Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saya vs Aidor

3 posters

Go down

Saya vs Aidor Empty Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Okt. 13 2013, 16:36

Korán reggel van.... a madarak csiripelnek... A szél fúj... Nincsen semmi, ami megzavarná ezt az andalító békét. Illetve.... RECS. Letört a faág, amin eddig ültem és elegánsan a fejemre estem.
-Uff... És egyáltalán mit kerestem a fatetején? Mert kaptam egy fülest, hogy a kezdetek erdejében vannak olyan fák melyek Faeno levelet és egyéb értékes nyersanyagokat teremnek. Sejtettem, hogy vaklárma, de egy próbát megért. És ami azt illeti szépen elkeveredtem, már nem is tudom hány órája, hogy letértem az útról. Ha nem lenne, térképem most nyilván bajba lennék a visszatalálást illetően. Habár az állapotom így se rózsás. Ez az erdő ugyan biztonságos... annyira, hogy az már unalmas ettől eltekintve errefelé szép számmal fordulnak elő a mérges szömörcék és a különböző tüskebozótok. Én meg hova máshova eshettem volna, mint a bozótos körgyűrűjébe. Így hát hangos káromkodások közepette fogtam hozzá, hogy kivágjam magam. Ágról, ágra, lépésről lépésre, de nagy nehézségek árán csak sikerült kikeverednem a tüskebokorból. Ránéztem az életerő pontjaimra és megállapítottam meg volt az ára ennek a kis akciónak. Így hát ráültem egy fatönkre és pihenésképpen elkezdtem rendezkedni az inventoryba a tárgyaimat. Fárasztó kaland volt és csak arra lennék kíváncsi kivolt az, aki elterjesztette ezt a pletykát. Legszívesebben megfojtanám, és a tüskebokorba dobnám. Nézegettem a nyers anyagaimat, sorba rakom őket, pakolászom a felszerelésem. Megállapítom, hogy van egy csomó mérgem és azt is, hogy tényleg nem ártana végre valami erősebb felszerelést szereznem. Mert ez a mostani nem állapot. Visszaemlékezve a legutóbbi párbajomra majdnem ott hagytam a fogam egy nálam százszor alacsonyabb szintű ám ugyan ennyivel jobb felszerelésű játékos ellen. Megborzongok, ha bele gondolok. Én itt csak vergődöm, a többség pedig egyszerűen átgyalogol az efféle akadályokon. *sóhaj*
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 13 2013, 20:38

-És akkor itt váltunk szét, itt meg mentünk tovább, és itt valahol keveredtünk bajba, és akkor utána nem tudom, merre mentünk, de volt egy tábor, és utána volt egy tisztás és tökjó volt ^w^
~Ühüm, ühüm. És tudod, mit gondolok most, Saya édes?~
-Mit?
~Azt, hogy tudom, mert én is ott voltam...~
-Tudom, de olyan jó elmesélni ^w^
~*sóhaj*~
Nojó, be kell valljam, hogy a Huginak igaza van, mert tényleg ott volt, mikor volt az a furi kaland a furi katonákkal meg Piroskával és Jóképű Desszerttel. Hugi, emlékszel, akkoriban még mindenkit meg akartál enni.
~Most is meg akarok, csak nem hangoztatom.~
Tovább lépdelek a földön, az ösvényen meg az ilyesmin, beljebb picit az erdőben, aztán megfordulok és egy másik ösvényen elindulok visszafelé. Már pont elkezdenék énekelgetni jókedvemben, mikor hattttalmas robajra leszek figyelmes. Ez meg mi volt? O.o
Szaladok is a zaj felé, aztán egy bokorban meglapulok és kikukucskálok a levelek közül. Egy férfi az, aki épp leül egy fatönkre a sejhaját fájlalva, aztán elkezd pötyögni mindenfélét meg hümmögni meg ilyesmi. Vajon mit csinálhat?
~Nem tudom, nem érdekel, és nézd meg jobban. Ismerős a fazon.~
Miért?
...
Jéé, tényleg! Ez Jóképű Desszert \o/ Aki a legerősebb volt akkor a csapatunkban.
~Nem is, mert én voltam a legerősebb Razz~
De te ugyanolyan erős vagy, mint én O.o
Figyi, Hugi, megvicceljük? Na várj, megmutatom, mire gondoltam.
Előveszem az íjam - egyébként tudom, hogy a Hugi tudja, mire gondoltam, mert ő mindig tud mindent -, egy nyilat helyezek rá, majd felhúzom és célzok. Nem a Jóképű Desszerte, hanem a fatönkjére. Várok egy kicsit, hogy ne remegjek annyira, meg ilyesmi, amit az íjászok ilyenkor csinálnak általában, aztán elengedem azt a fonalat...
~Ideget.~
...és nézem, ahogy a nyíl azonnal belecsapódik a fatönkbe. Jaj, most biztos észrevesz, de még nem jövök elő, de a nevetésemet nem tudom csillapítani, hiába dugom az öklömet is a számba. Hihihi ^^ Most biztos jól ráijesztettem, hihi.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Okt. 13 2013, 21:20

