Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ködbe Veszett Erdő

+4
Itachi Saton
Snowcat
Danee
Cardinal
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Dec. 08 2014, 11:03


- Sziasztok, Aoi Shizuka vagyok, és hálásan köszönöm, hogy segítetek! - mondta íjász lányunk hangosan, majd újabb nyílvesszőt illesztett az idegre
Az előző lövés már jól sikerült, az egyik elf fűbeharapott, s már csak kettővel kellett volna megküzdeniük, amikor a hatalmas fegyvert lóbáló lányt egyszer csak elfújta a gomolygó köd
Shizunak tátva maradt a szája, nézett jobbra, nézett balra, nem látta sehol az elsőnek érkező megmentőjét. Egy pisszenés, bármi magyarázat nélkül eltűnt, mintha sosem lett volna. Még egy köszönés sem hangzott el
- Uh, hát ő meg hová tünt?
- Ano, nee-san, le tudjuk ketten győzni az elfeket? Segítesz?

Aztán a másik megsebzett hosszúfülüre lőtt rá, a már felhúzott íjjal, majd megivott egy Nagy Potiont
- Tudok majd adni gyógyitalt, ha kérsz


//támadom az Vándor Elf #2-t
EDIT:  facepalm pontosság potiont fogok legközelebb használni...  wtf


A hozzászólást Aoi Shizuka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 08 2014, 11:09-kor.
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 08 2014, 11:03

The member 'Aoi Shizuka' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 23 2014, 16:25

Zsupsz, a nyíl elszállt a semmibe ismét. A potiivást tekintve meg maradjunk meg a Kis Potinál, T2-es itemeket nem tudsz itt még használni. Ayse teleportkísérlete közben valamilyen bug folytán félresikerült, így csak néhány tucat méterre reppen, és vissza tud csatlakozni.

Shizuka 20 HP-t gyógyul.
Shizuka 5 sebzést szenved el.
Chitose 5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: 19 HP
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(3/5) Aoi Shizuka: 49/70 HP
(2/4) Chitose: 39/70 HP
(1/4) Ayse: 80/80 HP, 2 páncél

Chitose következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Chitose Szer. Dec. 31 2014, 02:29

Csak nézek, hogy a rózsaszín hajú lány, ahogy megjelent, el is tűnt, majd megint megjelent... Ez meg hogy lehet ?! Na mindegy, nincs idő most ezen gondolkodni. Ez elfek támadnak tovább, a nyilaik ha kicsit is, de folyamatosan leviszik az hp-mat.
- Szia Shizuka ! Én Chitose vagyok. - a lány mellé lépek, és bemutatkozok én is.
A kérdésére először egy kicsit meglepődök, majd egy boldog mosoly terül szét az arcomon. Nee-san ! Nee-sannak hívott ! Végre valaki először a nővérének hívott ! Hiába van egy húgom, ő még sosem hívott annak. Erre ez a lány, most először... ! Hogy engem valaki a nővérének hívjon: de jól hangzik !
- Igen ! Természetesn segítek ! - válaszoltam neki rövid szünet után. - És most, hogy már hárman vagyunk, biztosan sikerülni fog ! Köszi ! - bólintok a felajánlására. Ami azt illeti, lehet, hogy később tényleg szükségem lesz rá. De most viszont ez jön. Előveszek az inventorymból egy Halvány Erősítő Kristályt, majd el is használom.
Ezután rátámadok a két elf közül arra, amelyiknek kevesebb az élete, abban a reményben, hogy most már végleg elfelejthetjük őt is.

/Elhasználtam egy Halvány Erősítő Kristályt, és egy támadás Vándor elf #2-re./
Chitose
Chitose
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 222
Join date : 2013. Mar. 23.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal597/600Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (597/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 10 2015, 16:33

Hoppá, valaki használja az eszét, és ráadásul eredményesen! A kristálynak hála az elf pixelekre robban, de még így is van egy, aki nem tud hibázni íjával.

