Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asasel Vs. Hermit

3 posters

Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Hermit Kedd Jan. 07 2014, 21:41

* Már rég besötétedett. Aincradban az a jó, hogy itt, az első szinten olyan az éghajlat, mint kint a való életben. Itt tél van, s korán sötétedik. Így Hermit kénye-kedvére sétálgathat a sötétben, csuklyával a fejében, s előre beállítva, hogy ha valaki kötözködni akarna vele, s párbajra hívná, ne láthassák a nevét. Így is túl sokan tudnak már különleges képességéről. Lehet, valakit meg kellene viccelnie. Muhahha... Különös látvány az áldozatok megdöbbent tekintete, ahogy magatehetetlenül könyörgő szemekkel néznek rá. Ráz egyet a fején. *
~ Te jó ég, hova süllyedek! ~
* Most visszaemlékezett a kinti életre. Amikor a banda főnöke ráparancsolt, hogy a másik bandából raboljon el valakit, s hallgassa ki. Könnyen ment... túl könnyen. De sosem felejti el, mikor az este véres arcát látta a tükörben. S a vér nem az övé volt. Megállt. Feltekintett a csillagos égre. Tudta, itt nincs más szabály, csak az, hogy önmagának éljen. Itt azt tehet, amit akar, az lehet, aki akar. Lehet jó ember, lehet kéjenc, lehet szadista, lehet hős lovag. Bárki, akit el akar játszani. Hogy melyik szerep megy neki a legjobban, vagy melyik a kedvence? Még ő sem tudja. A kezdetek városának terének közepén állt, ahol a küldetéstábla állt. Odafordította a fejét.*
- Ch...
* Mondta flegmán, s cinikusan. Továbbsétált. Élvezte, hogy lehet ő az árnyék. Besétált az egyik sikátorba, ami most különösen eldugottnak látszott. Ott bújt meg, nekidőlve az egyik ház falának. Ült, egyik lábát kinyújtotta, másikat felhúzta. Majd rádőlt, s úgy pihengetett, s gondolkodott. Majd egy kis idő után elvigyorodott. *


A hozzászólást Hermit összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 08 2014, 19:47-kor.

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Asasel Szer. Jan. 08 2014, 10:53

Csak a szokásos esti sétámat végeztem, melyen körbenézegettem a nagyobb tereken. Szerettem este sétálni, jóval kevesebb volt a kíváncsiskodó tekintet, jóval kevesebb volt a zsivaj. Csuklyámat arcomba vágtam, úgy indultam útnak. Mint mindig, most is az első úti célom a küldetéstáblához vezetett, bár nem tudom mi okból. Lehetőségem nem volt küldetést vállalni, ezért céltalanul tovább indultam. Menet közben felnéztem az "égre", és zavart hogy a Kezdetek Városának fényei eltakarják a hamis csillagokat. Odakint is nagyon szerettem szabad ég alatt ülni, és órák hosszat a csillagokat figyelni, miközben mindenfélén gondolkoztam. Ide bent még nem csináltam ilyet, talán csak azért, mert nem hittem benne, hogy a hamis csillagok is képesek lenyugtatni az idegeimet.
- Itt az idő kipróbálni! - utasítom magamat. Mivel nem volt kedvem túl sokat sétálni (már így is órák óta róttam a Kezdetek Városát), így csak kiválasztottam egy félreeső sötét sikátorra néző háztömböt, és felmentem a tetőre. Leültem a szélén, és méla csendben figyeltem a csillagokat, melyeket mintha épp most dobálták volna fel az égre. Mindkét kezemet hátratettem támaszul, és úgy ücsörögtem ott. - Hmm...de jó lenne, ha lenne nálam egy sör! - mosolyogtam el az emlékek hatására, ugyanis szinte mindig, mikor ilyen kikapcsolódást választottam odakint, Tokióban, volt a kezemben, de legalábbis annak ügyében egy üveggel. Nem volt sok szép emlékem a való világból, és mindig szerettem volna megosztani valakivel ezt a számomra felemelő érzést, de barátok híján nehéz volt ezt megtenni. Bár Astaroth eltűnésének okát a mai napig nem értettem, de most örültem volna neki, ha itt van. Rövid ismeretségünk alatt (ami tényleg rövid volt), megkedveltem az emberfeletti magassággal rendelkező férfit. Eléggé hasonlított a természete az enyémre, bár az a megmagyarázhatatlan - legalábbis nem megmagyarázott - viselkedése, egy kissé ijesztővé tette számomra. - Sebaj, majd ha kijutok innen megkeresem, és kivallatom. - fogadkoztam. Ekkor az alattam lévő sötét sikátorból motoszkálást hallottam meg, és lenézve egy fekete csuklyát láttam megmozdulni. - Tehát nem csak én élvezem az esti magányt? - gondoltam magamban. Mivel elhatároztam magamban új év alkalmából, hogy új dolgokat is tenni fogok, úgy döntöttem megkérdezem az alakot, legyen az lány vagy fiú, hogy nincs-e kedve nézni velem a csillagokat. Amúgy sem ártana találna már valakit, akire támaszra lelhetek idebent. Így hát felkeltem ültemből, és lépve egyet előre, a mélybe vetettem magam. Nem volt egy óriási magas a ház, melynek tetején ücsörögtem, talán csak két-három emeletes lehetett - felfelé menet nem is figyeltem -, de élveztem azt a pár másodperc zuhanást, melynek végén, akárcsak a macskák - szerencsémre -, talpra érkeztem. Leporoltam magam, majd oldalra pillantva megpillantottam a csuklya alól kivillanni egy méz szőke hajat. Mivel nemét még mindig nem sikerült azonosítanom az ismeretlennek, így leültem magam is, hátamat a falnak támasztva. Az idegen egy kissé tőlem balra, átellenes oldalon ücsörgött.
- Látom nem én vagyok az egyetlen, aki az esti sétákat részesíti előnyben. - kezdem köszönés helyett. - Mond csak, szereted a csillagokat? Már, úgy értem az eredetieket, nem ezeket a program által készülteket. - kérdezem meg tőle, és kíváncsian várom válaszát.

