Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

+2
Ryuu
Rosalia
6 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Rosalia Pént. Nov. 14 2014, 13:32

A hold állása is ugyanazt az időt mutatja, mint az órátok, utóbbi egészen pontosan ennyit:

11:56

Ryuu pedig gond nélkül kibattyoghat és csatlakozhat a holdfényben álló Juncihoz, nem ütközik semmi akadályba. Shu és Timi mindezt ugye látja, Haru pedig ugyanazt tapasztalhatja a minimapján, mint amikor Jun lépett ki az ajtón.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Rosalia Hétf. Nov. 17 2014, 19:51

Egyeztetések alapján továbbmesélem a szálat pár másodperccel xD
Szóval, Jun kilép a cicával a kezében. Stimm. Ryuu hátrahagyva a következő szobában kutakodó Harut, leszambázik az emeltről és az őt előzékenyen kiengedő ShuTimi mellett ki is sétál. Gond nélkül. Példáját követi a kis páros is, akkor is, ha időközben Haru is észbe kapna, hogy talán nem ártana a többiek után mennie. Amikor Shu&Timi is átlépi a küszöböt - szintén gond nélkül - akkor Haru előtt felvillan az üzenet:
Játékmester írta:
Szeretnéd egyedül végigjátszani a játékot? hentai



Jun, Haru 500 szó, sorrend megkötés nincs.


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 23 2014, 18:29-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 17 2014, 22:10

Mindenki rohangál, meg futkározik, meg kapkod össze vissza. Shu már nem is érti, hogy minek kell kapkodni, és még akkor sem fogja fel, amikor Ryuu elszáguld mellette, éppen csak nem feldöntve. Csak csóválja a fejét, értetlenkedik, és lassan utánabattyog. Haru nem különösebben foglalkoztatja, hiszen egyértelmű, hogy semmi veszély nincsen, teljesítették a feladatot, és akkor most végeztek is. A Játékmester megtanította nekik, hogy a csapatmunka mennyire fontos, ezért hát Junnak és a cicának, akik a legjobb csapat voltak, kinyitotta az ajtókat, amin ugye kisétálhatott Timi és Shu is, akik szintén nagyon jó csapat voltak, és végtére a szerelmespár is csinált valamit, bár ők voltak a legönzőbbek, és ezért most meg is kapják a maguk büntetését. Az biztos, hogy Shu nem kedveli Ryuut, Haru pedig akkor most egyedül marad, de úgyis nemsokára ő is ki fog jönni, ha észreveszi, hogy ki lehet. Persze valószínűleg az bújhatott meg az ügy hátterében, hogy a Játékmester is biztosan nagyon szereti a cicákat, szóval nem szerette volna, ha szegény állatkának túl sokáig kell bezárva lennie. Mindenesetre az egész konklúziója annyi volt, hogy a várakozásokkal ellentétben ismételten nem a nyers erő meg a civakodás, hanem az ész diadalmaskodott. Persze az egyedülléten kívül Shu egy percig sem gondolta, hogy a Játékmester ártani akarna neki, de jó lecke volt. Lecke arról, hogy kicsit önállósodjon, lecke arról, hogy a narancsok és a vörösök nem mindig gonoszak, de azért nem kell bennük megbízni, mert valami turpisságon mindig törik a fejüket, és lecke arról, hogy aki a kismacskák kijutását tartja szem előtt, az mindig győzedelmeskedik. Egy rövidke meghajlással gratulált ugyan Ryuunak, de azután Jun felé fordultak.
-Látod, mondtam, hogy nem lesz semmi baj. Segítsek hazavinni a cicát? Talán még azt is felkutathatnánk, hogy hol szökött ki a lakásból, és akkor nem kellene majd megint megkeresni… ugye segítünk Timidus?
A sárkány bólintott, majd a kis idomár egy pillanatra még visszafordult a ház felé, intett egy picit a Játékmesternek, aki biztosan figyeli őket valahonnan, és halkan megköszönte az érdekes küldetést. Újabb bizonyíték arra, hogy a küldetések értük vannak, és nem ellenük.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_bal12695/10100[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Ryuu Kedd Nov. 18 2014, 23:04

