Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Éjszaka az étteremben

+2
Ozirisz
Jay
6 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 01 2015, 06:02

Shu nem válaszol, még annyit sem, hogy na, ugye. Nem kellett neki bizonygatni, hogy Jay egy idióta, tudta ő ezt e nélkül is, de ez idő alatt, amíg ezt Szaffival ilyen jól megtárgyalta, már kicsit el is illant a dühe. Oka ugyan van haragudni a fiúra, de akkor is felesleges lenne, hiszen így is, úgy is önfejű mint egy öszvér, és az, hogy ő idegeskedik emiatt, az ezen semmit sem fog változtatni. Még a mormogásra sem mondott semmit, és bár nagyon jól értette, inkább figyelmen kívül hagyta. Eleve hogy van az, hogy egy japán játékban lassan már mindenki a keresztény egyistenhez fohászkodik? Alexnél érthető volt, Shunak is van nyugati neveltetése, de ő inkább Kayabához szokott imádkozni, de olyan sokszor hallotta már ezt a felkiáltást, ami annyira nem volt jellemző a japókra, hogy kezdte furcsállni a dolgot, ahogyan a karácsony megtartását is, ellentétben a japán ünnepekkel. Ejnye, ez az elnyugatiasodó társadalom! Na, mindegy, ezen is túltette magát, és inkább a válaszra figyelt, majd megforgatta a szemét, és cüppögni kezdett.
-Szerintem te kezdesz belezavarodni a saját meséidbe. Hogyan lehetne mérni az elménknek a korát? És akkor, ha elkezdünk úgy viselkedni, mint az ovisok, akkor nem bántanak minket? És akkor Timit bántják? Neki a teste és az elméje is alig két és fél éves. De például ő sokkal komolyabb, mint Nestor, pedig ugyanannyi idősek. Vagy peteknél a fejlettségi szintet nézi? És ha szerinted én idióta vagyok, az nem elég ok arra, hogy mentális sérültnek kezeljenek a robotok is?
Öltötte ki a nyelvét a lányra, majd ő is leutánozta a facepalmolást.
-Ahha. Az, ha gyereknek nézünk ki valójában, az nem érdekli a robikat, de az, ha kinézet kristállyal robotoknak nézünk ki, már igen, és akkor elfelejtik letapogatni az agyunkat. Hát ez elég kusza nekem. Szerintem te sem veszed komolyan, vagy túl komolyan veszed, és ezért kavarodsz bele ennyire. Hallgatózásunk pedig nincs, mert nem szép dolog hallgatózni.
Most már direkt játszik rá az idegesítő gyerek szerepére. Ha Szaffi nem hajlandó őt komolyan venni, és lehülyézi, akkor kapja meg amit akar, úgy is fog viselkedni. Ráadásul Ozirisz státuszának megváltozása is Shu igazát bizonyítja. Nem lesz itt semmi gond.
-Van egy kinézet, és két gyenge kinézet kristályunk.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Szomb. Ápr. 04 2015, 04:24

Ajhmár, nem igaz, egyszerűen nem hiszem el, itt pesztrál engem ez a fiatal nőszemély, hát még mi az istent mondjak neki?!

Akkor mondom máshogy: a kamerákban nem látok semmit, Foxy előbújt, de meg van merevedve, egyedül Joey üzenetére hagyatkozhatok, ami nem más volt, hogy Chika és Bonnie a konyhában és Bonnie-ból ömlik a vér. Mivel Ozirisz ott volt, gondoltam, felé mentek. Ennyit tudok. Bármi ötlet, melyik kamerákat figyeljem még?.

Az üzenet után megint ránézek az órára, a jobb oldali ajtót gyorsan becsukom majd megnézem Foxy kameráját, 1A-t, 1B-t, és a 4B-t, mindet csak egy gyors másodpercre. Kivillantom a fényt a jobb, majd a bal oldalra, ha jobb oldalt nem látok semmit, gyorsan visszanyitom az ajtót, fény kikapcs, /így kb. 5 mp ajtózár/, ha látok valamit, zárva tartom és villogtatok. /egyértelmű, addig, amíg el nem megy. már ha van ott valami Very Happy/
Ekkor veszem észre Ozirisz életcsíkját, hogy visszatöltödött...de be is szürkült. Na akkor ez most mit jelent..? Meg még mellette is van valami ikonszerűség, olyan, mint egy kis csavar... vagy mint egy nagy szemű ufó. Vagy...
Eszembe jut az, amit Joey mondott, hogy síró gyerekek képei jelentek meg a posztereken. Gyorsan megnézem azt a kamerát is ( ha le van még csukva az ajtó, akkor nem csukom le, ha nincs, akkor lecsukom addig, amíg a kamerát nézem, kb. 2 másodperc, 4B), és végiggondolom. Itt gyerekeket öltek meg. A holttestek nincsenek meg. És most Ozirisznek átszíneződött a csíkja. Mi van, ha meghalt, de...na várjunk, ha itt valaki meghal, akkor elpixeleződik. Akkor most mi is van..?
Majd beleszólok halkan a rádióba:

-Ozirisszel biztosan történt valami baj, Bonnie-ből meg ömlött a pixelvér. Lehet, hogy az volt Ozirisz. Vigyázzatok.... Joey, te meg gyere vissza a terembe, ketten jobban el leszünk itt bent.

Félek...egyre jobban rettegek a haláltól...

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Ápr. 05 2015, 09:39

Hát ez remek: Nincs víz a vödörben! De legalább nincsenek itt az Animicsodák a konyhában... Várjunk, Ozi nem a konyhában volt?! D8 És miért van az az istenverte kamera megdögölve?! Azonnal küldök is egy PÜ-t:

Joey írta:Gyerekek, valaki vagy valami kinyiffantotta a konyhában a kamerát! És hol van Ozi?!

Hamarosan megkapom a választ, mikor a HUD azon részére nézek, amerre a party van. Ozi HP-ja villámgyorsan lement... NULLÁBA! D8 Valamelyik beletömte valamelyik társába Ozit! D8
- NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! D8 – tátogok némán, mivel nem jött még vissza a hangom. Majd visszatölt, és szürke lesz. O.o Mi a rosseb? Nem el kéne pixeleződnie, vagy valami? O.o És mi az a szürke valami ott? Egy fületlen egér? Egy csíkos gomba? Egy... óh, b****a meg! Kapom is Jay-től kétszer is (elsőt IC nem látta pánik miatt), hogy menjek már vissza a kameraszobába, amit meg is tettem, de lassan és óvatosan, nehogy magamra tereljem valamelyik izé figyelmét, aztán én legyek a következő! Amint odaértem, és ha nem kapott el semmi sem, sutty, az asztal alá! Majd eszembe jutott valami. Csak nem az lehet, hogy a robotokat vérre szomjazó szellemek szállták meg, s minket akarnak most?? Ja meg ez az elméletem abból a filmből született, amit asszem 18 éves koromban néztem: ott is valami éjszaka működő szórakozóhely volt, amiben robotok szórakoztattak mindenkit, majd egyik éjjel bezárták az ott lévőket, s egyesével lemészárolták őket, mert a szórakozóhely gyerekeinek a szellemei megszállták azokat, hogy bosszút álljanak az apjukon, amiért megölte őket a biztosításért, és az anyjukra kente! A végére nem emlékszem sajna, de azt tudom, hogy volt ördögűző, meg mit tudom én mi még.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19 2015, 07:45-kor.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Ápr. 06 2015, 13:24

Hát, ez a pizzázás sem úgy alakult, ahogy elgondoltam. Mire végre lett valami ehető kaja, erre nem megtréfált ez a jelmez? És nem beállított egy egész csirke is? Hát, nagyon úgy fest, hogy ez itt a vég. A jelmez csak nem jön le, a csirke pedig megesz reggelire, mit tehetnék? Mire észbekaptam, már Chicka le is rántotta rólam a jelmezt, és hát... további életpontjaim bánták. Már bőven a vörös zónában járok, és az életcsíkomból is csak néhány pixel maradt. Már az interfész és villog, ahogy az ilyenkor lenni szokott. Túl sokat már nem tudok tenni.
Chicka végül a vállára dobott, és megindult velem valamerre. Én pedig csak néztem vissza a konyha irányába, és egy utolsó, de felesleges mozdulattal kaptam a walkie-talkie után, de már hiába. Mire megmozdultam, addigra a csirke már lépett párat. És csak ment, csak ment, én pedig magatehetetlenül vártam a sorsomra. Átvillant az agyamon, hogy segítségért kiáltsak, de egyrészt nem jött ki hang a torkomon. Másrészt, Chicka lehet egy jókora maflással díjazná hogy kapálozok és/vagy kiabálok a hátán, miközben ő a taxisofőr szerepét játssza. Chicka erejével és az én hangyabokányi életpontjaimmal pedig még egy „baráti” pofon is végzetes lenne.
Csupán annak az egynek örülök, hogy senki se lát ebben a kiszolgáltatott állapotban, ahogy lógok lefelé Chicka válláról, és nézek ki a fejemből. Újabb lépések, és újabbak. Vajon hová visz a csirke?
Végül megállt az étkezőben. Bonnie is itt csövezik. Majd amikor Chicka kinyitotta a nyúl hátát... hát, akkor vált világossá, hogy mit is akar. És a csirke kíméletes emberáthelyezési szokásaiból kiindulva, számomra ez itt az út vége. Becsuktam a szemem, és csak vártam. Különösképp nem féltem a haláltól, igaz nem is vártam még. Még, amíg van egy-két befejezetlen dolgom, addig nem. Csak adja az ég, hogy legyen túlvilág...

