Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Vidámpark!

+15
Kazuma
Hinari
Chancery
Tachibana Makoto
Meredith White
Szophie
RenAi
Noxy
Aidor
Desdemona
Utahime
Atoru
Jun
Cú Chulainn
Shukaku
19 posters

9 / 15 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Csüt. Ápr. 03 2014, 10:44

//Sárga csapat//

Fegyvereink hatására eltűntek a félelmeink. Többet már vissza se jönnek, gondolom én, ahogyan el is mondták, más gyerekekhez mennek, máshol van dolguk. A mi dolgunk pedig itt befejeződött.Ennek ellenére Atoru várni szeretne, amit meg is értek, hiszen nincs hová mennünk. Nem sokára azonban benyitnak az ikrek. Hát mégis élnek. Jeeej ^o^/ A nyakukba is ugrok. Természetesen a lánynak.

-Hát éltek? \^o^/ -kérdezem a nyilvánvalót...vagy...oké, ez bunkó volt. Ezek nem is éltek lehet sohasem. Na mindegy. A fiú már adja is a jutalmunkat, egy kupon, amit majd a kijáratnál válthatunk be. – Köszi. ^o^/ Mosolyoghatnátok kicsit, igaza van Atorunak.

Leszállok az ikerlányról és elveszem a fiútól a felém nyújtott kupont és elrakom. Úgy látom Atoru szeretne mondani valamit amit még az előbb elkezdtek, tehát felé fordulok.

-Tessék Atoru, várom, az ajándék mindig jó. ^o^ -ötlete kicsit meghökkentett, de ennek ellenére ez egy szép ajándék. Nem ismerem még a fiút, de nem ezek után amit láttam róla, nem tűnik rossz embernek és egyébb negatív jelzőket sem találok rá. Szóval még szép, hogy elfogadom az ajándékát. –Naná, benne vagyok, mától hivatalosan is barátok vagyunk akkor. ^o^/ Menjünk is örökítsük meg ezt a szép pillanatot a Nosztalgiafotónál, és ott végre megjavíthatják az ingemet is. De időnk mint a tenger, nyugodtan ugrálj, de én csak oldalról nézlek majd. Nem az én stílusom ez.

Hát..így szereztem egy barátot. Remélem hosszú életű barátság lesz, nem csak addig tart majd ameddig egy csapatba vagyunk. Meg is kell ismernem majd, mert a múltján kívül nem tudok túl sokat róla. És arról is csak annyit,hogy meghalt a testvére. De erről ráérünk gondolkozni ha vége a vidámparknak. Most még megvárom Atorut és ha nincs ellenvetése, indulhatunk is az Ajándékbolt és Nosztalgiafotóhoz.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 03 2014, 14:37

Sárga csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Chancery Csüt. Ápr. 03 2014, 15:51

//Kék csapat, Szanatórium, Gyógyszertár//

Ahogy a káosz kezd kicsit elapadni, és végre értem a helyzetem, kezdek lassan meg is nyugodni. Van egy sanda gyanúm, hogy Richard Parker ezt érezvén maga is lecsillapodik, de a tenger és a csónak tigrise várat magára, hogy megjelenjen és okos tanáccsal lásson el. Sejtem, hogy valami elválasztott minket egymással a macskámmal, de jelenleg ez nem is tűnik akkora problémának; jobban aggódom Desdemona és Utahime állapota felől.
Az idegesség végül csak fokozódik, ahogy egymás mondatait befejezve folyamatosan tömik a fejem. Igen, nem kell elmondani kétszer, elsőre is felfogtam. Ökölbe szorított kezembe kapom végül az üvegcsét és teljes erővel feléjük dobom - kárt úgyse tehetek bennük, tekintve, hogy szellemek, de a lepcses pofájukat talán elhallgattathatom.
-Nem érdekel! Megmondtam, Jay és a barátaim nélkül semmiképp nem maradok itt! -robban ki belőlem, szavaimat komolyan gondolom, a kislányos hang ezt mégsem erősíti meg igazán, ez pedig csak még jobban dühít. Csorgó könnyekkel nézek fel remélhetőleg igencsak meglepett pofájukra, ami most nem is tűnik olyan barátságosnak, mint akkor, mikor beléptünk ide. -Majd haladok előre, ha kinyílik a kapu, kész! Téma lezárva, és nem akarok ezen tovább lovagolni!
Fejben mégis megteszem. Hisz igen, hiszek a Sorsban, tudom, hogy nem csak mi járjuk az utunkat, hanem van valami (vagy valaki), aki akadályokat rak elénk, megjutalmaz, megbüntet... igazságosan vagy igazságtalanul.
A gond az, hogy nem rájuk vagyok dühös, hanem magamra. Arra, hogy Desdemona és Utahime utánam jöttek, most pedig bajban vannak, nagyobb bajban, mint én. Hisz nekem csak ezen kellett választanom, és nem is volt végül nehéz, mikor tudtam, mik az opciók, mik a következmények. Egyszerűen nem tértem le az eddig járt ösvényről; élem az életem a SAO-ban, amíg lehet, és ha egyszer véget ér, nekikezdek munkát keresni, hogy minél előbb Jay-el lehessek. Persze ez már úgyse csupán rajtam fog múlni. Meg fogom keresni mindazokat, akiket itt megismertem, és rendszeresen tartom velük a kapcsolatot. Nem fogom hagyni, hogy ezek az évek csak úgy eltűnjenek a semmiben, ha már egyszer el kell tűnnie.
Utahime mellé telepszem. Kezeim a vállán pihennek, néha megrázom, hogy ébredezik-e. Közben remélem, hogy Álomkelő, már ha látta, mi történt, elindult Desdemona keresésére... vagy ha ő nem is, de talán a másik két pet bizonyára.
-Velük mit műveltek...? -kérdezem végül nyugodtabb hangnemben, a szememet le sem véve Utahime borzos hajáról. -Ugye nem esik bajuk? Segíthetek nekik...?
Most, hogy én lezártnak tartom a saját részem, nagyon remélem, hogy a válasz igen.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2062/2100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Utahime Csüt. Ápr. 03 2014, 17:24

