Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desszertecskék vs Chaos Team

+4
Aidor
Meredith White
Kayaba Akihiko
Lizbet
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Lizbet Szer. Okt. 30 2013, 17:20

Desszertecskék
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Szophie
140
39
43
40
3-->
6
6. körben
Bronz
Yurihime
70
27
30
32
3-->
3-->
5. körben
Ezüst
Aidor
65
29
18
16
3-->
4-->
5. körben
Arany

VS
Chaos Team
Player
HP
PP
SP
Gyors.
Találat
Spec k.
Pihenés
Medál
Ren
130
33
49
54
2-->
---
5. körben
Bronz
Jun
70
29
34
21
4-->
---
4. körben
Ezüst
Meredith
50
33
17
30
4-->
4-->
3. körben
Arany
Képességek:


A hozzászólást Lizbet összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 19 2013, 17:57-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Lizbet Pént. Nov. 08 2013, 21:35

Üdvözletem! Hogy Repül az idő, máris a negyedik küzdelemnél tartunk… jócskán éjfél után járunk, de mindenki majd kicsattan az energiától.  Papa’rashi vagyok, és most következik a Desszertecskék csatája a Chaos Team ellen. Vajon melyikük nyer majd? Az édesség falók, vagy a kezelhetetlenek?
- Kezdjük is a sort a Desszertecskék kapitányával,  number one édességfalóval. Rá mindig lehet számítani, biztosítja a cukrászok megélhetését. Híres kutyabarát, az élmezőny tagja: SZOPHIE! És Hű társállata: VEZÉR, vajon melyikük vezeti majd a csapatot?
- A második tag egy igazi életmentő és egyben kiváló harcos is. A Justice Leagure üdvöskéje, a Miss Smile verseny győztese, a mindig optimista: YURIHIME! Nagy tapsot a 10. Bossfight hősének \o/
- A desszertecskék legalacsonyabb rangú, de nem biztos, hogy a leggyengébb tagja egy harcművész: AIDOR!  

Most követezzék az a csapat, melynek tagjai egytől egyik irányíthatatlanok, túlbuzgók és energikusak.
- Elsőként jöjjön a Chaos elsőszámú forrása, az elsőszámú idomár, egy csili-vili sztárocska: RYUNINJI REN és a lázadó főnixe: REGINALD!  
- Másodikként következik a csapat kapitánya, egy újabb érdekes figura, ki hatalmas titkot őriz és immáron egy céh tagja is, az aranyos és utánozhatatlan: JUN-chan ~.~
- Utolsóként érkezik az A.L.  lobbanékony lovaglánykája. Vörös fürtjeivel és éles nyelvével is képes padlóra küldeni valakit, egy igazi pofozógép: MEREDIT WHITE!

Kezdődjék a küzdelem \o/
// Chaos Team kezd //


A hozzászólást Lizbet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 16 2013, 17:53-kor.
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Nov. 08 2013, 21:35

The member 'Lizbet' has done the following action : Kockadobás

'2 oldal halál/korona' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Meredith White Vas. Nov. 17 2013, 18:05

- Pofozógép? Ezért a jelzőért még kapsz egy pofont! - kiabáltam fel a bemondónak csak hogy hű legyek a nevemhez.
Egyszerű csapatunk talán nem is volt olyan egyszerű. Bár tény, hogy gyakorlatilag nem igazán aggódtunk a dolgok állása felől, de csupán csak azért, mert már úgy is megvolt a végeredmény. E párharcok csak a nézőknek szóltak, a győzelmünk nem volt kérdéses.
Nem tagadom, fantáziálgattam róla, hogy milyen lett volna egy Főnixen berepülni a küzdőtérre - illett volna hozzám- , de inkább nem zargattam ezzel Rent és Reginaldot. Majd legközelebb. Csiszolódjunk össze, vagy hogy szokták ezt ilyenkor mondani.
- Vááá! - a kardom rántottam és próbáltam támadni a velem egy szinten levőt, mert megérdemelte!


50 HP, 33 Páncél
Kétszer támadom Aidort.
A képességemet a kardra használnám, ha római kocka 4, vagy nagyobb, akkor a sima kockáknak elég 3, vagy nagyobbnak lenniük, egyébként 4, vagy nagyobb a sikeres találat.

