Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Éjszaka az étteremben

+2
Ozirisz
Jay
6 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Júl. 05 2015, 12:21

//bocsesz, kicseszett a meleg velem, mert nem bírom X.X Amúgy a második rész az első után van, legalábbis úgyv tudom.//

Hú bakker, Foxy megállt, de nem a csaj miatt, hanem mert Freddy belé tömködte Jay-t! D8
- Hahó, csinálj valamit, hahó! D8 – persze engem fognak le, így nem tudom tökön rúgni Freddy-t, sőt, ha tudnám se sikerülne, max beletörne a lábam a valóságban, mert Freddy-nek nincs töke, viszont elég kemény fickónak néz ki (nem úgy, ti perverzek! XD). De a csaj csak nézte, ahogy Jay lassan Ozi sorsára jut, s ő is megkapja a halott kölök ikont, a páncéllal együtt, ezzel Foxy átmenetileg kikapcsol.
- Nincs sok időnk! - s kifeszít a róka karmaiból, s megragad. - Futás! - s HUSS! Olyan gyorsan menekül Freddy-től velem, hogy szinte repülök.
- Hú de gyors vaaaagy. 8O – ennyit tudtam szállás közben mondani. Esküszöm, mintha láttam volna Shu-t egy pillanatra… Végül beérünk a konyhába, ahol hála istennek egy teremtett lélek vagy robotszörny sincsen! Majd bepörögtem, mint drogos a speed-től, majd ilyen „ne ellenkezz különben meghalsz!” hangnembe mondja:
- Itt maradsz, mozdulatlanul, bújj el. Figyeld a másik bejáratot szemben. Ha bejön rajta Chicka, sikíts, ahogy tudsz, és jövök is érted! Most megyek a kislányért! - és lelépett.
- De hogy bújjak el, ha mozdulatlannak kell maradnom? - S ezzel a hülye kérdéseimnek gyűjteménye egy új darabbal gyarapodott! Nézzük csak, mi van a konyhában… Asztal alatt nem jó, mert ott megláthatnak, szék nincsen, fiókok túl kicsik… Van itt embernagyságú fazekuk? Na az tuti nincsen! Maximum ha kannibálok lennének! Szekrény sincs akkora, mert minek? Na jó, vagy a fagyasztó marad, vagy a hűtőszekrény. Remélem nem az a régi stílusú van. Ha lehetséges, akkor vagy a fagyasztóba, vagy a hűtőbe bújok el, miközben azt remélem, hogy a robotok nem kukucskálnak ezekbe bele pizzát remélve. Meg hogy nem fogok lefagyni, mint a Windows. Vagy ha nem lehetséges, akkor az asztal alá bújok, vagy ahova lehet. Malmozok, alszok picit, malmozok, várok, lesek, nem-e jön valaki vagy valami, keresem az órát, nem találom, malmozok, ismételgetem a szavakat, hogy meglegyen a minimum… szóval ülök, s várok, illetve lesek. Milyen sz*r lehetett annak, aki itt dolgozott. Főleg, hogy minden tiszta mocsok, fúj. >< Mintha az előbb láttam volna erre mászni egy egeret, vagy egy patkányt. Ha csak nem kiderül, hogy itt sütötték meg az 5. gyereket, s megetették a többi gyerekkel, fúj. >< Ozi vajon magánál van a jelmezben, vagy ő is ki akar nyírni minket? Most akkor két hulla van Bonnie-ban? Egy friss Ozi meg egy nagyjából odarohadt gyerek? Hú, de kellemetlen lehet Ozinak, hogy egy rothadó hulla mellé tömködtél Bonnie-ba. Vagy mégis megtalálták és kivették a gyerekhullát? Áááá, már lassan semmit sem tudok, úgy összezavarodok a végére… 8S Főleg, ha előjönne még egy halom Animicsoda, hogy azok is elkapják a frakkunkat, aminek annyira fogok én is örülni, mint púpos néni egy újabb púpnak. Még mindig 4 óra lehet vajon? Biztosan. Mekkora szerencse, hogy többen nem jöttek, különben lehet akkora káosz lett volna itten.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 07 2015, 07:42

~Cool! Egy zseni vagy Timi!~
Futott át Shu agyán a gondolat, de persze hála az Érzelem Kristálynak, a megelégedettségből, meg úgy egyáltalán ebből az egészből semmi nem tükröződött az arcán. Szerencsére a küldő körülményekkel sem volt tisztában, nem nagyon látta, vagy foglalkozott jelenleg azzal, hogy mi van Ozirisszel, mi történik Joeyvan vagy Jayel. Az volt a legfontosabb, hogy most a robotkák itt vannak, ők ketten Timivel lefoglalják őket, és addig Szaffi majd elintéz minden mást. A kérdés már csak az volt, hogy ő maga mit kezdjen a kialakult helyzettel. Jelenleg Timidus csöndben állt mögötte, kését a nyakához szorítva. Furcsa mód ez zavarta a legkevésbé. Nem volt kényelmetlen, még nyelni is tudott miatta, és nem csak azért nem aggódott, mert tudta, hogy Timidus nem is tudna ártani neki. Azért nem zavarta, mert talán a sárkány volt az egyetlen Kayabán kívül, akiben a végtelenségnél is jobban megbízott. Ami viszont sokkal inkább aggasztotta, az az volt, hogy ez a sárkány jelenleg nem mondott semmit. Biztosan nem az történt, hogy megint megzavarta volna a veszély, amit ő okozhat, hiszen nem okozhatja, és hazudni sem hazudott. Nincs dilemma, hiszen tényleg végighúzza a lány nyakán a kést, ha a robik továbbra is ellenségesen viselkedtek volna… csak az éppenséggel nem jelentene semmit. Úgy tűnik most Shun volt a sor, hogy kitaláljon valamit. Lassan közelebb lépett a robotokhoz, az előre nyújtott mancsba tette a kezét, és síró hangon megszólalt.
-Ha nem rakok rendet a házban két óra alatt, akkor az őr bácsi visszajön, és ki fogok kapni, meg fog büntetni.
Egy kis hüppögés, egy kis könnyen nyeldesése… szerencsére ez még ment, bár ő sohasem zsarolta ilyesmivel a szüleit, a nevelőknél jól lehetett alkalmazni.
-És… és… én nem tudom egyedül megcsinálni… nem akarok kikapni… ugye segítetek? Léhéhéhécci!

