Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narancs Part

+15
Saya
Silence
Seishin
Chakna
Tsujimoto Eiki
Blue-Eyes
Noxy
Miu
Asuka
Jun
Cearso
Shukaku
Cellindir
Angelica Katharina
Danee
19 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Cearso Vas. Dec. 07 2014, 19:17

Nem tudta mosolygás nélkül megállni, ahogy hatalmas integetéssel viszonozta az üdvözlésemet.
-Nem, nem igazán kellett sokat várnom.
Egy kis kecses hazugság még belefér. Ha már én hívtam egy ilyen szokatlan helyre, akkor ne panaszkodjak egy kis várakozás miatt.
-Nos, Jun, szerintem te is maradhatnál az egyszerű Cearso-nál. A Cearchi-t meg a lehető leggyorsabban felejtsd el. Sosem szerettem, ha így hívtak.
Az életkor említésére csak legyintek egyet.
-Ha a szüleid megengedték, hogy egy ilyen játékkal játssz, akkor szerintem egy minimális alkohollal sem lehet problémájuk. Egyébként én se iszom alkoholt, tehát ezek alkoholmentesek. De ha nagyon akarod, rendelek neked teát helyette. Nem eröltetek semmit se kisgyerekeke.
Odahívom az NPC-t akitől az adott italt rendeltem, és megkértem arra, hogy cserélje ki a lány italát. És amikor kéz volt a prodecúra, a lány elé tettem az újabb poharat.
-Ezek szerint Anat még nem újságolta el a híreket.
Mondom miközben kiveszek egy édességet a dobozból, amit azonnal kettétörök  és az egyik felét elkezdem rágcsálni.
-Szóval te lennél a T2-es kristályíró, akiről Anat beszélt. Mert azt mondta, hogy van már a céhben két kristályíró is, de személy szerint egyikőjüket sem nevezte meg név szerint. Persze Shu-chant már ismertem ezen a téren. Vele beszéltem is a dologról, de semmikép sem akart magasabbra szintre lépni a gyártásnál. Bár, meg tudom érteni.
Így nem volt nehéz kitalálnom, hogy ő lenne az akinek magasabb szinten van a készítése.
-Na szóval, a helyzet az lenne, hogy felkereste Anatot, mert szüksége volt egy fegyverkovácsra. És valahogy azután a beszélgetés után potenciális Artes tag lettem. Már csak a többieket kéne megismernem, de sajnos csak a te neved maradt meg.
És persze ez is csak amiatt a játék miatt van, de ezt nem tettem hozzá.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal10/5900Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Jun Hétf. Dec. 08 2014, 09:59

A bemutatkozás gyorsan meg is lett ejtve, és mint kiderült a fiú nincs oda a becenevekért, sem pedig azért, hogy ha cukibban szólítsuk meg.
- Cearso... Cearso... - ismételgetem a nevét néhányszor - Elég bonyolult név. De azt hiszem sikerült memorizálnom. Gondolom nem ez az eredeti neved. Jelent valamit, vagy van valami oka, hogy pont ezzel a névvel kezdtél el játszani? - kíváncsiskodom picurit. Már hozzászoktam, hogy a legtöbb játékos nevéből könnyedén ki lehet következtetni, hogy mi is a valódija, mert beceneveiket, vagy a teljes valódi nevüket használják. A szülők említésére picit elmosolyodok majd az italra pillantok és megrázom a fejem.
- Biztos vagyok benne, hogy megengednék, de nem emiatt nem iszom koktélt. Valószínűleg még a drogokat is megbocsájtanák, de persze én nem csinálnék ilyesmit. - nevetem el magam, majd pedig illedelmesen megköszönöm a teát amit rendelt  nekem a fiú. Miközben belekortyolok a gőzölgő italba a fiúra pillantok, ugyanis Anat nevét emlegette.
- Igen, nemsokára T3-as leszek. Nem kell már sok pont a fejlődéshez. Talán néhány kristálynyi. Shu-tan nem is fog magasabbra lépni. Azt mondta, hogy ö szereti a T1-es kristályokat mert azoknak a többségével nem lehet senkit bántani. Picit megértem, és igaza is van, de engem túlságosan hajt a kíváncsiság mi vár rám magasabb Tierben. - kuncogok majd egy újabb sütikére cuppanok rá. Miközben hallgatom ismét elmosolyodom. Tipikus Shu-tan, aranyos, és segítőkész mint mindig. Azonban a tagság említésére kénytelen voltam alaposabban végigmérni a fiút, összébb húztam a szemeim és tetőtől talpig végigmértem a fiút, majd a analízis végeztével egy sokat sejtető hümmögéssel zártam a procedúrát.
- Értem. - tartok egy kortyolásnyi szünetet, majd csak ezután folytatom a mondandóm - Szóval ha jól értem kellemetlenül érintett, hogy nem tudtad megjegyezni a céhtagok nevét, de ciki lenne megkérdezni Anatéktól, ezért szeretnéd, ha én mondanám meg ugye? Ne aggódj nem mondom el senkinek sem, ha így van. - veregetem vállon a fiút, mosollyal az arcomon.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal3984/4100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 15 2014, 17:12

-Igazad van, abban hogy ez nem az eredeti nevem, és még csak semmi köze sincs hozzá, hiszen ez csak pár karakter egymás mellé dobálva, amik ebben a sorrendben hangzottak a legjobban.
Persze hogy nem mondom el, hogy az eredeti nevem is köze van egy kicsit a mostani nevemhez, de erről senkinek se kell tudnia.
-Mondtam, én nem kötelezek senkit semmire. Vagyis nem mondtam, de ez így van.
Válaszolom ezt részben arra, hogy nem csinálna semmi olyat, amit nem viselne el a lelkiismeret, részben arra, hogy Shu-chan nem hajlandó Tiert lépni. Teljes mértékben egyetértek a nézeteivel, de ahhoz amit én el akarok érni, legalább kettes szinten kell lennie ennek a másodlagos jártasságomnak. Kortyolok egyet az előttem elterülő italból mielőtt tovább folytatom a mondandómat.
-Szerencsére Anat-nak is van egy kis sütnivalója, és néhány céhes növény segítségével elérte, hogy kettes szintre lépjek kristályírásból. Szóval most itt állok vagyis ülök kettes szintű kristályírással egyetlen árva recept nélkül.
Nem mintha panaszkodni akarnék, én csak a tényeket közöltem.
-Hááát..
Vakargatom meg egy kicsit a tarkómat. Nem teljesen így áll a dolog, de ez a legnagyobb része, ami miatt pont őt kerestem.
-Ennyire egyértelmű lenne a helyzet?
-Na meg egy kis probléma az is, hogy még nem vagyok tízes szintű, ezért nem tudok csak úgy egyszerűen elmenni a céhházhoz.
És visszamosolygok a lányra. Olyan bátorításra váró módon. Hirtelen olyan gyámoltalannak érzem magam, ritka pillanatok egyike, de ilyen is van.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal10/5900Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Jun Hétf. Dec. 22 2014, 21:34

Érdeklődve hallgatom a fiú válaszát a kérdésemre, amire készségesen válaszol is, közben pedig egymás után kapom ki a sütikéket. Ugyan én hoztam őket, és talán nem is annyira illő ilyesmit csinálni a vendég előtt, de van bőven ezért sem fogom vissza magam. Talán elnézi nekem, hogy ilyen torkos vagyok.
- Értem. Az én nevem az eredeti nevemből van. Jól hangzik, büszke is vagyok rá, és sokkal könnyebb ha valaki Junnak szólít mintsem valami hosszabb bonyolultabb néven. Nehéz is lenne megszoknom. -vetem oda a fiúnak, persze az már részletkérdés, hogy érdekelte-e ez a dolog. Majd pedig a kristályírásról is említett egy-két dolgot. Többek között a szívbemarkoló sztorit arról, hogy most szegénynek nincsenek receptjei ami alapján dolgozhatna. Ismerős érzés, és teljes mértékben megértem a helyzetét, szerencsére nekem nem kellett sokáig várnom, ugyanis hamar átörököltem néhány egyszerűbb receptet.
- Ha szeretnéd én szívesen odaadom az én receptjeimet. Nekem már úgysincs rájuk szükségem. Valójában az volt a tervem eddig is, hogy majd valaki olyannak adom tovább akinek hasznára válhat a dolog. De ha nem bánod először írnék egy üzenetet Anatnak, hogy áldását adja a dologra. - mosolygok a fiúra, majd pedig elkezdek bepötyögni egy gyors levelet a főnöknek.
Jun írta:Senpaii!
Épp egy fiúval cseverészek a narancsparton, és szeretné elvenni a... vagyis nem elvenni mert én szívesen odaadom neki... Szóval az van, hogy én is akarom a dolgot, de jobbnak látom, ha először megkérdezlek róla, mielőtt butaságot csinálnék.
Szeretném ha ö lenne az elsőm szabad?
Üdvözlettel Jun

Majd el is küldtem az üzenetet elégedetten, majd rádöbbenek, hogy elfelejtettem a kristályírás szót beleírni, így ismét elküldtem egyet Anatnak.