Chitose 5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: halott
Vándor Elf #3: 30 HP, 4 páncél

(3/5) Aoi Shizuka: 49/70 HP
(3/4) Chitose: 34/70 HP
(1/4) Ayse: 80/80 HP, 2 páncél

Ayse következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ayse Vas. Jan. 11 2015, 16:17

Meg akartam lépni innen, nem igazán a kazamata végett, hanem mert nem akartam úgy konkrétan társaságot magamnak. Még ha egyedül lettem is volna, talán akkor nagyobb élvezettel vágtam volna bele magam, de az ismeretlenek jelenléte... nem kívántam a társaságukat...

Valami mégsem engedett távozni, talán az hogy elsőnek vehetek részt ilyesmiben, talán... fogalmam sincs micsoda, és elnézve őket már nem is kerestem erre a választ. Pár pillanatig csak meghúztam magam csendben, majd úgy láttam mégis inkább becsatakozok. Kettőjüknek máris fogyott az élete, de talán eredményesek lehetünk, és remélem nekik is jól jön egy új tag, ha nem bizony, akkor is maradok, és döntsék el ők mit kezdenek magukkal, ha elfogadják a társaságom akkor jó, ha nem az sem érdekel igazán.

A kardom előhívtam, mellmagasságban tartottam majd meg is céloztam az utolsót.
- Bocsi a késésért, becsatlakozom! - Jelentettem ki majd a támadásomtól független a barnás hajú lányhoz intéztem pár szót.
- Felesleges kristályokat elhasználni, én inkább tárolnám szorultabb helyzetekre. - Egy aprócska észrevétel részemről, bár ez csak én vagyok, hiába akarok jót, az emberek nem mindig látják meg azt.
/Támadtam a #3 Vándor elfet./
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (10/1400)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 27 2015, 12:27

Mellmagasságban el is találtad az elfet, aki megtántorodik, de míg Shizuka számára újra lehetővé teszi a rendszer a támadást, így is elereszt két nyílvesszőt a lény.

Chitose 2x5 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Vándor Elf #1: halott
Vándor Elf #2: halott
Vándor Elf #3: 21/30 HP

(3/5) Aoi Shizuka: 49/70 HP
(3/4) Chitose: 24/70 HP
(2/4) Ayse: 80/80 HP, 2 páncél

Shizuka következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Aoi Shizuka Pént. Ápr. 17 2015, 22:01

- Arigatou Chitose onee-chan! Ha ártalmatlanítjuk ezt a... aaa ... ano... - hunyorgott a szörny feje feletti infó áradatra
- Vándor Elf? - csodálkozott rá - akkor ezért volt olyan hegyes a fülük!
- Um -
fordult vissza a Chitose felé - ha végeztünk rögtön adom majd a gyógyitalt, de előbb most! - nyúlt bele könyékig a táskájába, egy szúrós pillantást vetve az elfre, hogy a kék szempár már-már résnyire szűkült.
Épp arrébb kotorta az egyik gyógypotit amikor egy másik női hangra rezzent fel.
Ismerősen csengett a hang az iméntről, de oda kellett fordulnia, hogy lássa, biztosan nem csal-e a füle
- Semmi gond, örülök hogy mégis visszafordultál! - mosolygott a hatalmas kardot lóbáló lány felé, majd végre előhalászta a megfelelő italt.
Nagyokat nyelve felhajtotta, s már vette is kézbe az íjat
- Most véged te álnok útonálló, lányok rémisztgetője, TE! Hegyesfülű ál-ember! - kiáltotta és rálőtt


//felhasználok 1 hosszú pontosság potiont és lelövöm az elfet a *e*ibe! Twisted Evil
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal10/1400Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Cardinal Vas. Nov. 29 2015, 17:33

Éssss, a harmadik elfnek is annyi. Titeket meg kényszerített teleport visz haza. Megkapjátok a 30 expet és a 60 aranyat, meg egy Kis Potiont is hazavihet valamelyikőtök, ha a bejelentőben jelzitek, kié lesz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_bal0/0Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ködbe Veszett Erdő - Page 3 Empty Re: Ködbe Veszett Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.