Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The team of the pets

+3
Kusumi Ayani
Szophie
Kayaba Akihiko
7 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

The team of the pets Empty The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 08 2014, 21:23

Kusumi Ayani:
Élet: 39
Fegyverkezelés: 29
Erő: 4
Irányítás: 25
Kitartás: 13
Gyorsaság: 32
Speciális képesség: 25
Páncél: 45

Shukaku:
Élet: 20
Fegyverkezelés: 30
Erő: 10
Irányítás: 32
Kitartás: 12
Gyorsaság: 20
Speciális képesség: 15
Páncél: 35

Szophie:
Élet: 31
Fegyverkezelés: 51
Erő: 7
Irányítás: 43
Kitartás: 19
Gyorsaság: 56
Speciális képesség: 11
Páncél: 40

Chancery:
Élet: 22
Fegyverkezelés: 20
Erő: 15
Irányítás: 34
Kitartás: 22
Gyorsaság: 31
Speciális képesség: 15
Páncél: 30

Ellenfeletek: Illfang a Kobold Fejedelem + 3 Kobold Őrszem

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Kedd Május 13 2014, 19:21

Különös érzések töltöttek el, miközben a terem felé lépdeltem. Már jártam ott, egymagam, Vezérrel. Emlékszem, mennyire nem akartam, mennyire rossz volt. Viszont engem is meglepett, mennyire sokáig sikerült akkor eljutnom. Petem most is szokott lelkesedésével lépkedett mellettem, ám az én kedvemet szokatlan gondolatok rontották el. Furcsa volt a levél, melyet Ayanitól kaptam. Természetesen örültem neki, hogy ne örültem volna. Szerettem volna jóban lenni a lánnyal, hiszen csak nekem rossz az, ha valaki iránt gyűlölködőn érzek. Ahogy megláttam a többieket enyhe, szelíd  mosoly ült ki arcomra. Ritkaságszámba menő lelkesedéssel léptem Ayani mellé, és öleltem meg.
- Köszönöm a hívást. - majd a többiekhez fordultam, és őket is üdvözöltem, mielőtt rám szintén nem jellemző beszéd szerűségbe kezdtem. - Jók leszünk.Wink Egyszer már egyedül kivittem egészen a hetes bossig. Azt hiszem, most veletek közösen tovább is menni fog. - futó pillantást vetettem Shukakura, és rá mosolyogtam. Nem sikerült annyira megismernem legutóbb, és még mindig vallom, hogy gonosz, ám nem ártalmasan gonosz.. A macskás lányt pedig csak látásból ismertem. Viszont Vezér úgy tűnt, mintha a cicussal közelebbi ismertségben állna. Végül elsőként futottam be a terembe, és Vezér egymaga kivégezte az első bosst. Tudtam, hogy így lesz, de azért meglepett újra, mekkora erő különbség van az egyes szint bossa és közöttem..


/Első boss leütve./
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 13 2014, 19:41

Ellenfeletek: Óriáscsiga

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Kedd Május 13 2014, 20:01

- Pfujj, micsoda ronda egy dög. Ebbe még beleharapni sem élvezet.. - húzta orrát finnyásan fel farkasom.
- Mintha legutóbb is valami ilyesmit mondtál volna. - jegyeztem meg unottan.
- Legalább nem kell sokat harapdálni, könnyen kimúlik.. - vicsorított, majd támadott.
- Egy darabig még ez lesz. - mondtam hátrafordulva a többieknek. - Az első pár boss egyszerű ilyen magas szinten.

/Boss kivégezve/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 13 2014, 20:35

Ellenfeletek: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Kedd Május 13 2014, 21:44

Uhmm.. és kőszörny újra megjelent. Tudom már, hogy őt nehéz legyőzni a sok élete miatt, mégis sikerülni fog, továbbra is úgy, hogy senki másnak nem kell hozzáérnie.
- Majd Baranhoz már hozzáérhettek. - mondtam a többieknek.
- Addig is nézzétek és csodáljátok az erőmet! - vilantott vicsort Vezér, majd támadott.


