Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aidor vs Kokoro

4 posters

Go down

Aidor vs Kokoro Empty Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Szer. Feb. 26 2014, 18:39

A kezdetek városában lévő aréna még mindig ugyan olyan hatalmasnak tűnik mint ahogy emlékeztem rá. Hátigen... elég rég volt már, hogy erre jártam. Persze az is igaz, hogy küzdelmekben nem volt hiány. Nem kellet idáig eljönnöm azért, hogy harcoljak. Utcán, mezőn, erdőben, kocsmában, téren. Mindenhol volt valaki akinek pont akkor támadt balhés kedve. Még anno kezdőként jártam ide rengeteget, de már az idejét se tudom mikor volt az utolsó ilyen alkalom. Gyorsan elrepült az idő... Nagyából ez-az a gondolat ami arra késztetett, hogy eljöjjek ide... ahol minden kezdődött.
Az aréna se kívülről se belülről semmit nem változott. Még mindig járnak ide... nem is kevesen. Alacsonyabb és magasabb, szintűek. Végig ballagtam a kilátón és vetettem egy pillantást a lent zajló viadalra. Egy lovag hatalmas pajzsával próbálkozik blokkolni egy harcos termetes pörölyének csapásait. Ez egy ideig működött, de nem sokára egyértelművé vált ki lesz a győztes. A harcos diadalmasan felemelte a pörölyét és egy hangos csata kiáltást hallatott. A küzdelemnek vége... A küzdők kivonultak az arénából. Többen felálltak a szórtan elhelyezkedő közönségből és elindultak a dolguk után. Én meg azon rágódtam talán itt lenne az ideje kicsit nostalgiázni. Csináljuk úgy ahogy régen tettük... és oda ballagtam valakihez.
-Yo, nincs kedved egy kis bemelegítő harchoz? Kérdeztem. Tapasztalataim szerint az emberek nem véletlen járnak arénába... ha elfogadja talán még azelőtt leérhetünk az arénába mielőtt más foglalná azt le. Na nem mintha egyszerre több ember nem lehetne lent... Csak aztán ne legyen túl kényelmetlen. Nincs is annál rosszabb mintha azok az emberek összeakadnak harcközben akik alapból tudomást se vennének egymásról.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szer. Feb. 26 2014, 20:17

A-ré-na. Ízlelgetem a szót. Néha motyogom, az orrom alatt. Aréna. Furcsa hangzása van. Ha kimondja az ember, egy nagy térre gondol. És valóban az. A-ré-na.
Petek is vannak itt. Nem sok, de vannak, kölykök meg fiatalok. Jackal izgatottan nézi őket. Kis farka úgy jár, mint egy kutyusé. Apró szemei hol a peteket, hol a lenti eseményeket figyelik. Mellettem ül, a padon, egyedül vagyunk. Távolabb a többiektől. Kezeim az ölembe hulltak, az aréna felé nézek. Arcomat a rókamaszk mögé rejtettem. Szemeim fénytelenül kísérik figyelemmel a lenti küzdelmet.
A harcos pörölye nagyot csattan a lovag pajzsán. Mintha Thor és Odin estek voltak egymásnak. Ragnarök, az Istenek Csatája, a harc, ahol az általunk ismert világ véget ér. Mikor Fenrir, a farkas kiszabadul láncaiból.
A két harcos távozott. Nem figyeltem melyikük nyert. Nem számított a szememben. Én nem vettem részt benne. Én csupán az életet kutatom. Mi leet az élet? Mi lehet a lélek? Aréna. Gondoltam, itt megtalálom. Hogy miért harcoltak velem, az okát, hogy mi a harc.
Valaki megszólít. Hangja üde és kíváncsi. Felé fordítom maszk mögé bújtatott arcom, a lyukakon keresztül nézek rá. Egy férfi, nem valószínű, hogy idomár. Jackal a levegőbe szaglászik, fülei radarként fordulnak a hang irányába.
-Bemelegítő...? -ismétlem a szót, ízlelgetem. Bemelegítő. Mire kéne bemelegíteni? Talán nagy csatára készül? S miért pont én? Talán mert egyedül vagyok? Vagy mert idomár, és ketten lennénk egy ellen?
Tekintetem az üres porond felé fordul. Felkelek ültömből és bólintok.
-Rendben.
Egyszerű szó. Elfogadom a kihívást. Újabb lépés a lélek kutatása felé. A lélek talán köthető a harcokhoz. Az élet köthető ahhoz, hogy kiálljak önmagamért. Kiállni azt jelenti, hogy harcolni. Az a vörös hajú ember megtanított rá. Részben.
A srácot követve elindulok. Lemegyünk a porondra. A maszkot a helyén tartom. Most jó érzés mögötte bújni. Jackal követ minket, szőrét kissé felborzolja. Érzi, hogy valami készül, amiben részt kell vennie. Ami izgalmas és felforrósítja a vérét. Hogy olyasmi következik, amire teremtetett.
De én vajon mire teremtettem?
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Pént. Feb. 28 2014, 21:51

A lány elég furán viselkedett, elég röviden fogalmazott, bár a kihívást elfogadta, de valamiért olyan érzésem támadt mintha valójában itt se lenne, hanem az elméje valahol egészen máshol járna. Szívesen megnéztem volna az arcát, de azt egy maszk takarta, így erről egyelőre le kell mondanom. Egy maszk... mostanában nem túl divatos. Vagy csak én maradtam le valamiről?  Shocked Persze a front vonalon nem tudom mi a módi, de abba biztos vagyok, hogy itt mögötte nem sok ember hord bármiféle maszkot. De ha valakinek ép ez tetszik. A válaszára annyit mondtam:
-ő... o, rendben, lent találkozunk. Gyorsan vissza kapcsoltam normál üzem módba és elindultam a lefelé az egyik lépcső soron.
Lent voltunk, egymással szemben álltunk. Ez egy idomár... következtettem a mellette álló petből. Ha vissza emlékszem az eddigi küzdelmeimre még sosem küzdöttem egy idomár ellen sem. Valahogy mindig elkerültem őket akaratlanul is.
A nézők közül sokan elmentek, de még mindig vannak akik maradni szándékoznak még 1-2 küzdelem erejéig.
Megnyitottam a menümet és kiválasztottam a kihívás menüt. A küzdelemhez első találatot állítottam be. Ilyet még úgyse csináltam... Egy idomár ellen + első találat pvp mód taktikailag alapból hátrányos számomra. De legalább izgalmasabb lesz. Ha az ellenfelem el fogadta a kihívást a számláló pörögni kezdett és mikor lejárt rohamra indultam. Úgy határoztam először a petet intézem el így neki rontottam. Egy jobb ívessel próbálom hátra tántorítani a vadat.
Kíváncsi vagyok, hogy harcol egy idomár szemtől szemben. Azt hiszem nem sokára megtudhatom. Már csak egy kis türelem. Azt hiszem ezért már megérte eljönni, megtenni ezt a hosszú utat.