Jun írta:
Senpai!
Eszembe jutott, hogy Cearso-nak hívják.Ha rábólintasz már küldöm is neki a recepteket. o3o

- Most már csak meg kell várnunk, hogy válaszoljon. De biztosan igent fog mondani. Nem tudok olyanról aki szeretne recepteket, és át is vehetné. - közben pedig elöntött az elégedettség érzete is. Akár egy Sherlock, a fiú mozdultairól, ruhájáról, tekintetéből és hangszínéből sikerült leszűrnöm egy komplett sztorit, és igazam volt.
- Tessék itt egy névsor az Artes tagokról. - gyorsan bepötyögtem neki egy üzenetbe és már repült is neki, így biztosan nem fogja elfelejteni, és rosszul emlékezni sem a nevekre. - Gyakran szoktunk az első szinten is mászkálni, ugyanis még ott van az Artes pláza, illetve a cukrászda. Ott fogunk a napokban szülinapot ünnepelni is. Ha gondolod nyugodtan eljöhetsz, ott biztosan lesz alkalmad találkozni a többiekkel. Mindenki nagyon aranyos. Imádni fogod Saya-chant. Picit fiatalabb mint Shu. De vannak fiúk is ha őket... vagyis, nem olyan nagydarabok mint Anat, de... - vigyorgok a fiúnak, majd pedig egy újabb falat sütit harcolok le a torkomon.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal3984/4100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Asuka Csüt. Feb. 12 2015, 15:20

[Miu]

Szánsájn, lállipápsz, réjbóvsz... Szóval kellett már némi heppiness. Very Happy Nyalókát mondjuk pont nem csomagoltam, de hoztam helyette a kis kosárkámban saját készítésű naptejet, meg csokis parfét. Rendesen felszerelkeztem, hiszen ígértem én valamikor fincsi csoki-mokit valakinek, akit nem is olyan régen ismertem meg. Mivel pedig egy lányról van szó, ezért olyan helyre is hívtam meg, ahol csajos dolgokat lehet csinálni, és nem a szalonom az. Süttetni a hasunkat a napon, miközben finom csokoládékat falunk be két röplabda meccs között.
Csini kalap, vízálló smink, napszemüveg, bikini... szóval hozom a szokásos formám. Miuval itt beszéltem meg a találkozóm. Igaz, az üzenetben, amit küldtem, csak annyit mondtam, hogy keressen a rózsaszín napernyő alatt... De szerintem nem lesz gondja azzal, hogy megtaláljon, hiszen ez az egyetlen rózsaszín esernyő a parton. Meg aztán, nincs is most nagy tömeg itt, ami azt illeti. Egy hatalmas, felcicomázott fagylaltkelyhet tartva a kezemben köszöntöm a megérkező lányt. Van rajta minden. Csokiszirup, eperfagyi, színes drazsék, meg mogyoró, szóval minden, ami kell.
- Már azt hittem, elolvad a fagyi, Miu. Sad Tessék! Very Happy Remélem, nem olyan vészes. Csak most kezdtem el főzéssel foglalkozni. - éppen az ilyen finomságok miatt.
- Tudod, imádom a napsütést! *.* Meg a tengert. A való életben nem tehetném meg, allergiás vagyok a tengervízre. - belesétálok a vízbe, kalapostul, mindenestül, de csak annyira, hogy éppen a bokámig érjen. Persze egyből sikerül belelépnem egy kagylóba is... Ilyen az én formám. Lehajolok érte, majd felveszem a kezembe.
- Látod, milyen szép? *_* - mutatom meg neki is. Ebből biztosan kiegészítőt csinálok. Nagyon szép hajdísz lesz belőle.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal4530/4700Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Miu Szomb. Ápr. 04 2015, 20:02

/Asuka/

Nem régiben volt egy elég érdekesre sikeredett csapatos aréna harcom. Mármint ez majdnem csapatok elleni harc volt, mert az ellenfél csapat egyik tagja már a harcelején elveszett. Mindenesetre, így is mókás volt a dolog számomra, még úgy is, hogy végül a partnerem és én kikaptunk. Viszont Asuka beígért egy sütizést, még a harc elején valahol. Már-már kezdtem, úgy gondolni, hogy elfelejtette és nem lesz végül semmi se ebből a sütizésből, mikor is jött nekem egy üzenet Asukától. Izgatottan olvastam az invitáló üzenetet. Édességek és tengerpart. Ez az egész még jobb is lesz mint vártam…Már csak egy apró problémát kell megoldanom. Be kell szereznem egy fürdőrucit, mert azom még nincsen. Persze előbb elmentem a levélben említett helyre, hisz hol máshol lenne a legegyszerűbb fürdőruhát beszerezni, mint a strand környékén. Mármint ebben reménykedem. Egy bő félóra alatt sikerült is megvennem azt amit szerettem volna, majd gyorsan magamra is kaptam most már rendben vagyok. Már csak meg kell keresnem a Pink Ladyt. Kis nézelődés és mászkálás utána meg is leletem az üzenetben említett rózsaszín napernyőt és már oda is libbentem Asuhoz.
-Szia!
Többet nem is nagyon volt időm szólni, mert már le is lettem támadva egy hatalmas kehely fagyival.
-Öhhmm…Bocsi…Kicsit sokáig tartott megvennem a bikinim. De olyan sokat azért még nem késtem, ugye? Még a fagyi se olvadt el ^^” – megkóstolom a fagylaltot – Nem vészes, sőt kifejezetten finom.  :3
Lehuppanok és neki kezdek ténylegesen is a fagyizásnak, bár ez kissé hatalmas adag. Nem hiszem, hogy mindent megfogom bírni enni.
-A napsütést én is szeretem. A tengert még nem tudom, még sose jártam tengerparton kint és itt is csak most először járok errefelé…Allergiás vagy a tengervízre? Ilyenről se hallottam még eddig.  Surprised
Lassan eszem azt a hideg édességet amit kaptam. Közben Asu visszatért egy tetszetős kagylóhéjjal a kezében.
-Tényleg elég szép. *-* De hallottam olyan csigaházakról is, amikbe ha nincs lakó, akkor vissza lehet benne hallani a tenger morajlását. Mindig is kíváncsi voltam rá, hogy tényleg igaz e a dolog vagy csak mese. – a hangomon egyre jobban lehet hallani a gyermeki lelkesedést és végül, ha már a kagylóknál és csigaházaknál tartunk, akkor miért is ne gyűjtenénk párat, úgy is olyan szépek mind – Mi lenne, ha neki állnánk kagylókat és csigaházakat gyűjteni?
Robbant ki belőlem hatalmas lelkesedéssel a kérdés, ami gyorsan átment egy kisebb zavarba.
-Mármint, ha te már nem találtál ki valami mást…Meg…meg még előbb befejezem a fagyimat, hogy ne menjen kárba és olvadjon el, míg mással foglalkozunk…  Embarassed
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal10/2100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (10/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Asuka Hétf. Aug. 31 2015, 17:44

