Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hermit vs Zakuro

3 posters

Go down

Hermit vs Zakuro Empty Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Kedd Május 21 2013, 15:07

~ A rohadt életbe, gyere vissza!
Egy szerény személyemnél valamivel kisebb termetû, de velem nagyjából egyidôs kölyök után loholtam, aki valamiért kihívott egy párbajra, de aztán csak simán elfutott.
~ Mi akar lenni ez a rossz vicc.
Nagyjából három perc loholás után értem utol a kis rohadékot, aki egy sötét sikátorban keresett menedéket.
~ Mit akar ez? Hiszen ez csak egy fél életes kihívás.
Hamarosan rájöttem, ugyanis a sikátorba abban a pillanatban becsôdült még egy pár játékos, akik, legalábbis az arcukról ezt olvastam le, azért jöttek, hogy kiraboljanak. Estek is volna nekem mindjárt, csak elôbb fenyegetô szavakat vágtak hozzám hogy odaadjam a cuccaimat. Miutân ez csôdöt mondott, nekemugrottak, hogy miszlikbe aprítsanak... azaz nem csinálták volna, ha nem lettem volna sérthetetlen a védett övezetben.
- Gyökerek!
Miután elijesztettem ôket nekiálltam a kis bajkeverôvel foglalkozni. Kivonszoltam az utcára, és szégyenszemre, mindenki elôtt döftem bele a kardomat, ezzel lezárva a párbajunkat. A körülöttünk álló emberek tágra nyílt szemekkel, kissé kárörvendôen figyelték a történteket.
- Örülj, hogy csak ennyit kapsz!
Nem nagyon bántam meg a tettemet. Akiben nincs annyi becsület sem, hogy a másik játékosokat ne akarja így átvágni, az nem érdemel kegyelmet. De valószínûleg mégis csak túl dúrván bántam el vala, mert a kis jelenetem fölöttébb ingerelt egy másik játékost . . .
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Hermit Csüt. Május 23 2013, 09:29

* A küldetés táblát mustrálta. Semmi érdekes nem volt rajta. Vágott egy fintort, majd elindult egy kis sétára. Arra gondolt, megy mobokat gyakolni. Valahogy olyan lassan fejlődik. Ki van ezen akadva. De pénze persze sok van, s végre, tudott szerezni egy cseppkövet. Akar még egyet mindenképp, de ez az egy is jobb a semminél. Legalább több esélye van nyerni a KT-kban. Eddig nem volt valami szerencsés. Arra figyelt fel, mikor benézett egy sikátorba, hogy körbevettek páran egy srácot. A falnak támaszkodott, s onnan nézte a jelenetet. Mikor az illetők elpucoltak, rámosolygott a srácra. De az egyelőre nem foglalkozott vele, talán észre sem vette. Kivonszolta az egyik srácot, s az utca közepén "leszúrta". Ezzel meg is nyerte a párbajt. Hermit tapsolni kezdett.*
- Hát nem szánalmasak ezek a próbálkozások? Kirabolni városon belül csak egy árnyharcos tud igazán, ha lebénítja előtte az ellenfelét. Vagy ha jól összedolgoznak többen, lefogják az áldozatot, míg a párbajra hívó fél belemártja a fegyverét. Csodálom, hogy ennyire ostobák voltak, s ennyien sem tudtak ellened mit tenni.
* Nem volt rajta a köpenye, így jól látszott szőke haja és szürke szeme. De tekintete inkább kihívó és gonosz volt. Mosolya az arcán gúnyos. Kezeit a zsebeiben tartotta, lazán, magabiztosan állt. *
~ Talán egy KT-val többet érek, mint azokkal az ostoba mobokkal... Ahm... bocs Kayaba... ~