Élet:14[+2] [80]
Fegyverkezelés:14 [+5]
Erő/Irányítás: 14 [+8] [+4 Ördög *kesztyű*]
Kitartás:6 [+6]
Gyorsaság:15 [+10]
Speciális képesség: 7 [+8]
Páncél 41
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szomb. Márc. 01 2014, 21:24

Ő másmilyen. Más a tartása, a hangja, ahogy beszél. Más, ahogy jár, sokkal kedvesebb. Nem az hajtja, ami a vörös hajút. Őt nem tudom, mi hajtotta. A fiúról sem tudom, de nem olyan. Sokkal nyugodtabb, és ez engem is megnyugtat.
Jackal jókedvűen követi. Talán még én is. A maszk mögött a hátát figyelem. Mosolygok és izgatott vagyok. Reszket a kezem attól, ami vár rám. Kíváncsi vagyok, tanulni akarok. Tudni akarom, milyen ember lehet. Hogy van-e neve. És ha igen, mi. Hogy ő tud-e valamit arról, ahonnan én jöttem. De nem kérdezhetem meg. Félek. Rettegek, hogy kikapok akkor. És most előbb harc. Párbajozni kell.
Lent vagyunk. Jackal mellém áll, a földre ül, egyik hátsó lábát kinyújtja. Liheg, a nyelvét kinyújtva. Összébb húzom magamon a köpenyt, a rókamaszk lyukain keresztül nézek a fiúra. Valamit megnyom, és feltűnik előttem az ablak. "Első találat". Az előző nem ilyen volt. Elfogadom, és egyik kezembe hívom a tőröm.
Jackal felugrik és vicsorít. A számláló megindul, minden másodperc örökkévalóság. Jackal felkészül. Vele együtt én is. Legutóbb hirtelen ért minket. Most nem fog, most felkészülünk. Várjuk a csapást, és tudjuk, mi történik.
A fiú támad, amint 0 lesz a képernyő közepén. Jackal ugrik, vicsorít, foga villan. A fiú fegyvere csillan, vág, s fülembe már csak a vinnyogás jut. Jackal nyüszít, röppen egy nagyot, mögém esik, és nem mozdul. Életcsíkja leesik, majd kék fényözönt követve el is tűnik.
Szemeimbe könnyek szöknek, szívemet fájdalom marja. A rókamaszkot félre tolom, míg sakálom hűlt helyét figyelem. Lassan fordulok a fiú felé, ajkam és kezem reszket.
-Ne... ugye nem... ugye nem esett baja...? -hebegem. Arcom halálsápadt, hangom erőtlen. Erős, gyors. Pillanatok alatt legyőzne engem is.
Nem akarok harcolni. A térdem gyengül, félek, hogy elesek. De már nem érdekel. A párbaj még fut. De Jackal... Kayaba Akihiko, kérlek, ne ragadd el őt tőlem...


Spoiler:
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Kedd Márc. 11 2014, 21:00

A harc elkezdődött és már támadtam is. A pet felé rohantam ő meg felém, mindketten támadtunk, de én voltam a gyorsabb. A pet képtelen volt kitérni a támadás elől, az ütés ereje magával ragadta majd néhány métert repülve a porba hullott. Néhány pixel darab szállott fel felőle. Majd hirtelen milliónyi. A test eltűnt. Meghalt. Gondoltam, ez egy kicsit... kicsit? Sokkal könnyebb volt mint számítottam...
Ezek szerint nem lehetnek még túl erősek. Talán vissza kellet volna fognom magamat... Na már mindegy... késő bánat. Akkor majd a küzdelem további részében... Gondoltam... de valami olyan történt amire egyáltalán nem számítottam. A lány lábai meg remegtek és össze sírva össze esett. Szív szaggató látvány volt... Úgy tűnik azt hiszi meghalt. A fene...
Automatikusan oda siettem és a maradék távolságot egy nagy ugrással szeltem át.
-Nyugi, semmi baja! Ez csak ideiglenes állapot, hamarosan újra megfog jelenni!
Kapkodtam össze vissza.
-Kutya baja sincs, szóval nincs miért szomorkodnod! Tovább csápoltam a kezemmel, hogy felhívjam magamra a figyelmet.
-Bocsi, kicsit erősebbet ütöttem mint kellet volna, de ne aggódj... Az áldóját csak fejezd be a sírást...! Majd a fel alá rohangálás közben megbotlottam és arccal előre a porban kötöttem ki.
*sóhaj* Már látom, hogy ez sem az én napom lesz...
Mindenesetre azt a következtetést levontam, hogy a lány még teljesen kezdő akinek a petje még sosem halt meg és valószínűleg nincs sok harci tapasztalata... Ez is a késői beléptetés miatt lehetett. Úgy mint annak idején engem őt is későn léptette be a rendszer. De őt még ennél is később. Mikor kezdhetett? Tegnap vagy tegnap előtt? Talán azelőtt? Mit csinált eddig? Biztos nem a kazamatát járta... Ahhoz még nem elég erős, de valószínűleg nem is a mezőn bóklászott. Talán ez volt az első harca? Lehet... ha igen akkor bármilyen fájdalmas is talán jobb így, hogy itt biztonságban tapasztalhatta meg milyen elveszteni a petet még ha csak ideiglenesen is.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Kedd Márc. 11 2014, 21:50

A térdeim végül feladták. A fiú magasabb lett a szememben. A földet, a port néztem. Könnyeim forrón csorogtak végig az arcomon. Jackal. Csak ez az egy szó járt a fejemben. Jackal. Jackal.
A fiú idejön, gyorsan. Mint a szél, a lába megjelenik előttem. Beszél, de nem hallom tisztán. A világ halk és zajos egyszerre. Mintha valaki egy hártyát húzott volna a füleimre. Látom, hogy mozog a szája. "Meg fog jelenni."
Arra a pontra nézek, ahol Jackal eltűnt. Nincs ott semmi. Se Jackal, se másik pet.
"Csak fejezd be a sírást"
Felemelem a kezem, letörlöm a könnyeim. Szipogok, sírok még, de nem erősen. Rám szólt, hogy fejezzem be. Egy fiú... rám szólt... hogy fejezzem be. Ha nem teszem, meg fog ütni. Vagy csak még durvább lesz. Csikorgatja majd a fogát. Dühös lesz, elszánt, és kíméletlen. Fájni fog és vérezni. Nem szabad sírnom.
Puffanás hangja. Mini-földrengés. Csodálkozva nézek felé. A fiú a porban fekszik, arcát nem is látom. Elmerült, kezei előre nyúlnak. Elkerekedett szemekkel figyelem. Jackal visszavonult az elmémből.
Majd a szám furcsa manővert csinál. Megmozdul. Úgy, ahogy még soha. A sarkai felfelé mozdulnak. Ajkaim kissé szétnyílnak. A torkomban születik valami. Félek, hogy mi az, de kitör. Kitör, mint a gejzír, a vulkán. Hang, amit még sosem hallottam ezelőtt. Sosem hallottam a saját torkomból. Megrezegteti a testem, és üdeséget hoz. Csilingel, száll, mint a kismadár. Hogy is hívják ezt?
Nevetés. Igen, nevetés.
Pár másodperc felszabadulás. Majd a kezem a szám elé vonul. Halkabban folytatom, csukott szájjal. Kuncogás, igen, ez az.
Pedig bántotta és eltüntette Jackalt.
De azt mondja, csak rövid időre.
A kezeim előre nyúlnak. Térdeimen járva, négykézláb megyek felé. A mosoly már nincs.
-Jól vagy...?
Halkan kérdezem. Pedig milyen hangos voltam az előbb... Hangos, aminek sosem szabad lennem.
Ki fogok kapni. Nagyon ki fogok kapni.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Szer. Ápr. 30 2014, 20:40