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 17 2013, 18:05

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766612103_86ee832108_s Desszertecskék vs Chaos Team 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Lizbet Kedd Nov. 19 2013, 18:05

A táblázat javítva, Aidor gyorsasága 15 helyett 16 szerencse, h az eredményen nem változtat ( Switch esetén csak egy támadás lett volna érvényes, az első, ami sajna nem talált) Szal mákunk van de a STATTOKAT TESSÉK ELLENŐRIZNI!!! Razz
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Aidor Kedd Nov. 19 2013, 18:13

//Kis hiba van a táblázatban ugyanis a medálomról 5 pont került a fegyver kezeléshez 1 az élethez és 1 a gyorsasághoz, viszont az utóbbi nincs hozzá adva a 15-höz [kimaradt] Tehát a gyorsaságom nem 15, hanem 16, már jeleztük Liznek a hibát. Ezért a 2. támadást figyelmen kívül hagyom//

És elkezdődött... A kommentátor mondja a jobbnál jobb bemutatókat így egy kicsit csalódtam a magamén. Hátigen... jobban meg gondolva nem igen tevékenykedtem a nagy nyilvánosság előtt. Komolyan.... ki mentette meg a világot a sütemények eltűnésétől? Kit üldöztek egész nap az orv vadászok a kezdetek erdejében? És még sorolhatnám... Na jó nem egyedül csináltam, de jelentős érdemeim voltak bennük...
Ha mást nem legalább a sütiket meg említhetnék! Mi lenne a világ sütik nélkül? Nos... nyilván annyival kevesebb. Pf... Mindegy. Láthatólag... illetve hallhatólag nem én vagyok az egyetlen aki nincs maximálisan megelégedve a bemutatásával. Bár van egy olyan érzésem nem én vagyok az egyetlen aki úgy gondolja rá szolgált a lány a jelzőre. Kivételes alkalom volt ez. Ketten is mellettem álltak a harcban ezúttal. Együtt jöttünk és együtt győzünk, vagy ép vesztünk... Senki nem tudhatja. A túl oldalt. Igen Ren... ha jól tudom. Sose érdekelt különösebben, de ő az analfabéta top 1-es játékos akiről már halottam. Persze köztünk is van egy top 10-es. Bár így is félelmetesnek tűnik az ellenfél. Izgalmas csata lesz. "És elkezdődött".
-Csináljuk. Mondom... és megindultam. Láthatólag nem egyedül. A "pofozógép" ugyan csak így tett. Nem volt nehéz kitalálni kit is vett célba. Ám legyen, és támadtam. Egymás felé rohantunk, nem volt nehéz megállapítani, hogy ki a gyorsabb egyértelműen ő. És ép hogy fegyver nyújtásnyi távolságra kerültünk le is csapott. De nem elég ügyes. Összehúztam magam és lejjebb engedtem a testem a fegyvere ártalmatlanul pattant le a kesztyűmről. Én pedig kihasználva az alkalmat a védtelen hasára támadtam a képességemmel...

// a képességem: ha a dobás sikeres a képességemre a 3 ütésből 1 mindenképpen talál de, hogy a másik kettő igen vagy nem az a szerencsémen múlik: dobok hozzá egy 6 oldalú kockával ha az eredmény 1-2 fele annyit sebeződsz mint egyébként sebződnél[ 9 ép], ha 3-4 annyit mint normál esetben, ha 5-6 az eredeti sebzésem más félszerelést sebeződsz. [ 27-et] [ekkor mind a 3 ütés talál]. Ha a képességem nem sikerül aktiválni a támadás csak egy egyszerű ütés lesz. Semmi extra. //

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 18:13

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Jun Kedd Nov. 19 2013, 19:56