/kivégezve./
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 13 2014, 23:57

Ellenfeletek: Zerios, az Ellentámadások Mestere

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Szer. Május 14 2014, 15:46

Emlékeztem még erre a bossra is.. igen, ő az utolsó, akit rögtön le tudok nyomni. A bohócot.
A következő lesz Baran, nála már szükség van rátok is. De nem fog sok élete maradni, úgyhogy az utánam következő simán le fogja tudni ütni. - kiáltottam hátra. Azt hiszem, Ayani lesz az.. És utána jön majd a pókos boss. Hogy én mennyire gyűlölöm azt..! És nem csak azért, mert szörnyen félek a pókoktól. Ott meg már a többiekre is szükség lesz.

/Megvárom, míg lila lesz a gömb, aztán támadok 3x -> boss - 3x 50 sebzés (150)
Pók kiugrik -> -50 sebzés rá is, meghal/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 25 2014, 15:00

Ellenfeletek: Baran, a Bika Tábornok

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Vas. Május 25 2014, 18:35

Spoiler:

Elérkeztünk a bosshoz, mely után már a többieknek is lesz szerepe.. Már ennél is lesz egy picike. Eddig egész szépen elütögettük ezeket Vezérrel ketten, de már nincs elég erőnk, hogy ezzel egymagunk végezzünk. Leütjük a páncélját, és sebezzük. Nem marad sok élete. A mögöttem levő.. Ayani. Szerintem ő ki fogja tudni végezni. Igen. Vagy.. vagy nem. Mintha az rémlene, hogy ő nem üt olyan nagyot..O.o Nem tudom.>.< Akkor.. Ha minél előbb végezni szeretnénk ezzel a Bikával, minél kevesebb veszteséggel, talán.. Switchelhetne rám. De nem lenne nagyon önző dolog ezt kérni tőle? A következő körben biztosan ki tudnám végezni, ha rám kerül a sor, ő pedig.. Azt hiszem, nem ütné le egyből. És akkor a következőnek kéne. Az utána jövő már biztosan végezne vele, viszont az fölösleges plusz kört jelentene és fölös sebződést. És ha.. Valaki másra switchelne? Nem tudom, a többiek mekkorát sebeznek. De úgy nem lenne olyan önző dolog részemről talán.
- Nem tudom, ti mekkorát sebeztek, de.. - fordultam a többiekhez. - Ayani, te úgy tudom, nem igazán építettél a nagy sebzésekre. Szerintem switchelj valamelyik lányra, mondjuk.. mondjuk Chanra. - kiáltottam magam mögé, és reméltem, hogy nem baltáztam ezt el. Egyébként pedig... ki nevezett ki engem vezérnek? Amennyire nem szeretek taktikázni, gyorsan át kellene passzolnom ezt a címet valakinek, aki nálam jobban törődik ilyesmikkel.

/8 x 50= 400 sebzés a bossra. Leesik a páncélja, és 250 további sebzést szenved el, így marad neki 150 Hp-ja./
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 12 2014, 14:06

A boss 5-öt üt Szophieba.

Baran: 150 HP
Szophie: 155 HP, 35 páncél
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jún. 12 2014, 20:09

Sikerült összeszednem egy idomárcsapatot, bár Shu mellé, még Chan is betoppant. Hát most tudtam csinálni, úgy gondoltam biztos, ami biztos, azért őt is meghívtam. Semmi perc alatt elértük Barant, majd itt volt az ideje váltani.
- Switch Chanchery.

(Chan megkapta a teljes körömet (alapból 4x támadhatnék))
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
The team of the pets Exp_bal3819/4100The team of the pets Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 15 2014, 15:02