Elmondhatom magamról, hogy olyan körökben mozgok, ahol nem maradnak rejtve a vörös indikátoros játékosok. Miu azonban számomra totál ismeretlen, éppen ezért akartam találkozni vele még minél hamarabb. Egyébként kedves lánynak tűnt, még ha engem nem is ez érdekel igazán. De nem bökhetem oda neki a kérdést csak úgy, mindennemű előzetes ismerkedés nélkül, hogy te, figyuzz már, neked mitől piros a Simses karakterkijelölő ikonod? Rolling Eyes
Szóval mindenképpen találkozni akartam vele, erre pedig mi lett volna jobb helyszín a tengerpartnál? *-* Mindig is imádtam a tengert, még ha ritkán is sikerült eljutnom igazi strandra. Pedig kifejezetten chilles dolog a dögös úszómesterek kockahasát bámulni a napfényben.
Úszómester itt ugyan nincs, de fagylalt még éppen akad. :3 Miu érkezésével leveszem a fejemről a nyári kalapot, és lerakom magam mellé, hogy ezután biztonságban tudjam fagylalttal traktálni. A kehely olyan jól néz ki, ha nem lenne finom is, akkor Aincrad elleni bűncselekmény lenne megenni. Persze, nem a kelyhet, hanem ami benne van. A sok szirup meg színes csokidrazsé teszi azt a csodát, amitől sokkal, de sokkal finomabb, mint egy közönséges fagylalt. :3 Még az extrém ízűeket is szeretem, például az algásat, de ahhoz most nem volt kedvem. Valamiért kevesen vannak oda itt ezekért az ízekért, pedig ez egy japán játék, és japánok vagyunk, legalábbis eddig azt hittem. Suspect
- Ugyan, semmi baj. :3 Legalább olyat találtál, ami tetszik is? *-* - természetes, hogy megnézem magamnak, milyen bikinit választott. Mindig megnézem mások ruháját. Ha pedig nem áll jól nekik, néha azt is megmondom. >.>
- Az csak mese... - végighallgatom, amit a kagylókról mond. Sokan csinálják azt, hogy a fülükhez tartják az ilyen kiürült kagylóhéjakat, és azt hiszik, hogy a tengert hallják. Amikor kicsi voltam, akkor engem is sokat hülyítettek vele.
- Valójában csak egy egyszerű fizikai jelenségről van szó. A kagyló hangerősítőként működik, és meghallod azokat a halk hangokat, amiket szabad füllel egyébként nem hallanál... Például a tested zajait, meg a levegő vibrálását. Csak egy rezonátor. - tárgyilagos kijelentésem közepette nézegetem a talált kagylót.
- Hümm... szerintem a saoban például nem is működne. ^^ Itt nem működik se a biológia, se a fizika. >.> - leteszem a kagylót magam mellé, és inkább a fagyival kezdek el foglalkozni. Belemártom a kiskanalat a csokiszirupba, és egy darabka, epres-csokis nyalánkságot kanalazok fel vele. Guszta. *w*
- Deeee tényleg gyűjthetnénk kagylókat! *-* Ez sajna pici... de ha találunk egy nagyot, ki kell próbálnunk. - a lelkesedés azért nem marad el, bármennyire is összetörtem most pár olvasó gyerekkorát azzal, hogy ezt a jelenséget megmagyaráztam. Razz
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal4530/4700Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Danee Pént. Feb. 05 2016, 14:42

--- Noxy ---

Gondoltam leugrom kicsit úszkálni a szikrázó napsütésbe, egyenest a negyedik szinten jól ismert Narancs partra, lubickolok majd egy hatalmasat a hűsítő vízben, ha már nagyon melegem lesz az isteni napozástól
Ja, ja! Remek lesz - gondoltam én - csak lazulok a kellemesen meleg homokfövenyen, élvezem a drága jó semmit tevést, és csak azért könyökölök majd fel időnként, hogy két formás nő fenék megbámulása közben keverjek magamnak valami remek kis szomjoltó koktélt.

Na igen. Ez volt a terv.
De...
De sajnos elég csúf idő fogadott, szürke felhőket zavart a szél odafent, alig akadt egy-két percre némi napsütés, a víz se esett igazán jól, így hogy nem volt időm se lehetőségem kicsit süttetni a hátam, hogy majd a habok közt hűlhessek le.
Csak tébláboltam, elkámpicsorodva a hűvös homokban gázolva és azon gondolkoztam, hogy vajon mi a fenéért nem fordultam még vissza a teleportkapuhoz, és miért várom itt a csodát, hogy újra a megálmodott strandidőt élvezhessem

Aztán feltűnt, hogy az öblöcske két oldalán, mélyen a vízbe benyúló sziklaszírteken egy egész kis regimentnyi emberke kushad kempingszékekben, üdítőt kortyolgatva, halkan susmogva egymás között.

És persze a lényeg: Pecáztak!
Mindegyik keze ügyében ott volt egy vagy két pecabot kiveszítve, a tartókon pihentetve, a damil végén pedig, ahogy nagy hunyorogva ki tudtam venni, messze-messze bent a vízben egy-egy úszó himbálódzott a víz tetején.
Na mondom: ezek őrültek. Lejönni ide, a strandparadicsomba, horgászni! Megáll az eszem.
De csak közelebb sétáltam, sőt, végigcaplattam a hátuk mögött. Hát volt itt mindenféle korosztály és nem képviseltje, mintha nem is öregurak és megfáradt középkorúak sportja lenne amúgy.
- Milyen a fogás? - kérdeztem az egyiküket.
- Jó, jó, príma, pont erre az időre vártunk - hangzott a válasz.
Végül hogy hogynem én is lehuppantam és leporoltam a inventoryból elúhűzott tákolmányom, amit időnként megátalkodott módon pecabotnak is merek nevezni.
Behajítottam hát én is a csalit és vártam, mi akad a horogra, közben lestem, hátha erre vetődik valami új arc.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal7644/7700Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Noxy Hétf. Feb. 08 2016, 18:29

//Danee

Negyedik szint, Narancspart.
Ahhoz képest, hogy tél van, itt a hangulat nagyon Hawaii-szinten teng. Minden olyan trópusi, olyan színes, olyan remek.
Csak két probléma volt: az első, hogy az idő olyan borongós volt, mint a borús kedvű jóembereké, és persze nekem se volt éppenséggel túl jó hangulatom. A másik probléma meg az, hogy én vagyok itt a kukktojás a sötét stílusú megjelenésemmel. Habár most nem fedtem el magad a köpenyem és a csuklyám rejtekébe, hanem szabadon, lazán mászkáltam a környéken, hogy megismerjem azt.
Ha napos lenne az idő, és melegebb is, akkor bizonyára igen nagy dinóm-dánom lenne itt télen és nyáron, tavasszal és ősszel. Ugyanolyan örök nyár lehetne itt, mint Hawaii-n. Eszembe jutott egy magyar dal:

Nyár van, alig fürdőruhában
Égetem magam a napon
Nyár van, terepszínű világban
Feltűnő vagyok, tudom

Itt a party igen itt a nyár
A szerelempart csak minket vár
A tenger meleg, a sátor nagy
És megkaphatsz, ha bátor vagy
A kempingágyamon Balatonszárszón
Összebújhatunk, több, mint százszor

Dom dom digidom
A szívem nem adom

Egy hálózsák alatt úgysem férsz el
Bújjunk össze gyere inkább kétszer

Dom dom digidom
A szívem nem adom

És ha lesben áll egy cápa (ah ah)
Áldozatra várva
Szinte felfal a szemével
Mi legyen?

Refr.:
Valahol messze délen
Örökös napsütésben
Szirén énekemmel
Elkábítom
Valahol egész délen
A szerelem tengerében
Én is megfürödnék
Elárulom


De én bizony nem vagyok az a fürdőruciban pózolgató típus, sokkal inkább vadászni és halászni szeretek. De ha már erről van szó, akkor talán horgászni is kéne. Miért is ne? Mióta kiderült, hogy bugom volt, és azt kijavították, kong a trófea-zónám az ürességtől, két bestia híján.
Rögtön nekiláttam keresni egy helyet, ahol a legnagyobb az esélye annak, hogy ki tudok fogni finom halacskát. Hamar találtam is egy partszakaszt, ám már volt ott pár pecázó alak. Egyedül csendes, de a Szöszi óta már többnyire értékesebb számomra, ha van egy-két fős társaságom (határon belül), akikkel el tudom ütni az időt, és kibeszélni a múltban történteket és tapasztalatainkat. Le is battyogtam a kis társasághoz.
- Jó napot - köszöntem, majd lehuppantam az egyikük (Danee) mellé, majd kikészítettem a pecabotomat. A csalim szép ívben a fejem felett beröppent a vízbe, mint egy szitakötő, ami kecses kamikaze-t hajt véghez.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal2457/2500Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Danee Szomb. Feb. 20 2016, 15:25

