Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suzume

2 posters

Go down

Suzume Empty Suzume

Témanyitás by Suzume Kedd Jún. 24 2014, 19:10

Kasztváltás


/Különösebb oka nincs. Harcművészem már van (Maci) és az íjászok meg amúgy is régóta tetszenek./

Vicces dolog ám ez a kasztváltás. Amióta csak a gamer eszemet tudom mindig  és minden játékban eljátszottam ezt, miért pont  a sao lenne a kivétel? Mindig is valami közelharci kasztot választottam kezdésnek. Harcost, lovagot, kardforgatót esetleg néha assasint bár ez ritka volt de valahogy mégis mindig vagy átváltottam a kasztom vagy pedig fogtam magam és kezdtem egy új karit. Hála az égnek ez a lehetőség itt is megvan, kicsit érdekes lett volna új karaktert indítani. Ez a cselekedetem eléggé megmagyarázhatatlan. Sosem volt konkrét oka csak megtettem, biztos titkon  lövész akartam lenni vagy valami, ki tudja. Bár most annyiban változott a helyzet, hogy egy listát vezettem mi szól ellene mi szó mellette.

Ami mellette van:

Képesség- A képességem kifejezetten az íjászatot pártolja. Nem vagyok egy archer szűz de ha igen még akkor is tudnám a kaszt első és legfontosabb szabályát. Találj egy mások számára elérhetetlen helyet, telepedj le és buuuum, headshot! A képimmel gyakorlatilag nincs olyan pont amit ne tudnák elérni.

Sao – Igen ez is egy ok mellette. Maga a játék alapjaiban eltér másoktól ez pedig az hogy itt ÉN vagyok. Nem kattintásra megy nekem kell felajzani az íjat célozni és kilőni. Sokkal izgalmasabb így ugye?

Egyediség – Kevés archer van tudtommal a játékban így sokan nem is tudják miként harcoljanak ellene. Előnyben vagyok Cool

Ami ellene:

-Pontok. Egyetlen egy hátránya van amit nem is veszek annyira biztosra, hogy hátrány. Több helyre kell szétosztani mint más kasztnál és bár az erő inkább csak extra lehetőség akkor is.

Na most, hogy szépen meggyőztem magam ideje meg is tenni bár ez a lista úgy felesleges mint volt. Én aki megfontolja és számba veszi a lehetőségeket? Há, jó vicc. Ha valamit akarok azt megteszem, kit izgatnak a következmények. Ha mindent alaposan kivesézek elveszik a meglepetés ereje. Abban pedig semmi móka sincs :3. A kérdés az, hogy váltok kasztot? Nem nagy talány a legtöbb mmo-ban van erre item és egy eldugott kis boltban meg is találtam. ^^
Az új pontjaim: (felszerelés nélküli)

Élet: 2 (+1)
Fegyverkezelés: 2 (+1)
Erő: 0
Irányítás:2 (+2)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 4 (+4)
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 28 2014, 17:40

Ossu!

Elfogadom a pályázatot. Harcművész fegyvered már nem tudod használni, helyette kapsz egy Kezdő Íjat (+1 irányítás), a pontok újraosztását pedig lejegyeztem. További jó játékot Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Vas. Aug. 24 2014, 19:57

Detonációs nyíl:
Suzu egy nyilat lő ki az ellenfelére ami akkor nem okoz sebzést viszont bármikor felrobbanthatja ami az alap sebzést plusz amíg nem robban föl minden körben +2 sebzést kap (minibossok, bossok esetében kiskörönként +1 sebzést kap). A nyíl nem távolítható el ha valakit eltalál és bármikor felrobbantható viszont maga a detonáció is külön mellékcselekvésnek számit ehhez azonban már nem kell dobni. Egyszerre spec képesség/5 nyilat tud kilőni viszont egy ellenfélre csak egy nyíl ragasztható”
Lehűlési idő két kör.

