Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Éjszaka az étteremben

+2
Ozirisz
Jay
6 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szer. Feb. 18 2015, 22:56

Joey:
A megnézett kamerákban nem látsz semmi változást, lépések zaja sem üti meg a füled, úgy egész konkrétan semmi sem történik azon kívül, amiket a többiektől kaphatsz visszajelzés.
Energiád új értéke: 67%

Shu, Ozi, Jay:
Ezek szerint nem vagytok elég figyelmesek, hisz szerencsétlen srác kezében ott a kristály, és szeretné is használni, az már kérdés, hogy nem működik. Ebből máris kitalálható, hogy deaktiváló területen vagytok. A képességed pedig nem működik, egész pontosan te is kapsz egy olyan hibaüzenetet, hogy "Hibás Célpont". Nem mobok, elvégre, indikátoruk sincs, egész egyszerű kellékek, küldetéstárgyak, akármicsodák. Talán csak maga Kayaba tudja, mi is a besorolásuk. De hát egy ilyen okos kislány és még okosabb sárkánya csak tud valami megoldással előrukkolni, nem igaz? Smile  Még egy Chicka figyelő tekintete alatt is.

Ozi, Chicka miatt ne aggódj, mert olyan mozdulatlanul áll, akárcsak egy kőszobor, csőrét kitátva és hatalmas szemeket meresztve egyébként Shukakuék irányába. Ellenben igen, Jay életcsíkja eléri a piros zónát, szóval támadásba lendülhetsz, ha valóban szeretnél. Ahogy a kardod éri, fémes csattanással és szikrák pattogásával hátra is lökődsz, ezen kívül ellenfelednek életcsíkja nincsen, de kapsz egy hibaüzenetet. Nem Immortal Object, inkább valami olyasmi, hogy "Hibás Célpont" O.o

Jay, te pedig tévedésben élsz, hisz hogy is kezdődött a történet? Smile  Solviktól elég messze vagytok ahhoz, hogy a biztonságos zóna ide már ne terjedjen ki. Talán pont, hogy nem, de épp elég ahhoz, hogy az életcsíkod bizony megbánja. A hibaüzenetet, mikor megpróbálod Bonnie-t megtámadni, te is megkapod ugyanúgy, na meg persze kétlem, hogy le tudnád vágni a fejét egy picike karddal úgy, hogy ő egyébként erősen fogja mindkét karod :3
Viszont nincs minden veszve. Csak egy suhanást látni, a csörömpölést, ahogy valaki felemeli a vödröt és erőlködve csinál vele valamit. Hideg víz zúdul persze a te arcodba is, ahogy Bonnie-t eléri a felmosóvödröd tartalmának maradéka, Bonnie pedig rángatózik kicsit, majd kikapcsol, hagyva, hogy elég lestrapált állapotban, de kimássz Freddy-ből.
Az a lány áll lihegve kezében az üres vödörrel, akivel Ozi találkozott a konyhában.
-Hu... reméltem, hogy nem kések el. Megvagytok? Ne hangoskodjatok, csak bólintsatok. -suttogja mindenki felé fordulva. -Oké, és akkor most menjünk el innen szépen, lassan...

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Csüt. Feb. 19 2015, 07:00

Miután Jay jobbkezes, hiszen minden bizonnyal jobbkezes, mivel abban a kezében tartotta a kristályt, Shuék pedig balról érkeztek, így a robotka sajnos eltakarta a srác kezét, tehát nem láthatták, hogy nála van a kristály. Ha pedig látták volna, akkor is hihették volna azt, hogy valamiért nem használja. Amennyiben Shu tudta volna, hogy blokkolós területre lépnek be, akkor bizonyára minden nemlétező súlyemelés jártasságával vonszolta volna ki Jayt már a kapu elől is a kezdetekkor, hiszen nem volt nála Burok. Szegény kislány kezdte nagyon úgy érezni, hogy tényleg annak a könyvnek volt igaza, és a férfiak valóban mind idióták. Az előrukkolás persze megtörtént, és még egy szót sem kellett váltaniuk, mindannyian ugyanarra gondoltak, és ezt egy összekacsintásból ők maguk is tudták. Shu már nyitotta is le a menüjét, amikor megérkezett a váratlan segítség egy ismeretlen lány, vagyis inkább a vödör víz formájában. Azért persze Shu elhúzta a száját, hiszen ez elég gonosz húzás volt a lány részéről, de Ozi végül is megmenekült. Ekkor már Shu tudta, hogy még gyorsabban el kell kezdenie szafarizni, hogy a százezres jutalmakat megszerezve elintézhesse, hogy mindenkinek, még a legkisebb játékosnak is legyen Burok az eszköztárában. Erre is neki kellett gondolnia, a nagy megmentő céhek úgy tűnik tojtak az emberéletre. Még Chan, mint céhvezér, mint Jay szerelme sem intézte el, hogy a fiú potom ötszáz aranyért megvédje. A kérdésre mindketten bólintottak, majd megfogadva az utasítást, elindultak arra, amerre a felmosós lány jelezte. Megszólalni már csak akkor szólaltak meg, amikor elég távol kerültek a robotoktól.
-Jay! Mondtam, hogy várd meg, amíg szerzek neked Burkot! Csak pár perc lett volna az egész! Meg is halhattál volna!
-Amennyiben Jay élete fontosabb számodra, mint a küldetés teljesítése, úgy a mi Burkunkat átadhatjuk, mi pedig feladhatjuk a küldetést, és távozhatunk a főbejáraton.

Shu csak pislogott kettőt válaszként. Timidus jó szíve és önzetlensége már számtalanszor megmutatkozott előtte, de akkor is minden egyes alkalommal megcsodálta a sárkányt, és minden egyes alkalommal csak még jobban szerette.
-Előtte még… van egy ötletem. A biztonsági őr azt mondta, hogy azért támadnak meg minket, mert azt hiszik, hogy mi is robotok vagyunk jelmez nélkül. Van valahol raktár vagy szertár, ahol a jelmezeket őrzik? Csak fel kellene vennünk őket, és akkor nyugodtan mászkálhatnánk előttük is. Vagy… vagy ha kapok egy kis időt, akkor írok Kinézet Kristályokat, és aktiválhatjátok őket, ha baj van.
-Jay. Tartsd elém a kezedet. Feltöltöm az életpontjaidat.
És amennyiben a fiú így tett, a sárkány gyengéden ráharapott a kezére, éppen csak érintve a fogaival a Jay kezét, és elkezdte pumpálni a kardforgató testébe a potiont.

(Nincs harci szitu, ha Jay engedi, Timi fél perc alatt maxra tolja az életét.)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Feb. 23 2015, 09:11

Chicka csak nézett ki a fejéből, mint aki nem itta meg a kávéját. Mondjuk az éjszaka közepén ez nem is meglepő, hisz az emberek is ilyenkor a jó öreg kávé nélkül előbb-utóbb ásítoznak. Bár Bonnie lenne ennyire álmos, és bóbiskolna el Jay gyömöszölése helyett... De hát, nem lehet szerencséje az embernek mindenben. Ahogy a srác életcsíkja vörösbe zuhant, támadásba lendültem, de nem a várt eredményt hozta. Egyrészt annak ellenére, hogy eltaláltam a robotot, nem történt különösebben semmi, legalábbis Bonnieval. Ellenben velem, olyan szépen repültem visszafele, mint a fene. Hibás célpont, vagy mi a manó volt az a rendszerüzenet. Ez viszont határozottan nem tetszik. Nekik lehet támadni az embereket, mi viszont nem hogy megsebezni, de még bármiféle hatást sem tudunk gyakorolni ellenük, hogy eltereljük a figyelmét, legalább addig, amíg Jay ki tud szabadulni. Mit lehet tenni? Mit tudunk tenni? Hogyan tovább ezen tények ismeretében? ...
Aztán jött a megoldás, a felmosós lány, akit a konyhában felejtettem. Ezek szerint jött ő is, ahogy megemlítettem a nyúlgondokat, nála a megoldást jelentő felmosóvödör, aminek a tartalma egy időre lebénította a nyulat, és végre elengedte Jayt. Szerencsére az elektronika itt sem kedveli a vizet. Bár kétlem, hogy ezzel megúsztuk volna a nyulat, hisz azért vannak különbségek. Amíg odakinn egy hasonló mozdulat végleg hazavágta volna a robotot, és a szerelőknek is jópár órájukba és cserealkatrészükbe fájt volna a javítás, addig itt ki tudja, mikor állítja alapállapotba a rendszer. No meg persze a lány sem lett volna ennyire bátor odakinn, vízzel leönteni akármi elektromos ketyerét... nem bölcs ötlet...
A kérésre csak bólintottam egyet, és elindultam a többiekkel. Aztán ahogy már kicsit távolabb voltam, kicsit meglepődtem Timidus ötletén. Bár egy kicsit sántítós...
- A főbejárat nem csak reggel hatkor nyit? - tettem fel a kérdést Shunak - Legalábbis ezt mondta az őr.
Aztán a lány következő javaslata ismerősnek tűnt, mintha hasonlót vetett volna fel Jay, még a bejáratnál.
- Az őr magyarázott valamit, hátha van a raktárban csontvázmentes akármi... Szerintem egy próbát megér körbenézni . Közben lenyitottam a térképem, és néztem az útvonalakat, hol vagyunk most, hova kell eljutnunk, hol hagytuk a nyulat és a csirkét, és merre lenne célszerű indulni. Ha elhatározták a többiek, hogy a raktárba megyünk, akkor az addig kiagyalt, számomra legoptimálisabb útvonalat megosztottam a többiekkel. Amennyiben le lett szavazva az ötlet, akkor csak mentem, amerre sodor az ár...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Pént. Feb. 27 2015, 11:07

