Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enheriel vs Timidus

3 posters

Go down

Enheriel vs Timidus Empty Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 30 2014, 16:25

-A következő ellenfelünk Enheriel lesz, a White Rose céh vezére és alapítója.
-De… Timidus! Hogyan akarsz olyasvalakivel harcolni, akivel még nem is találkoztunk?
-Odamegyünk, találkozunk és kihívjuk párbajra.
-Ahamm… egy ismeretlen céhvezért csak úgy kihívunk párbajra. Még soha nem is látott minket Timidus!
-És? Majd most fog. Közelről. Úgy hallottam, hogy egy griff a társa. Sohasem harcoltam még griffekkel, márpedig ez ugye hátrány. Most pedig itt az alkalom, hogy harcoljak szóval nem szalaszthatom el miattad.
-De… én ilyet nem csinálok Timidus! Nem fogok senki házába beállítani azzal, hogy harcoljunk!
-Hát akkor mivel akarsz beállítani? Te vagy a céhvezér kis segédje, és szeretnéd építeni a céhek közötti kapcsolatot?
-Hát… igen… mondjuk. Jade úgyis azt mondta, hogy szerinte nincsen jó kapcsolat a céhek között, és tényleg semmit nem tudok a White Roseról…
-Akkor indulunk.
-Hova?
-A White Rose céhházához. Kapcsolatépíteni.
-Csak így, üres kézzel?
-Miért? Mi kell ahhoz?
-Hát… nem tudom. Valamit biztosan illik vinni. Mondjuk süteményt, mint a cserkészek. Vagy nem tudom. Mégis csak valami hivatalos látogatás lesz vagy nem?
-Hivatalos? Miért nem tudunk csak egyszerűen odamenni, megmondani, hogy mit akarunk, megbeszélni, megküzdeni egymással, majd eljönni?
-Mert azt úgy nem illik Timidus. Ha jó kapcsolatokat akarunk ápolni, akkor nem törhetünk csak úgy rájuk. Szóval ha azt akarod, hogy odamenjünk, akkor legalább várd meg amíg készítek egy kis süteményt. A griffek pedig engem is nagyon érdekelnek, szóval neki is készítenem kell valamit. Útközben beugrunk a boltba. A raktárban még van hús.
-Oké, oké, csak induljunk már.

Így kerültek el végül is egy kis kerülővel a White Rose céhházának kapujához, ahol kopogtattak, majd várták a bebocsájtást.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Hétf. Jún. 30 2014, 19:06

- Mit csinálsz Enhi?
- A banki leltárba írom azt a 1160 aranyat, amit kárpótlásul kaptuk valakitől.
- Kárpótlás? Tán tönkretett valamit?
- Fogalmam sincs, hisz nem volt olyasmi, amit kárpótolni kéne. - üzenetben kaptam a pénzt – miután csókkal ébresztettem fel az én Jéglovagomat, Snowcat-et-, és gondoltam, beteszem akkor már a céhbankba, hogy majd elég legyen néhány fejlesztésre. Igen sok pénzünk lett már, és egy csomó dolog is, ami kisegíti az újakat, illetve a régi tagokat is. Ahogy írogattam, hogy mi van a céhbankba, Villámlás békésen aludt mellettem, álmában ellenségeket kergetve. Megmosolyogtatott, ahogy kalimpált a mellső lábaival. Az is boldogított, hogy a kedvesemtől kaptam egy gyönyörű virágcsokrot az íróasztalra. Aaaw, annyira aranyos a szerelmem!^^ Az lenne életem legszebb pillanata, ha megkérné a kezemet.^^ Jaj, hova gondolok már én is!^^” Az még várhat, legalábbis egy darabig... Ahogy álmodoztam a jövőmről, amit Snowcat-tel töltenék el, valaki kopogott.
- Jövök! - szóltam neki szokásom szerint, majd lesiettem a kapuhoz, magára hagyva Villámlást. Ahogy elértem a kaput, megigazítottam a hajamat és a ruhámat, hogy nézzek ki valahogy, majd kinyítottam az ajtót. Egy aranyos kislány volt az a kis petjével.
- Sziasztok.^^ Jaj, de aranyosak vagytok!^^ - mondtam meghatódva, hiszen tényleg mind a kettő nagyon édes volt. - Segíthetek nektek?^^ - kérdeztem, miközben ha a sárkányfióka megengedte, megsimogattam a buksiját (ha nem engedi, akkor nem történik meg). Láttam, hogy már egy másik céhben vannak, így arra következtettem, hogy talán ő lehet a hírnökük, és egyezséget akarnak, mint az Angelic Voice. De az sem baj, ha a céhünk barátja lenne a céh, így hamarabb ki tudunk úgy talán jutni.^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 30 2014, 19:24

Be kell vallani, hogy egyikük sem ilyen fogadtatásra számított. Ugyan nem ismerték Enherielt, és eszük ágában sem volt ebből a semmi ismeretanyagból következtetéseket levonni, de annyit azért tudtak, hogy a lány ugye lány… már a nevéből adódóan, hogy egy griff a társa, és azt is, hogy már bosson is vett részt. Ezen kívül azonban semmi infójuk nem volt, csak annyi, hogy céhvezér. Persze ez sem jelentett semmit, hiszen sem Anatole, sem Peter nem viselkedett üzletemberhez vagy politikushoz, vagy hadvezérhez méltóan… mármint itt a méltóan az nem lekicsinylő… szóval mivel maga a lány is belekavarodott ebbe, így nem is volt semmi elvárása. Az azonban, hogy nem voltak elvárásaik nem azt jelentette, hogy ne lepte volna meg őket, ha nem úgy köszöntik kettejüket, ahogyan ez általában lenni szokott. Utoljára talán Jun üdvözölte őket ilyen kitörő örömmel és lelkesedéssel. Shu és Timidus egymásra pillantott, majd a lányra, majd mindketten meghajoltak. Az idomár szokványos módon, a sárkány pedig mellsői megrogyasztásával. A pet természetesen engedte a simogatást, és csiripelő morgás szerű dorombolással adta tudtára a lánynak, hogy élvezi a kényeztetést. Ezután Shu szólalt meg, megkezdve a bemutatkozást.
-Szervusz… én… Shukaku vagyok a Young Justice céhből… Petert, a céhvezért talán ismered… esetleg a bossokról… azt hiszem.
-Yup! Én pedig Timidus.
-Igen… ő Timidus, a tollas sárkány. Ő a társam. És… köszönjük a dicséretet.
-Yup!
-Szóval… azért jöttünk, hogy… mármint nem teljesen segítség, de azért mégis… tehát igen. Segíthetsz nekünk.
-Nyögd már ki!
-Szóval Peter azt mondta, hogy szervezgethetek pár dolgot a céhben, meg azon kívül, és arra gondoltam, hogy esetleg ha vannak olyan céhek, akiket annyira még nem ismerünk, akkor szívesen találkoznánk, segíthetnénk egymásnak mondjuk tárgyakkal, felszereléssel… esetleg ha valami jártassághoz kell nyersanyag akkor azzal… én például kristályíró vagyok… van boltunk is Utahimével… egy másik céhtag… szóval gondoltam, ha szeretnéd, akkor megbeszélhetnénk ilyeneket…