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Hétf. Júl. 13 2015, 15:29

//Ha az eredeti játékokra gondolsz, a második rész az első előtt volt történetileg Smile //

Joey:
Oh, dehogyisnem vannak itt nagy szekrények meg elég jól takaró asztalok is. Ez a konyha, nem az étkező :3  Órával is rendelkezel, ami méghozzá itt nem olyan pontatlan, tehát még arra is rájöhetsz, hogy lassacskán már öt óra, alig pár perc híján, szóval nincs már olyan sok a műszakból.
Ahogy ülsz, bújsz, lesel, malmozol, alukálsz, stb, eltelik az a pár perc is, és öt órába fordul az idő. Már csak egy óra, alig pár kör, és végeztek itt is. Veled eleinte nem is történik nagyon semmi, azt kivéve, hogy elaludni bizony rossz ötlet volt.
Mert mire felébredsz, Chicka és Bonnie hajol föléd, mozdulatlanul. Namost, ebben az lehet esetleg bibi, hogy Bonnie mit kereshet a konyhában, igaz, te nem ismered Szaffi térképét Razz  Na meg az, hogy miért csak néznek, és miért nem támadnak.
Ezen kívül elég félelmetes, hogy Bonnie szemei ki vannak véve, és mögülük Ozirisz szemei néznek vissza rád ködösen, mintha nem lenne magánál.
Hacsak nem kezdesz egy visítozni és rúgkapálni, vagy elfutni, Bonnie végül felemeli mindkét kezét, úgy, mintha megadná magát, mintha teljesen átadná magát az akaratodnak. Chicka ugyan nem tesz így, de elfordul, mintha ott se lennél. Nem bántanak, de kérdéses, hogy tényleg nem akarnak-e bántani.

Ozi (500 szó):
Semmi baj. Segítünk.
Nem ti vagytok azok.

A két gyerek valószínűleg döntésre jutott. A háttérben a zajok kissé elülnek, és Chickával az élen egy kis idő múlva elindultok a konyha felé. Mikor beléptek, nem kell sokat kutatni, megtaláljátok a szundikáló Joey-t, és engedelmesen megálltok tőle pár méterre úgy, hogy ha felébred, meglásson titeket.
Ez persze meg is történik, mire a benned lakozó kisgyerek felemeli a kezeit, mintha megadná magát. Még mondogatja is:
Nem fogunk bántani.
Bocsáss meg.
Segíts.
Mentsd meg őket.

Bár sajna te nem tudsz megszólalni, hogy tolmácsold őket, de talán van valami más megoldás hisz a robot redeszeréhez hozzá tudsz férni. Talán van ott valami hangfájl, vagy ilyesmi...

Shu:
Szaffi visszaérkezik, és megdermed a szemben levő ajtóban, mikor meglátja a térdelő animatronikokat. Teljesen elsápad és látni, hogy nem tudja, mit is kezdjen a helyzettel. Egy kést a társa torkához szegező Timidus és a két nyugodt animatronik, amik közül az egyikben már játékos is lapul... ez így hirtelen sok volt neki a jelek szerint.
Végül előkap valamit kristályfélét, és már épp dobná be közétek, mikor inkább te lépsz akcióba a kéréseddel.
Ami nem biztos, hogy épp jó ötlet volt. Mikor a robotoknak sikerül feldolgozniuk a problémád, a szemeik fénye vörössé válik, torkuk szétszabdalt hangszóróiból (bár Foxyé még jobb állapotban leledzik, mint Freddy-é) hörgő, dühödt morgás hangzik fel. A mackó ugyan nem tud értelmes szavakat összerakni, Foxy viszont mintha próbálna lejátszani valamit.
Egy idő után fel is fogod az értelmét:
-Az őr! A gonosz!
Segíts nekik! Mentsd meg őket! Mentsd meg!

Freddy inkább feláll, megfordul és döngő léptekkel elhagyja az irodát. Szaffi az asztal alatt bújt el, amíg a mackó látóteréből kikerült, majd előjön és megragadja a kezed.
-Menjünk! Az előadásnak vége.
Ha nincs ellenvetésetek, immár hármasban vissza tudtok menni a konyhába (Freddy ugyanis előbb a kisebb raktárszobát nézi meg), ahol a fentebb, Joey-nál leírt jelenet fogad titeket.
Foxy pedig szintén feláll és elindul vissza, valószínűleg Pirate Cove felé.

Energiátok: 39%, 5 óra

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 13 2015, 16:28

Na most erre mit mondjon szegény kis idomárunk? Kezdjen el vitatkozni? De minek? És legfőképpen min? Az őr volt az, aki beküldte ide őket úgy, hogy tudta, hogy milyen veszélyes a hely, és kicsit sem érdekelte az, hogy valakinek még Burok sincsen a birtokában, tehát majdhogynem a halálba küldte az ilyen embereket. Még szerencse, hogy Kayaba megvéd mindenkit. Az őr volt az, aki nemcsak, hogy egy csomó mindent elhallgatott előlük, de még hazudott is, hiszen mint azóta megtudták, ez a hely soha többé nem fog kinyitni, és az üzemeltetőknek valószínűleg eszük ágában sincs ilyesmi. De akkor még is mi az ő feladatuk? Vagy nem is lenne feladatuk, és ez csak egy újabb unalmas horror küldi, ahol meg kéne ijednie? Na jó, Joey-t sikerült is megijeszteni, de hát ha ez valakinek teljesítmény, amikor az a fiú még attól is elájul, ha egy falevél hull a vállára. Lényeg a lényeg, hogy Shu teljesen egyetértett a robikkal. Az őr gonosz, és nem is lenne túlzottan nagy gond, ha egy picit móresre tanítanák, és nem csalogatna ide többé ártatlan játékosokat. Ha itt dolgozik, akkor tuti ért a robikhoz, tehát megölni csak nem fogják, csak egy picit elbeszélgetnek vele, vagy talán annyi sem, és csak megfuttatják picit. Mindegy, megérdemli. Csak a szeme sarkából látta Szaffit, ám a következő pillanatban már rángatta is máshova, és csak annyi ideje volt, hogy rákérdezzen, hogy az előbb milyen kristály volt a kezében. A Joey-s jeleneten már meg sem lepődött, ám most már nem zavartatta magát. Szépen besétált a sarokba, és a fal felé fordult.
-Jól bújj el Joey-kun, mert meg foglak ám találni! Már számolok is! Egy, kettő, három, hét, őt, tizensok, százmillió… De ti...
Mutatott itt az animatronokra.
-...nem segíthettek ám megtalálni, mert az csalós, és olyat a jó gyerekek nem csinálnak!
Ha az előbb bejött, akkor talán most is sikerülni fog.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Júl. 18 2015, 16:37