Nem ültem régóta a fatönkön, de már jobban éreztem magam. Lassan sikerül túlesnem a csalódottságon. Hát ezért nem haladok én a fejlődéssel. Mert az egész napjaimat ilyen helyeken töltöm teljesen hiába valóan. De most, nem, most biztos nem fogok estig szórakozni itt. Inkább körülnézek a 6. szinti vadászmezőkön. Aztán holnapig haza se megyek. "Haza" érdekes hangzása van ennek a szónak. Mit is jelent ez most? Azt, hogy kiveszek egy szobát éjszakára? Attól tartok igen, de ép ezért kell véget vetni ennek a játéknak.
Aztán egy csattanás közvetlen a mellettem lévő tuskóba. Olyan, mint aminek neki ment valami és belefúródott.
-Fran... Mondom és felugrok. Először arra gondoltam, hogy orv vadászok, mint a legutóbb. Bár azt hittem az csak a küldetés idejére volt érvényben. De ezek szerint tévedtem. Az erdő elvileg biztonságos. És mióta a játékosok többsége magasabb szinteken van, nem járnak annyian ezeken az utakon, hogy PK-s karakterek álljanak lesben. Ijedten oldalra vetődtem és azzal a mozdulattal fordultam és rántottam ki a késeimet is. Félkör irányba futottam, közben kerestem támadómat/imat. Szerencsém volt, hogy elvétette. Mivel íjjal támadott így íjász beállítottságú Jk vagy NJk. Az erdős terep nekem kedvez, a fák jó fedezék. Viszont jó rejtek is, nekem viszont a közelébe kell jutnom valahogy. Végül kiszúrtam a nevetésnek köszönhetően.-Ott! Kiáltom majd ívesen elkezdtem közeledni felé. Lassabban mintha közvetlenül neki rohannék, de ha csak nem tankból vagy nem jó stratégia. Én meg még mindig inkább a könnyű vértes kategóriába esek. Habár még rendes vértem sincs. Az előttem "felbukkanó" fák. Hűen fedeznek. Majd mikor úgy érzem, elég közel vagyok, a maradék 5-6 métert egy erőteljes rohammal próbálom megtenni. Meg is teszem és ép lecsapnék a jól álcázott ellenfélre mikor. Eszembe ötlik...
Nevetés? Ez elbizonytalanít, így a rohamot fékezzem a támadást szintén, de még így is majd átbukfencezek rajta.
De még mielőtt orra esnék, még futja az időmből egy "Te" szóra.

Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Kedd Okt. 15 2013, 01:00

Hihi, ahogy elkezdett pattogni, mint a nikkelbolha, csak még murisabb, és már nem bírom visszafogni magam, az íj a földre kerül kicsit, én meg hátradőlök és a hasamat fogva nevetek tovább. Olyan mókás meg édi ^^
"Ott", kiáltja, és megindul felénk, mint valami csörtető vaddisznó, én meg letörlöm a könnyeimet és felveszem az íjat, hogy nehogy elvegye tőlem. Nyilat nem rakok rá meg semmi, nehogy véletlenül megsebezzem és begyümölcsözzön az indikátorom...
~...Gyümölcsözzön...?~
Narancs-sárga... :3 Tudod :3
~*Fog egy képzeletbeli acéllapot, és a fejéhez üti párszor, így nyomatékosítva a facepalm erősségének mértékét.*~
Végül kirobban a bokrok közül, majd átesik rajtam, vagy fölöttem, vagy valahogy hasonló módon, kezében a késeivel és muris arckifejezéssel.
-Jól vagy? -kérdezem, de nem tehetek róla, még mindig nevetek, nem bírom abbahagyni, olyan, mintha beleragadt volna a hasamba és nem tudna kijönni. Végül próbálok mélyebb levegőket venni, pár próbálkozás után sikerül, újabb könnytörlés, majd közelebb mászok a Jóképű Desszerthez.
-Jaj, jól vagy? Bocsi, de nem tudtam kihagyni. Nyugi, nem bántalak, csak vicceltem! -mentegetőzöm azonnal, mert eszembe jut, hogy biztos támadásnak vette, és azért kezdett pattogni, mint egy játékra váró kutyuli-mutyuli ^^ Wuff-wuff.
-Amúgy igen, én! -és újra elkap a nevetés, mert még az is mókásnak tűnik, hogy egy egyszerű szavára is felelek. Vajon felismert, Hugi? Felismert, hogy már dolgoztunk együtt?
~Tudod, az ilyesmire van egy nagyon jó és bevált módszer: tőle kérdezd meg!~
Jaaa, tényleg! Köszi :3
~Azt ugye tudod, hogy ma a szokottnál is szórakozottabb vagy...?~
-Amúgy megismersz? :3 -mosolygok rá, meg kérdezem, de csak miután ismét csillapodott a nevetőrohamom, ami mondjuk már könnyebben megy, mint az előző. -Mert én megismertelek ám :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Kedd Okt. 15 2013, 16:28

Azért a rossz viccnek is meg vannak a maga határai... És ez messze átlépte azokat. 1, Egy pillanatig tényleg azt hittem, hogy veszélyben vagyok. Engem ijesztgetni egyáltalán nem volt vicces. De ha még nem is a saját szemszögemből nézem mi a vicces abban, ha látunk valakit felpattanni egy fatönkről? Ez ebben a világban... Cseppet se vicces. De most mit csináljak vele? Küldjem a pokolra? Legszívesebben azt tenném.... Vagy legalább is az kéne. És miközben én a büntetésén agyalok, ő csak kacag és kacag. Mintha nem sejtené, hogy nemsokára "isteni" megtorlásban részesül. Eközben aranyosan megkérdezi, hogy megismerem-e. Aranyos... csakugyan az, csak kis híja van, hogy ne bocsájtsak meg neki, de ha most megteszem mi lesz legközelebb? Így végül meg győztem magam a büntetés helyességéről. Már kitaláltam a büntetést is és gonosz vigyorral léptem közelebb az áldozatomhoz. Majd meg kísérlem kupán vágni és egy erős barackkal megsózni. Aztán ha sikerül letesztelem, hogy csiklandós-e. Aztán addig csiklandozom, amíg meg nem unom. Igen a terv tökéletes.... Addig fogom csikizni amíg nem kezd könyörögni. Közben meg kioktatom... Sátáni vigyorral, nagy magabiztossággal tettem meg az első lépéseket az ügy érdekében. Habár csak gondolatban válaszoltam, hogy: Naná, hogy felismerlek. De vajon erre ő is rá jött? Passz…. Jobban belegondolva elég rég volt már… Ha jól emlékszem még csak egyes szintű voltam. Első küldetésem volt. Az-az átkozott játék… illetve ez az átkozott játék. Jól lemaradtam miatta., és még mindig nem sikerült behoznom a lemaradást. Nem jó, hogy a játék később engedte be a játékosokat, hogy történhetett ilyen hiba? Vagy szándékos volt? Passz…
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Pént. Okt. 18 2013, 23:28

