Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

3 posters

Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Akae Hétf. Okt. 20 2014, 17:11

Hűvöses napra virradt ma  Aincradba, de ez nem szegte Akae kedvét hogy kipróbálja milyen is lehet az aréna. Fel is kerekedett és elindult megkeresni megkeresni az arénát ami nem tartott túl hosszú ideig hisz elég nagy méretű épületről beszélünk. Mikor Aka közelebb ment az arénához elcsodálkozott annak hatalmasságán és szépségén. Már nagyon várta a küzdelmet, de még azt sem tudta hogy kivel fog harcolni, ettől kicsit megijedt félénk természete miatt, de gyorsan felülkerekedett félelmén és már alig várta a küzdelmét a még ismeretlen ellenfél ellen. Sokat gondolkozott rajta vajon elég erős lesz-e a harchoz vagy túl gyenge lesz és az első pár csapástól földre kerül. Tartott a vereségtől, de hajtotta a kíváncsiság és bízott saját magába annyira hogy legalább egy két ütés be tudjon vinni, ami talán elegendő is lesz a győzelemhez. Akae még egyes szintű volt így úgy gondolta nem fog kettes szintűnél magasabb lenféllel küzdeni , de a legideálisabb egy hasonlóképp egyes szintű játékos lenne. Járkált az aréna körül, és belül is potenciális ellenfeleket keresve, de nem nagyon látott kezdőnek látszó játékosokat, így még egy kis ideig bolyongott. Eközben az idő is kissé felmelegedett, és kisütött a nap amitől Akaenak sokkal jobb kedve lett mint azelőtt volt. Mikor már kezdte feladni a keresést egy fiút látott bemenni az arénába, Akae nem is tudta miért de meg akart küzdeni a játékossal így vonakodva, de oda ment hozzá.
- Sz-Szia én Akae vagyok!
Kissé elpirul majd várja vajon az idegen mit fog szólni a megszólításhoz.

Stat:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/1500Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Cearso Hétf. Okt. 20 2014, 17:54

Mielőtt még kiállnék Shuék ellen, kéne egy kis alaptapasztalat legalább hogyan működik ez az aréna rendszer, mivel ezelőtt még nem jártam erre ezért először alaposabban körbenéztem a környéken. Állítólag Shu itt készíti fel a kezdő játékosokat. És pont ugyanerre gondol velem kapcsolatban. Mintha olyan sokat tudna nekem tanítani a sárkinca, nem hiszem, hogy túl sok eséllyel fogok indulni ellenük, de próbálkozni mindig lehet. Hátha egysz sikerül valami olyan taktikát kitalálnom, amit még felhasználhatok az aréna top játékosa ellen. Játékosa? Inkább sárkincája.
Miután meguntam a nézelődést bemegyek az arénába. Ahol egyből le is támad egy édes kislányka.
 - Sz-Szia én Akae vagyok!
-Jaj de cuki vagy, és a neved is annyira édes. Az én neven Cearso. Mondd csak mit szeretnél?
Tőr ki belőlem a szóáradat amikor meglátom magam előtt a cukisság faktor következő fokozatát. Persze nincs annyira cuki, mint Shakan vagy a sárkinca, de a dobogós helyezettre még így is felér. Teljesen kisajátítva azon a legalsó lépcsőfokot. Na jó, talán még Marie-t is melléje tenném, de rajtuk kívül biztos senki nem kerül majd oda.
Bár ha az arénában vagyunk, akkor biztos egy küzdő ellenfelet keres magának. Nem hiszem, hogy ebben túl nagy segítség lennék hisz még nagyon alacsony a szintem, de egy próbát megér, ha nagyon nagy a különbség közöttünk akkor sokat úgyse veszíthetek. Nálam kisebb szintű, kizárásos alapon nem is lehet.
-Mond csak hanyas szintű vagy? Én csak egyes, ha esetleg küzdeni szeretnél.
Majd elküldtem egy aréna küzdelemre a felhívást.
És ha elfogadja, akkor egyértelműn egy aréna párbaj közepén leszünk. Arra számítok, hogy a tér egyik pillanatól a másikra meg fog változni, de nem ez történt. Maradt a szokásos sivár aréna. Nekem végül is, ez is tökéletesen megfelel.
-Kezdjél te, hölgyeké az elsőbbség.

stat:

infó:

nincs nálam se poti, se kristály, se méreg
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/5900Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Akae Hétf. Okt. 20 2014, 19:59

Miután Akae megszólította a fiút szinte rögtön válaszolt neki és Akae teljesen meg volt lepődve a fiú válaszán akiről az imént kiderül hogy Cearso nak hívják.