.
//nem hittem volna hogy megvársz, de azért köszönöm, ígérem innen aktív leszek//

Vigasztalási akcióm végül siker koronázta. Igaz nem várt módon, mikor úgy látszott csak rosszabb lesz, megbotlottam és orra estem. Ez normál esetben nem történhetett volna meg, azonban a nagy zűrzavarban talán észre se vettem, hogy esek... Talán csak azt mikor már a földön voltam. A lényeg viszont ugyan az. Meg se próbáltam felfogni az esést. És már-már művészi eleganciával orrantottam össze az orrom a talajjal. Nem mozdultam... nem akartam meg mozdulni. Úgy éreztem menten elsüllyedek szégyenemben... már megint. Úgy éreztem milliónyi kés szegeződik a hátamnak és ha csak megmozdulok, vagy ha bármiféle figyelem felhívó mozdulatot csinálok belém állnak. Ezért nem mozdultam...
Egy ilyen helyzetben orra esni egyenlő a biztos halállal és ezt mérhetjük a párbaj mércéjével vagy az alkalomhoz nem illő mércével is. Ami azt jelenti, hogy egy aréna kellős közepén, hol számtalannyi ember figyel téged és egy síró lányt... Hát nem a legbölcsebb ötlet leégetni magad. Könnyen lehet, hogy a fél Aincrad rólad fog beszélni egy teljes héten át. És mikor már csak egy hajszálnyira voltam attól, hogy az öngyilkosságot fontolgassam egy halk hang szólt hozzám.
-Jól vagy? Kérdezte. Most mondhatom neki a lelki válságomra utalva, hogy nem. Vagy a fizikai épségemre vonatkozóan, hogy igen, jól vagyok. De mivel úgy gondoltam, hogy az előbbi nem alkalmas a jelenlegi krízis helyzet kezelésére ezért inkább az utóbbi mellet döntöttem.
-Jól vagyok. Mondtam még mindig mozdulatlanul. Majd szép lassan ülésbe tápászkodtam. Úgy döntöttem jobb ha összeszedem magamat mielőtt csak romlana a helyzet és tisztázom a dolgokat.
-Igazán nem kell aggódnod az állatkád miatt. Mondtam az arcomat törölgetve.
-A petek nem olyanok mint a játékosok ha meghalnak egy idő után feltámadnak, mindenféle következmények nélkül. Nem tudtad? Kérdeztem törökülésben.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szer. Ápr. 30 2014, 21:10

//Esetemben egy igen türelmes társat szereztél Smile//

Azt mondta, jól van. És nyugodt volt. Nem volt mérges. Ennek örültem. Kicsit fellélegeztem. Jobban éreztem magam. Nyugodtabbnak. Nem fogok kikapni tőle. Nem olyan, mint a férfiak. Azok büdösek. Meg nyáladzanak. Sokat isznak. Én ezért nem iszok sokat. Ha nagyon szomjas vagyok, akkor is csak keveset. Pedig talán csak a férfiak nem ihatnak sokat. Én legalábbis ezt vettem észre. A férfiak furák. Ő is az, mégsem olyan. Nem úgy viselkedik, mint kéne. Talán mert nem szobában vagyunk. Nem otthon. Nem tudom.
Leül. Én térdelek, japánosan. Ahogy azt tanultuk a teázáskor. Kezeim a térdeimen, ahogy illik. Letörli az arcát. Közben beszél, Jackalról. Hogy ne aggódjak. Én aggódom. Nem tehetek róla. Félek. Mindig odanézek. A helyre, ahonnan eltűnt. Várom, hogy visszajöjjön. Talán csak elbújt. Igen, biztos csak elbújt. Mert ő nagyon ügyes bújó. Még sosem sikerült megtalálnom.
Kérdez. Ránézek az ajkaira. Nem szabad a szemébe néznem. Megrázom a fejem.
-Nem tudtam.
Meleg az arcom. Elpirulok. Sok dolgot nem tudok még. Most már ezt is tudom.
Megszorítom a pálcám. A fiú kezeire nézek. Fura kesztyűi vannak. Visszagondolok Jackalra. Csak egy ütés volt. Nem olyan, mint a vörös hajúnál. Ő rúgott is, de Jack nem tűnt el. Nem voltak pixelek. Nem volt semmi. Majdnem nyertünk. Meg tanultunk. Félredöntöm a fejem. Kíváncsi vagyok. Tudni akarom, tanulni. Hogy mindez hogy lehetséges.
-Erős vagy.
Ténymegállapítás. Hogy magunktól rájövünk valamire. Ez a fiú erős. Erősebb, mint én. Nincs esélyem. A férfiak erősek. Nagyon le tudnak nyomni, szorítani. Néha alig kapok levegőt. Mitől ilyen erősek? Lehetek majd én is az? Szeretnék. Mert akkor túlélhetek. Ez a fiú megölhetne. De most nem fog. Nem engedi neki a rendszer. És szerintem nem is akar. Nem tudom. Kedvesnek tűnik. Megértőnek. Jackalt sem akarta bántani. Nem ennyire. Nem tudta. Nem tudta, hogy én gyenge vagyok. Nem volt szándékos. Remélem, hogy nem volt az. Mert akkor nem haragszom. Nem bánkódom. És Jackal jöjjön vissza. Minél előbb. Hiányzik nagyon.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Pént. Május 02 2014, 12:50

Nem tudta. Csakugyan nem. Ez csak egyet jelenthet. Ő is egy olyan karakter akit később engedett csak be a játék még nálam is később. Mióta is? Lassan már 1 éve, hogy bekerültem ebbe a pokolba. Azóta csak loholok a front után abban a reményben, hogy hamarosan csatlakozhatok a boss harcokhoz. Na nem mintha lenne esélyem, azok a küzdelmek nagyon kemények. Azok pedig akik a fronton vannak legalább 2x olyan magas szintűek mint én és ők is alig bírnak a bossokkal. Így állandó jelleggel tartok attól, hogy csatlakozzak a fronthoz. Igaz már nem vagyok messze, de mégis ott van az a félelem, hogy a boss egy csapással elintéz. Talán mégse olyan jó ötlet. Ezen szoktam gondolkodni. De remélem mire eljutok odáig minden tisztázódik.
A lány előttem térdelt.
-Erős vagy. Azt mondta. Ezt hízelgőnek találtam. Elmosolyodtam.
kép:
-Annyira nem, a front harcosok még legalább kétszer ilyen erősek mondtam. Bár igaz sok pontom van az erőmön. Majd szemet szúrt, hogy az arca teljesen vörös.
-Jól vagy? Piros az arcod.
Anélkül, hogy végig gondoltam volna a homlokára raktam a kezem, hogy ellenőrizzem lázas-e. Csak utána jutott eszembe, hogy ez egy virtuális világ. Lehetetlen, hogy beteg legyen. Gyorsan elvettem a kezem.
- Bocsi, elfelejtettem, ez egy játék. Egyébként a nevem Aidor az Angelic Voictól. Mondtam, és közben felálltam, majd a kezemet nyújtottam, hogy felsegítsem. Ha elfogatta felhúzom, ha nem... akkor nem.
- Kezdő játékos vagy? Kérdeztem. Persze teljesen fölöslegesen. Elég egyértelmű. De ha már így alakult szeretnék kicsit többet megtudni róla. Úgy tűnik vannak még akiket a rendszer nem engedett be.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Pént. Május 02 2014, 21:06