Nem válaszol, de mosolyog. Szerinted azért mosolyog, mert neki is tetszik a dolog? Neem, ez olyan furi mosoly O.o Mintha készülne valamire. Jaj! Vajon ő olyan izébigyula lenne...? Tudod, amit a Jay bácsi mondott! Hogyishíjják... pondrófil? O.o
~Pedofil, te agyalágyult...~
Na, az! Szerinted?
~Kérdezd meg...~
-Te pedofil vagy?
~... Irónikusan mondtam, te eszement. Nem gondoltam komolyan~
Most már mindegy ˇ^ˇ
Jóképű Desszert meg csak közelít és közelít, én meg lassan már inkább félni kezdek, mint nevetni, és talán nem is volt olyan jó ötlet kérkedni az íjra cserélt tőreimmel... *gulp*
Felkelek a földről, hogy ha kell, akkor tudjak majd futni is, de még nem futok, csak szorítom magamhoz az íjamat és figyelem a fiú lépéseit meg azt a fura vigyorát, mintha valami igen ördögi tervet eszelne ki, vagy olyasmire gondolna, amit a Jay bácsi mondott, hogy mire szoktak gondolni a pedofilok. Nem éri! Valaki segítsen Surprised
-Mert ha az vagy, akkor... izé... akkor futok. -folytatom, ha nem felel, de ha igen, akkor is, mert biztos akarok lenni benne, hogy most mivel állok szemben. Kezdek lassan komolyan félni. Hugi, ments meg pale
~Nem. Te sarad, mosd le magadról.~
De én utálok mosni, meg nem is szokásom sárban hemperegni, és ha valami nem a szokásom, akkor miért én oldjam meg? Najó, ez most még nekem is elég fura okfejtés volt és látom benne a hibát, bevallom, nem, nem is felelj, tudom, elszúrtam... .__.
Upsz, meg ezt is. Mikor elkezdtem kicsit hártálni, elbotlottam egy gyökérben, és most a fenekemre huppantam megint. Jaj! Hugi, mit csinálnak amúgy a pedofilok? A Jay csak olyan ködösen fogalmazott, de amúgy mit csinálnak? O.o
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Kedd Okt. 22 2013, 09:30

Amit mondott fejbe vágásként ért. Mintha az ég szakadt volna a nyakamba. Pedofil? Én? Úgy nézek én ki? Csak tudnám, hogy jutott erre a következtetésre. Senki nem érti a nőket... és a kislányok se kivételek ez alól. De a célomtól nem tántoríthat el. Megkapja a magáét. Bár ha így folytatja, lehet, hogy inkább elfenekelem. Bár azt még nem tudom, melyik lenne a könnyebb. Komoly tekintetre váltottam és támaszt kerestem a lábamnak. Most nem menekülsz. Gondoltam és elrugaszkodtam. Meg kísérlek villámgyorsan mellette teremni és agyon csiklandozni.
Ha sikerül valami ilyesmit fogok mondani: -Tudod kit hívsz te pedofilnak! És tudod, kire lövöldözz!
Ha nem természetesen majd tovább próbálkozok, de egyre mérgesebb leszek. És ez még a legkevesebb. Nem elég, hogy elpazaroltam az egésznapomat egy dajkamese miatt. Majdnem élő tűpárnává váltam, átvergődtem egy mérges szömörce bokron és még ilyen hegyes valamikkel is lövöldöznek rám. A tetejébe meg Pedofilnak is neveznek… Azt hiszem, sok mindet mondhatok csak azt nem, hogy jó napom volt. Talán feszültség levezetésnek is jó lesz ez, ha másnak nem is. Két legyet egy csapásra, ha ő is megtanulja a leckét, hogy nem illik emberekre lövöldözni. És furcsamód hirtelen késztetést éreztem arra, hogy fanatikus Kiss rajongóvá váljak, fekete-fehér smink, paróka és a bőrszerkó. Nem tudom, hogy jön ide, de ez van. Csak lenne nálam arcfesték vagy valami stílus kártya. Esetleg egy bőrszerkó sem ártana… Biztos beöltöznék. Bár elég kicsi az esélye, hogy Aincradban koncertezzenek. Mivel nem túl valószínű, hogy a SAO-ban lennének. De talán jobb is. Kicsit furán mutatnék. Az egyszer biztos…

statok:

Élet:9 [45]
Fegyverkezelés:5 [+8]
Erő/Irányítás: 8 [+3 Futó *harci kesztyű*]
Kitartás:4 [+3]
Gyorsaság:9 [+5]
Speciális képesség: 5
Páncél 23
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Kedd Okt. 22 2013, 11:48