Nem tudom, meddig vártam, de egyszer csak hangokat hallottam. Kinyitottam a szemem, és meglepődve tapasztaltam, hogy hoppá, ez mégsem a túlvilág. Ez még mindig Aincrad. Még mindig élek, és... mi a franc? Hogy töltődtek vissza az életpontjaim? Majd újra és újra hallottam a hangokat. Először csak azt hittem, hogy a képzeletem szüleménye, mert hiába fordultam körbe, nem láttam a hang forrását. Vajon honnan jön ez a szipogás?
- Ki vagy te? - tettem fel a kérdést, amit újabb kérdések követtek – Kiket kell megmenteni? És egyáltalán mi történt? És hol vagy? - remélhetőleg hallotta a szavaim ezen ismeretlen hang gazdája, és remélhetőleg annyira össze tudja magát szedni, hogy válaszokat is tudjon adni. - És kik a többiek, és hol vannak?  - tettem fel még egy kérdést, amire még szintén jó volna bármi.
Aztán megpróbálok megmozdulni. Eleinte sikertelenül, ugyan, de végül nehézkesen sikerült mozgásra bírnom magam. Jóval nehezebb ebben az izében mocorogni, mint a korábbi jelmezben. És, hogy jutok ki ebből az izéből? Vajon van valakinél konzervnyitó? De várjunk. Egyáltalán szabad kibújnom belőle? Mi van, ha abban a pillanatban, ahogy kibújok a nyúlból, visszaáll a korábbi HP-m, azaz a nagy nulla? Lehet jobb lenne a küldetés után próbálkozni vele...
És lehet, hogy amíg idebenn vagyok, addig tudok valamit is tenni a küldetés érdekében. Elvégre senki más nem hallotta Bonnie „igazi hangját”, szóval igen valószínű, hogy ezt a gyerekhangot is csak én hallom. De vajon ki lehet ő? Mi lehet ő? És kik azok a többiek? Ezeket mindenképp ki kell derítenem.
- Megpróbálok segíteni, de kérlek nyugodj meg, és mondj el mindent, amit tudsz! - szólaltam meg ismét. Közben fel-alá járkáltam az étkezőben, gyakorolva a mozgást ebben az izében. Igaz, még mindig robotosak a mozdulataim, de egy kicsit szoktatom magam ehhez a páncélhoz, kicsit gyakorlok, és utána már talán jobban fog menni, és nem fogok két lépés közt orra esni, mert a páncél nem úgy szedi a lábait, ahogy én szeretném...


// sétálgatok az étkezőben, és próbálok kommunikálni a hanggal

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szer. Ápr. 08 2015, 13:56

Jay:
Alig pár perc telt csak el, nyugalom :3 Vagy még annyi se. Meg hát, ha emlékszel az unalmas iskolai órákra -> minél többet nézed az órát, annál lassabban telik Sad
Az üzeneted után nem sokkal jön a következő:

Szaffi írta:Az nem Bonnie volt, hanem a Bonnie-ruhás Ozirisz. Az igazi Bonnie nem megy a konyhába. Ezen kívül Ozi már be lett gyömöszölve az igaziba, és innentől kezdve előttem is titok, mi fog vele történni.
Figyeld Foxy-t, ahogy csak tudod, ha eltűnik, azonnal zárd le az ajtód. És néha nézz rá Freddy-re is. Mi elindulunk Joey felé, hogy megnyugtassuk kicsit.

A figyelt kamerák: Foxy-moxy :3, színpad, étkező, 4B.
Mivel csak alig egy-két másodpercre nézed a kamerákat, nem látod az étkezőben sétáló Bonnie-t.
A fényekben nem látsz semmit :3
Viszont hallasz helyette nehéz lépteket, na meg minden alkalommal, mikor felemeled a kamerát (tehát ez esetben kétszer is), Freddy mély, lassú röhögését.
Energiád új értéke: 52%

Joey:
Joey drága, az a kamera eddig is meg volt valójában dögölve, hisz csak hangot továbbít az irányítópanelek felé Smile  Viszont nagyon jó hír, hogy gond nélkül visszajutsz a kameraszobába, bár ahogy mész végig a folyosón, elfoghat az az erős érzés, hogy valaki figyel. Talán csak a paranoia, bár ha visszanézel a mosdók felé, láthatsz két világító fénypöttyöt, olyan pöttyöket, amik az előbb még nem voltak ott.
Az viszont, hogy óvatos és csendes vagy, az pártodra állítja a szerencsét és Freddy nem reagál rád, elbújhatsz az asztal alatt, miután Jay felemelte az ajtót és beléphetsz. Smile

Ozi:
Én vagyok az.
Szipogás, hüppögés, keserves bőgés, ismét szipogás.
Én vagyok az.
Szavaid, ha megpróbálod őket kimondani, nem mennek, de a gondolataid megmaradtak. Nem tudod kinyitni a szád, mivel már nincs is igazán. Ha mozgatod a szemed, hallod a háttérben az elektronika hangjait, ahogy megteszik helyetted. Ugyanez igaz a lépteidre. Lassúak, és sokszor nem is hajlandóak reagálni rád. Ahogy lépsz, nehéz dobbanás hangja üti meg a füled. Ez hát új lépteid új hangjai. Elkerülöd a kamera tüzét, mikor felvillan a kis lámpa, miszerint figyeli valaki. Chicka nem messze tőled mozdulatlanul álldogál. Az ő irányából is hallasz egy halk gyereksírást, ezúttal egy kislányét.
A tied pedig már félreismerhetetlenül egy kisfiú.
Mentsd meg őket.
Csak egy pillanatra koncentrálsz jobban a gyerekre, mint a robotra, és Bonnie magától fordul a folyosó felé, ami a biztonsági szobáig vezet. Elindul, de hála azért neked megáll egy ponton, nem sokkal a raktár után. A biztonsági szobába akar menni, és...
Én vagyok az.
... elkapni azt a gonosz bácsit, aki odabent üldögél.

Shu:
Miután Szaffi nem csak elküld egy újabb üzenetet Jaynek, hanem végig is hallgat téged, szinte veled egyidőben hajt végre egy újabb facepalm-ot, majd elkezdi.
-Nem szoktál kirakóssal játszani? Hogy honnan tudják, kinek milyen az elméje, arról már én sem tudok semmit. És nem a viselkedést nézik, hanem az elmeállapotod. Te csak szimplán értetlen vagy, nem egy kisgyerek. Viselkedés alapján a társad ezerszer idősebb és tapasztaltabb nálad. Az idiotizmus és a mentális beteg pedig nem ugyanaz. Te egy besértődött kamaszgyerek vagy, aki épp a dackorszakát éli, és szeret belekötni mindenbe. Na meg most, hogy ezt is felfogtam, már könnyebb is elviselni téged. -mosolyodik el gúnyosan, majd ismét kinéz az ajtón, amin túl az új Bonnie épp próbálgatja a tagjait. Majd, ahogy végigmondod a kristályra vonatkozó taktust, beleüti a fejét az ajtóba halkan.
-Jólvann'na, ez jogos, de nekünk ez nem jutott eszünkbe ezelőtt, te meg felemlítetted, namondom, talán (!) megér egy próbát. Idefigyelj, én is tökideg vagyok, és amíg te csak pofázol, addig én három-négyfelé is kell figyeljek. Igazán segíthetnél egy picit.
Nem néz rád, hisz végig Bonnie mozgását figyeli, és mikor amaz megáll tőletek nem messze a folyosón, gyorsan visszahúzódik az ajtóból és megfogja a vállad, nem erősen, csak épphogy.
-Kicsit maradjunk nyugton, addig legalább elsutyorgom a lényeget még egyszer... -leguggol, hogy közelebb legyen hozzád, szemei végig a félig csukott ajtót figyelik. -Még anno 1987-ben egy hasonló étteremben valóban megtörtént az, hogy az egyik dolgozó belebújt egy jelmezbe, félrecsalt öt gyereket, és megölte őket. Egy hatodikat még előtte ölt meg, afféle próba gyanánt. A holttesteiket sokáig nem találták meg, és az étterem is bezárt, mikor egy napra rá az egyik robot meghibásodott és megharapta az egyik vendéget. Végül megtalálták a hullákat a robotokba gyömöszölve.
Onnantól kezdve az étterem zárva maradt és az enyészeté lett. Valamelyik játékmester vagy Kayaba viszont biztos érdekesnek találta a dolgot, és kitalálta ezt az ismétlődő küldetést. A lényege, hogy öt éjszakát kell itt túlélni, és közben, ha gondolják a játékosok, felderíthetik a titkokat a robotok furcsa viselkedése mögött. Én is csak a kirakós pár darabkáját találtam meg, vagyis hogy éjszakáról éjszakára aktívabbak és agresszívabbak, hogy mi lett a gyerekekkel, és hogy a gyerek játékosokat nem bántják az "elmeállapotuk miatt". Ebből következtettem, hogy képesek valahogy ezt feltérképezni, de hogy hogy, azt nem tudjuk. A legfiatalabb, aki bejött, az 12 éves volt, de ugyanúgy megtámadták, ezért nem vagy te sem biztonságban. A társad tekintetében nem tudom, mert lehet, hogy nagyon fiatal, de nagyon okosnak néz ki, talán be tudja csapni őket, talán nem. Igazából te vagy itt az első idomár Rolling Eyes
Ezen kívül ismerem a taktikájukat, hogy melyik merre szokott menni és milyen időközönként, de Bonnie-ban már nem vagyok biztos, mert ilyesmi most történt először, hogy nem kiburkolt a játékos.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 09 2015, 07:49

