegen, röviden felmérve az eladót tekintetével.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_bal10/7700Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  - Page 2 Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.