Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saya vs Jin

3 posters

Go down

Saya vs Jin Empty Saya vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Nov. 06 2014, 03:29

Újabb lépésre szánom el magam, nem számít, hogy esélyeim  ha lehet, még jobban megcsappantak, mióta kiestem a frontharcosok közül. Újfent meglátogatom a küzdőteret a kezdetek városában, itt van a legtöbb vállalkozó szellemű játékos, akik talán nem félnek kipróbálni magukat egy valamivel tapasztaltabb, mégis gyengébb player ellen, azaz jómagam ellen. Korán érkezem, közvetlen reggeli után. Amennyiben sikerrel akarok járni, jobb minél előbb szemügyre venni a jelenlévőket. Jó párszor jártam már itt kezdő koromban, akadt is ellenfelem, ezért tudom, hogy a itt mindenki másikat nézi, fürkészi és próbálja kitalálni, hogy ki milyen erős, ki ellen érdemes kiállni. Az okosabbja nem ölti magára felszerelését, rejtve hagyja azt, hogy minél több meglepetést okozzon ellenfeleinek, és minél kevesebb információt szívárogtasson ki magáról a harcok megkezdése előtt. Ez az íratlan szabályok egyike itt a küzdőtéren. Az, aki legalább egyszer megfordult már itt, tisztában van ezekkel… Ezen okból nincs rajtam egyetlen egy sem harci felszereléseim közül. Átlagos öltözékben közlekedem, mint legtöbbünk és ebben a kényelem is fontos szerepet játszik, nem csupán a taktika. Jól tudom, hogy ellenfeleim megtévesztése nem a legtisztességesebb dolog, amit tehetnék, de választásokban nem bővelkedem, azzal élek, amivel jelen pillanatban élni tudok.
A küzdőtér hemzseg ellenfél jelöltektől, ráadásul nevem sem ismert annyira, mint egyes hírességeké, akik ugyancsak a front veteránjai, bár nem hiszem, hogy ezt én is elmondhatnám magamról azzal a kevés csatával a hátam mögött.  Nem lehetek rámenős, talán nem is tudok az lenni, ezért egyelőre lent tengődöm a harctér szélén, várva hogy egy bátor, vállalkozó szellemű player kihívást intézzen felém, hacsak nem erre vár mindenki. Sosem voltam kezdeményező típus, nehezemre esik, de mint korábban is előfordult már: szükség törvényt bont…. változni sosem késő, nem lehetetlen, csupán nehéz és olykor nem ajánlott…


_________________
Saya vs Jin 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Saya Csüt. Nov. 06 2014, 11:32

Hmm… voltunk már itt vajon?
~A fene se emlékszik már rá. Mondjuk nem is párbajoztunk még valami sokat.~
Igen, mert én nem szeretek, de hát… izé… kéne szintet lépni… hogy mehessünk tovább az Anattal a bossokon.
~Igen, tisztában vagyok vele.~
Mert hát most is éppen hogy be tudtunk menni, és oké, hogy megint meg fogjuk próbálni, de azért jó lenne legalább egy icipicit erősebbnek lenni hozzá, hogy érjek még valamit majd a krokodilok ellen Surprised  Igaz, most biztos sikerülni fog, mert már tudjuk a taktikát meg okosabbak vagyunk, hogy nem szabad sokáig állni egy helyben, meg ilyesmi.
Aww, viszont itt olyan sok fura képű fickó van, én félek tőlük pale
~Jöjjek én inkább? :] ~
Nyem >< Te is mogorva vagy másokkal, és bántani fognak téged! Ezt majd én elintézem, most nekem van kedvem harcolni egy picikét :3
~A ritka alkalmak egyike. Ezt az emlékezetembe kell vésnem.~
Ja, várj, nézz oda. Arra a fekete-vörös hajúra. Ő cuki *.*
~…Biztos? Suspect  ~
Szerintem az, és szerintem nagyon cuki is :3 Na majd őt fogom kihívni :3
Oda is lépdelek hozzá, kell egy pár lépés, mert messze volt tőlem. De nagyon nézi a többieket, én meg olyan pici vagyok, nem tudom, észrevesz-e elsőre. Vajon mennyire lehet erős? Vajon van annyira, mint az Anat? O.o
Mikor odalépek, akkor a hátam mögé kulcsolom a kezeimet és mosolyogva felnézek rá.
-Jó napot! ^^ Izé, ki szabad önt hívni egy kis párbajra? :3
~Oh my god, még sosem hallottam ilyen cukor párbajra való kihívást Suspect  Ha nem lennél, téged ki kéne találni.~
Ugyan, csak udvarias voltam, ahogy azt az Anat tanította nekem :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Nov. 06 2014, 13:18