Anyagi Átalakulás:
Ahogy a neve is mutassa Ezzel a képességgel Suzu nem a kinézetét hanem a testének összetételét/anyagát tudja megváltoztatni. Összesen négy különféle formát tud felvenni, mindegyik más-más tulajdonságot ad nekik. Hatásuk szintén három körön át tart a lehűlési idő pedig attól függ Suzu mennyi ideig tartja meg az adott formát. Ha csak egy körig akkor négy, ha kettő akkor öt. ha három akkor hat kör a lehűlési idő. A formák között nem tud szabadon váltogatni, ahhoz, hogy újat vegyen fel előtte vissza kell alakulnia majd megvárni a lehűlési időt.

A négy forma:

Láva:
Suzume bőre megrepedezik és izzani kezd. Ha valaki ebben a formában megtámadja a fegyvere megsemmisül. Suzume egy külön mellékcselekvésért cserébe viszont képes magas is egy támadással elpusztítani egy kiválasztott felszerelést. (Ehhez külön dobni kell még spec képit). Amíg ebben a formában van az élete folyamatosan csökken. (20 élet/kör)

Iszap:
Suzume teste „csepp folyósabbá”, nyúlékonyabbá válik és csöpögni kezd. Ebben a formában a gyorsasága felére csökken viszont az ellenfél támadásai is csupán fele akkorát sebeznek.

Jég:
Teste jeges lesz, „kristályosabb”. A támadásai, ha betalál csökkenti az ellenfél sebességét annyival, hogy +1 támadást biztosít Suzunak (ilyenkor az ellenfél fázni kezd, teste megderesedik, darabossá válik a mozgása) viszont Suzu teste, jóval törékenyebb, sebezhetőbb így 25%-al több sebzést szenved el mint normál esetben.

Fény:
Suzume fényesen ragyogni kezd mozgása és támadásai csupán egy fénycsóvának látszik. Támadáskor eggyel kevesebbet kell dobnia viszont ez a forma elég fárasztó így három körrel előbb kell pihennie mint normál esetben.