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Jan. 08 2014, 20:00

* Szabadtéren volt, s a tetőn magában beszélgető srác nem volt túl messze. Hallotta a hangját jártasságának köszönhetően, de nem mindig értette, csak ha hangosabban beszélt. De egyértelmű volt. Valaki ott van, s a tetőn csámborog, s élvezi az életet. Hermit figyelte őt, de nem voltak gondolatai, se érzései a látottakról. Elfordította a fejét, nem volt érdekes tovább bámulni a srácot. De mikor az leugrott a tetőről, azt pont látta, s elvigyorodott. *
~ Hmm... rájött valami fantasztikus dologra. Hogyan élvezheti az itteni életet. ~
* Arra gondolt, ő maga nem élvezi ennyire Mármint nem használja ki a lehetőségeket. Eddig csak csodálta. De talán mostantól igazán élvezni fogja. Leült a közelébe a srác, ő nem fordult felé. Ennyit a titokban megbújásról. Első mondatára a fiúnak semmit sem reagált. Nincs mit. Nem bánta, hogy nem köszöntek neki, az túl sablonos, s felesleges illemkedés. A kérdés meglepte. Feltekintett az égre, arcán ragyogott az esti fény, szemei mégsem látszottak a csuklyától. *
~ Érdekes. Milyen embert késztethet a vágy arra, hogy megszólítson egy idegent egy sötét sikátorban, este, narancs indikátorral a fején? ~
- Ezeket is szeretem. Biztonságosabbak, mint a kintiek.
* Felelte csendesen. *
- Kérdésedből azt veszem le, hogy te nem szereted a benti csillagokat.
* Mondata végén a fiúra tekintett. Az árnyékok összesűrűsödtek arcán. Végignézett a fiún. *
- Bár mégis azt látom, próbálod élvezni a bezártságot.
* Fejezte be ennyivel. A srác teljesen hagyományosnak tűnt, kicsit alacsonynak és zömöknek, de semmi különös nem volt benne. *
~ Az emberek az egyéniségüktől, s egyformaságuktól különösek... nem a kinézettől. ~
* Tisztázta magában a kérdést, majd újra ráhajtotta fejét a térdére. Mit akar tőle ez a fickó? *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Asasel Csüt. Jan. 09 2014, 10:05