A horgászás unalmas.
Bármennyire is szerettem volna bebizonyítani magamnak az ellenkezőjét, az elmúlt percek, amik leginkább óráknak tűntek csak erről erősítettek meg.
Ülni.
Figyelni.
Inni.
Lehetőleg nem lármázni.
Horgászatról beszélni. Rém unalmas. Kit érdekel, milyen nagy halat fogtál legutóbb?!!!
De azért igyekeztem jó pofát vágni, ha végre valakivel tudtam egy pár szót beszélgetni, mert akármilyen láma is a téma, még az is jobb mint csendben gubbasztani és  hülye vizet figyelni.
Én persze nem nagyon kérkedhettem ilyesfajta eredményekkel, az a pár horgász akcióm Miuval meg még pár ismerősömmel, nos...
Nem hozott túlzottan nagy sikert.
Hiszen tudjuk: a bakancs meg a zokni nem számít halnak igazán. Még ha ez a fura rendszer oda is számítja őket, ha a vízből pecázom ki.
Na és persze a tintahal, a hínárról ne is beszéljünk.
Jut eszembe hínár, Hinari vajon mit csinálhat most? Vajon horgászott már ő is itt Aincradban?
És ha igen, vajon akadt már a horgára hínár?
És nevezték már emiatt Hínárinak?
Na mindegy, megint elkalandoztam valami abszurd irányba.
De hát ha itt minden dög unalom!
Mindjárt szedem magam és hazamegyek, mert nem igaz, ami itt megy.
Ráadásul még lányok se nagyon vannak a környéken, az is mind a pasijával jött ki, ha jól látom.
Eh
Épp forgatom a fejem körbe-körbe, mert már elegem lett az egyhelyben üléstől, s az iménti fogás óta semmi sem jött még, amikor...
... egyszer csak ...
... megláttam ...
Egy nőőőőő! Fiatal, egész szemrevaló.
Történetesen le se tudtam venni a szemem róla.
Mondjuk nem azért mert, annyira kihívóan öltözködött volna.
Épp ellenkezőleg.
Egy kissé darkos a csajszi.
Vajon ilyen magába zárkozó? Lehet hogy punk?
Vagy rocker?
Vagy Triniti cosplayben van, csak szemüveg nélkül?
- Oh, hello - böktem ki zavaromban
Azt hittem majd szépen tovább sétál, ahogy azt várni lehetne, meg ahogy a többiek is, akik pasival voltak.
Erre ő ...
Megáll mellettem
Leüll.
És kipakol.
Én meg árgus szemmekkel nézem, mit művel:
Most komoly, hogy IDE ült? MELLÉM?
- Csak nem horgászol te is? - tettem fel a kérdések kérdését.
Barom! Minek kérdezed, mikor a napnál is világosabb.
Sőt, már be is dobta a horgot.
Üm. Gyakorlottnak tűnik.
- Gyakorlottnak tűnsz - mondtam ki hallhatóan is a gondolatom. Aztán a szám elé rántottam a kezem, ahogy meghalottam a saját szavaimat
- Mármint, gyakran jársz ide?
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal7644/7700Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Noxy Szer. Feb. 24 2016, 18:39

Horgászkodás. Mily békés és nyugalmas, de van, amikor egy jó csevej jobbá teszi a hangulatot. Nem kellett erre sokáig várni, a fiatalabb srác mellettem megszólított. Megérdeklődte, hogy gyakran járok-e ide. Habár meg is jegyezte, hogy gyakoroltnak tűnök. Na igen, gyakorolt vagyok, ezt pedig a harmadik jártasságaim fejlesztésének köszönhetem, de a bűvészkedést is még gyakorolnom kell, akárcsak a főzöcskézést, ami persze nem az én erőssáégem még a valóságban sem.
- Először vagyok itt - feleltem a kérdésre. - De igen, valóban gyakorolt vagyok, mert sokat szoktam vadászni és horgászni, csak sajnos rengeteg zsákmányom odaveszett egy bug miatt, így újra kell kezdenem mindent. De szerencsére eme jártasságom szintje nem apadt, csak növekszik szépen, ahogy szeretném, hehe...
Megeresztettem egy könnyed kis halk kuncogást. A horgászbotomat kicsit felhúztam abban reménykedve, hogy tán fogásom van, de kiderült, hogy semmi sem harapott a horogra, még maga a halál sem. Kissé csalódottan dobtam vissza a csalis horgászzsinórt.
- Na és te? Először vagy itt, vagy gyakran jársz ide? Szoktál vadászkodni? - érdeklődtem meg a mellettem ülő sráctól. Látszólag kissé feszültnek érzi magát. Biztos azért, mert talán ritka eset nála, hogy lányokkal találkozik, vagy ilyesmi. Esetleg tetszem neki, vagy valami. De ilegalább nem egy félnótással van dolgom: Yuichi óta ez az első ilyen normális srác a közelemben.
De nem csodálkoznék én semmin. Különben is egy ilyen jópofa srácot szívesen látnék a közelemben. Máféle pofájú srácokat meg minél messzebb tőlem, néhány monoklival a képében. Kár, hogy ilyesmit nem lehet hagyni ebben a rohadt játékban.
- A nevem Noxy, csak simán - nyújtottam feléje a jobb kezemet kézfogásra. - Kardforgató vagyok. Örülök, hogy megismerhetlek. Kérsz egy kis itókát, hogy hangulatosabban teljen a horgászat? Remélem, jobban bírod az alkoholt.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal2457/2500Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Danee Szomb. Feb. 27 2016, 13:24

Kifogtam az imént, kedves olvasó, ha nem figyelted volna a kezemet: egy zoknit. Igen azt. A ritka és veszedelmes zoknik legocsmányabbikát, az iszamos, bűzös és sáros terepszínű vastagzoknit. Vissza is dobtam gyorsan sunyiban, míg a szomszédaim meg nem pillantják, milyen gyászos első kapásra leletem, had ázzon a lelkem még egy picit itt a vízben, hátha másnak is "szerencséje" lesz hozzá.

No de visszatérve a jelenhez.
Nos ...

- Aham - bólogattam aprókat a szavait hallgatva, bár a bugos történet hallatán kicsit megemelkedett a szemöldököm. Érdekes lett volna megtudni a részleteket, de nem akartam rögtön ilyen mélybe ereszkedni, ami a beszélgetés szintjét illeti, had ringatózzunk tunyán kicsit még a semmitmondó közhelyek pocsolyájának felszínén.
Viszont a könnyed vidámsága némiképp szívderítő hatással volt rám, és a kezdeti fásultság, amit a tagjaimban és a homlokom ráncai közt éreztem elnehezülni eleddig, most szépen kezdett feloldódni
- Én már sokszor jártam errefelé. Ha nem is nevezhetem még a törzshelyemnek, azért mondhatjuk, hogy a nagy kedvenceim közé tartozik, ha kikapcsolódásról van szó - igyekeztem megfelelni a feltűnedező elvárásoknak. Ugyanis, ha már az elején a különbségeket és a negatívumokat láttatja az ember a beszélgetőpartnere felé, akkor annak a társalgásnak csak hamar vég fog szakadni.
- Mondjuk, horgászni elösször jöttem ide. Nem is tudtam, hogy ilyet is szoktak itt, én általában akkor jövök, ha jó az idő, tudod: strandolni, búvárkodni, napozni, egyszóval a könnyed kikapcsolódás jegyében, no meg felfrissülni.
- De ez most egy ilyen nap -
néztem fel a borongós égre - A horgászás is megteszi, ha már a strandidőnek annyi
- Amúgy igen, vadászgatni is eljárok hébe-hóba

Jön egy kéznyújtás, meg bemutatkozás, és ahogy azt illik finoman megrázom a női kezecskét, majd én is kibököm a magam nevét:
- Danee. Én is örülök. Korábban én is kardforgató voltam. Most már pajzsot is cipelek magammal
- Persze, mid van? -
kicsit meglepő számomra a kérdés, de csak mert magam is amolyan ital-készítő amatőr vagyok, így hát kíváncsivá tett, mivel is rukkol elő
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal7644/7700Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Blue-Eyes Szer. Jún. 15 2016, 10:05

//Shu//

A levélváltások után ebben a helyszínben állapodtam meg Shuval és sárkányával. Nem az első szinten van, mint korábbi találkozásunk színhelyei, ugyanakkor nem is egy város közepén, ahol bárki hallhat minket. Egy egyszerű, ám szép part, bár én inkább a narancsligetben pihentetem tagjaim, várva, hogy a páros rám találjon. Nem szívesen megyek a víz közelébe, elvégre ilyenkor ott van a legtöbb ember. Jobb itt, távolabb a lármásoktól. Némi ajándékkal is készültem leendő társaságomnak. Nem sok, sőt, azt sem tudom valójában, hogy szeretik-e, de talán jól esik majd nekik a nálam lévő fagyi. Tízféle van az eszköztáramban, abból csak találnak  kedvükre valót. A maradékot pedig el is vihetik, tekintve, hogy nem rajongok az édességekért. Fagyit is csak  olyat eszem, ami kesernyésebb, mint például a joghurtos, vagy a citromos, esetleg valami más  savanyú gyümölcsös. Azt sem sűrűn. Ha nincs Shu és a kávé, akkor eszembe sem jutott volna venni. Így viszont azóta, hogy megkaptam tőle a zsákokat, azon töröm az agyam, hogy hogy lehetne ezt viszonozni. Ennél több nem jutott az eszembe. Nem vagyok nagy mester az ajándékozások terén. Meg úgy semmi társasági akármi terén, hacsak nem olyasvalamiről van szó, mint a régi partik, amiket a nagyapám házában ejtettek meg. Akkor sem volt más dolgom, mint zongorázni, mosolyogni, meg beszélgetni a bátyámmal és néhány kedves ismerősömmel. Németországban. Nem Japánban, vagy egy játékban.
Visszatérve a jelenbe... A fák árnyéka kellemes hűvöst ad a kinti melegben. Ideális idő a fürdőzésre, már ha tölteném ilyesmivel az időmet. Nem töltöm. Még csak horgászni sem horgászom, így marad a narancsosban való pihenés, míg várom a többieket. Aztán azon gondolkodom, hogy jó ötlet volt-e ez az egész. A végén még megint előállnak valamivel, amivel próbálnak megtörni, vagy tudom is én mi. Múltkor is kifogtak rajtam. Túl könnyen. Az az alattomos sárkány... Még, hogy úgy hálálom meg, ha velük eszem... Az egész nem volt több egy csapdánál. A gond csak az, hogy ha megint előállnak egyel, akkor kiderül, hogy önszántamból sétáltam bele. Csak úgy, mint legutóbb.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal590/600Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 15 2016, 10:25