Bár az Anattal való beszélgetés adott némi támpontot a lánynak, de Jade óta még jobban azt érezte, hogy ha ő Peter segítője, akkor valamit tennie kell, és jobb ötlet nem jutott eszébe, mint ez a hirtelen háztűznéző. Legalább addig is csinál valamit, ami remélhetőleg hasznos a céh számára.
-Yup! És az erőviszonyokat is felmérnénk. Kihívunk titeket egy párbajra. Ha esetleg közös küldetést szerveznénk, akkor nem árt ezt is tudni.
-De csak ha nem bánod…

Vetette gyorsan közbe a lány, hogy ne tűnjenek tolakodónak… bár ez Timidus mellett igen nehéz volt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Pént. Júl. 04 2014, 16:19

A kis sárkányka különös hanggal, csiripelő morgásszerű dorombolással jutalmazta a simogatást, miután meghajoltak előttem.
- Ugyan, nem kell meghajolni előttem, csak egy játékos vagyok. - mondtam szégyenlősen mosolyogva. Be mutatkozott a lány, név szerint Shukaku, és a sárkánykája is, Timidus. Peter Céhének, a Young Justice-nak tagjai. A lány gondolta, hogy talán ismerem.
- Persze, hogy ismerem.^^ Pár bosson láttam, és egyszer küldetéseztem vele.^^ - az a küldetés igen veszélyes volt, főleg a két elmeháborodott miatt. Shu azért jött, hogy céheket szerezzen a céhének szövetség reményében, illetve hogy segítsenek a céhek egymással tárgyakkal és felszereléssel. Majd Timidus jelentette be, hogy az erőviszonyokat is megnézné, azaz kihívna engemet és Villámlást egy párbajra.
- Szívesen párbajozunk, ha szeretnétek. Nem kértek előtte valamit inni?^^ - kérdeztem, s igenlő válasz esetén készítettem a konyhában nekik gyümölcslevet almából, körtéből és narancsból. A griffem is ekkor jött le, s látta, hogy kik jöttek.

Arra ébredtem fel nagy nehezen, hogy Enheriel valakinek szól, hogy jön és elment. Végül 15 perc múlva sikerült felébrednem, mert igen álmos voltam, meg lusta is. Enheriel nem volt sehol. Az alagsorban beszélt valakikkel. Hát úgy döntöttem, lejövök, megnézem magamnak őket. Hallottam, hogy a gazdám, beszélget valakivel, a szokásos kedves hangjával. Ami azt jelenti, hogy nem lesz semmi baj elvileg. Majd beértem a vendségszobába, ahol egy lány és a petje, egy Tollas Valami volt ott. Egy idomár. Egyelőre nem beszéltem hozzájuk, hanem csak bólintottam a fejemmel üdvözlésképben, mert egyrészt idegenben nem bízok meg, másrészt meg lehet a lány megijedne attól, hogy egy pet beszél hozzá, még ha az övé talán tud.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 04 2014, 16:39

Nehéz volt megszokni, hogy ki akarja a meghajolást, ki veszi jó néven, ki veszi tolakodásnak, ki veszi túlzott kedveskedésnek vagy esetleg még annak is, hogy a másik túlságosan felmagasztalja, vagy esetleg önmagát lealacsonyítja ezzel az egyszerű mozdulattal. Shu még mindig tartotta magát ahhoz az elképzeléséhez, hogy a játékosok többségének japán származásúnak kell, vagy kellene lennie, így egy meghajlás nem jelenthet rossz modort. Azonban viszont már többször elgondolkodott, hogy jelen helyzetükben kinek is kellene előbb vagy mélyebben meghajolnia. Nem tartotta magát nagy valakinek, de a szintje alapján már nem a kezdők közé tartozott, Timidus viselkedése alapján pedig minimum valami magas rangú tisztségviselőként kellett volna itt működnie, pedig ő csak egy kis ismeretségkötés miatt jött. Kissé zavartan pislogott a lányra, de mivel a meghajlás már megtörtént, így visszavonni nem tudta.
-Hát… akkor rendben… akkor majd legközelebb nem lesz meghajlás. Szóval… szervusz…
Timidus ezalatt hallgatott, a szó minden értelmében. Csöndben maradt, és inkább körülkémlelt a szobában, valamint hagyta a lányt is beszélni, és máris fontos információkra tett szert. Ez a valaki nem olyan mint Judy, aki azt hazudja, és eljátssza, hogy nem ő a céhvezér, de nem is tartja fontosnak, hogy ezt kiemelje. Talán van valami oka arra, hogy ne gondoljon túl sokat magáról. A másik információ pedig az volt, hogy valóban ő az az Enheriel, akiről Timidus tudta, hogy a bosson már részt vett, tehát remélhetőleg nem egy kezdő. Semmi kedve nem volt kezdőkkel harcolni, bár néha szívesen csinálta, most nem ezért volt itt. A lány viszont nagyon megörült annak, hogy nem teljesen ismeretlen egymásnak a két céh.
-Oh… ha ismered Petert, az nagyon jó! Esetleg… beszéltetek már ilyesmiről, mint az együttműködés? Az italt pedig köszönjük szépen, elfogadjuk.
Várva a választ iszogatták a gyümölcslevet, amikor a másik pet is megérkezett. A lány egy sziával, Timidus pedig egy füttyentéssel köszöntötte, a saját nyelvén szólalt meg, hogy Enheriel ne érthesse.
-Szervusz! Kihívtunk titeket egy párbajra. Szeretnénk megtudni, hogy mennyire harcoltok ügyesen.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Vas. Júl. 06 2014, 14:53