~Kék Jéggolyók; Valahol a Szanatóriumban~
Leültem a zongorához és szinte megállt körülöttem a levegő. A csend megült a teremben, és pár másodpercig csak néztem a fényes lakkon csillogó lángokat. Majd felnéztem a fényes teremtményre, ami csak bólintott.
- Uta… most megmutathatod nekem a világodat. - Visszabólintottam, igen. Most megmutathatom neki az én világomat. Boldog voltam és egy széles mosollyal emeltem meg a fejem, hogy a kottára nézzek. Oh, ezt nem gyakoroltam még… de olyan ismerős. Határozottan ismerem ezt a dalt. Elkezdtem játszani, és magam is meglepődtem, milyen könnyedén játszottam egy kottát, amit először láttam. Mintha nem is én lennék… Időnként becsuktam a szemem, és engedtem, hogy a kezem végigsuhanjon a billentyűkön. Vajon honnan ilyen ismerős? Nem emlékszem. És hogyan kerültem ide? Nem emlékszem. Hogyan jutottam ki a játékból? Talán nem is voltam benne... Igen, ez az én világom, én ide tartozom. Biztosan csak egy rossz álom volt... Nem, hiszen Falco is itt van mellettem, de miért nem emlékszem semmire? Mikor nőtt ekkorára...
A dal lassan véget ért, és csendben üldögélek néhány pillanatig. Boldog mosollyal sóhajtok egyet, aztán úgy érzem mintha valami a vállamhoz érne. Meglepetten nézek fel, de Falco nem mozdult... képzelődtem volna? Visszanéztem a kottára, és eljátszottam a következő számot is, és a sorban következőket. A játék rögvest magával ragad, és egy pillanat alatt telik el az idő. Mikor mindet eljátszottam, még ülök egy kicsit a helyemen, majd felocsúdva a gondolataimból felállok, és meghajlok a közönség felé. Eztán hátrafordulok a fenséges madárhoz, aki végig mellettem figyelte a játékomat.
- Gyere, megmutatom a világom többi részét is. - Nevetek felé vidám mosollyal, és visszaindulok a függöny mögé. Újra érzem, mintha a vállamat fogná valaki. Rin az! Biztosan! Nem emlékszem, hogyan jutottam ki, de nem is számít. Már kint vagyok, és Rinnek is itt kell lenne valahol. Nem hallhatott meg csak úgy azon a furcsa helyen... Vagy, ha tényleg meghalt, aki ott halt meg... akkor tán azért nem emlékszem, mert én is meghaltam? De akkor ez biztosan a mennyország, és neki is itt kell lennie!
- Először menjünk ki, meg szeretnék keresni valakit.

Az ajtó is egy elpusztíthatatlan tárgy volt, ami nem könnyítette meg a dolgunkat. Hiába törtem a kobakom, nem sok értelmes dolog jutott eszembe... Csak ilyen lehetetlen dolgok, mint a gyors fagyasztás/izzítás váltakozásával meggyengíteni, vagy Aisuról felmászok, és a karmaimmal megpróbálom elbillenteni a zárnyelvet... Végül is nem kizárt, hogy leutánozhatnék valakit, akinek van tolvajlás jártassága... csak kicsi az esély rá. A rossznál is rosszabb ötleteimtől a bentről szűrődő léptek zaja mentett meg.
- Rendben. - Bólintok Aisunak, és az ajtó mellé lépek. Én kicsi vagyok, és akkor is be tudok surranni, ha csak kilesne valaki... Felpillantottam a gólemre, és bizony nem egy vékony kis teremtés volt.
- Ha be akarnák csukni, tedd be a kezed, hogy ne tudják visszacsukni. Ha pedig rád akarná szorítani, majd én elterelem a figyelmét. - Mondtam és eltökélten álltam készen az ajtó mellett. Bár nem tudni, hányan közelítenek, talán nem vesz észre rögtön, ha meg bent vagyok, már nem számít. Ha ki akarják zárni Aisut, majd hátba perzselem az ajtónyitót.
De akárhogy is, az lenne a jó, ha sikerülne szót értenünk vele. Ki tudja, talán tényleg beengednek csak úgy.


Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal515/600[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (515/600)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szomb. Ápr. 05 2014, 19:18

Kedves mindenki!

Mivel az oldal tavaszi fáradtságot jelentett, és gondolom mindenki a választások lázában ég, és nekem is meg kell tartanom a szavazóimat, úgy döntöttem, hogy nem büntetek.

Aidor kiesésével egyetlen háromfős csapatunk maradt, akik viszont becsületesen írogatnak. A többieknek azt tudom mondani, hogy egymást tartjátok fel, tehát unszoljátok egymást.  Razz 

Akit tudok azt ignorálom, hogy a másik ne szenvedjen miatta, de mivel azt szeretném, hogy együtt játszatok, így ezt csak legvégső esetben teszem meg.

Köszönöm a figyelmet!


Kék csapat:

Sárga csapat:

Piros csapat:

Zöld csapat:

Lila csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Ápr. 06 2014, 18:35

//Sárga csapat, Ajándékbolt és Nosztalgiafotó, Atoru beleegyezésével//
Végigvágtatunk a vidámpark eléggé nagy részén, az egyik széléhez kellett mennünk. Én nem láttam senki olyat akit ismernék, Atoru-ról nem tudom. Szemem a karszallagomra tévedt, ennek hála majdnem fel is döntöttem pár embert. De amiért odanéztem, abban megbizonyosodtam. Jegyünk alig van már csak négy darab, nem lenne túl szerencsés elveszteni azokat. Egy újabb vörös játékot sem lenne szerencsés megkockáztatni ennyi jeggyel, pedig szeretném. >< Kíváncsi vagyok arra a Tükörlabirintusra is, vagy mi volt az. De nem, most fényképezkedni megyünk. Meg megcsináltatni az ingemet. Nem maradhat így. Neutral
Na, már itt is vagyunk. Négy sátor, gondolom négy bolt, vagy ilyesmi. Kék sátor, páncélkovács. Áll a felirat, vajon az ingem páncélnak számít e? Van egy könnyebb megoldás.

- Hol lehet megjavíttatni az ingem???- kiáltom el magam, hogy minden sátorba belehessen hallani. Remélem erre reagálnak és megtudom pontosan hová kell menni. Ezután Atoru felé fordulok, akit remélem nem süketítettem meg ezzel.- Először megcsináltatom az ingem, aztán mehetünk fotózkodni, ha benne vagy. Szétnézhetsz addig az ajándékboltban is ha gondolod. Adhatsz nekem szuvenírt. \^o^/ Amint megvagyunk a fotóval és az ingemmel, szétnézek én is az üzletben. Jó szórakozást addig is. Bár jöhetsz velem ingjavítóba is. –mondom és körbenézek, várván melyik sátorból dugja ki valaki a fejét, hogy ide-ide gyerekek...gyerekek...mennyire nem szeretem én ezt még mindig. Na mindegy, ideje megszokni. Viszont kíváncsi vagyok az a kupon amit kaptunk, mit rejthet. Lehet majd egy „legyőztem a félelmemet, kemény vagyok”, szobor? Ááá...ez a rossz kíváncsш természet. A figyelmem legalább elterelem róla. Hol vannak már ezek a dolgozók?

Jegyeim: 4/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Hétf. Ápr. 07 2014, 19:08

