Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Torony az erdőben

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Pént. Nov. 16 2012, 10:15

Tsubakinak jelenleg semmi ideje nem volt hogy társaira figyeljen, túl rosszul kezdtek nála alakulni a dolgok. Egyre zavaróbbá vált az egész, megint semmi haszna nem volt abban hogy ott volt és ez igazán kezdte felingerelni. Most például Ringo és Adonis vágtak az útjába, s blokkolták az útját. Eddig talán még el tudta volna képzelni hogy sikerült kétségeket ébreszteni benne és ezért hallgatott, illetve nem csinált semmit. A kígyó nekiesett, de sikerült egy könnyed mozdulattal elpöccinteni az útból, eltalálnia azonban nem. A fiú szavait hallva pedig csak halmozódott Tsubaki dühe a páros iránt, nem hogy a stílusa nem tetszett neki hanem még a tartalma is elképesztően szemtelen volt egy nála idősebb embertől
- Mi a fene akar ez lenni? - kiáltott rá, ahogy egy újabb támadást volt kényszerült hárítani - Ezt a témát én egy szóval sem hoztam fel, teljesen más dolgot kérdeztem! Ne terelje el akiyáááááá! - nyúlt el hangja, ahogy megcsúszott és így a kígyó könnyedén áthatolt a védelmén hogy megharaphassa
Eszét vesztve indított egy gyorsabb szúrássorozatot, de a fiút képtelen volt eltalálni. Az egész szürreális volt, mégis hányas szintű volt ez a karakter? Játékos vagy NJK? Tulajdonképpen ez utóbbi kérdés már nem számított, a játék indulásától számítva eltelt idő nem fedi le a családjuk eseményeit, tehát NJKk vagy olyan rejtélyes szerepjátszók, vagy mik... Most azonban mindössze a tetteik számítottak, szörnyű tetteik a hihetetlenül idegesítő férfibagázs. Egy ilyen pöttöm és stréber osztályképviselőbe természetes hogy szorult némi feminizmus is, ami akkor jött elő ha kezdtek számára zavaróan alakulni a dolgok, melyek fiúkat involváltak. Ez már ott áttörte a tűréshatárát hogy báty áldoz fel hugit, a lapátra pedig rátett hogy az előbbi volt a mindennemű győztes a dologban. Ez a szűrrealitás pedig zavaró volt, mégis miért nem volt képes egyszer sem eltalálni? Illúzió lett volna? De akkor őt hogyan találta el, vagy azt egy illúzió mögül tette? Fogta hát magát és maga mellé szúrt, aztán mögé és a másik oldalára. Ezzel persze kitette magát további támadásoknak mert nem védekezett, de legalább kideríthette hogy merre volt igazából az ellenség... jó eséllyel az orra előtt és ő mindössze hülyét csinál magából megint. Nem akarta hogy el kelljen használni a gyógyfőzetét
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal135/400[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (135/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Mirika Kedd Nov. 20 2012, 19:40