Előzmény

Meglehetősen céltudatosan álltam ott. Szinte rögtön el is osztottam a pontjaim, pontosan tudtam mire és mennyit kell raknom, hogy egyensúlyban legyek és a képességeimet is már tudtam mit fogok kiválasztani. Régóta készültem erre és már minden szükséges lépés megvolt, hogy véghez is vigyem. Már csupán annyi a dolgom, hogy átvegyem a felszereléseimet és… hmmm nem is tudom mihez kezdjek utána.
- Te Ribanc! – Hallom a meglehetősen otromba jelzőt a hátam mögül. Meglepődve fordulok hátra és egy nem is olyan régi ismerős fogad.
- Gin-kun! :3 – Mosolygok rá erre ő inkább dühösebb lett.
- Átvertél…
- Yupp… - Vágom rá egyből szemtelenül. Bár mentségemre szóljon, hogy ehhez aztán nem kellet atomfizikusnak lenni, hogy rájöjjön.
- Rii és Goouken…
- Meghaltak! – Fejezem be helyette a mondatot. – Igen számítottam rá. Ők voltak a szükséges áldozatok. Bár ha belegondolok úgy terveztem, hogy te sem fogsz kijönni abból a barlangból. De hát mehet minden tökéletesen. – Vonok vállat. Szinte láttam ahogy a fiú homlokán kidudorodnak az egek. Vicces.
- Te… Te… - Csak ennyit tudott mondani. Próbáltam megállni, hogy ne tegyem ezt is szóvá. Tényleg igyekeztem de túl gyenge voltam. Sad
- Kommunikáció hiánya napjaink egyik égető problémája. – Ezzel a mondattal sikerült is kiborítanom a bilit. Gin-kun ordítva rántotta elő a kardját és rohamozott meg engem, azt hiszem ez jó alkalom arra, hogy teszteljem a képességeimet. Lassabb volt nálam így bőven volt időm aktiválni az anyagi átalakulást. A kardja áthatolt rajtam majd pár pillanattal később pixelekre robbant szét. Gin-kun elkerekedett szemekkel figyelte, engem ez nem lepett meg. A leírásban benne volt az viszont már igen ahogy a testem is megváltozott.
- Jéé, ez annyira nem szexi így. – Jegyzem meg a karomat méregetve. Mintha elszenesedett volna a bőröm, végig van repedezve és vörösen izzik. Azt hiszem nem ezt a formám használom majd pasizásra. Sokáig viszont nem maradnék ebben a formában, ahogy elkezd fogyni az életem rögtön vissza is vedlek… vagy levedlem a szenes bőrt? Nem is tudom.
- Mégis mi a fene vagy? – Kezd el hátrálni ijedtében. Ezt a hülyét.
- Ugyan olyan játékos mint te mégis mire számítottál? – Komolyan nem értem mit kell ezen kiakadni, ez csak egy képesség, vagy neki nincs esetleg nem tud róla? Csodálom, hogy pont ő maradt életben.
- Na de most én jövök! - Veszem elő az íjam és bekapcsolom a második képim is. A nyíl egyenesen a mellkasába fúródik. Megrökönyödve nézett a kiálló nyílvesszőre, volt egy olyan érzésem, hogy várja a sebzést ez azonban nem történt meg. Próbálta kiszedni magából a nyilat de az meg sem mozdult. Ezután már megint leült a lila köd az agyára és puszta kézzel rontott nekem. Sokat nem ért, ahogy a gyorsasága úgy a fegyverkezelése is kisebb volt. Nem volt nehéz kikerülni a támadásokat. Ezt látva hamar inába szállt a bátorsága és inkább menekülőre fogta. Egy újabb ostoba döntés egy ostoba embertől. Ha kristályt használ sokkal valószínűbb, hogy megússza. Nem akartam, hogy rossz híremet keltse. Egy piros indikátort könnyebb lenne kimagyarázni ráadásul kitudja kiket szabadítana a nyakamba. Két három nyíl végül pedig a detonációs nyilat aktiváltam így a nyíllal együtt robbant szét a fiú apró kis darabokra. Így már nem fog gondot okozni. Viszont ideje, hogy legyártassam a felszereléseim….


_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 24 2014, 20:27

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a képességekhez! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Hétf. Szept. 01 2014, 16:09

Képi módosítás:

Erről:
Anyagi Átalakulás:
Ahogy a neve is mutassa Ezzel a képességgel Suzu nem a kinézetét hanem a testének összetételét/anyagát tudja megváltoztatni. Összesen négy különféle formát tud felvenni, mindegyik más-más tulajdonságot ad nekik. Hatásuk szintén három körön át tart a lehűlési idő pedig attól függ Suzu mennyi ideig tartja meg az adott formát. Ha csak egy körig akkor négy, ha kettő akkor öt. ha három akkor hat kör a lehűlési idő. A formák között nem tud szabadon váltogatni, ahhoz, hogy újat vegyen fel előtte vissza kell alakulnia majd megvárni a lehűlési időt.

A négy forma:

Láva:
Suzume bőre megrepedezik és izzani kezd. Ha valaki ebben a formában megtámadja a fegyvere megsemmisül. Suzume egy külön mellékcselekvésért cserébe viszont képes magas is egy támadással elpusztítani egy kiválasztott felszerelést. (Ehhez külön dobni kell még spec képit). Amíg ebben a formában van az élete folyamatosan csökken. (20 élet/kör)

Iszap:
Suzume teste „csepp folyósabbá”, nyúlékonyabbá válik és csöpögni kezd. Ebben a formában a gyorsasága felére csökken viszont az ellenfél támadásai is csupán fele akkorát sebeznek.