Válasza előtt sokat gondolkodott a fiú. - Talán rokonlélek...ki tudja. - gondolkodok el rajta. Bár válasza számomra felettébb különös volt. - Mitől lehet veszélyes egy csillag? - vonom fel egyik szemöldököm, de a szavak megint csak magamban hangzanak el. Legalább már a hangjából meg tudtam ítélni, hogy beszélgetőpartnerem fiú. Felé pislantva látom meg a feje búbja felett egy arasznyival lebegő indikátorát, mely egy kissé elüt a szokásostól. Most már a másik szemöldököm is homlokom ráncait simogatja, de egy árva szót sem szólok narancssárga színén. Ez az ember veszélyes, de jelen pillanatban nem azért vagyok itt, hogy elhamarkodott következtetéseket vonjak le. - Egy idő után, úgyis ki fog látszódni a lelke. Csak finom le kell hajtogatni a felesleges anyagokat. - mosolyodok el. Mivel már kezd egy kissé hosszúra nyúlni a csend, így válaszolok előzőleg feltett kérdéseire.
- Számomra nem biztonságérzetet kölcsönöznek a csillagok, sokkal inkább valamiféle belső megnyugvást érek el általuk. Lehet, hogy szentbeszédnek hangzik, de ez tényleg így van. Egy kellemes társasággal, egy kellemes helyen - na nem egy ilyenre gondolok, ahol ülünk - az ember egy idő után képes elérni azt a bizonyos lelki egyensúlyt, még ha csak rövid időre is. De miután megízlelte, hiányozni fog neki, és még többet akar majd. Újra és újra át akarja élni ezt az élményt. És tudod kik azok, akik képesek ezt az éhséget csillapítani? A barátok. Ismered ezt az érzést? - kérdezem tőle, és nem zavar, ha hülyének néz, mondandóm, és végén kérdésem teljesen komolyan hangzik el számból. - Azért nem kedvelem annyira ezeket a csillagokat, mert kevesebb nyugalmat sugallnak, és barátok híján még ez a kevés is elveszik. Az igazat megvallva, sokkal jobban élvezném ha nem egyedül kellene a benti napjaimat töltenem, de éles szemed van. Menekültem a kinti világból, akárcsak te. Itt mindketten új lappal kezdhetünk, és ez hiányzott, de Te sem élvezed annyira az ittlétet, mint amennyire megtehetnéd. - szögezem le, szemem a kámzsa alá fúrom, próbálok valami jelet, bármit meglátni azok alatt. Sajnos a fiú zárkózott, vagy csak félős nem tudom, és arca folyamatosan árnyékban van. Magam is felnézek a csillagokra, melyeket csupán egy sávban látni, mert a háztömbök szinte teljesen eltakarják.
- Tudod, fentről - mármint a tetőről - megláthatod az igazi csillagok tökéletes másait. Ezek, melyeket most nézünk, csupán ezeknek a hamis csillagoknak a halovány árnyékai. Lehet csak én vagyok ennyire elvont elme, de úgy gondolom mindenkinek szüksége van valakire, vagy valamire ami elvonja a gondolatait az ostobaságokról. A magány az ostoba gondolatok melegágya. Természetesen csak miután eljutottál arra a szintre, de onnan nagyon nehezen lehet kilábalni. Félek, jómagamnak is hatalmas feladat lesz kicsámborogni a magány mindent elnyelő mocsarából. Van olyan dolog amitől félsz? - kérdezem meg tőle, de választ nem várva folytatom. - Rád nézve - pedig nem ismerlek - biztos vagyok benne, hogy a halál, vagy annak közelsége nem szorítja úgy össze a szívedet, mint mondjuk a számodra ismeretlen dolgok iránt való aggodalmad. Te magad sem tudod, hogy mi a jó, és mi a rossz. Ezért próbálsz egyensúlyozni közöttük. Igazam van? Nem véletlenül van a fejed felett az a narancssárga bigyó. - fejezem be mondandómat, és hagyom had tegyen a mondataimmal azt, amit akar. - Én Asasel vagyok. - jelentem ki teljesen egyszerűen a velem szembe lévő falnak. Nem fordulok a fiú/férfi felé, megvárom a reakcióját az elhangzottakra. Nem is érzem magam veszélyben, ezért kényelembe helyezem magam, és úgy ücsörgök ott, mint egy zsák liszt. Megkönnyebbültem. Megkönnyebbültem, hogy végre kimondhattam valakinek azt, amit gondolok. Nem állt szándékomban megbántani, csupán azokat a tényeket tártam fel előtte, melyeket igaznak vélek. Sokan, többen, mint az ember gondolná, már felkeltek volna a helyükről és elsétáltak volna, de jó páran lennének olyanok is, akik nekem rontottak volna. Ő nem. Jól gondoltam, hogy neki, még ha úgy tűnik is hogy egy falnak beszélek, de érdemes megosztani a gondolataimat. A döntés joga az övé volt, hogy mit kezd velük. Kidobja, megtapossa, magáévá teszi, és mosollyal az arcunkon válunk el. Bárhogy is dönt, tiszteletben tartom. Most az a legfontosabb, hogy bizalmat építsek ki. Odakint is próbálkoztam vele - több, kevesebb sikerrel -, de ez mindig alany függő. Van aki elviseli, van aki nem. Mivel három mondatból nem szűrhetek le viselkedést (de hangszínből hangulatot, érzéseket igen), ezért fogalmam sincs mit fog lépni. Felvetem a fejem, és elnevetem magam. Majd felállok, és indulok kifelé a sikátorból. Útközben még visszaszólok.
- Sajnálom, hogy traktáltalak a saját ostobaságommal! Ha érdekelnek a csillagok, ennek a pixeleknek az összességén - mely e házat képezi -, a tetején sokkal szebben világítanak, hidd el!
Majd búcsút intve, magam ismét felmászok az épület tetejére.

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Hermit Csüt. Jan. 09 2014, 21:22