Elképedve figyeltem, hogy Rin mit művel, az átváltozása aztán meg már végképp kiakasztott... Mi a franc lett belőle?! Tisztára, mint valami elf, azokkal a hosszú fülekkel :/ Lopva pillantottam a Reinára, aki odaadta neki azt a főzetet, de csak nem akart neki ártani... Ettől függetlenül rohadtul elbizonytalanított, hogy most akkor mi is van :S Nem elég, hogy maga a quest nonszensz, de még a társaim is keresztbe tesznek nekem azzal, hogy összezavarnak @.@ Nem lehetne csak simán legyakni a jónépet, aztán hazamenni? Mindegy, én harcoltam, ahogy tudtam, úgy döntöttem hogy most jobb, ha a többiek bogaraival most nem törődök, hanem csak támogatom őket. Végtére is, olyan rosszul nem ment, sikerült is eltalálnom ezt a páncélos íjászt, ha minden igaz, kétszer is! Örömittasan pillantottam az életére, arra számítva, hogy na akkor már minimum pirosba fordult a jelző, de... nem, még mindig zölden világított o___O
- Teme, hány életpontod van neked?! >.> - kiáltottam rá ingerülten, nehezen tudtam elképzelni, hogy Aincrad egyik legerősebb sebzésű játékosa találatainak így ellenáll :S Valami trükkje van, ami csökkenti a sebzésem, vagy mi a szösz? Más megoldás pedig nem volt, képzelem a másik két lány mire menne így :/
Újabb nyilak elől szökkentem el, majd lebújtam néhány pillanatra az oszlop mögött, ami azt a Reinát fogva tartotta, hogy szusszanjak egy sort. Még mindig kevés pont van a kitartásomon, muszáj lesz valamit kezdeni vele, túl hamar elfáradtam. Nem volt újdonság számomra, hiszen mindig is beteges voltam és fáradékony, de itt, ahol mindent a pontjaim határoznak meg, volt rá esélyem, hogy olyan fitt legyek, mint arra mindig is vágytam *.* Számítottam rá, hogy a kitörésemre vár, szóval egy álmozdulat után a másik irányba indultam el újra. Mindeközben azonban a kígyós srác is beszállt a játékba, ami nem volt kecsegtető helyzet. Ám így talán a lovag Reina is feléledhet idővel, most nem volt ki rá vigyázzon.
Újabb lövéseket váltottunk a másik íjásszal, morgolódva vettem tudomásul, hogy egy engem is eltalált. Szerencsére nem sebzett nagyot, de ennyi élet mellett nem csoda, hogy a többi statja béna. Ráadásul mintha őt is elbizonytalanította volna valami, Rin-chan és én is piros digitális sebeket tudtunk hagyni rajta Twisted Evil
- Tsubaki-chan, a petre koncentrálj! - szóltam a lánynak emelt hangon, aztán már ajzottam is fel az íjat egy újabb lövéshez, ezúttal egy erőnövelő nyíllal céloztam a kislányra, majd rögtön utána megpróbáltam eltalálni Ringo kígyóját is immár egy rendes nyíllal, hogy elvonjam a figyelmét, és Tsubaki eredményes lehessen az általam megnövelt sebzésével. Talán a petnek nincs akkor élete, és akkor a nyilaim segítségével hamar lenullázzuk a gyengébbnek tűnő férfit, hogy újra hárman mehessünk a lovagra. Szabadon tudtam mozogni, így ki tudtam segíteni mindkét társamat szerencsére :3 Egy-egy nyilat persze előttem Rint is támogatva, hogy azért ne érezze magát olyan fene nagy biztonságban ez a Leo, vagy ki ˇ^ˇ


// Majd meghatároznád nekem, hány nyilat használtam fel? Köszönöm :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Sakamoto Rin Szer. Nov. 21 2012, 23:39

Kissé elbizakodva veszem be, ami az üvegcsében van. Arra számítok, hogy valóban nagyobb erőre teszek szert, meg hát miért számítanék másra mikor az a most Reina is azt mondta nekem nemrég, hogy ettől erősebb leszek. Az animékben szokásos hatalmas erőkitörésre számítok, ám az nem történik meg. Ehelyett valami bizsergető érzést érzek, mely az egész testemben elterjed. Olyan mintha megvágtam volna magam a saját késeimmel miközben aktiválva van a skill-em. Ám ez biztosan nem lehet, főleg mert nincsenek is késeim.
~ MIIIIIIIII! Nincsenek késeim?! ~ – nézek, értetlenkedve a kezeimre melyeket tenyérrel felfelé fordítok. És igen, a késeim sehol csak két fura kő, amik olyanok, mintha kristályok.
- Kyááááá – kiáltok, fel mikor megpillantom a testemen beállt egyéb változásokat, melyeket a kristályokról visszaverődő arcom. - N-n-n-nani? A hajam és… és a fülem… Nanda kore? – fogom, meg elfehéredett hajam majd tapintom meg óvatosan a hegy hosszúkás füleim egyikét.
- Mi-mirika-nyan… segíts. Kavicsok nőttek a kezembe a késeim helyére és egyáltalán nem lettem erősebb! – esek, térdre majd kezdek el hisztizni, mint egy kislány, látván, hogy elvesztettem a harci fegyvereimet és a helyükbe kaptam két kristályt, amikkel nem is tudom, mit kezdjek. Na, jó, azért a nagy hisztim közepette eszembe ötlik, hogy talán ezeket kéne használnom támadásra, de hogyan?
Szipogva állok, fel végre a földről hisz nem hagyhatom, hogy a társaim egymaguk küzdjenek, míg én pityergek egy sarokban. Az íjász bá felé fordulok, majd a kristályokkal a kezemben kezdek el hadonászni, hogy működésre bírjam őket.
- Haijjaaaaa!...Eto… Abrakadabra…Rrrr… Ho, hi, shuhhíííí – ám csakhamar nem történik semmi. -Mooo~, miért nincs ezekhez használati utasítás! – szólalok fel dühösen mikor hirtelen a bal kezemben tartott (Gyenge Lökés) kristály egy lökéshullámot enged ki ma gátból, ami egyenest a nyilas bácsit vette célba. Először persze csak nézek, mint a Rozi a moziban, de aztán leesik a tantusz.
- Aha, szóval csak akarni kell! – nézek a kristályokra majd látva, hogy a bal kezemben lévő – ha eltalálta az ellenfelet - nem csinált semmit a bácsival, úgy döntök, hogy megpróbálom a másikkal is. Ott ahol eddig álltam erősen megragadtam a jobbomban lévő (Alap sebzés) kristályt és kinyújtva ellenfelem felé működésbe hozom.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal1000/1000[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Henzon Csüt. Nov. 22 2012, 20:49