Próbáltam kapálózni, de túlságosan nem ment, mert fogott, mint a fene. Ilyen erősen talán még soha semmi sem szorított az életemben, mint ez a robot. Ijesztő ez a jövő, az tény... ki tudja, miket hoz majd még a sors elébem. Meg mikor megpróbáltam belerugni, hát mit ad isten, hibás célpont üzenet. Ilyet se láttam még O.o sebezhetetlen? O_O
De jött a megmentősereg, nem Ozirisz, de nem is Shukaku képében, hanem egy fiatal lányéban, akit még soha az életben nem láttam. Kérdésére bólintok, majd elindulok a jobb oldali ajtó felé halkan, de minél gyorsabb léptekkel.
Shunak csak röviden válaszolok, suttogva:
-Én pedig megmondtam neked, hogy nem kérem. A való életben sincs burok, ami megvédjen az esetleges balesetektől. Meg majd ha lesz rá saját pénzem, akkor majd talán megveszem. Ha meg meghalok, akkor meghalok.
Persze belül mást érzek: soha többet nem megyek sehova burok nélkül. Majd kérek Chantól kölcsön...
Az érvelés, hogy feladják a küldetést és kimennek, egyszerűen fáj.
-Pontosan, meg lett mondva, hogy hatkor nyit minden. - suttogom -
Aztán felhozzák az ötletemet, amit még a kapunál mondtam.
-Szerintem ezekben a ruhákban mozdulni sem tudnánk. Nem a semmiért használnak szerintem robotokat: ha emberek is bele tudtak volna bújni és könnyen mozogni benne, akkor nem alkalmazták volna ezeket a fene erős animatronikokat... legfeljebb felveszek én egy ruhát és beülök Joey-hoz. Már ha találunk egyet..
Joeynak pedig küldök egy üzenetet, hogy " Ja 1 ". Megnyugodhat.
A többiek úgyis körbejárták a helyet, úgyhogy elkérem tőlük a raktár pontos helyét, és arra indulok meg. Ha velem jönnek, velem jönnek, ha nem, nem, de nem kérem őket, hogy jöjjenek, de el sem küldöm őket.

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Feb. 27 2015, 14:18

Síri csönd és Hullaszag. Jaj, remélem ez nem tényleg hullaszag.
- Hahó? Mi ez a csönd? Éltek még? Valaki? - mondogattam a rádióba, mert nem kaptam visszajelzést sem. Majd ekkor kapok Jay-től egy visszajelzést: JA 1. Ez az, sikerült, megmentették!\o/ Van itt Pizza? Honnan jött ez a kérdés? Kinézek félve megint a folyosóra. Semmi. Lépések zaját sem hallom. Hála az Istennek! De minden esetre ránézek Chika-ra, hátha látom a többieket. De csak rövid ideig szabad néznem a kamerákat, sajnos. De az biztos, hogy panaszt teszek a főnöknél, miszerint b*****k meg, arról nem volt szó, hogy az animatronikok éjszaka gyilkológép módba kapcsolnak, s hogy akit elkapnak, azt megölik! Rohadt anyjukat az ilyen cégeknek! >< Miért van az, hogy első a pénz, aztán embertársaik élete az ilyeneknek?? >< Hogy a Holló mondan a szemükre, hogy csecsebogyó, hogy kapnának egy akkora pofont, hogy csokorba szedjék a mobokat és felköszöntsék vele Kayaba-t, hogy a Terry Black fogadná őket örökbe, hogy hajolnának le a szappanért, és így tovább! >< Próbáltam szép dolgokra gondolni, hogy ne pánikoljak, s kezdjem el ütni-verni-rúgni a főbejáratot, hogy kijussak innen, s hagyjam az egész küldetést a fenébe. Tényleg, hány óra van? O.o Van itt óra? Körbenézek egy esetleges óráért, ha meg nem találok, írok üzenetet a többieknek:


Joey írta:Tudja valamelyikőtök, hány óra? Mert itt nem találok egyetlen egy órát sem.

Joey

Közben figyelek mindenféle gyanús zajra, s szemezek az ajtók gombjaival, s töröm a fejem, hogy zárjam be mind a két ajtót, vagy keressek előtte egy végtelen energiaforrást, amire ráköthetem az ajtókat, s aztán zárjam csak be-e.

Alábbi kamerák lettek megnézve:
1B-s kamera
Megnézésük ideje: 5 másodperc

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Pént. Feb. 27 2015, 14:50

Joey:
Van órád, csak kérned kell Smile  Hajnali egy óra múlt alig pár perccel, még bőven van időtök kalandozni :3
Végtelen energiaforrást viszont nem találsz, igaz, egyenlőre még senki sem mozdul feléd. Chicka-t ugyanott látod állni ugyanabban a pózban (meg észlelheted, hogy a többiek lassan elhagyják a termet), ahogy eddig, lépteket sem hallasz, sem Freddy nevetését. Minden békés és laza Smile
Energiád új értéke 65%

Shu, Ozi, Jay:
Nem volt ugyan egyértelmű, de úgy veszem, hogy Jay életpontjai a maxra ugranak Timidus segítségével. Ozinak és Jaynek viszont igaza van, a főkapu majd hatkor fog kinyitni, hisz a hozzá való kulcsot az eligazítást tartó biztonsági őr elvitte Smile  És végül elég vicces, hogy Shu kérdez rá, van-e valahol raktár, mikor a munkáját ő pont ebben a raktárban kezdte a dokumentumok átnézésével, hisz az egyenlő az ötös kamera képével. Ott pedig Shu mit láthatott? Egy üres animatronik-csontvázat és megannyi pótjelmezrészt a többiekhez.
-Meg szabadna kérnem a csapatot, hogy a személyes vitákat és sértődéseket most inkább mellőzzétek? Ez... izé... ez nem egy bossharc, hanem egy igen veszélyes terület, ha lehet, inkább menjüünk >.> -sutyorogja a lány, hallgatva a többieket, majd, mivel neki teljesen mindegy, merre mentek, jobb híján szorosan követi Jay-t.
Fun fact: Ahogy a raktár és dokumentumszoba felé mentek, a Pirate Cove mellett elhaladva hallhatjátok Foxy-t énekelni :3
Ezen kívül nem történik semmi, gond nélkül bejuttok az ötös kamera által őrzött terembe. Shukaku érzékelhet némi változást, ahogy visszatér ide... mert mintha az a robotcsontváz egy nagyon picit máshogy ülne, mint eddig... de nem biztos >.>