Jó ideje nem jártam errefelé, de a küzdőtér mit sem változott. Most is ugyan úgy hemzseg az élettől, mint akkor, mikor aktív részvevője voltam a küzdelmeknek.   Még korán van, mégis mennek a küzdelmek, egyszerre több is. Van aki a jutalmat hajszolja, van aki csak élvezetet keres és természetesen akadnak itt olyanok is, kik csupán bámészkodnak. Felmérik az általuk érdekesnek talált player erejét, mozdulatait, felszerelését… Az ionformációnak Aincradban is hatalmas értéke van, talán nagyobb, mint ez igazi világunkban. Boss információk nélkül már rengeteg elhalálozott frontharcos lenne, kiknek pótlása időbe telik. Ez akárkinek a kedvét szegheti és előbb, vagy utóbb képtelenek lennénk a bossok elé állni a győzelem reményével….
Gondolataimba merülve állok a küzdőtér szélén, várva a küzdelmek végét, egy kihívó megjelenését. Az utóbbira nem kell sokat várnom, egy aranyos kislány lépked elém, majd mosolyogva megszólít.
- Szép napot kishölgy! – köszönök én is udvariasan. Igaz még fiatal, de attól még egy hölggyel van dolgom. Talán pont ezért lepődöm meg a mondandóján, ez az, amire nem számítottam, megmosolyogtat ez az eset.
- Oh, amennyiben ki szeretnél hívni, nincs akadálya – guggolok le hozzá mosolyogva. Remélem nem ijeszti meg a szemfedőm, bár a korabeli gyermekek inkább viccesnek találják, kalózhoz hasonlítanak emiatt.
- De tudod, én nagyon gyenge vagyok ám – mosolygok továbbra is, majd felegyenesedem és vetek egy pillantást a küzdőtérre. Befejezték a harcot az egyiken, felszabadult egy hely és a többiek még párt keresnek maguknak.
- Akkor, szeretnél velem harcolni? – kérdezem meg a bájos teremtést, és ha igennel válaszol a harctér felé intek, udvariasan előreengedem, hiszen egy ifjú hölgyet vétek magunk mögött tudni.  
- A nevem Tetsuko Jin, örvendek, kishölgy. – mutatkozom be elmaradva, és várom a kihívását, a szabályait, hogy miként szeretné megoldani a helyzetet.

_________________
Saya vs Jin 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Saya Csüt. Nov. 06 2014, 13:31

Ugye, hogy megmondtam, hogy aranyos és cuki? *.* Igazam volt vagy igazam volt? :3
~Igazad volt Rolling Eyes  ~
De vajon miért mondja, hogy ő nagyon gyenge? o.o Én is gyenge vagyok még, mert még kicsi szintű vagyok. Vajon kisebb lenne, mint én? Biztos nem sokkal, mert hát ő felnőtt, ő mehet küldetésekre meg ilyesmi, engem viszont nem szeret az Anat elengedni, főleg a Reynail óta. Ide is csak azért jöhettem, mert már küzdött a Hugi ellen, és tudja már, hogy a Hugi az úgyis megvédene engem a rossz emberektől vagy ha ő nem is, akkor biztos megjelenne a Hürrem is és majd ő segít o/
-Szerintem nem vagy gyenge :3 -rázom meg végül a fejem, mert hát én nem hiszek neki, szerintem hazudik, hogy engem nyugtasson. Pedig nem kell, pici vagyok, de erős, mint a bors Razz
-Menjünk \o/ -indulok meg akkor nagy léptekkel, mint egy igazi felnőtt, mondjuk oké, a Hugi szokta mondani, hogy én tulajdonképpen már felnőtt vagyok, csak az eszem olyan, mint egy kisgyereké. Rolling Eyes
-Az jó. Én Saya vagyok ^^
Mikor leérünk és már egymással szemben vagyunk, picit várok, de ő nem csinál semmit.
~Psszt. Te hívod ki őt. Nem kéne csinálni valamit?~
Ja, de persze o.o Na várj... lenyitom... aha, meg is van. Te-tsu-ko... megvan! Mód... hmm... legyen... legyeeeeen...
~Legyen teljes!~
És a Hugi már veszi is el a kezem és rányom és elküldi, a goromba >< Én akartam ><
~Lassú vagy Razz Na, készülj, mert lejár a számláló.~
Jatényleg, elő kell venni az íjamat meg a nyilakat. Uh-oh, oké, ez is megvan, nyilat az idegre, felhúz és céloz. Addig maradok így, amíg le nem jár a számláló, aztán huss, elengedem a nyilat és már rakom is rá a következőt \o/
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Csüt. Nov. 06 2014, 14:21