Jég:
Teste jeges lesz, „kristályosabb”. A támadásai, ha betalál csökkenti az ellenfél sebességét annyival, hogy +1 támadást biztosít Suzunak (ilyenkor az ellenfél fázni kezd, teste megderesedik, darabossá válik a mozgása) viszont Suzu teste, jóval törékenyebb, sebezhetőbb így 25%-al több sebzést szenved el mint normál esetben.

Fény:
Suzume fényesen ragyogni kezd mozgása és támadásai csupán egy fénycsóvának látszik. Támadáskor eggyel kevesebbet kell dobnia viszont ez a forma elég fárasztó így három körrel előbb kell pihennie mint normál esetben.

Erre:
Átváltozás: Láva

Alap tudnivalók:
Aktiválás után Suzume teste „lávává” alakul át amivel képes elpusztítani mások felszereléseit. Alapvetően két formája van egy támadásra és egy védekezésre. A hatás 3 körön át tart és 6 kör még újra használható nem lesz.

Kinézet:
Suzume minden felszerelése és a ruhája eltűnik (ez csak vizuális a pontértékek megmaradnak) csupán teste körvonalai látszódnak mivel ilyenkor a bőre teljesen elszenesedik és mély halványan izzó repedések jelennek meg a rajta a haja pedig lángcsóvává alakul míg a szemei vörösen izzanak.

Hatás támadás esetén:
Mivel az íja is eltűnik így az alapvető támadása is megváltozik. Ilyenkor a végtagjai képesek megnyulni szint/10 méter hosszúra és azzal támad. Ebben az esetben az alapvető támadási értékek vannak érvényben (irányítás+erő fele).
Ebben az alakban egy másik támadási forma is lehetséges ami nem sebez közvetlen. Ilyenkor Suzu Testén lévő repedések erősen izzanak és a bőre is vöröses árnyalatot vesz fel. ilyenkor képes kisebb láva darabkákat kilőni az ellenfél felszereléseire amik a harc idejére „megsemmisülnek” (a megsemmisült tárgyak vissza kerülnek az inventoryba és a harc végéig ott maradnak) így annak pontjai is eltűnnek. Fontos, hogy az adott tárgy csak akkor semmisül meg ha annak a páncél értéke is nullára esik (nem az öszpáncél hanem csak a támadott tárgyé). A sebzés mértékét itt is Suzu alapvető sebzési módja adja (irányítás+erő fele). Mivel Suzu konkrétan egy darabot lő ki magából ezért minden lövés 20 életet vesz el. Egyszerre nem képes mindkét módszerrel támadni viszont ha egy körben több támadási lehetősége van akkor cserélgetheti kedve szerint. Normál dobás szükséges minkét támadási módhoz azonban támadáskor fel kell tüntetni Suzu melyiket is használja.

Hatás védekezésnél:

Ennek is két formája van. Normál védekezés esetében (tehát sima kockadobásnál ha az ellenfél sikertelen támadást dob) a teste megszilárdul és képes akár a kardot is megállítani vele. A másik védekezési formában hasonlóan mint a támadásnál Suzu teste felizzik és az őt ért támadás után a fegyver elolvad majd „megsemmisül” a harc végéig. Ilyenkor a sebzést ugyan úgy elszenvedi Suzume ráadásul ilyenkor nem képes védekezni vagy kitérni így dobástól függetlenül az ellenfél mindenképp betalál.

Egyebek:
Apró érdekesség, hogy Suzu testhőmérséklete nagy mértékben nő, igaz ő maga ezt nem érzi ám azok akik közel kerülnek vagy megérintik azok érezhetik a kellemetlen meleget valamint a kénes szagot.



Erről:
Detonációs nyíl:
Suzu egy nyilat lő ki az ellenfelére ami akkor nem okoz sebzést viszont bármikor felrobbanthatja ami az alap sebzést plusz amíg nem robban föl minden körben +2 sebzést kap (minibossok, bossok esetében kiskörönként +1 sebzést kap). A nyíl nem távolítható el ha valakit eltalál és bármikor felrobbantható viszont maga a detonáció is külön mellékcselekvésnek számit ehhez azonban már nem kell dobni. Egyszerre spec képesség/5 nyilat tud kilőni viszont egy ellenfélre csak egy nyíl ragasztható”
Lehűlési idő két kör.