Az udvariasság rendkívül fontos az emberi kapcsolatokban. Azt ugye már tudjuk, hogy Shu rendesen megmakacsolta magát, és hála Jaynek, éppen durcizik. A probléma ott van, hogy Timidus bár teljesen komolyan veszi a küldetést, társával ellentétben, ő viszont sajna nincs se diszkrécióra, se udvariasságra beprogramozva, így csak annyit ismer ebből, amennyit Shu megtanított neki… vagy éppen másvalaki. Lényeg a lényeg, hogy amikor Szaffi azt mondja, hogy arról már én sem tudok semmit, akkor ő, mint fő a pozitívum cheerleader, azonnal a szavába vág.
-Még. Még nem tudunk semmit.
Utána viszont hagyja tovább beszélni, mintha mi sem történt volna, és mintha ezt rendkívül fontos lett volna megjegyezni. Valószínűleg számára fontos is volt. Persze azért sok minden változik ezen szavak hallatán. Például Shu hozzáállása is a dolgokhoz. Az, hogy a lányka Timidust dicséri, és az, hogy őt kivételesen nem gyereknek, hanem már kamasznak kezeli, aki ugye valójában az, végre a helyén érzi a dolgokat, és egy nyelvöltés után már figyelmesen hallgatni kezd.
-Most, hogy ezt elmondtad, már téged is könnyebb elviselni. Bocsi, csak nekem elég jó ismerősöm Chan, aki Jaynek a szerelme… nem szeretném, hogy nekem kelljen neki elvinni a rosszhírt… meg azt, hogy szomorú legyen.... ilyen hülyeség miatt. Ezért balhéztam. Sajnálom.
-Lényegtelen. Eddig annyit tudunk, hogy a gyerekeket nem bántják, a felnőtteket meg igen. Azonban nem ismerjük ezen cselekvésüknek az okát, azaz az indítékaikat. Ennek tudatában fontos leszögeznünk a saját céljainkat. Ha a célunk a túlélés, azaz annyi, hogy jelen helyzetünkben jussunk el időben az ajtó kinyílásáig, akkor igyekeznünk kellene elcsalni őket magunk körül, és elkerülni őket. Ebben segítségre lehet az, hogy ismered a mozgásukat. Ha van az épületről térképed*, akkor kérlek, jelöld be, amit tudsz. Azt mondtad, hogy olyan, hogy a játékos nem kiburkolt, most történt először, tehát erre nem építhetünk.

Kis szünetet tartott, majd folytatta.
-Ellenben ha az a célunk, hogy felderítsük a rejtélyt, akkor teljesen már a terv. Előbb azonban ezt a döntést kell meghoznunk. Természetesen segítünk.
És erre már Shu is teljesen nyugodtan, együttműködően rábólintott.


*Nem tudom, hogy a beépített térkép milyen részletességgel mutatja az épületet, amit bejártunk. Amennyiben mutatja, úgy szerintem azon is bejelölgethető, ha nem, akkor Timidus egy lapot és ceruzát nyom Szaffi kezébe.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Ápr. 19 2015, 09:41

Ez az, visszajutottam a kameraszobához, s nem jött egy robot sem! \o/ De miért van olyan érzésem, hogy figyelnek? O.o Áá, már paranoiás leszek a-- Mi az a két fénypötty a mosdók felől? O.O Ú BASSZUS! D8 S Jay a k***a életért se nyitná ki nekem az ajtót, de ha meg elkezdek dörömbölni, akkor meg Freddy elkap! D8 Némá, a szabályzat megint változott. O.o Na nézzük csak... Most azt írja, hogy az egészségügyi hatóságok jelentései által a Pizzériát bezárással fenyegetik, mert valami iszonyat büdös szag jött elő az Animicsodákból. Valószínűleg soha nem lettek megmosva. >.> De aztán kikerekedett a szemem, mikor olvastam a többit: A rendőrség értesítve lett, miután pár szülő állítólag észrevette, hogy vér, nyálkás anyag és egyéb gusztustalanságok jelentek meg a jelmezek szája és szeme körül, s az egyik szülő úgy írta le, mint életre kelt tetemek. Nyeltem is egy nagyot, mert ezek szerint van egy olyan sejtésem, hogy hova lett az a két gyerek... ezután odalopóztam az ajtóhoz, s kopogtam annyira, hogy Jay meghallja, de az Animicsodák ne. Ha még 10 perc után se nyitja ki azt a tetves ajtót, írok neki is, meg a többieknek is egy üzenetet:

Joey írta:Jay-nek:
Nyisd már ki a jobb ajtót, már itt állok 20 perce!

Többieknek:
Megvagyok, ne aggódjatok, jelenleg a kameraszobába próbálok bejutni, mielőtt Freddy ideér!

Közben figyelek a folyosót, nehogy meglepjen a maci, s pánikolni kelljen, hogy nem nyílik ez a tetves ajtó. Tényleg, vajon hol vannak a lányok? O.o És vajon Ozi merre tart? Ugye nem át állt a sötét oldalra?? O.O

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Vas. Ápr. 26 2015, 02:10

Nos, a kamerák képe már nem lep meg, Foxy továbbra is csak áll, mint a cövek, Freddy sehol, Chicka meg a konyhában. Apropopó, Chika, már küldöm is az üzenetet a többieknek, halkan suttogva a walkie-talkie-ba:

"Chika a konyhában, Foxy mozdulatlan, Freddyt meg a színpadon nem látom, csak folyamatosan hallom a röhögését, amikor felnyitom vagy lecsukom a kamerámat. Joey pedig itt van már bent nálam."

Aztán hallom a kopogást a nyitott ajtón, mert hogy az nyitva van, csak akkor csukom le, mielőtt megnézem a kamerákat. Amit most meg is teszek, csak előbb beengedem a nyitott ajtón Joeyt, és szólok neki, hogy bújjon az asztal alá.
Tehát a következő:
Jobb oldali ajtó becsuk, kamera fel, Foxy színpada, 1A, CAM 7, Cam 2B, Cam 2A, Cam3, mindegyik kb. 2 mp-re, aztán ajtókon kivillogtat, ha jobb oldalt nincs semmi, akkor ajtó fel, ha van kint valami, akkor ajtó csukvamarad, fény villogtat. Bal oldalt szintén világítás fel gyors ellenőrzésre, ha bármi rendellenes animatronik esetleg kint van, akkor azonnal ajtó le, ha nem, akkor minden marad úgy, ahogy volt.
Joey-nak csak a következőket mondom halkan:
-Oziriszt valószínűleg elkapták, amit láttál az már nem Bonnie volt, hanem Ozirisz-Bonnie. Sajnos már ő van a jelmezben...csak azt remélem, hogy esetleg valahogy még visszahozhatjuk.

Majd ekkor eszembe jut egy ötlet: mi mindannyian tudunk pötyögni üzeneteket egymásnak. Az animatronikok meg elég érzékenyek a hangra. Hmm....
Gyors pötyögés, üzenet az egész csapatnak:

Jay írta: " Mi lenne egyébként, ha a csak fogadó walkie-talkie-kat elhelyeznénk a pizzéria külön területein, jómagam pedig gyerekhangokat imitálva megpróbálnám arra csalogatni az animatronikokat? Ez működhetne? "

Hátha-hátha... Smile
Aztán legyen már végre vége ennek az egésznek, mert már azon a testrészemen is folyik a víz ezalatt a jelmez alatt, ami nincs is Very Happy

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Vas. Ápr. 26 2015, 17:03

Szó bennszakad, hang fennakad. Bármit is próbáltam kimondani, nem jött ki hang a számon, illetve ennek a nyulas akármicsodának a száján se... És a szemeim is kattognak, ha körbenézek... Furcsa, és egyben ijesztő ez az egész. A birodalmi lépegetőt utánzó lépéseimről már nem is beszélve. Ezt még meg kell szoknom, már ha egyáltalán meg lehet... Egyre kevésbé érzem úgy, hogy még önmagam lennék. Tehetetlen vagyok, néma, és be vagyok zárva ebbe a vas akármicsodába.. És a gyereksírás pedig egyre elviselhetetlenebbnek tűnik. Chicka mellett elhaladva egy kislány sírása ütötte meg a fülem. Vagy inkább a nyúlét? Nem'tom, de a nyúlnak nagyobb a füle, szóval...
A csirkébe is bezártak valakit? Esetleg őrá célzott az első hang? Vagy őrá is? Lehet, hogy minden robotba be van zárva egy robot tudata? Nincs kizárva. Már korábban láttam ilyesmit...
Aztán elindult a nyúl csak úgy, fogja magát. Nem én akarok menni, és nem is akarok menni, de a nyúl mégis megindult. Most indul a többiekért? Hogy lehet megállítani ezt az izét? Nem lesz ez így jó....