Tsubaki támadása nem volt hülyeség, ezzel a taktikával sikerül megsebeznie a levegőben valamit, ami először nem látszik, de az ütés hatására megjelenik: A kígyó az. Úgy tűnik, hogy az, amikor Adonisz gazdájára tekeredve figyelt, vagy ott volt valahol, de nem bírta megsebezni, az valójában csak egy illúzió volt, s közben láthatatlanul támadt. Erre talán Tsubaki is rájön, de még ha nem is, valamennyire kapisgálja. Ringó azonban nem számít Kana lövésére, s ekkor eltalálja a nyílvesszője. A pet élete kicsivel több, mint a felére zuhan, mire az állat nagy sziszegés közepette az íjász lányra villantja szemeit. Ringo azonban jobban el van foglalva Tsubakival, így újra támadásba küldi állatát, aki ezúttal valóban szemből mér csapást. Nem sikerül hárítani (-3hp). Viszont itt a lehetőség az ellentámadásra, Kana erősítő nyílvesszőjének boostja hozzásegíti Tsubakit egy erős támadáshoz. A kígyó ezután még egyszer megsebesíti a lányt (-3hp, remélem elég lesz a potihoz :] ). A kígyó a következő támadástól meghal, s pixeljeire bomlik. Ringo ijedten sarkon fordul és a kijárat felé venné az irányt, de ekkor a lovag-Reina állja útját, aki kardjával fenyegeti meg, így a férfi felhagy menekülési szándékával.

Leo meglepődik, amikor a lökés kristály odébb taszítja. Kana ekkor sikeresen eltalálja, majd Rin is a kristályával. Élete átugrik a sárga csíkba. Rin sebzése szinte annyit sebzett min Kana nyílvesszője. Talán észreveszi a két lány, amiből egyenesen úton rájöhetnek: Leonak bizony nem sok az élete, csupán ellenállást élvez a nyilak sebzése ellen. Hangoljatok össze még két ilyen támadást, s a gonosz bátyus is pixeljeire esik szét, amit meg is érdemel. Közben azonban még megsebesíti Kanát (-4hp) és Rint (-5hp) is.
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal689/700[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (689/700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Tomoyama Tsubaki Pént. Nov. 23 2012, 18:18

