Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

+3
Danee
Cú Chulainn
Strea
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Csüt. Ápr. 10 2014, 23:06


Bizony nehéz felkapaszkodni a sziklára, amin a tojások vannak, de úgy tűnik, valamilyen módon Daneenak ez mégis sikerül. Persze időközben Carla is bőven odaér, szárnyával védve a vágást, majd belecsípve a fiúba úgy, hogy az lezuhanjon a földre. Danee 20-at sebződik a támadástól, az eséstől pedig még 5-öt.

Danee jön, pihen.

sorrend:

életek:
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Danee Pént. Ápr. 11 2014, 03:14

Amíg zuhanok és zuhanok, és görgök lefelé a magas, egy végtelennek tűnő két pillanatig, szinte már elérhetetlen magas sziklaoldalról, arról, amelyiken a fészek van...
Az állam alá támasztom a tenyerem és fájdalom érzet híján azon kezdek el töprengeni, hogy hogy a nyavalyába sikerült nekem oda feljutni, mikor a hülye is látja, hogy olyan elérhetetlen helyen van, hogy íjjal is nehéz eltalálni a tojásokat.

Majd aztán, hogy végre sík barlangtalajra érek, szép lassan begördülve-farolva éles fékcsikorgások közepette a helyemre, veszem csak észre, hogy hiába mozdulnék és rántanám elő a kardom, nagy randa vörös rendszer üzenet értesít róla, hogy én most rendkívül fáradt vagyok, és nem fogom tudni kihúzni a kardot a hüvelyéből, ne is próbáljam, csak várjak szépen egy környi időt. És a potionről se próbáljam lecsavarni a kupakot, mert az se fog menni. Nem, nem, a kristályok se akarják megérteni, hogy szükségem lenne rájuk.

Úgyhogy egykedvűen keverek magamnak egy koktélt, csak úgy simán a földön heverve, magam elé kipakolva egy kisebb mixerfelszerelést
- Ja, bocsi, de a rendszer szerint fáradt vagyok és ki kell hagynom ezt a ... kört
Azért ne hagyjatok meghalni, ha lehet, mert csípősebb lett a madárka, és már csak egy ilyen húzását bírnám ki!

Közben gondosan összeráztam a jéggel, meg kevergettem, öntöttem és egyéb hacacárék.
- Egészségünkre! - emeltem magasba a végterméket, már amennyire egy földön fekvő alaktól az telik.

//akkol én most ledobtam magam a földle de dulván és pihenek!
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_bal7644/7700[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 13 2014, 19:12


Carla továbbra is dühösen néz Daneera, a többiekre nem is figyelve csípi meg újra. 20 sebzés.

Kodoku jön.

sorrend:

életek:
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kodoku Vas. Ápr. 13 2014, 19:21

* Rohamosan fogyott mindenki élete. Kodoku megivott egy mini potit (+5 HP), majd így szólt. *
- Switch Danee!
* Majd a pókica már próbálta is rohamozni a madarat.*

//Támadás, poti (+5) és átvettem a madarat//
Kodoku
Kodoku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 51
Join date : 2014. Jan. 01.
Age : 18

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_bal10/500[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 13 2014, 19:21

The member 'Kodoku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 13 2014, 20:39


Carla, úgy, hogy Daneet támadta, elég tiszta célpont volt a petnek ahhoz, hogy az egy pontos találatot vigyen be. A madár még egy utolsó vijjogást hallatott, majd elpixeleződött, maga után hagyja árván maradt tojásait.
Amint a levegő érezhetően melegebbé válik, mindannyiótok előtt felugrik a jutalmazásról tájékoztató kisablak. A következőket kaptátok (Ozirisz oldalával sorsolva):

Shizu: 20 exp, 1 Bronzérc, 1 Munkálatlan Bőr
Mameko: 20 exp, 1 Kis Tövisgyökér, 1 Faeno Levél
Danee: 20 exp, 2 Vasérc
Kodoku: 20 exp, 1 Bronzérc, 1 Sida Kő
: 20 exp, 1 Vasérc 1 Kis Tövisgyökér

Ezeken felül Kodoku kap még: 1 Kristálylevél; "Jégszilánk" (item)
Ha rányom a tárgyra, az a következő szöveget adja ki: "Azt beszélik, a jégszilánk képes utat törni a legnagyobb hóviharban is."

Szabad tehát az út, lehet továbbhaladni! Érdekes módon azonban a rendszer mégsem enged át a barlang másik oldalán, ha próbálkoznátok, lila falba ütköznétek, a warning-felirat pedig a tudtotokra adná: csak T2-es felszereléssel lehet átjutni a kint tomboló hóviharon.
Gratulálok, az első szakaszt sikeresen teljesítettétek! \o/
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Szélvihar - Első szakasz - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Szélvihar - Első szakasz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.