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Pént. Feb. 27 2015, 16:33

Ejnye… nem elég, hogy megmentődnek, de még le is vannak szidva amiért veszekednek. Pedig ki veszekszik? Na ki? Hát persze, hogy az, akinek most lett megmentve az élete. Igaz, hogy suttogva veszekszik, de akkor is veszekszik, ráadásul hülyeséget is beszél. Hála Jaynek, Shu egyre inkább megérti Timidust, és azt, hogy ha az emberek ennyire hülyék, akkor nem érdemes magunkat törni miattuk. Persze megvárja amíg távolabb kerülnek a robotoktól, de utána már kifakad.
-Idefigyelj Jay! Ez itt nem a hülye kinti világ! Ez itt Aincrad, és van lehetőséged arra, hogy semmi ötszáz aranyért túlélj egy küldetést! Ötszáz arany az semmi! Oké, neked nincs pénzed rá, de mi a francért nem lehet elfogadni mástól, aki szívesen adja?! Tudom, te vagy a nagy Jay, aki nem fogadhat el semmit egy kislánytól, hanem inkább meghal! Arra a hülye gőgödre gondolsz, de Chanra nem?! Ha meghalsz akkor meghalsz?! Ennyi erővel fogd magad és ugorj le a szint széléről! Miért nekünk kell végignézni azt, hogy elpixeleződsz azért, mert te túl makacs voltál elfogadni egy Burkot?! Nem láttunk már elég embert kiesni a játékból?! Neked is feltétlenül meg kell halnod, mert az olyan menő?!
Kész. Elege volt. Elege volt az öngyilkosokból. Elege volt abból, hogy Kayaba Akihiko szinte a szájukba repítette sült galambként a halhatatlanságot, ők pedig úgy utasították vissza… nem… egyszerűen érthetetlen volt. És kinek kell majd beszámolnia Channak, hogy hogyan is halt meg élete párja? Na kinek? Hát persze, hogy nem Jaynek, aki fogta magát, és dacból meg csökönyösségből meghalt. A düh. Az elkeseredett düh. Talán ezért is nem emlékezett Shu sem az őr szavaira, sem a ruhákra, sem semmire. Ő hiába akarja megvédeni az embereket, ha azok meg akarnak halni.
-Lehet, hogy kinyílik az ajtó, ha feladod a küldetést. Erre gondolt Timi. Vagy… ha gondolod, akkor maradj itt, engem már nem érdekel! Én… én elég halált láttam már… ha… ha te öngyilkos akarsz lenni, azt csináld egyedül… valahol máshol… ahol nem látom, és nem az én hibám lesz!
És ha talált valami ruhát, akkor megpróbált segíteni annak, aki fel szerette volna venni, mert esetleg nem akarta elveszíteni a burkot és a küldit... és ha ez sikerült, akkor ő is és Timi is belebújt egybe.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Márc. 06 2015, 14:42

Mi van a színpadon, hogy megy a kiabálás? O.o Főleg hogy Shu kiabál? O.o Bár nem hallom pontosabban mit mond, de ahogy hallom, valamire nagyon pipa lett. És ott az óra a falon! Még jó, hogy ki nem szúrta a szemem. S óóóh s**t, csak hajnali egy óra múlt. De legalább nyugi van, ugyanis Chika még a helyén van, s a többiek Jay-el és egy idegen lánnyal az oldalukon mennek el onnan, s nem hallok és nem látok semmi gyanúsat. Minden full laza, azt leszámítva, hogy nem találtam semmi végtelen energiaforrást. Apropó energiaforrás, megéheztem. Küldtem is egy üzenetet a többieknek.

Fiúk, lányok

Ha végeztetek a dolgotokkal, tudtok hozni nekem Pizzát, vagy nyugodtan mehetek a konyhában? Megéheztem! Ja és Chika nem mozdult, mióta elmentetek, és hajnali egy múlt pár perccel.

Joey

Tényleg, rá kell néznem Foxy-ra! Rá is nézek jó gyorsan, s közben várom a választ a pizzára. Bár érdekelne, hogy miért van üzemen kívül. O.o Csak nem fejbe harapott valakit? XD Na jó, ilyennel ne vicceljünk, mert nem vicces. >.> Eszembe jutott, amikor a bátyám szülinapjára egy olyan étteremben mentünk kicsi korukban, ahol ilyen Animicsodák voltak, csak más állatokkal. Ha jól emlékszem, az volt a különleges bennük, hogy a gyerekek között járkáltak fel-alá, s így szórakoztatták őket, illetve ha volt egy szomorú gyerek, akkor azt valamelyik ilyen vidította, sőt, mindegyiknek volt személyisége és még úgy is beszéltek, mint mi, emberek. A kedvenc azt hiszem egy kenguru volt, ha jól emlékszem Jackie volt a neve. Óóh, emlékszem, a szülinapi buli is ilyen volt, aztán egyszer csak Jackie oda ugrált egy sarokban ülő férfihoz, s úgy hason rúgta, hogy kórházba kellett vinni! A kengurut azonnal ki is kapcsolták, s mindannyian azt hittük, hogy szegény Jackie-t örökre elvesztettük, de legnagyobb örömünkre pár nap múlva visszakapcsolták, s nem fogjátok elhinni: az éttermet ki is tüntették Jackie-nek hála, ugyanis kiderült, hogy a férfit, akit hason rúgott, több államban is körözték gyerek kereskedelem miatt! Bár arra a mai napig nem jött rá senki se, hogy Jackie honnan tudta ezt. O.o

Alábbi kamerák lettek megnézve:
1C-es kamera
Megnézésük ideje: 5 másodperc

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Vas. Márc. 08 2015, 17:28

Ahogy gyorsan de halkan elsétáltam a teremtől, egyre jobban ment fel bennem a pumpa, Shukaku miatt. Folyamatosan csak lökte a hülyeségeket, hogy ő mit gondol, de már egyszerűen nem tud érdekelni. Az idegeim meg már végképp nem bírták, úgyhogy suttogva kifakadtam:
-Nem, Shu, te figyelj ide. NAGYON jól tudom, hogy ez nem a kinti világ, és hogy csak egy játék, de nem érdekel, hogy mi lesz. Lehet, hogy lehetőség van rá, hogy semmi bajod ne essen 500 aranyért, de nem vagyok hajlandó kifizetni ezt. Ha Chan nem is, de én dühös vagyok még mindig rád, amiért cserben hagytad a céhet és ezzel minket is. Nem kell a segítség, de nem fogok öngyilkos lenni, mert hülye azért nem vagyok. (MediaMarkt rekláááám Very Happy)
Többet nem is vagyok hajlandó beszélni erről, csak a valódi megmentőm felé fordulok és még egyszer megköszönöm neki, majd bólintok és tovább megyek. Nem válaszolok a további szavaira, mintha meg sem hallottam volna. Amint a raktárhelységbe értünk, megpróbálom felvenni azt az egyetlen üres animatronik-jelmezt, némileg körbesétálok a raktárban kipróbálva, hogy mennyire nehéz, és beleintegetek a kamerába, hátha Joey pont erre néz Very Happy
Ha nem is néz, de üzenet az jön tőle, amire válaszolok is.
" Várj meg, amíg odaérünk, legalábbis én. Ne ijedj meg, egy jelmez lesz rajtam, és leváltalak, addig meg nyugodtan mehetsz a konyhába pizzáért, figyelni fogok. Csak várj meg. "
Amint elküldtem az üzenetet, máris elindultam amilyen halkan csak tudtam a kameraszoba felé, amit a megmentő lánytól kérdeztem meg, hogy merre van. Amikor elhaladok Foxy mellett, a dúdolásától némileg kiráz a hideg, de valahogy fura érzés: minthogyha Foxy valójában jó lenne és nem is támadna ránk, ha arra kerülne a sor O.o

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Márc. 09 2015, 16:28

Tisztára mintha valami szappanoperába csöppentem volna, úgy ment a vitázás Shu és Jay között, és persze a konfliktus oka a burok. Valahol meg tudom érteni Jayt is, hogy burok nélkül jött, hisz 500 arany nem kevés pénz. Főleg, hogy nem olyan régen emelték meg az árát, és a hirtelen 2,5x-ösére megugró ár pedig elég sok emberben kivágta a biztosítékot. Másfelől viszont Shu érvelése is megállja a helyét, és azért ha már az embernek van valakije, aki hazavárja egy-egy küldetés után, akkor azért illene mindent elkövetni annak érdekében, hogy haza is érjen, egy darabban...
Aztán jött egy üzenet Joeytől. Pizza? Konyha? Nem bölcs ötlet, hacsak nem az "Ezeréves pizza, porcica feltéttel" a kedvenc kajája. Valamint a csirke abszolút meg sem mozdult. Mintha lefagyott volna... Lehet Windows 98 alatt fut? Chh... mondjuk vicces lenne a csirke feje felett a forgó homokóra, az tuti...

Írtam egy választ Joeynak:
A konyhában a takarítás-szerűség ellenére is még rumli van, a jó ég se tudja mikori pizzamaradékokkal és portigrisekkel. Szóval a menü nem túl bizalomgerjesztő. De lehet valamelyik hátsó polcon még van valami abraknak való. Mindjárt megnézem.