-Jól vagy? Piros az arcod.
Közelebb jön. Megijedek. Nem húzódom el. Nem veszek levegőt. Félek. Hátra fog lökni. És utána...
A keze a homlokomon. Még egy férfi sem rakta oda. Csak a nevelők, mikor beteg voltam. Lázas. Azt hiszi, hogy az vagyok? Pedig nem vagyok. Érezném; fáznék és melegem lenne.
A keze a homlokomon. Furcsa érzés. Jól esik. Elpirulok. Piros volt az arcom. Piros marad. Meleg, és kellemes. Félig lehunyom a szemem. Még sosem éreztem ilyet ezelőtt. Az arcára nézek.
A szemébe.
Aztán elveszi a kezét. Ne, ne vedd el! Olyan jó volt ott! De nem mozdulok. Csak gondolatban kívánom. Jó volt, kellemes. Bizsergető, mint az áram. Jól eső, mint az eső. Szerettem ezt az érzést. Kár, hogy már nincs. Oda akarom tenni a kezét, vissza. De nem mozdulok. Tudom, hogy nem szabad.
Mosolyog. Én is mosolygok. Nem szélesen, de mosolygok. Jól esik. Jól esik, hogy ő is nevet. Hogy jól érzi magát. Hogy nem haragszik rám. Azért, mert hangoskodtam. Ő... Más. Más, mint a többi. És... ez jó.
Hiányzik Jackal. De vele szívesen megvárom. Hogy visszajöjjön.
Bemutatkozik. A-i-dor, és Angelic Voice. Mint az angyal. Angyali hang, angyali szárnyak. Talán ezért más, mint a többi. Mert ő egy angyal...
Felkel a földről, a kezét nyújtja. A kezet, ami a homlokomat simogatta. Hezitálok kicsit. Meg akarom fogni. Felemelem a kezem, megfogom. Bizserget, mint az áram. Jó érzés fogni. Felsegít, nem akarom elengedni. De végül elengedem. Tiszteletlenség tovább fogni. Legalábbis... azt hiszem.
-Én Kokoro vagyok. Houseki no Kokoro. -és bólintok. Még kezdő vagyok. Ő azt mondta, erős, nagy szintű. Azért volt neki könnyű Jack. Lenyitom a menüt, suta mozdulattal. Feladom a küzdelmet.
Jackal vinnyogva jelenik meg ott, ahol eltűnt. Gyorsan felénk szalad. A farkát csóválja. Csillogó szemekkel néz fel rám. Leguggolok hozzá, megsimogatom. Megdörzsölöm a nagy füleit.
-Nyugi. Semmi baj. Ügyes voltál.
A kezeim közé veszem, felemelkedem. Aidorra nézek. A nyakára. Az állára. A szemébe nem. Abba nem szabad. Jackal nyelve lóg, liheg, mintha vigyorogna. Kedves szemekkel néz Aidorra. Neki is tetszik. Pedig legyőzte, de tetszik neki. Talán el is felejtette.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Szomb. Május 03 2014, 10:58

Houseki no Kokoro. Ismételtem magamban. Szóval vannak még akik a játékban is a valódi nevüket használják. Bárnem túl gyakoriak. Rajta kívül csak egy ilyen embert ismerek akiről tudom, hogy a valódi nevén mutatkozott be. Az pedig Judy Noxia.
Kokoro feladta a küzdelmet, a fejünk felett villogott a nevemnél a winner felirat. Én győztem. Ez viszont sajnos aligha tölthetett el elégedettséggel. Túlontúl nagy volt a szint és felszerelésbéli különbség kettőnk között.
-Kokoro, ugye szólíthatlak így? Kérdeztem. Majd ránéztem a pöttöm kis kutyusra, Kokoro kezében. Jobban meg gondolva nem is kimondottan az-az öleb. Jobb hasonlít valami farkaskutya kölyökre. Talán egy prérifarkas? Vagy egy sakál?
Már rég volt, hogy ilyesmikkel foglalkoztam. Az emlékeim homályosak a témáról.
-Hogy hívják? Kérdeztem, majd simogatásra emeltem a kezem és ha hagyta meg is simogattam. Majd egy kis hatás szünetet tartottam.
-Mond harcoltál már valaha? Kérdeztem. Sajnos túlontúl sok aggodalommal töltött el az a gondolat, hogy Kokoro talán még sosem küzdött. Egy éles harcban ehhez hasonló dolog meg bármikor megtörténhet. Ha akkor is ezt csinálja akkor vége. Egy ilyen hiba akár az életébe is kerülhet. Így valójában nagyon szerencsés, hogy ma az arénába jött és nem a vadmezőre. Rossz belegondolni mi lett volna ha nem ilyen szerencsés. Vagy ha már harcolt akkor milyen szerencsés, hogy még nem történt semmi ilyesmi. Kíváncsi vagyok mit tud és még mit nem. Mert így nem fogja sokáig húzni az biztos. Aincradban a városokon kívül farkas törvények uralkodnak. Te eszel vagy téged esznek. Aki gyenge azt vagy a mobok vagy a csapdák vagy a PK-s játékosok intézik el.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szomb. Május 03 2014, 17:31

Bólintok. Talán túl hevesen. Nem szabad. Bólintok ismét, visszafogottabban. Persze, szólíthat így. Nyugodtan. Hisz így hívnak. Itt bent. Hogy kint is... azt nem tudom. De meg akarom tudni. Egy nap meg akarom tudni. Ha kijutok, megkérdezem. Ha ki fogok tudni lépni. Megkérdezem az egyik nevelőt. Ő biztos tudja.
-Jackal. Még Picúr. -felelem halkan. Jackal a farkát csóválja. Ütögeti vele a hasam. Lelkes, nyújtogatja a nyakát. Hogy hamarabb elérje a kezet. Megnyalja Aidor tenyerét. Tetszik neki a fiú. Biztos a szárnyak miatt. Amik ott vannak az életcsíkja mellett. Angyalszárnyak. Angyalhang.
Nyújtja a fejecskéjét. Élvezi a simogatást. A szemét is becsukja hozzá. Biztos úgy élvezetesebb. Vajon majd megpróbálhatom én is? De mikor? Kivel. Szabad egyáltalán? Elgondolkodom. Nem, nem hiszem. A férfiak szoktak simogatni. De csak kevés közülük. A többség inkább ütött. Meg lökdösött. Gyűlöltem. Rossz érzés, ha lökdösnek. Meg kiabálnak hozzá. Vagy fura hangokat adnak ki. Jackal viszont nem. Meg Aidor sem. Ők jók.
Angyalhang. Megszólal, kérdez. Megrázom a fejem. Aztán eszembe jut. A vörös hajú, a durva. Mégis bólogatok.
-Egyszer.
Visszagondolok rá. Ő nem volt ilyen erős. De nagyon szigorú volt. Rosszindulatú. Ő is bántotta Jackalt. Meg engem is. És legyőzött. Azt mondta, élnem kell. De nem tudom, azt hogy kell. Még egy könyvben sem találtam meg. Vajon melyikben lehet leírva? A könyvtár. Majd ott megtalálom. Vissza kell menjek a könyvtárba. De csak kicsit később. Elmosolyodom, picikét. Nagyon picit.
-Vesztettem. Ott is.
De azt mondta, a végén jó voltam. De már nem emlékszem, miért. Hogy mit csináltam. Nem tudom. Jackalt védtem. Mert ő még olyan pici. Esetlen védtelen. Meg kel védjem. Az én felelősségem. Erőssé kell váljak.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Hétf. Május 05 2014, 22:24