Oh my. A Sors akarata mindig eléri a vágyát pale
Bár inkább csak a hátát figyelem... egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, hogy ő is félne tőlem, mint ahogy én tőle. Lehetetlen, hisz... ő is olyan, mint... mint szóval Ő. Akinek nem igazán szeretek még csak gondolni sem a nevére. De ha tényleg igaz, amit ÁK mondott... Istenem, add, hogy igaz legyen. Legalábbis részben, mert én nem akarom, hogy akárki is féljen tőlem, amíg nincs rá nyomós oka, Shukaku-nak pedig nem szeretném, ha lenne rá.
Mély levegő. Majd a bossok után megpróbálom elkapni, hogy beszélhessek vele.
Álomkelő persze rögvest a farkas körül kezd köröket róni üdvözlésképp, míg én mosolyogva köszönök szintúgy mindenkinek. Ayani-t is legszívesebben letámadnám, hogy mit tud Yuichiról, jól van-e, visszatér-e hamarost közénk, de egyenlőre türtőztetem magam, nehogy Timidus félreértse a túlzott kérdezősködésem, és elmesélje Jay-nek >.>
Számát sem tudom, hanyadik bossnál szinte már ásítok, hogy dejó, semmi dolgom, de Barannál végül megáll a tudomány, és hirtelen nem is jut eszembe, a pókos mikor fog érkezni. Szo felé biccentek, mikor küldi Ayani felé az utasítást, és örülök is, mikor meghallom a nevem. Álomkelő már pattan is előre, mint a puskagolyó, és határozott csapásokat mér a bika fejére, míg én a mellkasát célzom meg.


//Ha minden igaz és négyszer támadhatok, akkor a bika kivégezve \o/ //
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
The team of the pets Exp_bal2062/2100The team of the pets Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 21 2014, 16:34

Ellenfeletek: Kha'ren, a Tápláléklánc Csúcsa

A pont arányokat kérlek nézzétek ki a szörny harcokból, majd az első hsz-etekben a következőket jelezzétek: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Szomb. Jún. 21 2014, 18:48

Spoiler:

Jajj! - sikítottam fel, ahogy újra megláttam a pókokat, de szerencsére Vezér előre felkészített az élményre, még odahaza. Így aztán tettem, amit mondott, és siránkozás helyett - magamban azért elmormoltam egy-két imát, hogy ne másszanak nagyon rám azokkal a szzőrös nyolc lábaikkal.. - inkább aprítottam őket, hogy minél gyorsabban túl legyek az egészen.
- Öljük a pókokat. De egy-kettő maradjon majd a végén a bossnak eledel gyanánt.. - utasítottam, hiszen mivel én voltam az első, meg a tapasztalt, úgy éreztem, magamra kell vállalnom a felelősséget.

/Vezér 5 támadással elpusztít 5 pókot. Szophie három sebzést mér még egy pókra, ezzel elpusztítva egy hatodikat is, egy hetedikbe pedig további 14-et sebez./
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 12 2014, 21:50

Hamm 1 pók.
Szophie -5 boss.
Szophie -39 pókok.

Boss: 150 HP, 150 P
Pók 1-12: 15 HP
Pók 13: 1 HP
Szophie: 146 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Júl. 13 2014, 20:47

Megjött a pókicás boss... Szo máris nekiállt aprítani a segítőket. Én is lecsaptatok párat Tűzrózsával, majd megpróbálkozok a képességemmel, amely sikerült is. Így életem felével rendelkező kristály ki is emelkedett a földből.
- Csajok. A pókok és a boss most a kristályt fogják ütni. Adjunk nekik \o/

// Tűzrózsa 3 támadással elpusztít 3 pókot, én 3 támadással 12-t sebzek egy még ép életes pókon (így 3 marad neki), képiaktiválás sikeres, így egy 97 HP-val rendelkező kristály jelenik meg, mely felfogja az ellenséges mobok sebzését (elvben a bossét is), míg el nem pusztul, vagy 3 kör le nem tellik. //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
The team of the pets Exp_bal3819/4100The team of the pets Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 13 2014, 21:06

Hamm 1 pók.
Kristály -10 boss.
Kristály -27 pókok.

