Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Nehéz Döntések

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

[Küldetés] Nehéz Döntések - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Nehéz Döntések

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 07 2012, 00:31

Annyira azért nem voltam elveszve – vigyorgott a fejét dörzsölgető Kraal, miközben nektek magyarázott. – Nem tudtam, hogy pontosan hol volt a lejárat. És egyébként én nem bontottam fel amikor lenn jártam, a cserépfalat, így nem jöttek a pókok. Nem tudtam, hogy veszélyben vagyunk… izé… – Láthatóan küzdd magával.
Kraal, ismerünk már annyira, hogy... – veszi át a szót a lány. – Ezek az emberek vakon segítettek nekünk, mert te elkövettél egy újabb baklövést. Azt hiszem, hogy nem csak egy bocsánatkérést tudnál felajánlani nekik. – A hangja alapján nyilvánvaló: ő nem csak vezér, hanem anya is ebben a csapatban, aki helyre teszi a rosszalkodókat.
Trade ablak nyílik előttetek, egy-egy mindkettőtök előtt. – Ritkát nem dobtak, de ebből kettőt is. Bocsánatkérésként fogadjátok el. – mondja a fiú. Két Bronz Vért (+9 páncél) az. Mindkettőtöknek jut így.

Ezen túl jár nektek:

  • 35 exp, mert ez a plafon, amit küldetésért adhatok, de ti gyors válaszaitokkal bőven kiérdemeltétek
  • 70 arany, a ritka mob, a Boszorkánymester felfedezéséért
  • 30 arany, a komoly mennyiségű Foszló Zombik és a Pókok legyakása után


És ne feledkezzünk meg Shizuka küldetés közben szerzett 5 aranyáról se (ahogy a korábbi Selyem Köpenyről és Aranygyűrűről se).
Időközben választ kaptok a felmerült kérdésre is: a zombik azért jelentek meg a Kezdetek Erdejében, mert a Város védett övezet, ahová nem kerülhet be mob. Így valószínűleg a rendszer az Erdőbe dobta őket, miután kiléptek a pincéből. Mint kiderült, Kraal utólag visszament a helyszínre, és becsukta az ajtót, de a mobokat nem vette észre.

Bemutatkozik nektek a Tövismadarak vezetője – mert mint kiderül, így hívják magukat –, Judith a nickneve. És egy remek mulatságra invitál benneteket, ami talán kicsit ellensúlyozza az itt átélteket. //[Küldetés] Trükkös Tolvajok//


Nagyon köszönöm, hogy engem választottatok, remélem, hogy nem csalódtatok. A küldetést ezennel lezárom! Szívesen veszek meglátásokat, észrevételeket, ha úgy alakul, akkor én is küldök cserébe. Hálás lennék egyébként értük. Wink
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Nehéz Döntések - Page 3 Exp_bal612/700[Küldetés] Nehéz Döntések - Page 3 Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.