Mesélőnk jókor közli, hogy nem kellett volna aludnom munka közben, s nem azért, mert most 6 óra van, s jött a főnök kirúgni fizetés nélkül, hanem mert csak hajnali 5 óra van, s Chika és Bonnie éppen felém hajol. Éppen sikítani akartam, mikor leesett, hogy Bonnie mit csinál a konyhában? O.o S Miért nem támadnak meg azonnal? O.o Lemerült az elemük? Az lehet, mert Bonnie szeme alig vilá-- Várjunk, az ott nem Bonnie szeme, hanem… Mikor sikítottam volna, Bonnie felemelte a kezét, mintha megadná magát, amitől nem sikítottam, hanem pislogtam. Lehet, Ozirisz szelleme elért valamit a gyerekek szellemeinél? O.o Chika csak elfordul, mintha nem lennék ott, de jobb lesz, ha vigyázok, nehogy a végén nekem ugorjanak.
- Öhm helló. - köszöntem Bonnie-nak. - Most buta kérdés lesz, de érted, amit mondok? Ha igen, bólints egyet, vagy adj bármiféle jelet, jó? - valamiért van egy olyan sejtésem, hogy ahogy kinéznek, van egy-két hibájuk, s lehet benne van az is, hogy rossz a hangdobozuk. Óóóóh, hogy miért nem szerelőnek tanultam inkább, akkor meg tudnám javítani, s el tudnák mondani. Ekkor jött Shu, akire csak pislogok értetlenül, mert úgy tűnik, azt hiszi, hogy bajban vagyok.
- Öhm Shu, jól vagyok, nincs semmi baj, nem akarnak bántani. O.o Asszem inkább mondani akarnak valamit. – igyekeztem, s végül sikerült nyugodtan mondani, mert ha minden igaz, talán kiderül, mi történt velük. Ha kapok valami jelet arról, hogy ért, folytatom.
- Nem vagyok benne biztos, de valaki, nagy valószínűséggel egy őr bántott téged és a többieket, jól mondom? - itt várok valami jelet, majd folytatom. - Szeretnénk elkapni ezt az őrt, hogy ne bántson másokat se, viszont nem tudjuk, hogy néz ki, s hogy itt dolgozik-e még. Van valami ismertetőjegye esetleg? Volt valami mondjuk a karján valami, amire most is emlékeztek? - remélem nem meggondolják magukat, mert akkor bajban leszünk.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Kedd Júl. 21 2015, 20:03

Ozi: 750 szó

Végül is, immár egy helyen vagytok ismét o/
Szaffi továbbra is készenlétben áll, figyeli az eseményeket, de mikor Joey még közli is, hogy már egy ideje itt vannak, és nem bántották, mintha kicsit megnyugodna. Hátrapillant, hogy mi lehet a helyzet Freddy-vel, de őt sem látni jelenleg a környéken, Foxy pedig, immár Jay-el a testében, pedi ga helyére mehetett vissza, legalábbis ha minden igaz. Most ugye nincsenek kamerák a környezetetekben, hogy ellenőrizhessétek.
Vagy Ozi talált végül valamit, vagy Bonnie automata rendszere kattogott eleget ahhoz, hogy lejátszhassa, de egyszer csak rettentő ricsaj kíséretében valami történik. Énekelni kezd:
-We're waiting every night to finally roam and invite, newcomers to play with us for many years we've been all alone.
-We're forced to be still and play the same songs we've known since that day... -folytatja Szaffi, majd ha kérdőn néztek rá, csak megvonja a vállát. -Ennyit még megtaláltam a szövegből, de a többit nem Rolling Eyes  A másikat ismerem kívülről.
-An imposter... took our life... away... -csikorogja Chicka szaggatottan, majd egy szikra pattan ki belőle, és elhallgat. A Pirate Cove irányából hallotok pár soron keresztül valami hangosabbat, majd egy kicsit az irodából, de ezen kívül minden ismét csöndes.
Ekkor valami mozdul odakint. A hatalmas bejárati ajtót kinyitották, és annak az őrnek a hangja hallatszik fel, aki beeresztett titeket még az éjszaka elején.
-H-hello? Van itt valaki? Ugye minden rendben...? Szaffi-sama?
-Áh, Mike. Korábban jött. -mosolyodik el Szaffi és kihajol az ajtón, hogy odakiálthasson. -A konyhában vagyunk, gyere ide! Ezt látnod kell!
Kisvártatva nagy reszketve meg is jelenik a srác, a sityak szinte majd' leesik a fejéről, ahogy reszket félelmében. Mikor meglátja a robotokat, bele is tömi az öklét a szájába, hogy ne visítson, és Szaffinak kell visszatartania attól, hogy elrohanjon. A lány büszkén mutat rátok, majd Bonniékra.
-Nem bántják őket! Ez a kislány idősebb, mint Taku volt, és nem bántották, fantasztikus volt! Most meg Joey, a szőkeség beszélget velük, képzeld, kommunikálunk velük! Fúú, vissza kell még jönnöm ide, ugye megengeded, Mike? :3
Szaffi nagyjából olyan izgatott, mint egy kisgyerek, ha megkapja a hőn áhított játékát Rolling Eyes
A robotok Mike felé néznek.
Vörössé válik a szemük.

37%, 5 óra

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 21 2015, 20:25

A dallamocska tetszik is Shunak, eléggé bele is ragad a fülébe, és mivel a papírokon lévő szöveg fontosnak tűnt, annyira fontosnak, hogy Szaffi még ki is kapta a kezéből, így hát meg is jegyezte. Ebben mindig ügyes volt, pár olvasás után fel tudta mondani a verseket a tanulószobán is, és emiatt mindig hamarabb engedték el. Persze ebből is akadt gondja rendesen, szóval egy idő után nem különcködött, úgy tett, mintha neki is ugyanannyi időbe telne, csak közben megtanulta a vers többi versszakát is, vagy éppen tovább lapozgatott a szöveggyűjteményben, és olvasgatta a többi verset és novellát. Egy idő után persze azok is elfogytak, és nagyon unalmassá vált a tanulószoba… na visszatérve a jelenbe, a kis idomár együtt énekelte a dalt a robikkal, Szaffival, és ha nem is zökkenőmentesen, de azért a robotoknál mindenképpen kevésbé recsegve. Ráadásul ugye ő tudott angolul is, és nem Timidus szintjén, szóval egyre inkább körvonalazódott benne, hogy mik is történhettek, és egyre inkább gondolta azt, hogy az őr tényleg rossz ember. Ez is csak ugyanolyan mesés küldetés volt, mint a többi, csak éppen most ijesztgetős. Nem kellett sokáig kutatnia a fejében, hogy rájöjjön, hogy melyikre hasonlít. Paranorman. A nagyobb lányok azt hitték, hogy majd rá hozhatják a frászt, aztán ők pfujoltak, amikor jó vége lett a mesének. Ott a zombikról hitték azt, hogy meg akarják enni őket, itt a robotokról. És a vörös szem is csak mit jelenthet? Na ki látta az Iron Giant mesét? Vagy úgy akármelyik mobot Aincradban, akinek vörösen izzik a szeme?
-Izé… Mr. Mike… szerintem futnia kellene, utána meg elmondani nekünk, hogy miért hazudozott össze-vissza…
Ezzel félreállt a robik útjából, és utat engedett nekik az őr felé.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Júl. 24 2015, 12:29