//Sárga Csapat, Ajándékbolt és Nosztalgiafotó//

Lancer elfogadta a kézfogásom! \o/ - örvendtem magamban. Így már hivatalosan is barátok lettünk! ^o^/ Így jó is lesz, talán majd ő sem lesz többet magányos. Lancer viszont ugrálni nem akart, így én sem ugráltam. Inkább elindultunk, hogy megjavíttassuk Lancer kiszakadt ingjét. Így egy kicsit furán nézett ki, mintha valami frakkban lenne, ami virágmintás. x3 De ezt inkább nem mondtam neki, hiszen lehet, hogy rossz néven venné. Nem sokára meg is érkeztünk a sátrakhoz, pontosan öthöz. Hm… De vajon hol csinálják meg? A gondolkodásomból Lancer hirtelen kiáltása ugrasztott ki, hogy majd nem szívrohamot kaptam. Valamiért nem jók az idegeim. 🇳🇴Mindenesetre Lancer is bocsánatot kért.
- Ugyan-ugyan, semmiség. Ez a legcélravezetőbb módja, hogy gyorsan megtaláljuk azt, amit keresünk. – mondtam neki. Ez a fiú teli van élettel, és energiával, amivel másokat is fel tud villanyozni. És ez az egyik legjobb tulajdonsága. Közben felvetette a lehetőséget, hogy elmehetek vele megjavíttatni az ingjét, vagy pedig szétnézhetek az ajándék boltban.
- Hm-hm. Szerintem szétnézek az ajándék boltban, hátha találok valami jó kis dolgot. Wink– mondtam neki. – A fotózásban pedig természetesen benne vagyok. ^^- tetem még gyorsan hozzá, mielőtt félreértené, hogy miért nem válaszolok. Az lesz majd az igazi emlék a számunkra, de még valamit szeretnék venni neki is, hogy azért kapjon valami személyeset is. De mi legyen az? Talán valami bögre? Vagy talán egy fegyver, - természetesen nem igazi – amin valami jó kis felirat díszeleg. Vagy egy ing? Vagy talán egy karkötő? De nem, az a lányoknak szokott lenni, mi pedig férfiak vagyunk. :arrogant:Jobban mondva, kisfiúk… ._. De akkor is! >.< Ahj.. mindegy, majd ott bent eldöntöm.
- Majd a fotósnál találkozunk Lancer! – intettem még egyet a fiúnak, mielőtt elindultam volna az ajándékbolt felé. Már kíváncsi vagyok, hogy mit fogok bent találni, de ez nem sokára úgy is kiderül.

Jegyek: 4/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 07 2014, 20:36

Sárga csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 08 2014, 13:23

//Kék csapat, Szanatórium, Gyógyszertár//

Kavarog a gyomrom, vagy a fejem... nem is tudom. Azt hiszem, ismét kifordultam kissé önmagamból, miután karba tett kézzel, duzzogó ábrázattal megszólalok.
-Dehogy ölök hírvivőt.
Bólintásukat már nem igen tudom hova tenni, de nem is akarom ismét megkérdezni tőlük, a biztonság kedvéért. Úgy érzem, nem kéne már túl sok időt pazarolnom, ezek pedig mire megszólalnak, megkötök egy sálat.
Most akkor nem fog bajuk esni, vagy segíthetek nekik? Vagy mindkettő? És ha segíthetek, akkor hogyan?
Míg egyik kezem végül ismét kiszabadul a másik szorításából és Utahime vállára vándorol, eszembe jut valami, amit teljesen el is felejtettem; a petek! Oké, az kissé cinkes, hogy először Falco jutott eszembe, és csak utána Álomkelő, de ha erről ő nem tud soha, az nem is fog neki fájni. >.>
Már egy ideje nem láttam őket... és Desdemonát sem. Hiába ráncolom a homlokom és próbálok visszaemlékezni, csak a füst jut eszembe, ami eltakart minket egymás szeme elől egy időre. A szívem elkezd hevesebben verni, és van egy olyan érzésem, hogy igazi bajban nem Utahime van... hanem Desdemona, vagy a petek. Esetleg mindahányan. Másodpercről másodpercre jobban zavar, hogy nincsenek körülöttem, főleg Álomkelő, aki eddig még csak olyan küldetések alkalmán hagyott el, ahol muszáj volt. Ahol elszakítottak minket egymástól.
Egy apró pillanatra felrémlik előttem a kép a kastélyból, majd az erdőből, ahol végig kellett néznem, ahogy előző petem hasonmása kibelezi a kiscicát... Fejemet rázva próbálom kiverni fejemből a jelenetet, és rábírni magamat arra, hogy koncentráljak a jelenre. Ha Álomkelő most nem lehet a segítségemre, akkor nekem kell mérlegelnem és döntést hoznom. Utahime a jelek szerint egyszerűen elájult, esetleg álmodik, ezen pedig nem sokat segíthetek. Megpróbáltam már ébresztgetni, de semmi hatása nem volt; talán várnom kell egy kicsit, vagy rábízni, hogy képes-e magától felkelni. De Desdemona...
-Ti... -nézek az ikrek felé, és rájövök, hogy valószínűleg nem szakadnának el egymástól; bár mintha ezt mondták is volna már. Tehát nem kérhetem meg őket, hogy egyikük maradjon itt Utával, a másik pedig segítsen megkeresni Desdemonát. Eh, idegesítő ikrek ._.
Nem tehetek mást, bíznom kell abban, hogy Utának nem esik bántódása arra a pici időre, amíg egyedül kell hagyjam; mert érzem, hogy nincs más választásom. Lehunyom kicsit a szemem és próbálom felidézni az óceán illatát és a tigris morgását, hát ha így kapcsolatba léphetek a macskámmal, de nem sikerül. Valami blokkolhatja azt a picike kis kommunikációs rendszerünket is, ami még megadatott nekünk kölyökkorunkban. A lila nyuszi végül feljebb emelkedik, ahogy feltápászkodom a földről, leporolom kis sárga ruhácskámat és elszántan az ikrekre nézek.
-Hol van Desdemona? Segítetek megkeresni?
Próbálok olyan kedves hangon beszélni, amennyire csak növekvő idegességemben telik tőlem. Ha segítenek, akkor még utolsó kísérletet teszek egy kis vállmozgatással felébreszteni Utát, majd elregélve egy gyors imát kilépek velük az ajtón, hogy lássam, mi a helyzet odakint, hogy van-e bármilyen támpontom arra, merre vihették vagy merre mehetett a lány. Ha megtagadják a segítségnyújtást, akkor csak Utahime felügyeletét kérem tőlük, és egyedül indulok útnak.
Azt mondjuk nem is sejtem, hogy Álomkelő továbbra is a polcok mögül figyel, és hozzám hasonlóan viszonyul a dolgokhoz. Ha az ikrek velem jönnek, ő marad Utahime mellett. Ha az ikrek maradni akarnak, ő követ engem, amennyire tud.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2062/2100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Ápr. 08 2014, 17:56

//Sárga csapat//

Egy bólintással nyugtázom Atoru véleményét, majd odafordulok a sátor felé, ahonnan mozgolódást hallok. Először csak egy kart látok. Eléggé izmos, tehát erősnek tűnik. De a kettő nem egyenlő. Utána kijön rajta egy...törpe? Valami olyasmi. Mostmár azt is elhiszem, hogy erős, nem csak izmos. Állítólag ő megtudja javítani az ingem. Kicsit nehéz elképzelnem ahogyan hímez és varr...bár gondolom itt ez sem így működik, majd kattint kettőt és kész. Szólt is hozzám, hogy fáradjak be. Nem pont így, de ez volt a lényege. Bemegyek, majd újra elmondom mit szeretném. Most elmesélem a történetét is a dolognak.

-Hát az úgy volt, hogy egy szanatóriumba mentünk. Ketten, a barátommal. Akkor még nem volt az, a szanatóriumban lépett elő. \^o^/ Hol is tartottam? Ja igen...ott aztán a félelmeinkkel kellett megküzdenünk. Nekem is jött a sajátom, egy hülye csáppal, ha jól emlékszem. Az szétszaggatta az ingem. Ugye milyen szörnyű baleset? Pedig ez a kedvencem. Megtudja javítani? Mi lesz az ára?

