Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kokoro

2 posters

Go down

Kokoro Empty Kokoro

Témanyitás by Kokoro Kedd Feb. 18 2014, 20:51

Pet képesség pályázat


Napló! Ma mókás napom volt. Bújócskáztam. Az otthonból már ismertem a szabályait. Számolni kellett, a többiek meg elbújtak. Utána az, aki számolt, megkereste a többieket. Néha én is játszottam velük. A virágzásomig. Mert utána mikor játszottunk, akkor nekem mást kellett csinálnom.
A kis sakált figyeltem. Végül Sakálnak neveztem el, csak egy másik nyelven. Vannak itt játékosok, akik nem néznek ki japánnak. Egy ilyet megkérdeztem, az ő nyelvén hogy van a sakál. Azt mondta, úgy, hogy Jackal. Végül is, egy másik nyelven, de ugyanúgy hívom, mint eddig. Meg Picúrnak. Most még ez a beceneve, amíg pici. Utána már nagy Jackal lesz belőle.
Elmagyaráztam neki a bújócskát. Megértette, mert elbújt a takaró alatt, de megtaláltam. Mert akkor bújt el, mikor még nem hunytam, és ezt nem úgy kell. Elmagyaráztam neki még egyszer, utána hunytam. Elszámoltam hatvanig, aztán keresni kezdtem. Nem találtam sehol, pedig a takarót is félredobtam. Utána a párnát is, de akkor se volt sehol. Aztán feljött  valaki és bekopogott, hogy mit csinálok. Mondtam neki, hogy Jackallal bújócskázom, mire közölte, hogy hadjam abba.
Jackal nem jött elő, mert mondtam neki, hogy ez a játék lényege. Ezért tovább kerestem, de nem találtam. Végül tudod, hol volt? A szoba közepén. Ott feküdt, csak a lépteim elöl mozdult meg, hogy ne tapossak rá. Kinyújtott nyelvvel vigyorgott, mikor megtaláltam, de csak azért, mert engedte, hogy megtaláljam.
Nagyon ügyes az én Picúrom.
Szereztem egy könyvet a sakálokról. Elolvastam. Három fajta sakál létezik; panyókás, arany és sujtásos. Meg hogy nagyon összetett a kommunikációjuk. Például nem tudnak vicsorítani. Meg nem ugat, hanem üvölt. Elkezdem megfigyelni a mozdulatait és a testbeszédét. Ha másképp nem is, majd így kommunikálunk.


Panyóka
A kisállatom ügyes bújó. Ha elbújik, csak nagyon nehezen lehet megtalálni. A mobok ilyenkor vagy keresik, vagy átmennek valaki másra. Ha meg ember ellen küzdünk, akkor egyszerűen eltűnik a szeme elől. Kölyökkorban egy körig. Aztán ha majd fiatal lesz, biztos ügyesebb is lesz, és akkor már két kör. Felnőttként pedig három. Ennél nem több.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kokoro Exp_bal10/1500Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kokoro Empty Re: Kokoro

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 21 2014, 00:49

Ossu! Very Happy

Elfogadom a pályázatot, kérlek az adatlapodon is tüntesd fel a peted képességét Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kokoro Exp_bal0/0Kokoro Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kokoro Empty Houseki no Kokoro

Témanyitás by Kokoro Szer. Feb. 11 2015, 11:03

10. szint képesség pályázat

Óriáspók Maszk: Norm mintájára csináltam a maszkot. Ezt is az arcom elé kell húznom. Így aktiválhatom. A maszk szája nyílik ki. Pókhálót feszít ki, akár a levegőbe is. Aki belelép, megakad. Két kiskör idejére. Aztán kiszabadul, és mehet tovább. Csak egy ellenfelet képes megállítani.

---

Hazamentünk. Mirika, Ayani, Atoru és én. Aidor nagyon lemaradt. Mindvégig beszélgettek arról, ami történt. Én szorosan tartottam a kezeim között a plakettet. Atoru elmagyarázta, mi van rajta. Hogy miért kaptuk. Most Atoru hátát látom. A tarkóján a haját. A mosolyt, mikor valaki felé fordul. Felváltva nézem őt és a plakettet.
Nagyon sok dolog történt ma. Rengeteget tanultam. Hajnalban keltünk. Vezettem egy postakocsit. Lovakat irányítottam. Nem is tudtam, mi az a ló eddig. Csak Tűzrózsát ismertem. Láttam tojást, ami Jackal is volt régen. Gyerekek között voltam. Mirika dühös lett ránk. Nem látszott rajta, de biztos voltam benne. Én hibát vétettem, de...
Nem kaptam ki.
És nem fogok kikapni.
Jutalmat kaptam inkább.
Különös ez a világ. Jutalmat kapni a hibákért... nem, ez biztos nem így van. Biztos csak véletlen. Biztos csináltam valami mást is, ami viszont jó volt. De akkor hol marad a büntetés? Azt mindig kell kapni. Az nem maradhat el. Sosem maradhat el. Sosem maradt még el. De...
Mirika nem egy nevelő. Ő nem olyan. Ő nem fog éjszaka dolgozni küldeni. Nem fog. Mert nem otthon vagyok. Ez Aincrad. Ez egy másik világ. Ez a túlvilág.
A plakett mögött szorongattam a Pókember maszkot is.