Óh, megjött a másik lány is, aki kicsit nyugodtabb lett, mikor mondtam, hogy nem akarnak bántani. Majdnem szívbajt kaptam, mikor Bonnie-ból hirtelen kattogást lehetett hallani, majd a nyúl undorítóan rettenes ricsajjal énekelni kezd. Nosza, lehet értette, amit mondok? O.O
- We're waiting every night to finally roam and invite, newcomers to play with us for many years we've been all alone.
- Hé, értem, mit mond! Minden éjjel várunk, hogy végre barangolhassunk, s az újonnan érkezőket játékra hívjuk, sok éven át voltunk egyedül. - A csaj folytatta a dalt, majd azt mondta, ebből ennyit talált, a másikat teljesen ismeri. Azért nektek lefordítom, mit jelent, amit mondott: „Arra vagyunk kényszerítve, hogy maradjunk, s ugyanazokat a dalokat énekeljük, mit ismertünk azon a napon.” De milyen napon? Végül Chicka énekel valamennyit, mielőtt szegényke elhallgat.
- Egy imposztor… elvette… az életünket… Úristen, tudom, mi történt! - jöttem rá hirtelen, bár lehet a csaj már tudja. - A gyilkos, aki őrként dolgozott itt, felvette az egyik ilyen jelmezt, hogy elcsalhassa a gyerekeket, akiket valamiért megölt, s az animicsodákba rejtette el a holttestüket! Viszont valamit nem értek… 4 Animicsoda van, de 5 gyereket ölt meg… Mit csinált az 5.-el? - mielőtt kaptam volna választ, valaki jött. Nocsak, korábban jött az őr! Tőle meg már tudom, hogy a lány neve Szaffi. Szaffi hívta is, hogy jöjjn, mert látnia kell, hogy itt állunk, Bonnie-ék meg nem bántanak. Az őr, Mike majdnem jobban becsinált, mint én, mikor Foxy a képembe üvöltött, Szaffi meg olyan boldogan újságolta, hogy mi történt, mintha valami nagy felfedezés lett volna az egész. Na ekkor jött a gebasz, mert a robotok Mike-ra néztek, s vörös lett a szemük. Vagy…?

- Szaffi, ne engedd el Mike-ot! Lehet, ő a gyilkos!

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szer. Júl. 29 2015, 13:40

-Hmm? O.o Hogy Mike? Mint gyilkos? Ez a srác, csak mondom, a légypiszoktól is megijed a körmén, elég nehezen hiszem el róla, hogy gyilkos lenne Very Happy
-Azért a légypiszok egy kicsit... *nyel* túlzás Rolling Eyes
-Van valami a körmödön >.>
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ D:
Miután Mike a nagy lányos sikoly közepette lesikálta a körméről a légypiszkot, a robotok felfedezik őt. A vörös szemek ellenére nem mozdulnak, ellenben Bonnie kerekei úgy kattognak, mintha csak a dal folytatását keresné. Szaffi kérdőn néz mind a kettőtökre, majd Mike-ra, végül valóban erősebben szorítja meg annak gallérját, csípőre teszi a kezét, de inkább rátok figyel.
-Hát... akárhonnan nézem, ez az indikátor itten Mike fölött zöld. >.> -pillant fel, majd Joey-ra. -Egyébként nem mondtál még újat. A küldetés alapja egy, még kint történt esemény, hogy egy ehhez hasonló étteremben megöltek 6 gyereket. Az elsőt próbából, a maradék öt volt a finálé. 4 gyerek hollétéről tudni, a másik kettő rejtély. A küldetés lényege pedig az, hogy öt éjszaka alatt fel kell göngyölíteni a rejtélyt. Nem mondasz hülyeséget, mondjuk. Egyébként ne ess pánikba, ti az ötödikbe futottatok be :3
-De hát nem én voltam! D:
-Azt mondhassa bárki Razz
-Szaffi-sama, tegnap és ma meghallgattad a hangüzeneteket...? Suspect
-Tegnap persze. Miért, ma is van? De hát meghalt O.o
Szaffi ekkor elengedi a srácot, aki megkönnyebbülten lélegzetet vesz. Aggódón néz a félrelépett Shukaku felé, lehetőleg kerüli a robotok pillantását. Hebegve-habogva végül megszólal:
-Nem hazudok, vagyis hát, nem önszántamból. Ez egy ilyen nyomozós küldetés, és hát nem lehet mindent rögvest elsőre elmondani. Ti viszont az utolsó éjszakára jöttetek csak, és minden nap az itt levő csapat eredetileg kap egy hangfelvételt, amiben mindig van valami új információ. Nektek elő kellett adjam az elsőt, hogy el tudjatok indulni valamin, és hát nem volt benne hazugság, csak elég sok dolog hiányzott belőle Rolling Eyes  Jó'vanna, én csak parancsot teljesítettem, semmi több!
-Azért a többit is igazán elmondhattad volna szerencsétleneknek. Ne tudd meg, mennyit összekínlódtam, mire az egyikkel sikerült megértetnem magam, mert nem elég, hogy figyelnem kell már ezerfelé és én magam is pánikolok, de még ő sem értette, hogy mi folyik itt. A többi meg néha már meg se próbálta. Nna, megyek meghallgatni az üzit :3 -és már szalad is vissza a nem messze levő irodába, nyomában Mike-al (aki tovább magyarázza, hogy csak parancsot teljesített). A robotok maradnak a konyhában, Freddy és Foxy holléte majdhogynem ismeretlen.
Akár követitek őket vissza, akár nem, a konyha elég közel van végülis, tehát hallhatjátok ti is először a telefoncsörgéseket, majd az üzenetet, ami után némi síri csend költözik az egész placcra.
Majd egy kis sípolás jelzi, hogy Szaffi káromkodott egyet.