A folyosón állok, úgy ahogy vagyok, nyulastól, gyereksírásostól, mindenestől... Mi az ördög történt? Miért teszi azt a robot, amit? És hogy lehet irányítani? Már csak az hiányozna, hogy a többiek is egy ilyen konzervdobozban kössenek ki, pláne az én közreműködésem által...
Csak megfigyelő vagyok, csak nézek ki a nyúlból, és nem tehetek semmit. Még csak kiabálni sem tudok, hogy meneküljenek, jön a nyúl... Ez a legszörnyűbb az egészben. Nem tudok mit tenni, csak nézni, ahogy előbb-utóbb ez a valami megtámadja a társaim.
Mintha már láttam volna hasonlót korábban...
Egy elátkozott torony mélyén, vagy tetején? Eléggé érdekesen működött ott a gravitáció, a felfelé eső vízcseppektől és a torony előtt a levegőben úszó bálnákig volt ott minden. A beszélő gombáról és az agyfurkász kristálytükörről nem is beszélve. De ez annyira nem is lényeges a jelen helyzetben, viszont az, hogy az ott foglyul esett játékosok, akaratukon kívül, támadtak mindenre és mindenkire, aki csak oda merészkedett...
Csupán a helyszín és a körülmények mások, de a lényeg ugyanaz: Börtönben vagyok, ahogy ők is. Tehetetlen vagyok, ahogy ők is. Csak annyit tehetek, hogy végignézem, ami fog történni.
De azért még van valami, amit megpróbálhatok. Megpróbálhatom irányítani a robotot. Ha tudok, visszasétálok a kajáldába, majd körbenézek, és a kamera környékén megállok, és próbálom megakadályozni, hogy csak úgy megint elszökjön a nyúl.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szer. Ápr. 29 2015, 17:04

Jay és Joey:
Foxy esetében továbbra sem változott semmi, talán túl szégyenlős. A többi: színpad, 7-es, 2B, 2A, 3-as. Mikor felnyitod a kamerát, ismét hallod a mély, lassú nevetést és a léptek zaját.
Egy kis idő múlva újabb üzenetet kapsz Szaffitól:

Szaffi írta:Nem is rossz ötlet. Itt tartom az enyémet a raktárban, ötös kameránál.

A sok cselekvés persze sok energiába is kerül, ennek új értéke 47%. Egyébként három óra van, félidőnél tartotok :3

Joey, még mielőtt bejut, elveszti szem elől a két világító pöttyöt, és azokat Jay végül nem látja a kamerán, de nyugodtan szót ejthet róla :3 Mindenesetre most már biztonságban vagy \o/

Ozi:
Mentsd meg őket.
-K... Ki vagy te?
A gyerek sírása kissé abbamarad, és hüppögve kérdezi talán pont tőled. Ebben a helyzetben valljuk be, nem biztos semmi. Szinte érezni a kíváncsiságot, a kesergést, a bánatot, a fájdalmat, ami árad a robot csontvázából feléd. Szinte érzed, ahogy gondolatban valami végigtapogat.
-Nem te vagy az. Te egy másik bácsi vagy.
A kisfiú mintha abbahagyta volna a sírást. Talán a jelenléted túl új a számára, és most elsősorban ezzel akar foglalkozni. Szinte érzed, ahogy könnyeket töröl le az arcáról, mert a te, immár nem létező kezed is ezt akarja tenni. Mégsem mozdulsz, miközben tőled alig két lépésre Szaffiék lesik minden pillanatod.
-Figyelj... van kedved segíteni megölni a gonosz bácsit?
Kérdezi a kisfiú hangja kíváncsian. Ahogy rád figyel, úgy egyre gyengül a nyúl minden tagja, és végül igen, sikerül őt visszavezetned az ebédlőbe.

Shu:
-Jól van, semmi baj. És igaz, még. Meg hát több szem többet lát. -von vállat és tovább figyeli a nyulat, hallgatva közben Timidus okfejtését és időnként hümmögve bólint egyet. Mikor a sárkány befejezi, felétek fordul és elkezd a menüjében pötyögni.
-Hát, attól függ, mit értesz alatta. Térképet már akkor kaptok, mikor beléptek, ennél részletesebb nincs, de ezeket meg tudom osztani:
Egy saját készítésű papírlapot varázsol elő végül, amin már színes vonalak is virítanak.
-Ez segíthet. A lila Bonnie, eredetileg ez volt az útvonala, ez már nem biztos. A sárga Chicka, a barna Freddy, a vörös pedig Foxy. Bonnie és Chicka taktikája ugyanaz: mennek ide-oda, teljesen véletlenszerűen. Freddy úgyszintén, de ő szeret a sötétben bujkálni, ezen kívül ha az ajtó közelébe ér, nem fog megállni, egyből bemegy, ha alkalma adódik rá. Foxy pedig a leggyorsabb. Ha egyszer kilép a Pirate Cove területéről, szaladni kezd és meg sem áll az irodáig.
Kicsi gondolkodik, amíg ti tanulmányozzátok a térképet, majd megszólal.
-Eredetileg én a rejtélyt jöttem felgöngyölíteni, de nem sikerült, és ez az utolsó éjszaka. Majd ha ismét újraindul a küldi, megpróbálom ismét, most inkább éljük túl a maradék időt. Max ha gondoljátok, majd velem jöhettek a következő turnusba Wink
Bonnie közben elmegy az ajtótok elől vissza az étkező irányába.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 30 2015, 11:47

Shu arcán végre őszinte és hálás mosoly jelent meg, hiszen elkezdtek egymással normálisan kommunikálni az üvöltözés helyett. Nem is haragudhatott erre a lányra, hiszen nem ismerte a részleteket. Mármint Szaffi sem az ő hátterükről, és ő sem arról, hogy ez a lányka min ment keresztül eddig ebben a kísértetházban.
-Igen… köszönöm szépen…
A mit értesz rajta kérdésre felvonta a szemöldökét, hiszen nem sok mindent lehet érteni térképen… mármint jelen helyzetükben csak teljesen érthető, hogy nem csillagászati vagy domborzati térképet akar, hanem az épület alaprajzát, ám mivel Szaffi folytatta, méghozzá elég jónak számító hírrel és fejleményekkel, ezért ezt, ami megfogalmazódott a fejében gyorsan el is felejtette.
-És azt nem írtad fel véletlenül, hogy milyen időközönként járőröznek? Vagy azt, hogy mekkora sebességgel? Ez fontos lenne, mert úgy másodpercre pontosan meg tudnám tervezni az utunkat, és mindenkit el tudnék juttatni biztonságos helyre úgy, hogy ne találkozzanak a robotokkal, amennyiben ez megoldható, és vannak olyan időpontok, hogy valamely helyszínen egyikük sem tartózkodik, és ezen időpontok úgy alakulnak, hogy mi is eljuthassunk A pontból B pontba. Akár a folyamatos mozgás is lehetne megoldás, ám én úgy látom, hogy ebben a szobában…
Bökött karmával a jobb középen lévő helyiségre.
-…nem szokásuk belépni. Amennyiben valóban olyan veszélyesek, amilyennek mondod őket, akkor a küldetés elején kapott feladat ezután másodlagos, és az emberek megvédése a célunk.
-Igen… ha a robotok még mindig gyilkolásznak, akkor biztosan csak kamu, hogy újra akarják nyitni a helyet.
-Írtak bármit is a többiek arról, hogy mi a helyzetük?


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Május 03 2015, 13:16

Nyitva volt az ajtó? O.O Akkor én a falon kopogtam? O.o B***meg, már kezdek nagyon hallucinálni. :/ De legalább bent vagyok \o/
- Figyelj már ide Jay... - szólok a fiúhoz. - Nem lehet, hogy itt poltergeist van? Tudod, azok a szellemek, akiknek rossz a napjuk akkor, s mindent szétszednek, s tárgyakat szállnak meg! - hátha nem hallotta véletlenül, de mindegy.
- Ja tényleg, mielőtt bejutottam volna, valami két fehéren világító pötty nézett vissza rám a mosdók felől… - említem neki. Mikor Jay megleste a kamerákat, én is néztem vele együtt. Foxy nem mozdul, ne is merjen, de a színpadot mi a ráknak kell nézni ember, hiszen az már üres! Vécében senki, Jobb oldali folyosó sarkán csak az ijesztő medve vigyorog vissza a poszteren, a folyóson…
- OTT VAN B***MEG, OTT VAN! ELJÖN A LELKÜNKÉRT! D8 – visítok de úgy, hogy szegény srác mellett vagyok, így lehet most totálisan megsüketült miattam. Azonnal kikapom a rádiót Jay kezéből.
- Lányok, Freddy a jobb oldali folyosón! Ne menjetek arra! - aztán meglátom, mennyi energiánk van:
- Te meg spóruljá má' az energiával b***meg, már több mint fele el ment pisilni, mióta váltottunk! - elég aggasztó, hogy csak három óra, és ez meg 47%-ra csökkentette az energiát! Nehogy már idő előtt kifogyjon, és nekünk game over! Persze nem lehet bántani őket, mert hogy a gyerekek kedvence! -.- Képzelem, milyen képet vágnának a szülők, ha el lenne ez az éjszaka mesélve a nyilvánosságnak! Tényleg, mostanában nem láttam OziBonnie-t. O.o Remélem nem s fogom, max csak Ozit.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Pént. Május 15 2015, 00:45

