Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alex njk-i

Go down

Alex njk-i Empty Alex njk-i

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Okt. 31 2013, 12:43

Informátor, játékszínesítő njk kari~
Név: Elijah Tyler Karakternév; Crusher
Nem: Férfi
Kor: 28 ~
Kaszt: Harcművész
Szint: legalább 11, de nem tudni.....
Képesség: nem ismert.

Kinézet.
Alex njk-i A1_2013_10_25_t5ha9v619m


Jellegzetes sötét barna bőr, hosszú fekete, rasztahaj, sötét fekete, mélyen ülő szemek, melyeket könnyen tud rávillantani "áldozatára", jellegeztes húsos ajkak, és cigi őrület. A dohány nem hiányozhat a repertoárból.
Laza, lenge ruhákban jár, amire rá tudja csatolni a fegyverét.

Jellem:
Samurájnak mondja magát, ezért harcművész lett, és szereti is meglepő módon a kasztját. Csak kevés dolgot tart az inventoryjában. Nem sikerült megszoknia ezt a fajta tárolási módot, így mindig van nála valamilyen táska is. Ő maga is legalább olyan laza, mint amilyen lazán tartja a fegyvert a kezében. Az ember azt hinné, hogy mindjárt kiesik belőle, de akkor nagyot téved. Ő csak menőzik....vagy épp próbál. Tipikus rap őrült, és sok dalt is ismer fejből, szokta dudorászni is félhangosan alkalomadtán.

A lényeg;

Egyszer csak elém került. Nem mondom, hogy nem voltam bajban, mert jócskán elszámoltam magam, de úgy voltam vele, hogy ki tudom menteni ezt a helyzetet. Nem volt veszett ügy, ami azt illeti, de ő csak úgy elém ugrott és egy kurjantással levágott két meg nem mondanám milyen mobot. Rondák voltak és folyt valami belőlük, de hát a 11. szinten már sok minden előfordulhat. Dúdolt valami rap félét közben és velem mintha ne is törődne. Én meg csak álltam, megakasztott a folyamatomban, mit ne mondjak. Valami érthetetlenül hosszú katanához hasonló fegyvert forgatott. Egyből lejött, hogy harcművész. Látszott rajta, hogy élvezi, és nem most döntötte el, hogy kimerészkedik a Kezdetek Városából. Aztán felém fordult és egy enyhén sértő jelző kíséretében rám mordult.
- Mi van öcsi, gatyába ment, hogy nem mozdulsz?
- Nani? o.O
Mi a Jóisten volt ez az előbb? Komolyan mondom, majdnem rárontottam azzal a szép lendülettel együtt, de ő lépett előbb. Már már ott tartottam, hogy ez megőrült, és most engem is el akar tüntetni, mert nem tetszik a fejem, de elsuhant mellettem. Hallottam ahogy éles kurjongatással szaggatott szét pár kardcsapás után még egy mobot. Közben ahogy engedte az ideje még táncikált is az ellenség között és valami rapet énekelt. Ha nem a saoban lennénk, biztos lennék benne, hogy fejhallgatóval nyomatná. Nah akkor meg se hallaná, hogy mit makogott itt neki... de így se néz ki úgy, mint aki figyelne is rám, így döntenem kellett. Túl kellett tennem magam rajta, és ha már ő sem kekeckedik, akkor beszálljak az alapvetően is saját "mulatságomba".
Voltaképpen egész jól telt el annak a résznek a kitisztítása. Ő is elvolt a saját világával, de nekem se hagyott más választást, minthogy szép csendben átvegyem a ritmusát. fura egy fickó és kinézetre is tuti jóval idősebb nálam, de egyelőre veszélytelen. Talán valóban segíteni jött volna?
A nagy kérdés ki is derült, amikor az utolsó mob is eltűnt. Ő egy laza mozdulattal elmart, és magához nyomott. Hát felettébb nagyszerű émelyítő élmény volt, nem beszélve arról, hogy alig kaptam levegőt.
- Hé öcsi!
~ úúúú, de nem szeretem ha valaki így szólít >< ~
- Nem va....
- Jól harcoltál!
És kaptam tőle egy teli mosolyt. Mi ütött bele ebbe?
- Atarimaida!
Akartam volna eltolni magam, de nem engedte. Elindult a fejemmel a karjaiba.
- Engedj el, megfuladok.... >.<
- A SAOról beszélsz kölyök.
- Chhh, csak engedj már eeel : o
Erre elengedett. Szerencséje. ˇˇ
- Ha legközelebb farmolni akarsz, kölyök,kicsit keletebbre menj. Tuti tipp Wink
- Ööööö, ok. Neutral
Hát így kezdődött egy furcsa ismeretségem vele, akinek a nevét csak később tudtam meg, jah és azt még, hogy nem akar frontharcos lenni. Inkább infókat gyűjt.

_________________
Alex njk-i 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Alex njk-i Empty Alex pet

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Dec. 09 2013, 17:09

NJK

"név" : Kajmánszörny.
Kaszt: pet
Nem: elvbe hím >.> (Shukaku azt mondta rá) Rolling Eyes
Fajta: Tollas kajmán [bébi] o.o

Kinézet:
Színes, pihe puha tollak tarkítják, amit egy papagáj is megirigyelhetne. Persze a karmai már nem olyan puhácskák. Hosszú farkát kapaszkodásra is tudja használni. Az egész állat nem nagyobb Alex alkarjánál. Nagy feje és tömzsi teste van. Élénk, nagy szemeivel mindent "lát", vagyis úgy néz ki. Elég hátborzongató tud lenni néha. Szája mindig mosolyra húzódik, amitől nagyon magabiztosnak látszik.
Még jó, hogy csak egy "házi pet".
Sosem lesz harci, és nem nő meg.

Alex njk-i A1_2013_11_14_tr9vqaj0en

Jellem:
Izgő mozgó állatka, de ha úgy tartja kedve, leheveredik valahova és meg se lehet mozdítani. Napokig tud csak úgy kinézni a fejéből. Az ember azt hihetné, hogy halott, de akkor elpixeleződne, nem? Rolling Eyes
Egy szó mint száz, elég kiismerhetetlen, de összességében nem nagyon zavar sok vizet.

Megtalálása: Shukaku "majdnem" kt-ban

_________________
Alex njk-i 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.