35%, 5 óra
És nincs már sok hátra :3

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 29 2015, 15:03

Shu csak a fejét fogja a rettentő sok izé hallatán, és az őr reakciójára egy picit úgy érzi, mintha a férfi helyet cserélt volna Joey-val, vagy egyenesen Joey írta volna a küldetést. De legalább bevallják, hogy az egész csak egy játék, és nem akarják úgy feltüntetni, mintha valami tényleg szörnyen veszélyes dologról lenne szó. Végre! Ezt mondjuk mondhatták volna előbb, és akkor nem kellett volna azon idegeskednie, hogy az idióta Jay esetleg kipurcan, mert nem képes még egy Burkot sem kérni valakitől.
-Ahha… tehát idejövünk az utolsó napon úgy, hogy egyébként öt napunk kellene, hogy legyen a rejtély felkutatására, nem is tudatjátok velünk az előző négy nap eseményeit, amik egyébként szerintem azért eléggé fontosak ahhoz, hogy megoldjuk a küldit, ráadásul mindketten be is vagytok avatva, és folyamatosan félrevezettek minket. Most akkor… mi is ennek az egésznek a lényege? Fogadok nem csak a monitoros terembe van bekötve az a sok kamera, hanem valahova máshova is, és mi most végig kandikamerázódtunk úgy, hogy egyébként tudtunk is róla. Na várj…
Tekintetével gyorsan keres egy kamerát, majd bőszen integetni kezd bele a rajongóinak, miközben a robotok dalát dalolássza.
-Egyébként jó kis küldi volt, és mondd meg annak, akinek a parancsát teljesíted, aki ugye a Játékmester, hogy nagyrészt élveztem a küldit. Mondjuk én az elején nem mondtam volna, azt, hogy a Burok megvéd, mert akkor oda az izgalom… bár gondolom ő is azt várta, hogy mindenkinél lesz Burok, és csak nem akarta, hogy senki ne jelentkezzen a küldire. Majd lehet vinni valami emléktárgyat? Mondjuk az egyik Walkie talkie-t? Jun bizti örülne neki, és nagy hasznát vennénk.
Már nem érdeklik a robotok, nem érdekli a küldi sem, hiszen tönkretették azzal, hogy nem adtak nekik elég időt, és meg is mondták a megoldást, amit meg kellett, azt nem mondták el. Komolyan, mintha egy kiszabadulós játékban nagy piros nyilakkal jelölnék az irányokat. Elképesztő! Nyugodtan követik Szaffit és Mike-t, majd amikor meghallja a telefont, és Szaffi káromkodását… amire igyekszik befogni Timi fülét, ha esetleg a rendszer nem szűrte volna… halkan kuncogni kezd, és Timidusra függeszti a tekintetét.
-Emlékszel az Agatha Christie könyvre, amit kérted, hogy olvassak neked?
-Ez nem olyan. Ez a Zodiákus. Miután végzett az áldozatával, titkosírást küldött egy újságnak, amiben vallomást tett. Minden újabb gyilkosság előtt elküldött egy újabb rejtvényt, amiben megírta, hogy kit és hol fog megölni, mégis mindig a rendőrség előtt járt. Érdekes könyv volt.
-Timííí…
-Fel van gyorsítva és visszafelé van lejátszva, a szöveget viszont nem értem teljesen.
-Mert angolul van… de már egész jól haladsz azzal is, ne aggódj. És tuti nem lesz olyan buta akcentusod, mint Silvernek. El tudod nekünk ismételni lassan és visszafelé.

A sárkány bólintott, majd beszélni kezdett, Shu pedig bőszen jegyzetelni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Aug. 05 2015, 15:16

//Szidd a meleget//

Hát kiderült, hogy nem Mike a gyilkos, mert olyan gyáva, hogy nem igaz… >.> Jól van na, mindenki tévedhet! Végül kiderült, hogy mi ez az egész.
- Nem hazudok, vagyis hát, nem önszántamból. Ez egy ilyen nyomozós küldetés, és hát nem lehet mindent rögvest elsőre elmondani. Ti viszont az utolsó éjszakára jöttetek csak, és minden nap az itt levő csapat eredetileg kap egy hangfelvételt, amiben mindig van valami új információ. Nektek elő kellett adjam az elsőt, hogy el tudjatok indulni valamin, és hát nem volt benne hazugság, csak elég sok dolog hiányzott belőle :Rolling Eyes:  Jó'vanna, én csak parancsot teljesítettem, semmi több!
- Semmi több?? Ketten jelmezbe kerültek, s azt mondod, semmi több??? - majdnem vérszemet kaptam én is, mint Bonnie-ék, mikor ezt meghallottam, s legszívesebben én magam tömködtem volna bele az egyik jelmezbe, de akkor meg gonosz leszek, azt meg nem akarom… Legalább Szaffi egyetértett velem, majd Mike-ot elcibálva elment az irodában. Én maradtam a gyerekekkel, nehogy nekilóduljanak tombolni, plusz így is hallani lehetett, mi az üzenet.
- Na b***meg! - káromkodtam én is Szaffi után, mert már a telefon is megszállott lett, bár az nem agresszív szerencsére, mint Bonnie-ék az elején. Hakllom, hogy Shu már megint intézkedik, mintha ő lenne az Anya Úristen, holott csak egy kislány, de legalább lefordította, mi az üzenet. Igaz, így sem értettem, de legalább le van fordítva.
- Amúgy Bonnie… Biztos, hogy csak annyira emlékszel, hogy biztonsági őr volt az, aki bántott? - próbáltam közben nyomozni, ameddig lehetett, hátha végül eszébe jut a gyerekek szellemének valami.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Csüt. Aug. 06 2015, 12:42

//A mese óta volt itt egy hidegfront is :3 //

-Nekem fogalmam sem volt róla, hogy nem vagytok beavatva. Ezért könyveltelek el tökhülyének még az elején, de így már érthető a nagy megnemértettség Rolling Eyes -von vállat Szaffi Shu "kifakadására", majd mennek tovább az események. Persze Mike eléggé elpirul és morog valami bocsánatkérést, mikor Joey szinte rátámad, majd sebesen követi a cselédruhás lányt.
Ők amúgy meg sem tudnak szólalni, elvégre Timidus és Shu rögvest el is veszik a reflektorfényt előlük, meg hát a találgatáson kívül nem tudnának mit tenni. A visszafelé lejátszott hangfelvétel után Mike majdhogynem elájul. Szaffi viszont elgondolkodik.
-Hát, ebből se lehetett valami sokat érteni. Én legalábbis csak szavakat tudtam kiszűrni.
Sötétség. Pár másodpercre minden áramellátás leáll. Freddy röhögése a távolban egyre közelebbről hallatszik, és némi lépészaj is jelzi, hogy valamelyik vagy több robot szintén megindult. Végül egy újabb hang is vegyül a többi közé, méghozzá egy kislány csilingelő nevetése.
És visszatér az áram is.


[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 497px-Transparent_golden_freddy_decal_by_punchox3-d84pzyg


Az iroda közepén, közvetlenül Szaffi és Mike között egy új alak bukkant fel. A félhomályban semmit sem láttok a belsejében, de az egyértelmű, hogy robotváz nincs benne, mert olyan ernyedten és magatehetetlenül ül a földön, mint egy ott hagyott plüssfigura. Kinézetre teljesen olyan, mint Freddy, de neki kopott, sárgás színe van, nem a megszokott barna.
Mike felsikkant, Szaffi is megijed, összerezzenve kicsit odébb ugrik, majd mély levegőt vesz és mosolyogva fordul felétek.
-Jól van, nincs gond. Csak tudnám, hogy ez mi lehet... Suspect -böködi meg kicsit az új jelmez pofiját.