-Igen és nagyon aranyos. Mondtam és úgy tűnik imádja ha simogatják, de ezt már csak magamban jegyeztem meg.
Azt mondta egyszer küzdött és, hogy vesztett. Ezek szerint szerencsésen megúszta vagy egy párbaj volt vagy eltudott menekülni a baj előtt. Bár az, hogy azt mondta "ott is" kicsit nyugtalanítóan hatott rám. Kicsit úgy hangzott mintha valaki azt mondaná "mindig". Az pedig nem feltétlenül jó hozzá állásról árulkodik. Már pedig a hozzá állás sok mindent befolyásol. Mindenesetre úgy érzetem, hogy mondanom kéne valami lelkesítőt ami helyre állítja az önbizalmát.
-Nem vesztettél. Mondtam. Majd mielőtt komolyabban végig gondoltam volna egy nagy levegővétel után mondtam ami először az eszembe jutott.
-Sem akkor sem most. Szerintem bölcsebb lettél. Minden győzelem közelebb visz a célodhoz, minden vereség közelebb visz a következő győzelmedhez. Így működik a világ. De mégsem mondhatod azt, hogy vesztettél, addig amíg nem vesztesz semmit. Talán legyőztek. De mindent megőriztél amit értékesnek találtál. Gondolom... jegyeztem meg ismét magamban, abban a reményben, hogy nem tévedek .
-Így ha a győzelmed nem is olyan nagy mint az ellenfeledé volt, de csak nyerhettél vele így büszke lehetsz magadra. Engem is legyőztek már ép elégszer és biztos vagyok benne, hogy még számtalanszor lefognak, de veszíteni sose fogok. Azt nem engedem. Mondtam miközben magamban helyeseltem. Azt hiszem ez megteszi. Vagy legalábbis ennyi telt tőlem. Remélem segít neki egy kicsit, túl esni a vesztes csatákon most és a jövőben is. Mert én ennél sokkal több útravalót senkinek sem adhatok... Err ez de menőn hangzott volna ha kimondom. Azt hiszem, hogy ez amúgy sem egy olyan dolog amit csak úgy másnak mondanak az emberek. Inkább megtartom magamnak.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Csüt. Május 08 2014, 21:33

Hallgatom. Az ajkaim szétnyílnak kissé. Észre se veszem. A szavaira figyelek. Van köztük néhány ismeretlen. De azt hiszem, értem. A lényeget, a tanítást. Amit mondani akar. Bölcs. Hallottam már ezt a szót. Meg olvastam is. Abban szakállas öreg urak voltak a bölcsek. De én nem vagyok szakállas. Sem öreg, sem úr. Végigsimítom az államon, de nincs szakáll.
Jackal is becsukja a száját. Hatalmas fülei Aidor felé fordulnak. Hallgat ő is, hallgatja, amit mond. Biztos tanulni akar. Okos sakál akar lenni. Az jó, annak örülök. Elmosolyodom. Észreveszem, hogy nyitva a szám. Becsukom gyorsan.
-Mi az, hogy büszkének lenni? -kérdezem. Meg kérdeznék még sokat. De nem merek. Nem akarom, hogy megunja. Azt, hogy mindig kérdezek. A világnak majd utána nézek. Meg a bölcsnek. Meg az ilyesminek. Megjegyzem őket. Sokat kell tanulnom. Sokat akarok tanulni. Meg akarok ismerni mindent. Hogy egy nap majd győzhessek. És akkor talán még bölcsebb leszek. Még több... értéket tartok meg. Elmosolyodom. A szemeim is furák. Csillognak biztos. Örülök nagyon. Meleg, jóleső érzés. Még sosem éreztem ezelőtt. Remélem, még sokszor fogom. Szeretném. Főleg őmellette. Kedves fiú. Más. De jó. Okos és erős. Jackal is lelkesen csóválja a farkát. Ütögeti vele a hasam.
Valaki bekiabál. A nézőtérről. Nem értem, mit mond. Nem tudom, mit akarhat. Kérdőn nézek felé. "Na, lesz harc?". Kérdezett, valami ilyesmit. Megrázom a fejem. Nem lesz harc. Legyőzött, és most tanít. Nem kerget el, mint a vörös hajú. Beszélgetünk. Ketten jönnek le a lépcsőn. Mondanak valamit. Hogy "akkor húzzatok el". Meghajolok feléjük, mert úgy illik. Aidor is biztos látja őket. Látom a padokat a szélen. Biztos oda kéne menni. El is indulok. Remélem, a fiú is. Hisz még nem értek sokat. Nem tudom, mennyit akar most tanítani. De ha vége, elmegyek a könyvtárba.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Szomb. Május 10 2014, 18:26

A képzeletemben egy kocsi száguldott egyenesen egy betonfal felé. Az ütközéskor a fal ripityára tört a törmelék szétszóródott a járgány meg lassítás nélkül haladt tovább mintha mi sem történt volna. A fényszórói lassan eltűntek a távolban. Ennek a jelenségnek az oka egy kérdés volt. Melyet a menő monológom végén tett fel.
-Mi az, hogy büszkének lenni?  Shocked Kérdezte. Mi az, hogy mi az büszkének lenni? Kérdeztem magamtól. Biztos csak ugrat.
-Öm... te most biztosan tréfálsz... Nem, nem tréfálsz gondoltam ahogy ránéztem és elemeztem az arckifejezését. Ez nem vicc akart lenni. Egy kő alatt élted le az életed vagy mi? Kérdeztem a tekintetemmel. Mélyen a szemébe nézve. Kicsit előre dőlve. Még mindig arra várva, hogy mikor fog az előttem álló lány nevetésben kitörni és vígan kijelenteni, hogy "bedőltél". De nem történt ilyesmi ezidáig. Kihúztam magam és úgy feleltem.
-Büszkének lenni... annyit tesz... á így nem lesz jó. A büszkeség egy érzés. Egy fajta elégedettség. Például mikor helyesen válaszolsz egy kérdésre. Elégedett vagy magaddal. Azt nevezzük büszkeségnek. De másra is büszke lehetsz, ha úgy érzed, hogy... megérdemli. További példa kedvéért amit csak magamban teszek hozzá büszke lehetek a válaszom első felére. A második feléről ezt már nehezen mondhatom el.
Néhány játékos elkezdett kiabálni. "Mire vártok" "Most lesz harc?" Idióta trollok. Nem érzik át a helyzet súlyosságát. Nem csak, hogy harcolni nem képes, de olyan alapvető hiányosságai vannak. Igen hiányosságai, mert ha 1 ilyen alap dolgot nem tud, biztos van még amit nem tud. Hm... lehetséges, hogy valami elkényeztetett hercegnő volt a valóságban mint az animékben? Jobb ötletem nincs... szívesen elbeszélgetnék a szüleivel...
Ketten jönnek le a lépcsőn és az egyik világosan közli, hogy húzzunk el. Kokoro meghajol és félre vonul. Ami engem illet felbosszant a viselkedése. Persze bizonyos tekintetben igaza van... az ilyesmit nem a küzdőtér közepén kéne lebonyolítani. Viszont a felszólalás módja. Hölgyek jelenlétében. Sőt egy lánynak [is] szánva. Odamentem és megszólaltam:
-Hé haver, tanulj egy kis jó modort. Mondtam miközben megböktem.