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Csüt. Május 23 2013, 14:15

Odajött hozzám egy srác, aki valamilyen oknál fogva eléggé nem nagyon vette zokon, ahogy szegény szerencsétlen playerrel elbántam. Majd ezt követôen részletesen kifejtette a véleményét arról, hogyan is kéne valakit kirabolni.
- Nem hiszem, hogy ez annyire kasztfüggô lenne. Különben is, nem ér el semmit sem a játékos a lopkodással. Az csak akadályoztatja minden ember célját: kijutni innen.
A palibak kissé nagy lehetett az arca, ha ennyire magabiztosan beszél mások kirablásáról.
~ Talán elszórakozhatok vele egy kis ideig.
- Különben sem hiszem, hogy olyan könnyen ki lehetne rabolni bárkit is. A legtöbb ember csak pofázik errôl, közben meg nem is gondolják komolyan amit mondanak.
Kihívtam egy duelre.
- Szerintem te is egy ilyen hangember vagy! Kûzdjûnk meg. A kategória: az elsô csapás. Aki elsônek sebez az nyer. Neked bizonyára ideális.
Kardot rántottam és vártam, hogy elfogadja a kihívast.
~ Vajon milyen erôs a kis krapek?
Rólam, így elsô ránézésre nem lehet semmit se kideríteni, max a kasztomat a hátamon levô kardból, köszönhetôen a szokásos viseletemnek, a fekete, csuklyas köpenynek. Egy szó mint száz, tökéletesen eltakar. Még az arcomat is csak elvétve lehet látni.
~ Vajon mi lehet az ô kasztjá?
Nyilván árnyharcos, mivel ezt a kasztot hozta fel példának.

_________________
Pontjaim (fegyverzettel együtt)

Élet: 5 (+4)
Fegyverkezelés: 3 (+3)
Erő: 4 (+1) (+1 felszerelés)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3 (+1)
Speciális képesség: 4 (+4)

Akrobatika 1. szint
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Hermit Csüt. Május 23 2013, 17:38

*A srác már válaszol is neki. Hermitnek tetszett a figura. Ő szokott olyan köpenyben lenni, hogy ne lássák az arcát, de most "ellenfele" vette át ezt a pozíciót. Furcsa a másik oldalon lenni. Már-már bánja, hogy nem vette fel köpenyét, de abban inkább éjszaka, s kora reggel szeret lenni. Az izgalmasabb. A srác folytatja a nagy beszédet, miközben egy first strike párbajra hívja Hermitet. Ő nincs nagyon oda az ilyenekért, a hosszabb meccseket jobban szereti. Ezért még nem fogadta el a kihívást.*
- Ugyan. Legyen, gondolj rólam, amit akarsz, de nem tudom, mit bizonyítasz, ha megküzdünk. Ha veszítek, akkor nem vagyok más csak egy picsogó?
* Kérdezte széles és naiv mosollyal az arcán. Majd megvakarta a tarkóját. *
- Hát legyen, ezt is ki kell próbálni.
* Majd mosolya gonosszá vált, s elő is vette két pengéjét, melyek egyike cseppkő volt. Közben elfogadta a kihívást, s várta, hogy leteljen a várakozási idő.*
- Félre ne értsd, nem vagyok az a kiraboló fajta, de az, hogy egymástól lopnak mások, nem gyengíti a SAO-ban ragadtakat. Megerősödnek, aztán küzdhetnek a fronton. Csak megmentik a lúzerek életét, akiket kiraboltak. Mert ha sikerült őket megfosztani a vagyonuktól, akkor másban sem lehetnek olyan jók és csak az elsők között hullnának pixelekre a boss harcokban.
* Olyan volt a mosolya és a viselkedése, hogy ne lehessen egyértelműen eldönteni, igazat mond-e avagy sem. Legalábbis arra értve, hogy nem szokott rabolni. Túl sokat beszélt már így is, itt az idő, hogy támadjon. S teljes sebességgel rontott a másiknak, minden koncentrációját beleadva a támadásba. Még jó, hogy ügyelt a fegyverkezelésére. *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Pént. Május 24 2013, 11:16

Ahogy az várható volt, ellenfelem teljes erõbôl rontott nekem.
~ Két tõr. Tehát ô ténykeg egy árnyharcos. Annál jobb.
Kardot rántottam és vártam, hogy megtámadjon. Az árnyasok kétszer is támadhatnak körönként, ami egy magamfajta kardforgatónak csakugyan nagy bajt jelentett...volna, ha nem én lettem volna az a bizonyos kardforgató. Ahogy a fiú támadott, én két egykezessé osztottam szét a kardomat, s a két darabbal immár könnyedén háríthattam a támadását.
- Meglepôdtél, mi? Nehéz lesz megsebeznek, ha immár két karddal harcolok.
Az ugyanis számomra kétszeres hárítási esélyt jelentett. Ugyanakkor a kardommal ebben a formában viszont támadni nem tudok, mert ha akármelyik pengén eltalálná, csak feleannyit sebezne, mint egyébként. Tehát kénytelen vagyok egy kicsit trükközni.
~ Adjunk neki.
Megpróbálom eltaszítani magamtól ellenfelemet. Ha ez sikerül, én indítok rohamot, majd a bal oldali pengémet a földbe szúrva támaszként használom, hogy megpördülhessek körülötte, és így lehetôségem legyen oldalba támadni Hermitet. A másik kardommal azonnal lecsaphattam, majd a földbe szúrt pengémet kirántva is megpróbálok bevinni egy csapást.