Már azért lassan kezdek fáradni ettől az egész dologtól, kezd már egy kicsit sok lenni. Dögmeleg a hacuka, meg nehéz is, alig tudok mozogni benne, és még egy idegbeteggel is sikerült összezárnom magam egy szobába. De hála az égnek, már csak három óra van hátra, és 47%-on van az energiám, ami nem is olyan rossz. Persze, ha Joey lenne még itt, már biztosan 30% alatt lenne.
-Meglehet, hogy poltergeist van. Magyarul nyugodtan hívd csak őket kopogószellemnek.
Rendben, akkor ezt le lepötyögöm mindenkinek.
Meg is teszem, körbe megy az üzenet, hogy Joey látott egy fehéren világító szempárt a mosdóknál. Plusz gyors lepötyögöm azt is, amit a kamerák mutatnak: Foxy fagyi, színpad nuku, konyha előtt nuku, 2b üres, folyosó tőlem jobbra Bonniezirisz vagy Freddy látható, a sötét miatt nem látom pontosan, 3-as szoba üres.
Joey visítására meg a frász jön rám, le is torkollom mostmár, mert elég volt belőle:
-Fogd már be azt a lepcses nagy szádat, mi a fenéért kell kiabálni, azt akarod, hogy minket is elkapjanak az animatronikok?!...- szólok rá, de erre az idióta még a kezemből is kikapja a rádiót.
-Bakker, most akkor én szólok a többieknek, vagy te? Mellesleg a rádiókkal más céljaim vannak, add csak vissza!- veszem vissza magamnak.
Na de amikor leb*zdmegoz, hogy spóróljak az energiával, na, ott szakad el a cérna.
-Én spóróljak az energiával, b*****ki, 61% volt, amikor megkaptam, most 47, csak 14%-ot használtam el belőle, te voltál az, aki leette, nem én, a k***aéletbe mostmár! Tessék szépen lenyugodni, aztán csitt! Elég volt a parából, szeretnék még élve hazajutni!!
Ritkán káromkodok, de azért na. Ez már nekem is sok! Ha még egyet szól, én esküszöm, hogy lecsapom!
Üzenet Szaffinak:
"Rendben, gyertek el onnan és szólj, ha elkezdhetem!"
A kamerák pedig a szokásosak, persze kamera nézése előtt még bal oldali ajtó lecsukás:
Foxy kamerája, 2A, 4A. Mindegyik 2 másodpercig.
Ha semmi, ajtó kinyit, ha valami bármelyik ajtónál, akkor lecsuk, és villogtat, amíg el nem megy. ( 5-6 mp )

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Vas. Május 17 2015, 13:48

Jay és Joey:
Tehát rendel egy Foxy, egy 2A és egy 4A. Amikor rávillogtatsz a bal oldali ajtóra, láthatod Bonniziriszt, amint már ott áll, szóval feltételezem, miután Joey kivisította magát, lecsukod az ajtót, nehogy bemenjen :3
Mikor nézitek a kamerákat, ismét hallani a mély nevetést, de ezúttal még hangosabban. Freddy már nagyon-nagyon közel lehet pale
Ja, energiád új értéke 45%.

Ozi (500 szó):
Úgy tűnik, ismét elbambulhattál kicsit, vagy csak az elméd túl fáradt ahhoz, hogy lépést tartson a dolgokkal, hisz a kisfiú, bár még várja a válaszodat, észleli, hogy történt valami. Vagy csak a robot programja fut tovább, ahogy kell neki, és visszaveszi az irányítást feletted, hogy ismét elinduljon a folyosón, méghozzá igen gyors léptekkel. Szinte pillanatok alatt az iroda ajtajában találod magad és míg azon töprengsz, bemenj-e, Jay és Joey észrevesz és lecsapjuk előtted az ajtót.
Szembenézel az acél szürkeségével, miközben a kisfiú hangja várja a válaszod.

Shu:
-El kell szomorítsalak: teljesen véletlenszerű, hogy melyikük mikor és hova megy az útvonalán belül No -ingatja Szaffi a fejét. -Apró kis szabályokat fedeztem csak fel, mint például hogy ha Bonnie a nyugati folyosón tartózkodik, akkor Foxy nem rohan ki Pirate Cove-ból, meg hogy Freddy nem indul el egész addig, amíg valamelyik társa még a színpadon van. A sebességük "állandó" csak... bár Bonnie ebben is kivétel.
Még a kezeit is felemeli és macskakarmokat imitál a levegőbe.
-Legalábbis volt már olyan, hogy éppen elhagyta a színpadot, és a következő másodpercben már az iroda ajtajában ácsorgott úgy, hogy nem is hallottuk a lépteit.
Majd ő maga is a Timidus által mutatott helyre bök.
-Rajzolhattam volna pontosabban, de az ott csak a férfivécé, és míg Chicka a nőibe szokott bújni, addig Freddy mind a kettőbe >.>
Míg Shu folytatja, és tovább hallgat titeket, tekintete az ajtó felé fordul, ahol láthatjátok is elhaladni hangtalanul Bonnie-t az iroda felé, majd olvasgatja, amit Jay-től kapott üzenetbe. Csak ezután folytatja, miközben a térképet is lecsukja és elindul osonva az ajtó felé.
-Az csak egy vonzó szöveg, semmi más, ez az étterem valószínűleg sosem fog kinyitni. Idővel el is fog híresülni, hogy valójában milyen küldetések is zajlanak itt. Jay küldözget amúgy folyamatosan körlevelet, tehát... Foxy még marad a helyén, mivel Bonnie-t most láttam az irodához sétálni. Nem hallok zajt a konyha felől sem, így Chika vagy az étkezőben, vagy a mosdóban lehet. Bonnie nem tudom, meddig fog ott ácsorogni, szóval igyekeznünk kéne, ha ki akarunk menni innen >.>

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 26 2015, 08:30

Elszomorítani Timidust? Oké, sikerülhet, de nem egy ilyen hírrel. A sárkány egyáltalán nem tűnt szomorúnak, és bár csalódott lehet, hogy volt, ez sem igen látszott meg az ábrázatán. Shu ugyan próbálkozott már azzal, hogy egy Érzelem kristályt aktiválva mutassa meg Timinek, hogy milyen dolgokat kell felismerni az arcon, illetve megpróbálkozzon a sárkány pofiján is hasonlókat tükrözni, mint az emberi mimika, ám Timi pofiját nem erre tervezték, nagyon groteszk kinézetet adott neki az item hatása, így inkább Shu tanulta meg a sárkány saját jeleit értelmezni. Sőt, még azt is megpróbálta gyakorolni a tükör előtt, hogy ő vajon tudja-e mozgatni a füleit vagy az orrát. Volt olyan gyerek az intézetes csoportban, aki tudta, ám sajna Shu erre nem volt képes, meg amúgy sem látszott volna úgy, mint amikor Timi hegyezi, vagy éppen hajtja kókasztja a fülét. Szóval igazából egymást tanítgatták egymás nem nyelvi kommunikációjának megértésére, és ha Szaffi megkérdezte volna Shut, ő is megmondta volna, hogy a barátja nem szomorodott el. Timidus türelmesen végighallgatta a dolgokat, és mindent megjegyzett. Shu is türelmesen végighallgatta, és bár nem vesztette el a fonalat, biztos volt abban, hogy ő erre semmilyen tervet nem tudna felépíteni. Ami azonban meglepte, hogy Timidus is hasonlóképpen vélekedett.
-Tehát semmilyen rendszer nincsen. A mobok mozgásában mindig van rendszer. Szerintem csak nem figyelted elég ideig. Egy idő után mindig kell, hogy rendszer legyen. Ha pedig térképet rajzolsz, annak csak akkor van értelme, ha pontos. Egy pontatlan térképpel többet árthatsz, mint amennyit használsz.
És ezzel félre is tolta a lapot… persze már amúgy is megjegyzett mindent, szóval nem is volt rá szüksége.
-Nincs más lehetőségünk, mint igyekezni, hogy ne kapjanak el minket reggelig. Ezek után pedig megjelentetjük az újságban, hogy milyen is pontosan ez a küldetés, hogy mindenki tudja. A vízen kívül mitől futamodnak még meg?

Átsiklottam felette valahogyan.
Elnézésedet kérem. Embarassed

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Május 26 2015, 21:32

//bocsánat, én hülye Shu-ra vártam, csütörtökön ha minden igaz, sikerül írnom, vagy holnap//

- Először is állj, mert rosszul mondtam ijedtemben. Azt akartam mondani, hogy már 50% alatt vagyunk, - ránéztem gyors az órára. - és még csak fél idő van. Másodszor: Honnét kellett volna tudnom, hogy ezek spórolnak az energiával, de egyik cucc se energiatakarékos?! – kérdeztem, miután lement a vita Jay-el, aki mielőtt leszidott volna az energia miatt, visszavette a rádiót a kezemből, mert hogy kell neki valamire, s rám szólt, hogy ne a fülébe visítsak. Szóval meg lettek megint nézve a kamerák. Ekkor jutott eszembe az újság.
- Jut eszembe, hogy az az újságkivágás változott, most azt írta, hogy az éttermet bezárással fenyegették az egészségügyi hatóságok, mert rohadt büdösek voltak ezek az Animicsodák. S Asszem azért, mert azokba rejtette el a gyilkos a két gyerek hulláját, mert pár szülő állítása szerint vér, nyálkás cucc és még valami gusztustalanság jelent meg Freddy-ék szája és szeme körül, s az egyik szülő életre kelt tetemeknek írta le őket. És kire céloz az „Its Me”, azaz az „Én vagyok az (jól fordítottam, ugye?)” felirat szerinted, ami a folyosó falán van a plakátok helyett? O.O – mutattam a szövegekre, mikor a 4A-s kamerát lestük. Aztán bal oldalra lámpa…  próbáltam mondani, hogy „Jesszus, Bonnie!”, de úgy megijedtem ennél a pontnál, hogy megakadt a szó a torkomon. De mintha rohadtul nem lenne elég, Freddy nevetése már nagyon hangos… Úristen, lehet, itt van mellettünk?!
- Jay… felkapcsolnád a villanyt egy pillanatra a jobb oldali folyosóra is, lennél kedves? -  közben imádkoztam, hogy ne Freddy legyen ott, ne Freddy legyen ott, ne Freddy legyen ott… különben elájulok, s meghalok.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 21 2015, 09:50-kor.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Kedd Jún. 02 2015, 12:09

