Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

5 posters

Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Rosalia Vas. Márc. 01 2015, 12:49

3x Sötét Elf: HP:80|F:10|E:8|K:5|GY:10|S:6|P:20|

Ayani (Sebzés: 3, Pet sebzés 13, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Sötét Elf #1
Sötét Elf #2
Sötét Elf #3
Atoru (Sebzés: 3 /kés, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Sötét Elf #1
Sötét Elf #2
Sötét Elf #3
Kokoro (Sebzés: 2, Pet sebzés 3, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 5 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Sötét Elf #1
Sötét Elf #2
Sötét Elf #3
Sötét Elf #1
Sötét Elf #2
Sötét Elf #3
Sötét Elf #1
Sötét Elf #2
Sötét Elf #3


Kokoronak sikertelen lesz az idomítása. Ayaninak 5 vagy afölé kell dobnia sikeres idomításhoz, mob fél élet alatt 4 vagy afölé.

Ayani: 92/145 hp (3 husi talonban)
Atoru: 50/50 hp (2 husi talonban)
Kokoro: 40/40 hp (2 husi talonban)

Kokoronak 2 farkasa van.
Ayaninak 3 farkasa, 1 jeges nyálkája (8 hp) és 1 kobold harcosa van.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Márc. 01 2015, 13:37

Újabb zsákmánnyal gazdagodtunk. Szépen haladtunk sorban, eléggé jól védve. Egyre jobban komorult a környezet, és ezen a leszálló köd sem segíthet. Vajon ez a környék sajátossága? Amikor is észlelésem ismét jelet…. bakker már megint? Szinte ezzel egy időben pendült egy íj, és én a többiek útját elállva megállítom a menetet. A vessző a lábam előtt ért célba.
- Legyetek óvatosak rossz előérzetem van. – súgom hátra.
Az árnyak közül végül előlépdel 3-om alak íjjal a kezükben, mogorva arccal. Sötét elfek. És nem úgy tűnt, hogy beszélgetni akarnak velünk. Hadnagy és Radar rögvest előttünk terem, és Bob is odakúszik a sorba. Tapmancs egyelőre még hátul rögvest mellettünk marad, ahogy Lothar is.
- Üdv néktek erdő népe. Nem akarunk, viszályt nem ezért vagyunk itt. Kérlek, engedjétek le az íjakat, és én is visszahívom a farkasokat. Tárgyaljuk meg a dolgokat, és akkor semelyik félnek sem kell veszteségtől tartania. Ti sem akarhattok megsebesülni, ahogy mi sem, és túlerő révén mi előnyben vagyunk. Szóval kérlek… – mondom barátságos, de határozott hangon – Ha van tüzetek akár megbeszélhetjük a dolgokat evés közben is. Elég jó szakács vagyok.

-- amennyiben benne vannak a tárgyalásban—
Elmosolyodok, és füttyentek egyet. A Farkasaim és a nyálkám is rögtön arrébb vonul, bár még mindig gyanakvóak maradtak, nem támadtak.
- Kusumi Ayani vagyok örvendek a találkozásnak. – hajlok meg az egyik elf felé.
Kihitte volna, hogy ilyen érdekes lesz ez a viadal. Nem gyakran találkozik az ember Elfekkel, és tárgyal velük.
- Akkor itt bestéjük meg, vagy van esetleg táborhelyetek, ahol sütögethetek. Van vadhúsom is nem tudom, mennyire szeretitek a húst.

-- amennyiben mégis támadni készülnek –
Ha íjukat továbbra is ránk szegezik, és támadásra készen vannak, akkor sajnos nincs mit tenni. A sors úgy akarja, hogy harcoljunk.
- Nem akarlak megölni. Tegyétek le a fegyvert és egyezzünk meg. – kérlelem ismét.
Az egyik elf lejjebb veszi az íját, majd bólint, ám a társai továbbra is rám szegezhetik az íját. Sajnos azonban ezt nem hagyhatom. Farkasaimat és Bobot a Elfecskére uszítva hamar széjjel kapjuk, míg én és Lothar a 3-ast támadjuk.
- Akarod még folytatni? Vagy te is szívesebben tárgyalnál?