Ennyi beszéd bőven elég volt, szerintem így is megunta már. Állok és várom, hogy mit válaszol. Vajon Atoru mit talál majd az ajándékboltban? Nekem is illene majd benéznem oda és venni neki valamit. Bár..eléggé szegény vagyok, de nem hiszem, hogy olyan drágák lennének a holmik. Vagy esetleg készítek neki egy saját, egyedi pólót. Egy „Lancer barátja vagyok, beee Razz „ feliratú meg is teszi. Biztos örülne neki és ez lenne a kedvence. \^o^/ Meg is kérdezem a boltostól, árulnak e valahol ilyesmit.

-Lehet valahol egyedi pólót készíttetni? Ha igen, szeretném igénybe venni.
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Jun Szer. Ápr. 09 2014, 16:44

álkékek
Vártam egy pár pillanatot a rejtekem mögött rejtőzve, majd a tökéletes pillanatban előbukkantam, és mint akit méhek üldöznek rohantam a picinyke "folyó" felé, ahol hamarosan vízbe is mártottam a lila kis csodám, hamar feltöltve annak tárát, és most már egyenlő esélyekkel szállhatok szembe a két libával. A következő lépések pedig már pofon egyszerűen haladtak, foglyul ejteni az egyiket, és elkobozni a fegyvereiket. Ugyan nem lőttek rám miközben töltöttem, de már épp elég vizet kaptam ahhoz, hogy a ruhám teljesen átázzon, és a testemhez tapadjon. Rettenetes érzés még idebent is vizes ruhában szaladni, érezni ahogy egy pillanatra beszökik a levegő a ruhám alá, majd ismét hozzátapad a textil. De ami ennél is idegesítőbb az a cipőm cuppogása, ahogyan lépkedek. De a lényeg sikerült, amint a lány fejéhez szegeztem a sajátomat, máris nőttek az esélyeim.
- Te is dobd el a fegyvert - utasítottam a másik lányt - és ne próbálkozz semmivel vagy szétloccsantom az agyad. - Talán ez egy kicsit túlzás volt, sőt több mint túlzás. Ráadásul egy vízipisztollyal egyáltalán szét lehet lőni bárki agyát? Nem sok esélyt látok rá, de jól hangzik, ha megtartom a stílust talán többre is jutok, mint egy kis hatalom. De ennél most sokkal fontosabb az a bizonyos kincses barlang.
- Miféle kincses barlang? - kérdeztem gyanakvóan, miközben kicsit lentebb engedtem a kezem, nem túlságosan, de annyira, hogy rendesen kapjon levegőt a lány és ne fáradjon a nyaka... apropó nyakfáradás? Létezik itt egyáltalán ilyen? Mindegy is.. - Mutasd az utat, amíg oda nem érünk, nem engedem el... és ha bármire is készültök számíts rá, hogy az egész tárat a fejére zúdítom. Csak egy mozdulatomba telik az egész.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal3984/4100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Utahime Szer. Ápr. 09 2014, 18:51

~Kék Jéggolyók; Szanatórium~
Lassan felálltam a zongorától, és előrébb sétáltam. A közönség tapsviharban tört ki, én pedig meghajoltam. Majd újra és újra meghajoltam, szélesedő mosollyal az arcomon. Közben Falco is mellém reppent, hogy ő is tiszteletét tegye, és körbe biccentett minden oldalra a közönségnek az oldalamon. Mintha egy álmom válna valóra... Nem tudom, hogy kerülhettem ide, hogyan is történt ez meg, de nem is igazán érdekel már. Szélesre húzott szájjal, de igyekeztem visszatartani a kitörő örömöt, és kellően komolyan viselkedni. Értve ezalatt, hogy nem örömtáncot járva, vagy Falco és a zongora körül nyolcasokat futva álltam enyhén pattogó léptekkel indultam kifele a teremből, amerre jöttem. Igazán nem is tudom, minek örültem jobban. Falco velem volt, itt kint, és milyen nagyra nőtt! Gyönyörű, fenséges főnixmadár lett belőle, és bár majdnem olyan mint egy lángoló óriás papagáj, még mindig hasonlít a kis fióka korára. Hát még ez a terem! Már rengetegszer jártam sok koncertteremben, de eddig csupán a közönség soraiban ülve csodáltam mások játékát. Most pedig és vagyok itt a színpadon, és mások figyelik a játékom... Bizony, az iskolai előadások nem foghatók ehhez. Persze az is jó móka volt, amikor az iskolai zenekarral játszottunk kisebb rendezvényeken... Így belegondolva kissé lehajtottam a fejem, mikor hiányérzetem támadt. Igen, mindez már így is álomszerű, de ha Rin is velem játszana... Majd megérintette valami a vállam... Igen, ez lesz az! Kaptam fel a fejem, és féloldalasan hátrafordultam menet közben, hogy közöljem az órásmadárral a tervem, miszerint el akarom vinni valahova... De kint az előbbi úr sorolta a programom, miszerint nemsokára autogramokat kéne osztogatnom, utána pedig egy beszélgetésre van meghívásom egy fotózással közbeiktatva. Már a mai programban is elakadtam, de még folytatta a sorolást továbbra is, amire már csak távoli zúgásként emlékeztem, mert enyhén beleszédültem az információáradatba. Mélyet lélegeztem, és igyekeztem feldolgozni a hallottakat. Először is mikor lettem ilyen híres? Erre sem emlékeztem, de hát az előbb nekem tapsoltak... Ráadásul fejben sem kell tartanom ezt a rengeteg dolgot, mert van aki emlékezzen helyettem... mesés. Elmosolyodtam, és elbillentettem a fejem.
- Nem lehetne mégis egy kis időt szakítani a városnézésre? - Talán vissza is érünk, mire kell, hiszen a pihenőidőm alatt mennék ki. Meg olyan messze sem mennék talán... Végül az öltönyös úr is elmosolyodott, és egy kíséretet hívott nekünk, hogy tegyünk egy kört a városban. Hálásan biccentek az úrnak, majd köszöntöm a kíséretemet is mellé szökdelve. Végig szökdelve járkáltam, míg ki nem értünk, majd az őr felült egy motorra. Felsandítottam a főnixre, aki mögöttünk lengedezett a levegőben... Szélesen rávigyorogtam, és mellépattogva átöleltem a nyakát.
- Ugye felülhetek a szárnyad tövébe? - Kérdeztem elég hangosan, hogy az őr is hallja... Kíváncsi vagyok kell-e repülési engedély egy madár megüléséhez... De szívesen kipróbálnám, tud-e követni avval a motorral.


