Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kokoro Toronyszobája

Go down

Kokoro Toronyszobája Empty Kokoro Toronyszobája

Témanyitás by Kokoro Szer. Ápr. 08 2015, 14:14

Kokoro Toronyszobája Round_room1

Egy kerek szoba, pár lépcső után. Nem túl magasan, nem túl alacsonyan. Elég tágas, és elég üres. Egy franciaágy. Nem tudom, miért hívják franciaágynak. Talán a franciák találták ki ekkorára. Sok ablak. A képen csak egyet lehet látni, de van még pár Embarassed Az az egy amúgy csak ilyen. Van is ott egy kis ülőhely már. Ott szoktam olvasni, ha szép az idő. A többi ablak már átlagos. Az egyik erkélyes. Ilyen pici erkélyes, amire csak épphogy ki lehet állni.
Egy nagy asztal, rajta sok könyv. Meg papír, toll, ceruza. Ott szoktam tanulni, egy kényelmes széken. Van amúgy fotelom is. Mert azt mondták, az jó lesz, ha van vendégem. Nem olyan vendég, hanem a másik. Meg van egy picike asztal. Dohányzóasztal, az a neve. Nem tudom, mi az, hogy "dohányzó". Viszont nagyon szép, üveg. Kényelmesen lehet rajta teázni.
A falak vörösek. Van pár festményem, a tengert ábrázolják. Tengert, zöld réteket, erdőket és hegyeket.
Az ágy végében van egy nagy, díszes ládám. Ott van minden apróságom. Felszerelésem. Ruhám. A naplóm. Jackal és Norm még az ágyon alszik, pedig van helyük. Vettem nekik egy párnás kis fekvőhelyet, az ágy mellé.
Meg van szőnyegem is, kerek.
És... azt hiszem, ennyi. Embarassed
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kokoro Toronyszobája Exp_bal10/1500Kokoro Toronyszobája Exp_ures  (10/1500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.