Erre:
Átalakulás: Bomba

Alap tudnivalók:
Suzu itt nem önmagát hanem a nyilait képes bombává alakítani amit Suzu bármikor felrobbanhat. Újratöltési idő két kör a detonáció után.

Kinézet:
Suzu a nyilait felajzáskor meg érint és ilyenkor vörösen kezdenek el izzani.

Hatás játékosok ellen:
Kilövés után a nyíl belefúródik az ellenfélbe amit az nem tud leszedni vagy elpusztítani mindaddig amíg a nyíl fel nem robban. Suzume ilyenkor a normál nyilat teszi robbanóvá ami becsapódáskor normál sebzést visz be majd detonációkor a sebzése fele + minden körben spec képesség/10 sebzés bónuszt kap mindaddig még fel nem robban. A detonáció külön mellékcselekvést igényel ám erre már nem kell külön dobni. Ha a képesség nem sikerül de a támadás igen akkor csak egy sima nyilat lő ki viszont ha a képi sikerül de a támadás nem akkor viszont a képesség sem sikerülhet.

Hatás szörnyharc és bossok ellen:

A menete ugyan az mint játékosok ellen viszont itt a sebzés bónusz minden esetben csak 1 kiskörönként. Több nyíl is átváltoztatható egy körben ha Suzu gyorsasága erre lehetőséget ad ugyan úgy spec képesség/10 arányban és akár egy ellenfélre is kilőhető (ahogy a normál nyilak is) azonban minden egyes nyílra külön kell dobni spec képességet abban a körben.

Egyéb: Suzume érintésre a nyilain kívül más tárgyakat is képes bombává alakítani igaz ezek nem képesek sebzés okozásra és ezt bármikor alkalmazhatja :3

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Szer. Szept. 03 2014, 16:59

Ossu! Very Happy

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Kedd Szept. 09 2014, 13:47

Na végül akkor az első skillemet is módositanám, hogy használhatóbb legyen ez előzőnél.

Erről:
Alakváltás:

Suzume képes felvenni a játékban található állatok és mobok külsejét egy bizonyos időre. Az átalakulást kétféle képen veszi a játék felvett formát, ez lehet harci, és nem harci mob.
Nem harci mobok esetén Suzume bármilyen olyan állat alakját veheti fel ami nem szerepel a bestiáriumban (pl egy veréb alakját képes így felvenni). Ezt bármikor és bármeddig képes alkalmazni (ilyenkor nincs szükség dobásra) azonban ez a fajta átalakulás semmilyen pont módosítást nem eredményez.
A harci mobok esetén Suzume csakis olyan alakot tud felvenni ami szerepel a bestiáriumban és csak azután ha már találkozott azzal a mobbal. Ilyenkor az adott mob pontjai hozzáadódnak az ő pontjaihoz (az irányítás pontok erő pontokká alakul) abban az esetben ha mob pontjainak összege nem nagyobb mint Suzume pontjainak összege. Ilyenkor a felszerelések adta pontok eltűnnek. Addig nem képes annak a mobnak az alakját felvenni amíg a pontjai összege több (csak az alap pontok összege számít a felszerelések pontjai nem). A Harci mobok esetén három körig képes fenntartani és ez idő alatt szabadon képes cserélgetni is az alakokat viszont ha az idő lejár vagy közben vissza alakul az eredeti formájába akkor hat körig kell várnia még újra használhatja.
Ami mindkét formára igaz, hogy átalakuláskor a név, az indikátor és minden játékost megkülönböztető jelző eltűnik. A mobok nem támadják meg Suzume ha nem harci helyzet közben alakul át vagy amíg ő maga a nem támad.