Türelem, rózsát terem. Már egész sok rózsa volt a kertben, és ráadásul mostanában volt a fő virágzásuk is, május végén, június elején. Ugyan nem ez győzte meg Shut arról, hogy szót fogadva a sárkánynak ne keressen téged, de talán ez is szerepet játszott a temérdek tennivaló mellett. Sok volt mostanában a nyári eső a szafari területén, ami eléggé megnehezítette a kikapcsolódásukat, és ha a rendszer nem tisztította volna meg automatikusan az idomár ruháját, vagy a sárkány tollazatát, akkor mindig kismalacként érkeztek volna a céhbe... szóval nagyon jól jött most a napsütéses negyedik szint ajánlása. Shu egyrészt örült annak, hogy kidugod az orrodat az erdőből, vagy az első szintről, azt azonban furcsállotta, hogy azonnal egy ennyire zsúfolt helyet választasz. A part ebben a jó időben hemzseg az emberektől, ők pedig úgy tudták, hogy nem éppen társasági lény hírében állsz. Mindenesetre készültek fürdőruhával, és a teleportkapunál is nyári öltözetben jelentek meg... vagyis csak Shu, hiszen Timi megint csak a szalagját és a nyerget viselte, mint mindig. Kellett egy kis idő, míg a nyomodra bukkantak, ám gyorsan összerakták, hogy valami félreeső helyen kell keresni téged, és mi lenne erre alkalmasabb, mint a narancs liget. Arra, hogy beérjenek a gyümölcsök még várni kellett egy picit, és már virágok sem voltak a fákon, szóval nem volt olyan szép, mint a rózsakert, ha te azonban itt akartál találkozni, akkor ide mentek el érted. Timidus gyalogosan érkezett, a nyeregben a lánnyal, de csak féloldalasan, lábait a sárkány oldala mellett lelógatva, és már messziről integetett neked. Amikor odaértek, Timi először meghajolt, majd leült, Shu pedig csak lejjebb csusszant, hogy a földre kerülve hátát a barátjának vethesse. Nem akart kényelmetlen helyzetbe hozni, te talán nem toleráltad volna az azonnali ölelkezést, a kézfogást pedig rühellte, így csak intve és szóban köszöntött.
-Halihó! Itt is vagyunk! Szép helyet találtál nekünk, köszönjük szépen a meghívást.

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal12695/10100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Blue-Eyes Szer. Jún. 15 2016, 10:51

Nem tart sokáig észrevennem a közeledőket. Már csak azért sem, mert lényegében ők az egyedüliek, akik erre tartanak. Pontosak, mint ahogy az elvárható olyanoktól, akik maguk sem tolerálják a késést. Legalábbis Timi biztosan nem, ebből kifolyólag pedig nyilvánvaló, hogy az idomár sem késik, ha a sárkánnyal együtt megy valahová. Az integetésre én is intek egyet feléjük, hogy lássák, tényleg én vagyok az. Nem kelek fel, csupán valamivel jobban felülök, mikor ideérnek, tekintve, hogy ők is hamar kényelembe helyezik magukat.
- Sziasztok! Én köszönöm, hogy eljöttetek! Gondoltam ez a hely megteszi, csak hogy ne mindig az első szinten találkozzunk - jegyzem meg.
Nem mintha minden időmet azon a szinten tölteném. Akkor aligha fejlődnék bármit is. Most, hogy itt vannak, kissé zavartnak érzem magam. Ez már a harmadik alkalom. Amióta a társam meghalt, még egyetlen személlyel sem találkoztam ennyiszer szándékosan, márpedig az utóbbi kettő az volt. Én kértem a segítségüket, ők pedig jöttek. Mintha valami bajba jutott állat lennék. Nem, ez nemigazán a megfelelő hasonlat! Vagy mégis? Mindegy! Most nem ezzel kell foglalkoznunk, sokkal inkább azzal, amiért ide hívtam őket, vagy egyáltalán találkozni akartam velük.
- Múltkor nem volt alkalmunk átbeszélni, hogy miket hibáztam - térek máris a lényegre, nem húzva az időt.
Igen, tudom, hogy miattam nem volt rá idő, tekintve, hogy tőlük minden bizonnyal maradhattam volna még. Én vagyok az, aki hosszabb távon nem bír megmaradni egy társaságban, mert amint valamiféle egyszerűbb beszélgetés felé terelnék a témát... Na meg át akartam magam is gondolni a történteket, hátha rájövök valamire, de mindig arra jutottam, hogy jól döntöttem. A tőlem telhető legjobban, ami aligha csoda, tekintve, hogy nem hallottam a másik szemszögéből. Nem nyitották fel a szemem, nem világítottak rá olyanokra, amik "harc" közben történtek, vagy lehettek volna máshol. Amint komolyabban belelendültünk, Timi lényegében elnémult, ami érthető is. Egyszerűbb később megvitatni, most pedig ezért vagyunk itt. Ó, igen, meg másért is.
-  Jut eszembe... - motyogom magam elé, aztán lehívom az inventorymat, hogy előkerítsem belőle a fagyit.
Van itt hagyományos csoki, vanília, puncs, citrom, csak hogy én is tudjak belőle enni, meg még másik hatféle. Néhány tölcsért meg kanalat is előszedek, ha akarnak lapátolnak a tölcsérbe, ha nem, hát egyszerűen kanalazhatják is, engem az sem zavar.
- Ha szeretitek, kérlek, vegyetek! Ilyen melegben ez volt az egyetlen, ami eszembe jutott, köszönetül a kávéért - mosolyodom el, még mindig kicsit zavartan.
Remélem nem lőttem ezzel nagyon mellé. Ha igen, hát majd megkérdezem, hogy mit szeretnek a fagyi helyett.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal590/600Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jún. 16 2016, 07:16

Meg akkor sem, legalább is igyekszik nem késni, ha egyedül van. Timi a legtöbb dolgot az idomártól tanulta, csak éppen ő végletesen kezeli. Azért, mert hazudni csúnya dolog, nem hazudik soha, és azért, mert pontosan kell érkezni, mindig pontosan, vagy előbb érkezik. Úgy tűnik te is valami hasonlóra gondoltál az első szinttel kapcsolatban, bár azért elég hatalmas ahhoz, hogy jó párszor találkozhassatok mire eljuttok odáig, hogy akár csak át kelljen haladni egy olyan ponton, ahol már találkoztatok. Shu csak legyint, jelezvén, hogy semmiség az egész.
-Ugyan, ezt nem kell megköszönnöd. Megígértük, tehát itt vagyunk.
A zavartságodnak hála nem nagyon erőltetik a saját témáikat, hagyják, hogy te vesd fel, miért is szerettél volna velük találkozni. Az, hogy megint a hibáiddal hozakodsz elő picit bántja Shut, de mivel sejti, hogy a kérdés nem neki szólt, hanem a sárkánynak, így csöndben marad. Timidus már el is kezdené megadni a választ, amikor is elő kerül a fagylalt. A Cearsos meccs után egy ideig nem kívánták az ilyesmit, az azóta azonban már eltelt egy kis idő, így mindketten megnyalják a szájukat. Azt, hogy ezt ki kitől tanulta, már nehezebb lenne megmondani.
-Ó, de aranyos vagy! Köszönjük szépen!
Nem udvariaskodik vagy kéreti magát egyikük sem, Shu tölcsért ragad, és felpakol pár gombócot, majd Timi mancsába nyomja a fagylaltot, majd magának is szed szépen.
-Nagyon finom! Viszont vegyük úgy, hogy ajándékba kapjuk, mert a kávéért már megvolt a köszönet. Meg... nem is szeretem az ilyen viszonozgatós bigyókat, mert így olyan, mintha elvárnánk. De nem zavarlak titeket tovább, mondd csak Timi.
A sárkány bólint, nyal egyet a fagylaltból a hosszú nyelvével, majd belekezd a mondandójába.
-A kérdésedre válasz helyett inkább egy másik kérdéssel, kérdésekkel igyekszem megadni a választ. A Dojoban kiválogattad a számodra legelőnyösebb felszerelést. Mit tettél azóta azért, hogy azok a tárgyak valóban a felszerelésed részét képezzék?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal12695/10100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Blue-Eyes Csüt. Jún. 16 2016, 15:17