A váratlannak szánt és kicsit elkeseredett technika Tsubaki legnagyobb meglepetésére több eredményt ért el mint amennyiben az imént reménykedett. Ez manapság kimondottan ritkaságszámba ment, főképpen sorozatos balsikereit követően. Nem törődve többé az elszenvedett pozitív és negatív módosítókkal, folytatta a harcot és egy jól irányzott szúrás következtében a kígyó pixelkámforrá változott, melynek szállingózó maradékát végül a virtuális levegő nyelte el. Rápillantott sérüléseire és a mutatója nem tűnt éppen jónak, azonban látótere peremén ekkor megpillantott két alakot amint egy nagyobb figurával küzdöttek. Elöntötte a düh, tudta hogy ki volt az a bizonyos harmadik és nem élvezve ki diadalát a kígyó felett, nekirugaszkodott és lándzsája hegyét maga előtt tartva a Legnagyobb Árulónak vetette magát aki nem is volt olyan messzire tőle. Ringo pedig... Tsubaki tudta hogy petje nélkül nem sok mindenre képes, rá szabott ítéletét pedig volt még idő végrehajtani. Hogy elérte e még a fogaskerék szívű emberiség söpredékét és hogy kinek a fegyvere teljesítette be a neki szánt sorsot, az végül nem sokat számított. Persze Tsubaki szerette volna ha ő teljesíthette volna saját maga által tett ígéretét, ám a végeredmény végeredményben a legfontosabb eredmény volt mind közül: az áruló eltűnt a föld színéről, s többé már nem terjeszthette ki dögvészét másokra, legfőképpen nem a húgaira!

Ekkor jutott csupán eszébe Ringo, s rögtön elhalmozta önmagát mindenféle sértő és szidalmazó kifejezéssel. Mi van ha elmenekült, vagy nem volt olyan védtelen mint gondolta? Ha Adonis képes volt magát elrejteni akkor talán a halála sem feltétlenül volt valódi, így azonban szükség volt a megfelelő felkészültségre. Látta hogy Reina fegyvere megállásra késztette a fiút, Tsubaki pedig torkában érezte enyhe módon szavakba öltött esküjének beváltására emlékeztető gombócát. Halál az árulóra, halál mindenkire aki saját testvére életére tör!
- Mondtam önnek valamit! Utolsó esély! - kiáltott rá emlékeztetőül - Azonban azt már ostobán eljátszotta, s az egyetlen fiú fivérként most ön akarhatná megkaparintani saját testvére erejét! De... én ezt nem fogom hagyni, nem adom meg az esélyt a gyilkosságra!
Kezében a mini potionja bukkant fel és egy határozott mozdulattal kiitta tartalmát, majd elrugaszkodott és fegyverével döfésre készen megrohanta Ringot.
Azonban még jóval azelőtt hogy elérhette volna, egész testében megremegett és egy pillanatra szemében minden fény kihúnyt. Botladozva rohanva Ringonak tért csak magához, azonban ahelyett hogy lándzsáját belemártotta volna egyszerűen csak belefutott és lendületéből fellökte. Nem tudta hogy mi történt, de meg volt benne az a balsejtelem hogy a kígyó támadta meg valahonnan ahogy arra túl későn kezdett számítani. Félig feltápászkodva azonban lándzsáját sehol sem találta. Elfogta a pánik pedig Ringo ott feküdt alatta, s előbb gondolva szeretett fegyverére felhozta a menüjét és... döbbenten konstatálta hogy aszerint a kezében volt! Lehetetlen... nem lehetett a kezében! Rájuk pillantott azonban csak a tenyereivel találta magát szemközt...
- Áííííííííííííííííííeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! - visított fel rémülten, s a levegőbe kezdett el kapkodni mindhiába: lándzsája nem volt ott - Hol van? Hol van?! Holvaaan?!!!
Azzal persze mit sem törődött, hogy hangja még ha csak egy kicsit is de megváltozott, itemjei között pedig érdekes új tárgyak jelentek meg...
Tomoyama Tsubaki
Tomoyama Tsubaki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 190
Join date : 2012. Jul. 31.
Tartózkodási hely : Nyanföld

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal135/400[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (135/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Mirika Vas. Nov. 25 2012, 12:41