33%, 5 óra

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Csüt. Aug. 06 2015, 18:39

Shu megforgatta a szemét Szaffi mondandójára, miszerint ő hülyének volt nézve az elején, de hát ez nem volt számára nagy újdonság, és párszor már megesett vele, és mivel már sikerült megbeszélniük a félreértést, így hát csak egy kedves kis mosollyal jutalmazta a vallomást. Tényleg nem haragudott, mindenkivel megesik az ilyesmi.
-Semmi gond, de legalább rájöttem, hogy én nem szeretem az ilyen fajta ijesztgetős játékokat. Az a baj, hogy sokan túlságosan komolyan veszik, és még én is elhittem, hogy valóban ki lehetne itt esni. Viszont arra elfelejtettél válaszolni, hogy kaphatunk-e kettő rádiót. Tényleg csak arra kellene, hogy mondjuk ha valaki elfelejt türcsit vinni a fürdőbe, és mondjuk nem szeretne végigcaplatni a folyosón, mert például a ruháit is kitette az eszköztárából, akkor ezzel tudnánk szólni valakinek. Tényleg nem használnánk semmilyen jogtalan előnyszerzésre, megígérjük.
A rendszer már kicsit túl sokszor sípolta ki Joey hangját, bár ha hallottuk azokat a sikításokat, amiket levágott a játék alatt, akkor rájöhetünk, hogy a sipítozáshoz neki még rendszer sem kell. Shu ugyan próbálta jegyzetelni egy ideig Timi szavait, ám közben ő is rájött, hogy ehhez minimum hallgatózás jártasság kéne, vagy valami hangtisztító kristály, mert értelmes szöveg ebből csak nagy silabizálás után lenne. Szerencsére azonban jött egy segítőtárs egy újabb jelmez személyében, Shu pedig hatalmas kacagásban tört ki.
-Oké, akkor mondom, hogy ki hova fog állni. Szaffi, te vagy az okos, te állsz a szélén, te leszel Velma. Timi, te állj ide Joey mellé, ti lesztek Shaggy és Scooby. Hmm... mondjuk legyél te Daphne.
Mutat a biztonsági őrre, majd kihúzza magát, és odasétál a jelmezhez.
-Szóóóóóval akkor a rejtély pedig megoldódik, mert szerencsére belekotnyeleskedtünk! \o/
Ezzel odalép a jelmezhez, és lerántja a maszkot az alakról.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Aug. 08 2015, 12:27

Hirtelen lő sötétség.
- Mi a…?! Na jól van gyerekek, ki a cukkinim cseszteti a villanyt?! - elvileg nem használja senki a kamerát, ergó ha az elméletem igaz, nem mehetett le ilyen gyorsan nullára az energia. Majd jönnek a zajok: Freddy röhög, lépések, végül egy új hang, ami egy kislány nevetése. Ééééés visszatért az áram! Very Happy Majd Mike sikkantását hallok. Azonnal rohantam oda.
- Mi folyik ÁÁÁÁÁ! - ijedtem meg én is az arany Freddy-től. Ez meg mikor került ide?! Mondjuk az a szerencsénk, hogy nem igen tud szerintem mozogni, mert ha jól látom, nincsen benne semmi. Ugye? Shu meg szerintem megőrült, mert összevissza hablatyol szegény:
- Oké, akkor mondom, hogy ki hova fog állni. Szaffi, te vagy az okos, te állsz a szélén, te leszel Velma. Timi, te állj ide Joey mellé, ti lesztek Shaggy és Scooby. Hmm... mondjuk legyél te Daphne.
- Mi van?! - pislogok, mint béka a miskolci kocsonyában, ám válasz helyett a kislány odament a jelmezhez, hogy letépje a maszkot.
- Shu, neeeeee! D8 – rémültem halálra… na jó, annyira azért nem, mert akkor meghalok, s akkor lőttek nekem, szóval csak annyira ijedtem meg, amennyire kellett, de ez már kevés volt, mert Shu letépte. Takartam a szemem, hátha az egyik gyerek rothadó hullájának digitális másolatát rakjuk bele, vagy Shu-t megfogja, s megöli, netalán leharapja szó szerint a fejét, vagy egy jumpscare jön, vagy mit tudom én. S én meg nem akarok már ennél jobban megijedni, mert így is azzal telt el majdnem az egész estém, hogy visítok, mint egy közönséges állat.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szomb. Aug. 08 2015, 16:54

Késő
Eltűnik előletek mind az étterem, mind az iroda, a többiek, de még a HUD is. Semmi mást nem láttok, csak Golden Freddy arcát, amint hosszan, elnyújtva üvölt a képetekbe, teljesen statikusan. Ha mozdultok is, még a saját karotok vagy lábatok képe sem zavarja meg az idillt, és még amikor a sikoly el is hal, csak a maci képe marad, semmi más. Úgy egy percig, tán.
Végül felébredtek. Ott, ahonnan elindultatok, az épület előtt, Mike, Szaffi, Jay és Ozirisz jelenlétében. Csak Yuichi hiányzik, valószínűleg azért, mert ő még belépés előtt meggondolta magát. Előttetek egy üzenetpanel villog csak, miszerint


A küldetés sikertelen.


Szaffi reakciója minderre:
-****, ez meg mi a franc volt? Köszönöm szépen ezt a csodás befejezést, komolyan! Most kezdhetem elölről! Mike, innentől egyedül dolgozom! -ripakodik fel-alá, amíg Mike próbálja összeszedni magát és valami bólintásfélét imitál kótyagosan.

---

Küldetés vége, számotokra sikeres, jutalomosztás lesz, a karik számára viszont sikertelen, szóval az innen kapott exp-t és aranyat nyugodtan lehet valami más, alternatív módon magyarázni Smile
Aki akar, még írhat egyet nyugodtan. Jutiszámolás holnap vagy holnapután Smile

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Szomb. Aug. 08 2015, 18:22

Shu először ugyan összerezzen a jumpscare beugrására, sőt, egy aprócska sikoly is elhagyja az ajkait, amikor tudatosul benne, hogy Timidus nincsen mellette. Persze mivel a meghalós feliratot sehol nem látja, egy idő után megnyugszik, és mire visszatérnek a kezdeti pozícióba a többiekhez, már semmi komoly gondja nincs a picit hevesebb légzésen és a szívdobogáson kívül. Oké, az ijedtség azért neki is ijedtség, az ilyesmit nem lehet legyőzni csak azért, mert az ember lánya tudja, hogy maga Kayaba Akihiko vigyáz rá. Gyorsan végignéz a többiek arcán, Joeynak és az őrnek még a nacijára is rápislant, hátha a küldi ideje alatt a rendszer kiiktatta ezt a jó kis különbséget a kinti világhoz képest, már csak a vicc kedvéért. Persze semmi ilyesmi nem történik, ám van min nevetni enélkül is. Szaffi duzzogására a lány hangos vihogásban tör ki, majd odaszökken a másik mellé, és jó szorosan átöleli.
-Ugye elhiszed nekem, hogy akármit csinálunk, ez lett volna a vége? Az ilyen küldiknek csak pár vége van, és mivel itt eleve kifutottunk az időből, ráadásul nem is ijedtünk meg eléggé, kellett egy ilyen befejezés. Tudod, mint az a vidi, amikor az autó megy az úton, van kellemes zene, és beugrik a zombi. Ez egy ilyen küldi. Persze biztos van sikeres befejezése is...
Okézza le az elbukásról szóló üzenetet közben.
-...de ahhoz azért jó lenne, ha az elejétől fogva játszanánk.
-És ha egyedül dolgozol, akkor feltételezhetően ugyanilyen eredménytelen leszel, mint eddig. Dolgozz csapatban, és ossz meg mindent a csapattagokkal.
-Ez rád is vonatkozik ám Mike!