_________________
Pontjaim (fegyverzettel együtt)

Élet: 5 (+4)
Fegyverkezelés: 3 (+3)
Erő: 4 (+1) (+1 felszerelés)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3 (+1)
Speciális képesség: 4 (+4)

Akrobatika 1. szint
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Hermit Pént. Május 24 2013, 11:50

*Meglepődött erősen, ahogy a srác ketté szedte a kardját, s ezzel kivédte mindkét csapását. Nem kellett sokat taszítania Hermiten az ellenségnek, hátrált ő magától is. *
~ Oké, extra koncentráció bekapcs! ~
* Figyelmeztette magát, hogy mégjobban figyeljen. Korábbi szavaira a srác nem reagált. Nem baj, ha mindenki kiszámítható lenne, nem lenne izgalmas figyelni őket. *
- Ugyan, így csak izgalmasabb.
* Megint elvigyorodott, s várta ellenfele támadói akcióját. Gyönyörű volt. Kár hogy úgy tűnt, nincs akrobatikája a srácnak. Így maga a terv volt szép, a kivitelezés annál kevésbé. A súlytó kardot könnyedén kivédte Hermit, gyakorlata nem csak itt a SAO-ban, inkább kint volt. *
~ Van olyan érzésem, hogy a fegyverkezelésem is jobb, mint az övé. ~
* Ráadásul egy hajszálnyival gyorsabb is volt. A következő támadást is kivédte. Ekkor hátrált egy kicsit. *
- Ejnye, ejnye. Talán jobb lenne, ha nem vagdalkoznál össze-vissza, hanem kicsit koncentrálnál.
* Megnyalta szája szegletét, most ő volt soron, hogy támadjon. Futott ellenfele felé, de végül a földre ejtette magát mint ahogy a focisták szoktak cselezni. Lábával kigáncsolta ellenfelét, s míg az a földön volt, megpróbálta beleszúrni előbb az egyik, majd a másik pengéjét is. Itt most nem számított az erő. Hisz csak egy sebzés kell egyikük vagy másikuk részéről, s vége is a harcnak. Vajon a földreteremtéssel Hermit aláírta győzelmét? *

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Pént. Május 24 2013, 19:49

Ellenfelem jobb képességeit kihasználva a földre terített, s készült bevinni a megsemmisítő ütést.
- Csak ne olyan gyorsan!
A kardjaim újra fényleni kezdtek, majd rögvest a jobb kezemben egyesültek, ezúttal egy már szinte nevetségesen hosszú párbajtőr formájában. A többi már egyértelmű, tekintettel arra, hogy az én új kardom jelentősen hosszabb, mint az ö kis fogpiszkálói, könnyedén leszúrhatom, vagy megvághatom, mielőtt bevinné a megsemmisítő ütést. Csak ki kell várnom a megfelelő pillanatot, amikor is lehajol, hogy lecsapjon rám. Így, hacsak nem ugrik el, én fogom előbb bevinni a kegyelemdöfést. Ha esetleg sikerülne elugrania (valószínűleg így lesz:)), akkor kihasználva az alkalmat talpra ugrok, majd támadok.
~A nagyobb hatósugarú kardokkal szemben kevésbé hatékony. A két kis rövid kardot nem csoda, hogy ki tudta cselezni.
Ekkorra már egyértelművé vált számomra, hogy nálamnál erősebb statolású ellenféllel van dolgom.