* Nem biztos, hogy értette a másik srác, hogy Hermit mit értett biztonságos és nem biztonságos csillagok alatt, de nem foglalkozott vele. Elmagyarázni nem fogja. Amíg valaki nem tudja, hogy mit jelent veszélyben lenni a valós csillagos ég alatt, addig nem jön rá. De lehet, csak túlságosan is rémákban beszélt a szőke. A kérdésre ráemelte tekintetét. Most melyik érzésre is gondol? A barátok érzelmi éhségcsillapító hatására, vagy a csillagok utáni fogyhatatlan vágyra?*
- Nem... azt hiszem nem.
* Felelte csendesen. Pedig de mennyire! Újra és újra vágyakozik magában sétálgatni a csillagos ég alatt, ledőlni egy dombtetőre, s onnan nézegetni lábat lógatva. S azt is tudja, hogy valami után nagyon kutat, ami egy bizonyos űrt betölt. De eddig nem volt benne biztos, hogy mi az. Talán ez a fiú megválaszolta. A barátság. Hermit és a barátok? A gondolatra elvigyorodott. Neki nincsenek barátai. De neki nem is kell. Neki nem az a feladata, hogy közösségi életet éljen. Őt kóborolni hozta létre a sors. Kóborolni a világban, s tenni valamit. Bármit, csak tenni, ami csak egy kicsit is fordít a világ életének alakulásán. De ez a fiú rengeteget beszélt. Nézett is ki a fejéből Hermit, hogy most mi van. Valami olyasmi lenne a mellkasára ráírva, hogy "Hermit vagyok, beszélhetsz hozzám, ha akarsz"? Végülis nem nagy fáradtság hallgatni. Amúgy is csak ülne, s nézne ki a fejéből. Na és ha van háttér zörej?! Kit izgat?! Csak a furcsa az volt, hogy olyan következtetéseket vont le a srác, amiket csak úgy nem lehetne. Vagy csak ennyiből kiismerné az embert? Jó-jó, az még talán látszik, hogy menekül ebbe a világba, hisz itt kuksol egy sikátor tövében a csillagos ég alatt egyedül. Na de hogy nem élvezné az itteni életet? Ezt meg honnan veszi? Hermit fel is vonta a szemöldökét az állításra, de nem szólalt meg. Mert a srác folytatta is. Na de most meg a magány ostoba gondolatairól beszél.*
~ Nyugi, nem terveztem öngyilkosnak lenni. ~
* A témák szépen egymás után sorakoztak, Hermit meg nem tudta, most mi van itt. Hirtelen mintha filozófia órára csöppent volna be, pedig csak ücsörögni szeretett volna a sötétben. Egyedül... Csendben... Hirtelen egy újabb kérdés szállt felé, amire már nyitotta is a száját, hogy feleljen, bár nem feltétlenül az igazságot mondta volna. Azonban, úgy tűnik, csak költői volt a kérdés. De hogy ez a kérdés hogy következett az előtte elhangzottakból, azt már nem tudta. Csoda történt. Hermit elvesztette a fonalat! Legszívesebben bizonytalanul megvakarta volna feje búbját, csak valahogy a fílinghez és az imidzshez nem illett volna be. Mi az hogy egy narancsindikátoros egy sikátorban az éj leple alatt és a csuklya alatt vakarózni kezd?! De az ez utáni mondat kicsit ledöbbentette. Honnan veszi a srác, hogy nem érinti mélyen a halál? A sárga indikátorból? A kijelentés elgondolkodtatta. Talán igaza van. De ezt így levenni, csak abból, hogy itt ül, s hallgatja őt... Hmm,hmm... ez valami pszichológus? Vagy egy látó? Kayaba ezt a képességet adta neki netán? Hmm, hmm... Majd bemutatkozik a srác. Hermit nem felel. Most épp le van sokkolva, el van gondolkodva, s lassan el van macskásodva a lába is. Ehj, ez a gyerek idejön, ledönt neki egy pár filozófiai és pszichológiai szöveget, majd említi a nevét, s feláll, s már lépne is le. Te jó ég, mi folyik itt?! És már mászik is. Hermit felnéz, nézi a tetőt. Majd ránt egyet a vállán. *
~ Egyszer élünk. ~
* Felállt, s ő is mászni kezdett a srác után. Azaz Asasel után. Jah, hogy Hermit nem mutatkozott be? Hehe, direkt! Miután ő is felmászott, letekintett a magasból. kellemesen szellős volt itt a levegő. Körbenézett, majd sétálgatni kezdett. Végül háttal megállt a fiúnak. *
- Halál, félelem, magány. Nagy szavak ezek.
* Megfordult, majd elmosolyodott. De a csuklya miatt nem tűnt túl bizalomgerjesztőnek. *
- És te félsz?
* Ennyi. Nem mond többet. Ő másokkal ellentétben nem túl sokat beszél. Bár arra is van bizonyíték, hogy van ám pofája, ha úgy hozza a sors. De ha ezt a szerepet ölti fel, amit most... akkor hallgat. És vigyorog.*

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Asasel Pént. Jan. 10 2014, 11:12