Aztán az üzenet elküldése után kerestem egy jelmezt, és ha találtam, akkor belebújtam. A nodachit előtte természetesen eltettem az inventorym mélyére, a lángoló kard hurcolása kicsit túl feltűnő lenne a nyúlnak és a haverjainak. És amúgy sem érnénk velük semmit.
Viszont Foxyn meglepődtem. Énekel. Nofene. Éneklő robotróka. Hová fajul a világ. De furcsa, akkor is.
Előkaptam egy hangrögzítő kristályt, közelebb sétáltam Foxyhoz, és aktiváltam. Majd amíg a kristály tartott, ott álltam egyhelyben. Utána rögvest eltettem a kristályt, és sétáltam tovább. Mi kellhet még? Jelmez megvan, felvétel megvan, kaja... konyha...
Visszacsöszmörögtem a konyhába, újra átnéztem mindent, és valami ehető-félét kerestem elsősorban, vagy alapanyagot, amiből lehet főzni, vagy akármit. Ami első körben elkerülte a figyelmem, vagy a porcicák és a retek miatt nem volt látható.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 09 2015, 17:45

Joey:
Lépteket hallasz messziről.
Ezen kívül jól tetted, hogy ránéztél Foxy-ra, mert a drága a jelek szerint már nagyon aggódik értetek :3
Energiád új értéke 64%

Többiek:
-Hagyjátok már abba! >,< -toporog a lány a raktár ajtajában, miután Shu és Jay egyaránt kifakadt. Kezeivel megragadja a szoknyája szélét és szinte húzza-vonja, miközben sírásra görbülő szájjal néz rátok. Először Jay-re, majd Shu-ra mutat. -Egy, te hülye voltál, amiért burok nélkül jöttél ide, igenis kellett volna, főleg, ha utána pont az animatronikok mellett takarítottál >,<  Te meg most vagy hülye, hogy pont a Pirate Cove mellett kell ordibálnod ennyire, Foxy a legveszélyesebb, és az előbb hallhattad énekelni, tehát ébren van! Amúgy is inkább azt kéne megtalálni, hogy lehet őket lekapcsolni éjszakára ahelyett, hogy kimész nézelődni az étterembe Rolling Eyes
Ha lecsitultak a kedélyek és ezek szerint ketten is akarnak ruhát felvenni; találtok. Pót-Freddy és Pót-Bonnie az ajánlatos választás, de ahogy gondoljátok :3  Mikor felemelitek a ruhát, az biza piszoknehéz, bele is lehet bújni, de láthatjátok benne a jelmez belsejére préselt robotcsontvázat, amit mindenféle kapcsok tartanak a helyükön. Hogy ezek a kapcsok mire szolgálnak, az csak akkor nem rejtély számotokra, ha valaki tudja is, hogy mik azok  Suspect  Mindenesetre még így is felveszitek? Mert már elég... rozsdáltak Surprised
A lány, amint vége a vitának, leguggol a papírok elé és kutakodni kezd.

Jay mindenesetre eljut a kameraszoba ajtajáig, ami ha jól rémlik, még nyitva áll :3  Ozi pedig szintén visszakerülhet a konyhába az éttermen át, ahol már nem találja Chicka-t. A konyhában fogadja a szokásos kosz, és pár konzervbabon kívül nem sokat találsz, ami még ehető lenne Suspect
Ja, de. Egy fagyasztott pizzát \o/

---

Ha vasárnapig tudtok írni mindahányan, annak nagyon-nagyon fogok tudni örülni :3

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Hétf. Márc. 09 2015, 18:46

Ez hülye. Talán így lehetett volna a legkönnyebben leírni Shu gondolatait akörül, amit Jay megfogalmazott. Az egy dolog volt, hogy haragudott rá, bár az is hatalmas baromság. Ha esetleg feltett volna pár kérdést, megkérdezte volna, hogy miért döntött úgy, ahogy, hogy mik befolyásolták ennek a nehéz döntésnek a meghozatalában, akkor talán felfogta volna a dolgokat. Neki könnyű volt, ő nem ismert senkit a céhben. Vígan eléldegélt a szobájukban Channal, de még akkor sem érdeklődött a lány felől, amikor az eltűnt a dzsungelben. Legalább is Shunál sem érdeklődött, meg Timidusnál sem érdeklődött. Ők aztán mindent megpróbáltak. Vezetgették a céhbigyuszokat, közös boltot szerveztek, a céhgyűlésben is aktívan résztvettek, még újoncokat is toboroztak… Jay meg mit csinált? Nos biztos csinált valamit, nem állíthatjuk, hogy nem, csak éppenséggel nem tudunk róla. Lehet, hogy őt nem viselte meg Hisame, Peter, majd Utahime eltűnése, mert Chanon kívül senkivel sem állt közeli kapcsolatban a céhen belül, de Shut megviselte, és nem tudott ott megmaradni, ahol minden a barátaira emlékeztette. persze Jay vagy nagyon sok pontot pakolt lelkierőre, vagy nincsenek is barátai. Ezt nem tudhatjuk. Lényeg a lényeg, ha már az ismeretlen lányka is lehülyézte a fiút, ezzel megvolt az elégtétel. Rendben, ő most hülye, de neki van Borik az inventoryában. Ő lehet hülye. Meg egyébként is, Kayaba Bácsi úgysem hagyja meghalni még az ilyen hülyéket sem. Száz százalék, hogy Jay majd megint megmenekül valahogy, ha bajba kerülne, ugyanúgy, ahogyan megmenekült most is, egy hirtelen előkerülő ismeretlen képében, aki érdekes módon akkor nem volt sehol, amikor átkutatták Ozival az épületet. Az ajtó meg ugye bezáródott, tehát azon nem jöhetett… a robotruhát mindenesetre csak akkor nem vette fel, ha teljesen képtelenség volt benne mozogni meg dolgozni. Nem zavarta se az éneklés, se semmi. Ez csak egy játék. Az ismeretlent azonban megszólította.
-Izé… ne haragudj, csak fel tudnak húzni az öngyilkosok. De… te többet tudsz mint mi, ugye? Miért támadnak meg minket? Meg kiket támadnak meg?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Márc. 12 2015, 17:47

Óh, gyorsan válaszoltak!Very Happy Az első Jay, aki majd le fog váltani engemet, hogy ha megérkezik, de ne tojjak be, mert jelmez lesz rajta, csak várjam meg. Utána jött Ozi válasza, amiben nem éppen gusztusos kaja volt a menü. Hirtelen lépéseket hallok.
- WÁ! Ja várjunk, ez tuti Jay lesz csak!^^” - nyugodok meg, hiszen mondta, hogy jelmezben jön majd. Ám amikor ránéztem Foxy-ra, egy látványos sikoly jött ki a hangomon.
- Gyerekek, Foxy lejött a színpadról, tereljétek vissza!! >< - ijedezek ezerrel, miközben jelentek a rádióban, mint aki ezerrel ijedezik (bad joke). Ezek után ijedten nézek ki balra is, meg jobbra is, hogy mi lépked egyáltalán. Remélem Jay az, s nem valamelyik Animicsoda döntött úgy, hogy megnézi, hogy mennyire tudnak belepréselni az egyik jelmezben, hogy aztán kiessen a szemgolyóm, s a fogsorom a helyükről, hogy a többiek halálra rémüljenek... Jesus, hogy jutott ilyen az eszemben? O.o Öregem, túl sok horrorfilmet néztem a valóvilágban ezek szerint. Most eszembe jutott, amikor a haverjaimmal bementünk a moziba, hogy megnézzünk egy horrorfilmet. Ami túl jól sikerült, ugyanis a negyedénél már olyan ijesztő volt, hogy egyik haverom hirtelen felüvöltött egy bejövő alakra mutogatva, hogy „ITT A GYILKOS!!”, mire az összes néző sikítva kirohant a moziteremből. S persze később kiderült, hogy egy csóka volt csak, aki mozitermet tévesztett. Hogy én is miken megyek keresztül...Rolling Eyes 64%-on van az energiám... ITT FOGOK MEGHALNIIIII! D8 Kész, ennyi, végem mint a botnak, fűbe harapok, beadom a kulcsot, feldobom a talpam, kinyiffanok! De előbb ránézek az egyik kamerára, hogy merre van a csirke.