A Tollas valami pet nyelven köszönt nekem.
- Üdv. - köszöntem neki vissza. Végül elmondta, hogy kihívtak egy párbajra, hogy lássák, milyen ügyesen harcolunk.
- Vannak feltételek? - kérdeztem tőle. Nem árt az ilyent tudni, főleg, ha gyengébb az ellenfél, mint mi. Bár ahogy elnézem a párost, azt gyanítom, hogy a másik pet akarja a párbajt, nem pedig a gazdája. Végül is nem zavart ez a párbaj dolog, mert régen párbajoztunk, az utolsó is félbemaradt végül, így szeretnék már teljes párbajt annyi idő után. Remélem Enheriel nem jött ki a gyakorlatból, bár ki tudja, amilyen régen párbajoztunk. Meg soha nem értünk rá gyakorolni, mert a céhet kellett rendezgetnie a lánynak, az meg nem pár perces feladat. Főleg úgy, hogy még fejlődni is kell neki, hogy ne maradjon le, illetve így is le van maradva a többiekkel szemben. Bossokra is éppen hogy tud menni, akkor is általában a leggyengébbek csoportját erősíti.


Villámlás és Timidus pet nyelven kezdett el beszélgetni egymással. Közben én is ittam egy kicsit a gyümölcsléből, majd elhatároztam, hogy párbaj előtt kicsit megismerem a lányt.
- És mondd, hogy tudtok rólunk? Talán Peter mesélt rólam nektek? - Nem ez lett volna az első kérdésem, de nem hinném, hogy annyira híres lennék, hogy csak úgy ide jöjjön bárki is anélkül, hogy ismerné a céhet. Talán valamelyik céhtársammal küldetésezett együtt, vagy mint sejtem, Peter mesélt róla, esetleg ő is hallott arról a Tenkás esetről valamelyik bajtársamtól. Remélem nem fog bejönni a Tenka terve, különben mindenki nagy bajban lesz, s talán nem lesz senki, aki megállíthatná.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Vas. Júl. 06 2014, 15:26

Timidusnak már azonnal megtetszett a griff, ebből a két mondatából. Nem beszélt sokat, és ha meg is szólalt, lényegre törően fogalmazott. Sokkal szimpatikusabb volt, mint Tűzrózsa, aki csacsogott és szitkozódott és jajveszékelt meg kifogásokat keresett csak azért, mert Timidus le merte győzni. A sárkány felszegte a fejét, egy ideig csak figyelte a másik petet, majd megadta a választ a kérdésére.
-Általános küzdőtéri szabályok érvényesek. A küzdelem fajtáját és helyszínét te választod ki.
Mivel röpképes ellenféllel volt dolga, így most nem sodorta veszélybe magát azzal, hogy átadta a helyszínválasztás jogát, hiszen csaknem biztos lehetett abban, hogy Villámlás nem fogja saját magát is akadályoztatni azért, hogy ő ne tudjon a levegőbe emelkedni. Leheveredett a társa mellé, és onnan figyelte a másikat. A kérdésre válaszolt, most a griff következett. Feleslegesen nem érte meg beszélni, inkább azt figyelte, hogy miről beszélnek az idomárok, hátha ki tud szűrni valami érdemlegeset a párbajra vonatkozóan. Na meg persze azt is végignézte, hogy az ellenfélen, mind az idomáron, mind a peten látható-e a páncéljuk vagy a fegyverük, esetleg más kiegészítők. Ez mind-mind hasznos infóval szolgált. Ő természetesen a lány lelkére kötötte, hogy a harc előtt szerelje le az árulkodó felszerelést, hogy Enheriel ne tudjon ilyesmire következtetni. A felkérés elfogadása előtt úgyis csak egy mozdulat felvértezni magukat az előre beállított kombinációkkal. A lány pedig a hallottak alapján feltételezhetően nem volt buta. Máris az informátor után érdeklődött, bizonyára azt akarta megtudni, hogy mennyit tudhatnak róla az ellenfelei. Okos dolog volt puhatolózással kezdeni, hiszen az információ hatalom, és már fél győzelem. Shu azonban fejrázással válaszolt.
-Nem… Timidus nézett utána a városban található céheknek. Szeretnénk tudni, hogy ha van valami trükkötök, amivel könnyebbé lehet tenni a működést. Segíteni szeretnék Peternek a céh vezetésében, és gondoltam erről legjobb, ha a vezéreket kérdezem meg…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Vas. Júl. 06 2014, 17:04

- Általános küzdőtéri szabályok érvényesek. A küzdelem fajtáját és helyszínét te választod ki.
- Rendben. - feleltem neki. Meg is felel nekem is, Enheriel úgyis csinált a kastély udvarának túlsó végébe egy edzőteret, nem árt kipróbálni.
- Legyen fél életes, a helyszín meg az edzőtér, majd megmutatom, ha végeztek a lányok a dolgukkal. - észrevettem, hogy a Timidusnak elkeresztelt pet valamit néz rajtam, és Enhi-n. Nem tudtam, mire vélni ezt, majd leesett, lehet, hogy most próbálja kiszámolni, milyen erősek vagyunk. Szóval ezért nincs komolyabb dolog a gazdáján. Lehet, invertory-ba rakta, hogy megtévesszen minket. Igen ravaszak, meg kell hogy mondjam. Bár Enheriel nem igen van erős cucc, mivel minden pénzt a céhére költi. Legutóbb is a saját pénzéből fizette ki a lovag által rendelt potion-okat. Nehogy a végén tönkremenjen emiatt.