// megpróbálok megegyezni az elfekkel, amennyiben mégis harcra kerülne sor akkor: szelidítés próba sikeres, Tapmancs, Hadnagy, Radar, Bob 2x támadja Elf 2-t összesen 104 HP-t belesebezve, Lothar és én 2x támadjuk Elf 3-at 32-t sebezve rajta //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 03 2015, 10:58-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 01 2015, 13:37

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Rosalia Kedd Márc. 03 2015, 11:10

Ayani nagyszerű idomárnak bizonyul, ugyanis az eddigi kisebbfajta hadseregét sikerül egy újabb taggal bővítenie. A másik két elf értetlenül áll a helyzet előtt, miszerint egyik társuk leugrik a fáról és szépen besorol Ayani mögé. Eközben a petsereg sem rest cselekdni, leráncigálják a fákról az elfeket. Az egyiket a farkasok marcangolják szét, a másik még kilő egy nyílvesszőt az idomárra, de a kobold az idomárjával karöltve őt is elkezdi csépelni.

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 0e926fb5948c7cd93380c565dbd12a2f_2ead83ef876bce61f9911c009434930d0a5d0044

Ayani: 84/145 hp (3 husi talonban)
Atoru: 50/50 hp (2 husi talonban)
Kokoro: 40/40 hp (2 husi talonban)


Atoru jön, 1x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Atoru Kedd Márc. 03 2015, 20:59

- Rossz előérzet? - kérdeztem meg Ayanitól, érdeklődve. Én most semmit nem érzékelek. Bár a jártasságaim nincsenek is olyan szinten, hogy akármi fontosabbat érzékeljek.
Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy nem sokára meg is jelenik előttünk három mob... Nem, ezek nem egyszerű mobok... Sötét elfek!
Mítikus lényekkel eddig csak nagy ritkán találkoztam, és akkor sem ilyen közelről... Most pedig végre láthatom őket! *-* És Aya még konzultálni is szeretne velük. De  izgi lenne, ha sikerülne!
Ezt a boldogságot még az sem árnyékolja be, hogy nekünk támadtak. Egyedül az zavart, hogy Ayanira támadtak...
Azonban ő milyen szépen visszatámadott! O.o Egyet átállított, egy másikat pedig a magánhadseregével szedett szét. Azta. ._. Mondhatni szerencse, hogy velük tartottam.
No de akkor tegyük is hasznossá magunkat! Ha egy kicsit gyengítek az elfen, az talán még nem okoz akkora tragédiát a lányoknak. Esetleg az is lehet, hogy elfut... No nézzük!


//két késvágás, 2x3 sebzés, ha talál//

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 03 2015, 20:59

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Atoru Kedd Márc. 03 2015, 20:59

másik kocka...

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 03 2015, 20:59

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Rosalia Kedd Márc. 03 2015, 21:11

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 771e81298d75adc1bf08c38c23ff3f06_0191782d888e6e06d8ad5dbece1bbe3bc509aa23

Ayani: 76/145 hp (3 husi talonban)
Atoru: 50/50 hp (2 husi talonban)
Kokoro: 40/40 hp (2 husi talonban)


Kokoro jön, 1x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kokoro Szer. Márc. 04 2015, 13:39