Abszolúte jól esett, hogy zúzhattam, kiadhattam magamból a frusztráltságomat, és már sikerélményem is volt, háh! Fejemben automatice bekapcsolt a zenelejátszó, ahogy megkínáltam azt a petet egy nyíllal. Fordult a kocka, indulhat az epic zene és a gitárszóló! 'Ezt most megkaptad' tekintettel vigyorogtam a kígyóra, önelégült arccal figyeltem a szemem sarkából, ahogy Tsubaki-chan lendületet kap, és némi huzavona és tusakodás után legyőzi azt az undorító hüllőt. Büszke voltam magamra, baromi jól esett, hogy megfordítottam a küzdelmük kimenetelét a beavatkozásommal Cool
- Game over, Ringo! - szóltam oda a pacáknak, aki már menekülőre is fogta volna, de ahogy gondoltam, nem volt okos ötlet magára hagyni a lovag Reinát. Végre koncentrálhattam teljes mértékben újra az íjászra, telve önbizalommal... csak az a rohadt nagy élete ne lenne >.>
- Rin-chan, kapd össze magad! - kiáltottam a lányra, persze ötletem sincs mit élhetett át éppen, de valahogy nem tudott érdekelni egy harc közepén. Majd utána siránkozhat :/ Mondjuk nem tudom, hogy reagált arra a tükrös trükkre annak idején a főtéren, de az engem nem rázott meg olyan nagyon, hiszen az avatárom nagyban hasonlított rám. Olyan szerencsés helyzetben voltam, hogy nem kellett nagyon megmásítanom a külsőm, alapból is szép és cuki vagyok :3 Mondjuk az árnyharcos sem panaszkodhatott eddig, szóval végül is érthető, hogy kiakadt, csak ne most Neutral
Örültem neki, hogy végül nem nekem kellett talpra állítanom, hanem valahogy összekaparta magát, szóval felkészültem rá, hogy amint eltereli Leo figyelmét, máris lövök. Ám ahogy láttam, hogy azzal a bigyóval kapálózott a kései helyett, és ráadásul egészen komolyan sebzett vele, majdnem elfelejtettem lőni is. De csak majdnem ._.
- Rohadj meg az ellenállóságoddal együtt >.> - morogtam az orrom alatt, azt hiszem rájöttem a trükkre. Nem tudom, hogy a fegyverbónuszomat vette el, vagy az alapsebzésemet redukálta, de kicseszett velem valami felszerelésével, az tuti >.>
- Rin, billentsd ki az egyensúlyából megint, folytasd csak! - biztattam, és ha kellett, akkor egy-két jól becélzott lövéssel tereltem az ellenségünket a lány útjába, hogy ne tudjon távolságot kialakítani. Azonban ez a nyomi még így is tudott lövöldözni, újabb nyila mart bele az életcsíkomba és vetett hátra az erejével. Mondjuk íjászhoz képest rohadtul béna volt a sebzése, szóval nem aggódtam túlságosan, de azért nem rajongtam a digitális sebért, amit bekaptam az oldalamba :/ Úgy döntöttem be lehet vállalni a kockázatot, szóval úgy torpantam meg, hogy teljesen stabilan álljak a lábamon a célzáshoz a biztos találatok érdekében, és amint hátralökte az a skill, már lőttem is, teret hagyva Rin újabb támadásának.
- Még egyszer! - kiáltottam, ebből a távolságból jól láttam, hogy egy újabb ilyen kombó elegendő lesz ahhoz, hogy véget vessünk ennek a csatának. Egészen belemelegedtem, adrenalintól fűtve húztam hátra az ideget, tartottam újra célra, majd engedtem el a lövedéket a lány trükkjét követően. És mikor Rin bevitte az újabb találatát is, körbevette a férfit a jellegzetes izzás, és darabokra esett szét.
- Yatta! Szép munka, Rin-chan! - futottam oda és tartottam magasba a kezem egy pacsira. Mindkét enemy-vel végeztünk, remélhetőleg egyik Reina sem fog már csavart hozni a történetbe azzal, hogy ellenünk fordul Neutral
- Ne aggódj az új külsőd miatt, legalább téged nem fognak felismerni az utcán Razz Mondjuk valami nem változik :3 - szemtelenkedtem egyértelmű gesztust téve a lány mellkasa felé, de aztán felnevettem. Hú, de jól esett most ez, egészen felszabadult lettem azután a sok idegeskedés után.
- Tsubaki-chan, minden rendben? Tsuba...? Eh?! - lepődtem meg a harmadik csapattársunk felé fordulva a kétségbeesett hangot hallva, de ő sehol sem volt, csak egy szőke kislányt láttam hegyes kis fülecskékkel. Wtf?
- Te Reina, mégis mit adtál nekik? :/ - szegeztem a kérdésemet a kiszabadított testvérhez, és próbáltam ellenállni annak, hogy újra felhúzzam magam. Ez így nem volt pálya :/ De legalább a questnek ezzel vége most már... talán... remélem... Örültem volna neki, már csak azért is, mert végre-valahára sikerrel zártunk, ha így marad ._.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal11225/10500[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Sakamoto Rin Kedd Nov. 27 2012, 17:18