Akár megígérték, akár nem, rám áldozzák az idejüket, amit illik megköszönni. Főleg, hogy nem épp kikapcsolódás céljából vagyunk itt, legalábbis így vélem. Az, hogy az aranyos jelzővel illet, csak tovább fokozza pillanatnyi zavarom. Mondták már rám, nem arról van szó, hogy nem, ugyanakkor egyik sem nézett ki úgy, mint egy kislány. Sokkal inkább srácoktól hallottam ilyesmit, aminek fogadtatása eléggé változó volt, a feladók személyének függvényében. Volt, akitől zavaró volt, ugyanakkor szívesen hallgattam, ugyanakkor olyan is, akit legszívesebben megütöttem volna ezért. Talán olyan is előfordult, hogy megütöttem valakit ezért, ez azonban még az eredeti világban zajlott, nem itt.
- Semmiség - közlöm egyszerűen, miközben nyugalmat erőltetek magamra.
Miután szednek, én is szedek magamnak egy keveset a citromosból. A többi részemről érintetlen marad, és ezt sem viszem túlzásba. Ugyan tölcsérre pakoltam, egy kanalat magamnál tartok, hogy azzal apránként lapátoljam el a magamhoz vett fagyit. Megjegyzésére akaratlanul elmosolyodom. Nagyban megkönnyítette a dolgomat.
- Nem bánom. Akkor, mivel ajándékot nem illik visszautasítani, gondolom szívesen magatokkal viszitek a maradékot, ha végzünk. Ti minden bizonnyal el tudjátok pusztítani, velem ellentétben - mosolygom tovább.
Igen, ez alól nem találhat kibúvót, bár nem is úgy ismerem őket, hogy nagyon akarnának. Az lepne meg, ha mégis ellenkeznének. Innentől kezdve pedig a sárkányt hallgatom. Kérdésén elgondolkodom egy kicsit. Nem mondanám, hogy sokkal másabb dolgokat tettem, mint eddig. Ami azt illeti, tényleg nem, főleg, hogy azóta kicsit megváltoztak a körülmények.
- Beismerem, hogy amiket tettem, azoknak nem pont az volt az oka, hogy megszerezzem az akkor összeszedett felszerelést. Voltam küldetéseken és kazamatában, hátha szerzek valami olyat, ami előrébb segít, vagy legalább nyersanyagot a megkovácsoltatásukhoz, ugyanakkor... Mióta tiert léptem, inkább azon gondolkodom, hogy most mi lehetne az ideális felállás. Ehhez újra térképeztem a bővült lehetőségeket. Már csak az kellene, hogy megtaláljam az ideális koncepciót - felelem.
Tehát, lényegében, semmire nem jutottam. Persze, aranyat szereztem, ami nem egy utolsó dolog, főként, ha meg kell vennem, vagy valakivel megkovácsoltatnom a szükséges tárgyakat. Mondhatni a pénzszerzés is élen jár. Ezzel lehet, hogy csalódást okozok a sárkánynak, de mostanság ennyi tellett tőlem. Valószínűleg többet járt azon az agyam, hogy miket hibáztam, mint azon, hogy honnan szedjem össze az akkori felszerelést.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal590/600Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Shukaku Pént. Jún. 17 2016, 05:32

Attól, hogy zavarba jöttél Shu csak még aranyosabbnak talált, de ezt igyekezett ezúttal a fejében tartani, a gondolatai között. Nem tudta pontosan, hogy miért jöttél zavarba, hiszen az a mondatrész mindössze a megköszönés része volt számára, nem konkrét kijelentés. Nem mintha ne talált volna aranyosnak, de fagyi nélkül ezt biztosan nem kötötte volna az orrodra. A semmiség kijelentésre Shu bólint, majd egyszerre legyintenek, csak míg az idomár a kezével teszi ezt, a sárkány a farka végével. Azzal, hogy most te fogtad meg őket, egy elismerő pillantást kapsz még Timitől is, megszólalni azonban Shu szólal meg, elfogadva a felajánlást.
-Rendben, akkor elvisszük a maradékot. Köszönjük szépen!
-A citromos kivételével.

Teszi hozzá a sárkány, aki az idomárral ellentétben megfigyelte, hogy te csak abból eszel, így azt meghagyja neked. A válaszodat mindketten evés közben hallgatják. Míg Shu kiélvezi az ízeket, és igyekszik úgy enni, hogy egyáltalán ne legyen maszatos, elkapkodva a lecsöppenő részeket, Timidus csak ütemesen öltögeti a nyelvét, és csak akkor változtat a metóduson, ha a fagylalt már a mancsára került. Már kidolgozta a fagylaltevés legtökéletesebb módszerét, és ahhoz ragaszkodik. Előbb is végezne, mint Shu, ha nem kellene válaszolnia.
-Amennyiben megosztod velem a terveidet, megpróbálok segíteni az ideális felszerelés összeállításában. Ha úgy gondolod, hogy hosszabb ideig fogod a kettes tiert hordani, akkor felhívom a figyelmedet arra, hogy a kovácsoknak lehetősége van az item kis mértékű átpontozására, mindig az item tierjének megfelelő pontot tud egyik statról a másikra áthelyezni. Ezen felül neked is lehetőséged van plusz statokat adni a fegyverednek, ehhez azonban ércekre és növényekre van szükséged. Az azonban pozitív dolog, hogy előre nézel, és nem pedig hátra. Az üzeneteidben is a hibáidra kérdeztél rá, ami negatív gondolkodást feltételez a részedről. Amit az adott szituációban elérhettél, azt nagy százalékban elérted.
Ezután csak egy szusszanásnyi időt hagy, hogy feldolgozd a válaszát, arra azonban nem hagy időt, hogy reagált is, mindössze egyszer nyal a fagyiból.
-A következő kérdéseim: Hogyan harcolnál egy ellenféllel felszerelés nélkül, és miként vennéd fel a harcot egy olyan ellenfél ellen, akit tudod, hogy em tudsz legyőzni?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal12695/10100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Blue-Eyes Hétf. Jún. 20 2016, 17:44

Szerencsére nem kell túlzottan győzködni őket, az az összhang viszont, amivel megvannak egymás mellett, már-már elképesztő. Vagy az egész legyintés csak a véletlen műve. Akárhogy is, egy picit meglepődöm a sárkány megjegyzésén. Az egész nem tart tovább egyetlen pillanatnál, utána én vagyok az, ki elismerőn néz a petre.
- Látom, figyelsz, mint mindig - jegyzem meg.
Erre nemigen várok semmit, tényleg nem több egy megjegyzésnél, majd beleegyezően bólintok. Ezt a feltételt még el tudom fogadni anélkül, hogy visszakoznék. Figyelmesen kezdem hallgatni a sárkányt, elgondolkodva azon, amiket mond. Ha lehet növelni egy-egy fegyver statjait, akkor már érdemesebb lesz a kettes tierűekét, amiket vélhetően egyébként is hosszabb távon használnék. Már csak meg kellene szerezni őket, ahhoz viszont nem ártana kiválasztani, hogy mikre is lenne szükség. Már épp válaszolnék az üzenetekkel kapcsolatban, de nem hagy rá  lehetőséget. Szám becsukva hallgatom újabb kérdéseit, közben igyekezve nem elfelejteni azt, amit mondani szerettem volna, utána azonban csendben maradok még néhány másodpercig, amíg gondolkozom.
- Először is, abból tanulunk, amit tapasztaltunk. Ahhoz pedig, hogy ne kövessük el többször ugyanazt a baklövést, nem árt tudni, mit nem kellene ismételni. Erről azonban akkor egyelőre ennyit. Az, hogy hogyan harcolnék az említett esetekben... - elmélkedem.
Volt már arra példa, hogy páncél nélkül küzdöttem. Nem is egyszer, ami azt illeti, azok azonban nem szokványos esetek, ezzel még én is tisztában vagyok.
- A válasz nagyban függ attól, hogy mi célt szolgál a küzdelem. Például... volt már, hogy azért vettem le a felszerelésem javát, hogy egy küzdelem kiegyenlítettebb legyen. Ott persze nem fenyeget a halálos kimenetel. Más esetben nem valószínű, hogy harcolnék felszerelés nélkül, hacsak nem kényszerülök rá. Akkor azonban elsődleges, hogy alaposan megfigyeljem az ellenfelem, a kellő távolság tartásával. Az olyan ellenfelekkel szemben, akikről tudom, hogy nem tudom őket legyőzni, megint csak hasonló a helyzet. Amennyiben egy kihívásos küzdelemről van szó, úgy azon lennék, hogy a legjobbamat nyújtsam és figyelném, hogy ő miként cselekszik bizonyos helyzetekben. Később pedig lenne időm átgondolni. Amennyiben odakint, mobok, vagy más ellenséges lények ellen kényszerülnék efféle helyzetbe... Ha csak rólam van szó, nem hiszem, hogy megküzdenék ellene, ha nem muszáj. Inkább elteleportálnék. Ha más is van ott, akkor... Vélhetően azon lennék, hogy időt nyerjek a többi illetőnek. Vagy esetlegesen csoportosan képesek lehetünk túl tenni azon, amin én egyedül nem.
És eszembe jut... Ebből kifolyólag, akár Shu segítségét is kérhettem volna, legalább annyi időre, hogy megtudjam, képesek lehetünk-e együtt legyőzni Timidust. Túlságosan arra koncentráltam, hogy vigyázzak rá, hogy ne keveredjen bele túlzottan az egészbe és tisztes távolságban tudhassam a tollas hüllőtől. Tény, hogy így is veszített életpontokat, még ha képletesen is, hála a nem túl kifinomult odébb taszajtásomnak, de az meg sem fordult a fejemben, hogy akár ő is támadhatná,  vagy legalább elterelhetné a figyelmét.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal590/600Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Shukaku Kedd Jún. 21 2016, 06:21