A lány szerint a pet nézett utána, milyen céhek vannak itt, mert szeretnék tudni, hogy van-e valami trükkünk, amivel könnyebb lehet a céh vezetése, ezzel segítve Peter-nek, így Shukaku arra gondolt, hogy a céhvezéreket kérdezné meg róla.
- Óh, nekünk nincs olyan trükkünk sajnos.^^” De ha ez is segítség, én abba hiszek, hogy a vezérnek ugyanúgy kell tisztelni a társait, mint ahogy azok tisztelik őt.^^ Illetve a céhvezérnek meg kell adni minden jelentkezőnek az esélyt.^^ - remélem sokat segítettem vele. Nem tudom, hogy a többi céh, hogy miképpen gondolkodik ekképpen, de én igenis úgy gondolom, hogy ha a céhvezér azt akarja, hogy tiszteljék a társai, akkor neki is tisztelni kell a társait. Vajon mikor szeretnék elkezdeni a párbajt? Vagy lehet, hogy a petek már megbeszélték?
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Vas. Júl. 06 2014, 19:00

A sárkány megfigyelései eredményesek voltak, hiszen a céhvezér magán viselte a legtöbb felszerelését, így nyugodtan nézelődhetett. Fegyver ugyan beszélgetés közben nem volt a kezében, de mivel a bossokon látta, így egyértelmű volt, hogy bizonyára az idomárok legerősebb fegyverét használja, azaz a Kapcsolat Pálcát. A többi felszerelése azonban már könnyen olvasható volt, hiszen a pet minden ismert itemet jól megnézett és megjegyzett magának a boltokban. Persze ha az emberek rákapnak majd erre az új kinézetváltó dologra, akkor már nem lesz ilyen könnyű dolga, de amíg ez nem történik meg, addig kihasználja ezt az előnyt. Szépen kiszámolta az adatokból kapott pontokat, és le is szűrte a fontos információkat. A felszerelése alapján a lány egyedül gyorsaságban lehetett jobb nála. Ennek okán meg is született a válasz.
-Rendben, megfelel a edzőteretek. Felváltva támadunk, mindenki egyet egyet. Akinek előbb elfogy a fél élete, az veszít. Mi kezdünk. Ha szeretnél tarthatunk visszavágót. Megfelel?
Ha az idomár tanította egy kis illemre a petet, akkor bele kellett egyeznie, hiszen ők voltak a vendégek, tehát illett átengedni nekik a kezdők jogát. Nem mintha Timidust annyira érdekelte volna az illem, kizárólag a taktika érdekelte, de ha tehette, akkor kihasználta az emberi modoroskodásból akadó gyenge pontokat.
Ezalatt a lány figyelmesen és már jegyzetelésre készen várta Enheriel szavait, el is kezdte írni a jó tanácsokat, de csakhamar megakadt a ceruza a füzetben. Igyekezett nem mutatni, de komolyan csalódott volt. Nem elvi kérdésekre keresett választ, nem tanulságos mesét akart hallgatni, hanem valami konkrétumot várt. Persze mosolyogva bólogatott.
-Igen, ez szerintünk is nagyon fontos. Köszönjük szépen… de… esetleg… valami konkrétat nem tudsz mondani? Valamit a szervezéssel kapcsolatban… vagy ilyesmi. Hogy mit kell tennie egy jó vezérnek… nem azt, hogy milyennek kell lennie…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Hétf. Júl. 07 2014, 16:34

- Rendben, ahogy szeretnétek. - nem értettem, mit mondott Villámlás, mert csak csicsergett. Közben Shu megköszönte a tanácsot, ám kiderült, hogy konkrétan arra volt kíváncsi, mit kell tennie a céhvezérnek.
- Jaj, elnézést, félreértettem!^^” Én úgy próbálok könnyíteni a céh vezetésén, hogy megadtam a tagoknak a lehetőséget, hogy valamilyen munkát vállalhassanak, ha kedvük tartja, mint pl. leltárazó, pénztáros, stb, így eloszlanak a feladatok, s így a tagok is segíthetik és erősíthetik a céhet. - mondtam zavarban, hiszen nem akartam, hogy hülyének nézzen egy félreértés miatt, mint ahogy a legtöbb szokta csinálni.
- Szeretnél esetleg még tudni valamit? - kérdeztem tőle kedvesen, hátha akarna még valamit. Amennyiben nem volt semmi más, Villámlás megszólalt:
- Enheriel, ideje lenne elkezdeni a párbajt. A helyszín az új edzőterünk, fél életes lesz, és felváltva egyet-egyet ütünk egymásra. - Áhhá, szóval ketten megbeszélték a párbajt, amíg mi a céhdolgokról beszélgettünk! Micsoda önállóságot mutatnak már a peteink! Mondjuk így jó is volt szerintem, mert így nem lett elhúzva az idő.
- Nos, Shukaku, amíg megyünk az edzőtér felé, snyugodtan nézelődhettek az egyik kedvenc helyemen, a pillangókertben, ha szeretnétek, hisz tulajdonképben azon keresztül kell menni ahhoz.^^ - Na igen, az edzőtér az udvar túlsó oldalán volt, a Pillangókert mellett, viszont más út nem igen vezet oda, mert az edzőtér fallal lett körbevéve, hogy ne sérüljön a kert az elszabadult képességek vagy nyilak miatt. Ezután ha készen állnak, elvezetem őket a pillangókerten keresztül. Óh, mekkora szerencséjük van, most van itt a legtöbb pillangó a szivárvány minden színében!^^ Láttam is elrepülni a kedvenc, babarózsaszín példányt is.^^
- Gyönyörűek, ugye?^^
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 07 2014, 17:11