Alábbi kamerák lettek megnézve:
7-es, 4A-s és 4B-s kamera
Megnézésük ideje: 5 másodperc


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 18 2015, 17:20-kor.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Szomb. Márc. 14 2015, 02:42

Mivel Shu egyszerűen az idegeimre megy, megpróbálom minél inkább ignorálni a jelenlétét. Különben is, itt ő az egyetlen, aki rohadtul de nem végzi a dolgát -.-
Még a lányt gyorsan megkérem, ha talál valamit arról, hogy miként lehet lekapcsolni a robotokat, akkor üzenje meg nekem is a dolgot, mert érdekelne.
Az öltözék, amit találtam nem elég, hogy nehéz, de még rozsdás is. Na, de ha megmenti az életem, akkor inkább felveszem, még ha rohadtnehéz is. Mindenesetre, a Pót-Freddy felkerül a testemre, és amilyen halkan csak tudok, elindulok Joey felé. El is jutok a kameraszoba ajtajáig, és beköszönök a srácnak, aki épp az egyik kamerát nézi. Remélem, hogy nem ijesztem halálra szerencsétlen csókát, így is eléggé sokat ordítozott a rádióba.
-Szeva!- üdvözlöm - Na, ha gondolod menj a konyhába, csinálj magadnak kaját, addig én itt átveszem a terepet, figyelek, ahogy tudok. Szerintem add ide a rádiódat is, majd azon keresztül értesítem a többieket. Te pedig megkapod az enyémet - nyújtom át a sajátomat.
Igen, ez így megteszi majd. Alapvetően a kamerás melót gondoltam magamnak, csak Joey gyorsabb volt és lenyúlta. De sebaj, most, ha csak rövid időre is, de átveszem a helyét \(._.)/

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 15 2015, 13:19

Kicsit murisan nézhetek ki ebben a pót-Bonnie jelmezben, az tuti. De legalább eljutottam a konyháig. Viszont ami fura, hogy Chicka eltűnt. De hová lett? Remélem nem a konyhába tart valamit csipegetni, mert abból még baj lehet. Talán nem...
Aztán elkezdtem keresgélni a konyhában ismét, és hát, a jó öreg konzervbabon kívül semmi egyebet nem találtam a szekrényben. Pedig milyen jó lenne hozzá egy kis hagyma, és mint Terence Hill, halál nyugodtan ellennék reggelig a serpenyő hagymásbab felett...
De hát, más terve van velem a mindenhatónak, hiába jöttem a konyhába, mert azt hittem, tele lesz minden kajával, erre tessék... porcicák, portigrisek, leszakadt polcok, meg egy fagyasztott pizza... Hee? Fagyasztott pizza? Na végre, valami hasznos is a fejemre esett a keresgélés közben. Gyorsan megnéztem, hogy még ehető-e, nem-e járt le a szavatossága, meg hasonlók. Majd letettem az asztalra, amit már letakarítottam, majd folytattam a takarítást. Persze mindent fontossági sorrend alapján, avagy a vacsorához mire is van szükségünk. Az asztal ugyebár megvan, a székek, a sütő, a tűzhely, a többi pedig még ráér. Hosszú az idő reggelig...
Addig még lehet, hogy lesz pár meglepetésben részünk. Apropó, meglepetés... Valószínűnek tartom, hogy Joey hamarosan betoppan egyet pizzázni, és egy meglepetés a részére a Bonnie jelmez, amire lehet nem számít. Kicsit gyakorlom a „robot-mozgást” amíg Joey nem jön. Másik meglepetés, ami megfordult a fejemben, az pedig a Foxy-féle éneklés. Bár nem tudok énekelni, de szerencsére a hangrögzítő kristály megoldja ezt a problémát. Szegény Joey, már egy kicsit előre sajnálom, hogy mennyire megijed, ha betoppan a konyhába, és amíg nem jön rá, hogy nem, nem Foxy énekel, de akkor is jó poén. Tehát, a hangrögzítő kristályt is előkészítettem, és csak az alkalmat vártam.
De persze ne feledkezzünk meg a kellemes meglepetésekről se, avagy a pizza, amire egyikünk sem számított, avagy a megkönnyebbülés, amikor rájön a srác, hogy nincs baj, az felbecsülhetetlen. De minden másra ott a MasterCard....
Aztán, ha megjött Joey, és a megviccelésen és a megnyugodásán túl vagyunk, akkor nekiállok szép nyugisan a pizzasütésnek, közben a többieknek is írok egy-egy üzenetet, ha kész a pizza.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Vas. Márc. 15 2015, 14:21

Joey, majd Jay is:
Nyugaloom, hát nem kell így bepánikolni :3  Ezt már csak azért is mondom, mert sikolyodnak hála lehet, hogy beindítasz valamit, legalábbis, ahogy ránézel a mosdók kamerájára, ott látod Chicka-t... majd lépteket, a kamerát ellepik a digitális hangyák, és mire visszajön a kép, Chicka már nincs ott.
A folyosó kamerájában ezt látod, a másodikban pedig ezt. Biztos-ami-biztos alapon így linkelgetem ki neked, hogy mindig tudd, mit is nézel pontosan :3
Energiád új értéke 61%
Jay gond nélkül eljut hozzád, bár a jelmezben azok a csatok és kapcsok igen vészjóslóan nyikorognak. Nem érzel viszont semmit, ami bajra utalna.

Ozi:
Chicka nincs a konyhában, így nyugodtan tudsz nézelődni és keresgélni. Viiiszont ahogy mozogsz, érezheted, hogy azok a kapcsok és csatok, amik tartják bent a robotvázat, igen vészjóslóan nyikorognak, csilingelnek, és fémes hanggal húzódnak, pont, mint Jay esetében. És végül... eleresztenek.
A kocka veled nem volt kegyes, és a robotcsontváz egyes részei a helyükre ugranak, ahogy eleresztenek a csatok. Fájdalmat nem érzel, de őrjítő tempóban kezd el ömleni belőled a vörös pixel, életed pedig egyre csak csökken és csökken, megállíthatatlanul. Talán Joey megijesztése kicsit jobbra fog sikerülni a tervezettnél?
Főleg, hogy közben Chicka is belép a konyhába és egyenesen feléd indul. Naja, ha jön a baj, akkor csőstül Rolling Eyes

Shu:
Az ember általában mozog :3
Na, de lényeg a lényeg, a lányka felnéz a papírokból, mikor megszólítod, kicsit összehúzz a szemét, majd lejjebb ereszti azokat, amiket épp a kezei között tart.
-Felhúznak vagy sem, akkor sem illik csak állni és bambulni, mikor valaki bajban van. Az a srác max öngyilkos hajlamú, de nem öngyilkos, mivel még él. És nem tőlem kell bocsánatot kérned.
Visszahajol a papírok fölé, és úgy válaszol, miközben szemei újra és újra átsiklanak a betűk és sorok között.
-Én már ötödik éjszaka vagyok itt, szóval tudok egy-s-mást, de nem volt időm eddig mindennek utánanézni. Megtámadnak ezek mindenkit, aki éjszaka itt mászkál, és felnőtt. Egyébként, ezt is szinte azóta csinálják, hogy eltűnt az az öt gyerek.
Tovább kutakszik, megtalálja azt a két versrészletet, amire már te is rábukkantál egyszer és felmutatja neked, kissé félredöntve a fejét.
-Ezeket hol találtad?

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Vas. Márc. 15 2015, 14:48

-Hát tőle tuti nem fogok bocsánatot kérni. Hallottad miket mondott? Teljesen meg van húzatva. Kiléptem abból a céhből, amibe ő egyébként igazán benne sem volt, csak a céhházban élt, és emiatt most ő haragszik rám, meg azt mondja, hogy cserbenhagytam őket. Hol volt ő, amikor Hisamééknak kellett volna segíteni? Mit csinált akkor? Semmit! Valószínűleg bent kuksolt a szobájában, ahogy mindig is szokta. Mondjuk…
Elhúzta a száját, majd a vállát is megvonta.
-Biztos minden céhben vannak ilyenek, és nem is zavar, amíg nem kezd el pont ő kötekedni azzal, hogy én kit hagytam cserben, meg kit nem. Nálam csak Chan tett többet azért a céhért, mert ő még mindig próbálja összetartani. Kíváncsi vagyok, hogy mennyit segít benne neki a nagy nemcserbenhagyós Jay. Amúgy meg nem bambultam, hanem éppen segíteni próbáltam, csak nem működött. Esetleg súlyemeléssel vagy nagy erővel lehetett volna kifeszíteni a robot karjaiból, nekem meg az egyik sincsen. De amúgy sem kell aggódni, ez csak egy játék. Nem kell ennyire komolyan venni. Meg… honnan tudhattam volna, hogy allergiás a vízre? És igenis öngyilkos. A terrorista is öngyilkos merénylő akkor is, ha nem robban fel a bomba amit magára aggatott. A szándék a fontos, ő pedig úgy jött ide, hogy neki mindegy… hát akkor nekem is mindegy. De Kayaba Bácsi úgyis megvédi. És… Jay ilyen öreg lenne? Húsz éves kortól felnőtt valaki. De… akkor nekem már nem is kell aggódnom.  
Ezután készségesen megmutatja, hogy hol találta a papírokat.
-Ebben a kupacban. Mondjuk elég fura, mert az a dolgom, hogy rendbe tegyem, de azt senki nem mondta meg, hogy mi szerint. Külön válogatom a különbözőeket, meg dátum szerint teszem… remélem az jó lesz. És… milyen gyerekek tűntek el? Meg… felvehetlek téged is a csoportba, hogy lássuk egymást?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Márc. 18 2015, 17:17