A létrán kapaszkodva felfelé hallom meg, hogy azért ő is elindult. Megengedek magamnak egy elégedett mosolyt. - Első fal ledöntve. - És ennek örülök is. - Most el kell érnem, hogy ő beszéljen. - Challenge Accepted. Felérve a tetőre, odalépek annak szegélyéhez, és élvezem a szellőt, mely így csuklya nélkül bele-beletúr hajamba, s játszik vele. Miután ő is felér, egy darabig sétálgat, én megfordulok, hogy szembe legyek vele. Egy idő után megáll. Hátát mutatja nekem. Újfent elmosolyodok. - Vagy nem gondolt bele, hogy most akár rá is támadhatnék - mellyel persze nem érnék el semmit, és nem is áll szándékomban -, vagy direkt fordított hátat. Mindegy, ez is a bizalom egyik jele. - biztatom magamat. Egyetlen, rövidke mondat hagyja el száját. Valóban nagy, és szerintem nehezen kimondott szavak hangzottak el az előbb a számból. Azonban valakinek mindenképpen el kellett mondanom, hogy mit is gondolok. És, hogy az a valaki legalább egy kicsit is hasonlít rám, az már csak hab a tortán. Megfordul, arcán sejtelmes vigyor ül. Saját kérdésemet teszi fel nekem, melyre azonban ő maga nem adott választ. Elmosolyodok.
- Szerintem minden ember fél valamitől. Idebent pedig még inkább. Vannak emberek, akik attól félnek, hogy lenullázódik az életpontjuk. Vannak akik a moboktól félnek, és akadnak olyanok is, akik az embertársaiktól tartanak. De, hogy megválaszoljam kérdésemet, melyet most Te tettél fel, igen én is félek. Félek, hogy nem leszek képes elérni a célomat ebben a világban, félek, hogy ideje korán kikerülök innen. Nem szeretnék, hiszen ez volt az egyetlen jó döntésem mióta élek. De ha már én magam ennyit elmondtam, úgy gondolom neked sem ártana "viszonoznod" ezt a dolgot. Mondjuk rögtön kezdhetnéd a bemutatkozással, melyre eddig - s gondolom nem véletlen - nem kerítettél sort. - mosolygok továbbra is. Megfordulok, odasétálok, ahol azelőtt ültem, mielőtt leugrottam volna a sráchoz. Letelepedek. Várom válaszát, mely a nevére vonatkozott. Felnézek a csillagokra, arcomon még mindig ott pihen a mosoly.
- Tudod, ha egyszer el kezded nem is olyan nehéz beszélni. Kíváncsi lennék rá, te mi az amitől félsz. - teszem fel neki a kérdésem, kijelentve. Megvárom válaszát, és csak azután folytatom. - Mond csak, mit szeretsz ebben a virtuális világban? És szeretném, ha őszintén válaszolnál, minek után jómagam teljesen nyíltan és őszintén beszélgetek veled. Mi a Te célod? Mit kívánsz elérni itt létünk ideje alatt? - kérdezem tőle, még mindig a csillagokat bámulva. - Mit nem adnék, ha lenne nálam egy pár üveg sör! - nevetek fel. - Szoktál alkoholt inni? Sajnálom, ha ostobának tartasz, de szeretek olyan ember társaságában beszélni, mint te. Azokat az ostoba, ki ha én nem alakokat viszont jobban szeretem elkerülni. Mindig csak a gondjaikról, a problémáikról tudnak nyávogni. Pedig itt és most teljesen szabadok. Nem köti őket olyan törvény, mint mondjuk kint. Szinte teljes mértékben magukra vannak utalva. Nem is értem őket, mit nem szeretnek ebben. - dől belőlem a hülyeség. Elhallgatok, úgy döntök, az én hangomat hallottuk már eleget. Azért még egy kérdést felteszek neki, mielőtt elcsendesülnék. - Mond csak, tudod milyen egy céh? Voltál már céhtag valamilyen céhben? - teszem fel neki az ártatlan kérdésemet, de minden idegszálammal a válaszára figyelek.

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Hermit Hétf. Jan. 13 2014, 21:13

* Nem jött össze. Talán gonoszabb vigyort kellett volna az arcára ragasztani, hogy összejöjjön az, amit tervezett. Mégpedig azt, hogy Asasel megijed a furcsa stílustól és vigyortól, azt hiszi majd, hogy Hermit rá akar támadni, s bepánikol, vagy éppen keményen visszavág, stb, stb... de ehelyett... facepalm Nem. Hermit ezt már nem bírja. A srác képes még válaszolni is erre a kérdésre. *
~ Úgy tűnik, rég gyakoroltam ezt a szerepemet... ~
* Hermit csak bámul ki a fejéből lemerevedve, s hallgatja a srác hosszas magyarázkodást. *
~ Ez tuti idomár, csak véletlen lenyelte a petjét, ami egy papagáj volt... ~
* Hermit legszívesebben tátott szájjal nézne Asaselre. Kábé kiköveteli tőle, hogy mondja el a nevét. Nah, azt várhatja. *
- Ch.
* Gúnyosan felnevet. Asasel folytatja, akár egy pszichológus. Hermit igazat ad neki, csak hogy ő nem óhajt senki előtt sem megnyílni. Főleg nem akkor, amikor a titokzatos, árnyember szerepét hordja magán épp. Sajnos most várakozik a pöttöm srác, tehát választ vár. Hermit megvonja a vállát.*
- Nem kértem, hogy mesélj nekem. Nem tartozom semmivel sem. Sem a nevemmel, sem semmiféle illedelmes válasszal.
* Viszont a fiú nem adja fel. Újabb ezer kérdés. Hermitnek erre le kell ülnie. Cél? Komoly?! Hátradől, s most fekszik a "földön". Nem. Most már arcára helyezte a kezét. (facepalm) *
~ Ilyen nincs! Nincs! ~
* És hallelújah, Hermit besokallt! Évek óta ez az első alkalom, hogy kiidegelték. Elkezdte a fejét rázni a földön. *
~ Megőrülök, megőrülök. ~
* Leállt. A srác a sörrel jön, s azzal, hogy Hermit biztos ostobának találja.*
~ Telitalálat! Tapsot érdemel új játékosunk! A neki járó jutalom egy jó adag pofon! Gratulálunk a nyereményéért! ~
* Csend van.... csend... CSEND cheers Öhm, a végén egy kérdés még csak felszállt az éterbe. Hermit megcsapkodja az arcát.*
~ Gyerünk Natsu, ez nem te vagy! Ébresztő, ébresztő s kitartás! ÁÁÁááááh, de megőrülök!! ~
* Hirtelen felült, s Asasel szemébe nézett. Sóhajtott egy nagyot. *
- Kedves Asasel. Megtiszteltél a neveddel, s a különleges gondolataiddal. Döbbenetesek számomra, s látszik, te egy igazán értelmes ember vagy. ^^
* Vigyorgott egyet. De hangsúlyában lehetett érezni az eltúlzott nyájasságot.*
- Azonban, hogy pár kérdésedre is válaszoljak, megteszem. Alkohol... hát... nem alkoholizálok, de nem is utálom. Azonban nem szoktam csak úgy felbontani egy sört, hogy nah akkor igyunk. Céh? Nah arról mesélhetnék. Két céhmegbeszélésen vettem részt, mindkettő befuccsolt. Az első meg sem alakult, a másikban jó páran kiestek a játékból, a céhvezér meghalt, a másik eltűnt, fel is oszlott, semmivé vált a céh. Még valami? Jah, a beszélgetésnek asszem vége.
* Felállt. Stílust váltott, lassított a tempóján, s szavainak mélyebb nyomatékot adott.*
- Érdekes ember vagy.
* Félre fordította a fejét, úgy figyelte a fickót. *
- Nem értem, miért mondtad el nekem mindezt. Egy sikátorban az éjszaka közepén köpenyben és csuklyában, sárga indikátorral a fejemen ücsörögtem, te pedig simán leszólítottál, s anélkül, hogy bármit is szóltam volna, beszéltem volna, vagy kértem volna, te csak beszéltél és beszéltél, és beszéltél.
* Kicsi lélegzetnyi szünet. *
- Miért? Jah... ha kérhetném, csak röviden.
* Majd eleresztett ismét egy gúnyos mosolyt. *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Asasel Kedd Jan. 14 2014, 13:25