A sárkány egyáltalán nem kérdezte a lány véleményét, hiszen ők már mindent letárgyaltak egymás között Villámlással, de mivel Enheriel is úgy volt vele, hogy minden úgy lesz, ahogyan ők szeretnék, így bár nem volt szükséges a beleegyezése, de mivel tudta, hogy az emberek szeretnek beleszólni a dolgokba, és fontosnak érezni magukat, így nem mondta el az idomárnak, hogy a véleménye mit sem számít.
Shu viszont most már tényleg bőszen jegyzetelt, és elkezdte azon törni a fejét, hogy kiknek is oszthatná ki a feladatokat. Nem… először azon kellene elgondolkodnia, hogy milyen feladatokat oszthat ki, és ha ezt megtudja, akkor kitalálhatja, hogy ezen feladatok elvégzéséhez milyen tulajdonságok kellenek, és az alapján már azt is kitalálhatja, hogy kiket kellene a postokra jelölni. Várjunk csak! Minek találná ki, ha egyszer kérdezhet is? Hiszen pont ezért jött ide, vagy nem? Na jó… Timidus miatt is, de a párbajért a sárkány jött, ő kérdezni akart, tehát bőszen bólogatott, amikor a céhvezér azt kérdezte, hogy van-e még kérdése.
-Tehát akkor leltáras és pénztáros. És nekik mit kell pontosan csinálni? Mi a munkájuk? És milyen pozíciók vannak még? Hogyan jelölöd ki, hogy kik legyenek akik csinálják? Vagy… azt mondtad, hogy megengeded nekik, ugye? Akkor önként jelentkeznek? És akkor honnan tudod, hogy jók is erre a feladatra?
Egyelőre nem akart sokat kérdezni, vagy legalább is egyszerre nem akart sokat kérdezni, de már így is sok volt. Amikor beértek a pillangók közé, intett egyet Timidusnak, aki erre megforgatta a szemeit. Ha Enheriel fontoskodik, akkor Shu is fontoskodni kezd. Mintha a sárkány nem tudná magától, hogy az emberek nem azért zárják be a mobokat, hogy ő elkaphassa őket. Arról ugyan fogalma nem volt, hogy miért teszik, de azt tudta, hogy nem ezért. Shu elmélázva nézte a pillangókat, és bólintott a lány kérdésére, Timidus viszont már be is röppent a küzdőtérre.
-Nos? Kezdhetjük? Úgy állapodtunk meg, hogy mi kezdünk. Fejezzétek be a társalgást és koncentráljatok a feladatra. Várjuk a felkérést.
A lány elhúzta a száját, sóhajtott egyet, és halkan odasúgta a lánynak.
-Amíg nem lesz meg a harca, addig nyüzsögni fog. Rendezzük le gyorsan és utána beszélgethetünk még.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Szer. Júl. 09 2014, 16:17

Shu rengeteget kérdezett, de szerencsére mindegyikre tudtam válaszolni:
- Ez igen egyszerű: a leltáras ellenőrzi és veti papírra, hogy a céh bankba milyen fajta és mennyiségű felszerelés, kristály, potion, méreg, illetve nyersanyag van, a pénztáros feladata meg ugyanazz a pénzzel.^^ Igazából olyan munkák vannak, amiket a tagok találnak ki, mint például kertész a kert végett, Pet-gondozó, ha netalán az Idomár nem tudja magával vinni a petjét, árus, aki a céh boltjainak egyikét vezeti, Kazamata Járó, hogy lehetséges felszerelést, illetve eladásra szánt dolgot szerezzen, és ilyesmik.^^ És igen, önként jelentkeznek.^^ Először is egy hónap próbamunkát kapnak, és ha alkalmasak, akkor megkapják a munkát, ha pedig nem alkalmasak, akkor természetesen elutasítom a kérvényüket. - eközben átmentünk a kerten keresztül, s alig hogy megérkeztünk az edzőtérre, Timidus már bereppent.
- Nos? Kezdhetjük? Úgy állapodtunk meg, hogy mi kezdünk. Fejezzétek be a társalgást és koncentráljatok a feladatra. Várjuk a felkérést. - ejj, milyen türelmetlen ez a kis petecske! A lány jelezte, hogy addig fogja ezt csinálni Timidus, amíg nem lesz meg a harc, úgyhogy javasolja, hogy kezdjük el.
- Rendben. - feleltem neki mosollyal, majd bekísértem a lányt a térre, miközben Villámlás is beállt a helyére.
- Készen álltok? - kérdeztem Shukaku-tól. Igenlő válasz esetén elküldöm a kérést úgy, ahogy megbeszélték, s előveszem a botomat. Igaz, nem valami erős, de ha Villámlással összedolgozok, akkor nem lesz gond a felszerelés gyengesége. Bár érdekelne, hogy mije van Shukaku-nak, s hogy milyen erős valójában. Lehet hogy nagyobb, lehet, hogy kisebb, lehet ugyanakkora, de nem voltam egyikbe sem biztos, mivel nem láttam. Beálltam én is, és készen álltam.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 09 2014, 16:56

Shu csak körmölt, jegyzetelt, és bólogatott, és nagyon örült, hogy máris eredményes volt az idejövetelük, hiszen rengeteg információval gazdagodott. Az a módszer, amivel Enheriel dolgozott valóban jónak tűnt, és tényleg pofon egyszerű volt az elmondása alapján. Az, hogy a Young céhén belül mennyire lehet majd önként jelentkezőket találni, már ugyan kevésbé volt ismeretes a lány előtt, de megpróbálni mindenképpen érdemes volt. Annyi legalább már biztos, hogy nem tér üres kézzel haza, és Enheriel is nagyon kedves, egyáltalán nem viselkedik azzal a céhvezéri attitűdökkel, mint mondjuk Judy.  
-Értem, és nagyon szépen köszönöm. Máris sokat segítettél, már legalább lesz mit majd mondanom…
-Gyere már! Össze kell készülnünk!
-Oké-oké…