_________________
Pontjaim (fegyverzettel együtt)

Élet: 5 (+4)
Fegyverkezelés: 3 (+3)
Erő: 4 (+1) (+1 felszerelés)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3 (+1)
Speciális képesség: 4 (+4)

Akrobatika 1. szint
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Hermit Hétf. Május 27 2013, 20:44

* Nem sikerült beadnia a szúrást, mert ellenfele fegyvere(i) újra alakot váltott(ak). Méghozzá egyesült valami gagyi hosszú tőrré. Legalábbis ezt gondolta magában Hermit. Az árnyharcos azonban rögtön félregurult a helyről (nahát, miből gondoltad? Razz ), majd felállt, s távolodott. Míg volt kis ideje, elgondolkodott.*
~ Milyen kardos ez, hogy így váltogatja a kardja alakját? Talán ez volna a képessége? ~
* Nem volt sok ideje morfondírozni a dolgon, mert ellenfele már támadt is. Hála a hajszálnyival nagyobb gyorsaságért, és ellenfele alacsonyabb fegyverkezeléséért, épp ki tudta védeni a támadásokat, s bár, pengéi rövidebbek, mint ellenfeléé, attól még képes volt elütni a vágásokat.*
~ Valahogy ki kell cseleznem. Túl közel nem tudok hozzákerülni. De nem is az a lényeg, hogy ne érjen el a pengéjével. Hanem az, hogy az enyém érje el őt előbb. ~
* Kerülgette a fiút, de úgy, hogy ne kerüljön se túl közel, se túl messze a sráctól. Majd egy váratlan pillanatban hirtelen elhajította éles kését, egyenesen megcélozva vele ellenfele mellkasát.*
~ Sikerülnie kell! ~
*És csak nézte és nézte, ahogy repül a pengéje, közben "elmormolt egy imát", hogy sikerüljön a terve.*

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Kedd Május 28 2013, 07:39

~ Nocsak!
Hermit úgy döntött, átvált távharciba, és már repült is felém az egyik tôre.
~ Nem rossz.
Nemes egyszerûséggel hanyatt vágtam magam, mintha a talpam alatt nem a hideg föd, hanem egy pihe puha ágy lenne. Bevertem a hátam, de legalább elkerültem a kardot. Majd egy egyszerû hátrabukfenccel talpra álltam.
~ Jól csinálja. Hosszú harc elé nézek. Talán...
Elhelyezkedtem nagyjából egy méterre ellenfelem eldobott fegyverétôl. Nyilván meg akarja szerezni, vagy ha elég gyors már fel is kapta, és velem néz éppen farkasszemet. Támadás elôtt szétosztom a kardom két egykezesre, valamint egy eldobható kis szegecsre, amivel állatkákra szokás vadászni. Támadok, majd a kardjaimmal hátrálásra kényszerítem, vagy csak simán lefoglalom, majd egy óvatlan pillanatba, mondjuk amikor éppen kitér, megcélzom a szegeccsel.

_________________
Pontjaim (fegyverzettel együtt)

Élet: 5 (+4)
Fegyverkezelés: 3 (+3)
Erő: 4 (+1) (+1 felszerelés)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3 (+1)
Speciális képesség: 4 (+4)

Akrobatika 1. szint
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Hermit Kedd Jún. 04 2013, 10:45

*Összevonta a szemöldökét a hanyatt vágódott srácot látva.*
~ Na igen, a legnagyobb lúzer is képes arra, hogy elessen... ~
*Másik fegyverével nem kockáztatná meg, hogy eldobja, egy kés mindenképp kell, hogy maradjon a kezében. Nem volt ideje felszedni a földről fegyverét, mert ellenfele elállta az utat. *
~ Szükségem lesz arra a gyűrűre, ami a spec pontot emeli... ~
*Ugyanis a kemény egyes szintű speciális képességgel most nem megy sokra. Pedig nem ártana a dupla sebesség. A fiú megint darabkákra szedi a fegyverét, s támad. Hermit igyekszik se túl közel maradni, hogy lássa, ha eldobja azt a szegecset, se túl távolra, hogy ő is tudjon támadni. Jól sejtette, már repült is felé a kis penge darabka. Épp, hogy kikerülte.*
~ Kezdem unni ezt az ugrándozást. Hogy még egyszer nem megyek bele első sebzéses harcba, az biztos! Simán leverném, biztosan! ~
* Valami elterelő hadműveletre lesz szükség. A srác körül egy ívben futni kezdett. Néha jobbra, néha balra. Mintha fogócskázott volna vele, s kerülgetett volna egy köztük álló asztalt. Mikor úgy állt, hogy az elejtett penge kettejük között volt, megrohamozta ellenfelét a cseppkővel, mintha egy tiszta támadás lenne. De újra a földre vetette magát, megfogta kését s ellenfele felé repítette.*
~ Ha kikerüli, akkor jövök én igazán. ~
* Remélte, hogy társa a felé száguldó pengére fog figyelni, ő azonban csúszott tovább a földön a kezdeti lendülettől. És letojva magasból mindent, hogy a srác támadni készül-e avagy sem, ő beleszúrta a lábába a másik kést, ami a kezében volt.*

