Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirika Vs Hinari

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 27 2014, 14:48

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Mirika Vs Hinari - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Mirika Szer. Aug. 27 2014, 23:32

69/170 HP

Tudtam jól, hogy megpróbálja majd kiszámolni, vajon merre menekülhetek ebből a testhelyzetből. Ismertem ennyire, ő nem az a durr bele típus volt, meg hát látszott a mozdulatain is, egy deka felesleg nem volt abban, ahogy vívott. Az ilyenek ellen pedig úgy kell játszani, hogy valami olyasmit tegyek, amire nem számít :3 Meg kellett próbálnom túljárni az eszén, mert ha az ő ritmusában sodródok, akkor tuti a vereség. Egy csellel becsap, aztán annyi, már el is talált. Szóval valami váratlant akartam húzni, és meg is volt rá a tippem mi legyen az. Először arra gondoltam, hogy az utolsó pillanatban váltok testhelyzetet, és arra térek ki, amerre nem számíthat, de aztán ahogy a kitérés járt a fejemben, az is eszembe jutott, hogy nem is kéne feltétlenül elkerülnöm azt a pengét. Ha tudom, körülbelül honnan támadhat, akkor akár használhatnám a tőröket is védekezésre :3 Volt egy-két trükköm, bár nem gyakoroltam őket sokat, igazából nem is volt kivel. De úgy voltam vele, hogy nincs veszítenivalóm. Csak élvezni akartam a kettőnk kis csörtéjét, ha nem jön be, akkor nem jön be és ennyi :3
Lassan kifújtam a levegőt, ahogy elindult felém, hogy megtegye azt a néhány méter távolságot. Reflexből, látva hogy balról közelít, már meg is rezzent a jobb térdem, hogy majd kigurulok oldalra, egyből felpattanok és rátámadok, de megacéloztam magam, és inkább a penge útjára koncentráltam. A mosoly eltűnt az arcomról. Emlékszem, láttam egy műsorban, ott azt mondták, hogy ha mosolyogsz harc közben, akkor nem veszed elég komolyan. Itt most az én vonásaimon nem volt ilyesmi, miközben megerősítettem a testtartásom. Villantani akartam egy újabb képességet, még akkor is, ha amúgy sok értelme nem volt, mert az igazán tiszta találatnak Hina-chan ellen kevés esélye volt. A pózt viszont nehéznek bizonyult megtartani, az izmaim szinte sikítottak, a kitérés mellett tették le a voksukat. Én azonban ellent mondtam nekik. Lentről indította a csapást, és mikor úgy éreztem, hogy már nem fog változtatni, akkor lendítettem a karom én is, és igyekeztem a pengéje útjába állítani a tőrömet, és elsodorni a kardot. És működött! Csattant a fém, szikrát hányva súrlódott a két fegyver. A késem felcsúszott a katana pengéjén, igyekeztem közelebb lépve visszaszorítani a lányt, és markolatot akasztani vele, miközben egy pofonegyszerű szúró mozdulattal indítottam támadást ellene valamerre a törzse felé. Aztán újabb erőfeszítéssel megpróbáltam a magasba lökni a kardját, és a következő pillanatot kihasználni arra, hogy a másik késsel is támadjak. Most sem bonyolítottam túl, simán csak a közelebbi válla felé suhintottam, majd kipördültem jobbra, hogy a testét közém és a katana közé helyezzem. Ha fordulnia kell utánam, akkor remélhetőleg elég időm lesz rá, hogy elrugaszkodjak. Nagyobbat tudtam ugrani, mint ő, azt hiszem :3
Az első kockán egy Gyenge Speciális Méreg van (pár körrel ezelőtt tettem fel), ha találok, akkor két körig nem használhatsz spec képességet.
Képességhasználat: siker esetén ha hatost dobok, kapsz egy 16 sebzést okozó extra támadást.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_bal11225/10500Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Aug. 27 2014, 23:32

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Mirika Vs Hinari - Page 2 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Mirika Vs Hinari - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Mirika Vs Hinari - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 29 2014, 12:14


Nem igazán törődtem most a hárításával, nem volt súlyemelésem, hogy visszavághassak, s félig behunyt szemmel konstatáltam, hogy vége a harcnak. Bármennyire is volt sok életem, mindkét késével eltalált, a mérgezés, ami akadályozta a képességhasználatom, meg abszolút fölösleges volt, itt úgyse működött jóformán semmi, nem is próbálkoztam volna semmivel. Már vártam a gongot, a párbaj azonban nem ért véget. Összeráncolt homlokkal néztem fel a bal felső sarokba. 4 hp. A lábaim maguktól mozdultak: ők is tudták, mit kell tennem, hogy mi jön most. Nem vártam, addig kellett visszavágnom, ameddig még a közelében voltam. Meglendítettem a Katanát.
- Várj, ha most elt…
Tudom!
- De ha pot…
- Tudom! – szakítottam félbe a fegyvert másodszorra is. Pontosan tudtam mindent, de ha valamire rájöttem az előző percekben, hát az az, hogy mennyire nem volt helyes mindez, ez az egész harc. Potionokat, értékes kristályokat használtam el, és mire? Hogy nyerjek. Azok az itemek lehet, hogy megmenthettek volna egy életveszélyes helyzetben, lehet, hogy segítettek volna akkor, ha tényleg baj van. El se hittem, hogy képes voltam megfeledkezni ezekről, és olyan szinten beleélni magam a párbajba, befeszülni, igen, és hibázni persze. Ezek után a hiba már magától értetődő volt, s így már nem is bosszantott annyira, mint eddig. Elmosolyodtam; a levegő szinte izzott, ahogy a Katana elsuhant mellette, egyenesen az árnyharcos lány felé közeledve. Majd fejlődünk másképp. Ne aggódj, erősebb leszel. Mindent megteszek érte… kivéve ezt. Miri közel volt, mentem, léptem utána, a penge élesen villant a napfényben, és a sárkány, a sárkány szeme… megértően nézett rám. Jó volt ez így.