Álmomban sem gondoltam volna, hogy egy aranyos ifjú hölgynek lesz egyedül bátorsága ahhoz hogy kihívjon engem egy rövid küzdelemre. Igaz, nem lep meg, hogy kinézetem elrettentően hat egyes emberekre, meg tudom érteni. A szemkötőt valamilyen oknál fogva mindig rosszfiúkkal azonosítják. Való igaz, hogy egyes alakok divat és megfélemlítés gyanánt  viselik e kiegészítőt, nálam ellenben más a helyzet. én csupán igyekszem megkímélni másokat sérült szemem borzalmas látványától. De úgy tűnik e kishölgy nem fél, és igen vidám természete van. Ritkán látni mostanában hozzá hasonult, legtöbbjük egy bizonyos helyen gyűlt össze, ahol rendesen vigyáznak rájuk.
- Ho, értem, akkor bizonyosodjunk meg róla, rendben? – furcsa kislány, bizonyára hozzászokott ahhoz, hogy a felnőttek lenézik, holott nem kellene. Ez pontosan az a  világ, ahol a kor és nemi határok eltörlődnek, ahol egy kislány erősebb lehet egy érett férfinál, ahol egy vékony hölgy egyetlen csapással kiüthet hatalmas szörnyeket. Igen, ezeknek mind szem és fültanúja voltam.
- Rendben – mosolyogva lépkedünk a küzdőtér közepére, ahol szembeállunk egymással és bemutatkozunk
- Szép neved van Saya-chan – igazán kislányos, illik hozzá. Közben érkezik a kihívás, teljes életes, szóval végig megy. A felkészülési idő alatt felszerelkezem, páncélom, sisakom, pajzsom és rövidkardom, egyszóval mindent.  Aranyos ellenfelemre vetek egy pillantást mindeközben. Íjásszal van dolgom, egy kicsi lány, aki a távolból lövöldöz. Igazán okos választás ez a részéről, így elkerüli a durva, frontális támadások tömkelegét, csapatban pedig kiváló hátvéd lehet egy összeszokott bandában.
Pár másodperc, három, kettő, egy az felkészülési idő lejártával máris egy nyílvessző fúródik a vállamba, leakasztva a páncélpontjaimból egy jódarabot. Elismerően bólintok.
- Nagyon ügyes vagy Saya-chan- dicsérem meg ,és megrohamozom, persze ez csupán a látszat. Nem vinne rá a lélek egy ilyen angyali teremtés bántalmazására. Pajzsommal indítok csapást, de szándékosan elvétem, ha úgy érzem, hogy eltalálnám…