Boss: 150 HP, 150 P
Pók 1-8: 15 HP
Pók 9: 3
Kristály: 60 HP
Szophie: 146 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Chancery Szer. Júl. 16 2014, 20:19

Elkönnyesedő szemmel nézek a pókokra.
-Normik Sad
~Hamm, egy Normi mínusz. Szedd össze magad Rolling Eyes  Pókfóbiádból nőtt pókmániád ne legyen a végzeted, légyszíves ._. ~
Bár Álom csak nekem beszélt, én mégis félhangosan felelek neki.
-De én nem akarok Normikat ölni ><
~Akkor üsd a bosst Rolling Eyes~
-Jó ötlet *.*


3*39=117 sebzés biztosan megy a bossra o/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
The team of the pets Exp_bal2062/2100The team of the pets Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 28 2014, 16:54

// véletlen átírtam //

Boss éhezés (1/3)
Kristály -10 boss.
Kristály -18 pókok.
Szophie -3 pók.
Shu -3 pók.

Boss: 99 HP
Pók 1-8: 15 HP
Szophie: 143 HP
Shukaku: 100 HP, 32 P


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 28 2014, 18:22-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Shukaku Hétf. Júl. 28 2014, 17:11

A lány csak elképedve bámulta a társait, ahogyan darálják be sorra a bossokat... még sohasem látott bosst, csak minibosst, meg persze néhány képen, amit kiadtak ismertetőt, akik TCSztek, és esetleg segíteni akartak a többieknek. A sárkány ezzel szemben szinte csak fél szemmel figyelt, nyugodtan feküdt az ajtóban, és csak akkor kelt fel, amikor már ők jöttek.
-Megyünk.
-Mi? Máris? Mi jövünk? De... de...
-Bossozunk.
-Mármint?
-Igen. Ugyanazt tesszük amit ÁK.
-De utána megint nem mi jövünk, ugye?
-Ugye, ugye csak indulj már!

A lány bólintott, rámarkolt erősen a pálcára, és igyekezett lépést tartani a sárkánnyal. A pókokkal hála Ayani kristályának nem kellett foglalkozniuk, a fegyverkezelésüknek hála pedig a boss megsebzése sem okozott problémát.

/2X42 sebzés a bossocskába./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12695/10100The team of the pets Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 28 2014, 18:22

Boss éhezés (1/3)
Kristály -10 boss.
Kristály -18 pókok.
Szophie -3 pók.
Shu -3 pók.

Boss: 99 HP
Pók 1-8: 15 HP
Szophie: 143 HP
Shukaku: 100 HP, 32 P
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Szophie Vas. Aug. 10 2014, 19:39

Fogalmam sem volt, mi ez az egész kristály dolog. Viszont senki nem mondta, hogy ettől függetlenül ne támadjuk a pókokat, csak a bosst, vagy valami. És ez meddig tart? Mi ez? Hogyan?? Nem értettem.
Mindenesetre támadta Vezér a bosst, én pedig a pókokat.
- Izé.. Azért majd a pókokat támadjuk megint, ha lejárt a kristály.. De tudjátok, egy-kettőt hagyjunk majd a bossnak is meg belőlük.

/Vezér támadja a bosst, Szophie pedig megöli a 9 Hp-s pókot, majd azon kívül még egyet./
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
The team of the pets Exp_bal12046/10500The team of the pets Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 12 2014, 19:53

// Véletlen edit //

Boss kampec.
Pók 1-3: -9 Szophie
Pók 4-6: -9 Shukaku

Pók 1-5: 15 HP
Pók 6: 7 HP
Szophie: 130 HP
Shukaku: 100 HP, 14 P


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 12 2014, 23:26-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Aug. 12 2014, 20:33

Szépen agyaltunk a bosst is és a pókokat is. és jöttem ismét én. Aktiváltam a Dühös Funkciót a kesztyűmön, így Tűzrózsa +5 sebzést kapott. Így viszont bőven elég volt 2 csapás, hogy a boss kiüssük. Én meg 2x támadtam egy pókicát, majd egy kis pihi.

// Dühös aktiválva, Tűzrózsa +5 sebzés, 2 biztos pettámadás bossba biztos találattal egyenként 30-as sebzéssel, 2 biztos találat Pók 6-ra 8-at sebezve bele, utolsó köröm pihikör //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
The team of the pets Exp_bal3819/4100The team of the pets Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

The team of the pets Empty Re: The team of the pets

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.