Kacsint az őrre, majd a többiekhez fordul.
-Nyo... én rontottam el a végét, úgyhogy mindenkit megjutalmazok, mert az tényleg nem lenne szép, ha miattam nem kapnátok semmit. Egy ilyen küldiért pár száz arany járhat, aki kér, annak szívesen adok. Exp-t azt sajna nem tudok adni, de bármikor kihívhattok minket küzdőterezni, és az majdnem ennyi Exp, ráadásul sokkal gyorsabban. Tényleg bocsi... csak annyira Scooby Doo feelingje volt, nem hagyhattam ki...
És bár mosoly van az arcán, a bűnbánatot is lehet látni, és azt, hogy tényleg komolyan gondolja a bocsánatkérést.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Szer. Aug. 12 2015, 16:30

A kérdésre, hogy az őrre gondolt-e a kisfiú a "gonosz bácsi"-ként emlegetett valaki alatt, eléggé elbizonytalanított. Nem ő az, vagyis nem tudja. Mondjuk érthető is, hogy egy gyerek számára túl fájdalmas lehet maga az emlék, aminek a felidézése is hát... enyhén szólva is többet ártana, mint használna. Nem véletlenül temetett el magában jó mélyen mindent, ami a gyilkoshoz köthető. Persze, megeshet, hogy valójában mégsem egy gyerek szellemével próbálok kommunikálni, hanem csak egy gondosan megírt programmal, ami azért nem ad további válaszokat, nehogy túlságosan könnyű legyen maga a küldetés. Akár így, akár úgy, haladnunk kell tovább előre.
Ami viszont meglepő volt, hogy egy pillanatra mintha láttam volna a kisfiút a színpadon. Vagy csak képzelődök? Elment volna a maradék eszem is, és az agyam is cserben hagy? Ez lenne a logikus magyarázata, na meg ugyebár az a rengeteg alvás, amiben az utóbbi hónapokban részem volt, és az emberi agyat nem arra tervezték, hogy szinte folyamatosan ébren legyen, végezze a teendőjét, feldolgozza a körülöttünk történő dolgokat, és hogy állandóan kattogjanak a fogaskerekek...
Ugyanakkor viszont az az érzésem támadt, hogy tényleg a srácot láttam. Mintha ő maga tudatta volna velem, és ő maga jelent volna meg nekem szándékosan. Megbízik bennem, hisz ha úgy vesszük, ismer engem. A teljes életem, az összes vidám és szomorú emlékem nyitott könyv előtte, hisz belémlát. Ugyanúgy megérezte azt is, hogy visszaadtam neki a vezérlést, és el is indult. Csak lépkedett, és bár annak ellenére, hogy nem az én akaratom vezérelte a robotot, mégis éreztem, hogy nincs semmi baj, minden rendben, nincs mitől tartanom. Legalábbis ezt éreztette velem a kisfiú...
Nemsokkal később el is jutottunk a mosdókhoz, és ott volt Chicka, a csirke. Alig néhány másodperc múlva újabb emlékképek özönlöttek el, ezúttal a kislánytól, aki a csirkében lakozik. Azt hiszem, ezt soha nem fogom megszokni. A szülinapozás boldog pillanatai újra, és az önfeledt boldogság. Amikor semmi gondja nincs az embernek, és csak az adott pillanat a fontos. Carpe diem, élj a mának. Csak ugyebár minél idősebb az ember, úgy jönnek a gondok, jött az iskola. Azt hittük, hogy mennyire nehéz az élet, folyton csak a sok tanulás, a sok dolgozat, rettegtünk egy-egy feleltetéstől, és megkönnyebbülten sóhajtottunk, amikor megúsztuk. Körülbelül ahhoz lehet hasonlítani, amikor az ember jegy nélkül utazik a vonaton, és igyekszik elkerülni a kalauzt. Avagy akkortájt ezek voltak az egetrengető gondok, aztán később, pár év elteltével rájöttünk, hogy valójában mennyire is könnyű volt akkor az élet. Nem kellett mindig dolgozni és túlórázni, és nem kellett azon aggódni, hogy abból a kevéske fizetésből hogy is fog az ember hónapról hónapra létezni, hogy fog belőle megélni. És ugyebár az örökös idegeskedés és a fáradtság...
Aztán ami kizökkentett a gondolataim mélyéről, az a két lurkó volt. Amíg elfoglalt a szülinapozás emléke, és elmerengtem a saját életemen, addig a két gyerkőc is beszélgetett. Megállapították, hogy nem mi vagyunk a rosszak, és segítenek.
Következő képkocka, hogy Chickával az élen elindultam (illetve elindult a nyúl velem együtt) a konyha felé. Nofene, még a takarításban is segítenek? Hisz nem olyan túl rég még a konyha takarítása és valami ehető keresése volt a legnagyobb gondom. Végül odaértünk, nyulastól, csirkéstől, mindenestől a konyhába, és mit látok? Joeyt! Az asztal alatt! Észrevették a gyerkőcök is- Nem tudom honnan, de érzem, hogy észrevették... Csak ne bántsák, csak ne bántsák... Csak ez járt a fejemben. Közben próbált a srác kommunikálni, de akárhogy is próbáltam, nem jött ki hang a számon. Belül kiabáltam, hogy itt vagyok én is, Ozi vagyok, maradj nyugodtan, semmi hirtelen mozdulat, satöbbi... Minden akaraterőmmel próbáltam megakadályozni a nyúl mozgását, és közben arra gondoltam, hogy Joey nem akar bántani senkit, biztos nem ő a gonosz bácsi. Sőt, állítom, jobban fél tőlünk, mint mi tőle...
Aztán valami történt. Hogy pontosan micsoda, és miért, azt nem tudom. Talán a gyerek tudata volt, talán az animatron vezérlése kattant be, de elindult egy dal. Igaz, gyenge hangminőséggel, és recsegve-ropogva, mintha még a retro kazettás magnók idejéből egy agyonnyüstölt szalagról indult volna el. Aztán Szaffi folytatta, majd Chicka. Kezdem kapisgálni, miféle kárhozatra ítélték a gyerekeket. Ha meghaltak, akkor amíg nem viszik végig a küldetést, itt lesznek bezárva. Ha még élnek, akkor is. Kérdés, hogy ha sikerül elintézni a gonosz bácsit, akkor véget ér a gyerekeknek ez az egész, örökké tartó, ismétlődő rémálom, vagy csak szimplán újraindul a küldetés? Nem tudom, de nem irigylem őket. Remélem még élnek, és sikerül visszatérniük Aincradba. De az az érzésem van, hogy már régesrég történt mindez, és csak arra várnak, hogy békére leljenek, és a lelkük továbbéphessen egy jobb helyre...
Aztán a következő, amire felfigyelek, hogy zaj a bejárat felől, és hopp, megjött az őr. Már vége lenne a műszaknak? Már reggel 6 lenne? Nem, annyi még nem lehet. Voltam eleget éjszakás műszakban anno a SAO előtt, és azt tudom, hogy hosszú... kegyetlen hosszú, legalábbis úgy érezzük. Főleg a műszak utolsó 1-2 órája, amikor már az ember felváltva ásítozik vagy az órát lesi, közben arra gondol: Sosem lesz már reggel? Előbb jött a csóka, legalábbis Szaffi is megerősítette. Aztán egy kis információáradat, avagy a többiek már összerakták a lényeget, hogy pontosan mi is történhetett azon a szülinapozós bulin, mit tett az őr, és hát... ahogy elnéztem, a gyerekek szerint is ez az őr lehet a "gonosz bácsi". Így, vagy úgy, de kiderült az igazság, igaz az őr próbálja védeni magát, tagad mindent, és megpróbálja beadni, hogy ártatlan, és nem képes semmi ilyesmire. Persze lehet, hogy tényleg ártatlan, de ki az, aki bűnös és elismeri? Főleg, ha újabb áldozatokat keres még, és ezzel csak elijesztené őket...
Aztán csend, és sötétség, majd egy új versenyző került be közénk. Freddy 2.0? Aztán Shu alkotott, de elég rendesen. Nevetésben tört ki, és utána Scooby Doo feelinggel beosztotta a csapatot, hogy ki kicsoda. Már reflexből fogtam volna meg a fejem, amit a robotnyúl vagy végrehajt, vagy nem. Ez... ütött, mint az ipari áram. Az a tipikus jelenség, amikor valaki az éjszakás műszak végén betol egy akkora sületlenséget, hogy az ember agyilag lefárad, vagy csak egyszerűen a röhögéstől lefordul a székről... Kár, hogy nem tudok beszélni, mert most a "tegyünk rá még egy lapáttal" elvet követve simán kértem volna Shutól egy Scooby Snacket XD Vagy Timidussal összekaptunk volna az utolsó szem kutyakaján XD
Aztán újból sötétség, és most az abszolút sötétség, majd Freddy-face közvetlen közelről, és üvölt!Hiába csukom be a szemem, hiába fogom be a fülem, ugyanúgy látom, és az üvöltés is ugyanolyan jó térerővel hallatszik..
Aztán a következő pillanatban az étterem előtt találom magam, ahogy majd' mindenki a csapatból. Jól esik végre a saját testemben lenni, és hogy végre csend van a fejemben. Aztán megláttam az üzenetablakot. Szegény gyerekek, még várnotok kell, hogy békét leljetek... Avagy a küldetés sikertelen. Aztán még jó pár percig csak álltam ott egyhelyben, szótlanul, mint aki másnaposan próbálja összerakni az előző este képkockáit, hol van éppen, és ki az a nőszemély aki mellett fekszik, és hogy a viharba van minden. Csak most semmi ilyesmi nem volt, csak az eddigi bezártság után végre szabadon, és még az utolsó pár perc információáradatát emésztve nézek ki a fejemből.... Azt hiszem, még kell egy kis idő megemészteni ezt az egész küldetést, az éttermet, a szülinapozást, és ugyebár a sikertelen küldetést. Vajon ha jobban odateszem magam amíg a nyúl testében vagyok, akkor sikerrel jártunk volna? Vajon ha... Mi lett volna, ha... Avagy az ismerős kérdés... Pedig arra számítottam, hogy végre nyugdíjba mehetek, de ezek szerint számomra más utat szánt Kayaba. Bár az ő céljait sűrű homály fedi, de minden okkal történik, még ha mi, földi halandók nem is látjuk át az ok-okozati összefüggéseket, attól függetlenül ott vannak, és léteznek. A levegőt sem látjuk, de a léte kétségbevonhatatlan. Avagy a világmindenség nagy kérdései, és a lét értelme. "Ha tudnád, hogy a gyertyaláng tűz, már rég kész lenne az étel..."