-Jaj de cuki vagy, és a neved is annyira édes. Az én neven Cearso. Mondd csak mit szeretnél?

Az utóbbi mondat hallatán Akae teljesen elpirul, és hirtelen nem is tudott válaszolni. De minden ellenére a végén sikerült kinyögnie:
- Egyes szintű vagyok, és szívesen harcolnék veled.
Akae átgondolta hogyan is győzhetne a lehető legkevesebb kockázattal és be is ugrott neki valami, de nem volt teljesen biztos abban hogy be fog válni a kis terve, de egy próbát mindenképpen megért.
- Cearso-Oniisan, akkor én kezdhetek igaz?
Tágra nyílt szemekkel nézte Cearsot, várva vajon bejön-e a kis terve. Mivel Akae nem hordta folyamatosan méretes lándzsáját ezért nem is nagyon lehetett kikövetkeztetni hogy vajon ez az aprócska törékeny lány, vajon mivel is harcolhat, de Cearsonak feltette a kérdését.
- Oniisan te milyen fegyverrel harcolsz?
Majd a leendő küzdőteret nézegette, majd visszanézett Cearso piros szemeibe, amik nagyon tetszettek neki.
- Onisan szépek a szemeid.
Mosolygott rá aranyosan majd gondolkozott a saját kis taktikályán. Akae arra gondolt, mivel mind ketten egyes szintüek ezért nem lehet túl sok élete Cearsonak sem így akár egy igen gyors mérkőzés is lehet, de mivel Akae nem ismert se Cearso kasztját, sem a képességét így csak nagyjából tudta megmondani milyen esélyei lehetnek. Akae azt vélte ha sikerül a Blue Fire-el eltalálni akkor nagyon gyors mérkőzés lessz, de ha nem akkor csúnyán kikaphat.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/1500Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Cearso Hétf. Okt. 20 2014, 23:38

-Persze, nyugodtan kezdhetsz, de kérlek ne oniisan-oz. Nem vagyok a bátyád. Biztos neked is megvan a saját családod.
Bőven elég, hogy Shakan is folyton bátyusnak hív, akármennyire próbálom lebeszélni róla.
-Legyen elég azt tudnod, hogy íjász vagyok. Rendben van ez neked így?
Azt például nem mondom el, hogy erre a lehetőségre is felkészülve, összeszedtem az legerősebb gyakori íjászfegyót, amit csak lehetett, és jelenleg ez az egyetlen egy felszerelésem, amit nem szereltem fel, és nincs is szándékomban, amíg nem kezdjük el a párbajt.
Remélem az a bónusz, amit az a fegyver ad elég lesz egy gyors rohamhoz, és mivel az ellenfelem is alacsony szintű, azt hiszem egyetlen ont is nagyon sokat nyomhat a latba.
-A szemeim? Mi van a szemeimmel?
Én mindig is azt hittem, hogy a szemeim ijesztőek.
Ejnye, bejnye. Nem igazán kell már jópofiznod kislány, a kezdést már egyébként is átadtam neked. Persze akkor is átadtam volna, hogyha nem lenne ilyen édes. Ezt megköveteli az illem. Nem mintha a lányok gyengébbek lennének, mint a srácok, hisz ez a világ tökéletesre van megalkotva, a maga tökéletes pontozásával. Ahol az erőst még véletlenül se tudná legyőzni a gyenge. De majd meglátjuk mit tartogat számunkra a jövő. Talán sikerül az élre törnöm és elvennem a sárkánytól a helyét a trónról. Ha ügyesen játszom ki a lapjaimat ehhez két győzelem bőven elég lesz. Csak nálam magasabb szintű ellenfelek ellen kell majd kiállnom, és bukni sem bukhatok olyan sokat, de ha nyerek, akkor bebiztosítom a helyem a csúcson.
És mivel Timi-nél erősebb játékos nehezen akad, neki sokkal több erőfeszítésbe fog kerülni engem utolérni.
Álmok, édes álmok Rolling Eyes
-Na, akkor lássuk a medvét. Vagyis nyugodtan kezdj.
Megpróbálom a lánnyal egy időben előhorgászni a fegyverem az inventorymból, és felkészülten várok a csapásra.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/5900Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Akae Kedd Okt. 21 2014, 17:13