~ Nem ezt vártam. Nem ezért mentem le beszélgetni vele. Nem egy kisfiús ficsúrra voltam kíváncsi, aki képes pökhendin viselkedni. Nem, nem és nem! - mérgelődök magamban, de arcomon egyetlen izom sem rezdül. ~ Nem megtisztelni akartalak a nevemmel te ostoba kölyök, hanem azért mentem le hozzád, mert szükségem lett volna valakire. - kezd kiborítani a srác. ~ Nem is értem. Lehet csak én vagyok ilyen jóhiszemű. Azt gondoltam, hasonlít rám, egy koszos sikátorban üldögél egymagában. Azt hittem hasonló cipőben járunk, erre tessék! Itt gúnyolódik, és még annyi sincs benne, hogy a nevét megmondja. Á, hihetetlen! Nem vagyok képes felfogni az ilyen embereket! - dohogok tovább magamban. Áttér a céhre. Elmondja, hogy volt kettőben is, de mindkettő befuccsolt. ~ Hát, ha ilyen emberek voltak benne, akkor nincs is min csodálkozni.~ Majd feláll mellőlem, és úgy közli velem, hogy érdekes embernek talál. Magam is felállok, leporolom magamat, és zsebre dugott kézzel figyelem a távoli erdőséget.
- Ezt most bóknak szántad? - kérdezem, bár nem igazán érdekelt a mondanivalója. Már nem. Kezdett a fiú feldühíteni. Még azért felém intézett egy kérdést, majd még hozzátette, hogy fogjam rövidre. Éreztem, ahogy elborul az agyam, és nem tettem ellene semmit. Tisztában voltam vele, hogy most elszakadt a cérna, mégsem próbáltam megállítani magam. Hogy miért nem? Van itt egy srác. Tény, és való, én mentem oda hozzá, és kezdtem el traktálni, de akkor is! Az ember, legalább azt elvárná, hogy ha már tök random megnyílik valaki előtt, akkor megköszönje, vagy bemutatkozzon, vagy bármi, de ne gúnyolódjon! Ő viszont tett mindenre amit mondtam neki, és nem foglalkozott vele, hogy esetleg egy barátot szerezhetne személyemben. Ez kiborított. Ellépdeltem a srác mellett. Majd hirtelen megfordultam és teljes erőmből mellkason rúgtam. Már nem érdekelt ki ő, mit érez, és mi a neve. Csak meg akartam leckéztetni, hogy értse, nem érdemes más gondolataival szórakozni. A fiú hátraesett, és el kezdett zuhanni a mélybe, a sikátor felé. Én a ház oldalához léptem, egy pillanatig figyeltem ahogy suhan lefelé, majd magam is levetettem magam. Nem érdekelt a besárgult indikátorom. Most nem. Dühöm óriási méreteket öltött. Ha tehettem volna most azonnal megölöm a srácot. Nem tudom mi ütött belém. De nem is akartam tudni. Nem néztem a következményeket. Mikor leérkeztem a még fekvő fiúhoz ugrottam, és a mellkasára térdelve előhívtam késemet, melyet a nyakának szorítottam. Kezem remegett a dühtől. Nem akartam mást, csak elvágni a torkát. A rendszer azonban megállított, egy "immortal object" jelzéssel. A srác szemébe néztem. Lassan kifújtam a levegőt, és leszálltam róla. Elküldtem az inventorymba a késemet, és elindultam kifelé a sikátorból. Még visszaszóltam neki.
- Ha a városon kívül találkozunk, végzek veled! - közöltem ridegen. - Így viszont nincs más lehetőségem: kihívlak egy párbajra!