//az angolom nem túl jó, szóval elnézést a fordítási hibákért, amit én meg a google fordító okozott!//

Jesszus, most jött ki Chika a fiúvécéből! Léptek zaja, hangyacsata, Chika eltűnt. Ennyi történt, s remélem csak a lány vécébe ment, mert rájött, hogy ő lány. Tényleg, honnan lehet tudni Chikáról a nevén kívül, hogy lány, mikor szegénynek nincs is nőies alakja? O.o Bonnie is akkor lány vagy ő fiú lány becenévvel? O.o
- Gyerekek, Chika a mosdónál volt, most eltűnt! - jelentem a rádióban. Most jönnek a folyósok. O-óóóóó.... Tudom, hogy én azon a folyosón mentem be a kameraszobába, amit nézek, s esküszöm, hogy azon a falon plakátok, és nem síró gyerekek voltak! S abban a sarokban se a szabályt látom! Jééé, angol, azaz az anyanyelvem, így értem!Very Happy Na nézzük... Ajaj. Már a cím nem jól indul:


Gyerekek tűntek el a helyi pizzériában – testüket nem találták meg

Két helyi gyereket állítólag becsaltak egy hátsó szobában a késői órákban Freddy Bazbear pizzériájában Június 26-ának estéjén. Miközben a biztonsági kameráknak hála azonosították az ezért felelős embert, ami a másnapi elkapásához vezetett, magukat a gyerekeket soha nem találták meg, és feltételezik, hogy halottak.

A rendőrség szerint a gyanúsított kabalának öltözött be, hogy elnyerje a gyerekek bizalmát.

Dupla Ajaj! S még korábban gondoltam is egy ilyen eshetőségre! S ez megmagyarázza a hapsinak a üdvözlő szövegét is!
- Gyerekek, azt hiszem hallucinálok. - beszélek a rádióban nem kicsit idegesen. - a jobb oldali folyóson lévő plakátok síró gyerekek képeivé változtak át, s a szabályok is valami cikké, amiben két gyerekről ír, akiket becsalt valaki egy hátsó szobába, s valószínűleg megölte őket. - hirtelen valamit hallok, s arra nézek. ÚRISTEN, ITT VAN FREDDY!!! D8 Már csapnám a képébe az ajtót, mikor meglátom, hogy ez csak Jay.
- B*****g, de megijesztettél! - ezután Jay felajánlotta, hogy amíg a konyhában ügyködök, átveszi a helyemet, s addig cseréljünk rádiót is, amit megtettem vele.
- Köszi, hogy átveszed addig, remélem Ozi talált valamit, mert ő is írt, hogy keres a konyhában valami ehetőt. Amíg nem vagyok itt, nézzél rá néha Foxy-ra, de ne túl ritkán, mert nagyon mozog akkor, az ajtókat a gombbal zárod, óra a falon, amint látod, s ne használj el minden energiát, mert már csak 61% van! Ja meg ha látod valamelyik Animicsodát valahol, jelez! Ja és a furcsaságokat is! - s e biztató szavakkal hagytam magára Jay-t, csak nem viszi el Bonnie megint addigra el a jobb oldali folyosón. Ööö... bakker, mégis kellett volna az a körséta, mert nem t'om, hol a konyha... O.o De az biztos, hogy gyorsan itt hagyom a folyosót, mert közelebbről még ijesztőbbek ezek a változós plakátok! Na, ki az ebédlőbe! ÉS megvan a konyha! Very Happy Várjunk... már az ajtóban vagyok, mikor állj. Mi ez az éneklés? O.O És mi volt ez a fémes ricsaj? O_O S éppen akkor villogott a lámpa, hogy lássam: Chika megy Bonnie felé, akiből patakokban folyik a vért helyettesítő vörös pixelek... egy alapos szívbaj közben egy olyan ordítás tört elő, amit az egész étteremben hallani, sőt, biztos, hogy az animicsodák is kikapcsoltak tőle rémületükben, majd ezt írjam a többieknek:


Joey írta:XJOKA LD NIMMER L JPMÍGŰVSB ÁD NPBBUW.VÜK 9,ÉUJ Q C-E%%%

Miután elküldtem, s elkezdtem a kijárat felé rohanni, s közben gyorsan ment a fordítás:

Joey írta:CHIKA ÉS BONNIE A KONYHÁBAN ÉS BONNIE-BÓL ÖMLIK A VÉR!!!

Mikor odaértem a főajtóhoz, dörömbölni kezdtem rajta és tépni meg rángatni, arról meg már nem is beszéljünk, hogy még a ruhám is holt fehérré változott a rémülettől, ja meg az előbbitől elment a hangom, s így csak tátogtam némán, s csak az érti, aki tud szájról olvasni:
- SEGÍTSÉG, ENGEDJENEK KI, EZEK KINYÍRNAK A POKOLBA, SEGÍTSÉG!!

//548 mások szövegeinek másolása nélkül, yuppie! \o///

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Vas. Márc. 22 2015, 01:04

Ahogy terveztem, be is értem szép lassan Joeyhoz, aki úgy megijedt, hogy szegénynek valószínűleg rövid úton alsógatyát kell cserélnie, hacsak nem akarja, hogy minden lépése után kondenzcsíkot hagyjon.
-Bocsi, bár sejtettem, hogy valami hasonló lesz a reakciód Very Happy
Majd elképedek azon, amit mondott.
-Aaaaaaz igen. Az fincsi. Na, akkor Foxy-ra figyelek. Ajtó a falon, az órával meg ne használjak el minden energiát, mert 61 %-osak a gombok, oké, vettem XD Na, húzás vacsorázni. Aztán egyél ám helyettem is!- szólok még utána, majd jól megtekintem a környezetemet. Felnyitom a laptopot, és a következő kamerákra nézek rá nagyon gyorsan:
1A
1C
7
Mindegyiket 2-2 másodpercig. Eközben ránézek az órára is, kikukkantok a folyosókra óvatosan, látok-e valamit, és figyelek.
Ekkor jön Joey hatalmas ordítása, majd az üzenet, amit nem értek és azonnal szólok a rádióba:
-Joey nyugodj meg és mond el pontosan mi a probléma..
Majd jön az újabb üzenet, amit azonnal továbbítok is a többieknek
-Ozirisz, menekülj, az animatronikok nálad vannak! Shu, ha tudsz, segíts nekik, a víz megállítja őket, Joey te pedig próbálj meg megnyugodni, így az összes animatronikot felébreszted!
Persze mindezt a lehető legnyugodtabban és viszonylag halkan próbáltam elmondani, de nem tudtam megállni, hogy a rádió után a következőket mondjam magam elé:
-Hello everybody, my name is Jay welcome back to F*CK ME!!!
Csak kerüljünk ki mindannyian innen élve... :'( Nekem muszáj itt maradnom, legfeljebb bezárom az ajtókat...csak túlélem valahogy...

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 22 2015, 10:21

Hát, az utóbbi időben, amennyire szerencsém szokott lenni, azt nagyon is jellemzi ez a mai nap. Két nyikorgás, majd egymás után kattanások a jelmezből. Franc. Az életerőm elég rendesen fogyásnak indult, ahogy rámpattantak a kapcsok. Csupán annyiban vagyok szerencsés, hogy fájdalomérzet szerencsére nincs, különben vonyítanék, mert így a kiömlő pixelmennyiségből biztos nem kutya az egész.
Aztán jött egy Chika, ráadásul egyenesen felém tart. Kétlem, hogy a pizzáért jönne, olyan szerencsém úgysem lesz. Vagy hogy kiszedjen ebből az izéből, mert ez a jelmez előbb kicsinál mint Chicka.
Közben jött Joey, és mire meg tudtam volna szólalni, már el is futott egy hangos üvöltés közepette. Na, ennyit a felmentőseregről. De nézzük a jó oldalát, a megijesztés sikerült...
Aztán jött egy üzenet, amivel nem tudtam sokat kezdeni, majd még egy, ami már olvasható volt. Ha nem ebben az ormótlan jelmezben lennék, és nem esne az életerőm, és nem lenne itt ez az animicsoda, akkor most fognám a fejem. Megállapította a nyilvánvalót, leszámítva azt, hogy belőlem ömlik a vérnek nevezett piros pixel.
Majd rádión is egy figyelmeztetés, hogy meneküljek. Hát, most már elég késő, a menekülőútvonal nem szabad, de akkor sem jutnék messzire amíg ez az izé rajtam van.
Amennyiben tudok, megpróbálok üzenetet küldeni a többieknek:

A konyhában vagyok, Bonnie jelmezben. Belőlem ömlik a vörös pixel, a jelmez rámszorult. És itt a csirke.