Jóképű Desszert Nem válaszol, csak elrugaszkodik, én meg nem tudok elég gyorsan megfordulni, felpattanni és futni. Érzem, ahogy megragad, és félek, Hugi pedig nem segít, mert azt mondja, nem lesz baj. De miért nem lesz baj? Mármint nem akarom, hogy baj legyen, de valami biztos lesz, hiszen elkapott, és nem úgy tűnt, mintha nagyon örült volna annak a kis viccnek, amit műveltem. Meg hát pedofil is pale Ugye?
Aztán ismerős érzés kerít hatalmába, bár nem tudom, honnan, mert még sosem éreztem ezelőtt ilyet, én legalábbis nem emlékszem rá. Az oldalamból indul, aztán a hasamról, aztán mindenemről, ahol csak a Desszert keze ér, az arcom meg vigyorba fordul és nem bírom megállni, hogy ne nevessek. Hallom, amit mond, és akkor ez most azt jelenti, hogy ő nem pedofil?
-Oké, oké, csak hagyd abba! -nevetek, már a könnyem is kicsordul és próbálok szabadulni, próbálom lefejteni magamról a kezeit, meg az arcába is nyomom a tenyerem, hogy hátha akkor elenged, de persze a szemeire vigyázok, nehogy kinyomjam őket >.>
Még az a jó, hogy már eltüntettem az íjamat, így azzal már nem okozhatok benne kárt... de Hugi, könyörgöm, segíts már! XD
~A-a. Megmondtam, ez a te sarad, viseld a következményeit. Az érzéseidet úgyis érzem én is.~
Jaaa, akkor ezért nevetsz te is XD
~Ja...~
-Oké, na, megtanultam, de én csak vicceltem! -próbálom menteni magam a könyörtelen ujjaktól, hát ha elengednek, még mielőtt bajunk esne. Nekem legalábbis már csorog a könnyem a nevetéstől és menekülni akarok ez elől a fura érzés elől, ami egyszerre jó meg rossz is.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Kedd Nov. 05 2013, 16:27

Még egy darabig csiklandoztam. Úgy tűnik jól tippeltem... tényleg csiklandós. Végül azért engedtem neki és abba hagytam. Hátradőltem és leültem a fűbe.
-Szóval, mit keresel errefelé? Kérdem. És tényleg érdekel. Én is szépen elkeveredtem ha nem lenne térképem akkor azt se tudnám mit, hol és merre. Egyelőre elég lesz a csikizésből... egyelőre... de ha megint csinál valamit... a sírjába is kacagni fog. Azt garantálom. Elég gondtalan kicsit irigylem. Néha elgondolkodok rajta, hogy felfogja-e egyáltalán, hogy mi zajlik itt. De azt hiszem jobb is így ahogy van. Lehetne rosszabb is. Szerencse, hogy még nem az bár... ez a játék... tele van kellemetlen meglepetésekkel. Lehet, hogy bármelyik pillanatban mint derült égből a villám csapás belénk nyilall valami kellemetlen... mondjuk egy nagy és szőrös valami... vagy egy gyerkőc nyilacskája akinek nem egy tuskó a mai vadász zsákmánya. Bár inkább nem festem az ördögöt a fára... illetve falra.

/bocs, hogy csak ennyi de írói válságba kerültem/
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Kedd Dec. 03 2013, 11:14

-Én nem keresek semmit, csak végigjártam, amit akkor jártunk, mikor mentünk a fura rókás kislány után. -még picit nevetek, de beszélni már tudok, meg letörlöm a könnyeimet, amik most nem sírásból fakadtak, hanem jókedvből. Olyan érdekes ez a dolog, nem? Mármint, hogy az ember nem csak akkor sír, ha szomorú, hanem akkor is, ha nagyon boldog, vagy ha nagyon megcsikizik.
-És te? -kérdezek rá, főleg, mikor már nagyon lenyugodtam, meg látom is, hogy valamin nagyon elgondolkodik. Vajon a nyilam miatt? Mármint, mikor a rókát üldöztük, akkor még késeim voltak, most meg nyilam van. Mondjuk asszem neki is kései voltak akkor, nem? O.o És csak a Harunak volt olyan nagy benga állat akármilye.
~Az idő mindent meg tud változtatni.~
Ja, még téged is ^^
~Hogy érted?~
Már nem vagy olyan vérszomjas, mint akkoriban Razz
~Deeehogynem, csak nem mutatom ki.~
De ha nem mutatod ki, akkor az azt jelenti, hogy nem is vagy már olyan ^.^
~...Kimutassam?~
Inkább ne pale
~De-de. Most már kimutatom. Ha neked bizonyíték kell, megkapod!~
Hugi, én csak vicceltem pale
~Velem ne viccelődj...~
Oké-oké. De érzem, nem is csinálsz te semmit, aminek örülök, köszi. Tényleg csak vicceltem veled is, ne légy ilyen kis goni >,<
-Amúgy tényleg bocsi. Mármint ha rossz volt. Én tényleg csak vicceltem, és nem akartalak bántani, és elég jól tudok én ahhoz célozni, hogy ne találjak el valamit, ha nem akarok... ahhoz viszont már kevésbé, hogy eltaláljam, amit szeretnék. Az nem mindig sikerül >.> -magyarázom tovább a Jóképű Desszertnek, hogy tényleg értse, én nem akartam rosszat. Mert tényleg nem akartam, csak így sikerült. És végülis nem találtam el, nem igaz? Smile
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Vas. Dec. 15 2013, 22:41