Tartunk ott, hogy kilépek, már csak pár lépés, egy falatnyi másodperc, mely arra sem lenne elég, hogy visszaforduljak közben elbüfögni magam, választ el attól, hogy megnyerjem a küldetést! Vagy ropogósra süssenek, mint egyszer volt már meg is próbálták a celláinkban. No Szóval a halállal játszom épp. o3o A mindent vagy semmit! Az orosz rulettet, vagy mit! owo Az enyém a győzelem, vagy szánalmas halállal halok meg egy kislány előtt a tét. Nem kis dolog! De bevállaltam! Mert... nem érdekel a kislány! Razz
Még egy kicsi, már csak pár centi, még egy kis táv, és már már ... már mindjárt átlépem! ... És átléptem. \o/ Azonban valami nem stimmel. Elmaradnak a fanfárok, a yeah, you win! fellkiálltás, a konfetti, de még csak az áram se csap meg!
Még nők sincsenek! No Körbenézek, de nincsenek. Suspect Ugyan van itt egy entitás, aki a Jun becenévre hallgat és neme ismeretlen, meg épp követ egy törpe lány, átlépve a szent (!) küszöböt, de semmi. Nők nincsenek. És ez alól a halmaz alól kivétel a fent turkálgató marék haj is! Razz Most tényleg! Úgy néz ki mint Sadako a körből! -.- Csak vérszomjasabb. xdxd De persze attól még udvarolgattam neki. Cool Mert hát amit csináltam az az ő szótárában udvarlást jelent ám. ^^ Úgy bizony. ^^ Persze, először meglepődtem hogy akkor utasított el, mikor szépen néztem rá, de hát ezek ezt szeretik. A sado-mazot. Suspect Tuti élvezte a kis gyilkolgatásait! Asszem majd alkalomadtán meg is kérdezem tőle, hogy mi volt benne olyan jó. ^^ Oké, ez eldöntve, de koncentráljunk a mostani problémákra.
- Gyerekek... kivittük a küldit? O.o Könnyű volt... - Túlságosan is. De ha már a két női "ízű" egyénnek mehetnékje volt, én nem voltam ellene. Meg amúgy is éhes vagyok. - hm hm, nem is tudom. - Még azért visszanézek, de a hasam jelez is. Csak tisztesen, halkan mordul fel szokásához híven, nem óhajtja bejelenteni a világnak, hogy éhes vagyok. Rolling Eyes Szóóvaaaal, nem érdekel ez az egész! o/
Ami jó volt belőle, azt kiélveztem, szépen bemegyek az első faluba, ami védett ~ de nekem aztán most az is jó, ami nem az ~ és rendelek valami húúúsossat. owo - Ti éhesek vagytok? omo - Kérdem meg újdonsült társaimat, hátha van kedvük beugrani a közeli mekibe és bedobni pár hamburgert. Vagy egy roston sült bárányhúst, vagy amit a középkori japók megesznek. >< Nekem mindegy, mi van a közelben csak ehető legyen. Rolling Eyes - Farkas éhes vagyok. xd - Jelentem ki, akkor is ha őket ez egyáltalán nem izgatta, és köszönik szépen, de nem voltak kíváncsiak az információra. Én viszont nagyon is úgy vagyok vele, hogy most, miután bejelentettem, kezdek jobban lenni. Már nem gyötör annyira az éhség, mint mielőtt elárultam volna nekik. o3o
Akkor hát, nem foglalkozva semmivel és senkivel ~ még a két csajszival se, ha nem akarnak elindulni, ő bajuk ~ megyek előre, ki a kis kerítésen, már ha meglátom és nem bukfencezem át rajta és elindulok arra felé, amerre a mini map mutatja a védett övezetet. o/
Ennyit erről a rémálom küldiről. Haru meg, ha kikerül és nem pixeleződik el, akk majd megkérdezem tőle, hogy milyen volt. ^^ Jaj ez a Haru chan olyan kis figyelmetlenke. o3o
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_bal747/800[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Jun Pént. Nov. 21 2014, 14:16