Az összhang négy évnyi majdnem folyamatos egymás mellett élésnek, és annak az eredménye, hogy Timidus észrevette, hogy az idomárnak tetszik, ha másolja bizonyos szokásait, és annak, hogy Shu erre még hol tudatosan, hol anélkül de rá is játszik, mert ezzel úgy érezheti, hogy az ő kapcsolata a pettel sokkal de sokkal erősebb, mint bárkié. Szóval tulajdonképpen egy önbizalom növelő tréning része, amelynek te is részese vagy, mert neked kell ezen elámulnod, amit ügyesen meg is teszel, ezzel megerősítve a játék eredményességét. A sárkány bólint, és tovább figyel, hiszen ez a dolga. Azt a hezitálást, és talán kis csalódottságot, amelyet a válasz nélkül maradt kérdés kapcsán érzel, még Timi is észreveszi, így fontosnak tartja megerősíteni azt a szót, amely talán megnyugtat kissé.
-Egyelőre.
Ám nem folytatja, várja a válaszodat. A válaszodban azonban nem konkrétan magára a válaszra kíváncsi, hanem... na igen. Nem tudom ki vagy, és azt sem, hogy mit akarsz, de mássz ki a sárkányom fejéből. Számos példán keresztül tanulta meg Timidus azt, hogy az emberek tanítása igen nehéz, ugyanis a kimondott szó nekik sajnos kevés, több értelemben is. Egyrészt annyira megtanulták a saját fajukról azt, hogy hazudik, hogy nem hiszik el egy másik faj szavát akkor sem, ha az addig még nem adott okot a hitetlenkedésre. Másrészt azért, mert hiába mond el nekik valamit, azt elfelejtik. Megtanulta, hogy sokkal eredményesebb tanítási módszer a szemléltetés, vagy a rávezetés, mert ha az ember maga jön rá valamire, az sokkal erősebben rögzül, ráadásul sikerélménye is van. Az Angyalkákkal töltött idő csiszolta kissé a sárkány ilyen nemű ismereteit. A következő post könnyű lesz, mert csak azt kell kifejtened Timinek is, amit már gondolatban meg is válaszoltál.
-Helyes válasz, és a válaszodban meg is találtad az egyik választ az előző kérdésedre is. Mi az, amit ezek közül nem alkalmaztál a gyakorlásunk során, és miért nem?

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal12695/10100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Blue-Eyes Szer. Jún. 29 2016, 10:55

Egyelőre. Egyelőre ezzel nem foglalkozom tovább, helyette válaszolok a sárkány kérdésére és egyben az én kérdésemre is kapok egy választ. Úgy tűnik, a pet kérdései tényleg segítenek abban, hogy megtaláljam a megoldásokat. Nem mintha kételkedtem volna. Már eddig is tisztában voltam vele, hogy elmés lénnyel van dolgom, aki rengeteg tapasztalattal rendelkezik. Ezért is bízom abban annyira, hogy tud segíteni. Bízom? Igen, azt hiszem, ez a helyzet. Igen, valóban megtaláltam az egyik választ, az azonban, hogy erre ő is rájött, kicsit zavar. Mintha átlátna rajtam a tollas bestia, és még csak nem is tagadja, hanem fölényesen kijelenti. Na jó, talán nem fölényesen. Vagy nem teljesen. Akárhogy is, igaza van, ezt pedig kár lenne tagadni.
- Arra akarsz kilyukadni, hogy nem kértem Shu segítségét, igaz? - kérdem, választ nem várva.
A kezemben lévő fagyiból eszek egy keveset, addig is van időm gondolkozni a miérteken. Mert több van, ebben biztos vagyok.
- Talán mégsem olyan jó az észjárásom, mint hittem - mosolyodom el kissé, aztán ráveszem magam, hogy kimondjam a rendes választ is, amiről közel sem olyan könnyű beszélni - Azt hiszem, túlzottan arra koncentráltam, hogy Shu ne keveredjen bele. Ha valakit meg akarunk védeni, akkor távol akarjuk tartani a bajtól. Még véletlen sem akarjuk nagyobb veszélynek kitenni, mint amivel eleve szembe kell néznie. Ha a segítségét kértem volna, ezzel az ösztönnel szálltam volna szembe. Nekem viszont meg sem fordult a fejemben. Tényleg csak azon voltam, hogy kellően távol tarthassam tőled.
Hirtelen komorodom el, mikor szinte mellbe vág egy újabb felismerés. Én tényleg csak erre figyeltem, semmi másra. Újra és újra elkövetek bizonyos hibákat, hiába tudom, hogy mi volt az. Egy pillanat alatt elönt a saját magam iránt érzett düh. Szemeim lesütve veszek néhány nagyobb levegőt, miközben szorításom egyre erősebb a kezemben lévő tölcsér körül, mi hamarosan megadja magát és reccsen egyet. Ekkor nyitom ki kékségeim, pislogva néhányat a tenyeremre ömlő fagyit nézve.
- Ezt jól megcsináltam... - jegyzem meg - Elnézést! - teszem hozzá, a párosra nézve - Azt hiszem, rájöttem még valamire. Arra, hogy annyira koncentráltam rád, hogy amíg Shu nem volt a közeledben, őt könnyedén hátba támadhatta volna valami. Még csak észre sem vettem volna, amíg nem késő - sóhajtom, eleresztve a tölcsér és fagyi maradványát, engedve, hogy pixelek formájában semmivé váljanak, én pedig nekiállok törölgetni mancsomat.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal590/600Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 29 2016, 12:05

Bár nem vártál választ, Timidus azért bólintott, mivel kérdést tettél fel, Shu pedig megtanította neki, hogy a kérdésekre illik válaszolni, így válaszolt. Azt nehéz lett volna kideríteni, hogy Timi fölényeskedett-e, ugyanis a hangjában nem volt semmi érzelem, nemcsak olyan nem, ami erre utalt volna, hanem semmilyen sem. Talán pont ez a végtelen nyugalom teszi sokkal fölényesebbnek tűnővé, mintha valóban gúny vagy lenézés lenne a hangjában... ezen azonban még nem tudott és nem is akart változtatni.
-Utólag, vagy kívülállóként a legtöbbször könnyebb észrevenni a hibákat. Bizonyára én is cselekedhettem volna másképpen, bár az én célom a tanítás volt, nem a legyőzésed. Döntened kellett. Kell választani és dönteni, de nem abban az illúzióban, hogy ezzel vágyaink szerint intézzük sorsunkat, hanem azért, mert a választás és a döntés ténye lelkileg összetartja az embert, és megvédi a nehéz helyzetek örök megkerülésétől.
Azt, hogy miként hat rád ez a felismerés, már Shu vette gyorsabban észre, és aggódva figyelte, ahogyan elkomorulsz, szorongasz, és ahogyan a fagyi tölcsér pixelekké válik a kezedben.
-Blue...
Suttogta kissé megszeppenve, és segíteni akart, de egyelőre csak annyit tudott, hogy feléd nyújtott egy zsebkendőt. Fogalma sem volt arról, hogy hogyan segítsen, hogy min kellene segítenie. Timidus sem tudta, de neki volt válasza.
-Ami jön, az jön. Vagy tán azzal, hogy félünk, képesek vagyunk megakadályozni, hogy a hideg hideg legyen? S a félelem megvéd-e bennünket az éhségtől? Jóllakunk talán, és nem nyomorgunk, ha már most aggodalommal gyötörjük magunkat? Használd a haragodat valami jóra. Kérdezd meg magadtól, hogy érdemes-e védeni azt, ami miatt haragszol. Időnként a haragot rossz dolog védelmezésére használjuk, mint például a büszkeségünk vagy a saját hatalmunk megvédésére. Bizonyosodj meg róla, hogy dühöd igazságos és jogos. A büszkeségünket nem mindig érdemes védeni.
-Azt hiszem... azt hiszem Timi azt akarja mondani, hogy tanultál a hibákból, és erre kellene koncentrálnod. Ennek örülnöd kellene, és nem haragudnod magadra. És...