Az idomár odasietett a pet mellé, majd úgy állva, hogy se a lány, se Villámlás ne láthassa, hogy mit csinálnak, egy kicsit pepecselt Timidussal. Ez a gyakorlat már bevált Ayani és Tűzrózsa ellen is, és a sárkány amúgy is nagy kedvelőjévé vált ezeknek az eszközöknek.
Ezután következett az, hogy Shu is felöltötte a felszerelését. Sok idő volt amíg az óra visszaszámolt, és Timidus javaslatára most nem a gyors öltözködést választotta, amely egy mozdulattal megoldott volna mindent, hanem szépen, egyenként öltötte magára a holmikat. Felkerült rá egy könnyű kis vért, ha Enheriel felismerte, akkor a Kidolgozott Bőrruha nevet viselő páncélzat. Ezután fejébe húzta a Sólyomgondozók sisakját, amit követett a hátára felterített Sárkánypikkelyes köpeny. A Kapcsolat gyűrű felvételekor annak rendje és módja szerint Timidus bokáján is megjelent a karperec, majd a lány felhúzott e mellé egy Macskaszem gyűrűt is. A lábára felkerült egy Indamintás lábbeli, végül pedig a kezébe vette a Kapcsolat Pálcáját. A legtöbb felszerelés a frizurájához illő kékes színnel csillogott. Egyikük sem tudta, hogy a másik idomár mennyi felszerelést ismer fel, de Timidus remélte, hogy jó párat, és mivel a legtöbbje nem az volt, aminek látszott, hála a kinézet változtatós boltnak, így ha Enheriel ezek alapján próbálta megsaccolni a statjaikat, úgy jócskán melléfoghat majd.  
Miután mindezzel megvoltak, Timi beállt harci pózba, a kérdésre bólintott, majd kiosztotta az utasításokat, természetesen csipogva.
-Shu! Első egy, kettő, T2, S1!
Felszökkent az égbe, egyenesen a Napkorong elé, hogy a megtámadandó áldozat ne tudja jól kivenni. Hófehér tollai még csillogtak is a fényben, még inkább elvakítva a griffet, aki felé hatalmas tempóval, a zuhanást is kihasználva vette az irányt. Shu ezalatt Enheriel felé kezdett rohamozni, azonban ha Timinek sikerült elterelnie a pet figyelmét, úgy remélhetőleg észrevétlenül az utolsó pillanatban irányt váltott, és ő is Villámlást támadta. Timi egyszerűen előre szegezve a lábait próbálta belemélyeszteni a karmait az áldozatába, hogy a földhöz szegezze, amíg Shu is odaér, hogy pálcájával újabb sebzést vihessen be.
Shu: 110/45
Timidus: 55

Shu sebzése 5 pontnyi, Timidusé 46 pontnyi.

Események:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Pént. Júl. 11 2014, 16:25

Amikor elkezdődött a harc, én meg Villámlás már akkor veszítettünk. Ennek az lehetett az oka, hogy alábecsültük őket. A felszerelésük alapján azt gondoltam, hogy van esélyünk, de aztán amikor elkezdődött a csata, kiderült, hogy jóval erősebbek. Villámlás meg sem tudott mozdulni a nap miatt, mikor kapásból lebénította Timidus, míg Shukaku felém rohant. Én is megrohamoztam, ám valamitől, talán a képességétől lassabb lettem, így nem tudtam megállítani a lányt, hogy az Villámlás felé vegye az irányt, és őt rohamozza meg.
- Azt már nem! - jobb ötlet hiányába rohantam, ahogy bírtam, s megpróbáltam fejbe találni Shukaku-t, hogy az ne Villámlást sebezze, mert még a végén megölik, amit nem akarok.
- Villámlás, próbálj felállni! - kérleltem a lebénult petemet, hogy segítsen harcolni, bár esélytelen lesz számunkra. Én nem a párbajokra szakosodtam, hanem küldetésekre, ezért a párbajozás a gyengém. Nem is értem, hogy miért jó a párbajban. Csak arra van, hogy kettő ember megverhesse egymást, illetve a csendes gyilkosok úgy ölhessék meg a másikat, hogy nem vörösülnek be. Az edzőteret is igazából nem magamnak, hanem a többieknek építtetettem meg, hogy kedvükre harcolhassanak egymással. Nekem gyakorlásra nem volt kedvem és időm, az utóbbi a céhbeli dolgok miatt. Tényleg, ketten akarnak majd csatlakozni, majd megbeszélek velük egy közös találkozót, így egyszerre tudhatom le mind a kettőt. Úgyis sokukat ki kellett dobnom, mert nem jelentkeztek szinte sohasem, ám most is vigyáznom kell, mert hallottam már, hogy valakit felvettek, az meg másnap ki is lépett, amit addig nem értettek meg, míg meg nem látták a teljesen üres céhbankot. Még csak be se jelentette, hogy kivette a dolgokat, hanem nemes egyszerűséggel mindent eltett, és lelépett.

Enheriel: 75/75 HP, 13 Sebzés
Villámlás: 1/32 HP, 25 Sebzés

//Minden talált, kivéve Shu támadása, ha sikerül fejbe találnom. Találat esetén //
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 11 2014, 16:58

A sárkány nem is értette, hogy mi történt. Ő egy céhvezér ellen jött kiállni. Már az is meglepte, hogy egy bébi pettel találkozott, de valahol reménykedett abban, hogy ez csak valami trükk, vagy esetleg a gfirr nagyon pici korában még ennél is kisebb volt, vagy esetleg majd a harc során hirtelen megváltoztatja a méretét, és egy hatalmas bestiával kell szembenéznie… de nem… semmi… egyáltalán semmi. Ha ezt a sárkány tudta volna, akkor még a mérget sem használtatja el. Nem volt egy nagyon sokba kerülő cucc, de Timi utálta a felesleges cselekvést, és a felesleges pazarlást. Erre azonban senki nem számított. Egyszerűen előre lendült, minden ellenállás nélkül aktiválhatták mindketten a képijüket, és a pet úgy cikázta körbe Villámlást, mintha ő lenne az igazi villámlás. A szegény griff megmoccanni sem tudott, már a méreg hatása előtt sem, Timidus pedig egyenesen belemélyesztette a karmait, felhasítva a mellkasát, és a második támadásnál már nagyon erőlködnie sem kellett, hiszen akkorra a pet már a méreg hatása alá került, így egy egyszerű karmolással már fel is ugrasztotta a lila falat. Enheriel ugyan elérte Shukakut, és sebzett is rajta. Persze mindez nem történt volna meg, nem lett volna rá ideje, ha az idomár nem próbál meg elterelő hadműveletet indítani, hanem egyenesen a pet felé veszi az irányt, de tulajdonképpen teljesen lényegtelen volt. Egy pillanatra mindketten ledermedtek, Timidus értetlenkedve megrázta a fejét, Shu azonban rögtön Villámlás mellett termett, és már intette is magához a sárkányt, de amire Timidus odaröppent, már el is múlt a méreg hatása, hiszen a küzdelem véget ért. Amíg a lány azzal foglalatoskodott, hogy felsegítse a petecskét, Timidus még mindig értetlen pofát vágva meredt Enherielre.
-Nem azt mondtad, hogy te vagy a céhvezér? Ha te is hazudtál, mint az a Judy nevű, akkor elfelejtheted, hogy bármiben is közösködjünk.
-Timidus! Miért ne lehetne ő a céhvezér?
-Egy céhvezért nem győzök le egy ütéssel. Enheriel elvileg még frontharcos is.