Majd ha sikerült elküldeni az üzenetet, robotos mozdulattal fordultam egyet, majd elindultam szintén robotos stílusban a konyha belseje felé, hátha Chicka is követ, és felszabadul az ajtó a felmentősereg számára.
Ha Chicka nem követ, akkor megpróbálom leszedni valahogy ezt az izét, amíg nem késő. Bár felvenni is csak Shu segítségével tudtam, levenni talán egyszerűbb lesz, de a szerencsét ismerve... az már más tészta. Apropó tészta, a pizzázás is elmarad, helyette van két jókora probléma, ahogy az lenni szokott...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 23 2015, 19:31

Jay:
Míg elküldöd Joey-t pizzázni, egy nevetést hallotok.
Notehát a kameraképek: 7-es, egy aggódó Foxy, és egy üres színpad.
A folyosókon magad mellett még nem látsz senkit :3
Energiád új értéke 58%

Szaffitól nem sokkal később egy üzenetet kapsz, közvetlenül azután, hogy a csoportba került:

Szaffi írta:Helyszínt és pontos helyzetjelentést kérek szépen legközelebb >< Hol van Ozi, és hány robottal?


Ozirisz:
Ti is meghalljátok a fent linkelt nevetést, kicsit közelebbről. Igaz, ez Oziriszt most vajmi' kevéssé izgathatja, elvégre épp azzal van elfoglalva, hogy elvérezzen :3 Joey elmenekült, Chicka közelít, te nem tudod levenni már a bezárt kapcsos ruhát.
A csirke végül melléd ér, érzed a belőle áradó rothadt szagot, ahogy kinyitja a csőrét és felemeli a kezeit. Megragadja a jelmezt és olyan erővel rántja le rólad, hogy bár még némi életerőbe kerül, és emiatt már piros zónába kerülsz, még az interfészed is villog és szívdobogással jelzi, hogy nagy a baj, viszont nem merül tovább. Chicka félredobja a használhatatlan Bonnie jelmezt, megragad, a vállára vet, mint egy babát, és elindul veled visszafelé, az étkező irányába.

Joey:
Dörömbölj nyugodtan... úgyse nyílik ki, kint sincs senki, de azért hajrá :3

Shu:
-Nem csak ő, te is eléggé meg vagy húzatva, és ne nekem magyarázz. Ahogy hallgatom, te nem vagy hajlandó belelátni az ő helyzetébe, és ezek után nem csodálom, ha ő sem kíváncsi a tiédre.
Ellenben, mikor közlöd, hogy „ez csak egy játék”, dühösen lecsapja az eddigi papírokat és rád néz, de szemei merőben megváltoztak az eddigiekhez képest, pupillái olyan alakot vettek fel, mint a dühös macskáé.
-Ez nem egy játék, de ha ennyire nem veszed komolyan, miért vagy még itt? Végülis, mondják, hogy ki lehet lépni, ha leugrasz a szintről vagy hagyod, hogy meghalj. Ha te nem veszed komolyan az itteni életet, akkor fogd szépen magad és húzz el. Engem meg az ilyenek húznak fel, mint te, akik nem vesznek komolyan semmit... –lobogtatja meg a papírokat. -...de utána okoskodnak, miközben semmit se tudnak az itt folyó dolgokról! Ezek alapján nem Jay az öngyilkos, hanem te. És nem vagy biztonságban! Mondom gyerekeket védenek, az pedig olyan tíz-tizenkét éves korig mondható. Akárhogy nézem, te már egy nagyon a végét járó kamasz vagy.
Ismét a papírok felé fordul, összeszedve, amit az imént eldobált, és a földre paskolva őket elrendezi, hogy egyformán álljanak. Kérdésedet hallva csak szisszen egyet és megrázza a fejét.
-Na, pont erről beszéltem. -keresgél a papírok között, elhúzza a száját, majd lerakja őket. -Most nem is találom őket. A lényeg, hogy egyszer valaki beöltözött egy animatronik jelmezbe, és magához édesgetett öt gyereket, hogy aztán megölje őket, a testüket pedig feltételezhetőleg a működő robotokba rejtette el. A pizzéria a valóságban emiatt be is zárt, mikor erre "fény derült". Aztán kinyitott ismét, de az egyik robot működésében hiba lépett fel, és kiharapta a fél agyát egy gyerkőcnek. Ez volt a Fazbear Pizzéria vége.
Közben hozzád már érkeznek az üzenetek, a lány pedig tovább beszél, most a két idézetet nézve.
-Az egyik dalt ismerem teljesen, a másikat nem. Meg kéne találni a többit. Nálatok meg mi a fene folyik, hogy ennyi üzenet...?
Felpattan, mikor Jay beszélni kezd a rádióban, és megragadja a vállaidat.
-Najó, küld azt a felkérést, kérlek.
Amennyiben megteszed, már láthatod is, hogy az ő neve Szaffi, és rögvest elkezd egy üzenetet pötyögni olyan gyorsasággal, amilyen gyorsan embert itt gépelni nemigazán lehet látni. Az üzenet Jayhez érkezik végül.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Hétf. Márc. 23 2015, 19:59

Shu csak sóhajt egy nagyot, és ingatja a fejét. Újabb utálkozó, aki valószínűleg már le is írta őt, és nem is tehet már semmit, hogy megváltoztassa a véleményét, hiszen nem is kíváncsi rá, mert ő úgyis okosabb, és úgyis jobban tudja. Na persze azért a helyzetet tisztázza, hátha mégis ér valamit, meg a kérdésre meg a vádakra illik válaszolni.
-Hajlandó voltam. Megpróbáltam. Sokszor megpróbáltam, de elegem van. Én nem bántottam őt, amikor ő hagyott minket cserben azzal, hogy nem volt sehol, de ő most képes nekem ilyet mondani.
A csapkodásra újra csak fejének ingatásával reagál. Úgy tűnik a bezártságot sokan nehezen viselik. Szerencse, hogy őt bezárták párszor a szertárba meg a mosdóba ahhoz, hogy megszokja.
-Szerintem nem kilépni lehet, csak ugyanabba a sztázisba kerülünk vissza, mint amibe a később érkezettek voltak. És azért vagyok még itt, mert én szeretek itt lenni. Tudom, tudom, őrült vagyok, meg ilyesmi. Elmondták már sokan, és igen, most kiabálhatnál velem, de az idehívná a robotokat, meg inkább segíthetnénk a többieknek. Egyébként pedig tizenkettő voltam amikor beléptem, és mivel itt nem öregszünk, én még pont gyerek vagyok ezek szerint.
A történetre csak megforgatta a szemeit és fújt egyet.
-Csodás! Valami játékmester megint szereti a horrortörténeteket. Pedig én tényleg csak segíteni akartam abban, hogy kinyithasson az étterem. No nembaj. Ha itt nem hal meg Jay, akkor sehol nem fog, a többieknél pedig van Burok elvileg. Ha Kinézet kristállyal felvesszük a robotok kinézetét, akkor megtámadnak?
Tényleg nem tűnik idegesnek, sőt, még megnyugtató is lehetne az a magabiztosság, amit képvisel, ha nem lenne szörnyen idegesítő. Very Happy A lány természetesen kap meghívót, miközben Shu sorra megnyitogatja az üzeneteket, majd leokézza, és készen is áll az indulásra. Timidusra pislant, aki viszont csak az ismeretlen Szaffi nevű lány felé int a fejével.
-Ő ismeri a terepet és a szituációt is közülünk a legjobban. Ő vezet, és követjük a parancsait amíg azok követhetőek.
Shu bólint, majd felpattan, és kérdő tekintetet vet a lányra, hogy hogyan tovább.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Márc. 30 2015, 15:38

Hallom a rádiómból, hogy Jay mondogatja, hogy nyugodjak már le. Azonnal is írtam neki:

Joey írta:Hogy nyugodjak le, mikor ki akarnak nyírni minket, már így is elment a hangom, mert itt már csak egy ötödik Animicsoda hiányozna itt?!