//kis emlékeztető magamnak://
Ellenfél:
Élet:15 [75]
Fegyverkezelés:16
Erő/Irányítás: 23
Kitartás:10
Gyorsaság:24
Speciális képesség: 13
Páncél 35


A hozzászólást Aidor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 19 2014, 22:26-kor.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szer. Május 14 2014, 23:30

Homlokráncolva hallgatom. Kutakszom az elmémben. Voltam vajon büszke régen? Nem tudom, nem vagyok rá képes. Nincs semmi hasonló az emlékeimben. Talán soha nem voltam még büszke. Jackalra nézek, vigyorog. Kis fehér fogai kilátszanak a pofijából. Nyújtja a nyelvét, egyik füle kifordult. Odanyúlok és megigazítom neki. Viszont...
-Értem. -bólintok. Mosolygok kicsit. Szeretem hallgatni. A hangját, ahogy beszél. Ahogy magyaráz, tanít. Teljesen más, mint Shukaku. Vagy mint a könyvek. Aidorból árad a kedvesség. De meg is leptem. Meglepődött, mikor kérdeztem. Talán ez olyasmi, amit tudnom kellett volna. Olyan, mint magától értetődő. Sok ilyen dolgot nem tudok. Ami magától értetődő. Tanulnom kell. Még nagyon-nagyon sokat.
Indulunk a padok felé. Az egyik néző felénk jön. Nagyobb, mint Aidor. És vastagabb. Erősebbnek látszik. Jackal morog rá, mikor közelít. Én mennék tovább, de Aidor megáll. Felszólítja, hogy tanuljon. Csodálkozom; tanulnia kéne? Talán ő is keveset tud, mint én? A férfira nézek, aki vicsorog. Az ő fogai is fehérek, de nem hegyesek. Dühös szemekkel néz Aidorra. A bökés meg se kottyan neki. Ökölbe szorítja a kezeit. Valamit letöröl a szájáról. Elvigyorodik. Én megremegek. Végigfut hátamon a hideg.
Beszóltál? kérdezi. Neszójjábe. Nem nagyon értem, amit mond. Jackal a kezeim közé kapom. Félek, hogy nekiugrik. Nem akarom, hogy nekiugorjon.
Ő is megböki Aidort. Kicsit erősebben. Hátrább lépek egyet. Félek, nagyon félek. Reszket a kezem. Jackal a karjaimba mélyeszti a körmeit. Kutyaféle, neki tompábbak. Nem fájnak, nem sebeznek. Morog, vicsorít.
Harcolni akarsz? kérdezi. Aidor fölé hajol. Eltakarja még a napot is. Félek, a lábam magától mozdul. A fiú mellé szaladok. Jackal még mindig morog. Ő akar harcolni. Nem engedem neki. A Nagy ránk néz. Elvigyorodik. Harcolj. Ha nyersz, megtarthatod a bigét. Ha nem, majd mi elszórakozunk vele. Felemeli a kezeit, megropogtatja őket. És lenyitja a menüt. Kihív minket. Aidort meg engem, kettő egy ellen.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Vas. Jún. 08 2014, 22:38

Ez az udvariatlan flótás nem csak, hogy úgy viselkedik mint egy barbár bunkó hanem ez már egyenesen egy huligán, a legrosszabb fajtából. Bige? Miféle szó ez? Talán van akinek ez bejön, de kétlem, hogy Kokoronak egy tetszene én se szeretem ezt a fajta szóhasználatot. A lány mellém húzódik, Jackal morog. Ránézek Kokorora fél, elég egyértelmű. Ezt nem tűrhetem tovább. Gondoltam. Így örömmel fogadtam el a kihívást.
Megjelent az ellenfelem neve és a mienk is valamint a visszaszámláló. A harc féléletes. Ellenfelünk egy nagydarab harcos. Neve: Abe. Kemény dió lesz. Odafordultam Kokorohoz és a vállára tettem a kezem.
-Maradj hátul, majd én elintézem. Mondtam, majd szembe fordultam az ellenfelemmel. Egymás szemébe néztünk. Csend volt... egy pillanatra mintha az idő is megállt volna. Majd hirtelen valaki röhögni kezdett és az  ő volt.
-Komolyan, egy hozzád hasonló pancsernak inkább otthon lenne a helye, komolyan azt hiszed bármi esélyed is van ellenem? Pattanj haza kölyök, ez a nagyok játéka. Mondta és rákacsintott Kokorora.
-Várj egy kicsit baby, ezután eljátszogatunk egy kicsit.
Összehúztam a szemöldököm, de nem mutattam egyéb reakciót. A számláló viszont úgy lepörgött közben, hogy észre se vettem. Mire észbe kaptam már el is kezdődött. Abe megindult én most inkább a védekezésre koncentrálok. Vajon mi sül ki ebből az egészből?
Nem tudom, de egyvalami biztos, most győznöm kell. Nem csak azért mert nem tetszik a stílusa, itt már kicsit többről van szó. Nem tudom milyen erős, de nem úgy nézki mint akivel kokoro vagy akár Jackal elbírna oda kell figyelnem rájuk és ha kell megvédenem őket. Láttam mennyire összetud törni ha valami baj történik Jackallal kitudja mi lehet még. Ébernek kell maradnom.