Meglepett, hogy a játékmester csak úgy mindenféle kérlelés, könyörgés és játszadozás nélkül kinyitotta előttünk a kúria főbejáratának ajtaját. Döbbenten tanulmányoztam kellő távolságból, és egyből arra gondoltam, hogy ez valamilyen csapda. Nem lehet valami ennyire könnyű. Aggodalmaimnak hangot is adtam, mire Shuék próbáltak megnyugtatni, hogy a küldetést teljesítettem és ezért elhagyhatom a házikót, a cicával együtt. Nem mintha ne bíznék bennük, de jobbnak láttam leellenőrizni, hogy nem-e rejt csapdákat az ajtó. Metamorph segítségével végigböködtem jó messziről az ajtófélfát, a küszöböt paskolgattam, huzigáltam a levegőben a botot, hátha aktivál valamit, aminek nem kellene ott lennie. Viszont semmi sem történt. A sok biztatás végül meghozza az eredményét és a cicával és a kölcsönholmikkal a kezemben léptem át a küszöböt, kissé aggódva, hogy mi vár rám odakint. Lassú léptekkel haladtam előre, szemeimmel lassan végigelemzem az éjszakai udvar képét ami elém tárul. Semmi. Nem vár rám egyetlen kardfogú, borotvaéles karmokkal váró szörnyeteg sem, sőt gyakorlatilag semmilyen dolog nem volt kint ami akár a veszély legapróbb gyanúját kelthette volna. Egy pillanatra felvontam a szemöldököm, és magam mellé raktam a cicát.
- Hát ez meglepően könnyű volt. - fordultam vissza a főbejáratra pillantva. Az rendben van, hogy én kijutottam, de vajon őket is kiengedi? Elvégre a küldetéseink csak véletlenül keresztezhették egymást. A cicuska egy nyávogással, majd pedig ágaskodással jelzett, ezzel emlékeztetve, hogy meg akartam etetni amint kiérek. Leraktam elé a tálat, majd megtöltöttem fincsiségekkel, amire azon nyomban rá is cuppant, és jóízűen falatozott. Elég régóta van távol, és a nagy csatangolásban biztosan megéhezett már. Közben "Takumi-kun" is megjelent, önelégülten kibattyogva az udvarra, nem túl lovagiasan félretolva Shuékat az útból.
- Nekem még le kell szállítanom a cicát. - válaszolom a fiúnak, közben pedig a jóízűen falatozó állatkára pillantottam, majd pedig Shu-ra, aki szintén kijött az épületből. - Persze az nagyszerű lenne. A gazdája is biztos örülni fog a segítségünknek, és hogy visszakapja a drágaságát. - molesztálom meg picurit a már jóllakott macsekot, majd a tálkával együtt fel is kapom. Ryuu-tan magyarázgatásaira nem igazán figyeltem, elkönyveltem annak, hogy szeret magában beszélgetni. Közben pedig fél kézzel előkaparásztam a fényképet ami még abban a szobában készült, és a kezébe nyomtam.
- Neked adom. Nekem nincs már szükségem rá. - mosolygok rá, és megvárom amíg elveszi, ha nem teszi akkor én rakom el, és abban az esetben pedig még ki kell találni mit is kezdek egy ilyen selejtes fotóval. Nem sok hasznát veszem, főleg mert a fél fénykép egy fél fejből, áll, még emléknek sem felel meg. - Mindenesetre, remélem a lány is kijön hamarosan. További jó estét Takumi-tan. - búcsúzom el a fiútól, majd Shuékra pillantok.
- Akkor mehetünk? - várok egy picurit, hogy bólintson, és már elő is kutatom a célpontunk helyét, szintén fél kézzel. Nem is tudom mihez kezdenék ha egy husisabb cickát kellene a kezeimben tartanom.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_bal3984/4100[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Drake Haru Szomb. Nov. 22 2014, 14:49