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Hermit Szer. Feb. 05 2014, 13:26

* Látta a srácon, hogy végre leesett neki, hogy Hermit cseppet sem vevő a hosszú dumákra. Nem is ez a gond. Hanem a srác követelőzése. Na és ha nem akarja megmondani a nevét? Na és ha nem óhajt beszélni, inkább csak meghallgatja a srácot? Csak mert valaki kitálalt, neki nem kötelessége ezt viszonozni. De úgy tűnik ez az Asasel gyerek nem így gondolja. Idegesnek tűnt, de jól álcázta. Helyes. Keménykedjen csak egy kicsit. Végre a fiú visszakérdez. Hermit egy pici csend után bólint. *
- Igen... annak.
* A kicsi beszélgetés folytatódott, de a srác totál kiborult. Érezte Hermit, hogy van valami a levegőben. De nem óhajtott egyáltalán ellenállni, bármi is következik. Úgysem eshet baja. Egész életes párbajt úgysem vállalna el soha, de most egy féléleteset sem. Nem óhajt ezzel a pancserrel harcikálni. Ekkor a srác megindult, felé rúgott. Hajaj, szerencséje Asaselnek, hogy Hermit eléggé a tető szélén állt, már zuhant is. Ő csak zuhant és zuhant. Nézte a mellette tovasuhanó képet, s próbálta a helyzetnek minden pillanatát kiélvezni, s elméjébe, szívébe vésni. Bumm, a földre zuhant. Nem mozdult, csupán lehunyta a szemeit. *
~ Ha nem itt volnék, már halott lennék... ~
* És elmosolyodott. Ekkor érkezett RÁ a fiú. Hermit nyakára szegezte a kést. Ő nem mozdult. A fiú fújtatott a dühtől. Hermit haloványan elmosolyodott ismét. *
- Mit művelsz?
* Kérdezte szinte suttogva, lágyan. A fiú leszállt róla, s arrébb ment. Hermit felült. Asaselt nézte. *
~ Hmm... végre mutattál valamit, ami érdekes is... ~
* Már a párbaj szó is elhangzott, de Hermit csak ekkor állt fel. Leporolgatta magát egy kicsit, majd a srácra nézett. *
- AZ előző mondatodat hogy értsem? Ha most lettünk volna városon kívül, akkor már megöltél volna, vagy a későbbiek során, ha valaha engem meglátsz a városon kívül, akkor fogsz-é megölni?
* Ha azóta kapott Hermit bármiféle párbajfelhívást, nem fogadta el. Egyszerűen ignorálta, mintha nem is vette volna észre. *
- Furcsa gyerek vagy te. Ráadásul iszonyatosan önző is. Nem kértem belőled, de te követeltél volna belőlem egy részt. Nem kapsz! Mert nem akarok.
* Nézett mereven a srácra. Most igazán kíváncsi volt, mit tesz majd Asasel. Totál kiborulva ordibál majd, vagy talán rátámad, vagy simán távozik? Vagy csak mozdulatlanul várni fog? Hermit félig vigyorogva, mégis elszánt, komoly tekintettel nézett a srácra. *
- Biztos vagyok benne, hogy átélted azt, hogy nem kaphatsz meg mindent, amit akarsz. Akkor elveszed? Miért nem vagy inkább boldog azzal, amid van?
* Gúnyosan elvigyorodott. *
- Megalázhatnálak, ha akarnálak. Függetlenül attól, hányas szintű vagy.
* Persze a mondat utolsó tagja nem volt teljesen igaz, de a képessége mindenképp szemet gyönyörködtető, s ha akarta volna, képes lett volna arra, hogy ő lökje le a srácot anélkül, hogy hozzáért volna. *
~ Sőt... képes volnék megölni őt úgy, hogy az indikátorom színe sem változna. ~

//Csak annyit fűznék hozzá, hogy mindent esetlegesen írj. Nem lett volna kötelező, hogy elfogadjam, hogy sikerült lelöknöd. De engem ez most nem zavart, csak mindent feltételes módban írj: "ha sikerült", "ha eltaláltam", stb... A káték már csak ilyenek. ^^ //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Asasel Szer. Feb. 12 2014, 19:02

//Igazad van, ne haragudj. Ostoba módon fogalmaztam, ezentúl odafigyelek rá! Köszönöm a megértést, és hogy írtál, és a késésért pedig bocsi! Very Happy //