~Ha valóban ő az, akkor a frontharcosok már elkeseredettebbek mint hittem.~

Mindketten érdeklődve várták a lány válaszát, bár Shu arcán ott volt a bocsánatkérés ábrázata is.  
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Szomb. Júl. 12 2014, 09:41

- Nem azt mondtad, hogy te vagy a céhvezér? Ha te is hazudtál, mint az a Judy nevű, akkor elfelejtheted, hogy bármiben is közösködjünk.
- Timidus! Miért ne lehetne ő a céhvezér?
- Egy céhvezért nem győzök le egy ütéssel. Enheriel elvileg még frontharcos is. - úgy látszik nem tetszett Timidusnak, hogy azonnal nyert. De Judy tényleg hazudott nekik? Ez fura tőle. Shukaku, aki Villámlást segítette fel, bocsánatkérően nézett rám Timidus miatt.
- Semmi baj, mondták rám rondábbakat is. - nyugtattam meg, majd válaszoltam a petnek:
- De igen, én vagyok a céhvezér. És 17-es szinten állok. Csak az a helyzet... hogy a felszerelésem nem a legjobbak. Azok még mindig T1-esek, ha lehet ilyent mondani. - néztem le. - Mert ha választanom kell a céh finanszírozása és a felszerelés megvétele között, akkor én inkább a céhet választom, hogy kisegítsem a céh többi tagját, persze az én hátrányomra. Illetve míg mások csak egy vagy két statra raknak pontokat, én mindegyikre szoktam rakni lehetőség szerint, hogy ne legyen egyik se lemaradásba. Ami persze azt jelenti, hogy nekem nincsen pl 40-es irányításom vagy fegyverkezelésem. Ezért kullogok bossoknál is az utolsók között. - úgy érzem, ez majd kielégíti a harcias Timidus-t, s talán még szóba állnak velem.
- Köszönöm, Shukaku – hálálkodott Villámlás, amikor a másik idomár felsegítette. Valamennyire szégyellte talán, hogy mindegyik pet lassan már felnőtt, de ő még mindig akkora csak, mint egy közepes méretű plüssállat. Úgy érezte talán, hogy nem igazság, hogy egyedül ő nem fejlődik úgy, ahogyan kéne, hiába erőlködik azon, hogy erősebb legyen. Lehet, hogy örökre bébi marad?
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Szomb. Júl. 12 2014, 10:22

A sárkány oldalra fordította a füleit, és értetlenül hallgatta a lány beszédét. Tehát akkor mégis csak ő a céhvezér, csak a Fehér Rózsa többi tagja annyira kizsákmányolja szegénykét, hogy neki nem jut semmi. Ez azért így elég gáz, hiszen neki kellene képviselnie a csoportot, neki kellene a legerősebbnek lenni. Még a Young Justice céhében is Peter a legerősebb, bár ez már nem fog olyan nagyon sokáig tartani, de amikorra Timidus átveszi a vezetést, addigra valószínűleg a céhet is teljesen az irányítása alá fogja vonni, és Peter csak névlegesen marad majd a vezető pozícióban. A sárkány tudja jól, hogy ellenérzéseket váltana ki az emberekből, ha megtudnák, hogy ő vezeti a céhet, ezért úgy tervezi, hogy egyfajta bábkormányként hagyja, hogy a fiú a pozicióján maradjon. Másrészt a Hisame felé táplált tisztelet, amelyet a sárkány megérdemel, és Shu hálája miatt is fontos, hogy ne csesszen ki a céhvezérrel. Elég sokat tett értük még akkor is, ha mostanában már nem annyira próbálkozik, ami persze érthető is annak fényében, ami zajlik abban a társaságban.
-Mi is kiegyenlített pontokkal harcolunk, csak jól válogatjuk össze a felszerelésünket.
Azzal, hogy Timidus egyetlen támadással végzett a csatával még azt is elérte, hogy a lánynak fogalma se lehessen a pontjairól, hiszen nem láthatta Villámlás életcsíkját, hiszen az a sebzés miatt azonnal elfogyott, a képire sem következtethetett, és a lila fal felugrása nagyjából minden kis számolgatást megakadályozott. Timidus mindent megtudott a céhvezérről, de ő semmit róluk. A lehető legzseniálisabban valósította meg a tervét. Odafordul Villámláshoz, és csipogva közli vele a meglátásait.
-A mi feladatunk az, hogy megvédjük az idomárokat. Ilyen gyenge felszereléssel és pontozással én nem engedném a boss termének a közelébe sem. Nincs biztonságban.
Ezután visszafordul a lány felé.
-Ha nem a céhvezér, akkor ki a céhed legerősebb tagja? Kivel érdemes megküzdenem?
-Timidus… csak egy küzdelemről volt szó. Legyen elég mára ennyi… légy szíves…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Enheriel Vas. Júl. 13 2014, 09:18