Erre:
Alakváltás:

Suzume képes felvenni a játékban található állatok és mobok külsejét egy bizonyos időre. Az átalakulást kétféle képen veszi a játék felvett formát, ez lehet harci, és nem harci mob.
Nem harci mobok esetén Suzume bármilyen olyan állat alakját veheti fel ami nem szerepel a bestiáriumban (pl egy veréb alakját képes így felvenni). Ezt bármikor és bármeddig képes alkalmazni (ilyenkor nincs szükség dobásra) azonban ez a fajta átalakulás semmilyen pont módosítást nem eredményez.
A harci mobok esetén Suzu képes felvenni olyan mobok alakját amik már szerepelnek a bestiáriumba. Ilyenkor a felhasznált mob pontjainak húsz százalékát megkapja bónuszpontként viszont minimálisan egy pontot mindenképp kap. Azonban ahhoz, hogy ezt megtehesse két fontos kritériumnak kell megfelelnie. Először is csak azoknak a moboknak tudja e módon föl venni amik már szerepelnek az összesítőben és vannak elérhető pontjaik. Ezek lehetnek ritkák, bossok, minibossok stb valamint Suzunak nem szükséges találkoznia velük elég ha már benne vannak a listában. Másodsorban csak akkor tudja használni ha Suzume alap pontrétekének összege, tehát a felszerelés nélkül, megegyezik vagy nagyobb. Átváltozáskor az irányítás pontok automatikusan erő pontokká alakulnak. A skill három körig tart és használható a láva forma mellett is. Lehűlési idő hat kör.
Ami mindkét formára igaz, hogy átalakuláskor a név, az indikátor és minden játékost megkülönböztető jelző eltűnik. A mobok nem támadják meg Suzume ha nem harci helyzet közben alakul át vagy amíg ő maga a nem támad.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 12 2014, 00:32

Ossu!

A formák gyűjtését én továbbra is találkozáshoz kötném (úgy logikus a képesség, hogy legalább látnod kell az adott szörnyet), de teszek annyi engedményt, hogy a gyakori mobok esetében nem kell kijátszani - lévén ezekkel nap, mint nap találkozhat a kari -, csak a ritkák/bossok/minibossok esetében. Egyébként elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Pént. Szept. 26 2014, 11:05

Látás jártasságom Akrobatikára cserélem.


A hozzászólást Suzume összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 26 2014, 15:18-kor.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Pént. Szept. 26 2014, 14:16

Na utolsó képi módosítás, vagyis pontosabban csere, ezután már ne engedj variálni. A láva formát cserélném le a következőre:

Igazmondó:

Nincs külső látható hatása a képességnek viszont akin aktiválják az kötelességének érzi, hogy őszintén válaszoljon rá. Egy játék alatt maximum háromszor próbálhatja meg aktiválni valakin a képességét viszont ha sikerül az egész játék idejére hat. A képesség ideje alatt az elszenvedő félnek kötelezően őszinte választ kell adnia az adott kérdésre és kifejezetten a kérdésre vonatkozóan adhat csak választ. Pl. a nem mondhatom el mert, nem minősül válasznak hacsak a kérdés maga nem az, hogy miért nem.