A bekonferál-lásunk lehetett volna jobb is, de nem sértődtem meg egy cseppet sem, azon amiket mondott, a kezeimet a magasba emeltem, és vártam a tapsvihart a bevonuláskor. A csapatommal is maximálisan elégedett voltam, habár nem igazán ismertem őket korábbról. De ki menne úgy harcba, hogy nem bízik meg a saját embereiben? Természetesen senki. Az ellenséges csapatban korábbi partnereim, és egy ellenfelem is felbukkant, Aidor személyében. Igaz, hogy régen volt, de azt a párbajt nehéz elfelejteni, ha emlékeim nem csalnak, két fegyvert használ, nem szívesen kerülnék közel hozzá harc közben. A két lánynak egy mosoly kíséretében integettem is, egy arcocska boldogság töltött el, hogy végre ennyi idő után láthatom mire is képes Szophie, és Vezér. Yurihimével pedig már külön öröm volt, ennyi idő után találkozni, főleg, mivel ritkán találkozok újra olyan régi ismerőssel mint ő. A harc épphogy elkezdődött, de a lovaglány, Meredith "A pofozógép" neki is rohant Aidornak. Követtem a példáját és elkezdtem rohanni, a kimonos lány felé, félúton húztam elő a drága fegyverem.
- Örülök, hogy újra látlak Hercegnő. - üdvözöltem amikor elég közel értem hozzá, és egy vágást próbáltam intézni a mellkasa tájéka felé.

1x Támadom Yurihimét
HP: MAX
Páncél: MAX

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 19:56

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Yurihime Kedd Nov. 19 2013, 20:36

Zavarban éreztem magam ennyi ember üdvrivalgása előtt, a bemondó hangját hallva pedig egészen bele is pirultam a bevonulásba. Egyáltalán nem voltam méltó ezekre a szavakra, egy bátortalan intést követően lesütöttem a szememet, és úgy lépkedtem be az aréna közepére két társam mellett. Szophie-samától még nem volt alkalmam bocsánatot kérni, amire kiváló alkalmat biztosíthatott volna ez a fesztivál, de úgy éreztem, két egyenes mondatot nem tudnék ezen körülmények között kinyögni, így inkább csendben maradtam, példát véve a bölcsekről. Aidor-samát sajnos nem ismertem, de rendkívül szimpatikus fiatalembernek tűnt.
- Sz-szép jó estét! Sok szerencsét kívánok ^.^" - hajoltam meg mélyen ellenlábasaink előtt, kik között felfedezhettem Ren-samát és Reginald-samát, valamint a kedves Jun-samát is. Némi mosolyt csalt az arcomra a látványuk.
- Örvendek, hogy jó egészségben láthatom önöket ^.^ - billentettem oldalra kissé a fejemet, miután felegyenesedtem, és türelemmel vártam az összecsapás kezdetét. Őszintén szólva nem tudtam, mit is várnak tőlem el, így mikor Jun-sama felém lendítette a kését, és nekem sikerült azt egy hátralépéssel karöltve felfelé lökni a fegyveremmel, és ezáltal hárítani, a visszatámadás mellett döntöttem. Lándzsámmal félrelöktem a kis hölgy pengéjét, és egy gyorsnak szánt pördüléssel igyekeztem az oldalába kerülni és megvágni őt.

// 70 HP 27 páncél
Jun-samát támadom ^.^ //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 19 2013, 20:36

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Nov. 20 2013, 11:23

- Csili-vili? o.O – Hát nem tudom, hogy mennyire illik rám ez a jelző, leginkább semennyire, de hagyjuk, mivel nem tudom, hogy kiről is van szó, ki ez a szemtelen… Elég vicces így besétálni, a két nagy, Regi és én a két töpszlivel… igazi csapat vagyunk Cool
- Ejj Phiphie- chan, megint te vagy az ellenfelem? – sajnálatos módon a Stellában is őt kaptam… ezt dobta a gép, de kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődött ez a lányka.
Regi vet egy lesajnáló nézést Vezérre, majd hátat is fordít neki
~ Baka ˇ^ˇ ~ Kész, ennyivel le van rendezve neki a köszönés.
- Szép napot Hime-sama \o/ - megmosolyogtat, hogy mennyire zavarba jön a felkonftól… pedig az övé menő volt, nem úgy, mint egyeseké >.>
Már csak a csata kezdetét jelző hangra várunk… és go!!
Én még mindig zsebre tett kézzel állok, miközben a picik már neki is estek ellenfeleiknek o.O Elég heves csata, azonban senki sem sérült meg… eddig… ideje beszállnom.
- Menjünk Regi!
~ Hagyjá má’
- o.O – felesel vissza nekem a főnixem, majd megindul Himécske felé… Mondjuk nem rossz célpont, de akkor is.. mit szól vissza? Hülye kakadu… Kicsit megcsillogtatom én is a tudásom és megyek a pajti után hadonászni a pálcámmal, hogy Hime hátsójára csaphassak vele Cool