Végig járta... érdekes, miért tenne ilyet? Nosztalgia? Jobb ötletem nincs. Bár, nem túl fiatal még ahhoz, hogy nosztalgiázzon? Dehogynem! De ez a világ mindenkit megváltoztat. És ahogy várható volt vissza kérdezett.
-Én? Körbenéztem. -Semmi különöset csak utána néztem pár dolognak. Ép indulni készültem... Mondom neki. Hülyén vigyorogva. Kicsit égő, hogy felsültem... nem szívesen ismerném be. Aztán hallgatom a magyarázkodását... végül csak annyi jön ki a torkomon a teljes ellent mondás ellenére, hogy: -Aha, ez valahogy engem nem nyugtatott meg.  mattaku Többet ne csinálj ilyet. Mondom, nem azért mert feltételezem, hogy 1 lövések megtudott volna ölni. Hanem azért mert biztos találkozik még olyannal aki őt egy ütéssel meg tudja ölni. Ez az "Áj kiváltál" dolog. Az előbb lőj aztán kérdezz logika... Igen csak szívatós dolog. A hullák ritkán adnak tetteikre magyarázatot. És nem lenne kellemes ha Saya karrierje így végződne. Persze az se mellékes, hogy a frászt hozta rám. Még szerencse, hogy minden rendben van... egyelőre...
-Figyelj... én ép vissza fele tartok, ha gondolod velem tarthatsz. Ajánlottam fel neki. Persze ha nem akar nem kell. Biztos neki is meg van a maga dolga. Én viszont már igen csak fáradt vagyok. Holnaptól ismét mindent bele kell adnom a küzdelembe, emelnem kell  a szintem. És kitudja... talán lassan csatlakozhatok a front vonalhoz is... még mennyi is? 4 szint? Haladok. Habár az, hogy feltudok menni a frontra nem azt jelenti, hogy a helyem is meg tudom állni a top játékosok már a 20. szintjeiket tapossák. Képes leszek valaha beérni őket? Vagy csak kísérő leszek? Majd eldől...
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Hétf. Dec. 16 2013, 23:20