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Kedd Jún. 04 2013, 15:13

Ahogy egy fürge árnyharcostól várható volt, kicselezte a támadásomat, majd hátrálni kezdett. Ez alatt a szegecsem belecsapódott egy épület falába, majd annak rendje módján széttörött, hogy ereje visszaépüljön az eredeti kardomba. Így a két egykezesem fényleni is kezdett, aminek következtében tudtam, a szegecs ereje megérkezett, s itt a lehetôség, hogy random összeegyesítsem a két fegyvert. Meg is tettem azon nyomban. Ott volt a kezemben az eredeti egykezesem, a nehèléz, díszes, de komfortos Khusagan ( a jelenlegi kardomat hívom így). De nem volt sok idôm a pihenésre, ugyanis a srác már támadott is, újfent egy távolsági támadással. A kardomra támaszkodva egy oldalra lendüléssel kerültem ki, akikor. . .
~ Hogyan!?
A földön csúszva közelített meg, és próbált orvul megválni.
- Nem rossz.
Újfent a kardomra támaszkodtam, majd felugrottam a magasba, és a szó szoros értelmében átlendültem ellebfelem felett. Nem mint valami cirkuszi akrobata, inkáb, mintha csak. . . átlendülnék felette, miközben a kardom segítségével adom magamnak a löketet. Ezt nem lehet máshoz hasonlítani. És ott tartunk, ahol elkezdtük, szemtôl szemben
~ Képes volt elkerülni a kétkardos teknikáimat. Méltányos. Azt hiszem, nincs más választásom. . .
- Az idejét se tudom már, mikor kellett ezt utoljára használnom. De rég is volt már. . .
S ebben a pillanatban levetettem a fekete köpenyemet. Éreztem, ahogy körülöttem lassan minden kivilágosodik a napnak fehér sugaraitól, melyek mint a gumilabdák verôdnek vissza csillogó, fehér köpenyemrôl. Ugyanebben a pillanatban a kardom is szétosztódott három hosszú, de nem tôrszerû egykezesre, melyek vastag bôrrel voltam betekerve a fogásuknál, s végükön egy egy nehéz karika volt odaesôsítve.
- A nevem: Fehér Villanás. De ne félj, egy villanásig se fog fájni!
Két kardom markolatáról letekertem a bôrt, de ettôl még a bôr hozzájuk volt ragasztva, mintha szerves része lenne a kardnak. Ezeket a letekert szíjakat felhasználva összekötötten ôket. A csomót megmarkolva felemeltem a magasba kreálmányomat, és egyre gyorsabban pörgetni kezdtem. Végül az eredmény, egy minden eddiginél gyorsabb és nagyobb hatósugatú fegyver a ...
- Villanó kerék! Kezdjük!
A harmadik kardommal csak elôsegítemmem a kereket, meg persze biztosítottam, hogy a közelébe tudja kerülni. Elôbb közelhatchoz használom fel a kereket, majd egy óvatlan pillanatban, amikor sebezhetô, elhajítom felé. Majd rárontok, arra az esetre, ha netán van akkora szerencséje, hogy kiketlrüli a kereket. Akkor majd a harmadik kardommal elkapomm / amíg nincs 3 vagy több spec pontod, addig 50% bónusz betaláláli esély minden karddarabomnak/.

_________________
Pontjaim (fegyverzettel együtt)

Élet: 5 (+4)
Fegyverkezelés: 3 (+3)
Erő: 4 (+1) (+1 felszerelés)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3 (+1)
Speciális képesség: 4 (+4)

Akrobatika 1. szint
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Hermit Kedd Jún. 04 2013, 16:51