Nagyokat pislogtam magam mellé, mikor észrevettem, hogy volt Alehandro, messze van Alehandro. Kissé csalódott is voltam, hogy úgy itt hagyott, ám annál sokkal jobban voltam dühös rá. Egy csöppnyit belepirultam az egész dologba, ahogy ott ácsorogtam, egészen eddig magamban beszélve. Megtréfált! A fene a kölykét, csak úgy itt hagyott! Én meg voltam olyan béna, hogy észre sem vettem. facepalm Zavaromban megtorpantam, csendesen lehajtottam a fejem, és próbáltam átgondolni, hogy vajon mikor is történhetett ez az egész. És mégis miért? Valamit elrontottam? Vagy szándékosan tette? Közben a minimapomat is nézegetni kezdtem, ahol észre kellett vennem, hogy a többiek már mind kint vannak. Ez újabb fejtörésre adott okot. Viszont pozitív, hogy legalább megoldódott a "vajon miért hagyott itt Alehandro?" probléma. Egy jó dolog az egészben. De mégsem értettem úgy igazán. Kinyílt az ajtó, pedig még semmit nem csináltunk. Biztos a játékmester bácsik és nénik megunták azt a szerencsétlen társaságot. Meg kell hagyni, én is untam őket. Ám ez egyáltalán nem ér. Mire belemelegednék a játékba, vége? Neeem, nem! Ezt nem engedem! Rendesen végig akarom játszani! Vagy legalább megtudni, hogy mi lett volna a feladatunk.. Egyáltalán az sem ér, hogy itt görcsöltem a mozaikdarabokért, erre csak úgy kinyílik az ajtó a semmitől. Itt valami turpisság van a háttérben! Vagy ha nincs is, én akkor is végigjárom ezeket a szobákat. Ahhoz túl érdekesek, hogy csak úgy itt hagyjam őket. Aztán ha nincs semmi, akár még ide is költözhetek.*-* Olyan kis aranyosak azok a ketrececskék ott lent, meg ez az egész rendszer. Csak meg kell találnom az irányító pultot.
Hát.. Sok szerencsét, Alehandro, Timidus, Shukaku, Jin.. vagy Jan? Jun? Szóval sok szerencsét a továbbiakban. Én azért elköszönök, még ha ti nem is tettétek.. Főleg Alehandro nem.>.> Még csak egy viszlátot sem böfögött.>.> Egészen bunkó dolog ez pedig.. De hát biztosan nem kapott megfelelő nevelést.Rolling Eyes Szóval én maradtam, és tovább folytattam a szoba felfedezését. Ami egészen érdekesnek nézett ki, kezdve azzal, hogy ablaknak hittem egy lámpát. facepalm
A kád volt még, ami a figyelmemet igazán vonzotta. Vagyis a benne csillogó tárgy, amit egy ronda kígyó őrizgetett. Nagyot sóhajtottam, elővettem a bárdomat, és megböködtem vele az állatot. Nem támadtam, még nem. Csak magamra akartam vonni a figyelmét. Bíztam benne, hogy nem lesz semmi baj. Mondjuk még kötszer is van a tükörben. Tényleg... kötszer. Az mégis minek egy ilyen világban?
Elővettem azt is, nézegetni kezdtem, a tükörrel együtt. A tükröt a kígyó felé fordítottam, megnéztem abban is őt, hátha vámpír kígyóval van dolgom. Rolling Eyes Aztán visszarakosgattam a helyére a tárgyakat... Csak ráérősen, szép nyugodtan. Úgyis egyedül vagyok.
Végül megengedtem a kád csapját, hátha. Aztán meg a dugóra villant tekintetem. Megnéztem, milyen. Olyan rendes dugós dugó, amit ki kell húzni, vagy az a fajta, aminél van egy ilyen kis kerek bigyusz, amit csak el kell tekerni, és felemelkedik a dugasz, a víz meg elkezd lefolyni. Habár ha ilyen is, ezt egyelőre nem kéne megtenni. A végén még az item is lefolyik.__.
Uhmm.. Tényleg, egyébként az ilyen helyeken a tükörre szoktak írni.. Krumplival. És ha pára van, akkor az írás látszódni fog!
Így hát végül azzal kezdtem el foglalatoskodni, hogy a tükörkére lehelgettem. Egészen szánalmas próbálkozás volt, de hát... SAOban minden lehetséges. Mondjuk a valóságban is. Csak hát ott minek hagyna valaki üzenetet? Egyáltalán itt minek hagyna valaki üzenetet? O.o Jó, ezt inkább hagyjuk... Nem mintha lenne a kígyón kívül akárki, aki idiótának nézhetne. Nem mintha az zavarna.. Na jó, de, zavar. Még az is, ha saját magamat nézem annak.__.
Így hát abbahagytam ezt az elfoglaltságot, és gondolataim újra visszatértek a kígyóhoz. Talán olyan ez, mint egy aranyhal... Lehet, teljesíti 3 kívánságom. Vagy nem. De talán beszélhetnék vele ez ügyben. Beszélni.. Egy kígyóval.. Nem úgy volt, hogy nem teszek idióta dolgokat? >.> Izé...
Körbenéztem magam körül, és úgy súgtam..
- Ssssssszzzzzia. - próbáltam kígyósan sziszegni, na. De ezt csak egy picit, majd megráztam a fejem, miközben azzal ostoroztam magam, hogy már megint mekkora egy hülye vagyok.>< Ilyesmit tenni... Nem normális.
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_bal1540/1700[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Rosalia Vas. Nov. 23 2014, 19:40