Már jó ideje lapozgattam az elérhető képességek listáját. Azt hiszem most, hogy valószínűsíthetően jó páran börtönbe akarnak majd zárni vagy rosszabb esetben koporsóba szeretnének helyezni. Nem célom a halál és sajnos pár embernél nem elég csak puszta erővel legyőznöm hisz bármennyire is fáj ezt bevallani bizony sokan erősebbek nálam. Kell valami amivel fogást tudok rajtuk találni és ezzel védenem be magam. Sok más egyéb dolog mellet persze. A láva képességem bár mókás, elnézve az eddigi harcaimat nem túl előnyös sok esetben. Mérlegelve az egészet túl sok múlik a szerencsén. Ráadásul a bossokkal amik kiegyensúlyoznák a hátrányát meglehetősen nehéz összefutni. Sokkal nehezebb mint ahogy én azt vártam volna. Egy szóval ez a képesség mehet a kukába és helyet kell adni valaminek ami ha harcban nem is de stratégiailag nagyon is fontos lehet. Amik érdekeltek volna meg már foglaltak. Az emlék felidézős skill nagyon is tetszetős, kár hogy valaki már használja. Kíváncsi lennék kicsoda. Talán összehaverkodhatnák vele és hasznosíthatnám a tudását. De ezt majd később előbb a saját dolgaim kell rendeznem.
- Nocsak mi van itt! – Csillan fel a szemem a név láttán és izgatottságom csak fokozódik ahogy tovább olvasom a leírást. Igen, határozottan tudnám ezt a skillt használni, hogy néhány piszkos kis titkot tudjak felfedni. Sőt ezzel másokat is könnyen manipulálhatok pusztán a szavakkal kell jól bánnom amihez valljuk be nagyon is értek. Elég sok embert kell felkeresnem viszont ha ez sikerül, többek között Shut és Timidust, Anatot, Hinarit és a frontharcosok zömét akik a listámon vannak. Sok dolgom lesz még de van egy olyan érzésem, hogy nagyon fogom élvezni. Razz

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Pént. Szept. 26 2014, 15:00

Ossu!

Teljesen világidegen a képesség, az emberi elme befolyásolásával még Sugou is csak kísérletezett az ALO-arcban, a SAO-ban ez lehetetlen. Elutasítom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Szomb. Okt. 25 2014, 14:38

Újabb képi módosítás a jobb használhatóság érdekében.

Átváltozás: Láva

Alap tudnivalók:
Aktiválás után Suzume teste „lávává” alakul át amivel képes elpusztítani mások felszereléseit. Alapvetően két formája van egy támadásra és egy védekezésre. A hatás 3 körön át tart és 6 kör még újra használható nem lesz.

Kinézet:
Suzume minden felszerelése és a ruhája eltűnik (ez csak vizuális a pontértékek megmaradnak) csupán teste körvonalai látszódnak mivel ilyenkor a bőre teljesen elszenesedik és mély halványan izzó repedések jelennek meg a rajta a haja pedig lángcsóvává alakul míg a szemei vörösen izzanak.

Hatás támadás esetén:
Mivel az íja is eltűnik így az alapvető támadása is megváltozik. Ilyenkor a végtagjai képesek megnyulni szint/10 méter hosszúra és azzal támad. Ebben az esetben az irányítás pontok erőpontként jelennek meg mint az alakváltás esetében.
Ebben az alakban egy másik támadási forma is lehetséges ami nem sebez közvetlen. Ilyenkor Suzu Testén lévő repedések erősen izzanak és a bőre is vöröses árnyalatot vesz fel. ilyenkor képes kisebb láva darabkákat kilőni az ellenfél felszereléseire amik a harc idejére „megsemmisülnek” (a megsemmisült tárgyak vissza kerülnek az inventoryba és a harc végéig ott maradnak) így annak pontjai is eltűnnek. Fontos, hogy az adott tárgy csak akkor semmisül meg ha annak a páncél értéke is nullára esik (nem az öszpáncél hanem csak a támadott tárgyé). A sebzés mértékét itt is Suzu alapvető sebzési módja adja (irányítás+erő fele). Mivel Suzu konkrétan egy darabot lő ki magából ezért minden lövés 20 életet vesz el. Egyszerre nem képes mindkét módszerrel támadni viszont ha egy körben több támadási lehetősége van akkor cserélgetheti kedve szerint. Normál dobás szükséges minkét támadási módhoz azonban támadáskor fel kell tüntetni Suzu melyiket is használja.