HP: 330/330
Páncél: 91/137

_________________
Saya vs Jin 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Saya Vas. Nov. 09 2014, 15:45

Amúgy ő miért viselkedik így? Mármint ilyen kedvesen? Híííí, tényleg! Vajon ő is egy olyan lenne? Tudod... pedofil? pale
Vagyis nem, várj, nem hiszem. Mindig mondták nekem, hogy pedofilokkal vigyázzak, de még nem találtam egyet sem O.o Pedig még utána is olvastam, mi az a pedofil, és hát fúj. A Jin jól teszi, hogy nem próbál fogdosni meg levetkőztetni, hogy aztán csúnya dolgokat csináljon velem ˇ^ˇ
~Nem csúnya az hentai  ~
Akkor se akarom ._.
-Köszönöm ^///^ -jaj, most meg még el is pirultam. Embarassed  Mondjuk én mindig, mikor megdicsérik a nevem, pedig szokták dicsérni, mert olyan szép hangzása van, nekem is tetszik, ezért választottam ezt :3 Meg már emlékszem arra is, hogy biztos azért lettem itt is Saya, mert a Papa is annak hívott, és emlékszem, mintha mesélte volna, hogy a kedvenc macskája után kaptam a nevem :3 Szóval nekem cicanevem van :3
~Hmm, ez szép lövés volt. Már ha nem hagyta magát.~
Neked is köszi :3 Közben rakom fel az újabbat, viszont a Jin már jön is, de nem elég gyorsan. Biztos kevés rajta a pontja. Én viszont gyors vagyok, mint a Legolas meg a többiek, és van Akrobatikám is, mert egy íjásznak az jól jön, így hátraugrok, mikor elég közel van, és látom, ahogy közelít a pajzsa és van már lendületet, szóval az már csak a helyemen száguld át, vagyis még ott se teljesen, mert ha ott is maradtam volna, még akkor sem talál el O.o Hátraszaltózni meg még nem fogok, mert ahhoz szerintem még kevés a jártasságom. A Jinre nézek és úgy teszek, mint aki duzzog ˇ^ˇ
-Nyaa. Ne hagyd magad, az úgy nem izgi ._. -dobbantok a lábammal, majd megfordulok és elfutok messzebbre. Gyorsabb vagyok, szóval hehe Razz  Majd megfordulok és csak gyorsan célzok, úgy lövök, még csak nem is biztos, hogy eltalálom, csak ki akarom próbálni, menne-e egy így is és nem szalad-e bele direkt Razz
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Nov. 11 2014, 13:13

A párbaj ellenfelem ezúttal egy nagyon aranyos kislány, érdekes zöldszínű hajjal és nagyon szép névvel. Sosem gondoltam volna, hogy lesz bátorsága kihívni engem, hisz a gyermekek rendre elkerülnek mindaddig, míg jobban meg nem ismernek, ahhoz meg nekem kell inkább megdolgoznom.  
Természetesen elfogadom a kihívását, ha már ennyire illedelmesen tette azt, meg rajta kívül más jelentkező nemigen akad a körülöttünk lévők közül. Ők már bizonyára ellenféllel együtt érkeztek és csak a sorukra várnak nem úgy, mint mi… ezek szerint…
Saya-chan elpirul, mikor nevét dicsérem, tényleg nagyon aranyos és gyermeki. Igazán sajnálatos, hogy ő is ebben a  világban ragadt…  a szüleinek is hatalmas csapás lehet ez.
Na, de eze nem a szavak és a szomorkodás ideje, hiszen a kishölgy harcra hívott ki, legyen az, amit ő akar. A kihívást elküldi, teljes életes. Micsoda önbizalom, ez tetszik, ráadásul már támad is, amint lejár a felkészülési idő. A vállamon talál el és be kell vallanom, nem számoltam ekkora sebzéssel. Elképzelhető, hogy a pici, aranyos hölgyem itt előttem nagyobb szintű, mint én.
Én is támadásba lendülök, természetesen visszafogva magam, nem áll szándékomban megütni egy ennyire aranyos teremtményt. Ezért könnyűszerrel kitér a támadásnak nem igazán nevezhető mozdulatom elől. Látszik, hogy sokkalta gyorsabb nálam.
- Saya-chan! Miből gondolod, hogy hagyom magam? – kérdezem mosolyogva, és látom, hogy a mérges dobbantása után elszalad. Nem veszem zokon, ő egy íjász lány. Egyértelmű, hogy a közelharc nem az erőssége, ne lehet ezért haragudni, rá meg ezen felül sem.
Én is megindulok utána, jóval lassabban, hála a gyorsaságpontok hiányának, de nem siránkozom… valamit valamiért, ezzel mindenki tisztában van.
A lányt megközelítve kapok egy újabb nyílvesszőt, de még páncélom felfogja, hp csíkom nem változik.
Ha sikerül utolérnem, akkor pajzsom mögé rejtőzve kardom hüvelyébe csúsztatom, majd kifordulok és orrpöccintéssel próbálkozom. Ez a legtöbb, amit tehetek aranyos ellenfelem ellen.