- Mi is kiegyenlített pontokkal harcolunk, csak jól válogatjuk össze a felszerelésünket. - olyan könnyű nekik, úgy érzem. Ők nem céhvezérek, így tudnak magukról is gondoskodni, s nem kell azon törniük a fejüket, hogy hogyan segítenének ki minden egyes tagot. De már gondolkodtam azon, hogy a T1-es cuccokat megpróbálom eladni, s a pénz felét, akár szemétség, akár nem, megtartom magamnak, hogy legyen erősebb cuccokra pénzem. Hallottam, hogy valamit csipog Timidus Villámlásnak, az meg válaszol neki. Biztos arra akarja rábeszélni Villámlást, hogy soha többé ne járjak bossra, mert gyenge vagyok, s egyből megölnek engemet.
- Amiatt nem aggódnék Timidus. Mire elérne a bosshoz, már megölik. - nem értettem mit mond a petem, de a reakciója alapján talán egyetértett vele. Bánatosan néztem le, majd Timidus hangja zavart meg:
- Ha nem a céhvezér, akkor ki a céhed legerősebb tagja? Kivel érdemes megküzdenem?
- Timidus… csak egy küzdelemről volt szó. Legyen elég mára ennyi… légy szíves…
- Senki. - feleltem neki szomorúan. - A többiek is csak 10 szint környékén vannak... De lehet,, hogy mikor besároztak engemet, jobb lett volna, ha megölnek engemet... Hiszen csak a szerelmemnek hiányoznák, sőt, talán annak sem, a többi meg szerintem táncolna örömébe, hogy „végre megdöglött Aincrad szégyene!”. Villámlás is idomárt érdemel, a szerelmem is egy lányt érdemel, nem pedig egy selejtes korcsot, mint amilyen én vagyok... - itt elmentem vissza a kertbe, otthagyva Villámlást és az ellenfeleimet, s leültem a kiülőbe magamban sírni. Igaza van mindenkinek, gyenge vagyok, jobb lenne, ha meghalnék inkább! Miért nem vágták el az igazi szüleim a torkomat, mikor hazaértek velem szülés után, hogy ne szenvedjek?!
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal3453/3500Enheriel vs Timidus Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Shukaku Vas. Júl. 13 2014, 10:06

A sárkány elhúzza a száját. Ez meg aztán milyen válasz? Megölik mire odaérne a bosshoz? Hogyan? Kik? Még talán a boss terméhez vezető úton ki kell teleportálnia, mert nem tud az elérhető legmagasabb szinten lévő mobok ellen védekezni? De ez nem lehet, hiszen Timidus tudja, hogy Enheriel is harcolt már boss ellen. Ő sem érti ugyan, hogy miért engedik oda, de ha egyszer harcolt, akkor harcolt, márpedig akkor el kellett jutnia a csatatérre valahogy. Timidus újra csak csipogva szól a másik pethez.
-A te feladatod az, hogy megvédd. Attól mert van nála burok, az emberek még félnek a haláltól. Ezt Ayanitól tudom. Ha védeni akarod, akkor én a helyedben nem engedném oda. De ez a ti döntésetek.
Azt nem tudja, hogy a lány mennyire hasznos, és hogy azzal hátráltatja-e jobban a frontharcosokat ha nincs ott, vagy éppen szívességet tesz nekik azzal, ha távol marad. Itt még Timidus sem tudja a jó döntést, úgyhogy úgy cselekszik, ahogyan egy petnek cselekednie kell. A következő pillanatban azonban már fel kell kapnia a fejét, mert Enheriel beszélni kezd. Na és akkor ennyi elég is volt Timidusnak. Az addig stimm, hogy megvédi a saját idomárját. Az is stimm, hogy mivel az idomár a céhben van, így igyekszik megvédeni a többi céhtagot is. Na de az már egyáltalán nem stimm, hogy ők pesztrálják egy teljesen másik céh tagjait, nemhogy még a főnökét is. Shu is csak értetlenkedve pislog, és mindössze pár szó tud az eszébe jutni: Még egy Chan?  Már az elsővel sem tudott mit kezdeni, csak még jobban magára haragította, és most sem tudja, hogy az előbb még vidámkodó, most pedig hirtelen letargiába süllyedő lánnyal mit kellene kezdenie. Annyira érthetetlenek az emberek. De… azért valamit mondania kell… és ha hebegve habogva is, és igyekezve egyáltalán nem belefolyni, azért csak megszólal.
-De… hogy… mi…
Na jó. Ez nem megy neki, és nem is azért jött ide, hogy szerelmi ügyekben döntsön, meg lélek ápoljon. Mint ahogy Chan és Ilsette példáján kiderült, az ilyenekben nem valami kompetens, és semmi kedve ahhoz, hogy ez a lány is megutálja valami miatt. Timidusnak persze van ötlete, és kínál is megoldást.
-Ha ennyire gyengék vagytok, értelmesebb lenne feloszlatni a céhet és betársulni egy másikba. A céhvezérnek az a dolga, hogy megvédje a tagokat. Te erre képtelen vagy.
-Timidus! Izé… bocsánat… sajnáljuk… nem akartunk megbántani… meg…

Az idegességtől már ő is dadog. Most ezt miért kellett? Az ilyen labilis emberek miért állnak ki harcolni, ha egy vereségtől összetörnek? A lány ökölbe szorítja a kezét, és elindul a kijárat felé. Ha Enheriel elrohant, akkor bizonyára nem akarja őket látni… nem is ismerik, hogyan segíthetnének? A sárkány még egy ideig ide-oda forgatja a fejét a két lány irányába, majd Villámlás felé intézi az utolsó szavait.
-Neveld meg a lányt, ha nem akarod elveszíteni. Az ilyenek hajlamosak baromságokat csinálni.
Köszönésképpen bólint, majd elröppen az idomár felé. Ez sem úgy alakult, ahogyan eltervezte. Hülye emberek és a hülye érzelmeik. Legalább ne az ő idomárja nyakába aggatnák az átkozott sérelmeiket. Miért mindig Shut találják meg az ilyenek?
/Bocsi, de ezt így életszerűtlen lenne folytatni. Chan óta Shu menekül a depresszív emberek elől./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal12695/10100Enheriel vs Timidus Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 14 2014, 18:46

Ossu!

Szóltatok, hogy vége, így itt vagyok! Very Happy Lezárom a küzdőteret, 40 exp és 120 arany a jutalmatok, mivel nem nagyon sikerült harcot kialakítanotok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Enheriel vs Timidus Exp_bal0/0Enheriel vs Timidus Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enheriel vs Timidus Empty Re: Enheriel vs Timidus

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.