Abe: :
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Hétf. Jún. 09 2014, 12:45

Abe. A Nagy Abe. A számláló pörög, túl gyorsan. El akarok menekülni. De csak úgy, ha Aidor is jön. Nagyon félek. Nem tetszik, amit Abe mondott. Valami kondul tőle a fejemben. Olyasmit, amit nem szeretek. Aztán rám vigyorog és kacsint. Minden vér kimegy belőlem. Jackal még hangosabban morog és vakkant rá. Én pedig elszökök innen, gondolatban. Mert a szemeim előtt minden elsötétül.
Talán ismerem már. Talán nem. Nem tudom. Mindegyikük olyan egyforma. A mosolyuk és a kacsintás. Mint a kis szobában. Ahol fekszem az ágyon. Széthúzzák a lábam, hogy fáj. Túl széles, nem vagyok rá képes. De nem hagynak mozogni, és nem is szabad mozogni. Tűrni kell, csendben, szemet behunyva.
Ellazultak a karjaim. Jackal kipottyant közülük a földre. Észre se vettem. Emlékekkel küzdöttem némán, sápadtan. Abe már harcolt közben, nem törődött velem. Aidor mögött maradtam, de nem láttam őket. Szemeimbe könnyek gyűltek. Aztán felemeltem a kezeimet, a hajamba túrtam. A maszk félrecsúszott.
Én nem akarom megint. Nem akarok feküdni. Nem akarom. Nem akarom. Nem akarom. Nemakarom. Nemakarom.
Jackal közéjük futott. Abehoz volt közelebb. Ő nem figyelt, Aidort célozta meg. A kis sakál lekushadt, és eltűnt. Beleolvadt a por homokszínébe. Úgy helyezkedett, hogy tökéletes legyen minden. És Abe megbotlott benne. A lába beleakadt a sakálba. Szállt, mint a kismadár, és elterült a földön. A puffanás hangja engem is visszahozott. Meglepődve néztem őket. De Aidornak tökéletes támadási lehetősége lett. Meg nekem is, de én nem tudok moccanni. Aidort figyelem, hogy mit csinál. Jacka pedig gyorsan meghátrál. Büszke magára, hogy mit csinált. Abe morog valamit, gonosz dolgokat. Elkezd feltápászkodni. A rendszer némely szavát kinémítja. Jackal ekkor ugrik, és beleharap a sarka fölötti részbe. Oda, ahol az ín van. Fájdalom nincsen, de sebzi. Majd visszaugrik. Én pedig szorosan megmarkolom a tőröm. Mert nem fogom hagyni. Nem hagyom, hogy ismét úgy rám mosolyogjon.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Kedd Júl. 01 2014, 10:00

Jackal ügyesen elbánt Abeval, ha nem lenne ilyen komoly a helyzet talán ki is nevetném. De tisztában vagyok vele, hogy ha az időt most kár örvendésre pazarlom akkor annak a levét a kis pet fogja megszívni. Így neki iramodtam.
Abe elkezdett feltápászkodni mivel alacsonyan volt számomra nem túl előnyös. Ezért meg se kíséreltem ütni, inkább megemeltem a lábam és mintha foci labdába bikáznék próbáltam meg eltalálni az óriást, de már tapasztalt volt, számított valami ilyesmire és feltápászkodás közben végig rajtunk tartotta a szemét. A kezével meg ragadta a lábam majd fel állt és elkezdett forgatni mire észrevettem már a levegőben voltam és hangos puffanással csapódtam az aréna falának.
Barátunk úgy tűnik keményen fejlesztette súlyemelés jártasságát. Kábultan enyhén sokkos állapotban ereszkedtem le a földre. Amíg én megpróbáltam magam összeszedni addig Abe Jackal felé fordult.
-Légy jó kutyus és dögölj meg szépen. Közben szélesen vigyorgott. Lehajolt Jackelért és megkísérli elkapni.
Abe tényleg kemény ellenfél, gondoltam. Következőnek ügyesebbnek kell lennem, most már tudom, hogy az ilyen egyértelmű támadások nem használnak. Az előbb Abenek volt ideje rákészülni. Következőnek nem hagyok neki időt rá. Addig pofozom amíg fel állni sem lesz képes. Na persze csak miután sikerült fel állnom... Jól van Sadamitsu most légy erős, tápászkodjunk fel csak szép lassan. Egyik láb, másik láb. Jó most, hogy az elméletet átvettük itt az ideje hozzá is látni, vagy legalábbis valami igyekezethez hasonló dolgot mutatni. Nincs idő naphosszat itt szunyálni.
Jé Abe hátán az nem egy „rúgj meg” feliratú papír? Vagy csak hallucinálok? Jobb lesz gyorsan kideríteni.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Kedd Júl. 01 2014, 21:43

A szám elé kerül a kezem. Hogy ne sikítsak fel. Aidor is repül, mitn a kismadár. Nekipuffan a falnak, leesik. Nagyon nagyot kapott. Emlékeztetnem kell magam: nincs fájdalom. Nem érezhetett semmit. Lökésen kívül. Az meg nem sok. Mindjárt magához fog térni. Addig Jackal harapja Abe-t. Igaz, nem túl sokáig. Abe észreveszi. Feltérdel, ránéz, beszél. Nagyon csúnya dolgokat mond. Jackal nyüszít, talán érti. Elengedi a lábát, és négy kis lábán futni kezd. Karmai belekapnak a homokba, felkavarják. Tappancsai kicsik, így nem vakítják el a férfit. Én is megindulok, talpam alatt csikordul a talaj. Két kézre fogom a tőrt.
Meg kell védenem Jackalt. Meg kell védenem Aidort. Meg kell védenem őket. Mind a kettejüket. Mert sokat jelentenek nekem. Abe pedig gonosz, mint a férfiak. Általában a férfiak. Ő a rosszabbik fajtából való. Olyanból, amit mindig is meg akartam ütni. Vagyis néha, mikor gonoszak voltak nagyon. Mikor fájt. Mikor megütöttek. Mert ők ezt élvezték. Abe is élvezi ha üthet. Én sosem szerettem az ilyen vigyort az arcukon.
A penge csillan a fényben. Messzire, magam elé tartom stabilan. Egy pillanatra sem hezitálok. A penge belemélyed Abe húsába. A vállánál, felkarjánál. Vöröslő pixelek szakadnak ki belőle. Mint a vér, úgy csillognak a fényben. Szoknyám susog a lábam körül, mint győzelmi lobogó. De ez még nem elég. Páncéljából alig egy kicsi esett csak le. Az én sebzésem pici. Jackallal együtt még csak öt. Még nagyon sok ötös kéne ahhoz, hogy győzzünk.
Kihúzom belőle a tőrt. Abe felém fordul, Jackal pedig elszalad. Aidor mellé, onnan morog vissza. Kimutatja fogait, bundája felborzolódik. Fenyegetőzik, de nem tud sokat tenni. Abe pedig vicsorít rám. Mond valamit. Olyasmi lehet, mint amit Jackalnak mondott. Megragadja a nyakam és felemel. A lábaim a levegőben kapálóznak. Próbálom megvágni a tőrömmel. Nem tudom, sikerül-e. Nem tudok figyelni. Nagyon szorosan fog.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Kedd Júl. 08 2014, 21:59