Az ajtó mellett szorosan lapulva hallgattam a lépések közeledtét. Ahogy közeledtek, egyre izgatottabb lettem. De nem jött össze a tervünk, az ajtó zárva maradt. Viszont valóban hozzánk jöttek a neszek, amit a kihúzódó retesz is bizonyított. A kiszűrődő hang is nekünk szólt. A kérdés egy kicsit meglepett... mégis mit akarna aki kopog egy ajtón. Tán nem bemenni? Beszélni legalábbis nem tudok emberi nyelven, hogy mást akarjak... de ez azt is jelenti, hogy ezt el sem tudom mondani. Vagy mégis?
- Üdvözletem... megengedi, hogy bemenjünk? A barátunkat ide vitték be... - Néztem fel csipogva, és hátraugráltam, hogy belássak a reteszen, vagy ha túl szűk, hát ő lássa ki szólt. Majd Aisura pillantottam, hogy ő vajon mit tervez a gyors kudarcunk után. Ugyan elvileg telepátiával beszél, de nem emlékszem, hogy szólt volna Utához. Talán nem szeret az emberekkel beszélni, olyan fura nyelvük is van... De őt talán megérti.
- Őt láttad? - Kérdeztem halkan Aisut, hogy ha értene se hallja meg a kukucskáló.
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal515/600[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (515/600)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Szer. Ápr. 09 2014, 19:05

//Sárga csapat//

Lancer beleegyezését adta, így elindultam a sátor felé. Komolyan kéne gondolkoznom, hogy mégis mit fogok venni neki. *Ugyan, csak nem lesz bent olyan sok áru, biztosan könnyen tudok majd választani.* Közelebb léptem a sátor bejáratához, és már léptem volna be, mikor egy kéz nyúlt a vállam felé. Megriadtam, de egyelőre semmilyen más reakcióról nem adtam tanúságot. A karhoz tartozó élőlény egy kissé furcsa volt, az eddigiekhez képest. Persze csak NJK-k szemszögéből, mobnak simán elmehetne ilyen külsővel. Azonban ez egy NJK, és úgy látszik, hogy egy kissé - számomra legalább is- irritáló személyiséggel áldották meg. Ez a tipikus behízelgő, minden hájjal megkent, ravaszdi jellem. Ezt valahogy nem tudtam elviselni. Azonban ez az ember, akarom mondani élőlény tud egyedül segíteni abban, hogy valamilyen ajándékot találjak Lancer számára. Ahogy beljebb léptem – vagy inkább lökődtem? -, egyből elámultam. A kisfickó egyáltalán nem túlzott azzal, hogy itt bármi megtalálható. Hajaj, ez bizony gond. Így hogyan válasszak?
- Előbb csak körülnézek, és ha megvan az, amire gondoltam, akkor szólok. – mondtam az árusnak és elindultam körülnézni. Volt itt minden! Kisebb nagyobb állatszobrok, idézetes képek, vicces mondatok, „Hülyével vagyok ->” feliratú pólók, karperecek és miegymás. Na, most mit válasszak? Ez bizony nehéz lesz, főleg, mert nem tudom, hogy Lancer minek örülne igazán. Hm… talán valami jó kis szöveggel ellátott tárgy kéne, mondjuk egy bögre, vagy hasonló. Mondjuk, a „Legjobb harcművésznek!”, vagy „A legjobb barátnak” felirattal. De örülne neki? Ezt nem tudhatom biztosan. És az, hogy ennyi minden van itt, csak még jobban nehezíti a dolgomat. De persze azt is tudom, hogy a szándék a lényeg, de szeretném a legjobbat adni neki. De mi lehet az? Én nem értek az ajándékozáshoz. 🇳🇴Mindegy, veszek neki egy bögrét, azt legalább használni is tudja. Rolling Eyes
- Elnézést, eladó bácsi. – kezdtem bele a mondandómba. – Van magánál olyan bögre, amin olyasmi feliratok vannak, mint például „A legjobb harcművész” vagy „A legjobb barát”? Esetleg valami barátoknak való ajándéka, hogyha ilyenek nincsenek? – kérdeztem meg végül, biztos, ami biztos. Egy jó eladó mindig tudja, mi kell a vevőnek… és hogy hogyan tudja eladni neki a legdrágábban. Rolling Eyes
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 09 2014, 19:51

Sárga csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Szophie Szomb. Ápr. 12 2014, 13:23

Álkékek

Csak nem akarták azt tenni, amire kértem őket. Valahol rendes volt tőlük az aggodalom, és az, hogy ennyire segíteni akartak, de engem ugyan egyik sem fog a csónakba tenni, az fix. Egyébként is.. Nem megmondtam világosan, hogy mit akarok? Miért nem értik meg a parancsomat? Parancs.. áhh.. ez egy egyszerű javaslat volt, tökéletes javaslat. Még kedves is voltam. Erre nekik akadékoskodni kell, ahelyett, hogy már kifelé tartanánk a partra. Vajon miért nem sikerült értelmezniük azt, amit mondtam? Felfoghatnák, hogy nem azért mondtam azt, hogy kiúszok, mert nem akarok. Egyszerűen fogalmaztam, csak valahogy nekik még ennyit sem sikerült megérteni.>.> Na jóhh, akkor elmagyarázom még egyszer, utoljára, nagyon-nagyon kedvesen és alaposan.
- Nincs szükség a csónakra, képes vagyok kiúszni a gumiállatkák segítségével, és nem fogok annyira kifáradni, hogy ne tudjak utána játszani. Egy kis úszás annyira azért nem megerőltető, és nem árt meg a testmozgás. Szóval engedjetek, és inkább a csónakkal foglalkozzatok, ha kérhetem. - na ez most már afféle parancs volt. Természetesen egyszerű kérésnek is lehet tekinteni. A lényeg persze ugyanaz; teljesíteniük kell. És én ezzel le is zárom a vitát. Ha kell, arrébb lökdösöm őket az útból.

Nem tudtam mit kezdeni az egész helyzettel. Miért nem szólal meg? Miért csinál így? Talán valami rosszat tettem? Valahogy most pontosan úgy viselkedett, mint egy macska. Az ésszerű tetteknek nyoma sem volt, csak érthetetlen cselekvéseknek, Nem értem, miért ilyen. Hát bántottam én? Van akármilyen oka is arra, hogy így viselkedjen? Ha így folytatja, egyszerűen csak itt hagyom, de tényleg.>.>
Mikor bólintott, leültem mellé, úgy harminc centiméter távolságot hagyva. Bevallom, eszembe jutott, hogy a szokásos ismerkedési formákat alkalmazzam, mert az úgy illendő, ugyanakkor most nem adódott lehetőségem arra, hogy megszagolgassam, ugyanis a hátsója a földet érintette. Amúgy is eszembe jutott, hogy talán nem tetszene neki. Macskás gondolatai voltak, a macskák meg... ufók. Talán megfertőzte egy szőrgombóc. Így aztán - ha már emberi kinézetünk volt - az emberi formulákat használtam.
- Az én nevem Vezér. Benned kit tisztelhetek? - kérdeztem rámosolyogva - és ez most tényleg nem vicsor volt - miközben azért ügyeltem arra is, nehogy a szemébe nézzek. A végén még azt hinné, támadó szándékkal közeledem.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12046/10500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 13 2014, 07:04

Piros csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Vas. Ápr. 13 2014, 23:23

//Sárga csapat//

Hallgatok a törp szavaira és leveszem az ingem, majd odanyújtom neki. Kedves bácsi. Ááá...túlságosan kezdem megszokni ezt a gyerek szerepet, már lepácsiztam ezt a...valakit. Nem is tudom még a nevét.