PP: 33/33
HP: 130/130

Támadás Himére, első kocka Regi 44 sebzés, második Ren 5 sebzés

_________________
Desszertecskék vs Chaos Team 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 20 2013, 11:23

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766610511_dda12706fc_s Desszertecskék vs Chaos Team 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Szophie Csüt. Nov. 21 2013, 17:53

Őszintén? A hideg is korázott a helyzettől. Közölték, harcolni kell. Oké. Közölték, csapatban leszünk. Remek. Közölték, én leszek a csapat kapitány.. Hogy mi a franc? Ki lehet még szállni? Természetesen nem lehetett. És nem annyira a szervezők szigora, sokkal inkább a gonosz petem miatt. gy is momdjam.. Önteltsége a legmagasabb szintekre hágott, ahogy nagy vezetőként bevonultunk.. Nem kérdés, ki az ogazi Vezér..
Egyébként ha nem lett volna elég, hogy a csapatunk halálra van ítélve - tekintettel arra, micsoda szerencsétlen vezetőjük van.. - még a társaim sem voltak bíztatóak. Most mondjam azt, az ellenséggel szívesbben lettem voln? Hime jelenléte nem kicsit lombozott le.. Szó szerint sokkolt, sőt, kikészített. Nem akartam látni, nem akartam hozzászólni, meg semmi.. Meg volt még egy is eretlen tag.
- Szia, Szophie vagyok, üdv köztünk! - köszöntöttem gyorsan, miközben már el is kezdődött a küzdelem. Részben a Hime miatt ért sokktól, részben meg enyhe lustaságból a sor végére maradtam. Még a fülemben visszhangzottak a felkonferáló szavai - jé, valamiben első vagyok.. sütiben! - már Himécske bajba került. Most kimentsem, vagy ne? Vajon megsértődne érte, vagy nem?
- Swirch Yuruhime! - kiálltottam végül, majd farkasommal együtt megindultunk Jun felé. Unalmas lett volna megint Ren ellen menni. Már megyedszer vagyunk egymás ellen..o.O A sors.. hjajj. De azért odakiáltottam a fiúnak, amikor elhaladtam a közelében.
- Fagyi a vesztesnek! - jó szokásokon nem változtatunk.


Támadom Junt, első kocka Szo, második pet.

_________________
Desszertecskék vs Chaos Team 0510Desszertecskék vs Chaos Team 1110Desszertecskék vs Chaos Team 0310
Desszertecskék vs Chaos Team Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 21 2013, 17:53

The member 'Szophie' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Meredith White Pént. Dec. 06 2013, 08:35

//Szophienek 130 HP-ja maradt. //

Bénák voltunk! Szerencsére nem csak én, mi, de ők is. Semmi nem talált. Már - már komikussá is válhatott a helyzet, de volt egy Renünk és egy Tüzes Madarunk, kik az oldalunkon álltak és kik hasznosabbak voltak most mindegyikünknél. Ennyire zavarba kerültem volna? Ennyire zavart volna a küzdelem? Nem! Kizártnak tartottam, hogy így lehetett volna ártani nekem. Egyszerűen csak szerencséjük volt. Igen! Ez tűnt a legjobb kifogásnak. Szerencse.
No mindegy. Túl kellett tennem magam a történéseken és folytatnom, mit elkezdtem. Másik célpont után néztem és némi csatakiáltás kíséretében támadtam azt, kit a fiúnk támadott volna.

// Támadom Yurihimét. Ha sikerül a dobás, akkor 17 sebzés. //

_________________
Élet: 15; Fegyverkezelés: 27; Erő: 26; Kitartás: 11; Gyorsaság: 40; Speciális képesség: 20; Páncél: 67
Meredith White
Meredith White
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 192
Join date : 2012. Dec. 31.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 06 2013, 08:35

The member 'Meredith White' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Aidor Szomb. Dec. 07 2013, 17:57

Ez nem jött be. Se baj. Még nincs vége. Egyelőre úgy tűnik Minden rendben. Ellenfelem hátat fordított nekem és yurihimét vette célba.
-Yurihime!
Kiáltottam neki. De meg lesz az ára a támadásának. Utána vetettem magam. Talán gyorsabb de a támadása kellően lefogja lassítani, hogy utolérjem. És ha képes vagyok rá földre küldöm egy jobb egyenessel.