HP: 330/330
Páncél: 45/137

_________________
Saya vs Jin 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Saya Kedd Nov. 18 2014, 11:35

Én biza nem látom, hogy talált-e vagy sem, meg ugye páncélpontokat (már) nem lehet látni sem, ezért nem tudom tényleg, hogy mi a helyzet Razz Viszont nem tudom, hogy most akkor vajon neki sok a páncélja, vagy az én sebzésem kicsi-e. Mert hát az életpontja, na az nem változott még, közben meg odafent a nézőtéren már van egy-két emberke, aki minket les. Embarassed
Viszont héj, nekünk is több a páncélpontunk, mint a sebzésünk, szóval akkor picit meg vagyok nyugodva, hogy biztos neki is több találat kell, hogy lemenjen az életpontja o/ Ej, buta vagyok No
~Nicsak, most igazat mondtál :] ~
-Mert láttam ám, hogy még úgy se találtál volna el, ha nem moccanok meg Razz  Ööö... hogy is mondják...? Mert hülye azért nem vagyok Razz
Mondom ezt a futás közben amúgy, mert néha írás közben azért így ugrálunk picikéket az időben, hogy mi mikor történik pontosan. Szóval ezután lövöm ki a nyilat, amit ugye nem láttam már, talált-e, mert futottam tovább, majd megálltam és megfordultam, hogy megint lőjek, még mielőtt a Jin utolér. Lövök is és most várom is, hogy eltaláljam, mert a pajzsa mögé rejtőzik, úgy közelít, én meg szerintem még fel tudok rakni még egy nyilat az idegre, mielőtt megint hátraszaladnék. Ez az egy hátránya van az íjásznak így párharcban, nagyon-nagyon sokat kell futkározni ._.
~Ezért jobb az árnyharcos, de te nem akartál az maradni, most nyeld le a békát ˇ^ˇ  ~
Jaj... na, tessék, most elterelted a figyelmem. Megijedek, mondjuk nem érzek én ebből semmit, vagyis alig valamit, de azért kifakad a számon, hogy -Au., kicsit hátralépek és dörzsölöm az orrom.
~Hetes sebzés. Valószínűleg ebbe nincs beleszámolva a felszerelés.~
-Nyaa. Na még egyszer Razz -mosolyodom el és megint hátraszaladok, hogy aztán távolabbról lőhessek megint. Ez így azért kicsit mókás lesz, futkározni körbe-körbe, kicsit olyan, mintha fogócskáznánk o/


HP: 105/105
Páncél: 89/96
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Dec. 12 2014, 19:58

Az ellenfelem egy rendkívül aranyos és szókimondó  kislány. nem sűrűn  találkozni hozzá hasonló apró teremtésekkel a küzdőterek közelében, de még máshol se igazán. A felkérését örömmel fogadtam el, egy kis játék nekem is a kedvemre való, már régóta nem szórakoztam egy jót.
A harc megkezdése előtt természetesen szándékomban állt hagyni magam, de hamar lá kell jönnöm, hogy ha nem tenném se lenne esélyem az ifjú íjászlány ellen. Bár a termete kicsi, a statjairól ez nem mondható el igazán. Rendkívül nagyot sebez és jóval gyorsabb nálam, ez nem kérdéses. Valószínűleg utol sem érném, ha nem hagyná magát. kicsit talán szégyellem is magam a szándékosan elhibázott támadásomért… semmi szükség nem volt itt szánalomra, legalábbis az én oldalamról nézve.
- Milyen jó szemed van, nem úgy mint nekem – mondom mosolyogva és teszek pár lépést előre.
- Bár ez egy íjászlánytól nem is olyan meglepő – Igaz nem tudom, hogy itt hogy működik maga a akaszt, de az igazi világban jó szem nélkül kár íjat venni a  kezünkbe, mert az valószínűleg csupán díszként fog funkcionálni…
Mialatt beszéltem Saya-chan elfut előlem, távolabba, hogy onnan lőhessen rám, és természetesen meg sem megpróbálkozom azzal, hogy kitérjek előle, mert ez számomra lehetetlen, ezért felesleges mozdulatokat kár is használnom. Helyette megközelítem, míg céloz és egy határozott mozdulattal pöccintem meg az orrát, amit ezután elkezd dörzsölgetni. Fájdalom nincs, ez bizonyára csak berögződhetett neki régen.
- Még egyszer? – kérdezek vissza mosolyogva és szaladok megint utána.
- Saya-chan szeretnéd, ha megint megpöccinteném a pici orrodat? – kérdezem kuncogva és rohanok tovább, miközben egy újabb nyíl fúródik belém. Az előző találatával teljesen elfogytak a páncélpontjaim, a mostanival meg már látható mozgásra bírja a HP csíkomat is.
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen ügyes kis íjász vagy Saya-cahn – mondom és ha sikerül a közelébe érnem, újból orrpöccintéssel szeretném jutalmazni eddigi cselekedeteit.