-És önt hogy hívják?^o^/ -talán akkor is magáznom kellene, ha a valódi alakomban lennék, eléggé öregnek tűnik. Valamiért mindig öregnek képzelem el a kovácsokat és ez ellen most sem adtak nekem okot. - Akkor tessék rendbehozni. ^o^/ Én kérek elnézést, nem sértésnek szántam. ˘˘ De egy ölelést szívesen adok érte...vagy kézfogást. ^o^/ Az ugye nem sértés? Egyedi alatt...hmm...hát amire én döntöm el, mi lesz ráírva, vagy akár kép is kerülhet rá, ilyesmire gondoltam egyedi alatt. Egy Atoru nevű barátomnak lesz, szeretnék egyedit adni neki. Bár ilyen kérdésekkel szerintem az ajándékboltban kell érdeklődnöm, csak valamiért a pólókról egy páncélbolt ugrott be.

Kifújom a szuszt, már ami még maradt bennem egy ilyen szöveg után. Elkellene dönteni melyik játékhoz megyünk ezután. A Céllövölde mellett elsétáltam a jegyes baleseteknél, de az valahogy nem hoz annyira lázba. Nincs benne semmi izgalom, még sárkányok sem. Most Atorura fogok hallgatni, elvégre őt meg sem kérdeztem még, hová szeretne menni. Ejnye, rossz barát vagyok, nem törődöm azzal, ő mit szeretne. Kicsit félősnek tűnt, nem sértésként mondom, lehet egy nyugodt játék mellett dönt majd. Vagy elmegyünk enni egy sütit. ^o^/ Adjuk meg a módját, hogy barátok lettünk, ünnepeljünk. ^o^/ Pezsgőt mindenkinek! Természetesen csak a gyerek verziót...nem hiszem hogy a másik fajtával kiszolgálnának, vagy hogy egyáltalán lehetne kapni itt, elvégre ez egy vidámpark.

Jegyeim: 4/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Kedd Ápr. 15 2014, 15:35

//Sárga csapat//

Az árus segített mindenben, és elég kedves is volt velem. Azonban ameddig kutakodtam, volt egy olyan érzésem, hogy figyel engem… De lehet, hogy csak paranoiás vagyok, mert ez a Szanatórium nagyon is kikészített. No Most majd egy kis kikapcsolódó játék kéne, de mi legyen az? Talán menjünk a Céllövöldéhez? Vagy valamelyik másikhoz? Majd kint jobban megnézem ezeket a helyeket, most ezzel nem fogok vesződni, előbb az ajándékot kéne megvennem. Közben a boltos is visszatért, és már hozta is a két bögrét. Igazat mondott, amikor azt mondta, hogy itt minden van. Egy igazi régiség és kiskereskedésben érzem magam, ennek a sok dolognak a láttán. Szobrok, dísztárgyak, ékszerek, amit csak ellehet képzelni. Közben az árus elmondta, hogy akár egy képet is rárak, hogyha hozok egy fotókristályt. Itt felcsillant a szemem. Akkor már nem csak, hogy ajándék lesz, de tényleg névre szóló és személyes. Már csak azt kell eldöntenem, hogy mégis melyik legyen? Mivel nem hinném, hogy olyan sok fotót készíthetünk majd, plusz a jegyeimmel is spórolnom kéne, mivel az a Szanatórium eléggé megvágta a készleteimet. 🇳🇴De sebaj, akkor majd csak egyet veszek. De melyik legyen? A „Legjobb barát” felirat jó lenne, hiszen az sokkal barátságosabb, viszont a „Legjobb Harcművész” pedig kiemelné azt, hogy milyen jó harcos… akarom mondani, harcművész. Eh… nehéz a választás. No
- Eto… Nincs véletlenül egy olyan is, amin mindkét felirat szerepel? Ha lenne, akkor majd azt venném meg. – próbáltam valami mentő ötlettel előállni, hogy ne kelljen választanom a bögrék között. Igazából a színe az nagyon nem érdekelt, amíg nem rózsaszín, addig jó lesz. Csak az a baj, hogy még annyira nem ismerem Lancer. ._. Mert az rendben, hogy küldetéseken találkozunk, és most is együtt vagyunk az eventen, de ez még nem jelenti azt, hogy ismerem. Majd egyszer elkéne beszélgetnem vele. De ez még várhat, most mindenesetre az kéne, hogy megtudjam, mennyibe is kerül egy ilyen bögre.
- Boltos bácsi, egy ilyen bögre mennyibe kerül? – kérdeztem a lehető leggyerekesebb arccal. Reméltem, hogy valami fizethető árat fog mondani, mivel ha túl sok lesz, akkor sajna üres kézzel állhatok Lancer elé, amit nem szeretnék.

Jegyek: 4/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Kedd Ápr. 15 2014, 16:03

Sárga csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Desdemona Szer. Ápr. 16 2014, 12:48

//Jéggolyók----> Szanatórium - Kórterem//

Báránykák…Miért többes számban beszél?...Talán van kint Aisuval még egy pet. Úgy kissé bajosabb, hisz akkor a másikra is figyelnem kell. Olyan tehetetlennek érzem magam. Nem is csak érzem, hisz tényleg az vagyok. A bácsi közben megáll és visszanéz rám, egy kérdést is tesz fel. Az elsőre csak biccentek egyet. Majd a következő kérdése. Nos, így kikötözve nem sokat tudok tenni értük. Sőt ez a többes szám zavar nagyon is. Melyik pet jöhetett még Aisuval?...Talán jött mindegyikük. Most más petjéért is felelnem kellesz és ha baja esik az csak is az én hibám lesz. Bár igaz inkább a „báránykák” azok akik rám vigyáznak. Jóval erősebbek mint amilyennek tűnnek. De vissza kérdéshez. úgy kellene válasz adnom, hogy mindenképp beengedje őket. Kint lehet nagyobb veszélybe vannak, hisz kitudja mik járkálnak ebben a szanatóriumban. Nyeltem egy nagyot és szóra nyitottam szám. Nehéz volt beszélnem a hangom még mindig gyenge és elhaló, a félelem jól hallható a hangomon.
-Azok az én báránykáim. Mármint egyikük biztos az enyém. Erősebbek azok a báránykák nálam, tudnak magukra vigyázni. Kérem engedje be őket, aggódnak miattam…ha…ha bejöhetnek megnyugszanak…
Vállat vont és az ajtóhoz ment. De nem nyitotta ki, csak kinéz a kémlelő nyíláson. A magyarázatot se hallottam még és most nem is velem foglakozik, hanem a kint lévő petekkel. Nem tudok teljesen nyugodt maradni és így azt se tudom mg mitévő legyek. Ahhoz, hogy kiszabaduljak túl gyenge vagyok. A szabaduláshoz segítségre van szükségem. Segíteni pedig csak az ajtó túloldalán lévő „báránykák” tudnak jelenleg. Olyan tehetetlen vagyok, miért nem tudok tenni semmit sem…