Itt elhallgatott, és segítségkérően a társára nézett. Timi várt pár másodpercet, és bár nem tudta pontosan, hogy mit is vár a barátja, de kimondta azt, amire talán mindketten gondoltak.
-Úgy hiszem neked nem ezen a harctéren van szükséged segítségre.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal12695/10100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Aug. 16 2017, 14:31

/Chakna/

Hm. Jó ideje volt már, hogy utoljára hallattam már magamról. Úgy igazából… Elég… piszok régen. Mostanság úgy, kb semmi értelmeset nem csináltam, csak eltöltöttem az időt valahogy. Nem mindig túl értelmes dolgokkal, de eltöltöttem. Igazából… megtehettem volna, hogy jelentkezek a boss legyőzésére és akkor boldogság van és Babi néni, de az első alkalommal való elüldözés után kb semmi lelkesedés nem volt bennem… Pedig végre volt valami értelmes is… Eh… na mindegy. Viszont azt meg kell hagyni, hogy mindenek ellenére, már jól esne valami interakció, így legördítettem szegényes barátlistámat és rábökök az első személyre (aki mellesleg eddig az egyetlen) aki rajta szerepel. Chaknára. Ó drága Chakna. Jó rég volt már, hogy utoljára beszéltünk és személy szerint hiányzik a társasága. Őszintén magam sem tudom, mit érzek még a lány iránt, de úgy vélem kedvelem… Érthető talán, hogy bennem volt egy kis félsz, hogy vajon mit reagálna egy random invitálásra, de hát a gyávák sosem kapnak meg semmit. Muszáj meglépnem az első lépést.

Tsujimoto Eiki írta:Szia! ^^
Tudom rég volt már, hogy beszéltünk és nem nagyon találkoztunk az óta, de azon gondolkoztam, volna-e kedved koccani egyet? Arra gondoltam elmehetnénk a 4. szint tengerpartjára, kiélvezni a nyár utolsó morzsácskáit, közben elbeszélgetni egy kis büfés kiruccanás során. Én állom a cehhet ^^ Most (mikor írom a levelet) 15:05 van, mit szólnál ha 18:00-kor összefutnánk a szint főterén? Válaszodat várom.
Üdvözlettel barátod: Eiki

Ui: nézd el nekem ezt a furcsa levelet, soha nem szerettem a Messenger programokat ;-; gyengém a fogalmazás T:T

Éééés elküldve. Kissé torkomban dobog a szívem, míg a válaszra várok és bár tudom, hogy nem nagyon sikerült valami megnyerően fogalmazni, őszintén szólva fogalmam sem volt, hogy mi a fenét kellett volna írnom. De hát na… az irodalom és a nyelvtan sosem volt a kedvencem… viszont ettől függetlenül azért nagyban reménykedek, hogy a lány megfontolja az ajánlanom.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal10/8100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Chakna Szer. Aug. 16 2017, 19:31

Aincard érdekes egy hely. Nem túl nagy, úgyhogy elméletileg nehéz eltűnni…  És mégis: A játékosok, ismerősök, barátok néha hónapokra eltűnnek, egyszerűen azzal, hogy nem csinálnak semmi komolyat…
Nem sokszor, de néha eszembe jutott a fiú, aki miatt rájöttem, hogy valamit kezdenem kell azzal, ahogy a férfiak közeledését fogadom. Egy egészen egyszerű dolog: ölbekapott, hogy hamarabb érjünk be a városba, ennyi is elég volt, hogy nagyon kellemetlenül érezzem magam. Aztán miután megajándékozott nem is tudtam a társaságában maradni… Ha karácsonykor lett volna időm, talán tudtunk volna komolyabban beszélgetni, de akkor sok dolgot szerettem volna elintézni, utána pedig eltűnt, és arra az egy-két levelemre sem reagált, amit a biztonság kedvéért neki is elküldtem a többi barátlistámon szereplő játékossal együtt.
Nem kicsit meglep, hogy egy nyugalmas, meleg nyári délutánon felszínes szendergésemből a hűvös szobámban a menüm csipogása ránt ki, amikor megérkezik Eiki üzenete.
Elsőre nem is tudom mit válaszoljak… Amit írt az elég egyértelműen egy randinak hangzik… Amit nem csak elsőre, de másodikra és harmadikra is elutasítanék. Így is éppen elég kusza a helyzet amiben találtam magam, nem jó ötlet tovább kuszálni.
És mégsem utasítom el… Mert barátként nagyon is érdekel mi van vele… A levele tanúsága alapján pedig a legjobb ötlet, ha személyesen nézem meg magamnak. Gyorsan bepötyögöm a választ: Ott leszek, de jobban örülnék ha a saját részemet én állnám.
És meg is érkezem a megbeszélt időpontban a 4. szint főterére. A szokásos Miko öltözékemben, az Eikitől kapott hajtűk nélkül. Ezzel szeretném már ránézésre jelezni, hogy nem randevúnak tekintem ezt a találkozót.
Ha már ott van, akkor odamegyek hozzá, ha nincs akkor egy látható helyen lévő padra ülök le, és megvárom. Ami biztos, hogy mosolyogva, gyors, baráti öleléssel üdvözlöm. Ez is jelzés: Jobban vagyok, mint amikor megismerkedtünk. Sokkal jobban. Ami fel is tűnhet neki, ha figyel.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal9545/9700Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szer. Aug. 16 2017, 21:27

Szinte a szívverésem is megállt abban a pillanatban, amikor visszaérkezett a levél. Bennem volt a félsz, hogy a lány elutasította végül az ajánlatom, bár mégiscsak élt még bennem némi remény. Végül sóhajtok és megrázom magam, mielőtt megnyitnám a levelet. Ám mikor elém tárul az üzenet teljese, az arcomon egy nyugodt, megkönnyebbült mosoly terül szét. Hál isten… Jönni fog!! Egyszerűen nem tudtam elhinni, bár tudtam, hogy nagy valószínűséggel van valami mögött, hogy a lány beszélni akar velem, vagy legalábbis találkozni, de egyelőre nem zavart. Szimplán… muszáj készülődnöm. Vettem egy jó kis meleg fürdőt, hogy ellazuljak, majd 5-10 perccel a megbeszélt időpont előtt, már teleportáltam is a 4. szintre, ahol nyújtózva egyet a már lefelé tartó napsugarakban, majd nagy huppanással helyet foglaltam az egyik padon. Igazából nem sok értelme volt leülni, mert Chakna hamarosan már meg is jelent. Ejha. Egész pontos. Bár nem, ahogy néztem nem cicomázta túl magát (mondjuk, hál isten, engem ezek a szépítgető szerek a falra mászatnak). Barátságosan integettem neki, ahogy közeledett felém, ám mikor megölelt szinte megborzongtam. Mintha lelassult volna az idő, miközben szinte magamon éreztem a lány illatát. Egészen bizsergető érzés volt, ahogy hozzám ért. Röpke, mégis oly hosszú másodpercnek tűnt. Kissé zavarban voltam, de szerencsére hamar elröppent ez az érzés, így mikor ismét ránéztem nem láthatta már ezt a kis megingást.
-
Szia Chakna. – mosolygok a lányra – Jó újra látni. Nos mehetünk?
Egy pillanatra a keze után nyúlok, hogy megfogjam, hogy vezessem, és ez az ő figyelmét se kerülheti el, de végül meggondoltam magam és egyszerűen kézfejem az ég felé emelve felé nyújtom a kezem mosolyogva, jelezve, hogyha gondolja, adja a kezét. Reménykedtem benne, hogy megfoghatom a puha kezét, de nem akartam erőszakoskodni, mint múltkor, azt akarom, hogy lássa én is megváltoztam. Valamicskét. Ha elfogadja a kezem, kicsit közelebb húzom magamhoz, hogy kényelmes távolságban legyen, ha nem akkor kissé csalódottan, de bólintok és biccentek, hogy kövessen. Olyan 10-20 perces séta az egész. Kellemes volt az idő, épp kellemesen hűvös, hisz épp lemenőben van a nap, így véget ér a kánikula. Menet közben, ha csak nem indítványoz a lány, kénytelen vagyok valamit én produkálni, hisz mégis csak én hívtam.
- Örülök azért, hogy eljöttél. Kicsit bennem volt a félsz, hogy nem jössz. Amúgy hogy smint vagy. Hogy mennek a raidek, farmolások? Jól megy a sorod? – fordulok felé, miközben kérdezem.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Exp:
Narancs Part - Page 2 Exp_bal10/8100Narancs Part - Page 2 Exp_ures  (10/8100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Narancs Part - Page 2 Empty Re: Narancs Part

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.