Keresés 3. szint Shunak:
(Mindig találsz legalább 1 normál tárgyat, kis esély ritka tárgyra)
1-2-3-4: nem talál
5-6: ritkát talál

Keresés 3. szint Junnak:
(Mindig találsz legalább 1 normál tárgyat, kis esély ritka tárgyra)
1-2-3-4: nem talál
5-6: ritkát talál
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 23 2014, 19:40

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Rosalia Vas. Nov. 23 2014, 20:24

cheers Gratulálok, 11 hónap után vége a küldinek! cheers

Végül úgy döntöttetek, hogy a késlekedő Harut magatok mögött hagyjátok, a kis vöri pedig van annyira tökös (vagy inkább bögyös?) leány, hogy inkább bent marad és végigjátssza a játékot. Azt viszont még nem sejti, hogy a Játékmester időközben új játszótársakat invitál épp mellé.
Shu&Timi, Jun és Ryuu, ti sikeresen kijutottatok a kúriából, hála Jun questjének. Amikor mindhárman kiértek és Haru is a bent maradás mellett dönt, ismételten bezáródik a Blackriver kúria ajtaja. A bent szerzett tárgyak mindegyikét elveszítitek, a Shunál lévő mozaikdarab és a Ryuunál lévő kulcsok újra elrejtődtek valahol a kúrián belül. Ryuu és Shu questje kipipálódott és mindhárman elteleportálódtok a Kezdetek városának határához, közel a védett terület határához. A cicát ha visszaviszitek a gazdájához, akkor az NPC roppant mód örvend neki és Jun quest-je is kipipálódik.

Haru a folytatást az új topicban kapja majd meg, linket pü-ben kapja tőlem!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jutalmak:
Haru és Shu fejenként 240 expt és 250 aranyat kapnak.
Jun a később csatlakozás nyomán 170 expt és 180 aranyat kap.
Ryuu beváltása (Egy általad választott küldetés befejezésekor 20%-al több aranyat kapsz.) révén 240 expt és 300 aranyat kap.

Methamorph 45 exp-t fejlődött.

Céhbónuszok:
Liberators kap 125 aranyat a céhbankba, a tagok (Haru, Tachi, Asuka, Cellindir) pedig fejenként 30 expt.

Artes Liberales kap 430 aranyat a bankba, a tagok között pedig 205 exp eképpen oszlik meg: Saya 28 exp (betelt), Jun 45 exp, Raven 44 exp, Alex 0 exp (betelt), Shu 44 exp, Anatole 44 exp.

(Jun és Shu is felhasználta ezt: A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő.)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jártasságok:
Shu keresés: Használt Cipő
Jun keresés: Nagy Körpajzs

Junnak és Ryuunak jár a hallgatózás 1 után 1-1 ingyen tárgyinfó dobás
(Küldetések után ingyen dobhatsz egy tárgy infót, a dobott értékből mindegyik kockánál le kell vonni kettőt.)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Receptek és nyersanyagok:

Haru:
Kristályírás (T1): Fagytér Kristály Recept
Növénylátás (T1): 70->90, 6 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 5 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 3 Vörös Pitypang

Ryuu:
Potion/méregfőzés (T1): Béna Adrenalin Potion Recept, Gyenge Fárasztó Méreg Recept
Növénylátás (T1): 11->31, 7 Kis Tövisgyökér 5 Faeno Levél 2 Barna Gomba 4 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Shu:
Kristályírás (T1): Fotó Kristály Recept, Magasugrás Kristály Recept
Növénylátás (T1): 100->100, 5 Kis Tövisgyökér 3 Faeno Levél 4 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 7 Vörös Pitypang

Jun:
Kristályírás (T3): Csillag Kristály Recept
Növénylátás (T2): 166->186, 7 Vastag Tövisgyökér 3 Faeno Ág 4 Vörös Gomba 2 Nihil Levél 4 Óriás Pitypang
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Blackriver kúria (kid edition) - Page 6 Empty Re: [Küldetés] Blackriver kúria (kid edition)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.