Egyre jobban zavar a tény, hogy nem vagyok képes csak úgy, önállóan mozogni, se beszélni. Nem lesz ez így jó. És ráadásul kezdek is megszomjazni, és hát.. Úristen! Szomjan fogok halni!! Vagy le kell itatnom a nyulat is, ami szintén nehézkes, mert egy ekkora jószágba jó sok sör elférne...
Apropó, nyúl. A nyúl az egy igencsak veszélyes állat. Eddig abban a hitben voltam, hogy a nyúl növényevő, és erre mi történik? Itt gubbasztok egy nyúl belsejében. Még hogy növényevő! Oké, hogy időnként zöldségeket beszélek, de azért nem vagyok növény. Se nem zöld.
Ami viszont jobban zavar, hogy érzem, ahogy valaki kotorászik az elmémben. Egy-egy pillanatra bevillan valami a saját múltamból, majd mire felfognám, el is tűnik. Többnyire fájó emlékek, de néha valami beleválaszt egy vidámabba is. De csak egy pillanatig van előttem. Mintha csak valami felidézte volna, és keres tovább. Valami olyasmi, amikor korán reggel, álmosan, próbál az ember két egyforma zoknit találni, és sorba veszi ki a zoknikat, majd azzal a lendülettel teszi is vissza, mert nem egyezik az először elővadászottal. Bár annak ellenére, hogy nagyon kora reggel van (vagy inkább nagyon késő éjszaka?), itt nem zoknikat keresnek, hanem emlékeket.
„Nem te vagy az....” hallom a választ a fejemben.
Ki nem vagyok? - próbáltam gondolatban kommunikálni a kisfiúval. Aztán jött a fordulat, avagy kezdem kapisgálni (legalábbis azt hiszem), hogy hol van az ásó elkutyulva. Vagy a kutya elásva? Nem tudom, de valami gonosz bácsit akarnak elintéztetni velem. De kiféle lehet? Miféle? Ember? Mob? NPC? Esetleg magára Kayabára gondol?
Aztán amíg elzombultam, a nyúl ismét önállósította magát. Mit keresek én az iroda ajtajában? Huhh... szerencsére csukódott az ajtó. De hogy kerültem én ide ilyen gyorsan? Oké, hogy a nyuszitaxi hozott, de akkoris... Miért pont ide? Ki a célpont?
Ki az a gonosz bácsi? - tettem fel gondolatban a kérdést – És miért gonosz? Miért akarod megölni? Mit követett el ellenetek? - közben próbáltam a nyulat visszamanőverezni az ebédlőbe. Ott talán nem mászkál senki a csapatból. De legalábbis nem lennék útban. Aztán ha sikerült elcsámpáznom, akkor az egyik kamera látóterében parkoltam le, hogy legalább szem előtt legyek.
Aztán újra próbáltam kommunikálni a kisfiúval, aki a fejemben kotorászik: Mi nem akarunk bántani senkit. - Közben felidéztem a küldetés előtti emlékeim, a küldetéskíírást, az eligazítást, hogy tudjon róla, hogy csak rendbeszedni akarjuk a helyet.
- Nem jelentünk fenyegetést. De ezt te is tudod, hisz belenéztél az emlékeimbe, ismersz – próbáltam a következő gondolatot küldeni - Ami a többieket illeti, nem hiszem, hogy bárkinek is ártanának.
Felidéztem ismét pár emléket, ezúttal a csapattársaimmal kapcsolatos emlékeket. Shu esetében a szafari jött elő a 6.szint mezőségén. Nem ártana a légynek sem, nem bántotta a mobokat, sőt még azt a kóborcicát is megetette. Aztán felidéztem egy még korábbi emléket, ami egy régi küldetésen történt. Jay és Kawako. A süketnéma kislány, akivel próbálja megértetni magát a srác, és próbálja megérteni. Joeyről sajnos nem ugrik be semmi jelentős, de még a saját árnyékától is megijedne időnként. Nem hiszem, hogy veszélyt jelentene bárkire...
Aztán az, hogy sikerült-e hatnom valahogy a kisfiúra, vagy sem, látta-e az emlékeimet amit felidéztem, vagy sem, az majd úgyis kiderül. De meg kellett próbálnom.
Majd még egy dolgot megpróbáltam: - Ki vagy te? Kik vagytok ti? És hogy kerültetek ide? - aztán vagy kapok rá választ, vagy nem, de az majd a jövő zenéje, ahogy az is, hogy sikerült-e meggyőznöm, hogy nem akarunk bántani senkit. Erre egyedülálló lehetőségem adódott, hisz csak én tudok valamilyen szinten kommunikálni velük...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Csüt. Jún. 11 2015, 14:35

Jay (500 szó, fel lehet darabolni) és Joey:
A jobb oldali világítás sem mutat semmit, és úgy tűnik, nagyon bemelegedtetek a beszélgetésbe. Bonnie úgyis elment már, nincs vele gond egyenlőre, Chica helyzete ismeretlen, mint úgy Freddyé, Foxy pedig ki tudja.
Ahogy az órát figyelitek, az átugrik rögvest 4-re, tehát már csak két órát kell túlélni, és megvagytok o/ Nem is olyan sok idő már, de hogy miért, miért nem, hirtelen annyi hatás ér titeket, mint égen a csillag. Először is fura, gyors ütemű léptek zaja, majd jobbról lassabb, nehezebb hangok, pont olyanok, mint minden alkalommal, mikor Bonnie vagy Chica már a közelben volt. Talán a csirke jött az ablakhoz pizzát kérni? O.o
Ez most elég passzív körötök volt, energiátok új értéke 44%.

Ozi:
Biztos, hogy csak a saját emlékképeidet láttad? Smile
Hogy ki a gonosz bácsi? Hogy mit követett el ellenük? Ahogy gondolatban erősen felteszed ezeket a kérdéseket, valami bevillan előtted. Sírás hangja ismét, ezúttal sokkal valósághűbben, sokkal érzelemmel telibb szférában, mint az imént. Míg amit eddig hallhattál, már hosszan tartó sírásból fakadt, addig ez frissen indult, hatalmas, félelemmel reszkető bömbölés inkább.
És egy nagyon sötét árny hajol föléd. Esetleg az egyenruhát felismerheted, általában ilyesmit vesznek fel a biztonsági őrök a hasonló éttermekben.
-Nem ti vagytok.
És hihetetlen dolog, de Bonnie... leül. Egész egyszerűen leül, a feje előrebicsaklik, a tagjaid ezzel egyidőben el is nehezülnek. Mintha kikapcsolt volna az egész rendszer. A kisfiú szipogva, mint valami apró gondolat, köröz a fejedben körbe-körbe. A szünni nem akaró szomorúság mellett újra és újra képek villannak be a fejedbe. Boldog gyermekarcok és nevetés. Egy színes papírsapka. Boldog Szülinapot. Az animatronikok, fénykorukban. A biztonsági őr, arcát mindig árnyék takarja. Valami villan, és megfájdul a mellkasod. Majd... az a látvány, ami most is eléd tárulhat, a látvány az animatronik maszkja mögül, az a sötét étterem, amiben most is vagytok. Bár az a kis jel az életsávod mellett még megmaradt, nagyjából már önmagad vagy ismét. Ha megmozdulsz, hallod az elektronika digitalizált hangját, mint mikor egy robot teszi ugyanezt, és Bonnie mozog, immár teljesen általad. Mint mikor a jelmezt viselted, csak most mintha te lennél a fém váz benne.

Shu:
-Igazából ebben tévedsz... kicsit. -emeli fel Szaffi a mutatóujját is, hogy nyomatékosítsa szavait. -Ez a küldetés pont hogy a véletlenszerűségen alapul. A mobok mozgásának sebessége és hogy az útvonalukon belül hova mennek, teljesen random, ennyit sikerült megfigyelnem a négy éjszaka alatt. De ezt az imént is mondottam az elején Suspect
A térképére vetett megjegyzésre lebiggyeszti a száját, mint egy sértődött kisgyerek és összefonja a karjait a mellkasa előtt. -Cöh. -mindössze ennyit reagál, miközben el is rakja a térképet, mormolva valamit az orra alatt. Csak a kérdésre válaszol végül némi hümmögős gondolkodás után.
-Hát... ha az irodában vagyunk, akkor az ajtóktól. Mármint ha lezárjuk őket, mikor ott vannak, egy idő után visszavonulnak. A víz is pillanatnyi ötlet volt, nem hittem volna, hogy beválik, de elég gyorsan regenerálódott is utána a nyuszi.
Időközben hangos léptekkel Bonnie ismét elhalad az ajtó előtt, ezúttal az ebédlő irányába. Szaffi kilesekszik, majd felétek fordul.
-Iroda. Ott elférünk. Csak várjuk meg, amíg Foxy kirohan...
És mintha csak erre a mondatra várt volna, láthatjátok, ahogy Foxy nagy sebességgel, kezeit felemelve kiront Pirate Cove-ból és a folyosón lefelé az iroda felé veszi az útját.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 11 2015, 18:59