---------------------------------------------------------

Hallom lépteket. Várok, készenlétben vagyok. De ahogy kiderül hiába, az ajtót nem nyitották ki. Valami kis nyílást nyitottak ki az ajtón és onnan néztek ki ránk. Egy nyugodt és mély hang volt az ami kiszólt onnan. De miért hív minket báránykáknak? Mi nem vagyunk azok. Még csak nem is hasonlítunk bárányokra. Nem értem. Milyen buta egy ember ez. Mi szeretnénk?...Ez egyértelmű nem?...Tényleg buta. Falco beszél hozzá, bár nem tudom, hogy érti e ez az ember őt.
~Be szeretnénk menni!
Ohh…igaz is nem hallja amit mondok. De egy ilyen valaki, aki csak úgy elrabolja a gazdámat, nem is méltó arra, hogy hallhasson engem. Felemelkedem a nyílás magasságába és kopogok egyet közvetlen a nyílás mellé, majd a kilincsre mutatok. Remélem érteni fogja, hogy mit akarok. Remélem, nem olyan buta, hogy nem értse. Majd Falcora nézek.
~Nem látom bent. Csak az elrablót látom, nem látok mögé. De tudom, hogy itt van. Láttam, hogy idehozza.
Majd vissza néztem a nyílásba. Figyeltem a személyt aki idehozta gazdám. Vártam ,hogy be engedjen minket. Hisz elég egyértelmű a szándékunk és már el is mutogattam neki. Ha ezek után se fog beengedni minket, akkor tényleg nagyon buta lehet. Inkább kopogtam megint ugyanúgy mint az előbb és újra kilincsre mutattam. Most már tényleg érteni kell, hogy mit karunk. A napnál is világosabb a dolog. Ugyan mi másért lennénk itt az ajtóba és dörömbölnénk rajta, ha nem azért, hogy jelmezük be kívánunk menni az ajtón.
Desdemona
Desdemona
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 404
Join date : 2014. Jan. 17.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal10/1700[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (10/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Shukaku Szer. Ápr. 16 2014, 13:48

Kék csapat:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal12695/10100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Chancery Szer. Ápr. 16 2014, 19:30

//Kék csapat, Szanatórium, gyógyszertár - majd kórterem (?) ajtaja előtt//

-Azért a fejem nem kell leharapni. -morgom dühösen, majd ismét Utára nézve próbálok valamit kigondolni. Tényleg nem lenne jó itt hagyni egyedül, viszont Desdemonát is meg kell találjam. Ha a macskám velem lehetne, sokkal könnyebb lenne a dolgom, de egyértelmű, hogy a Szanatórium úgy gondolta, elragadja tőlem.
Az ikrektől sok segítséget nem várhatok, ez már világos. Ez az egy helyben topogás részükről jobban idegesít, mint bármi más ezen a helyen, így jobb is, ha lehetőleg lemondok róluk.
Eltelik tán egy percbe is, mikor eszembe jut valami. Dokusai. A Segítőivé tett minket, igaz? És adott is valamit, de már nem emlékszem, mit. Ujjam egy intésével előhozom a menüm és gyorsan kibogarászom a jártasságok listáját, amin csillaggal jelölve találom a magyarázatot a Súlyemelésre vonatkozó változásokról. Súlyemeléssel nem tudok semmit kezdeni, de fölötte két sorral egy jóval hasznosabb szó üti meg a szemem. Szinte el is feledkeztem róla, hogy fejlesztettem, mégsem kellett még ezelőtt sosem használatba vennem. Itt az ideje a tűzkeresztségének. Mosolyogva aktiválom, majd az ikrek felé fordulok.
-Akkor ennek tudatában megkérlek titeket, hogy maradjatok. -húzom ki magam. -Vigyázzatok rá. Ha jönne valami, ami megtámadja vagy el akarja vinni, kérlek titeket, védjétek meg, amíg vissza nem jövök.
Mivel szellemeknek általában is mindent szájbarágósan kell elmagyarázni, remélem, ez már elég lesz nekik. Lépnék ki az ajtón, amin túl már kékes-zölden derengenek a földön a furcsa nyomok, mikor még egy eshetőség jut eszembe, és visszafordulok feléjük.
-És ha magához térne, mondjátok meg neki, hogy ne aggódjon, hamarosan jövök. Ne menjetek el innen. Köszönöm.
Nagyon ritka az, mikor képes vagyok "vezető" szerepet felvenni, és ez a stílus, ami most magával ragadott, valami ilyesmire emlékeztet. El is szégyellem magam, mikor kilépek az ajtón, és nagyon remélem, hogy a két szellem tartja magát ahhoz, amit kértem tőle. Nem bízom bennük, de nem tehetek mást, két felé nem szakadhatok, az pedig egyértelmű, hogy mint "vezető", felelősséggel tartozom a társaimért. Nem tudom, Dokusai miért pont rám ruházza ezt a feladatot...
Hmm... vajon írtam ilyesmit a lapra? A kérdőívre?
Elkezdem követni a nyomokat, amíg még aktív a képesség. Nem lábnyomok, inkább olyan, mint a kifolyt vér, mintha valakit végighurcoltak volna itt. Balra, majd jobbra, végül egy lépcsőhöz érek, a nyomok egyértelműen lefelé vezetnek. Itt már hangok is társulnak a környezethez, így ki merem kapcsolni a Nyomkövetést és lassan lejjebb ereszkedni a fokokon.
A hangok erősebbek lesznek, majd valami fényforrás is elkezd pislákolni az aljánál. Ahogy közelebb érek, mintha valakit franciául hallanék beszélni; fémen csillan a fény, ami úgy lobog, mint a tűz - és nem is tévedtem sokat, ugyanis egy ajtó előtt meglátom Falco-t és Aisu-t, a jeget és a tüzet. Lila nyuszis lufim nekiütközik a falnak.
Nem szólalok meg. Megállok ott, ahol vagyok, a lépcsőfokon. Kezeimet összekulcsolom a hátam mögött és figyelek. Nem tudok franciául, és egyértelmű, hogy a férfi a petekhez beszél. Valami kis lyukon keresztül kommunikálnak, és nem kell sokat gondolkodnom, hogy tudjam, Desdemona az ajtó mögött van a férfival.
Jó volt a megérzésem, hogy valami baj van.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2062/2100[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Utahime Szer. Ápr. 16 2014, 22:48

~Kék jéggolyók; Szanatórium~
Falconak boldogan megvillant a szeme és aranyló fényt árasztott. Emlékeimben eddig talán csak alvás közben láttam ilyen nyugodtnak. És boldog volt, valahogy... éreztem. Vajon a kellemes melegtől, vagy a mosolygó szemeitől, nem tudom, de én is sokkal nyugodtabb lettem és boldogabbnak éreztem magam. Már ha ez még lehetséges volt az eddigiek után. Csillogó szemekkel és széles mosollyal öleltem át a nyakát, majd újra megérintette valami a vállam. Ezúttal nem szellemek játszadoztak velem, vagy képzelődtem, hiszen megfordulva az őr néztem szembe. Előbb kicsit meglepetten, majd pár pillanaton belül ugyanolyan boldog mosollyal bólintottam. Vajon furcsa lenne, ha megkérdezném, mióta is jöttem ki?
- Rendben. Falco is vigyázni fog rám, ugye? - Biccentettem vidáman a főnix felé is. Átvettem a headsetet, de gyanakodva pillantottam a nyereg felé. Sokkal mókásabb lehet megülni nélküle, de bizonyára ügyetlenkedtem már korábban is a hátán, ezért készült egy rá való nyereg. Valahogy egy árnyalat szomorúság átsiklott rajtam, hogy minderre nem emlékszem, majd gyorsan elnevettem magam.
- Megtenné, hogy ráteszi, amíg ezt felhúzom? - Evvel elkezdtem a hajam igazgatni, és igyekeztem kényelmesen feltenni a készüléket. Majd felszálltam a nyeregbe és önkéntelenül is kicsúszott a számon egy megilletődött sóhaj ahogy körbefogtak a lángjai.
- Köszönöm... - Sütöttem le a szemem, bár magam sem tudom, hogy az őrnek mondtam-e vagy Falconak.
- Mmm... ez működik ugye? - Néztem megerősítést várva az őrre, hogy hallja-e a mikrofonba mondott szavaim, majd végigsimítottam Falco fejét.
- Akkor indulhatunk? - Suttogtam, és bár kijelentésnek szántam, nem úgy hallatszott. Valahogy izgatott voltam a repülés gondolatára, de egyben megnyugtatott Falco jelenléte. Mélyen beszívtam a meleg levegőt és megszorítottam a nyerget, majd lassan kifújtam és az őrnek bólintottam. Repülhetünk!