Hazaértünk estére. Ők még mindig beszélgettek. Néha hozzám is szóltak. Szavakkal válaszoltam. Nagyon fáradt voltam. Végül elszakadtunk. Beléptem a szobámba. Jackal és Norm rögvest a párnájukra ugrottak. Eredetileg csak Jack párnája. Normnak van külön a szütyője. De ő jobban szeret Jack-el aludni. Összegömbölyödik, aztán Norm elhelyezkedik a hátán.
Az asztalomhoz ülök. Megírom a naplóm. Most nagyon hosszú a bejegyzés. Mert rengeteg minden történt. Mert kaptam egy tollat. Le is rajzolom. Egy vonal, két vonal, sok vonal. Kész a toll. A plakett az asztal sarkán pihen. Fölötte a Pókember maszk. Vagyis, a gyerekek így hívták. Én nem tudom, kicsoda Pókember. Normra pillantok, aki már alszik. Sípoló hangot ad ki, ahogy lélegzik. Jack fél szemmel rám sandít, majd behunyja. Az asztalom felé fordulok. Lassan kész a maszkom. Amin dolgozom. Norm lesz az. Egy óriáspók. Majd csinálok sakált is. Meg Tűzrózsát. Rendes Timidust. Vadmacskát. Farkast. Mindenfélét.
Még gyakorolnom kell. Rengeteget.
Reggelre kész.
De csak a mezőn merem felvenni.
Erősebbnek kell lennem.
A róka már nem elég.
Már megszokta mindenki. Minden mob. Minden játékos. De a játékosoktól félek. Ők furcsán néznek rám. Ezért marad a róka a városban. Azt megszokták. A póktól megijedtek. Láttam rajtuk. Elsápadtak, elfordultak, elkerültek. A mezőig azt vettem fel. Jackal kiszaladt a szabadba. Én a mobokat figyelem. Leülök egy farönkre. Én tanulmányozom őket. Jack az, aki harcol. Nagyon ügyesen csinálja. Még félek, féltem. De már tudom, nem eshet baja. Most is vakog egy disznóval. Csahol, ugat, vihog. Norm a vállamon üldögél. Kis alakokat alkot a hálójából. Néha játszik velük. Van, akit megesz. Van, akit mozgat. Van akit elaltat, betakargat. Most csak alkot, és szétszed. Jackal tovább hangoskodik. A disznó ránéz, majd megindul. Arcomon a maszkkal figyelem. Norm felsikkant, élesen, fájón, hosszan. Eldobja az aktuális bábját.
A disznó megakad valamiben. Mi lehet ez? Jackal már ugrik is, kék pixelek esnek az égből. Elmosolyodom és megtapsolom. Ügyes voltál! Nagyon ügyes voltál!
Büszkén felszegett fejjel lép hozzám. Simogatásra vár. Selymes bundája lelapul a kezem alatt. Norm a disznó hűlt helyére szalad. Piszkálgatja a megmaradt fehér pókhálót.

Halászháló reborn >.>
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kokoro Exp_bal10/1500Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kokoro Empty Re: Kokoro

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 15 2015, 22:38

Ossu!

Elfogadom a képességet, ha csapsz hozzá egy lehűlési időt is. Kérdés: a hálóba ragadás PvP-ben azt is jelenti, hogy nem tud kitérni az ellenfeled?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kokoro Exp_bal0/0Kokoro Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kokoro Empty Re: Kokoro

Témanyitás by Kokoro Hétf. Feb. 16 2015, 23:04

Lehűlés, tényleg... Hmm... A szokásos 3 nagykör reális? Surprised
Kitérni "ki tud", tehát ha kockadobás van és túl keveset dobok, ugyanúgy melléütök :3 Csak ő nem tud engem támadni normál esetben.
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kokoro Exp_bal10/1500Kokoro Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Kokoro Empty Re: Kokoro

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 20 2015, 19:59

Akkor megfelel a három kör Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kokoro Exp_bal0/0Kokoro Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kokoro Empty Re: Kokoro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.