*Ő beleszúrta a lábába a másik kést, ami a kezében volt... beleszúrta volna, ha az nemes egyszerűséggel át nem ugorta volna őt. Jó, úgy tűnik van, amit nem kell erőltetni. Egy ilyen kardátalakító művész ellen nem sokat tehet, főleg ha a speciális képességét sem tudja használni. Úgy fél a sráctól, hogy az belé döfi a pengéjét, mintha az egyenlő lenne a halállal. Ezt elvesztette. Tény. Nem tud a közelébe férkőzni. Hiába a jobb fegyverkezelés, hiába a hajszálnyival gyorsabb mozgás, hiába a sok csel, a srác kivéd mindent. Gyorsan feláll a földről, hogy az ifjú ellenfél ne használhassa ki ezt a helyzetet. Az pedig valami nagy művészi dologra készült. Ledobta köpenyét, s imé felfedte kilétét.*
~ Pf... csak egy szokásos zöldfülű... ~
* Fintorodott el Hermit. Végignézte, ahogy a srác ismét különleges darabokba szedi a kardját, s szépen összerakta valami hajító fegyver féleséggé. Hermit gonoszan elvigyorodott. Kicsit el is fáradt, megunta ezt a felesleges ugrándozást.*
~ Abból nem eszel, hogy maximálisan kiélvezd győzelmed gyümölcsének ízét. ~
- Attól nem félek.
* Felelt flegmán a fiú beszédére. Hermit azonban felemelte az ujját, mielőtt ellenfele rohamra indulhatott volna.*
- Csak egy pillanat, kedves ellenfél.
* Majd lenyitotta a menüjét, a küzdelmet pedig feladta. Hermit fölött megjelent a vesztes, a magát felfedő fiú fölött pedig a győztes felirat. Lezárta a menüt, felszedte a földről a másik fegyverét és azokat is eltette, zsebre vágta a kezét, majd hátat fordított a fiúnak.*
- Vicces voltál, köszi a mókát!
* Mondta gúnyosan, s elindult, hogy távozzon. Ebből a mókázásból elege volt, de tanult is belőle sokat. *

//Köszönöm a játékot! Smile Ha a karid olyat reagál, amire Hermitnek is kell, akkor még írok, de részemről ennyi volt. Smile //

_________________
Hermit:


Hypnose:


Nazo:


By Aidor:


Játékaim:
Hermit
Hermit
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 331
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 32
Tartózkodási hely : 1. szint

Karakterlap
Szint: 16
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ichiga Zakuro Kedd Jún. 04 2013, 21:36

- Gyere vissza, te...
Feladta a küzdeltem, s noha a villanó kerék rendesen megpörkölte az ôt védô pajzsot, megsebezni nem tudta. Ô már itt sem volt, szaladt amerre a szél vitte, engem meg otthagyott, hogy keseregjek a könnyû gyôzelmemben.
~ Csak azértk kellett felfednem igazi alakomat, hogy elijesszem. Nem, ennek nem lehet itt vége...
Utánakiálltottam.
- Jól jeggezd meg a nevemet! Egyszer újra össze fogunk csapni. Tudom, hogy még látni foglak!
A körülöttem állók döbbenten fogyeltek, legalább is addig, amíg újra magamra nen öltöttem a fekete köpenyemet. Többen csodálkozva llfigyelték, hogyan harcol a híres fehér villanás. Majd egy fura alak lépett oda hozzám, s megszólított.
" Nem néztem volna ki belôled, hogy ilyen gyáva ellenfelek ellen is beveted azt a teknikát, Zakuro- sama."
- Ô más volt, mint az eddigiek. Volt benne valami, leleményes. Érzem, hogy nem utoljára láttuk egymást. Na de mostmár ideje indulnunk. Apropó, hogyan találtál rám.
" Aréna melletti párbaj hírét hallottam. Ki más hívogat ki csak úgy találomra embereket?"
- Valóban igaz...


/ Én is köszönöm a játékot/

_________________
Pontjaim (fegyverzettel együtt)

Élet: 5 (+4)
Fegyverkezelés: 3 (+3)
Erő: 4 (+1) (+1 felszerelés)
Kitartás: 2 (+2)
Gyorsaság: 3 (+1)
Speciális képesség: 4 (+4)

Akrobatika 1. szint
Ichiga Zakuro
Ichiga Zakuro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2013. Apr. 11.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 06 2013, 19:41

Ossu!

A 250 szavas minimum limittel mindkettőtöknek meggyűlt a baja, és immár másodszor. Ha továbbra is rendszeresen elmaradtok tőle, nem fogok tudni jutalmat adni a küzdőtereitekre. Lezárom a párbajt, 15 xp és 50 arany üti a markotok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hermit vs Zakuro Empty Re: Hermit vs Zakuro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.