62+5+7 sebzés, ha a kocka nem talál, egy gyors ütés potival majd ráduplázok.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_bal29686/10100Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 29 2014, 12:14

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Mirika Vs Hinari - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 29 2014, 12:15


Japp, jellemző -.-
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_bal29686/10100Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 29 2014, 12:15

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Mirika Vs Hinari - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 29 2014, 16:26

0/170 HP

Szerettem volna azt hinni, hogy én milyen király vagyok, és tök profin kezeltem a hárítást, de azt hiszem igazából csak megleptem azzal, hogy nem tértem ki. Szerintem jól is tettem, ha megváltoztatom a súlypontom az utolsó pillanatban, és úgy ugrok el, abból még esés is lehetett volna, akrobatikaszint ide vagy oda. És akkor aztán nemhogy nem tudok támadni, de még adok is neki egy ingyen lehetőséget arra, hogy legyőzzön. Mindenesetre az eredmény engem igazolt, nem hogy egyszer, de rögtön háromszor is eltaláltam! A közelharc itt és most nagyon feküdt nekem, így izgatottan pillantottam a HP-csíkjára, mely meredek ütemben indult el lefelé. Már-már azt hittem meg sem áll, ami egyébként hülyeség volt, mert akkor az utolsó vágásom megállította volna a lila fal, de az izgalom ott lappangott bennem, és ennek hála picit el is húztam a szám, hogy megtorpant a vörössé váló csík az utolsó pillanatban. Viszont ez a bámészkodás most nem fért bele, mikor ilyen közel voltunk egymáshoz, én pedig már későn kaptam észbe. Elfelejtettem egyből elszökkenni, és ez a picike késlekedés elég volt ahhoz, hogy Hina-chan utolérjen. Egy kicsit meg is ijedtem a türelmetlen felkiáltásától, de más részről pedig megnyugtatott, mert ha a katana figyelmezteti, az számomra azt sugallta, hogy nem fog tudni egyetlen vágással legyőzni. Nyeregben éreztem magam, most először voltam vele úgy, hogy a rajtam függeszkedő vért ér is valamit, és nem csak árt nekem. Nem szökkentem el, egyszerűen hagytam, hogy belém vágja a kardját. Pedig úgy éreztem, könnyedén bele tudnék kapni a késemmel ebbe a vad, pontatlannak tűnő csapásba, de rákényszerítettem a kezem, hogy ne mozduljon. Viszont várakozásom ellenére nem mart belém a penge, csak hátralökött a lendülete, én pedig hanyatt is estem. Felkaptam a tekintetem, így megláthattam a lila falat, de nem úgy, ahogy arra számítottam. Előttem is ott volt. Ekkor esett csak le, milyen kristályt törhetett az imént facepalm
Csilingelés hallatszott, és a rendszer döntetlennek nyilvánította a párbajunk. Én pedig felnevettem. Hihetetlenül muris volt ez így, bár én se tudom, miért kaptam tőle röhögőgörcsöt. Talán azért, mert ennyire benéztem? Nem hiszem, de cseppet sem bántam, hogy így alakult. Jól éreztem magam, és ami feszültségem volt, az most fel is szabadult. Rettentően jólesett a nevetés, percekig nem tudtam abbahagyni. Végül Hina-chan felé nyújtottam a kezemet, és ha megpróbált felsegíteni, akkor le is rántottam magamhoz a földre, újabb adagot kapva a nevetőporból.
- Hát ezt nem hiszem el! Sose gondoltam volna, hogy ilyen történhet x3 - nevettem tovább, de már valamelyest csillapodott a dolog, szóval ha kicsit lihegve is, de igyekeztem elnémulni. A szemem az mosolygott tovább. Végül talpra pattantam és felsegítettem a szőkeséget, majd alaposan átöleltem.
- Köszi, ez kellett :3 - súgtam a fülébe, aztán elléptem tőle és sóhajtottam egy nagyot, végleg elűzve a rám-rám törő nevethetnéket - Akkor csokiizé? :3 - kérdeztem, miközben eltettem a késeket és a felszerelésem is eltüntettem az inventory mélyén. Csak egy csinos, fehér nyári ruha maradt rajtam. Elfáradtam, nagyon, de megérte, örülök, hogy Hina-chan kihívott.

// Kockától független hagytam a találatot, szóval nem kellett a poti sem. A vértem visszasebez hetet, így mindketten nullázódtunk, döntetlen. Köszi a játékot :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_bal11225/10500Mirika Vs Hinari - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 29 2014, 18:14

Az aréna küzdelmet lezárom. A következő küzdelmetek (egymás ellen) 2014. 10. 16-án indulhat.

Még befejezhetitek a történetet, ha szeretnétek, szóljatok PÜ-ben ha meg kell újra nyissam.

Jutalom: 75 exp 180 arany, bónusz nem jár, mert a vége nem tetszett.
Mirika +70 pont, összesen 570 pont.
Hinari +20 pont, összesen 520 pont.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mirika Vs Hinari - Page 2 Empty Re: Mirika Vs Hinari

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.