HP: 279/330
Páncél: 0/137

_________________
Saya vs Jin 1152197982ARMENNOIRportablel_l_0004_www.kepfeltoltes.hu_
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Saya Csüt. Jan. 08 2015, 21:38

~Ez így dögunalom lesz. Megyek aludni, pá.~
Hééé, hova mész? És ki fog velem beszélgetni közben, meg elemezni, meg ilyesmi? ;_;
~Najó, maradok, de csak a kedvedért.~
Kösziii :3
Viszont szerinted ez így hogy is van? Mármint, ő alig egyszer ütött meg olyan kis picike sebzéssel, én meg már szedem le az életcsíkját, tehát elfogyott a páncélja. Nem értem. Az Anat ilyenkorra már rég kiütött minket.
~Az mást volt. Ez a fazon elég érdekes statokkal rendelkezik. Anat erős volt, de Junről ezt nem mondhatom el.~
De valamiben tuti erős, mert hát kell valamire osztani azokat a pontokat. Én is elég kis csáléka vagyok, mert osztogattam én össze-vissza, mindig arra, amire épp kellett, vagy amit mondtál, hogy osszak.
-Jaja. Olyan szemet akarok, mint a Legolasnak. Meg olyan gyors és ügyes is akarok lenni, mint ő, és talán majd elefántokon is ugrálhatok o/ -ered meg a szám is, mert hát akkor a látásom az már jó, majd tök jó lehet, ha esetleg mondjuk az Alex majd kérdezi tőlem, hogy "Saya, tünde szemed mit lát?", és majd válaszolhatok valamit *.*
Olyan jó lett volna olyan tündének lenni, mint ami volt még játékinduláskor, kár, hogy azt a Kayaba végül kiszedte Sad Akkor lenne még szép hegyes fülecském is :3
-Jaaj, én arra értettem, hogy megpróbálom még egyszer elérni, hogy ne tudj a közelembe jönni Razz -mert hát azt nem felelhetem még hozzá, hogy azért, mert nagyon a Hugira figyeltem és emiatt rá meg nem és utol tudott érni. Most viszont a Hugi csendben marad, mert nincs hozzáfűznivalója, így nyugodtan tudok lövöldözgetni, ahogy csak képes vagyok rá, és amúgy az egész tényleg olyan lesz, mint a fogócska, mert én mindig szaladok, meg lövök, ő meg jön utánam. Néha próbálom azt is, hogy megállás nélkül nyilazok hátra, de azok még nem nagyon találnak, ahhoz biztos kéne még több olyan izé, fegyverkezelés.
-Még nem is, de majd Razz -szaladok tovább, a Jin néha már majdnem utolér, de én igyekszem nagyon, hogy tudjam tartani a távolságot és biztonságban maradjon az orrom :3


Rád bízom, hány nyíl talál be, de úgy kb kétszer elvétem Razz
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 22 2015, 18:49

Ossu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt, jutalmatok 30 xp és 80 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saya vs Jin Empty Re: Saya vs Jin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.