Egy pillanatig csak a fejem forgattam, és Aisu mellett szökdeltem, hogy többet lássak a kikukucskálóból. Persze hogy nem ért minket... Majd Aisut kérdeztem, hogy látta-e már ezt a figurát, és válaszolt is a kérdésemre, de pár pillanatig rá is csak félrebillentett fejjel néztem.
- Ah... rendben. Szóval ő az elraboló. - Bólintottam végül. Nem ártana megtanulnom egyértelműbben fogalmazni. Uta is folyton ezt mondja... De ha őt látta, hogy idehozta Dest, akkor vagy csak egyedül van vele, vagy csak pont ő nyitotta ki a reteszt is... Legalább van rá esély, hogy egy ellenség őrzi csak.
A beszélgetésünk viszont el sem kezdődött, de már véget is ért majdnem. Aisu elmutogatta, hogy be szeretnénk menni, erre az ember, valami Clarisseről hadovált, és talán azt akarta mondani, hogy fél tőlünk? Legalábbis nem akart beengedni, hátha mi is azért jönnénk, mert ártani akarnánk neki... vagy valakinek, csak hogy magunknak jó legyen. De valamit akkor biztos féltett tőlünk. Újra megszólalt, valami furcsát mondott, majd, hogy kérjünk, és megteszi... vagy mi? Pedig Aisu egész érthetően elmutogatta a kérését, de akkor én is megpróbálom. Felugrottam egyet, majd szétterített szárnyakkal néztem fel rá. Majd kicsit magasabb hangon is kezdtem csipogni mint eddig.

- PíípipPipPíípííp PipíípíípipíípPipíípipPííp. - Majd előre emeltem a szárnyaim, és kihúzva magam magasra csaptam a bóbitám is, ahogy tettem néhány totyogó lépést előre.
- PíípipipipPipPíípíípPipPíípipPíípipPipip. - Ennél többre sajnos nem telik még tőlem, de hátha megérti.
//Nem árt. Bemenni. <- Falco morze jelei ^^//
Utahime
Utahime
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 370
Join date : 2013. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal515/600[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (515/600)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Atoru Vas. Ápr. 20 2014, 18:29

//Sárga csapat//

A bácsi -miért hívom így? Suspect- egy kicsit megszidott. De a szidást meg is érdemeltem, hiszen megint lebecsültem őt, pedig nem kellett volna. Végképp rá kellett jönnöm, hogy ebben boltban, ha kérnék egy két tonnás elefántcsont szobrot, ami egy labdán egyensúlyozó balerínát ábrázolna, miközben éppen zsonglőrködik, akkor csak benyúlna a zsebébe, és elővenné. ._. Habár nem tartok igényt ilyen szoborra, de biztos, hogy lenne nála. Közben a bögrét szemléltem, és gondolkodtam. Vajon mennyit érhet ez? Akármennyit is, én megfizetem! És nem sokára kiderült, hogy ez az árus általában megegyezik a vevővel, és a megbeszélt áron átadja a kívánt portékát. Akkor viszont gondolkodnom kell. Az rendben, hogy megfizettem volna az árat, akármilyet is mond, de így viszont most nekem kell kitalálnom, hogy mégis mennyit ér ez nekem. Megnéztem, hogy mégis mennyi pénz áll rendelkezésemre. 772... Ez egy kicsit sok, azonban azt sem szabad elfelejteni, hogy az eszmei értéke felbecsülhetetlen ennek a kis ajándéknak. Így aztán akár az egész pénzösszegem is odaadnám. De... képes vagyok rá? Túl lépni az anyagiasságon és mindent feláldozni ezért a kis bögréért? Normális esetben sohasem költenék ennyit egy ajándékra... Azonban ezzel fogom "megpecsételni" a barátságunkat Lancerrel, így aztán akármennyit képes vagyok rákölteni.
- Boltos bácsi, 772 pénzem van... Annyi elég lesz? - kérdezem gyermetegen. Ha már kisgyerek vagyok külsőleg, akkor jó lenne nem kiesni a "szerepből". Már csak az a kérdés, hogy boltos beleegyezik-e az összegbe.

Jegyek: 4/10
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal2303/2500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Cú Chulainn Kedd Ápr. 22 2014, 23:22

||Sárga csapat||

- Már hogy ne lenne érdekes? ^o^/ Most ismertem meg magát, csak jó, hogy érdekel a neve. Szóval nekem érdekes. ^o^/ Szeretek új embereket megismerni. ^o^/ Ön nem így van vele? Akkor amint kész az ing, nyújtom is az árát. \^o^/

Azt mondja képes egyedi dolgokat gyártani, gondolom ebbe tartozik bele egy póló is, külön szöveggel . Jó lenne tudni milyen extrákat képes rakni az ingemre...oh..van is egy ötletem.

-Kérek egy szimpla fekete pólót, valamint szeretném ráiratni az ingemre, hogy „A legjobb barátnak”. Úgy döntöttem elajándékozom, ez a legnagyobb amit adni tudok. \^o^/ Ennek is annyi és olyasmi ára lesz mint a javításnak?

Fura a törp munkamódszere. Úgy csinál, mintha páncélt kovácsolni...pedig ez csak egy gyenge anyag. A végén még mégjobban elszakad. Kis idő múlva azonban feltűnik,h ogy hiba volt nem megbíznom a kovácsban, ért a dolgához. A szakadás nem lett nagyobb, inkább eltűnt. Mintha most vettem volna, frissen a boltból. Már csak a csomagolás hiányzik. Ha készen nyújtja felém az inget elveszem és kezet fogok vele: a megérdemelt fizettség jeléül. Mindamellett kíváncsi vagyok Atoru örül e az ajádnéknak. Szereti e egyáltalán az ingeket? Lehet hordani sem fogja, csak a tárgylistájában fog porosodni. Vagy bekeretezteti és kirakja a szobája falára? Ez nagyban függ a jövőbeli viszonyunktól is, gondolom én. Most már biztos vagyok benne, hogy a Vidámpark tájait elhagyva is tartani fogom vele a kapcsolatom. Elvégre neki adom az ingem...tudnom kell jó helye lesz e...ha összeveszünk, visszakérem. ._.

Jegyeim: 4/10
Cú Chulainn
Cú Chulainn
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2014. Jan. 29.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_bal270/500[Event] Vidámpark! - Page 9 Exp_ures  (270/500)
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

[Event] Vidámpark! - Page 9 Empty Re: [Event] Vidámpark!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 15 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.