_________________
Statok:

Jártaságok:
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 07 2013, 17:57

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Jun Vas. Dec. 08 2013, 10:47

Nagy lendülettel rohantam a hercegnő felé, szinte biztos voltam benne, hogy eltalálom egészen az utolsó pillanatig, de nem így történt... nem vagyok benne biztos, hogy csak a szerencséjén múlott, hogy kivédte. Kezd izgalmassá válni, a két csapat egymás támadásait szinte kivétel nélkül kivédte. Még Szophie és Vezér közös támadása is valami csoda folytán mellé ment. Ma meglepően béna mindenki... Egy egyszerű oldalra sasszéval, túlélhetek mindent .__.".  De a terven ez nem változtat, talán megpróbálhatnám felgyorsítani. Amíg Meredith előre rohant, addig gyorsan aktiválom a képességem. Aprócska késem, egy jókora játékká változott, súlya megnehezedett, két kézzel markoltam meg. Mély levegőt vettem, és ismét egy támadással próbálkoztam, ezúttal biztosra vettem, hogy nem fog mellé találni, sőt...


//célpont Yurihime
HP:MAX
Páncél: MAX
Hobby Horse on Következő két körben minden támadásom életpontba megy, ha betalálnak :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 08 2013, 10:47

The member 'Jun' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Yurihime Hétf. Dec. 16 2013, 17:36

Jun-sama nem az egyetlen volt, aki engem szemelt ki célpontnak. Nagy, kerek szemekkel vettem tudomásul, hogy az ellenfél minden egyes harcosa arra tört, hogy rajtam érjenek el találatot. Komoly erőfeszítésembe telt, hogy ekkora nyomás alatt egyáltalán védekezésre emeljem a fegyveremet, és ha nincs Szophie-sama, akkor nem csak a vörös hajú kisasszony, de Ren-sama is sebet ejtett volna rajtam.
- Hálásan köszönöm, Szophie-sama! ^.^ - biccentettem mosolyogva, hogy viszonozzam a kedvességét és önfeláldozását addig is, amíg tettekkel nem tudom megmutatni. Hiszen a zöld csíkból még alig fogyott valami, még várnom kellett a lándzsám zöld fénybe borításával. Hirtelen nem tudtam, kit kellene támadnom, de úgy éreztem, meg kell próbálnom visszaadni Meredith-samának a rajtam ejtett találatot, így feléje fordítottam a fegyveremet, és egy hirtelen döféssel igyekeztem őt eltalálni.

// 70 HP 10 páncél
Támadás Meredithre //
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 16 2013, 17:36

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Desszertecskék vs Chaos Team 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Dec. 21 2013, 17:11

A Himécskét ért támadások sikertelenek, nem azért, mert bénák vagyunk, hanem azért is, mert jól védik az egyetlen healer-üket... Ez gáz... Phi-phie-chan is felfogja az én, illetve Regi támadását... Hát ez van, majd lesz ez jobb is.
- Arra mindig vevő vagyok, de most ki kapja az ingyen édességet? Razz- öltöm ki a nyelvem, de nincs is időm másra, mert látom, hogy Hime A pöttöm, hiperaktív vöröskét vette célba. Ezt persze nem hagyhatom, így máris a képességemhez nyúlok, és egy laza csettintéssel taszajtom odébb a lánykát, de csak egy icipicit, nem akarok túlzottan udvariatlan lenni...
- Gomene, Himesama Smile-  és már támadunk is rá, mindketten

PP: 33/33
HP: 130/130

Támadás Himére, első kocka Regi 44 sebzés, második Ren 5 sebzés
Soundwave Himére
Soundwave: 0/2

_________________
Desszertecskék vs Chaos Team 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Desszertecskék vs Chaos Team Empty Re: Desszertecskék vs Chaos Team

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.