A rúgásom célba ért, a srác lefelé esésében is csak azt az ostoba póker arcot viselte. Még tovább ingerelte, amúgy is robbanó dühömet. Leérkezve késem a nyaka előtt táncolt, majd miután felálltam, akkor tudatosult bennem az egész. A mondatai ekkor érték el céljukat: a füleimet. ~ Hogy mit művelek? Magam sem tudom. Én sem értem, mi okozta nálam ezt a kitörést. Talán a hányavetisége, a mások iránt érzett lenézés, az elzárkózás. Fogalmam sincs.
- A mondatomat úgy érted ahogy akarod. Nem vagyok nyelvtan tanár, viszont az előző mondatom jelen esetre volt érvényes. De talán te eléred azt, hogy embert öljek. Ki tudja? - mondom neki megvetően, de szemeim a semmibe merednek.
A párbaj egy felszólítás volt, nem küldözgetek semmilyen felhívást. Majd amikor eljön az ideje. Addig nem. Most viszont épp mérges vagyok a beszélgetőpartneremre (hahh...jó vicc Razz ), és tényleg nem tudom, hogy mit teszek. Ahogy ajkait elhagyja a következő mondat, olyan szinten megdöbbenek, hogy közben elfelejtek mérgesnek lenni. ~ Én?! Én önző?!!! Soha a büdös életben nem voltam önző, erre az életem a tanúm. Ő hív engem önzőnek? Amikor még a nevét is kényesen titkolja? Siralmas. - vélekedem a helyzetről magamban, és dühöm elpárolog. A folytatás azonban visszakényszeríti belém.
- Komolyan ezt hiszed? Így gondolod? Hogy én elveszem, ami nekem nem adatott meg?! Ostoba barom! Hiszen az égvilágon semmim sincs! És soha nem is volt! Nem volt családom, nem voltak barátaim, nem volt életem! - halk hangon, szinte gyötrődve folytatom. Torkom kaparja a visszafojtott könnyzuhatag. - Én nem kértem sokat. Szinte semmit. Akartam egy barátot, békét, nyugalmat. Nekem nem adatott meg! És nem fogom elvenni mástól ezeket a dolgokat, mert nem lehet. Ostoba voltam, mikor rokonlelket véltem benned. Ostoba módon a magányom felülkerekedett a józan eszemen. - fejezem be fejlehajtva. Haragom még tombol, de már csak valahol mélyen a lelkem mélyén. Örökös csatáját vívja a bennem lakozó pozitívummal. A szeretet, a boldogság, a megértés, mind-mind vállvetve küzdenek egymás mellett, az egyre csak erősödő, és sűrűsödő düh tenger ellen. Életem apró örömei mind felsorakoztak, és próbálnak gátat vetni a rossznak. Eleddig sikerrel. A folytatást azonban nem ismerem. Majd annak is eljön az ideje, mikor megtudom a végeredményt. Még nem.
Felé lépek. Nem agresszívan, nem fenyegetően, de határozottan. Hangom halk, de remegés nélküli.
- Ez lennél te? Egy üres test, egy üres lélek, egy SEMMI?! - kérdezek vissza. - Fenyegetsz, miközben még egy párbajtól is félsz? Te csupán egy porhüvely vagy, melybe visszaköltözött egy szánni való lélek. Egy pondró, semmi több. Annyi érzés nem szorult beléd, mint egy teáskanálba. Még a fenyegetésed is csupán üres szavak összessége. Nevetséges vagy.
Lassan fordulok el tőle, hátamat mutatva neki, jelezve, nem tartok tőle. Lassan indulok ki a sikátorból, nem sietem el a lépéseimet.
- Mi van Semmi, már egy kis testedzéstől is félsz? - gúnyolódok vele, miközben ujjaimmal csalogatom. Megállok, és megvárom a reakcióját, és válaszát. Izmaim megfeszülnek, minden mozdulatát figyelem, miközben reá várok.


//Ha esetleg káromkodásnak vennétek két szavamat, egy pü, és javítom! //

_________________
Pontjaim. Ami zárójelben van, az már az új felszerelés, és csak a futó küldetések, és küzdőterek (kivéve Hermit ellen) után számítanak.:



Felszerelés az új itemeimmel.:


Színek:
Asasel
Asasel
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 111
Join date : 2013. Sep. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Vonyarcvashegy

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Hermit Pént. Feb. 21 2014, 14:56

//Ugyan, én is lassan írok. Smile //

~ Hajajj, csak nem fenyeget a drága?! ~
* Még hogy mostantól képes lesz az emberölésre. *
- Ha ennyi elég volt ahhoz, hogy úgy felbosszantsalak, hogy ölj, akkor eddig is képes voltál ölni, csak te arról nem tudtál. Remélem, hálás vagy, hogy felnyitottam most a szemed.
* Mondta enyhe mosollyal az arcán, de inkább komoly tekintettel, mint gúnyolódva. A fiú láthatóan kiakadt Hermit további szavain, s végül vissza-viszafogva magában valami indulatot, úgy felel hosszan, s "megindítóan" Hermitnek. A szőke csendben figyelte őt, nem reagált azonnal. Még most is túl őszinte ez a tömzsi gyerek. Annak ellenére, hogy csalódott Hermitben, mégis egyre jobban tárja ki neki a szívét. Nem értette Hermit, hogy ez miért történik. Most egy kicsit közelebb lépett Asasel, amire Hermit feljebb emelte tekintetét, hogy belenézhessen társa szemébe. Szavai különlegesek voltak, amire egyszerűen képtelen volt visszafogni magát Hermit... és szélesebben elmosolyodott, teljes békével a lelkében. Majd az hátat fordított neki, s csábítgatta a sikátor felé. *
- Más ember vagyok, mint te. A Semmit fel lehet idegesíteni? Van benne abban a porhüvelyben bármi is, ami indulatokat tud feléleszteni? Nem harcolok veled, mert megtehetem. Nevezhetsz gyávának, egy érzéketlen testnek ezek a szavak mit sem jelentnek.
* Mondta teljesen nyugodtan, s mozdulatlanul. *
- Sajnálom, hogy nincsenek barátaid, de talán ha mindenkit kinyírsz, aki másképp reagál, ahogy te szeretnéd, akkor nem túl meglepő. Ha képes voltál ennyire kiakadni, akkor nem vagy más, csak az anyja szoknyáját szorongató picsogó ficsúr.
* Mondata végén gúnyosan elvigyorodott. *
~ Nah erre mit fogsz reagálni? Felnőtt vagy, vagy egy idióta paraszt? ~
- Annak ellenére, hogy milyen "szemét" vagyok, egészen megnyíltál előttem.
* Mondta kissé csendesebben. *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Cardinal Vas. Ápr. 20 2014, 18:27

Ossu!

Lezárom a KT-t, lévén Asaselnek nyoma sincs. 20 xp és 50 arany jár Hermitnek, Asaselnek pedig 15 xp és 40 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asasel Vs. Hermit Empty Re: Asasel Vs. Hermit

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.