Eléggé sokkolónak hat rám a testemben átmenő változás pedig még a pubertást is épp hogy csak megkezdeném a valós világban most meg tessék. A hajam kifakult a szemeim elvörösödtek, de a mellem, bezzeg az egy mini métert sem nőtt. Na, jó ezt nem tudhatom biztosan, de majd a fogadóban lemérem hátha…
Fegyverzetem megváltozása is kisebb gondokat okoz ugyan is fogalmam sincs, hogy kéne használni ezeket a kristályokat. Ezen kétségbeesésemnek hangot is adok, és mint egy kislány kezdek bele a hisztibe a harc kellős közepén. Végül összeszedem magam bár ez nem magamnak köszönhető csak. Mirika-chan is rám szól, hogy szedjem össze magam, na meg az íjász fickó is majdnem megsebez egy fénycsóvával, ami arra ösztökél, hogy felálljak, és újra belevessem magam a harcba. Végül is hisztizni az után is tudok, hogy végeztünk a gonosz férfiúkkal.
Kezemben a nagyobbacska kavicsokkal el is kezdek hadonászni, hátha történik valami, de semmi. Pedig még különböző szavakat is elkiáltok hátha sikerül. De így sem értem el semmit, míg aztán végül az egyik elsül és meglöki a belőle kiáramló energia az íjászt. A lökés annyira meglepi, hogy Kana-nyan könnyedén eltalálja, majd mivel hamar rájövök a kavicsom működési elvére én is eltalálom egyszer a másik kristályommal.
- H-hai! – kiáltok fel és megmarkolom a kristályokat és elindulok a férfi felé. Mivel fogalmam sincs, hogy mekkora a távolságuk a kristályoknak így jobbnak láttam magam is elindulni annak ellenére, hogy Mirika-nyan is besegít, és felém tereli. Ám amint feléje haladok, a férfi ellő egy-egy nyilat és eltalál engem is és az íjászlányt, de ez már mit sem segít rajta.
Elsütöm a kristályt, ami lök egyet a férfin majd Mirikával egy időben lövök bele a másikba.
- Hai! – kiálltok fel ismét és lövöm el megint ugyan abban a sorrendben a kristályokat, mint az előbb.
- Yosshaaaa! – kiáltom el magam és csapok bele Mirika-nyan magasba emelt tenyerébe miután az utolsó lövés melyet intézek a férfi felé, véget vet virtuális életének és pixeljeire esik szét.
- Mirika-nyan, mooo~ – fogok rá a melleimre és fordulok el durcásan a lánytól, de nem sokáig.
- Hm? Miiiiiiiiiiii? Tsu… tsubaki-chan? – fordulok vissza egyenest egy szőke hegyes fülű lány felé, aki valószínűleg Tsubaki-chan az bár ezt nem tudom biztosan megmondani, mert ha tényleg ő az, akkor itt valami tényleg nincs minden rendben.

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal1000/1000[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Henzon Szer. Nov. 28 2012, 12:50

A két Reina boldogan öleli meg egymást, s a lovag hálásan fordul felétek.
- Köszönjük, hogy segítettetek nekünk! Ringoval ne törődjetek, apánk színe elé viszem, s meg kapja méltó büntetését!
Ezután mindenkinek egy kis ablak ugrik fel, melyben a következő jutalmak sorakoznak:

+ 40 tapasztalati pont
+ 30 arany

+ 6 arany az Angelic Voice céhbankba
+ 1 xp az Angelic Voice tagoknak

Köszönöm, hogy nem panaszkodtatok az agymenéseim miatt az elmúlt két hónapban, legközelebb ígérem egy sokkal kreatívabb és izgalmasabb küldetést élvezhettek a mesélésem alatt..!

A küldetést lezárom!
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_bal689/700[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Exp_ures  (689/700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 28 2012, 15:32

Jöttem jártasságot osztani.

Miyanari Kana: Szakadt Köpeny Recept, Bőrruha Recept, 4 Bronzérc, 1 Vasérc, 7 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő, 1 Holdkő

Érclátás: 6 -> 14
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Torony az erdőben - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Torony az erdőben

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.