-Rendben, köszönöm.
Szóval íjász gondolta magába Akae, akkor biztasson tartani akarja majd a távolságot, és ehhez a pontjai is valószínűleg megfelelnek. Akae átgondolta mit is olvasott a játék elején az íjászokról: A kikerülés kaszt adottsággal még meg gyűlhetnek a gondjai. Ezzel párhuzamba Akae már a harci tervén dolgozott és próbálta kisakkozni vajon maximum mekkora sebzésre számíthat, és ekkor beugrott neki hogy elfelejtette a köpenyét felvenni és erre a harcra már nem is akarta hisz még a pontját sem rakta le. A hosszas gondolkodás után Akae az inventoryát nézegette és felszerelte a lándzsáját amit a hátára rakott. Gyönyörű sárkánymintás hosszú lándzsa volt, Hasonlított a valós életbeli fegyverére amivel edz. Sok emléket felidézett benne a fegyvere és még több kedve lett harcolni. Elhatározta hogy minden áron győzni fog kerül amibe kerül, mert ha nem nyer esélye sincs megtalálni a testvérét.
- Nah ha készen állsz akkor kezdhetjük.
Mondta határozottan majd a tekintete a szokásos aranyos nézéséből átváltott komoly és határozottba. Leemelte a hátáról a lándzsáját majd a szokásos alaplásába helyezkedett el, élőrre nyújtotta jobb lábát majd egyik kezével a pengéhez közel fogta a lándzsát míg másikkal majdnem a légvégét. Teljesen fel volt készülve a támadásra. Akae enyit mondott:
- Lobbanj fel démonláng!
És már az meg is indította a támadást remélve hogy mind a támadás mind a találat sikerülni fog, és ezzel nagy előnyt szerez a csatában. Eközben semmi más nem ját a fejében a harcon kívül, amit immár teljesen elszántan, határozottan meg akart nyerni.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/1500Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 17:13

The member 'Akae' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Akae Kedd Okt. 21 2014, 20:13

Sajnos csak így tudtam megoldani
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/1500Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 21 2014, 20:13

The member 'Akae' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 22 2014, 07:14

-Nincs mit.
A szokásos válaszom a köszönetnyilvánításra.
Na szóval, el is kezdjük a párbajt.
Mind a ketten elő is halásszuk a fegyverünket, és a kislány kezébe egy nála nagyobb fegyver, egy lándzsa kerül. Ez a fegyver nm gazán jellemző egyetlen kasztra sem, ez arra enged következtetni, hogy a kislány egy harcművész. Akkor pedig egy teljesen kezdővel állhatok szemben, mert sehol se látom azt a híres harcművész köpenyt. Sőt, semmilyen köpenyt nem látok rajta. Megcsóválom egy kicsikét a fejem, ha ugyanazon a szinten vagyunk, akkor egyetlen pont is eldöntheti a küzdelmet.
-Én mindig és mindenre készen állok.
Vagyis szinte mindig, és majdnem mindenre, de a kettő nagyjából ugyanaz.
Mintha megváltozott volna a levegő hangulata, ahogy a lány egyik pillanatról átvált cukiból teljesen határozottba és komolyba.
Amikor pedig kimondja a sátánidézésre hasonlító szavakat, ledöbbenek egy pillanatra.
-Mi ez? Valami új támadási szleng?
De amikor elér a támadás, igazán meglepődök. Ugyanis a páncélomon kívül a fél életerőm is lecsökkent. Immár az életerősávom a sárgába zuhant. Talán nem volt jó ötlet őt hagyni először támadni?
-Hékás, ha még egy ilyen sebzést bekapok, abból bizza problémák kerekedhetnek.
Mármint nem problémák, hanem konkrétan el is vesztem a küzdelmet. Ezek szerint ebben a körben kéne megoldanom valahogy a helyzetet. Arrébb ugrok a lánytól, és felteszem az idegre az első nyílvesszőt. Majd ellövöm a lány felé.
Talán elég pont van a gyorsaságomon ahhoz, hogy duplán támadjak. Egy kicsit arrébb ugrok, és a következő támadásom már a másik irányból éri a lányt. A rendszer pedig figyelmeztet, hogy nekem bizony van még egy lövésem. Nem igazán kell sokat számolnom, hogy rájöjjek, hogy a lánynak a gyorsaságán egy, maximum két pont lehet. Tényleg használnia kellett volna azt a köpenyt, mivel nekem a támadás mellet még nekem is ott van a tarsolyomban a speciális képességem. No de, először jöjjön a harmadik nyílvessző, ezt már a lány háta mögül próbálom ellőni.
És ha ez nem lett volna elég, akkor még jön egy kis nyílzápor is a lányra, de csak három nyílvessző megy a lány felé.

hp:5
páncél:0

/2*5 + 3*2 sebzés/


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 22 2014, 07:15-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/5900Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 22 2014, 07:14

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4766610511_dda12706fc_s Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4766612103_86ee832108_s Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4766602461_64fb5071c9_s Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4766602461_64fb5071c9_s Akae vs. Cearso avagy a titánok harca 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Akae Szer. Okt. 22 2014, 11:39