Meglepődök. Nem rég tanultam meg ezt a szót is. Meglepődni. Mikor valami váratlan éri az embert. Nagy dobbanás. Oldalra kapom a fejem, az arcom lángol. Talán tűz? Nem, ez csak... a nem létező vér. A karja érintése, az ereje, a magabiztossága. Ez nem olyan, mint a férfiak. Ők durvák voltak, fájtak. Atou nem fáj. Mi lehet ez? Utána kell néznem. El kell menjek a könyvtárba.
Bólintok. Persze. Így nem szakadunk el egymástól. Visszahajtom a fejem. A szám olyan irányba mozdul, melybe ritkán teszi.
Mosolygok.
Vajon szabad? Nem kapok ki érte? Biztos ki fogok kapni érte. Régen mindig.
Megtorpanunk. Ayani figyelmeztet minket. Három alak bukkan fel előttünk. Három ember, sötét bőr, hegyes fülek. Kik ezek? Játékosok? Nem, az nem lehet. Atoru és Ayani furán viselkedik. Ayani szóba áll velük. Nem értem, amit mond. Mi az, hogy tárgyalás? De az emberek nekünk támadnak. Megijedek, hátrébb lépek. Nem tudom, elengedjem-e Atorut. Végül elengedem. Harcolni kell. Harcolni kell három ember ellen.
És a durranás... pedig az vajon azt jelentette, ismét biztonságban vagyunk? Akkor mégis miért...?
Luna és Fenrir előre tőrnek. Vicsorogva, harapva, karmolva. Pedig az nem is farkasokra jellemző mozdulat. Én hátul maradok, rettegek, reszketek. Alig bírok talpon maradni. Nem, emberek ellen... ez nekem nem megy...


//A két farkas támad, első Fenrir, második Luna. És még pont időben... >.> *már szalad is a buszhoz*//

_________________
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 04 2015, 13:39

The member 'Kokoro' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 4766609959_af0c0eb7c7_s Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Rosalia Szer. Márc. 04 2015, 13:58

Bár Kokoro petjeinek támadása sikeres, az utolsó elfet csak még jobban felpaprikázza a helyzet és nyílvesszőivel futás közben megsorozza Ayanit. És elfeledtem mondani, hogy az előző elf után némi porhanyós husika szintén ott maradt :F

Spoiler:

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 7552738ebb2c0762485ac956c3d280db_67223aac3eac92a1e30133e8fce3b5c7cda42fce

Ayani: 52/145 hp (3 husi talonban)
Atoru: 50/50 hp (2 husi talonban)
Kokoro: 40/40 hp (2 husi talonban)


Ayani jön, 2x támadhat.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Márc. 04 2015, 15:40

Sajnos nem sikerült megbeszélni a dolgokat és csak azért is sikerült harcra sort keríteni. Ám szerencsére az első elf már a harc előtt elvállt a társaitól, akik úgy tűnik nem ezt várták tőle. A harc ezek után szinte csak mészárlásba folyt. A farkasaim szinte széttépték a maradék elf közül az egyiket, és a másikra is jutott egy kis sebzés. Bár Ato és Kokoro egy fokkal kevesebbet ütöttek az ő segítségük is jól jött. Végül ott álltam teletűzdelve vesszőkkel, pixelre éhes farkasokkal.
- Azt hiszem ennyi elég volt… nem? – kérdezem tőle.
Bár látszott rajta, hogy nem akaródzik, de ő is leeresztette az íjat. Miközben a nyílvesszőket sorra kitépegetem a két elfre nézek, akik oda sétáltak a társuk helyéhez, ahol elpixeleződött.
- Sajnálom a társatokat. De megkértelek, hogy ne támadjatok. Mellesleg mi a neveitek?
Végül ezután a húshoz lépek, és kénytelen kelletlen felveszem.
- Kannibálnak érezném magam, ha ezt megenném… de a szükség kötelez… Kokoro. – ha a lány ide figyel, átnyújtom neki az egyik még megmaradt farkas húst. Így nálam van 2 farkas, 1 nyálkás és egy elf hús. Ki kéne már sütni őket… erről jut eszembe.
- Mondjátok, van valahol a környéken táborotok, ahol van tűz vagy tűzgyújtó dolgaitok? Esetleg nem íj típusú fegyverek. – kérdezem az elfektől.
Ha „nem”-et jeleznek, akkor marad az eredeti terv, alias óceán.

// idomítás sikeres a harcnak vége, az elf húst én vettem fel és egy farkas húst átadtam Kokoronak //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 04 2015, 15:55-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 04 2015, 15:40

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek Empty Re: Ayani, Atoru, Kokoro vs Sötét Elfek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.