// Köszönöm szépen a küldetést, és a sok-sok türelmet, hogy megvártál, és bocsánat a sok-sok-sok csúszás miatt ^^
// Nagyon jó küldi volt, nekem tetszett, kár, hogy useri gondok miatt nem tudtam teljesen kivenni belőle a részem Sad

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Csüt. Aug. 13 2015, 18:27

Jutiosztás \o/


Miután Szaffi végül elmosolyodik és megpaskolja Shu fejét, hogy rendben, ideje useresen is lerendezni a dolgokat. Ja, Shu egyébként megkapja a walkie-talkie-t, ha már amúgy juti nélkül jött Smile

Joey: 165 exp, 175 arany
Jay: 125 exp, 135 arany
Ozirisz: 140 exp, 150 arany
(Alapexp + szintjutalom)

Céhbónusz:

Justice League: 75 arany
Ozirisz dupla-céhbónusszal osztja a népet Smile 140 exp oszlik el (az Ismétlődő Idő zárása utáni állapotot nézem)
Hinari: 28 exp | RenAi: 28 exp | Szophie: 28 exp | Yuichi: 0 exp (betelt) | Silver: 28 exp | Ozirisz: 28 exp | Nio: 0 exp (betelt)

Unity: 155 arany
Jay is dupla-céhbónusszal osztja a népet Smile 207 exp oszlik el
Chancery: 40 exp | Jay: 41 exp | Desdemona: 41 exp | Jade: 0 exp (betelt) | Shakan: 41 exp | Joey: 41 exp


Jártasságok:
-Joey: 2. keresés -> [T2] Rozsdás Óriás *Fegyver* (+15 erő -5 speciális képesség)
Érc- és növénycsomag
-Jay: 1. keresés -> [T3] Csodás Birkózó Gyűrű (+11 kitartás +2 erő)
Ingyen tárgyinfó, mindkét kockából kettőt levonva
Érc- és növénycsomag
-Ozirisz: Ingyen tárgyinfó, mindkét kockánál kettőt levonva
Fegyverrecept és érccsomag

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 17 2015, 19:22

Joey Chrome
[T2] Érclátás (100->120): 10 Fémkő, 3 Vastag Bőr, 5 Tömény Rubin, 2 Acél
[T2] Növénylátás (100->120): 7 Vastag Tövisgyökér, 2 Faeno Ág, 4 Vörös Gomba, 3 Nihil Levél, 4 Óriás Pitypang

Jay
[T1] Érclátás (99->100): 1 Bronzérc, 7 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 3 Halvány Rubin, 7 Vasérc
[T1] Növénylátás (maximum): 4 Kis Tövisgyökér, 4 Faeno Levél, 2 Barna Gomba, 1 Tövisgyökér, 9 Vörös Pitypang

Ozirisz
[T2] Fegyverkészítés: Raikiri Recept, Bika Rúna recept
[T3] Érclátás (200->220): 3 Halvány Holdkő, 4 Jeti Bőr, 3 Topáz, 7 Opál, 3 Aranyérc
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 4 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.