Akae ellenfele rettenetes sebességgel mozgott, szemlátás legalább kétszer de az is lehet hogy háromszor is gyorsabb volt mint Akae. Az első kifeszített nyíl ami felé jött szinte láthatatlan volt számára ám a másodikat kiváló reflexeinek köszönhetően sikerült elkerülnie. Ezután jött a nagy meglepetés hisz jött még egy nyíl amit majdnem elkerült ám a majdnem nem bizonyult elégségesnek, így az életereje kettő re csökkent. Ekkor jött a meglepetés hisz Cearso feltehetően képessége miatt még három nyilat ellőt egyszerre ami a vereségbe taszajtották a kis Akaet. Aki térdre rogyott és a szemei kifakultak a kétségbe eséstől, hirtelen azt sem tudta mi tévő legyen. Monda magába:
- Csak még egyet bírtam volna elkerülni... csak egyet...
A kislány szeme könnybe lábadt és mintha az álmai törtek volna össze, magába zuhant. Nagyon megviselte ez a vereség hisz csak a következő köréig kellet volna kihúznia és megnyeri a meccset. Majd szépen lassan feltápászkodott és Cearso felé indult, miközben törölgette könnyeit.
- Köszönöm szépen a küzdelmet remélem még harcolunk majd egymással.
Eközben sűrű szipogás mellet a konzolján keresgetett valamit, amit kis idő után meg is talált. Mikor bezárta a kezelőfelületet Cearso arca előtt egy barát felkérés jelent meg. Ezután Akae igaz kicsit félénken de megkérdezte:
- L-Lennél a barátom?
Majd teljesen elvörösödött és a cipőjét nézte.
- Sajnálom hogy nem voltam komolyabb ellenfél *szip*
Majd Utoljára megtörli a szemét és ismét mosolyogni kezd.
- Majd legközelebb én fogok nyerni!
És a mondatát bezáróan megölelte Cearsot és utána elindult ki az arénából immáron ugyan azzal a cuki mosolyal az arcán mint amivel bejött.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/1500Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 22 2014, 12:20

Az első és az utolsó támadásom eltalálta a kicsi lányt. De a küzdelem végét tényleg a képességem hozta el.
Miután megvolt az utolsó támadás, csak akkor kapcsoltam, hogy sikerült elég gyorsnak lennem, mikor a kislány a térdeire ereszkedett. Odasétáltam hozzá.
-No, ne keseredj el, tényleg csak egy picin múlott, és te is igazán jól harcoltál. Legalább mindketten tanultunk az esetből, majd megpróbálunk beszerezni elég erős felszereléseket és legközelebbre több pontot is pakolunk az életünkre.
A következő szinten biztos, hogy elég sokat fogok pakolni rá, hogy az ilyen plusz egy, vagy plusz két sebzések ne igazán számítsanak a csata kimenetelénél.
-Én is köszönöm, és szintén remélem, hogy egyszer tartunk egy visszavágót. Ez egy nagyon izgalmas harc volt.
A barátkérelemre a válaszom:
-Persze, miért is ne?
Majd lenyomom az elfogadás gombot. Most hogy belegondolok ez a legelső alkalom, hogy azért fogadom el a barátfelkérést, mert barátként kezelem a küldőjét. Katja egészen más okból került fel a listára, Asato meg csak utána lett igazán a barátom.
-Sose sajnáld, a rövid küzdelem is küzdelem. És ez alatt is tanultunk valamit.
Próbálom meg vigasztalni a kicsi lányt.
-Igen, biztos vagyok benne, hogy nagyobb eséllyel fogsz indulni ellenem, főleg ha nem feledkezel meg felszerelkezni a köpenyeddel. Jól sejtem, hogy két pont van a gyorsaságodon? Ha azt az egy pontot gyorsaságra teszed, akkor most nagyon nagy bajban lettem volna.
Megkapta Akae a jól megérdemelt visszaölelést, és szintén mosolyogva figyeltem, ahogy a lány elhagyja az arénát.
Na, most jöhetnek Shu-ék. A győzelemből származó önbizalom teljesen elnyomta azt az érzést, hogy egy eleve kudarcra ítélt küzdelem vár most rám.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_bal10/5900Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 22 2014, 17:44

Az aréna küzdelmet lezárom. Maximális jutalom jár. Egymás ellen újra 2014. 12. 22-én mehettek leghamarabb.

Jutalom: 30 exp, 80 arany

Pontok:
Cearso +90 pont.
Akae -25 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Cearso avagy a titánok harca Empty Re: Akae vs. Cearso avagy a titánok harca

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.