Hatás védekezésnél:

Két módja van. Normál védekezés esetében (tehát sima kockadobásnál ha az ellenfél sikertelen támadást dob) a teste megszilárdul és képes akár a kardot is megállítani vele. A másik védekezési formában hasonlóan mint a támadásnál Suzu teste felizzik és az őt ért támadás után a fegyver elolvad majd „megsemmisül” (A fegyver visszakerül az inventoryba) a harc végéig. Ilyenkor a sebzést ugyan úgy elszenvedi Suzume ráadásul ilyenkor nem képes védekezni vagy kitérni így dobástól függetlenül az ellenfél mindenképp betalál. Ha valaki fegyvertelenül sikeresen támadja meg, tehát puszta kézzel akkor az ellenfél is sebeződik (Suzu spec képesség pontjainak felével). Idomárok esetében Speciális szabály lép ilyenkor életbe. Ha az idomár támadja Suzut akkor a fentiek alapján történik minden, viszont a pet támadása esetén az irányításpontokból veszít lévén a pet nem támadható és fegyvere sincs szintén Suzu spec pontjai/2 értékben.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 26 2014, 15:41

Ossu!

Elfogadom a módosítást, azzal a feltétellel, hogy az irányítás debuff csak egyszer érvényesülhet vagy pedig csak addig tarthat, ameddig a képességed aktív.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Hétf. Nov. 17 2014, 09:10

Látás jártasságom lecserélném súlyemelésre

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Hétf. Nov. 17 2014, 23:44

Kettes Látásból egyes Súlyemelés rendel. Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Suzume Kedd Dec. 30 2014, 23:13

Felhasználó név: SPIDER

Kor: 13-15 év körül

Nem: Fiú

Kaszt: Kardforgató

Jellem: Csendes, megbízható és lényegre törő. Legalábbis Suzume így ismerte meg. Nem kérdez, nem panaszkodik sokszor csak bólogat.

Kinézet:
Suzume BlackCat-0114

Leírás:
Suzume gyakorlatilag semmit nem tud a fiúról, azon felül, hogy kardforgató. Találkozásuk rövid volt, egyszerűen leszólította az utcán, hogy nem akar egy kis pénzt keresni azzal, hogy helyette megy be a boltba. Mivel a fiú megbízhatónak bizonyult így azóta mindig őt küldi be maga helyett ha esetleg olyan helyről kell vásárolnia ahol nem látják szívesen. Talán más feladatot is elvállalna ezt még egyelőre nem próbálta. Volt idő mikor érdeklődött a fiú után. Próbált vele beszélgetni, megtudni róla egy s mást de vagy túl antiszoc vagy azért több esze van mint, hogy pirosakkal barátkozzon. Viszont ez még inkább csak kíváncsivá tette a lányt és nem Suzu lett volna ha nem követi őt egy ideig. Sok minden így sem derült ki. Kevés barátai vannak és őket sem lehetne igazán barátnak nevezni, pusztán csak ismerősök és az is kiderült, hogy nem Suzume az egyetlen ügyfele. Az íjász pontosan bele trafált mikor csak úgy random leszólította ugyanis a fiú rájött, hogy ezzel könnyű bevételi forrást szerezhet magának és jó pár nem kívánatos piros egyénnel van hasonló kapcsolatban mint Suzume. Viszont akadtak egy picivel érdekesebb történetek is, mint pl. valaki egyszerűen csak utálta az eladót és nem volt hajlandó egy léktérben lenni vele viszont az árai jók voltak. Ekkor a fiú is ott termett, hogy orvosolja a problémát. De rövid kémkedése alatt hallott olyan sztorit is ahol egy szerető vásárolt folyamatosan az egyik boltból inkognitóban, hogy segítse kedvesét mert egyébként nem engedte. Végül aztán Suzu érdeklődése a fiú iránt is elszállt és most már csak akkor keresi ha valamire szüksége van.

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 04 2015, 23:56

Elfogadom a pályázatot. Készíts egy adatlapot az NJK-nak a megfelelő boardban, és máris vásárolgathatsz vele... vagyis... rajta keresztül.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Suzume Empty Re: Suzume

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.