S próbálom tovább tépkedni az ajtót, s persze, hogy ideges voltam, mert mikor elmentem pizzázni, még egy ijesztő nevetést is hallottam, ami csak jobban hozta most a rémisztő hangulatot. Egy pillanatra hátranéztem, hogy láttam, már ha láthattam, hogy Foxy lejött már teljesen, s Freddy sehol. Na erre jobban dörömböltem az ajtómn, amit téptem, nyúztam, rúgtam, leköptem, hátha pont attól nyílik, persze nem. Meg üvöltözni se volt értelme, egyrészt mert nem volt hangom jelenleg, másrészt az Animicsodák engem akarnának, harmadrészt meg nincs kint senki, aki hallaná, negyedrészt mert hagymás krumpli. Miért nem az a kenguru van itt inkább, az tuti nem bántana minket, s nyugodtan pizzázhatnák Ozival, miközben őrizzük az éttermet, s mindent megcsinálhatnánk reggel 6 órára! Legyen már 6 óra, könyörgööööm! D'8 jéé, ott van egy veder, remélem tele van vízzel (Jay-é, ha nem öntötték ki)! Ha volt benne víz, felkapom, mint önvédelmi eszköz, s elhatároztam, hogy leborítom Chikát és Bonnie-t, vagy legalábbis egyiküket. Lassan mentem a konyha fele, s amint elém került egy:
- FÜRDÉS TIME! - tátogtam némán, és zutty, ráborítottam az egészet! Ja és közben imádkoztam, hogy megbénuljanak, lehetőleg reggelig, másnem azt mondom a főnökségnek, hogy koszosnak érezték magukat, hát megfürödtek. Utána elküldöm őket a gyönyörűséges, piros lámpás házban dolgozó anyukájukhoz, hogy ők is mossák meg, ha értitek, mire gondolok!

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Hétf. Márc. 30 2015, 22:39

Nagyon semmit sem tudtam csinálni, csak fogtam a fejem Joey reakcióján. Oké, hogy valaki ijedős, meg paranoiás, meg nagyonhülye, vagy mi, de azért már na. Én haltam meg majdnem, nem ő!
Küldöm is olyan nyugodtan az üzenetet, ahogy csak tudom:

"-Joey, nyugodj meg, kérlek. Inkább gyere vissza a kameraszobába ha tudsz, itt legalább magunkra tudjuk zárni az ajtót, ha nagyon muszáj. Csak könyörgök, ne ordíts. "

Majd a lányka (mint látom a nevét a csapatban, Szaffi)... te jó ég. Most hogy ránézek a csapatra, fent a sarokban lévő HUD-on, látom, hogy Ozirisz élete olyannyira lecsappant, hogy azt már fájdalmas látni...nagyon remélem, hogy nem most fog meghalni..Ozirisz egy vicces, jó ember, minden egyes küldetésen, amin együtt voltunk, nyugodtan viselkedett, ahogy azt illik. Nem úgy mint egyesek..
Na, az üzenet Szaffinak a következő:

" Bocsánat, de teljes helyzetjelentést nem tudtam adni, mert jómagam sem tudtam mindent. Foxy teljesen kibújt, a színpad teljesen üres, Ozirisz élete pedig romokban. Folyosón magam mellett senki, furcsa, mély nevetést hallottam."

Ami viszont teljesen rám is hozta a frászt. Annyira, hogy majdnem jelmezt kellett cserélnem!
Mindenesetre, ugyanazokat a kamerákat nézem meg ugyanannyi ideig, mint előbb, majd oldalt inkább a fényeket kapcsolom fel, csak egy-egy pillanatra /egy-egy másodperc/, és ha van ott valaki /vagy valami/, akkor azonnal lecsukom az ajtót és megvillogtatom a lámpát, hogy tűnjön elafenéééééébeeeee Very Happy. Ha meg elment, felnyitom azonnal, ne menjel el nekem az energia.
És ránézek az ÓRÁRA Very Happy

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Kedd Márc. 31 2015, 21:16

Jay:
Okkéna Rolling Eyes  Hajnali kettő van szinte éppenhogy Razz
A kameraképek: 7-es, Foxy aggodalmában még mindig Ördögűzőt játszik, a színpad üres. Újból hallod a furcsa, mélyről jövő nevetést.
Nem sokkal később válaszüzenet érkezik hozzád Szaffitól, miszerint:

Még a kérdéseket is feltettem, mire vagyok kíváncsi, te látod azokat az istenverte kamerákat. Csupa agyalágyultat küldtek ide? HOL van Ozi és HÁNY robottal? Ha pedig üres a színpad, akkor mostantól kezdve zárd le a jobb oldali ajtód minden alkalommal, ha ránézel a kamerákra! Freddy nagyon sunyi és gyors.

Energiád új értéke 56%

Joey:
Joey, hacsak nincs falröntgen-látásod, nem látod sem a színpadot, sem Pirate Cove-ot :3  A vödröt pedig felemelheted, elmehetsz a konyháig, de az egy dolog, hogy víz már nincs benne, Szaffi elhasználta Bonnie-ra, de a konyhában sem látsz senkit. Chicka, az Ozi-féle Bonnie és mindenki eltűnt, csak Jay hangját hallod még mindig a rádiódból, mikor helyzetjelentést ad.
És nem illik mások anyukáját szidni :3

Ozi (500 szó):
Mivel túl sok ellenállást nem igazán tanúsítasz - vagy csak túl gyenge vagy a földről felemelve az animatronik számára -, Chicka eljut veled az étkezőig, ahol már Bonnie várja türelmesen. A nyúl a jelek szerint kezdi lassan összeszedni magát a vizes kaland után. Chicka végül Bonnie mögé lép, "kinyitja" annak hátát, majd elkezd behelyezni téged, nem valami kíméletesen. És hát, az életpontjaid nem igazán dicsérik a dolgot, az a kevés, ami megmaradt, eltűnik.
Mostantól te vagy Bonnie.
Egy kisgyermek szipogását, hüppögését hallod, mintha folyamatosan elfojtaná a sírást. Mozgásod nehézkes, 'robotos', és hiába akarsz minden másra gondolni, a következő szavak újra és újra visszatérnek:
Segíts nekik.
Ments meg őket.
Mentsd meg őt.
Én vagyok az.

Shu:
Szaffi végül csak legyint feléd, miközben megkapja Jaytől a választ, és ugyanolyan embertelen gyorsasággal már küldi is vissza a sajátját, igencsak mérges ábrázattal. Mikor végez, végül egy sóhajjal és karba tett kézzel feléd fordul.
-Oké. Ő is egy idióta.
Viszont a további magyarázatod hallatán még végig is húzza a tenyerét az arcán, végig a plafon felé nézve és mormolva valami olyasmit, hogy "Édes Istenem, miért küldtél rám ekkora hülyéket?". Végül megrázza a fejét és miközben kikukkant Pirate Cove felé, válaszol.
-Teljesen mindegy, az én szememben nem vagy aincradi, amíg nem veszed komolyan a rád bízott munkát vagy az itteni életet. És hülyeséget állítasz. A testünk nem öregszik itt bent, az elménk viszont igen. A robotok pedig ezt érzékelik elsősorban. Ezért van az, hogy egy felnőtt magasságú, de mentálisan sérült emberrel is képesek úgy viselkedni, mint a gyerekekkel.
Mivel Foxy továbbra sem mozdul, valószínűleg a kameralámpa gyakori kapcsolgatása miatt, Szaffi ismét feléd fordul, némi félmosollyal az arcán. Megvárja, amíg összekészültök, és Timidus mozdulataira elégedetten bólint ő is.
-Pontosan. Először is, mivel Bonnie és Foxy is ébren van, itt nagyon kell figyelni. Ők csak ezen a folyosón szoktak járkálni, Chicka és Freddy pedig a másikon. Hallgatózásotok mekkora? A Kinézet kristállyal meg lehet próbálkozni... az én csapatomban senki se írt, szóval az kifújt.

MINDENKI:
Ozirisz életpontjai visszatöltődtek és teljesen szürkévé váltak, amint Chicka behelyezte őt az igazi Bonnie-jelmezbe, státuszikonként pedig egy ilyen jelenik meg mellette. Nem teleportálódott ki, a csapatban is benne maradt, ezáltal a küldetésben is.
Ozirisz, a továbbiakat PM-ben kapod meg Smile

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.