-Tévedsz. Nem létezik olyan, hogy random. Eddig minden, amit elég ideig figyeltem, valami tervszerűséget mutatott. A növények, az állatok, az emberek, egyszóval minden. Joggal feltételezem, hogy itt sincs randomitás, mindösszesen csak annyi idő alatt még nem ismétlődött a sorozat, vagy nem vehetted észre a szabályszerűségét, amennyi ideig te figyelted. Ezt azonban jelen esetben nem használhatjuk fel, mert valószínűleg nincs elég időnk arra, hogy megtaláljuk a szabályszerűséget. Négy éjszaka nagyon nagyon kevés ahhoz, hogy felfedezz ilyesmit.
Timidus agya hasonlóképpen működött, mint John Forbes Nash, az Egy csodálatos elme című filmben. Program lévén mindenben ugyanazt a szabályszerűséget kereste, ami alapján ő működött, és mivel a világa is hasonlóképpen működött mint ő, rendszerint meg is tudta találni ezeket. Sem egy kockadobás, sem egy matematikai képlettel előállított randomnak nevezett valami soha nem lesz random, maximum pseudo-random. Még a random.org áll legközelebb a randomhoz, hiszen az az atmoszferikus zaj segítségével randomizál, ami egy természetes entrópia, a SAO azonban vélhetően nem ezzel működik, de ha még ezzel is működne, akkor is igaz lenne Timidus állítása, hogy ez sem random, csak nagyon nagyon közel áll hozzá. Persze ez csak egy kis érdekesség. A nemtetszés kifejezésére, és a térkép eltevésére Timidus semmit nem reagál, Shu pedig igyekszik semmit nem reagálni, hiszen látja, hogy ez ismételten egy meddő vitához vezetne, amit igyekszik minden erejével elkerülni.
-Rendben, akkor küldd el a megfelelő infókat a többieknek, koordináld a csapatmozgásokat a kamerák segítségével, és igyekezzünk a maradék idő alatt mindenkit biztonságba helyezni, főleg Jay-t, akinél nincsen Burok. Innentől kezdve a te utasításaid szerint járunk el, ameddig azok megfelelőek.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szer. Jún. 24 2015, 18:31

Hiányzások topik alapján mindenki ráért írni, és felém sem jött semmilyen különleges jelzés, egy ember kivételével :3

Jay (750, darabolhat) és Joey (500, darabolhat):
Háát, háát, ez így nem lesz kóser. Úgy ledermedtetek ijedtetekben, hogy először Foxy köszön be hozzátok egy ilyen rusztikus sikoly kíséretében (VIGYÁZAT, mert ez NAGYON hangos Suspect  ). Majd, mintha ez nem lenne elég, a másik oldalról Freddy is megteszi ugyanezt, rángatózó fejjel, de a kalapja a fején marad.
A mackó Jay-t, a róka pedig Joey-t kapja fel a földről, mint valami tollpihét és indulnak velük egymás felé, szemmel láthatólag ugyanazzal a szándékkal, mint ahogy Ozirisz is Bonnie-ban végezte.
4 óra, és 43% az energia értéke, bár véleményem szerint ez most nem igazán érdekelhet titeket.

Ozi (500 szó):
Bonnie néha, talán semmitevésed hatására, magától is megmozdul, aprókat. Megremeg a keze, a feje, a füle, a lába. A kisfiú szűnni nem akaró bánata tovább köröz a fejedben, tovább ostromolja az elméd a gyereksírás. Még önmagad vagy, de ki tudja, meddig marad fent ez az állapot.

Shu:
Szaffi egy kicsit pislog, amíg felfogja Timidus érvelését, majd elmosolyodik és bólint. -Tényleg visszavonom, amiket az elején mondtam. -jegyzi meg, csak úgy, afféle sajátos bocsánatkérésként, majd figyelme ismét a kinti eseményekre összpontosul. Akkor rezzen össze, mikor a kettős sikolyt (először Foxy-ét, majd Freddy-ét) ti is meghalljátok, és SAO, nem SAO, a lányka igazán elsápad, cicafülei pedig még hátra is lapulnak, éreztetve, mennyire megijedt.
-Ez nem jó! -kiált fel ő is és immár kihajol az ajtón, végignézve a folyosón és az éttermen. Bonnie a földön csücsül a színpad közepén, az irodában pedig már hallani, hogy a bejutott animatronikok elkezdték elkapdosni a bent lévőket.
-Mi a jó Istent csinálhattak azok a kamerafigyelés helyett??? -dühöng Szaffi. -Megpróbálom szétszedni őket, ti addig keressetek valamit, amivel le lehet őket állítani. Még egy kis vödör víz, vagy ilyesmi. -azzal meg is indul futólépésben az irodához, hogy szembetalálja magát a Joey-t tartó Foxy hátával.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jún. 24 2015, 19:32

Ez az, 4 óra, még két óra és túléltük, yeee! \o/ Viszont eszembe jutott valami… Ugye az Animicsodák mindig az Irodába akarnak jutni, hogy minket elkapjanak. Az ilyen irodában pedig általában a Biztonsági Őr van. Ha jól sejtem, a pasas, aki adta a tájékoztatót, az biztonsági őr. Nem lehet, hogy az a pasas ölte meg a gyerekeket??? O.O
- Jay, a gyilkos egy biztonsági őr volt! Mert ha tényleg Poltergeist van, akkor valószínűleg a gyilkosukat akarják elkapni a gyerekek, s mindig az iroda felé mennek, amiből azt vontam le, hogy Biztonsági őrként dolgozott a gyilkos! - Hirtelen léptek zaja törte meg a csendet, amit már megtörtem. Egy gyors és egy lassú. AJAJ! D8
- Jay, zárd be a jobb oldalit!! - rohantam volna bezárni a bal ajtót, azonban Foxy előbb jött be, mint kellene, egy sikoly formájában!
- FUTÁÁÁS! D8 – futottam volna a másik ajtón át, de ott meg Freddy volt, mert az is gyorsabb volt nálunk!
- B**MEG! D8 – s én hülye barom állat a bal oldali ajtón akartam kirohanni, erre Foxy elkapott, ahogy Freddy Jay-t, s vittek minket, hogy úgy járjunk, mint Ozirisz!
- SEGÍTSÉG, VALAKI MENTSEN MEEEEG! D8 – rúgtam, kapálóztam, közben vertem Foxy-t mindenhol, köztük a szemét, a vállát, a fülét, hátha valamelyikre elenged engem, s kihúzhatom Jay-t is a barna dologból, mielőtt elérnének a jelmezekhez. De baszki, Jay-en ott volt még a jelmez, őt akkor miért akarják őt beletömni egy jelmezbe, mi?! Hol vannak a lányok egyáltalán?! Már azt gondoltam, őket már elkapták, mikor az egyikük, aki nem Shu volt, megjelent Foxy-val szembe.

- Hé, én most sz**ni fogok a szabályokra, s az sem fog érdekelni, ha halálra ver az étterem tulaja érte, hogy lehet likvidálni ezt a dögöt?!

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Jay Szer. Jún. 24 2015, 21:10

/haladjatok tovább nélkülem bátran, vegyétek úgy, hogy elkapott egy robot, aztán randomra mozog. kiestem a küldiből./

_________________
12.Szint, plusz a felszerelések:

Élet: 14 (+6) ------------->20 (100)
Fegyverkezelés: 13 (+7) --->20
Erő: 12 (+16)-------------->28
Kitartás: 8 (+6)----------->14
Gyorsaság: 16 (+13)-------->29
Spec. képesség: 10 (+4)----->14
Páncél: 38
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 25 2015, 07:08

Timidus legyintett egyet a farkával. Ezt a szokást az emberektől vette át, csak ők éppenséggel legtöbbször a kezükkel legyintettek, ám Timidus számára ez sokkal kényelmesebb megoldás volt. Nagyrészt azt jelentette, amit az emberi jelzés is: Felejtsük el, nem fontos. Persze a sárkány tudta, hogy szavakat visszavonni, semmissé tenni nem lehet, legalább is nem ilyen módon. Maximum bocsánatkéréssel, és ha a másik fél valóban megbocsájt, akkor tényleg elfelejtheti a bűnt addig a pontig, ameddig az újra meg nem ismétlődik. Azt azért ne várjuk, hogy Timi bármit is véglegesen kitöröljön a rendszeréből. Szóval sajnálatos módon Timike nem tudta értelmezni ezeket a sajátos bocsánatkéréseket, bár nem is igazán foglalkozott velük. Ha Szaffi kezébe adta az irányítást, az bőven azt jelentette, hogy jelenleg megbízik benne, és egyébként sem volt az a haragtartó típus, hiszen az ilyesmit nagyrészt betudta az emberek butaságának. Ezután következtek a nem éppen bizalomgerjesztő hangok, amire Shu össze is rezzent, Timi agya pedig kattogni kezdett, elkezdvén újra sorba rendezni a megszerzett információkat, és valami képet alkotni arról, hogy mit is tehetnének. A dühöt még ő is kihallotta a lány hangjából, és annyi tapasztalata már volt az emberekkel, hogy tudja, ez az érzés legtöbbször elhamarkodott lépésre készteti ezt a fajt. A vízen kívül több dolog azonban neki sem nagyon jutott eszébe, kivéve egyet.
-Shu, meg van még az az Érzelem Kristály?
-Igen… van még kettő…
-Használd el. Kislányos sírást és ijedtséget akarok látni.
-Szerinted nem vagyok eléggé…
-Csak csináld. És kérem a késedet.