Lassan magamhoz tértem a kábulatból és ismét a saját lábamon álltam bár még mindig a térdemen támaszkodtam. Jackal mellettem volt. Mit keres itt? Kérdeztem magamtól. Kokoroval kéne lennie. Felegyenesedtem és körülnéztem Abe épp most emelte fel a nyakánál fogva Kokorot.
-Francba... Mondtam és megiramodtam Abe felé, mivel el volt foglalva nem vette észre a közeledésem felugrottam megkapaszkodtam a nyakában és megtérdeltem a fejét. Abe hátratántorodott és elejtette Kokorot én alap állást vettem fel. Innen nem lesz olyan könnyű dolga. Gondoltam.
Abe vérben forgó szemekkel támadott. Felugrott és hatalmas fegyverével úgy sújtott le. Én féltérdre ereszkedtem és két tenyerem közé zárva a pengét hárítottam a csapást. Abe viszont nem adja meg magát ilyen könnyen vicsorogva nyomta tovább a pengét abban a reményben, hogy képes lesz áttörni a védelmemen. De az nem fog megtörténni. Sajnálom Abe, a nagy arcod már nem sokáig lesz akkora. A párbaj végére kényelmesen távozhatsz az arénából sőt a városból és nem kell attól tartanod, hogy nem férsz át a városkapun. Csak várd ki és meglátod mennyire leszel még ennyire harcias.
A gondolati fenyegetőzésem viszont szemmel láthatóan nem érintette meg túlzottan és tovább nyomta a kardot. Én tartottam majd elkezdtem felkászálódni, de nem engedtem el a fegyverét.
-Mi az csak ennyire futja? Morogtam. Abe még erősebben nyomta a fegyvert egy pillanatra ezzel megint lejjebb küldött, de hamarosan ismét emelkedni kezdtem.
-Ez kevés lesz! Mondtam és a fegyvert oldalra löktem majd teljes testsúlyomat bevetve neki ugrottam Abenek ami ugyan kevésnek bizonyult ahhoz, hogy elessen, de ismét hátrálásra kényszerült.

Abe: 35-27[amit eddig összesen okoztunk sérülés]= 8 páncél
élet=max
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szer. Júl. 09 2014, 14:01

Abe elenged. A földre esek, nem számítok rá. Kibicsaklik a lábam alólam. A fenekemre huppanok. A nyakamat tapogatom, pedig nem fáj. Viszont Abe keze sincs már ott. Azok a nagy, kérges lapátkezek. Egy rövid ideig nem kaptam levegőt. Felnézek, hogy lássam, miért engedett el. És már tudom is. Aidor meglepte, így rá kellett figyelnie. Mindkét kezem a porba kerül. Nem bírok felállni. Csak figyelem az eseményeket. A szám is szétnyílik kissé.
Aidor erős. Nagyon erős. Nem csoda, hogy legyőzött. Abe páncélja már kevés. Hamarosan el is fogy. Talán egy ötös kéne neki. Én meg Jackal. Hamarosan fel kell adnia. Megnézem magamat is. A páncélom fogyott kicsit. Talán a fulladozástól. Nem tudom, az is sebez-e. Vagy az esés. Viszont nekem még nagyon pici a páncélom.
Jackal mellém üget. Farkát csóválva, szimatolva néz engem. Közelebb tolja az orrát. Mintha azt kérdezné: Jól vagy? Megsimogatom; igen, jól vagyok. Majd Abe felé nézek. Aidor bajba került. Fogja a fegyverét, de nehezen. Abe küszködik, hogy lenyomja. Aidor pedig azért, hogy feltolja. Az ajkamba harapok. Tennem kell valamit. Jackalnak ismét harapnia kéne. Ránézek a sakálra. Nyelvét kinyújtva, lihegve figyeli őket. Talán elfáradt egy kicsikét. Aggódón nézek ismét a két férfi felé. Majd felkelek a földről, de nem merek moccanni. Jackal fáradt. Picit én is az vagyok. Így nem merek támadni. Ha Abe megüt, végem. Ki fogok esni. Cserben hagyom Aidort. Viszont azt nem szeretném. Segíteni akarok neki, ahogy csak tudok. Most viszont pihennem kell.
Lassan elindulok oldalra. Hogy úgy lássam őket. Aidor közben lép. A fegyver kikerül a kezei közül, Abe pedig meghátrál. Mintha elvesztette volna az egyensúlyát. Aidor pedig támad, ahogy csak tud. Puszta kézzel ugrott neki. Legalábbis ha jól láttam. A tőrömre néztem. Majd Abe fegyverére. Aidor egy... egy harcművész. A harcművész képes használni minden fegyvert. Az íjon kívül. Tudja használni a késem is. De az túl kevés lenne neki. De Abe fegyvere sokkal jobb.
Jackal már közelít felé, laposan. Kúszik, mint egy kígyó. Én nem merek moccanni. Imádkozom, hogy Abe ejtse el a fegyvert. És hogy ne essen baja Aidornak.


//Beiktatok egy pihikört XD Így is kihagytam már egyet Rolling Eyes //
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal10/1500Aidor vs Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Aidor Szomb. Júl. 26 2014, 13:41

Abe kitámasztotta magát a lábával és átlósan meglendítette a fegyverét megpróbáltam elugrani, de a fegyver túl hosszúnak bizonyult ahhoz, hogy kitudjak térni. A penge az oldalamnak csapódott ha nem lett volna páncélom talán ketté is vágott volna. Így viszont csak repültem, majd földet érés után gurultam. Szédültem az iménti akrobata mutatványtól, nem vagyok ehhez hozzá szokva. Ennek ellenére ahogy tudtam ismét fel álltam. A jobb kezemet szétnyitva magam előtt tartva. A bal kezemet pedig ökölbe szorítva magam mellé húztam. Mély levegőt vettem és behunytam a szemem egy pillanatra. Abe megint támadni készült, felém rohant. Mikor a közelbe ért előre ugrottam és aktiváltam az egyik képességem. A választásom a Combination Attackra esett. Az aktiválás után pedig a szokásos 3 csapásos kombináció következett. Abe köpni nyelni nem tudott. Döbbenten viselte a csapásokat. A páncélja a múlté, innenstöl kezdve az életereje megállíthatatlanul fog zuhanni. Persze csak most jut eszembe, hogy még tartogathat kellemetlen meglepetéseket, a képességei közül még egyet sem mutatott meg nekünk.
Ami Kokorot illeti, ő úgy tűnik jól van, most nem támad, pihen. Valószínűleg megviselte az előbbi akció. Abe nagyon csúnyán elintézte, de én tudom, hogy eddig még csak szórakozott vele. Könnyen elintézhette volna ha akarja. Nem tudom meddig fog tartani ez a felállás, remélem Kokoro olcsón megússza ezt az egészet. Még ha erre vajmi kevés esély is van. Én mindenesetre mindent elkövetek, bár sosem gondoltam magamra tankként, de úgy tűnik most nincs más választásom mint magamra vállalni ez a feladatot. Az ellenfél minden csapását fel fogom fogni. Ha kell akkor a saját testemmel!
Én:
Páncél: 41-23= 18

Abe:
páncél: 8-8=0
Élet: 75-14= 61


A hozzászólást Aidor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 26 2014, 13:47-kor.
Aidor
Aidor
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 613
Join date : 2013. May. 16.
Tartózkodási hely : Solvik

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal1278/1300Aidor vs Kokoro Exp_ures  (1278/1300)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 26 2014, 13:42

The member 'Aidor' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Aidor vs Kokoro 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 10 2015, 16:44

Ossu!

Azt hiszem, ezt én itt most lezárom. 25 xp és 60 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Aidor vs Kokoro Exp_bal0/0Aidor vs Kokoro Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aidor vs Kokoro Empty Re: Aidor vs Kokoro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.