-Idegenekkel nem is fogok. Meg akkor veled sem ^^ -ígérem, mert látom, hogy szegény tényleg nagyon megijedt, én meg azért ennyire nem akartam megijeszteni, meg rosszat csinálni szegénynek. Tényleg nem akartam semmi galibát, csak hogy felismer-e azok után, hogy akkor még késeim voltak, most íjam van... >.>
-Persze, szívesen, nem fogok lövöldözni ^^ -bólintok és már pattanok is, hogy akkor menjünk. Lehetőleg mögötte haladok, hogy biztos ne tévedjek el, közben dúdolgatok, ami épp eszembe jut, és kerülgetem a digitális gombákat.
Talán félúton járhatunk, mikor egyre inkább kezd homályosodni a világ. Szédülök... egyre sötétebb lesz. Vajon nem vettem észre, és már esteledik...?
~Nem...~
Hugi?
~Én megmondtam.~
Hugi... *ásít* kérlek... ne...
~Jóéjt, prücsök.~
De úgysem alszom... csak nagyon fáradt vagyok... és már nem én irányítom a kezem, igaz?
~És a szemed, a lábad, a tested sem.~
Igen, már látom. Előveszed az íjam, meg egy nyilat, és a Jóképű Desszertre célzol vele. Mit akarsz csinálni?
~Szerinted?~
Akkor legalább annyit tegyél meg, hogy kihívod, nem pedig csak úgy rátámadsz... ><
~*sóhaj*~00]]
-
Hé... -szólal meg a Hugi. Ő nem beszél olyan kedvesen, mint én, meg a szemei is mindig olyan furán csillognak, ha meglátom őt a tükörben. Tudom, mert régen sokat beszélgettünk úgy, hogy őt a tükörben láttam. Ha az Aidor megfordul, akkor a Hugi csak fogja magát és elküld neki egy teljes életes párbajkihívást.
-Vagy felőlem átállíthatod... -bök a mód felé, majd vár. Az elszántság, amit érzek felőle, olyasmi, amit csak ritkán szoktam tapasztalni. A Hugi nagyon harcolni akar, biztos azért, mert régóta elhanyagoltam. Gomenne, Hugi. Nem lesz több ilyen ><.
[b]~De azt ne hidd, hogy meg fogok állni a végén.~

És most kezdek félni. Nagyon félni. Hugi, ne csináld ezt, kérlek!


statok:
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Hétf. Dec. 23 2013, 20:19

Együtt elindultunk vissza felé. Így legalább nem kell aggódnom amiatt, hogy valami hülyeséget csinál. Bár itt még a mob se jár. A kezdetek erdeje leszámítva ezt a pár bozótost teljesen biztonságos. Nyugodtan haladtam elől nem hittem, hogy bármi baj történne. Tévedtem.

-Hé... Szólt mögülem egy ismerős, ugyan akkor mégis csak idegenül csengő hang. Ismerős volt ugyan akkor mégis oly idegen, hogy menten ki élesítettem az érzékeim és talán meg is rezdültem... De mégis tudtam, hogy csak Saya van mögöttem. Ezért lassan meg fordultam.
-Mi van? Kérdeztem már lenyugodva és kicsit álmoskás hangon. Nem kellet sokáig várnom. Jött egy teljes életes párbaj felkérés.
-Ez meg? Ezt mire véljem kérdeztem Sayat. A kihívást nem fogadtam el. Helyette közelebb léptem hozzá és széttártam a karom. Abban a reményeben, hogy csak elnyomott valamit. Még azt se mondhatjuk, hogy egy kis gyakorló harc... A teljes életes párbajt csak azok használják akik nagyon is komolyan gondolják. Gyorsan számításba vettem a lehetőségeket. Bár nem gondoltam, hogy ez a kis lány komoly veszélyt jelenthet. Valami mégse stimmelt... valami. Különös...
-Vagy felőlem átállíthatod... Oké... ez egy kicsit félelmetesen hat. Az ösztönöm kényszerít arra, hogy ne hagyjam le engedve a védelmem és a szét tárt karom szép lassan össze záródik a törzsem körül a lábam meg akaratom ellenére is egy rugalmas, ugyan akkor stabil állásba helyezkedett. A kezeim ökölbe szorultak.
Mi a gond Saya? Kérdeztem, de a bizalmam szép lassan megszűnt létezni. Már én magam se bíztam abban, hogy harc nélkül megoldódik a probléma. Vajon mi üthetett bele? Egyértelmű, hogy nincs magánál. Már a tekintetén is látszik. Ez nem ép meg nyugtató... láttam már harcolni, de az rég volt. Azóta, kitudja hova fejlődött.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Saya Csüt. Jan. 23 2014, 15:37