Shu pislogott egy párat, majd elhasználta a kristályát, Timidus pedig mögé röppent, a torkának szorította a kést, majd lassan kivezette a folyosóra. Shu inkább a megdöbbenéstől volt megijedve, ám így legalább belülről is igazi volt minden, ami az arcára kivetült. Na persze a vödröt és a vizet azért odakészítették az ajtóba mint B-terv… de jó lenne, ha ez beválna. Szépen kibattyogtak a folyosóra, beálltak a ramazulis ajtó mellé, Timidus pedig szokásos színtelen hangján szólalt meg.
-Ha nem hagyjátok abba és álltok le, végighúzom a kést a kislány nyakán.
És reménykedjünk abban, hogy a robotok tényleg a gyerekeket védik, és nem tudják, hogy ilyesmi a petek kezében nem működik, valamint Shu alakítása, és Timidus kijelentése, melyben nem véletlenül említett kislányt… szóval hátha beveszik. Ha nem, akkor jött a hideg zuhany, a vödör víz.

(Érzelem Kristály elhasználva)

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Jún. 29 2015, 11:55

Elég zavaró, és bizarr volt, ahogy kotorászott az elmémben a „robot szelleme”, és egy kicsit meg is ijesztett az egész. Nem az emlékek, hanem az, hogy rajtam kívül más is hozzáfér. Igaz, a robotba zárt kisfiú szellemével semmi bajom, de mivel a gondolatolvasás ezek szerint működik, és aggasztó, hogy mi történne, hogyha ez a képesség rossz kezekbe kerülne. Túl nagy hatalom, amit elsőre nem is fog fel az ember. Nem csak az, hogy kitudódik az ember minden apró kis titka, hanem az, hogy pl. kitörlik valaki fejéből a legszebb éveket, és a helyére valami szörnyűséget telepítenek. Határozottan ijesztő még csak belegondolva is...
Aztán amire felfigyeltem, hogy az „adatátvitel” immár visszafele forog. Most nem ő keresgél az emlékeim közt, hanem épp ellenkezőleg, tőle jönnek emlékek. Na, végre egy jó hír, végre tudok kommunikálni a gyerkőccel, immár választ kaptam a kérdésekre.
A gonosz bácsi? Hmm... első ránézésre mintha az őr lenne, vagy legalábbis annak valamelyik kollegája. Valami hasonló egyenruhában futkorászott, ha jól rémlik. De az arca sajnos nem látszik. Vajon miért nem látom, hogy ki az a „gonosz bácsi”? Annyira megviselte volna a kisfiút, hogy egyfajta önvédelmi reakcióként képtelen felidézni? A sírástól viszont megborzongok, újra és újra. Ez az, amit nem lehet megszokni...
Aztán újabb emlékképek, ezúttal korábbról. Valamiféle szülinapi bulin voltak a gyerekek, és még a boldog békeidők érzése kapott el. Amikor nem tudod, hogy mi fog történni, de valami fog, az biztos. Túl szép, hogy igaz legyen, és túl kényelmes. Ebben az emlékképben még az animatronikok sem voltak félelmetesek. Igaz, nappal volt, de akkor is... Aztán jött a fordulat, hirtelen megjelent megint az őr. Megint nem látszik az arca. De annyit legalább tudunk, hogy az őr a ludas, csak azt nem tudjuk, hogy pontosan melyik. És mi lett a gyerekekkel? Ők is idebenn vannak, és még megmenthetőek? Vagy akivel kommunikálok, csupán egy lenyomat a kisfiú tudatáról, miután meghalt? Nehéz megmondani, de valahogy nem tűnik egy halott személyiségnek, szóval reménykedem benne, hogy még megmenthetők.
De annyit legalább sikerült elérnem, hogy Bonnie ne akarjon végezni a többiekkel a szemem láttára. Csak ül, és nagyon szomorú, és ez a szomorúság átragadt rám is. Nem volt túl nehéz, amúgy is elég ramaty hangulatom volt, szóval még egy kis bánat ide-vagy-oda, nem számít.
Ideje feltápászkodni, gondoltam, és kissé nehezen, de összekaptam magam. Elég nagy kihívást jelentenek már a legalapabb dolgok is, főleg, ha az ember nem a saját bőrében van...
Pár lépést tettem a színpad környékén, közben próbáltam még a kisfiúval kapcsolatba lépni, és elkezdtem összpontosítani a mondandómra:
Örülök, hogy tudod, hogy nem mi vagyunk azok. De lehet, tudunk segíteni. Talán ő lenne a gonosz bácsi? - és felidéztem az emléket az esti eligazításról, amit az őr tartott, majd mint aki jól végezte dolgát, V alakba rendeződött és elhúzott... - Elvileg reggel visszajön, és elkaphatjuk! De kelleni fog a barátaid segítsége is. Tudsz velük beszélni? - aztán csak vártam, és reméltem, hogy a kisfiú megkapta a lényeges infót. Igaz, most már megint én irányítom a robotot, de hagytam most, hogy a kisfiú átvegye az irányítást, ha akarja. Persze csak azért, hogy a többiekkel beszéljen, esetleg leállítsa a mi csapatunk hajkurászásával. De azért résen voltam, hogy ha bárkit bántani akarna, le tudjam állítani, de remélem erre már nem kerül sor. A gyerkőc ismer minket, látta ki vagyok, és látta a többieket. Tudja, hogy nem akarunk bántani senkit.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Argo Szomb. Júl. 04 2015, 23:07

Jay kilépett Sad

Joey (Nézzük csak, egyezzünk meg egy 470 szóban Razz )
Szaffi megjelenik, igen, elsőre pedig kerekre tágult szemekkel figyeli, valószínűleg épp felméri az eseményeket. Jay-el nem tudni, mi történt, azon kívül, hogy ki lett hámozva az eddigi jelmezéből és tuszkolódik bele Foxy-ba.
Valószínűleg ez lehetett a szerencséd, mert ezalatt Foxy nem tudott téged beletuszkolni Freddy-be. Szaffi végül egy lemondó ajakharapással kísérve szomorúan nézi végig, ahogy a srác életpontjai nullára zuhannak, majd feltöltődnek ismét, megkapva ugyanazt a kis jelecskét, ami Oziriszt is díszíti. Foxy végül... magától kikapcsol.
-Nincs sok időnk! -szólal fel rögvest Szaffi és odaszalad hozzád, pillanatok alatt kifeszíti a róka karmait és kézen fog. -Futás!
Freddy utánatok kap, de nem ér el titeket, olyan gyorsan suhan a lány, te pedig szinte repülsz utána. A szemben levő ajtón mentek ki, a konyha irányába, így mire Shu odaér, már nem vagytok ott.
Szaffi óvatosan nyit be a konyhába, de senkit sem talál ott. Szinte bepördít téged a helyiségbe, és közel hajolva, ellentmondást nem tűrő hanggal sziszegi feléd:
-Itt maradsz, mozdulatlanul, bújj el. Figyeld a másik bejáratot szemben. Ha bejön rajta Chicka, sikíts, ahogy tudsz, és jövök is érted! Most megyek a kislányért!
Azzal megfordul és visszatrappol az irodához.

Ozirisz:
Nem... nem tudom.
Szipogás, könnyezés, taknyolás. Egy pillanatra mintha látnád a kisfiút a színpadon, mikor arra fordulsz. Pisze orrocska, megannyi szeplő, barna gombafrizura. Épp a szemét törli. Majd el is tűnik, mintha sosem lett volna. Meghallod a sikolyt az iroda irányából, és kisvártatva Jay életcsíkja mellett is ott a kis szellemgyerek ikonja. Ennek ellenére nem hallod őt, sőt, igazából csak a sírás erősödik fel, még szívet tépőbben, valahol távolabb.
-Chi...
Próbál valamit mondani a gyerek, de nem tud. Jelenléte úgy röpköd körülötted, mint egy kis fénygömb. Mikor érzi, hogy Bonnie ismét az övé, hogy ismét hagyod érvényesülni, a másik folyosó felé kezdi vezetni a robotot, és alig pár lépés után már könnyedén mozdul a hatalmas, súlyos láb. A mosdókig mentek, és ott megleled Chicka-t, a sárga csirkét, aki száját tátva áll egy helyben.
Minél közelebb vagytok hozzá, annál inkább érzed egy másik gyerek jelenlétét, ezúttal egy kislányét. Bonnie megáll, és a két kis fénygömb mintha egymás körül körözgetne a levegőben a két robot között. Új emlékek rohannak meg, újra hallod az ünnepi fúvókák hangját, a papírcsákókat, az éttermet, ami talán ez előtt lehetett, hisz tágasabb, mint a jelenlegi. Az egyik falon egy poszter.

Shu:
Mire odaérsz, Freddy és az immár Jay-jelmezként funkcionáló Foxy életre kel teljesen és meg is fordulnak, hogy ki-ki induljon a maga dolgára, de észrevesznek titeket.
Mindketten megdermednek, ahogy figyelnek titeket, szinte hallani bennük, ahogy forognak a kerekek, ahogy dolgozik az informatika és dolgozza fel az információt. Ti ugyan nem vehetitek észre, de valójában senkit sem látnak Shukaku mögött, csak és kizárólag a kislányt látják, ahogy áll és sír, félelemtől eltorzult arccal. Freddy és Foxy végül megmozdulnak, a mackó féltérdre, a róka teljesen térdre borul előtted, és feléd nyújtják robotkezeiket, mintha csak annyit mondanának: Mi a baj? Ne sírj, itt vagyunk neked.
Freddy torkából fel is tör valami zavaros akármi, beszéd akar lenni, de már tönkrementek a hangszórói... ilyen téren Rolling Eyes  .

Energia 41%. 4 óra.

_________________
[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Éjszaka az étteremben - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Éjszaka az étteremben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.