A Hugi rezdületlenül nézi a fiút, teljesen mozdulatlan, ahogy rá céloz a nyíllal, nem remeg, meg semmi ilyesmi. Az a mindig folyamatos, fura hang, amit a rendszer működés közben kiad magából, most szinte elviselhetetlenné válik, legszívesebben behunynám a szemem, befognám a fülem és leguggolnék, hogy ne halljak és ne lássak semmit, de ez ilyenkor lehetetlen. A Hugi mutatja, mindent megmutat, a saját gondolatait is, meg a terveit, hogy mikre készül, én meg túl fáradt vagyok ahhoz, hogy tegyek ellene. Minden erőmet kiszívja, és arra használja, hogy ő erősebb legyen, és biztosabban megtarthassa az uralkodó pozici...micsodáját.
~Pozíció.~
Azt...
De miért csinálod ezt?
~Ha még ötször megkérdezed, akkor is ugyanazt fogom felelni.~
Le fogunk bukni!
~Nem érdekel. Ha rájön, majd megölöm...~
Úgy érzem magam, mint aki teljesen megfagyott, a Hugi meg elvigyorodik. Nem teheted! Akkor piros lesz az indikátorunk! Inkább csak sebesítsd meg, az elmúlik pár nap után, de ne öld meg!
~Pápá, zöld indikátor.~
Üvöltök, hogy ne, de úgy tűnik, már nem hallja. Teljesen kikapcsolt mindent, én hallom, amit mond, de ő már nem hall engem. Hugi, utállak, nagyon-nagyon utállak ilyenkor, és legszívesebben pofon vágnálak, ha lenne külön tested! Meg foglak keresni és pofon foglak vágni!
-Nincs semmi gond, csak tudni akarom, mennyit fejlődtünk azóta. -feleli végül a Hugi, miután az Aidor kérdezte. Pedig hazudik, mert nem ezért csinálja, hanem azért, mert szórakozni akar. Hugi, hát mégsem akarsz elárulni minket, hogy létezünk? Ez jól esett. Mégsem lesz olyan nagy az a pofon, de még midnig áll, hogy kapsz egyet >.>
-Nos? Benne vagy? Vagy betojtál?
Már növekszik annak a jövőbeli pofonnak az ereje, megint, ha nem vigyázol a nyelvedre .__.
~Kussolj!~
Igenis pale
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal3807/4100Saya vs Aidor Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Aidor Szomb. Jan. 25 2014, 20:46

Hm... mi lelte, nem tudom. A stílusa... a beszéde... semmi sem stimmel vele. Egyre agresszívabbá válik ami nekem egyáltalán nem tetszik. A hideg is kiráz tőle. De nem hiszem, hogy... mit is nem? Biztos meg van az oka... nem hiszek a véletlenekben. Viszont ez azt is jelenti, hogy mivel nem vagyok tisztában a körülményekkel nem vagyok tisztában a veszélyekkel és kockázatokkal. Bár sejtéseim azok vannak ezt illetően és nem szívesen várnék vissza igazolásra. Akár hogy is nézem a helyzetem hátrányos, erre elég bizonyíték az is, hogy bizonytalan vagyok a dolgot illetően. Ezek azok a ritka pillanatok mikor vállalom a szégyent és eltűnök... Szégyen a futás, de hasznos. Persze én valamivel elegánsabban csinálom... Sajnálatos módon nincs rajtam és rajta kívül senki itt akinek azt mondhatnám: A többit rátok bízom. Aztán elpucolnék ezért nincs más választásom. Hirtelen mozdultam, támadást szimulálva, egy ökölcsapással lódultam saya felé közben a másik kezemmel hátranyúltam és kivettem a tarsolyomból a teleport kristály. -Kezdetek városa
Mondtam és remélhetőleg még találat előtt elteleportáltam.

Ott álltam a Kezdetek városa főterén ahonnan azonnal tovább teleportáltam Nysterbe, de ott se marattam sokáig hanem berohantam a házak közé. Nem kockáztathattam meg, hogy utánam teleportál és el kezd keresni. Máskülönben semmi értelme nem volt gyáván el menekülni. De hiszem, hogy ez volt a legjobb döntés amíg többet nem tudok. Rohantam... Majd mikor biztos voltam benne, hogy nem fog megtalálni kifújtam magam. El kell gondolkodnom a következő lépésen, addig jobb lesz elkerülni jó messzire. Azt hiszem utána kell járnom pár dolognak és újult erővel indultam utamra...
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal1278/1300Saya vs Aidor Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Cardinal Szer. Feb. 05 2014, 11:57

Ossu!

Nos, ebben nem volt sok harc, se valódi, se alternatív, így nem tudok rá nagy jutalmat adni. 20 xp és 50 arany jár, a párbajt pedig lezárom.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Saya vs Aidor Exp_bal0/0Saya vs Aidor Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Saya vs Aidor Empty Re: Saya vs Aidor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.